12. ROČNÍK ADIDAS PRAŽSKÉHO BĚŽECKÉHO POHÁRU MLÁDEŽE
Datum:                3.4.2013
Místo:                   Praha 6 - Obora Hvězda        
Ředitel:                Mgr. Miloslav Cymbál        
Hlavní rozhodčí:  Jiří Kryštof        
Startér:                Jiří Kryštof        
Pořádající klub:   USK Praha        
3. kolo - dorostenci
Pořa Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1. 31 Svěchota Lukáš 1997 Spartak Praha 4 11:58
2. 100 Obhlídal Vojtěch 1997 SK Kotlářka Praha 12:29
3. 18 Novotný Tomáš 1997 ASK Slavia Praha 12:45
4. 8 Janoš Michal 1996 ASK Slavia Praha 13:15
5. 24 Kukš Jan 1997 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 13:15
6. 28 Hufta Jakub 1997 ASK Slavia Praha 13:15
7. 20 Santolík Václav 1997 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 14:00
8. 17 Pavlišta Jan 1997 ASK Slavia Praha 14:01
9. 12 Deutsch David 1997   14:56
NF 25 Nogy Štefan 1997 SK ZŠ Jeseniova  
3. kolo - dorostenky
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1. 81 Mrkvičková Simona 1996 Spartak Praha 4 10:39
2. 96 Marková Monika 1996 AŠK Mazurská 10:48
3. 66 Hajduková Michaela 1996 TJ Dukla Praha 10:59
4. 93 Kopecká Anežka 1997 ASK Slavia Praha 11:01
5. 82 Prozrová Jana 1997 Spartak Praha 4 11:24
6. 97 Hrušková Barbora 1997 AŠK Mazurská 11:42
7. 88 Bučková Anna 1997 SK Aktis Praha 11:50
8. 95 Rákosníková Iveta 1997 ASK Slavia Praha 12:21
9. 89 Králová Kateřina 1997 SK Aktis Praha 13:02
10. 100 Střihavková Jana 1997 AŠK Mazurská 13:24
11. 98 Sehnalová Kristýna 1997 AŠK Mazurská 15:10
12. 99 Farská Tereza 1997 AŠK Mazurská 15:16
3. kolo - starší žáci
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1. 91 Kuriš Štěpán 1998 ASK Slavia Praha 9:11
2. 28 Prunar Jakub 1999 USK Praha 9:18
3. 18 Slavíček Pavel 1998 ASK Slavia Praha 9:27
4. 57 Stewart Gerron  1998 Spartak Praha 4 9:30
5. 93 Kisiala Jan 1998 ASK Slavia Praha 10:07
6. 96 Boudník Michal 1999 PSK Olymp Praha 10:08
7. 95 Nulíček Lukáš 1998 USK Praha 10:09
8. 94 Havel David 1998 ASK Slavia Praha 10:14
9. 23 Friš Tomáš 1999 SK Kotlářka Praha 10:17
10. 52 Mára Jonáš 1998 USK Praha 10:18
11. 38 Jaroš Jan 1998 ASK Slavia Praha 10:20
12. 98 Běhounek Matěj 1998 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 10:22
13. 24 Janeček Pavel 1999 SK Aritma 10:26
14. 58 Siegl Pavel 1998 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 10:34
15. 97 Ruda David 1999 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 10:35
16. 50 Janeček Jan 1999 SK ZŠ Jeseniova 10:35
17. 11 Štěpánek Tadeáš 1998 TJ Stodůlky Praha 10:53
18. 19 Urbánek Petr 1998 ASK Slavia Praha 10:56
19. 33 Kvapil Lukáš 1999 USK Praha 10:58
20. 20 Kotlík Marek 1998 SK Aktis Praha 11:10
21. 15 Rotter Jan 1999 USK Praha 11:18
22. 54 Marek Mach 1999 USK Praha 11:20
23. 99 Jirsa Tomáš 1999 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 11:23
24. 27 Skoupý Martin 1999 TJ Dukla Praha 11:29
25. 25 Moucha Radek 1998 TJ Stodůlky Praha 11:30
26. 26 Štogl Ondřej 1998 TJ Stodůlky Praha 11:30
27. 60 Kaisler Jan 1998 ASK Slavia Praha 11:40
28. 56 Langer Vítězslav 1999 SK Aritma 11:46
29. 9 Brejcha Tomáš 1998 ASK Slavia Praha 10:20
30. 14 Sládek Dalibor 1999 SK Aritma 11:50
31. 40 Heman Jan 1999 ASK Slavia Praha 11:58
32. 53 Kott Jan 1998 ASK Slavia Praha 11:58
33. 51 Žilina Matěj 1999 SK Aktis Praha 12:18
34. 49 Švarc Jakub 1998 USK Praha 12:25
35. 44 Večeřa Vincent 1998 USK Praha 12:34
36 47 Růžička Jan 1999 ASK Slavia Praha 12:37
37. 22 Poláček Pavel 1998 ASK Slavia Praha 12:38
38. 37 Seidl Patrik 1999 SK ZŠ Jeseniova 12:39
39. 12 Koribský Tomáš 1999 USK Praha 14:18
40. 13 Herza Tomáš 1999 SK Aritma 14:36
3. kolo - starší žákyně
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1. 23 Duchoňová Andrea 1999 ASK Slavia Praha 10:28
2. 51 Jehličková Adéla 1999 USK Praha 10:55
3. 38 Zimovjanová Anna 1998 TJ Dukla Praha 6:06
4. 97 Caisová Helena 1998 SK ZŠ Jeseniova 11:13
5. 16 Sieglová Anna 1998 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 11:35
6. 48 Patočková Barbora 1999 TJ Stodůlky Praha 11:50
7. 33 Drsková Andrea 1999 USK Praha 11:58
8. 57 Jehličková Barbora 1999 USK Praha 12:02
9. 47 Santolíková Jana 1998 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 12:08
10. 92 Římalová Karolína 1998 AŠK Mazurská 12:12
11. 27 Součková Dora 1998 TJ Stodůlky Praha 12:14
12. 53 Klečková Tereza 1998 SK ZŠ Jeseniova 12:22
13. 22 Florianová Kateřina 1999 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 12:31
14. 55 Hskovcová Jana 1999 TJ Dukla Praha 12:32
15. 44 Gemelová Karolína 1998 AŠK Mazurská 12:36
16. 59 Formánková Anna 1999 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 12:37
17. 32 Svehlová Veronika 1998 TJ Stodůlky Praha 12:39
18. 41 Voborská Jasmína 1999 TJ Stodůlky Praha 12:43
19. 93 Zimmermannová Michaela 1998 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 13:01
20. 31 Skáclová Zuzana 1998 USK Praha 13:15
21. 21 Martinková Eliška 1999 SK ZŠ Jeseniova 13:16
22. 60 Kašparová Johana 1999 USK Praha 13:31
23. 42 Neubaraverová Marie 1999 TJ Stodůlky Praha 14:19
24. 96 Dobiášová Veronika 1999 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 14:42
25. 95 Marková Edita 1998 AŠK Mazurská 14:44
26. 36 Kulíšková Kateřina 1998 AŠK Mazurská 15:34
27. 18 Sedláková Klára 1998 AŠK Mazurská 16:02
28. 58 Javorská Aneta 1998 USK Praha 16:18
29. 91 Šetková Lenka 1999 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 16:19
30. 9 Havláková Kristýna 1999 SK ZŠ Jeseniova 16:22
31. 11 Froňková Kateřina 1999 TJ Dukla Praha 16:28
32. 90 Lahrachová Vanessa 1999 TJ Dukla Praha 16:56
3. kolo - mladší žáci
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1. 75 Štros David 2000 USK Praha 6:21
2. 40 Procházka Šimon 2000 TJ Dukla Praha 6:28
3. 88 Merta Vilém 2000 TJ Stodůlky Praha 6:32
4. 80 Nachtigall Matyáš 2000 PSK Olymp Praha 6:42
5. 36 Maček Michael 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:58
6. 58 Maleček Jakub 2001 TJ Dukla Praha 6:58
7. 99 Suldát Matouš 2000 TJ Stodůlky Praha 7:03
8. 222 Vybíral Mikuláš 2001 TJ Spartak Praha 4 "A" 7:06
9. 60 Štěpánek Filip 2001 USK Praha 7:12
10. 41 Serafín Oliver 2002 SK Aritma Praha 7:15
11. 59 Štěpánek Jindřich 2000 USK Praha 7:19
12. 42 Laněk Lukáš 2000 TJ Dukla Praha 7:22
13. 92 Rada Jakub 2000 TJ Stodůlky Praha 7:26
14. 69 Suldát Šimon 2000 TJ Stodůlky Praha 7:03
15. 110 Marcinčík Vít 2000 AŠK Mazurská 7:31
16. 90 Petrus Vojtěch 2001 TJ Stodůlky Praha 7:36
17. 35 Šatoplet Jakub 2000 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 7:39
18. 78 Toman Jan 2002 TJ Dukla Praha 7:44
19. 81 Zetek Petr 2000 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 7:51
20. 39 Šimák Jan 2001   7:52
21. 66 Reudek Tomáš 2000 TJ Dukla Praha 7:53
22. 218 Pavlica Filip 2000 TJ Spartak Praha 4 "A" 7:54
23. 52 Pichl Ladislav 2001 TJ Stodůlky Praha 7:59
24. 217 Nevole Tomáš 2000 TJ Spartak Praha 4 "A" 8:06
25. 71 Kovář Martin 2000 USK Praha 8:12
26. 8 Moudra Robert 2001 TJ Stodůlky Praha 8:15
27. 55 Janoušek Eduard 2002 Sokol Královské Vinohrady 8:19
28. 220 Pavlica Marek 2002 TJ Spartak Praha 4 "A" 8:20
29. 74 Balík Eduard 2001 SK Aktis Praha 8:21
30. 84 Puchmajer Pavel 2000 USK Praha 8:26
31. 238 Havlík Adam 2001 AŠK Mazurská 8:31
32. 37 Jakšič Lukáš 2002 Atletik Rudná 8:37
33. 53 Sládek Filip 2001 Atletik Rudná 8:42
34. 34 Dohnal Vojtěch 2001 SK Aktis Praha 8:48
35. 33 Cihlář Vojtěch 2003 TJ Lokomotiva Beroun 8:52
36. 31 Pazderka Adam 2001 TJ Dukla Praha 9:01
37. 93 Dvořák Karel 2001 USK Praha 9:03
38. 94 Flemr Jonáš 2001 USK Praha 9:19
39. 234 Vooller Tomáš 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 9:21
40. 224 Grecký Jan 2000 TJ Spartak Praha 4 "B" 9:26
41. 126 Varga Adam 2000 AŠK Mazurská 9:28
42. 67 Krejčí Kryštof 2000 TJ Spartak Praha 4 "A" 9:29
43. 100 Dominici Sebastián 2001 TJ Dukla Praha 9:30
44. 50 Šanc Filip 2001 TJ Stodůlky Praha 9:36
45. 56 Dvořák Jakub 2000 SK Aritma Praha 9:41
46. 213 Macháček Filip 2001 TJ Spartak Praha 4 "A" 9:47
47. 118 Měšťan Ondřej 2001 AŠK Mazurská 9:52
48. 65 Vojtěchovský Matouš 2001 TJ Dukla Praha 9:56
49. 98 Meinelt Michal 2000 SK Aktis Praha 10:02
50. 15 Kepka Lukáš 2002 SK Aritma Praha 10:03
51. 72 Fisa František 2001 TJ Stodůlky Praha 10:04
52. 89 Král Josef 2000 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 10:05
53. 216 Mareš Jan 2001 TJ Spartak Praha 4 "A" 10:06
54. 86 Kotík Jakub 2000 TJ Spartak Praha 4 "A" 10:12
55. 87 Merta Hynek 2001 TJ Stodůlky Praha 10:14
56. 125 Švihel Jakub 2001 AŠK Mazurská 10:16
57. 95 Stříbrný Kryštof 2000 SK Aritma Praha 10:19
58. 96 Lebl Jan 2001 TJ Stodůlky Praha 10:26
59. 236 Zuza Vojtěch 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 10:31
60. 30 Reeger Jan 2001 TJ Dukla Praha 10:42
61. 213 Rohan Krištof 2001 USK Praha 10:46
62. 221 Starý Adam 2002 TJ Spartak Praha 4 "A" 10:47
63. 231 Skalík Jan 2001 TJ Spartak Praha 4 "B" 10:48
64. 70 Fuksa Lukáš 2000 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 10:51
65. 61 Peleška Eduard 2001 TJ Dukla Praha 10:55
66. 228 Kolář Ondřej 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 10:59
67. 226 Hrnčíř Jakub 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 11:06
68. 85 Peterka Samuel 2000 TJ Stodůlky Praha 11:13
69. 124 Sura Václav 2001 USK Praha 11:26
70. 145 Vyroubal Jan 2000 SK ZŠ Jeseniova 11:36
71. 79 Ruda Vojtěch 2001 USK Praha 11:42
72. 44 Tuček Lukáš 2001 SK Aritma Praha 11:58
73. 54 Padevět Miloš 2000 SK Aktis Praha 12:12
74. 76 Kulmánek Michal 2001 TJ Stodůlky Praha 12:15
75. 211 Krejčí Adam 2002 TJ Spartak Praha 4 "A" 12:16
76. 237 Žáček Prokop 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 12:26
77. 232 Šmergl Michal 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 12:28
78. 91 Herza Jakub 2002 SK Aritma Praha 12:38
79. 64 Poláček Vojtěch 2003 SK Aritma Praha 12:42
80. 57 Horáček Lukáš 2001 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 13:21
81. 82 Průša Matěj 2002 Atletik Rudná 13:42
3. kolo - mladší žákyně
Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1. 41 Placatková Barbora 2000 SK Sporting Příbram 6:24
2. 16 Krejčí Kateřina 2000 PSK Olymp Praha 6:28
3. 51 Novotná Veronika 2000 SK Sporting Příbram 6:32
4. 92 Bičišťová Julie 2000 PSK Olymp 6:46
5. 345 Baxová Amanda 2000 USK Praha 6:52
6. 366 Kerbachová Anna 2000 TJ Spartak Praha 4  "A" 7:03
7. 85 Tomanová Kateřina 2001 TJ Dukla Praha 7:06
8. 50 Rázgová Agáta 2000 TJ Dukla Praha 7:09
9. 78 Placatková Tereza 2004 SK Sporting Příbram 7:12
10. 60 Cihlářová Anna 2000 TJ Lokomotiva Beroun 7:16
11. 398 Šafková Sofie 2001 ASK Slavia Praha 7:23
12. 42 Parásková Tereza 2000 SK Kotlářka Praha 7:24
13. 400 Aschermannová Karolína 2000 ASK Slavia Praha 7:26
14. 70 Florová Monika 2004 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 7:21
15. 14 Hofmanová Aneta 2000 ASK Slavia Praha 7:29
16. 74 Topercerová Barbora 2000 TJ Dukla Praha 7:31
17. 93 Pěnkavová Aněžka 2002 Atletik Rudná 7:36
18. 67 Bělohlávková Barbora 2000 AŠK Mazurská 7:37
19. 358 Bell Julia-Anna Lily 2001 TJ Spartak Praha 4 "A" 7:39
20. 343 Špačková Tereza 2000 AŠK Mazurská 7:42
21. 385 Šimánková Martina 2001 TJ Spartak Praha 4 "A" 7:48
22. 10 Řežábková Adéla 2000 TJ Dukla Praha 7:48
23. 342 Šimková Kateřina 2000 AŠK Mazurská 7:52
24. 77 Stanzelová Klára 2000 USK Praha 8:06
25. 90 Michálková Nikola 2000 ASK Slavia Praha 8:09
26. 365 Fialová Adéla 2000 TJ Spartak Praha 4 "A" 8:12
27. 386 Tichá Michaela             MB 2001 TJ Spartak Praha 4 8:17
28. 73 Burgetová Nikola 2000 TJ Dukla Praha 8:26
29. 53 Stříbrná Kristýna 2001 SK Aritma Praha 8:31
30. 46 Rozhyna Karin 2000 USK Praha 8:31
31. 62 Vincencová Ester 2001 TJ Dukla Praha 8:36
32. 348 Berkmanová Anna 2001 TJ Spartak Praha 4 "B" 8:37
33. 361 Deutschová Kateřina 2000 TJ Spartak Praha 4 "A" 8:38
34. 359 Brůhová Karla 2000 TJ Spartak Praha 4 "A" 8:39
35. 364 Eliášová Kateřina 2001 TJ Spartak Praha 4 "A" 8:46
36. 370 Starostová Marie 2001 TJ Spartak Praha 4 "A" 8:49
37. 367 Ortová Anna Marie 2001 TJ Spartak Praha 4 "A" 8:52
38. 346 Šimková Jessica 2000 USK Praha 8:58
39. 61 Šimánková Karolína 2001 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 9:04
40. 97 Martinčíková Barbora 2001 TJ Stodůlky Praha 9:08
41. 368 Prozrová Tina 2000 TJ Spartak Praha 4 "A" 9:12
42. 99 Piliarová Vendula 2000 USK Praha 9:36
43. 79 Štoglová Karolína 2002 TJ Stodůlky Praha 9:42
44. 347 Štěpánová Anna 2000 USK Praha 9:48
45. 48 Šatavová Veronika 2001 TJ Dukla Praha 9:52
46. 83 Filipovská Zuzana 2001 TJ Stodůlky Praha 9:55
47. 80 Ottová Alžběta 2001 TJ Dukla Praha 9:56
48. 88 Ctiborová Kateřina 2000 USK Praha 9:57
49. 81 Daťková Anna 2000 TJ Stodůlky Praha 9:57
50. 363 Dufková Linda 2001 TJ Spartak Praha 4 "A" 10:04
51. 94 Blahová Magdalena 2001 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 10:16
52. 57 Kalmanková Markéta 2001 TJ Stodůlky Praha 10:26
53. 6 Jonáková Magdalena 2000 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 10:28
54. 69 Wollerová Dominika 2001 TJ Stodůlky Praha 10:32
55. 389 Uhlíková Petra              MB 2000 TJ Spartak Praha 4 10:36
56. 98 Feksová Aneta 2001 ŠSK Újezd nad Lesy Praha 10:42
57. 45 Řezábková Kristýna 2000 ASK Aritma Praha 10:51
58. 100 Bartmanová Barbora 2002 TJ Dukla Praha 10:52
59. 59 Čechová Karolína 2001 TJ Dukla Praha 10:53
60. 95 Mohorková Magdaléna 2000 SK Aritma Praha 11:02
61. 44 Smíšková Lucie 2000 USK Praha 11:08
62. 353 Kotková Daniela 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 11:12
63. 351 Kaletová Ema 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 11:13
64. 360 Cvrková Barbora 2000 TJ Spartak Praha 4 "A" 11:16
65. 362 Drtinová Zuzana 2000 TJ Spartak Praha 4 "A" 11:24
66. 13 Bajgarová Barbora 2000 TJ Dukla Praha 11:36
67. 65 Damašková Eliška 2001 SK Aktis Praha 11:42
68. 64 Bučková Eliška 2001 SK Aktis Praha 11:48
69. 355 Winterová Matylda 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 11:52
70. 96 Listová Natálie 2000 SK Aktis Praha 12:01
71. 91 Šedá Pavlína 2002 USK Praha 12:03
72. 344 Tupová Magdalena 2001 AŠK Mazurská 12:04
73. 369 Rabíňáková Nikola 2001 TJ Spartak Praha 4 "A" 12:05
74. 395 Janovská Tereza          MB 2001 TJ Spartak Praha 4 12:08
75. 338 Laláková Aneta 2001 AŠK Mazurská 12:13
76. 393 Čáslavová Natálie         MB 2002 TJ Spartak Praha 4 12:15
77. 60 Janoušková Sára 2001 Sokol Královské Vinohrady 12:20
78. 63 Egertová Kristýna 2002 TJ Dukla Praha 12:22
79. 84 Hanušková Klára 2001 USK Praha 12:27
80. 56 Martýnková Ella 2002 Atletik Rudná 12:36
81. 341 Řebcová Viktorie 2001 AŠK Mazurská 12:38
82. 339 Laláková Tereza 2001 AŠK Mazurská 12:40
83. 87 Budínová Klára 2000 TJ Dukla Praha 12:51
84. 357 Kellovská Kristýna 2000 TJ Spartak Praha 4 "B" 13:13
85. 340 Neubauerová Nikola 2001 AŠK Mazurská 13:26
86. 391 Kropáčková Tereza      MB 2002 TJ Spartak Praha 4 13:28
87. 356 Kellovská Karolína 2000 TJ Spartak Praha 4 "B" 13:30
88. 54 Procházková Adéla 2001 Atletik Rudná 13:40
89. 86 Matějovská Anna 2000 Atletik Rudná 13:58
90. 40 Skalická Kamila 2000 Atletik Rudná 14:06
91. 71 Baldová Kateřina 2001 Atletik Rudná 14:28
92. 349 Hrdličková Veronika 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 14:29
93. 72 Barnoky Emma 2001 TJ Stodůlky Praha 14:40
94. 396 Kyněrová Anna             MB 2001 TJ Spartak Praha 4 14:42
95. 55 Poláčková Karolína 2001 SK Aritma Praha 14:43
96. 352 Kanoute Tereza 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 15:12
97. 350 Hymplová Tereza 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 15:26
98. 397 Dorníková Anna            MB 2001 TJ Spartak Praha 4 15:32
99. 354 Voršilková Klára 2002 TJ Spartak Praha 4 "B" 15:33
100. 394 Hassmannová Michaela MB 2002 TJ Spartak Praha 4 15:35
101. 47 Vávrová Kristina 2000 Atletik Rudná 15:36
pořadí klub vedlejší body hlavní body
1. TJ Spartak Praha 4  "A" 68 8
2. USK Praha 69 7
3. TJ Stodůlky Praha 82 6
4. AŠK Mazurská 145 5
5. TJ Spartak Praha 4 "B" 218 4
6. SK Aritma Praha 232 3
7. Atletik Rudná 301 2
8. Sokol Královské Vinohrady 447 1