Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (26.2.2013)
Datum konání: 26.2.2013
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: Pavel Průša
Ředitel závodu: PaedDr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí: Marcela Horáčková
Technický delegát: Michal Krejčí
Poznámka:
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.94 
2  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  08.04 
3  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  08.82 
4  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  08.83 
5  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  08.90 
6  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.94 
7  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  09.10 
8  Sebastian Merta  010412  Univerzitní sportovní klub Praha  09.45 
Běh 2 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  08.48 
2  Jindřich Štěpánek  001015  Univerzitní sportovní klub Praha  08.93 
3  Jaroslav Blachowicz  010112  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.94 
4  Roman Babica  000223  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.05 
5  Matěj Pavinger  000911  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.18 
6  Ondřej Jabůrek  010207  Atletický školní klub Mazurská  09.23 
7  Lukáš Doubrava  010220  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.30 
8  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  09.40 
Běh 3 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  09.04 
2  David Švec  010813  SK Aktis Praha  09.35 
3  Jan Šimák  011209  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.41 
4  Jan Přibík  010212  Univerzitní sportovní klub Praha  09.42 
5  Petr Zetek  000527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.81 
6  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  09.82 
Richard Mucha  000406  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Běh 4 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Ščepán  010811  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.43 
2  Jan Vyroubal  000304  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.53 
3  Daniel Kačur  011201  SK Aktis Praha  09.66 
4  Martin Rybář  001004  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.82 
5  Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  09.92 
6  Adam Wágner  000729  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.09 
7  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.35 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  08.01 
2  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  08.70 
3  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.76 
4  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  08.88 
5  Vlasta Paďourová  005206  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.96 
6  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  09.32 
7  Barbora Koudelová  005426  Spartak Praha 4  09.34 
8  Johana Vyjídáčková  005926  SK DVOJKA Praha  10.30 
Běh 2 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Stephanie Seidlová  006228  PSK Olymp Praha  09.11 
2  Tereza Trpálková  005401  ASK Slavia Praha  09.12 
3  Eliška Damašková  015110  SK Aktis Praha  09.15 
4  Linda Fialová  005924  SK Kotlářka Praha  09.36 
5  Veronika Šťastná  015422  ASK Slavia Praha  09.49 
6  Tereza Konejlová  005417  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.51 
7  Šárka Hájková  006229  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.56 
Běh 3 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Topolová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.38 
2  Michaela Borovská  015604  SK DVOJKA Praha  09.46 
3  Tereza Valtrová  005717  A. C. Sparta Praha  09.51 
4  Michaela Křesťanová  015707  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.58 
5  Kateřina Janatová  005806  Spartak Praha 4  09.79 
6  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  09.85 
7  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  09.90 
Běh 4 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Tichá  015130  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.33 
2  Ivana Dobiášová  006101  AC Kovošrot Praha  09.40 
3  Karolína Hanková  005310  SK Kotlářka Praha  09.45 
4  Kateřina Eliášová  015213  Spartak Praha 4  09.49 
5  Maria Anna Cukerová  015718  ASK Slavia Praha  09.52 
6  Aneta Špronglová  016130  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.58 
Barbora Šikýřová  015723  ASK Slavia Praha  DNP 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.32 
2  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  21.94 
3  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.34 
4  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.56 
5  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.73 
May Virková  005525  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Stephanie Seidlová  006228  PSK Olymp Praha  22.42 
2  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  22.95 
3  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  23.53 
4  Linda Fialová  005924  SK Kotlářka Praha  23.67 
5  Barbora Zelená  005713  Univerzitní sportovní klub Praha  23.90 
6  Markéta Chaloupecká  005114  SK Kotlářka Praha  23.93 
Běh 3 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Bursová  005126  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.58 
2  Michaela Křesťanová  015707  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.68 
3  Veronika Pefková  005518  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.90 
4  Maria Anna Cukerová  015718  ASK Slavia Praha  24.01 
5  Melisa Nell Heráková  015816  Univerzitní sportovní klub Praha  24.17 
6  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  25.11 
Běh 4 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Trpálková  005401  ASK Slavia Praha  23.45 
2  Šárka Hájková  006229  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.53 
3  Tereza Burianová  006018  A. C. Sparta Praha  24.48 
4  Simona Ságlová  005627  ŠAK Novoborská Praha  25.23 
5  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  25.28 
6  Michaela Petrecká  015207  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.69 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  20.01 
2  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  20.50 
3  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  20.81 
4  Patrik Janeček  000301  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.25 
5  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  21.58 
6  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  21.90 
Běh 2 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  21.59 
2  Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  21.81 
3  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.89 
4  František Kostka  001011  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.14 
5  Roman Babica  000223  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.20 
6  Ondřej Jabůrek  010207  Atletický školní klub Mazurská  23.57 
Běh 3 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  23.72 
2  Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  23.78 
3  Vojtěch Dohnal  010821  SK Aktis Praha  24.01 
4  Richard Gründler  001221  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.71 
5  Lukáš Horáček  010206  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  26.14 
David Švec  010813  SK Aktis Praha  DNP 
Běh 4 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matouš Raus  000506  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.06 
2  Dan Dvořák  001003  ASK Slavia Praha  25.66 
3  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  26.07 
4  Josef Král  000913  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  26.92 
5  Hynek Merta  010715  TJ Stodůlky Praha, o.s.  27.30 
Matěj Šedivý  001201  ASK Slavia Praha  DNP 
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.17 
2  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  47.90 
3  Julie Bičišťová  005215  PSK Olymp Praha  50.57 
4  Kateřina Bursová  005126  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.55 
5  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  52.65 
Běh 2 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Borovská  015604  SK DVOJKA Praha  52.04 
2  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  52.49 
3  Karolína Šimánková  016001  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  55.71 
4  Adéla Štěpánová  005616  ASK Slavia Praha  55.87 
5  Emma Doubková  015130  AC Kovošrot Praha  60.69 
Běh 3 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Kulhánková  016102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  57.44 
2  Natálie Havelková  016106  Univerzitní sportovní klub Praha  62.29 
Johana Vyjídáčková  005926  SK DVOJKA Praha  DNP 
Zuzana Filipovská  015426  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  44.32 
2  Patrik Janeček  000301  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  45.31 
3  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  46.29 
4  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  47.23 
5  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  47.96 
Běh 2 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Hasoň  000201  PSK Olymp Praha  47.08 
2  František Kostka  001011  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.87 
3  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  49.59 
4  Vojtěch Dohnal  010821  SK Aktis Praha  51.10 
5  Petr Zetek  000527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  53.56 
Běh 3 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  47.80 
2  Richard Gründler  001221  SK ZŠ Jeseniova Praha  54.76 
3  Hynek Merta  010715  TJ Stodůlky Praha, o.s.  58.65 
4  Ondřej Nocar  000621  AC Kovošrot Praha  59.44 
Matěj Šedivý  001201  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Palata  000425  SK Kotlářka Praha  46.09 
2  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  47.43 
3  Adam Štrof  000702  ŠAK Novoborská Praha  48.33 
4  Jan Lebl  010104  TJ Stodůlky Praha, o.s.  50.38 
5  Dan Dvořák  001003  ASK Slavia Praha  59.72 
6  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  61.30 
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  1:51.76 
2  Tereza Líbalová  015721  SK Aktis Praha  1:53.80 
3  Tereza Konejlová  005417  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1:54.33 
4  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  1:54.66 
5  Kateřina Eliášová  015213  Spartak Praha 4  2:05.21 
6  Anna Fricová  005809  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:14.84 
Běh 2 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  2:00.88 
2  Eliška Havlová  005503  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:00.99 
3  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  2:01.49 
4  Veronika Šťastná  015422  ASK Slavia Praha  2:05.53 
5  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  2:09.52 
6  Ivana Dobiášová  006101  AC Kovošrot Praha  2:14.68 
7  Barbora Crkvová  005814  Spartak Praha 4  2:16.85 
8  Karolína Šimánková  016001  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:18.85 
Běh 3 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Krejčí  005624  PSK Olymp Praha  1:54.35 
2  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub Praha  2:01.36 
3  Franceska Sloboda  016018  Univerzitní sportovní klub Praha  2:03.40 
4  Kateřina Dvorská  016006  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:05.31 
5  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  2:10.72 
6  Žaneta Brečkayová  006210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:17.00 
7  Adéla Šilarová  015712  ASK Slavia Praha  2:31.37 
Ema Traxmandlová  015901  PSK Olymp Praha  DNP 
1000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Houška  010207  Spartak Praha 4  3:23.41 
2  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  3:26.25 
3  Tomáš Nachtigal  001029  PSK Olymp Praha  3:27.69 
4  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:30.26 
5  Mikuláš Vybíral  010205  Spartak Praha 4  3:34.37 
6  Matěj Pavinger  000911  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:40.81 
7  Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub Praha  3:55.07 
8  Josef Král  000913  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:58.50 
9  Kryštof Kafka  010117  SC Radotín Praha  4:09.17 
Běh 2 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Klubal  010401  PSK Olymp Praha  3:35.47 
2  Kakaine Truelove  001221  SK Kotlářka Praha  3:35.61 
3  Jan Přibík  010212  Univerzitní sportovní klub Praha  3:39.81 
4  Šimon Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:41.11 
5  Kryštof Rohan  010305  Univerzitní sportovní klub Praha  4:05.57 
6  Jan Šimák  011209  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4:06.15 
Michal Chudoba  000214  AC Praha 1890  DNP 
Matouš Soldát  000302  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Adam Vodehnal  001203  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.01 
2  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  11.07 
3  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  11.12 
4  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  11.28 
5  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  11.33 
6  Kamila Pitřincová  005405  AC Kovošrot Praha  12.32 
7  Tereza Houšková  015809  AC Kovošrot Praha  13.05 
Běh 2 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  11.38 
2  Zuzana Cymbálová  015823  ASK Slavia Praha  11.57 
3  Tereza Líbalová  015721  SK Aktis Praha  11.90 
4  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.12 
5  Eliška Karolová  005508  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.85 
6  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  14.13 
Kateřina Janatová  005806  Spartak Praha 4  DNF 
Běh 3 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  11.87 
2  Natálie Tiplicová  006025  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.90 
3  Barbora Auředníková  015416  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.29 
4  Adéla Plachá  016208  ASK Slavia Praha  13.68 
5  Eliška Pospěchová  015309  AC Kovošrot Praha  13.72 
6  Barbora Martinčíková  015606  TJ Stodůlky Praha, o.s.  15.20 
Barbora Lukešová  015802  ASK Slavia Praha  DNF 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  10.18 
2  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  10.20 
3  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  10.71 
4  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  10.78 
5  Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  11.36 
6  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  11.56 
Běh 2 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  11.92 
2  Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  12.45 
3  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  12.59 
4  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  12.63 
5  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  12.69 
6  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  14.74 
Běh 3 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  12.33 
2  Daniel Šašek  000330  ASK Slavia Praha  12.65 
3  Daniel Kačur  011201  SK Aktis Praha  12.74 
4  Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  13.14 
5  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  14.38 
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Turnerová, Háčková, Maček, Kostka  SK ZŠ Jeseniova Praha  1:55.98 
2  Jirásek, Jína, Nollová, Vernerová  SK Kotlářka Praha  2:01.78 
3  Štros, Růžička, Petrásková, Rozhyna  Univerzitní sportovní klub Praha  2:02.89 
4  Štyler, Seidlová, Bičištová, Hasoň  PSK Olymp Praha  2:03.14 
5  Šatoplet, Hájková, Konejlová, Janeček  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:06.21 
Naxera, Jíchová, Marešová, Tran  ASK Slavia Praha  DQ 
Běh 2 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štoglová, Rada, Daťková, Merta V.  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:02.69 
2  Palata, Krč, Fialová, Klár  SK Kotlářka Praha  2:03.50 
3  Benešová, Roučková, Štrof, Bartoněk  ŠAK Novoborská Praha  2:08.13 
4  Maštalířová, Tomášková, Dufek, Vyroubal  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:09.23 
5  Balík, Líbalová, Švec, Damašková  SK Aktis Praha  2:11.13 
6  Pitřincová, Houšková, Nocar, Škácha  AC Kovošrot Praha  2:19.28 
Běh 3 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Weiserová, Cikánová, Blahowicz, Babica  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:04.05 
2  Puchmajer, Kovář, Stanzelová, Ctiborová  Univerzitní sportovní klub Praha  2:08.70 
3  Šašek, Valešová, Hanzlík, Trpálková  ASK Slavia Praha  2:10.63 
4  Wollerová, Moucha, Brečkayová, Merta H.  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:21.54 
5  Janda, Hoza, Antošíková, Burianová  A. C. Sparta Praha  2:23.32 
Běh 4 (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vagaday, Hoza M., Hanková, Chaloupecká  SK Kotlářka Praha  2:09.52 
2  Talicová, Petrecká, Wágner, Mucha  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:12.20 
3  Auředníková, Topolová, Rybář, Ščepán  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:12.33 
4  Šimák, Šimánková, Havlová, Zetek  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:15.49 
Fiřt, Přibík, Heráková, Sloboda  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  1.47 
2  Eliška Damašková  015110  SK Aktis Praha  1.36 
3  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  1.33 
4  Kamila Pitřincová  005405  AC Kovošrot Praha  1.30 
5  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub Praha  1.27 
6  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  1.23 
7  Petra Nollová  015421  SK Kotlářka Praha  1.23 
8  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  1.15 
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  1.40 
2  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  1.33 
3  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  1.33 
4  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  1.33 
5  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  1.29 
6=  Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  1.25 
6=  Daniel Šašek  000330  ASK Slavia Praha  1.25 
8  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  1.25 
Adam Havlík  010828  Atletický školní klub Mazurská  NM 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  5.15 
2  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  4.29 
3  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.23 
4  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.16 
5  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  3.92 
6  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.82 
7  Veronika Pefková  005518  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.81 
8  Barbora Koudelová  005426  Spartak Praha 4  3.79 
9  Marie Benešová  006028  ŠAK Novoborská Praha  3.61 
10  Markéta Chaloupecká  005114  SK Kotlářka Praha  3.57 
11  Tereza Houšková  015809  AC Kovošrot Praha  3.39 
12  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  3.38 
13  Anna Pauzová  015529  ASK Slavia Praha  3.36 
14  Kateřina Dvorská  016006  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.35 
15  Karolína Hanková  005310  SK Kotlářka Praha  3.35 
16  Tereza Valtrová  005717  A. C. Sparta Praha  3.33 
17  Adéla Plachá  016208  ASK Slavia Praha  3.29 
18  Eliška Pospěchová  015309  AC Kovošrot Praha  3.01 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  4.56 
2  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.25 
3  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub ...  4.24 
4  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub ...  4.24 
5  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub ...  4.23 
6  Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  4.05 
7  Mikuláš Adam Lorman  010317  SK Kotlářka Praha  3.74 
8  Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub ...  3.68 
9  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  3.59 
10  Lukáš Jedlička  011221  SK Kotlářka Praha  3.52 
11  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  3.49 
12  Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.42 
13  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.37 
14  Lukáš Horáček  010206  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.27 
15  Patrik Pelc  001001  Univerzitní sportovní klub ...  3.11 
Karel Vašíček  010601  SK Aktis Praha  NM 
Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  07.78 
2  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.67 
3  Kateřina Fialová  005526  SK Kotlářka Praha  07.42 
4  Lea Žáčková  005315  ASK Slavia Praha  07.23 
5  Anna Pauzová  015529  ASK Slavia Praha  06.77 
6  Barbora Auředníková  015416  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.50 
7  Emma Doubková  015130  AC Kovošrot Praha  05.93 
8  Tereza Burianová  006018  A. C. Sparta Praha  05.92 
9  Michaela Petrecká  015207  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.89 
10  Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  05.52 
11  Anna Antošíková  005904  A. C. Sparta Praha  05.49 
12  Tereza Kazimourová  006128  A. C. Sparta Praha  05.47 
13  Markéta Kulhánková  016102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  04.81 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 26.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.36 
2  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.85 
3  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  09.16 
4  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  09.04 
5  Richard Mucha  000406  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.62 
6  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  08.48 
7  Martin Zmeškal  000415  ASK Slavia Praha  08.08 
8  Mikuláš Adam Lorman  010317  SK Kotlářka Praha  06.66 
9  Kryštof Němeček  000420  ASK Slavia Praha  06.46 
10  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  06.03 
11  Patrik Šmejkal  000906  ASK Slavia Praha  05.85 
12  Martin Rybář  001004  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.84 
13  Karel Král  010402  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.56 
14  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.55 
15  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.42 
16  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  04.50