4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (6.2.2013)
Datum konání: 6.2.2013
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: Karolina Šeborová, Aneta Kučerová, Martin Smetana
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Krsek  00  A. C. TEPO Kladno  07.40 
2  Jaromír Valenta  98  T. J. Sokol České Budějovice  07.51 
3  Dominik Dlouhý  98  SC Radotín Praha  07.73 
4  Martin Račko  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.84 
5  Filip Brom  99  Spartak Praha 4  07.87 
6  Michal Maček  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.05 
7  Radek Stehno  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.20 
8  Victor Nicolas  98  PSK Olymp Praha  08.49 
Běh 2 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.78 
2  Adam Mauer  99  TJ Lokomotiva Rakovník  07.93 
3  Marek Šimon  98  A. C. TEPO Kladno  07.96 
4  Adam Pekárek  99  ASK Slavia Praha  08.12 
5  Jonáš Mára  98  Univerzitní sportovní klub Praha  08.15 
6  Dominik Mareš  98  TJ Nová Včelnice  08.25 
7  Pavel Petřík  99  ASK Slavia Praha  08.27 
8  Martin Dvořák  99  ASK Slavia Praha  08.38 
Běh 3 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Christophe Bordes  98  PSK Olymp Praha  07.89 
2  Lukáš Landa  99  A. C. TEPO Kladno  08.20 
3  Jakub Karafiát  99  ASK Slavia Praha  08.27 
4  Tomáš Vágner  99  TJ Dukla Praha  08.27 
5  Ondřej Mička  99  SK Kotlářka Praha  08.33 
6  Jan Kott  98  ASK Slavia Praha  08.45 
7  Jiří Duchek  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  08.48 
8  Jan Kaisler  98  ASK Slavia Praha  08.50 
Běh 4 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Kuriš  98  ASK Slavia Praha  08.31 
2  Robert Šamonil  99  ASK Slavia Praha  08.35 
3  Michael Olšavský  99  SK Aktis Praha  08.38 
4  Jan Rákosník  99  Univerzitní sportovní klub Praha  08.39 
5  David Herák  00  A. C. TEPO Kladno  08.64 
6  Vojtěch Košař  99  SC Radotín Praha  08.75 
7  Lukáš Kvapil  99  Univerzitní sportovní klub Praha  08.89 
8  František Beneš  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  09.04 
Běh 5 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Sůva  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.53 
2  Michal Hošek  01  SC Radotín Praha  08.62 
3  Richard Metz  99  ASK Slavia Praha  08.64 
4  Jan Janeček  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.65 
5  Jan Kárník  98  ASK Slavia Praha  08.69 
6  Pavel Slavíček  98  ASK Slavia Praha  08.94 
7  Vojtěch Ulman  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.21 
8  Tomáš Hrdina  99  Spartak Praha 4  09.39 
Běh 6 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Ledvinka  98  A. C. TEPO Kladno  08.00 
2  David Pechar  98  A. C. TEPO Kladno  08.37 
3  Tobiáš Kosík  98  Univerzitní sportovní klub Praha  08.64 
4  Štěpán Důras  98  A. C. TEPO Kladno  08.80 
5  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  08.90 
6  Vojtěch Michal  99  Spartak Praha 4  09.07 
7  Ivan Zavřel  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.13 
8  Damián Dvornický  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.18 
Běh 7 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Bartoněk  00  ŠAK Novoborská Praha  08.88 
2  Martin Melmuka  99  ASK Slavia Praha  09.15 
3  Jakub Adamík  99  Atletický školní klub Mazurská  09.26 
4  Aldo Prozr  99  Spartak Praha 4  09.30 
5  Štěpán Beneš  99  Atletický školní klub Mazurská  09.37 
6  Sean Wong  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.42 
7  Jan Vyroubal  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.70 
8  Miloš Padevět  00  SK Aktis Praha  10.26 
Běh 8 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Rada  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.97 
2  David Štros  00  Univerzitní sportovní klub Praha  08.98 
3  Jindřich Štěpánek  00  Univerzitní sportovní klub Praha  09.15 
4  Michal Vaněk  01  ASK Slavia Praha  09.21 
5  Kryštof Nedvídek  99  ASK Slavia Praha  09.44 
6  Vít Rynda  00  Hvězda SKP Pardubice  09.46 
Filip Kynych  99  PSK Olymp Praha  DNP 
Matěj Dolenský  98  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 9 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Višňa  99  SC Radotín Praha  08.80 
2  Pavel Puchmajer  00  Univerzitní sportovní klub Praha  08.80 
3  Miroslav Plachý  99  SC Radotín Praha  09.32 
4  Jakub Hasoň  00  PSK Olymp Praha  09.36 
5  Jan Riegert  01  TJ Dukla Praha  09.66 
6  Vojtěch Svoboda  01  Targetsport Milovice  10.30 
7  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  10.42 
8  Petr Simonov  01  Targetsport Milovice  10.69 
Běh 10 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jaroslav Blachowicz  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.96 
2  Ondřej Tuček  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.19 
3  Jan-František Linek  00  A. C. TEPO Kladno  09.25 
4  Martin Rybář  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.55 
5  Jan Štěpán  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.71 
6  Jakub Randus  02  PSK Olymp Praha  09.74 
7  Pavel Jindra  02  PSK Olymp Praha  09.87 
Lukáš Laněk  00  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 11 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patrik Janeček  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.79 
2  Ondřej Hadrbolec  01  A. C. TEPO Kladno  09.22 
3  Jiří Matoušek  01  ASK Slavia Praha  09.65 
4  Adam Kárník  01  ASK Slavia Praha  09.91 
5  Martin Zmeškal  00  ASK Slavia Praha  09.91 
6  Jan Grecký  00  Spartak Praha 4  09.94 
7  Dan Lindovský  00  ASK Slavia Praha  10.31 
8  Michael Sibena  01  Targetsport Milovice  11.40 
Běh 12 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jedlička  98  SK Kotlářka Praha  08.02 
2  Matouš Hroz  00  TJ Dukla Praha  09.12 
3  Antonín Nijas  01  ASK Slavia Praha  09.40 
4  David Švec  01  SK Aktis Praha  09.40 
5  Michal Meinelt  00  SK Aktis Praha  09.47 
6  Oliver König  02  ASK Slavia Praha  09.80 
7  David Brandani  01  ASK Slavia Praha  10.08 
Běh 13 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eda Balík  01  SK Aktis Praha  09.22 
2  Ondřej Fišar  02  TJ Dukla Praha  09.57 
3  Jiří Fišar  00  TJ Dukla Praha  09.70 
4  Matyáš Vlk  01  ASK Slavia Praha  09.97 
5  Kryštof Průša  01  ASK Slavia Praha  10.19 
6  Michal Bolehovský  02  PSK Olymp Praha  10.21 
7  Josef Král  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.55 
8  Jiří Pernica  01  Atletický školní klub Mazurská  10.86 
Běh 14 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marek Kotlík  98  SK Aktis Praha  09.03 
2  Jaroslav Nedvěd  01  A. C. TEPO Kladno  09.44 
3  Richard Mucha  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.46 
4  Kryštof Kafka  01  SC Radotín Praha  09.95 
5  Tomáš Koubek  01  TJ Dukla Praha  10.25 
6  Martin Máša  00  SC Radotín Praha  10.27 
7  Filip Lazar  01  AC Kovošrot Praha  10.30 
8  Ondřej Lipový  01  ASK Slavia Praha  10.66 
Běh 15 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Kubelka  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.20 
2  Matyáš Tomka  01  TJ Dukla Praha  09.41 
3  Daniel Kačur  01  SK Aktis Praha  09.53 
4  Matěj Žilina  99  SK Aktis Praha  09.60 
5  Matouš Raus  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.05 
6  Lukáš Horáček  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.20 
7  Michal Koubek  01  TJ Dukla Praha  10.58 
Běh 16 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Jůza  00  A. C. TEPO Kladno  09.16 
2  Daniel Halamka  00  A. C. TEPO Kladno  09.31 
3  Aleš Marxgut  00  A. C. TEPO Kladno  09.62 
4  Petr Zetek  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.99 
5  Samuel Peterka  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.41 
6  Václav Ženíšek  01  A. C. TEPO Kladno  10.48 
Běh 17 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Prunar  99  Univerzitní sportovní klub Praha  08.15 
2  Kryštof Vítek  99  Univerzitní sportovní klub Praha  08.36 
3  Jan Žáček  98  SK Aktis Praha  08.58 
4  Lukáš Doubrava  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.12 
5  Martin Kaisler  00  ASK Slavia Praha  09.13 
6  Adam Pastorek  00  ASK Slavia Praha  09.79 
7  Marek Bouší  01  ASK Slavia Praha  09.84 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  00  Spartak Praha 4  07.96 
2  Tereza Nemešová  98  SK Kotlářka Praha  08.25 
3  Johana Kašparová  99  Univerzitní sportovní klub Praha  08.42 
4  Sára Janušková  97  SKP Union Cheb - klub atletiky  08.53 
5  Nikola Desenská  97  SKP Union Cheb - klub atletiky  08.68 
6  Anna Marie Petráková  98  SK Kotlářka Praha  08.77 
7  Josefína Duchková  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  08.82 
8  Klára Holečková  98  ASK Slavia Praha  08.93 
Běh 2 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šárka Sabadinová  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  08.65 
2  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  08.76 
3  Nikoleta Jíchová  00  ASK Slavia Praha  08.77 
4  Jana Danihelková  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  08.81 
5  Lucie Břicháčková  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  08.89 
6  Veronika Marešová  00  ASK Slavia Praha  08.92 
7  Michaela Zimmermannová  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.09 
8  Kateřina Plchová  99  ASK Slavia Praha  09.12 
Běh 3 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amálie Švábíková  99  ASK Slavia Praha  08.69 
2  Kateřina Vohánková  00  ZŠ Prokopa Holého Louny  08.71 
3  Klára Weiserová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.05 
4  Adéla Zindulková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.10 
5  Eliška Palátová  98  ASK Slavia Praha  09.16 
6  Marika Vávrová  00  ASK Slavia Praha  09.18 
7  Petra Melicherová  99  SC Radotín Praha  09.21 
8  Markéta Richterová  98  ASK Slavia Praha  09.28 
Běh 4 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Řežábková  00  TJ Dukla Praha  08.87 
2  Jana Santolíková  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.08 
3  Adéla Slámová  99  SC Radotín Praha  09.19 
4  Michaela Sluková  98  Univerzitní sportovní klub Praha  09.26 
5  Eliška Damašková  01  SK Aktis Praha  09.35 
6  Martina Sládková  98  ASK Slavia Praha  09.52 
7  Johana Feixová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.59 
8  Karolína Šašková  01  ASK Slavia Praha  09.81 
Běh 5 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Mastná  00  TJ Lokomotiva Rakovník  08.64 
2  Tereza Urbanová  00  TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.  08.70 
3  Aneta Hrubcová  98  TJ Nová Včelnice  09.00 
4  Lucie Smíšková  00  Univerzitní sportovní klub Praha  09.12 
5  Kateřina Ctiborová  00  Univerzitní sportovní klub Praha  09.23 
6  Karina Rozhyna  00  Univerzitní sportovní klub Praha  09.33 
7  Tereza Konejlová  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.40 
8  Kateřina Zábojníková  01  AK Chemopetrol Litvínov  09.99 
Běh 6 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Emma Maštalířová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.91 
2  Andrea Holubová  01  Hvězda SKP Pardubice  09.06 
3  Nicole Burgetová  00  TJ Dukla Praha  09.37 
4  Šárka Hájková  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.51 
5=  Štěpánka Klimešová  00  AK Chemopetrol Litvínov  09.53 
5=  Tereza Klečková  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.53 
7  Klára Jelínková  01  TJ Dukla Praha  09.64 
8  Klára Bláhová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.07 
Běh 7 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Trpálková  00  ASK Slavia Praha  09.34 
2  Kristýna Utikalová  99  SKP Union Cheb - klub atletiky  09.52 
3  Kateřina Bursová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.54 
4  Michaela Křesťanová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.59 
5  Johana Starková  00  TJ Dukla Praha  09.61 
6  Markéta Prýmková  00  SK Kotlářka Praha  09.66 
7  Romana Roblíková  01  Targetsport Milovice  09.85 
8  Nicola Michálková  00  ASK Slavia Praha  10.10 
Běh 8 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Hlásková  01  TJ Dukla Praha  09.36 
2  Adéla Šenkýřová  00  TJ Dukla Praha  09.64 
3  Tereza Burianová  00  A. C. Sparta Praha  09.79 
4  Kateřina Jakoubková  99  ASK Slavia Praha  09.91 
5  Anna Antošíková  00  A. C. Sparta Praha  09.92 
6  Eliška Lupačová  01  Targetsport Milovice  10.54 
7  Adéla Houdová  01  Targetsport Milovice  10.54 
8  Štěpánka Laštůvková  01  Targetsport Milovice  11.94 
Běh 9 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Špronglová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.66 
2  Anna Fricová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.96 
3  Kateřina Císařová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.01 
4  Barbora Auředníková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.06 
5  Veronika Poštová  03  PSK Olymp Praha  10.08 
6  Anna Domanská  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.17 
7  Kristýna Grešlová  01  Targetsport Milovice  10.53 
8  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  10.77 
Běh 10 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Černá  99  TJ Vodní stavby Tábor  08.50 
2  Eliška Reindlová  00  TJ Vodní stavby Tábor  08.76 
3  Michaela Farová  00  TJ Vodní stavby Tábor  08.82 
4  Tereza Háková  99  PSK Olymp Praha  08.99 
5  Ingrid Machová  01  TJ Vodní stavby Tábor  09.02 
6  Stephanie Seidlová  00  PSK Olymp Praha  09.35 
7  Eliška Holková  02  PSK Olymp Praha  10.14 
8  Tereza Kunze  01  PSK Olymp Praha  10.52 
Běh 11 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Štíbrová  98  A. C. TEPO Kladno  08.51 
2  Aneta Šoustková  98  A. C. TEPO Kladno  08.65 
3  Vlasta Paďourová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.03 
4  Nikola Novotná  99  A. C. TEPO Kladno  09.17 
5  Veronika Šťastná  01  ASK Slavia Praha  09.32 
6  Kristýna Nagyová  98  A. C. TEPO Kladno  09.32 
7  Tereza Pšeničková  98  ŠAK Novoborská Praha  09.44 
Vendula Piliarová  00  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 12 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sabina Schuldesová  00  AK Bílina  08.96 
2  Anna Holubovská  98  A. C. TEPO Kladno  09.13 
3  Aneta Anna Filusztková  98  ŠAK Novoborská Praha  09.14 
4  Jana Kleisnerová  99  A. C. TEPO Kladno  09.30 
5  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  09.71 
6  Alena Brožová  99  A. C. TEPO Kladno  09.80 
7  Daniela Voráčková  00  Slovan Karlovy Vary  09.81 
8  Anna Nováková  01  ASK Slavia Praha  10.15 
Běh 13 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Topolová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.56 
2  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.00 
3  Eliška Pospěchová  01  AC Kovošrot Praha  10.28 
4  Natálie Sovová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.33 
5  Jasmína Sirotková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.43 
6  Sára Vojtová  01  Targetsport Milovice  10.79 
7  Emma Doubková  01  AC Kovošrot Praha  11.11 
Magdaléna Kociánová  02  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 14 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavla Vodičková  96  TJ Vodní stavby Tábor  08.48 
2  Barbora Martinčíková  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.90 
3  Ivana Gallová  02  AK Chemopetrol Litvínov  09.91 
4  Anežka Kuchynková  02  ASK Slavia Praha  10.44 
5  Vendula Dalibová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.88 
6  Kristýna Holečková  02  AK Chotěšov  10.96 
7  Kristýna Riegertová  04  TJ Dukla Praha  11.05 
8  Monika Šnajdaufová  04  AK Chotěšov  11.92 
Běh 15 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alena Pešková  00  A. C. Sparta Praha  09.60 
2  Adéla Matoušková  01  A. C. TEPO Kladno  09.72 
3  Tereza Vernerová  00  SK Kotlářka Praha  09.77 
4  Julie Slámová  01  SC Radotín Praha  10.08 
5  Anna Mikynová  02  ASK Slavia Praha  10.35 
6  Karolína Šimánková  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.35 
7  Barbora Lukešová  01  ASK Slavia Praha  10.40 
8  Anna Riedlová  01  ASK Slavia Praha  10.72 
Běh 16 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  09.16 
2  Veronika Pefková  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.84 
3  Diana Peštová  02  Spartak Praha 4  09.95 
4  Dominika Mištová  01  ASK Slavia Praha  10.05 
5  Aneta Feixová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.12 
6  Madla Guričová  03  Hvězda SKP Pardubice  10.13 
7  Jasmína Abdelová  01  SK Aktis Praha  10.21 
8  Tereza Votinská  04  SK Kotlářka Praha  11.45 
Běh 17 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Sládková  00  Petrovice  09.29 
2  Adéla Jančálková  00  ASK Slavia Praha  09.68 
3  Karolína Aschermannová  00  ASK Slavia Praha  10.24 
4  Kristýna Tončevová  00  ŠAK Novoborská Praha  10.40 
5  Barbora Šmejkalová  00  SK Kotlářka Praha  10.43 
6  Zuzana Zajícová  02  PSK Olymp Praha  10.89 
7  Barbora Obleserová  02  AK Chotěšov  12.32 
8  Sabina Dubinová  02  AK Chotěšov  12.64 
Běh 18 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Mašková  01  A. C. TEPO Kladno  09.40 
2  Adéla Raydlová  00  PSK Olymp Praha  09.76 
3  Karolína Matoušková  00  ASK Slavia Praha  09.80 
4  Brigita Pleskačová  02  A. C. TEPO Kladno  11.20 
Běh 19 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Štulcová  01  A. C. TEPO Kladno  09.68 
2  Lucie Kotíková  99  A. C. TEPO Kladno  09.79 
3  Jitka Ježková  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.01 
4  Kristýna Havláková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.03 
5  Nikoleta Müllerová  00  ŠAK Novoborská Praha  10.58 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sára Janušková  97  SKP Union Cheb - klub atletiky  43.81 
2  Andrea Duchoňová  99  ASK Slavia Praha  44.48 
3  Aneta Hrubcová  98  TJ Nová Včelnice  48.48 
4  Julie Bičišťová  00  PSK Olymp Praha  50.51 
5  Adéla Štěpánová  00  ASK Slavia Praha  55.14 
6  Karolína Šimánková  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  58.29 
Běh 2 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nemešová  98  SK Kotlářka Praha  43.17 
2  Lucie Jarešová  98  SK Kotlářka Praha  45.10 
3  Nikola Desenská  97  SKP Union Cheb - klub atletiky  45.66 
4  Tereza Kostková  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  52.21 
5  Julie Slámová  01  SC Radotín Praha  54.22 
6  Kristýna Hlásková  01  TJ Dukla Praha  57.73 
Běh 3 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Dostálová  99  ASK Slavia Praha  44.94 
2  Anna Šimková  98  ASK Slavia Praha  46.11 
3  Štěpánka Klimešová  00  AK Chemopetrol Litvínov  51.43 
4  Klára Jelínková  01  TJ Dukla Praha  52.63 
5  Adéla Šenkýřová  00  TJ Dukla Praha  52.74 
Josefína Duchková  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  DNP 
Běh 4 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Šoustková  98  A. C. TEPO Kladno  45.77 
2  Šárka Sabadinová  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  46.79 
3  Jana Matějková  99  ASK Slavia Praha  48.15 
4  Alena Brožová  99  A. C. TEPO Kladno  56.03 
5  Aneta Feixová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  57.10 
6  Johana Starková  00  TJ Dukla Praha  57.20 
Běh 5 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Řežábková  00  TJ Dukla Praha  46.86 
2  Anna Marie Petráková  98  SK Kotlářka Praha  47.34 
3  Eliška Martínková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.59 
4  Michaela Zimmermannová  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  52.68 
5  Dominika Hlásková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  53.55 
6  Natálie Sovová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  59.79 
Běh 6 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicoleta Turnerová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  45.13 
2  Marika Vávrová  00  ASK Slavia Praha  50.49 
3  Anna Holubovská  98  A. C. TEPO Kladno  51.76 
4  Nicole Burgetová  00  TJ Dukla Praha  52.46 
5  Vanessa Lahrachová  99  TJ Dukla Praha  54.09 
6  Kateřina Froňková  99  TJ Dukla Praha  59.10 
Běh 7 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Madla Guričová  03  Hvězda SKP Pardubice  47.70 
2  Emma Maštalířová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.32 
3  Tereza Konejlová  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.26 
4  Adéla Slámová  99  SC Radotín Praha  56.49 
5  Michala Cichrová  98  TJ Dukla Praha  58.52 
Běh 8 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Černá  99  TJ Vodní stavby Tábor  45.82 
2  Anežka Sládková  00  Petrovice  49.64 
3  Tereza Štefanová  99  A. C. TEPO Kladno  49.93 
4  Lucie Hanáčková  98  A. C. TEPO Kladno  50.88 
5  Emma Barnoky  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  56.90 
6  Adéla Houdová  01  Targetsport Milovice  61.28 
Běh 9 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavla Vodičková  96  TJ Vodní stavby Tábor  42.91 
2  Michelle Cristina-Colaco  98  AK Bílina  46.20 
3  Kristýna Utikalová  99  SKP Union Cheb - klub atletiky  50.14 
4  Veronika Šťastná  01  ASK Slavia Praha  51.94 
5  Tereza Štulcová  01  A. C. TEPO Kladno  53.58 
Emma Doubková  01  AC Kovošrot Praha  DNP 
Běh 10 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Červenková  00  A. C. TEPO Kladno  50.62 
2  Sabina Schuldesová  00  AK Bílina  52.54 
3  Veronika Králová  99  SK Kotlářka Praha  53.23 
4  Eliška Holková  02  PSK Olymp Praha  53.99 
5  Ivana Gallová  02  AK Chemopetrol Litvínov  54.26 
6  Kristýna Grešlová  01  Targetsport Milovice  59.27 
Běh 11 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Ručková  00  SK Kotlářka Praha  54.17 
2  Tereza Trpálková  00  ASK Slavia Praha  55.42 
3  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  55.59 
4  Romana Roblíková  01  Targetsport Milovice  61.20 
5  Eliška Lupačová  01  Targetsport Milovice  64.34 
Běh 12 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Bursová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  52.97 
2  Barbora Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  56.38 
3  Brigita Pleskačová  02  A. C. TEPO Kladno  61.11 
4  Kristýna Riegertová  04  TJ Dukla Praha  63.57 
Adéla Matoušková  01  A. C. TEPO Kladno  DNP 
Magdaléna Kociánová  02  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 13 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Klečková  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  52.21 
2  Tereza Kunze  01  PSK Olymp Praha  57.82 
3  Karolína Aschermannová  00  ASK Slavia Praha  60.78 
4  Štěpánka Laštůvková  01  Targetsport Milovice  85.32 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jaromír Valenta  98  T. J. Sokol České Budějovice  38.76 
2  Jakub Ledvinka  98  A. C. TEPO Kladno  40.61 
3  Štěpán Důras  98  A. C. TEPO Kladno  46.14 
4  Quido Čečetka  99  TJ Dukla Praha  52.41 
5  Matyáš Vlk  01  ASK Slavia Praha  56.91 
6  Kryštof Průša  01  ASK Slavia Praha  57.58 
Běh 2 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Krsek  00  A. C. TEPO Kladno  40.18 
2  Štěpán Kuriš  98  ASK Slavia Praha  41.41 
3  Marek Šimon  98  A. C. TEPO Kladno  41.68 
4  Lukáš Landa  99  A. C. TEPO Kladno  42.88 
5  Robert Moucha  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  55.90 
6  Josef Král  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  60.32 
Běh 3 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Radek Moucha  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  41.72 
2  Jakub Souček  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.13 
3  Pavel Slavíček  98  ASK Slavia Praha  44.22 
4  Jiří Duchek  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  44.32 
5  Ladislav Pichl  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  56.85 
Matouš Hroz  00  TJ Dukla Praha  DQ 
Běh 4 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Nodl  98  A. C. TEPO Kladno  43.78 
2  Michal Maček  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.81 
3  Jan Kaisler  98  ASK Slavia Praha  45.19 
4  Tomáš Vágner  99  TJ Dukla Praha  46.50 
5  Michal Ledvinka  00  A. C. TEPO Kladno  52.24 
6  Michal Jůza  00  A. C. TEPO Kladno  53.48 
Běh 5 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Thanh Hai Tran  00  ASK Slavia Praha  44.94 
2  David Herák  00  A. C. TEPO Kladno  45.00 
5  Pavel Puchmajer  00  Univerzitní sportovní klub Praha  49.46 
6  Jan Riegert  01  TJ Dukla Praha  54.21 
3=  Patrik Janeček  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  45.76 
3=  Adam Študlar  99  SKP Union Cheb - klub atletiky  45.76 
Běh 6 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Radek Zahradník  98  TJ Lokomotiva Rakovník  41.93 
2  Michal Kubelka  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.91 
3  Dominik Mareš  98  TJ Nová Včelnice  43.69 
4  Bořek Pešta  00  Spartak Praha 4  49.64 
5  Matyáš Tomka  01  TJ Dukla Praha  52.97 
6  Jakub Randus  02  PSK Olymp Praha  56.65 
Běh 7 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Pekárek  99  ASK Slavia Praha  43.62 
2  Jan Uhlíř  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.75 
3  Ondřej Štyler  00  PSK Olymp Praha  47.29 
4  Matyáš Hanzlík  00  ASK Slavia Praha  50.09 
5  Martin Kaisler  00  ASK Slavia Praha  50.97 
6  Aleš Holeček  04  AK Chotěšov  63.13 
Běh 8 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Šufliarský  99  TJ Dukla Praha  43.66 
2  Jan Janeček  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.65 
3  Jan Kárník  98  ASK Slavia Praha  45.98 
4  Jakub Hasoň  00  PSK Olymp Praha  49.75 
5  Jakub Kotík  00  Spartak Praha 4  54.51 
6  Petr Simonov  01  Targetsport Milovice  62.99 
Běh 9 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Marcinčík  00  Atletický školní klub Mazurská  48.58 
2  Ivan Zavřel  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.82 
3  Damián Dvornický  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  52.83 
4  Tomáš Hrdina  99  Spartak Praha 4  54.56 
5  Vojtěch Svoboda  01  Targetsport Milovice  59.28 
6  Jakub Rittich  04  AK Chotěšov  67.58 
Běh 10 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Hošek  01  SC Radotín Praha  46.04 
2  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  47.57 
3  František Kostka  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.71 
4  Mikuláš Vybíral  01  Spartak Praha 4  50.64 
Jan Grecký  00  Spartak Praha 4  DNF 
Michael Sibena  01  Targetsport Milovice  DNF 
Běh 11 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Ulman  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.64 
2  Ondřej Fišar  02  TJ Dukla Praha  53.09 
3  Tomáš Koubek  01  TJ Dukla Praha  55.32 
4  Jiří Fišar  00  TJ Dukla Praha  55.47 
5  Martin Máša  00  SC Radotín Praha  55.94 
Matěj Dolenský  98  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 12 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Melmuka  99  ASK Slavia Praha  48.39 
2  Pavel Jindra  02  PSK Olymp Praha  54.77 
3  Kryštof Kafka  01  SC Radotín Praha  57.52 
4  Alex Pethö  01  ASK Slavia Praha  60.20 
5  Jiří Pernica  01  Atletický školní klub Mazurská  62.05 
Lukáš Laněk  00  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 13 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Hemerka  00  Hvězda SKP Pardubice  49.25 
2  Štěpán Beneš  99  Atletický školní klub Mazurská  50.34 
3  Daniel Halamka  00  A. C. TEPO Kladno  50.77 
4  Michal Bolehovský  02  PSK Olymp Praha  53.02 
5  Michal Koubek  01  TJ Dukla Praha  53.97 
Běh 14 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Dohnal  01  SK Aktis Praha  50.35 
2  Vít Rynda  00  Hvězda SKP Pardubice  51.61 
3  Miroslav Plachý  99  SC Radotín Praha  53.23 
4  Richard Gründler  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  55.11 
5  Matouš Raus  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  58.32 
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Beshir Robin Idris  01  TJ Lokomotiva Zdice  4:58.46 
3  Damián Vích  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  4:59.06 
2  Geron Stewart  98  Spartak Praha 4  4:58.76 
4  Jakub Hercík  00  USK VŠEM Ústí n/L.  5:01.21 
7  Matyáš Vích  99  A. C. Sparta Praha  5:20.10 
5  Pavel Siegl  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:13.41 
8  Matěj Višňa  99  SC Radotín Praha  5:21.97 
9  Filip Houška  01  Spartak Praha 4  5:27.17 
6  Jan Jaroš  98  ASK Slavia Praha  5:14.09 
Běh 2 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Štros  00  Univerzitní sportovní klub Praha  5:31.09 
2  Tomáš Nachtigal  00  PSK Olymp Praha  5:36.52 
6  Matěj Pavinger  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:54.95 
7  Filip Zettl  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:02.30 
3  Lukáš Kvapil  99  Univerzitní sportovní klub Praha  5:40.71 
Otakar Seko  01  A. C. Sparta Praha  DNF 
8  Petr Zetek  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:10.67 
4  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  5:52.49 
5  Tomáš Jirsa  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:54.58 
1500 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Beshirová Carmen Idris  98  TJ Lokomotiva Zdice  4:58.77 
2  Lucie Krupařová  99  PSK Olymp Praha  5:11.91 
3  Anna Zimovjanová  98  TJ Dukla Praha  5:23.94 
4  Kateřina Krejčí  00  PSK Olymp Praha  5:24.71 
5  Nikola Plocová  99  ŠSK ZŠ Borotín  5:37.00 
6  Julie Bičišťová  00  PSK Olymp Praha  5:39.78 
7  Klára Burgstallerová  01  TJ Vodní stavby Tábor  5:49.31 
8  Anna Sieglová  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:53.57 
9  Jana Santolíková  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:25.60 
Běh 2 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lea Chvalovská  98  SK Kotlářka Praha  5:18.44 
2  Tereza Špačková  00  SC Radotín Praha  5:42.29 
3  Kristýna Prouzová  00  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  5:47.96 
4  Johana Feixová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:51.66 
5  Helena Caisová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:57.57 
6  Vendula Zmrzlá  99  TJ Dukla Praha  6:10.20 
7  Agáta Rázgová  00  TJ Dukla Praha  6:18.95 
8  Pavla Kotěšovcová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:30.24 
9  Kristina Savchenko  00  ŠAK Novoborská Praha  6:46.08 
10  Nicola Michálková  00  ASK Slavia Praha  7:20.71 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Reindlová  00  TJ Vodní stavby Tábor  10.77 
2  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  10.84 
3  Nikoleta Jíchová  00  ASK Slavia Praha  11.11 
4  Aneta Hofmanová  00  ASK Slavia Praha  11.48 
5  Eliška Suková  01  TJ Vodní stavby Tábor  11.75 
6  Zuzana Cymbálová  01  ASK Slavia Praha  12.09 
Anna Kerbachová  00  Spartak Praha 4  DNP 
Jitka Ježková  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Farová  00  TJ Vodní stavby Tábor  10.63 
2  Veronika Petrásková  00  Univerzitní sportovní klub Praha  11.52 
3  Kateřina Zábojníková  01  AK Chemopetrol Litvínov  12.14 
4  Tereza Vernerová  00  SK Kotlářka Praha  12.15 
5  Anežka Klárová  00  SK Kotlářka Praha  12.33 
6  Eliška Karolová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.45 
7  Emma Barnoky  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.83 
8  Daniela Vránová  00  TJ Nová Včelnice  15.47 
Běh 3 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Andrea Bělohlavová  00  TJ Vodní stavby Tábor  11.73 
2  Veronika Benešová  00  TJ Vodní stavby Tábor  12.31 
3  Adéla Škrdletová  01  TJ Vodní stavby Tábor  12.88 
4  Kateřina Šťastná  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.01 
5  Barbora Martinčíková  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.47 
6  Alina Denisová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.44 
Vanessa Lahrachová  99  TJ Dukla Praha  DNP 
Kateřina Froňková  99  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Červenková  00  A. C. TEPO Kladno  11.76 
2  Natálie Tiplicová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.73 
3  Ivana Gallová  02  AK Chemopetrol Litvínov  13.07 
4  Karolína Matoušková  00  ASK Slavia Praha  13.35 
5  Eliška Pospěchová  01  AC Kovošrot Praha  14.04 
Běh 5 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  12.18 
2  Daniela Krýslová  01  TRIATLET Karlovy Vary  12.58 
3  Dominika Mištová  01  ASK Slavia Praha  13.46 
4  Anna Nováková  01  ASK Slavia Praha  14.02 
60 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  00  Spartak Praha 4  09.25 
2  Andrea Duchoňová  99  ASK Slavia Praha  10.04 
3  Venuše Žitná  98  AK Bílina  10.10 
4  Eva Němcová  99  TJ Nová Včelnice  10.75 
5  Kristýna Nagyová  98  A. C. TEPO Kladno  10.93 
6  Michelle Cristina-Colaco  98  AK Bílina  11.11 
Denisa Voců  99  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Novotná  99  A. C. TEPO Kladno  10.41 
2  Martina Sládková  98  ASK Slavia Praha  11.18 
3  Erika Kofroňová  99  TJ Sokol Milevsko  11.24 
4  Karolína Uhrová  99  SK Kotlářka Praha  11.39 
5  Anna Landgrafová  99  PSK Olymp Praha  11.93 
6  Tereza Gratiasová  98  PSK Olymp Praha  12.17 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jirásek  00  SK Kotlářka Praha  10.22 
2  Thanh Hai Tran  00  ASK Slavia Praha  10.38 
3  Ondřej Štyler  00  PSK Olymp Praha  10.68 
4  Martin Janský  00  PSK Olymp Praha  11.01 
5  Matyáš Hanzlík  00  ASK Slavia Praha  11.08 
6  Adam Vymazal  00  ASK Slavia Praha  11.56 
7  Vít Hemerka  00  Hvězda SKP Pardubice  12.26 
8  Daniel Šašek  00  ASK Slavia Praha  12.79 
Běh 2 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Mikuláš Valo  00  SK Aktis Praha  11.55 
2  Martin Kovář  00  Univerzitní sportovní klub Praha  11.98 
3  Michal Meinelt  00  SK Aktis Praha  12.10 
4  Jan Riegert  01  TJ Dukla Praha  12.66 
5  Miloš Padevět  00  SK Aktis Praha  14.19 
6  Alex Pethö  01  ASK Slavia Praha  15.93 
7  Dan Lindovský  00  ASK Slavia Praha  16.68 
60 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.08 
2  Filip Nodl  98  A. C. TEPO Kladno  09.79 
3  David Havel  98  ASK Slavia Praha  09.85 
4  Roman Čermák  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.24 
5  Petr Urbánek  98  ASK Slavia Praha  10.33 
6  Tomáš Brejcha  98  ASK Slavia Praha  10.94 
7  David Pechar  98  A. C. TEPO Kladno  11.35 
Tomáš Vágner  99  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 6.2.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jedlička  98  SK Kotlářka Praha  09.24 
2  Ludvík Hrabovský  98  A. C. TEPO Kladno  10.54 
3  Pavel Petřík  99  ASK Slavia Praha  10.64 
4  Matěj Juda  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.76 
5  Lukáš Táfl  99  AC Kovošrot Praha  12.44 
6  Matěj Vevera  99  Atletický školní klub Mazurská  12.74 
7  Adam Kubice  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.42 
Adam Vrubel  99  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok vysoký - Ml. žákyně
středa, 6.2.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  1.44 
2  Eliška Damašková  01  SK Aktis Praha  1.41 
3  Kateřina Mastná  00  TJ Lokomotiva Rakovník  1.41 
4  Daniela Vránová  00  TJ Nová Včelnice  1.38 
5  Kateřina Zábojníková  01  AK Chemopetrol Litvínov  1.35 
6  Veronika Petrásková  00  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
7  Andrea Bělohlavová  00  TJ Vodní stavby Tábor  1.30 
8  Veronika Benešová  00  TJ Vodní stavby Tábor  1.30 
9  Markéta Baníková  00  AK Bílina  1.30 
10  Andrea Holubová  01  Hvězda SKP Pardubice  1.25 
11  Vendula Piliarová  00  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
12  Daniela Krýslová  01  TRIATLET Karlovy Vary  1.25 
13=  Karina Rozhyna  00  Univerzitní sportovní klub Praha  1.20 
13=  Zuzana Cymbálová  01  ASK Slavia Praha  1.20 
15  Kateřina Stanzelová  00  Univerzitní sportovní klub Praha  1.20 
16  Kateřina Šťastná  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.20 
17=  Barbora Lukešová  01  ASK Slavia Praha  1.10 
17=  Anna Mikynová  02  ASK Slavia Praha  1.10 
Anna Riedlová  01  ASK Slavia Praha  NM 
Dominika Mištová  01  ASK Slavia Praha  NM 
2  Dita Poslušná  99  TJ Nová Včelnice  1.45 
3  Eva Němcová  99  TJ Nová Včelnice  1.45 
4=  Nikola Pöschlová  98  A. C. TEPO Kladno  1.40 
4=  Petra Melicherová  99  SC Radotín Praha  1.40 
4=  Nikoleta Jíchová  00  ASK Slavia Praha  1.40 
7  Denisa Zárubová  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.40 
8  Anna D´Ambrosca  98  SK Kotlářka Praha  1.35 
9  Aneta Javorská  98  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
10  Tereza Gratiasová  98  PSK Olymp Praha  1.30 
Venuše Žitná  98  AK Bílina  NM 
Vanessa Lahrachová  99  TJ Dukla Praha  DNP 
Kateřina Froňková  99  TJ Dukla Praha  DNP 
Skok vysoký - Žákyně
středa, 6.2.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hana Váchová  99  TJ Sokol Milevsko  1.54 
Skok daleký - Žákyně
středa, 6.2.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  00  Spartak Praha 4  5.12 
2  Adéla Záhorová  99  TJ Sokol Milevsko  4.95 
3  Nikola Pöschlová  98  A. C. TEPO Kladno  4.67 
4  Andrea Duchoňová  99  ASK Slavia Praha  4.66 
5  Johana Kašparová  99  Univerzitní sportovní klub ...  4.52 
6  Kateřina Vohánková  00  ZŠ Prokopa Holého Louny  4.52 
7  Lucie Břicháčková  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  4.50 
8  Michaela Farová  00  TJ Vodní stavby Tábor  4.43 
9  Jana Kleisnerová  99  A. C. TEPO Kladno  4.30 
10  Adéla Slámová  99  SC Radotín Praha  4.29 
11  Denisa Zárubová  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.29 
12  Andrea Bělohlavová  00  TJ Vodní stavby Tábor  4.27 
13  Petra Fořtová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.20 
14  Anna Šímová  99  TJ Nová Včelnice  4.17 
15  Nikola Kinclová  98  A. C. TEPO Kladno  4.14 
16  Anna Šimková  98  ASK Slavia Praha  4.11 
17  Erika Kofroňová  99  TJ Sokol Milevsko  4.07 
18  Lucie Háčková  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.05 
19  Eliška Suková  01  TJ Vodní stavby Tábor  4.02 
20  Daniela Krýslová  01  TRIATLET Karlovy Vary  3.99 
21  Tereza Krátká  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.97 
22  Jana Matějková  99  ASK Slavia Praha  3.96 
23  Adéla Zindulková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.96 
24  Klára Holečková  98  ASK Slavia Praha  3.95 
25  Klára Weiserová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.92 
26  Tereza Háková  99  PSK Olymp Praha  3.90 
27  Dominika Rybářová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.82 
28  Anna Landgrafová  99  PSK Olymp Praha  3.81 
29  Eliška Palátová  98  ASK Slavia Praha  3.78 
30  Šárka Hájková  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.64 
31  Marie Benešová  00  ŠAK Novoborská Praha  3.57 
32  Aneta Hofmanová  00  ASK Slavia Praha  3.55 
33  Karolína Šašková  01  ASK Slavia Praha  3.54 
34  Lucie Kotíková  99  A. C. TEPO Kladno  3.51 
35  Eliška Pospěchová  01  AC Kovošrot Praha  3.44 
36  Diana Peštová  02  Spartak Praha 4  3.42 
37  Daniela Voráčková  00  Slovan Karlovy Vary  3.36 
38  Nicola Michálková  00  ASK Slavia Praha  3.33 
39  Barbora Hornofová  01  ŠAK Novoborská Praha  3.30 
40  Simona Ságlová  00  ŠAK Novoborská Praha  3.19 
41  Kristina Savchenko  00  ŠAK Novoborská Praha  2.95 
42  Jitka Ježková  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.93 
Tereza Nosková  00  PSK Olymp Praha  DNP 
Skok daleký - Žáci
středa, 6.2.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Štogl  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.18 
2  Radek Zahradník  98  TJ Lokomotiva Rakovník  4.95 
3  Jakub Karafiát  99  ASK Slavia Praha  4.90 
4  Jan Kárník  98  ASK Slavia Praha  4.89 
5  Robert Šamonil  99  ASK Slavia Praha  4.83 
6  Jan Kaisler  98  ASK Slavia Praha  4.74 
7  Radek Stehno  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.74 
8  Christophe Bordes  98  PSK Olymp Praha  4.68 
9  Jakub Stanovský  98  Atletický školní klub Mazurská  4.65 
10  Adam Mauer  99  TJ Lokomotiva Rakovník  4.63 
11  Tomáš Nejedlík  00  ASK Slavia Praha  4.63 
12  Dominik Dlouhý  98  SC Radotín Praha  4.58 
13  František Beneš  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  4.54 
14  Filip Brom  99  Spartak Praha 4  4.52 
15  Filip Sůva  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.49 
16  Ludvík Hrabovský  98  A. C. TEPO Kladno  4.37 
17  Jakub Prunar  99  Univerzitní sportovní klub ...  4.35 
18  Jan Žáček  98  SK Aktis Praha  4.24 
19  Dominik Mareš  98  TJ Nová Včelnice  4.22 
20  Sean Wong  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.16 
21  Michal Hošek  01  SC Radotín Praha  4.15 
22  Lukáš Horáček  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.13 
23  Richard Metz  99  ASK Slavia Praha  4.11 
24  Martin Vaněk  99  Spartak Praha 4  4.09 
25  Ondřej Tuček  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.03 
26  Ondřej Hardboles  01  A. C. TEPO Kladno  3.95 
27  Vojtěch Košař  99  SC Radotín Praha  3.95 
28  Jan-František Linek  00  A. C. TEPO Kladno  3.92 
29  Kryštof Nedvídek  99  ASK Slavia Praha  3.91 
30  Marek Kotlík  98  SK Aktis Praha  3.83 
31  Martin Kaisler  00  ASK Slavia Praha  3.82 
32  Adam Vrubel  99  ASK Slavia Praha  3.81 
33  Adam Študlar  99  SKP Union Cheb - klub atletiky  3.80 
34  Martin Melmuka  99  ASK Slavia Praha  3.67 
35  Michal Vaněk  01  ASK Slavia Praha  3.58 
36  Antonín Wijas  01  ASK Slavia Praha  3.54 
37  Jan Šimák  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.49 
38  Karel Král  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.31 
39  Filip Kynych  99  PSK Olymp Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
středa, 6.2.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.51 
2  Josef Jelínek  00  TJ Nová Včelnice  10.38 
3  Tomáš Nejedlík  00  ASK Slavia Praha  10.25 
4  Jan Jirásek  00  SK Kotlářka Praha  09.71 
5  Milan Gondek  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.61 
6  Martin Janský  00  PSK Olymp Praha  09.05 
7  Michal Vacek  00  ASK Slavia Praha  08.88 
8  Vít Marcinčík  00  Atletický školní klub Mazurská  08.63 
9  Richard Mucha  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.90 
10  Martin Zmeškal  00  ASK Slavia Praha  07.78 
11  Jan Dvořák  01  neregistrovaný  07.00 
12  Bořek Pešta  00  Spartak Praha 4  06.67 
13  Matyáš Hrabánek  00  A. C. TEPO Kladno  06.65 
14  Vojtěch Glasser  00  A. C. TEPO Kladno  06.32 
15  Mikuláš Vybíral  01  Spartak Praha 4  06.28 
16  Jakub Rada  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.11 
17  Ondřej Lipový  01  ASK Slavia Praha  05.97 
18  Martin Rybář  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.91 
19  Samuel Peterka  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.86 
20  Karel Král  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.82 
21  Robert Moucha  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.34 
22  Filip Lazar  01  AC Kovošrot Praha  05.32 
23  Ladislav Pichl  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  04.95 
24  Jan Šimák  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  04.72 
25  Jakub Kotík  00  Spartak Praha 4  04.68 
Vrh koulí 3kg - Žákyně
středa, 6.2.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Jelínková  96  TJ Vodní stavby Tábor  13.28 
2  Dita Poslušná  99  TJ Nová Včelnice  11.33 
3  Barbora Tylichová  99  Hvězda SKP Pardubice  11.32 
4  Nikola Kinclová  98  A. C. TEPO Kladno  10.11 
5  Jana Danihelková  98  SKP Union Cheb - klub atletiky  09.24 
6  Anna D´Ambrosca  98  SK Kotlářka Praha  08.90 
7  Michaela Urbanová  98  TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.  08.71 
8  Aneta Kopecká  99  Univerzitní sportovní klub Praha  08.53 
9  Tereza Pšeničková  98  ŠAK Novoborská Praha  08.26 
10  Amálie Švábíková  99  ASK Slavia Praha  08.03 
11  Michaela Kvapilová  98  A. C. TEPO Kladno  07.89 
12  Nicole Wojasová  98  A. C. TEPO Kladno  07.80 
13  Alena Kumpoštová  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  07.64 
14  Dominika Doskočilová  98  A. C. TEPO Kladno  07.61 
15  Aneta Anna Filusztková  98  ŠAK Novoborská Praha  07.60 
16  Leona Hrušková  99  TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.  07.45 
17  Agáta Franková  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.32 
18  Šárka Nováková  99  ZŠ Prokopa Holého Louny  07.20 
19  Barbora Jehličková  99  Univerzitní sportovní klub Praha  06.99 
20  Lucie Jarešová  98  SK Kotlářka Praha  06.96 
21  Kristýna Havláková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.94 
22  Barbora Haklová  98  Univerzitní sportovní klub Praha  06.80 
23  Barbora Linhartová  99  A. C. TEPO Kladno  06.16 
24  Kateřina Jakoubková  99  ASK Slavia Praha  06.07 
Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně
středa, 6.2.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Schonpflugová  00  A. C. TEPO Kladno  08.99 
2  Lucie Smíšková  00  Univerzitní sportovní klub Praha  07.28 
3  Monika Nováková  00  ZŠ Prokopa Holého Louny  07.19 
4  Kristýna Tončevová  00  ŠAK Novoborská Praha  06.45 
5  Markéta Baníková  00  AK Bílina  06.33 
6  Sára Vojtová  01  Targetsport Milovice  06.23 
7  Aneta Hofmanová  00  ASK Slavia Praha  06.19 
8  Tereza Burianová  00  A. C. Sparta Praha  06.13 
9  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  06.10 
10  Eliška Herinková  01  A. C. TEPO Kladno  05.72 
11  Veronika Marešová  00  ASK Slavia Praha  05.55 
12  Anna Antošíková  00  A. C. Sparta Praha  05.28 
13  Adéla Štěpánová  00  ASK Slavia Praha  05.21 
14  Anna Nováková  01  ASK Slavia Praha  05.08 
15  Veronika Pefková  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.03 
16  Jasmína Abdelová  01  SK Aktis Praha  04.88 
17  Barbora Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  04.80 
18  Vendula Dalibová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  04.58 
Vrh koulí 4kg - Žáci
středa, 6.2.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Urbánek  98  ASK Slavia Praha  12.08 
2  Jakub Stanovský  98  Atletický školní klub Mazurská  11.59 
3  Radek Moucha  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.24 
4  Jan Rotter  99  Univerzitní sportovní klub Praha  11.03 
5  Jakub Souček  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.62 
6  Matěj Vevera  99  Atletický školní klub Mazurská  10.27 
7  Tomáš Brejcha  98  ASK Slavia Praha  10.02 
8  Matěj Běhounek  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.76 
9  Jan Uhlíř  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.17 
10  Petr Špaček  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.37 
11  Dominik Dlouhý  98  SC Radotín Praha  08.36 
12  Victor Nicolas  98  PSK Olymp Praha  08.36 
13  Radek Stehno  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.20 
14  Jan Jaroš  98  ASK Slavia Praha  08.18 
15  Ivan Fulyarov  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.09 
16  Jiří Šindelář  99  SC Radotín Praha  07.93 
17  David Havel  98  ASK Slavia Praha  07.90 
18  Martin Dvořák  99  ASK Slavia Praha  07.69 
19  Kryštof Kozač  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.27 
20  Patrik Seidl  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.15 
21  Martin Vaněk  99  Spartak Praha 4  06.85 
22  Jan Sátra  99  SK Aktis Praha  06.81 
23  Lukáš Táfl  99  AC Kovošrot Praha  06.75 
24  Jakub Adamík  99  Atletický školní klub Mazurská  05.91