Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (30-31.1.2013)
Datum konání: 30-31.1.2013
Místo konání: Praha-Strahov
Pořadatel: USK Praha a SK ZŠ Jeseniova
Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová
Ředitel závodu: Jan Ruda
Hlavní rozhodčí: Jiří Kryštof
Technický delegát:
Poznámka: měřeno kamerou OMEGA OSV4
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.76 
2  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.86 
3  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  08.08 
4  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  08.32 
5  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  08.63 
Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Rozběh 2 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  07.94 
2  Radek Stehno  990221  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.15 
3  Jan Kott  980522  ASK Slavia Praha  08.36 
4  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  08.38 
5  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.55 
Dominik Bednář  980815  A. C. Sparta Praha  DNP 
Rozběh 3 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  07.86 
Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.86 
3  Adam Pekárek  990227  ASK Slavia Praha  08.02 
4  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  08.47 
Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.47 
6  Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  08.62 
Rozběh 4 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.78 
2  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  08.22 
3  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  08.29 
4  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  08.80 
Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  DNP 
Rozběh 5 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  07.78 
2  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  07.95 
3  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  08.10 
4  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  08.33 
5  Tadeusz Burski  990619  ASK Slavia Praha  08.47 
6  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  08.73 
60 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  07.66 
2  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.69 
3  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.70 
4  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.72 
5  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  07.83 
6  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.96 
Finále 2 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  07.96 
2  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  07.97 
3  Adam Pekárek  990227  ASK Slavia Praha  08.01 
4  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  08.04 
5  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  08.13 
6  Radek Stehno  990221  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.15 
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  07.93 
2  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  08.64 
3  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.96 
4  Markéta Richterová  986223  ASK Slavia Praha  09.08 
5  Tereza Pšeničková  986102  ŠAK Novoborská Praha  09.25 
Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 2 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  08.40 
2  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  08.81 
3  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  08.96 
4  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  09.25 
5  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.42 
6  Veronika Neustadtová  985122  SK Aritma Praha  10.32 
Rozběh 3 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  08.40 
2  Anna Marie Petráková  985726  SK Kotlářka Praha  08.78 
3  Katja Boué  995319  A. C. Sparta Praha  09.04 
4  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  09.11 
5  Kamila Pitřincová  005405  AC Kovošrot Praha  09.54 
Lucie Pilíková  985904  SK Kotlářka Praha  DNP 
Rozběh 4 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Holečková  985926  ASK Slavia Praha  08.85 
2  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.89 
3  Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  09.04 
4  Kristýna Švancarová  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.38 
Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Kateřina Vávrová  985406  AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště  DNP 
Rozběh 5 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  08.30 
2  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  08.92 
3  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  09.06 
4  Tereza Trpálková  005401  ASK Slavia Praha  09.45 
Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Tereza Valtrová  005717  A. C. Sparta Praha  DNP 
60 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  07.90 
2  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  08.33 
3  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  08.34 
4  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  08.38 
5  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  08.67 
6  Anna Marie Petráková  985726  SK Kotlářka Praha  08.79 
Finále 2 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Holečková  985926  ASK Slavia Praha  08.76 
2  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  08.82 
3  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.85 
4  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  08.96 
5  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  08.97 
Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.97 
150 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  17.76 
2  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  19.52 
3  Adam Pekárek  990227  ASK Slavia Praha  19.58 
4  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.36 
Rozběh 2 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.66 
2  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  19.34 
3  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  19.45 
4  Radek Stehno  990221  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.77 
Rozběh 3 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  18.66 
2  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.96 
3  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.25 
4  Albert Čermák  991231  ASK Slavia Praha  21.72 
Rozběh 4 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.41 
2  Jan Kott  980522  ASK Slavia Praha  20.16 
3  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  20.85 
4  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  21.38 
Rozběh 5 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  19.15 
2  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  19.71 
3  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  21.72 
Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 6 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.55 
2  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.05 
3  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  21.40 
Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  DNP 
Rozběh 7 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  19.09 
2  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  19.70 
3  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  19.80 
4  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.75 
Rozběh 8 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.85 
2  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  19.42 
3  Tadeusz Burski  990619  ASK Slavia Praha  21.03 
150 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  17.75 
2  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.61 
3  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.66 
4  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  18.68 
Finále 2 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.01 
2  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.02 
3  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  19.11 
4  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  19.26 
Finále 3 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  19.16 
2  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  19.37 
3  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.59 
4  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  19.61 
150 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  18.64 
2  Barbora Slabochová  995205  Atletický oddíl - STŘELA Žebrák  21.28 
3  Anna Marie Petráková  985726  SK Kotlářka Praha  21.45 
4  Aneta Anna Filusztková  985220  ŠAK Novoborská Praha  22.47 
Rozběh 2 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.53 
2  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  21.15 
3  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  22.22 
4  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.27 
Rozběh 3 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.37 
2  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.86 
3  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  22.43 
Kateřina Vávrová  985406  AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště  DNP 
Rozběh 4 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  20.01 
2  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  21.58 
3  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  22.41 
4  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  22.49 
Rozběh 5 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.52 
2  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.92 
3  Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  22.04 
Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  DNP 
Rozběh 6 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  20.44 
2  Klára Holečková  985926  ASK Slavia Praha  21.98 
3  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  22.34 
Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  DNP 
Rozběh 7 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.35 
2  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.82 
3  Barbora Haklová  986107  Univerzitní sportovní klub Praha  22.57 
Rozběh 8 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  21.09 
2  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  21.84 
3  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.62 
150 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.50 
2  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  20.04 
3  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.24 
Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  DNP 
Finále 2 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  20.28 
2  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  20.98 
3  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  21.05 
Barbora Slabochová  995205  Atletický oddíl - STŘELA Žebrák  DNP 
Finále 3 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.40 
2  Anna Marie Petráková  985726  SK Kotlářka Praha  21.46 
3  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.57 
Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
300 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  43.73 
2  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  44.20 
3  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  45.20 
Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  DQ 
Finále 2 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  46.22 
2  Šárka Sabadinová  985209  SKP Union Cheb - klub atletiky  46.78 
Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DQ 
Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  DNP 
Finále 3 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.48 
2  Anna Mlčochová  995714  ASK Slavia Praha  50.56 
3  Ivana Dobiášová  006101  AC Kovošrot Praha  55.95 
Barbora Haklová  986107  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Finále 4 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  48.19 
2  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.55 
3  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.67 
4  Lenka Panýrková  995627  AC Praha 1890  57.80 
Finále 5 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  51.44 
2  Marie Hochmanová  995930  AC Praha 1890  51.49 
3  Tereza Kostková  985720  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.90 
4  Karolína Křížová  995726  ASK Slavia Praha  53.91 
300 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  40.80 
2  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  41.95 
3  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.33 
Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  DQ 
Finále 2 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  42.80 
2  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  42.96 
3  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  43.85 
4  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  44.74 
Finále 3 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  45.55 
2  Richard Metz  990423  ASK Slavia Praha  47.38 
3  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  48.10 
František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  DNP 
Finále 4 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Dombrovský  980728  SK Aritma Praha  43.77 
2  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  46.21 
3  Filip Kynych  990601  PSK Olymp Praha  49.41 
Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  DNP 
800 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  2:23.46 
2  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  2:30.79 
3  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  2:39.82 
4  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  2:49.56 
5  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  2:57.21 
Kateřina Doudová  995118  TJ Sokol Kolín-atletika  DNP 
Kateřina Tuzarová  995204  TJ Sokol Kolín-atletika  DNP 
Finále 2 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:50.06 
2  Johana Fialová  995731  SK Kotlářka Praha  2:51.53 
3  Adéla Trousilová  995804  AC Praha 1890  2:52.08 
4  Aneta Slavíčková  995316  Spartak Praha 4  2:52.17 
5  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:52.78 
6  Veronika Křížová  995730  AC Praha 1890  2:58.32 
Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  DNP 
800 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  2:15.00 
2  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  2:18.11 
3  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:19.69 
4  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  2:21.13 
5  Geron Stewart  980921  Spartak Praha 4  2:21.22 
6  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  2:24.38 
7  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:28.60 
8  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  2:28.64 
Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Finále 2 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  2:27.69 
2  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:30.01 
3  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  2:31.62 
4  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  2:33.92 
5  Pavel Panýrek  990913  ASK Slavia Praha  2:33.96 
6  Ivan Fulyarov  991025  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:36.48 
7  Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  2:44.07 
8  David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:46.79 
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:53.84 
2  Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  5:53.94 
3  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  5:54.79 
4  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  5:55.10 
5  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:11.80 
6  Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:21.54 
7  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  6:27.04 
Kateřina Jakoubková  995209  ASK Slavia Praha  DNP 
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  4:35.64 
2  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:08.49 
3  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  5:17.13 
4  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  5:25.23 
5  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  5:27.69 
6  Kryštof Nedvídek  991023  ASK Slavia Praha  5:28.36 
Šimon Hausenblas  980621  ASK Slavia Praha  DNP 
Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  10:36.92 
2  Petr Hanuš  981208  SK Kotlářka Praha  10:43.33 
3  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  10:58.84 
4  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11:18.59 
5  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  11:25.33 
6  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11:38.72 
7  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  11:55.68 
8  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  12:02.54 
60 m překážek - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.29 
2  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  09.63 
3  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  10.31 
4  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.42 
5  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  11.76 
6  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.86 
Rozběh 2 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  09.51 
2  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  09.76 
3  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.97 
4  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  11.13 
5  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  11.73 
Kristýna Vrabcová  995129  AK Chemopetrol Litvínov  DNP 
Rozběh 3 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  09.55 
2  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  10.30 
3  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  11.19 
4  Johana Jamrišková  995319  A. C. Sparta Praha  11.40 
5  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.52 
6  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  11.65 
Rozběh 4 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  09.86 
2  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  10.56 
3  Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.84 
4  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.99 
5  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  11.52 
60 m překážek - Žákyně (Finále)
Finále 1 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.32 
2  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  09.49 
3  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  09.54 
4  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  09.64 
5  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  09.85 
6  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  10.00 
Finále 2 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  10.02 
2  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  10.04 
3  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  10.18 
4  Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.84 
5  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.04 
6  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.33 
60 m překážek - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  08.76 
2  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  09.30 
3  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  09.80 
4  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  10.81 
5  Vojtěch Říha  991210  ASK Slavia Praha  11.31 
Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Rozběh 2 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  08.90 
2  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  09.83 
3  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.14 
4  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  10.38 
5  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.13 
6  Matěj Suda  990424  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.52 
Rozběh 3 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.62 
2  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  09.67 
3  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  09.96 
4  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  11.00 
Adam Vrubel  990729  ASK Slavia Praha  DNP 
Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 4 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.14 
2  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  09.24 
3  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  10.10 
4  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.00 
Lukáš Táfl  991009  AC Kovošrot Praha  DNP 
Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 5 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  09.45 
2  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.52 
3  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.38 
4  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.88 
5  Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  12.94 
Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
60 m překážek - Žáci (Finále)
Finále 1 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  08.60 
2  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  08.73 
3  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.02 
4  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  09.08 
5  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  09.11 
6  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  09.14 
Finále 2 (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.41 
2  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.43 
3  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  09.60 
4  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  09.70 
5  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  09.78 
6  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  09.80 
3 x 300 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Herynková, Duchoňová, Švábíková  ASK Slavia Praha  2:16.22 
2  D´Ambrosca, Parásková, Jarešová  SK Kotlářka Praha  2:16.92 
3  Jehličková, Skácelová, Kašparová  Univerzitní sportovní klub Praha  2:23.20 
4  Sumegová, Zárubová, Zafarová,  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:29.70 
Finále 2 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Švehlová, Patočková, Součková  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:19.71 
2  Fořtová, Rybářová, Hegembartová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:26.70 
3  Šimková, Mlčochová, Treglerová  ASK Slavia Praha  2:26.78 
MS  Duchková, Vejražková, Petrikovičová  SKP Union Cheb - klub atletiky  2:13.92 
Finále 3 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kostková, Klečková, Caisová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:33.34 
Krátká, Turnerová, Martínková  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Javorská, Drsková, Skácelová  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
3 x 300 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Urbánek, Havel, Kisiala  ASK Slavia Praha  2:00.32 
2  Kubelka, Souček, Račko  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:04.55 
3  Šícha, Prunar, Večeřa  Univerzitní sportovní klub Praha  2:04.68 
4  Karafiát, Dvořák, Slavíček  ASK Slavia Praha  2:07.98 
Finále 2 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Moucha, Kubát, Štěpánek,  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:05.07 
2  Jína, Klár, Jedlička  SK Kotlářka Praha  2:05.57 
3  Rataj, Janeček, Maček  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:07.92 
Brom, Steward, Škoda  Spartak Praha 4  DQ 
Finále 3 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kot, Růžička, Brejcha  ASK Slavia Praha  2:12.98 
2  Rotter, Mach, Nulíček  Univerzitní sportovní klub Praha  2:15.15 
3  Uhlíř, Sůva, Bohata  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:19.01 
4  Soukup, Pařízek, Buňat  Sokol Král.Vinohrady Praha  2:20.68 
Finále 4 (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Pohořalý, Fulyarov, Čermák  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:17.92 
Panýrek, Kárník, Kaiser  ASK Slavia Praha  2:17.92 
Burský, Metz, Pekárek  ASK Slavia Praha  2:19.11 
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  160 
2  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  155 
3  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  146 
4  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  143 
5  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  143 
6  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  140 
7  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  140 
8  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  140 
9  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  140 
10  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  140 
11  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  135 
12  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  135 
13  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  135 
14  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  130 
15  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha 
16  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha 
17  Zuzana Moravcová  985908  Spartak Praha 4 
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  171 
2  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  168 
3  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  159 
4  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  159 
5  Jan Kárník  981030  ASK Slavia Praha  156 
6  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  150 
7  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  150 
8  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  145 
9=  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  140 
10=  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  140 
11  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  135 
13  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  135 
MS  Adam Pekárek  990227  ASK Slavia Praha  145 
Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  DNP 
Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  250 
2  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  215 
3  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  190 
4  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  190 
MS  Petra Nová  986102  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  250 
Skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  300 
2  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  230 
3  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  220 
4  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  220 
Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.38 
2  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  4.95 
3  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  4.77 
4  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  4.73 
5  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.51 
6  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.35 
7  Marie Hochmanová  995930  AC Praha 1890  4.26 
8  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub ...  4.25 
9  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.25 
10  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  4.25 
11  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  4.22 
12  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.95 
13  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.86 
14  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  3.80 
15  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  3.68 
16  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  3.68 
17  Anna Marie Petráková  985726  SK Kotlářka Praha  3.65 
Ivana Dobiášová  006101  AC Kovošrot Praha  DNP 
Kamila Pitřincová  005405  AC Kovošrot Praha  DNP 
Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 31.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  5.50 
2  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  5.33 
3  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  5.25 
4  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub ...  5.25 
5  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  5.16 
6  Jan Kárník  981030  ASK Slavia Praha  5.01 
7  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  4.98 
8  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub ...  4.90 
9  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  4.78 
10  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.71 
11  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  4.60 
12  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.60 
13  Radek Stehno  990221  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.53 
14  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  4.52 
15  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  4.43 
16  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  4.30 
Dominik Bednář  980815  A. C. Sparta Praha  DNP 
Robert Šamonil  990701  ASK Slavia Praha  DNP 
Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  DNP 
Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  09.50 
2  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  09.15 
3  Kateřina Hudáková  986218  Spartak Praha 4  08.80 
4  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  08.66 
5  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.48 
6  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  07.74 
7  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  07.72 
8  Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  07.70 
9  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.38 
10  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.34 
11  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  07.17 
12  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  07.07 
13  Tereza Mrózková  995708  ASK Slavia Praha  07.07 
14  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  07.06 
15  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  06.31 
Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Lenka Baldová  986015  Spartak Praha 4  DNP 
Anežka Marková  985228  SK Kotlářka Praha  DNP 
Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  DNP 
Tereza Kovářová  985524  ASK Slavia Praha  DNP 
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (středa, 30.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  12.23 
2  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  11.83 
3  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.80 
4  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.24 
5  Adam Pekárek  990227  ASK Slavia Praha  10.54 
6  Petr Hanuš  981208  SK Kotlářka Praha  09.56 
7  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.50 
8  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.80 
9  Petr Šulc  980326  ASK Slavia Praha  08.71 
10  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  08.65 
11  Kryštof Nedvídek  991023  ASK Slavia Praha  07.98 
12  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  07.59 
Tomáš Loužecký  981109  SK Kotlářka Praha  DNP 
Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Jan Sátra  990812  SK Aktis Praha  DNP