3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (24.1.2013)
Datum konání: 24.1.2013
Místo konání: Praha-Juliska
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Michal Krejčí
Ředitel závodu: Jitka Fialová
Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort
Technický delegát:
Poznámka: měřeno elektronicky - systém OMEGA SCAN´O VISION
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  07.59 
2  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  07.83 
3  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.81 
4  Marek Kotlík  980417  SK Aktis Praha  09.19 
Rozběh 2 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.14 
2  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.50 
3  Vojtěch Dynybyl  980910  SK Kotlářka Praha  08.97 
Jan Klíma  990618  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 3 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Bednář  980815  A. C. Sparta Praha  08.34 
2  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  08.46 
3  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  09.26 
Martin Klíma  990618  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 4 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  08.11 
2  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  08.39 
3  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  08.52 
4  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.64 
Rozběh 5 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.67 
2  Adam Pekárek  990227  ASK Slavia Praha  08.21 
3  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  08.34 
4  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  08.71 
Rozběh 6 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  08.08 
2  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  08.25 
3  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub Praha  08.38 
4  Pavel Panýrek  990913  ASK Slavia Praha  08.74 
Rozběh 7 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  08.51 
2  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  08.90 
3  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  09.53 
David Kunovjánek  990118  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 8 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Robert Šamonil  99  ASK Slavia Praha  08.41 
2  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.51 
3  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  08.84 
4  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  09.41 
Rozběh 9 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  08.44 
2  Roman Tůša  981005  ASK Slavia Praha  08.69 
3  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  09.01 
4  Ondřej Tuček  991026  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.11 
Rozběh 10 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  08.11 
2  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  08.59 
3  Sean Wong  991227  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.14 
Vojtěch Müller  990723  ASK Slavia Praha  09.14 
Rozběh 11 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  07.85 
2  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  07.94 
3  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  08.79 
4  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  09.01 
Rozběh 12 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  08.62 
2  Michal Nebor  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.82 
3  Tomáš Hoffman  990117  ASK Slavia Praha  10.44 
4  Matouš Vojtěchovský  011127  TJ Dukla Praha  10.57 
Rozběh 13 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  08.05 
2  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  09.49 
3  Radimír Holina  011126  Atletický oddíl - STŘELA Žebrák  09.62 
4  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.01 
Rozběh 14 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tobiáš Vavroch  00  TJ Dukla Praha  08.91 
2  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  09.03 
3  Martin Kaisler  00  ASK Slavia Praha  09.09 
4  Dominik Klubal  010401  PSK Olymp Praha  09.80 
Rozběh 15 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  08.97 
2  Robert Králíček  00  ASK Slavia Praha  09.03 
3  David Beneš  010103  SK Kotlářka Praha  09.46 
4  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  09.47 
Rozběh 16 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  08.63 
2  Kaikane Truelove  00  SK Kotlářka Praha  09.62 
3  David Voborský  010522  TJ Dukla Praha  09.85 
4  Jan Kratochvíl  00  TJ Dukla Praha  10.80 
Rozběh 17 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Damián Dvornický  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.98 
2  Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub Praha  09.11 
3  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  09.15 
4  David Přeučil  01  TJ Dukla Praha  09.23 
Rozběh 18 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  08.50 
2  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  09.40 
3  David Komorous  01  TJ Dukla Praha  09.43 
4  Michal Koubek  010416  TJ Dukla Praha  10.87 
Rozběh 19 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  08.71 
2  Ján Dudra  01  ASK Slavia Praha  09.08 
3  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  09.21 
4  Tomáš Koubek  010416  TJ Dukla Praha  10.26 
Rozběh 20 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  09.02 
2  Jiří Matoušek  01  ASK Slavia Praha  09.63 
3  Martin Edl  000606  SK Kotlářka Praha  11.58 
Pavel Pangras  01  neregistrovaní  DNP 
Rozběh 21 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sebastian Merta  010412  Univerzitní sportovní klub Praha  08.90 
2  Sacha Ciano  01  neregistrovaní  09.70 
3  Patrik Dvořák  01  SK Kotlářka Praha  09.79 
Rozběh 22 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  08.80 
2  Lukáš Laněk  000919  TJ Dukla Praha  09.43 
3  Jan Reigert  01  TJ Dukla Praha  09.52 
Rozběh 23 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marek Voborský  010522  TJ Dukla Praha  08.99 
2  Matyáš Tomka  010423  TJ Dukla Praha  09.49 
3  Sebastian Domenici  01  TJ Dukla Praha  09.81 
Sebastian Glutz  01  neregistrovaní  09.70 
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  07.64 
2  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.71 
3  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  07.75 
4  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  07.89 
Finále B (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  08.03 
2  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  08.04 
3  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  08.20 
Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  DNP 
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  08.26 
2  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  08.36 
3  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  08.89 
4  Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.05 
Rozběh 2 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  08.47 
2  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  08.75 
3  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.83 
4  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  09.35 
Rozběh 3 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.80 
2  Markéta Perničková  996010  Atletický školní klub Mazurská  09.25 
3  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  09.58 
4  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  09.99 
Rozběh 4 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marie Adamcová  985219  Atletický školní klub Mazurská  09.39 
2  Johana Feixová  985724  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.61 
3  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.66 
4  Michala Cichrová  985520  TJ Dukla Praha  09.79 
Rozběh 5 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.25 
2  Tereza Klečková  985220  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.34 
3  Tereza Kostková  985720  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.36 
4  Kateřina Kulíšková  985613  Atletický školní klub Mazurská  09.68 
Rozběh 6 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  08.66 
2  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.75 
3  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  08.77 
4  Kateřina Fraňková  99  TJ Dukla Praha  09.39 
Rozběh 7 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Vlnasová  99  SK Kotlářka Praha  08.64 
2  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  08.86 
3  Anna Haškovcová  99  TJ Dukla Praha  09.39 
4  Vanessa Lahrachová  995112  TJ Dukla Praha  09.63 
Rozběh 8 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.07 
2  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  09.31 
3  Adriana Pangracova  99  neregistrovaní  09.34 
4  Štěpánka Klimešová  005528  AK Chemopetrol Litvínov  09.59 
Rozběh 9 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.93 
2  Markéta Richterová  98  ASK Slavia Praha  09.17 
3  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  09.32 
Ludmilla Stickova  99  neregistrovaní  DNP 
Rozběh 10 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Slabochová  995205  Atletický oddíl - STŘELA Žebrák  08.68 
2  Anna Marie Petráková  985726  SK Kotlářka Praha  08.72 
3  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.83 
Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Rozběh 11 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  09.44 
2  Julia Saghatelian  99  neregistrovaní  09.78 
3  Kateřina Dvorská  016006  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.26 
4  Aneta Feixová  015320  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.36 
Rozběh 12 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  09.45 
2  Klára Jelínková  01  TJ Dukla Praha  09.53 
3  Markéta Kulhánková  016102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.55 
Sebastian Gluntz  01  neregistrovaní  DNP 
Rozběh 13 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Šebková  00  TJ Dukla Praha  09.45 
2  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  09.71 
3  Nikol Vopěnková  015425  Atletický oddíl - STŘELA Žebrák  10.41 
4  Vendula Dalibová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.16 
Rozběh 14 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sarah Shabeeb  00  neregistrovaní  09.51 
2  Kristýna Sudíková  015514  Atletický oddíl - STŘELA Žebrák  09.78 
3  Johana Starková  005425  SK Kotlářka Praha  09.88 
4  Adéla Šenkýřová  00  TJ Dukla Praha  10.02 
Rozběh 15 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Zábojníková  015119  AK Chemopetrol Litvínov  09.04 
2  Dominika Mužátková  006015  Atletický školní klub Mazurská  09.43 
3  Anna Nováková  016018  ASK Slavia Praha  09.91 
4  Barbora Martinčíková  015606  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.02 
Rozběh 16 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.02 
2  Veronika Šťastná  015422  ASK Slavia Praha  09.39 
3  Kamila Lhotáková  005622  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.01 
4  Goff Lou Le  01  neregistrovaní  10.57 
Rozběh 17 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  08.96 
2  Alice Corbay  01  neregistrovaní  09.64 
3  Pavlína Šedá  01  Univerzitní sportovní klub Praha  09.69 
4  Zuzana Filipovská  015426  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.49 
Rozběh 18 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Wollerová  016106  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.80 
2  Anna Riedlová  01  ASK Slavia Praha  11.05 
3  Alexia Jones  01  neregistrovaní  11.10 
4  Nina Tapie  01  neregistrovaní  12.11 
Rozběh 19 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  09.22 
2  Karolína Štoglová  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.56 
3  Natálie Kramcha  01  TJ Dukla Praha  09.97 
4  Anna Lasne  01  neregistrovaní  10.65 
Rozběh 20 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  08.21 
2  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  08.60 
3  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub Praha  09.20 
4  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  09.40 
Rozběh 21 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Zimmermannová  985807  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.08 
2  Barbora Haklová  986107  Univerzitní sportovní klub Praha  09.09 
3  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  09.58 
4  Adéla Štěpánová  005616  ASK Slavia Praha  10.03 
Rozběh 22 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Dyrynková  995906  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  08.67 
2  Kristýna Klimentová  005207  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  08.85 
3  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.89 
4  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  09.07 
Rozběh 23 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  08.91 
2  Tereza Líbalová  015721  SK Aktis Praha  09.15 
3  Paola Recmanová  005111  ASK Slavia Praha  09.88 
Rozběh 24 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martina Dvořáková  99  ASK Slavia Praha  09.17 
2  Nicole Burgetová  006026  TJ Dukla Praha  09.34 
3  Zuzana Cymbálová  015823  ASK Slavia Praha  09.45 
4  Karolína Lésková  995618  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.18 
Rozběh 25 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  09.79 
2  Tereza Ručková  005729  SK Kotlářka Praha  09.97 
3  Lucie Zimová  01  SK Kotlářka Praha  10.70 
4  Kateřina Marková  01  SK Kotlářka Praha  10.74 
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  08.30 
2  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  08.33 
3  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  08.34 
Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  DNP 
Finále B (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  08.54 
2  Dominika Vlnasová  99  SK Kotlářka Praha  08.60 
3  Nikola Dyrynková  995906  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  08.83 
Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  10.86 
2  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  11.28 
3  David Komorous  01  TJ Dukla Praha  12.74 
4  Sacha Ciano  01  neregistrovaní  12.97 
Běh 2 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  10.73 
2  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  12.09 
3  David Přeučil  01  TJ Dukla Praha  13.32 
4  Hynek Merta  010715  TJ Stodůlky Praha, o.s.  14.61 
Běh 3 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  10.86 
2  Jan Kratochvíl  00  TJ Dukla Praha  13.91 
3  David Surjomartono  000831  Atletický školní klub Mazurská  16.23 
Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kaikane Truelove  00  SK Kotlářka Praha  12.39 
2  Matyáš Tomka  010423  TJ Dukla Praha  12.49 
3  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  12.57 
4  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  13.58 
Běh 5 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Koubek  010416  TJ Dukla Praha  12.85 
2  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  13.14 
3  David Voborský  010522  TJ Dukla Praha  13.24 
4  Matouš Vojtěchovský  011127  TJ Dukla Praha  13.85 
Běh 6 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  11.98 
2  Jan Reigert  01  TJ Dukla Praha  12.47 
3  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  12.49 
4  Tomáš Koubek  010416  TJ Dukla Praha  12.58 
Běh 7 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Laněk  000919  TJ Dukla Praha  12.53 
2  Tobiáš Vavroch  00  TJ Dukla Praha  13.67 
Adam Kárník  01  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 8 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marek Voborský  010522  TJ Dukla Praha  10.69 
2  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  11.40 
3  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.73 
60 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Hoffman  990117  ASK Slavia Praha  09.04 
2  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.41 
3  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  11.18 
4  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  13.47 
Běh 2 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  09.72 
2  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.99 
3  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  10.07 
4  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  10.14 
Běh 3 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  09.73 
2  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  09.78 
3  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  12.24 
Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  DNF 
Běh 4 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  08.91 
2  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  10.01 
3  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  10.92 
4  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  13.88 
Běh 5 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  10.28 
2  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  10.62 
3  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  12.53 
4  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.57 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Zábojníková  015119  AK Chemopetrol Litvínov  12.27 
2  Kateřina Šťastná  015111  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.54 
3  Markéta Kulhánková  016102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  14.95 
Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  DNF 
Běh 2 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Klimentová  005207  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  10.72 
2  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  11.45 
3  Adéla Šenkýřová  00  TJ Dukla Praha  13.23 
4  Emma Barnoky  016014  TJ Stodůlky Praha, o.s.  14.54 
Běh 3 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  12.87 
2  Barbora Martinčíková  015606  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.29 
3  Anna Lasne  01  neregistrovaní  15.48 
Lucie Zimová  01  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  11.64 
2  Natálie Kramcha  01  TJ Dukla Praha  13.96 
3  Zuzana Filipovská  015426  TJ Stodůlky Praha, o.s.  15.33 
Kateřina Fialová  005526  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 5 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicole Burgetová  006026  TJ Dukla Praha  12.16 
2  Anna Nováková  016018  ASK Slavia Praha  13.70 
3  Barbora Lukešová  01  ASK Slavia Praha  14.34 
Tereza Ručková  005729  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 6 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zuzana Cymbálová  015823  ASK Slavia Praha  13.08 
2  Adéla Plachá  01  ASK Slavia Praha  13.79 
3  Goff Lou Le  01  neregistrovaní  14.26 
Kateřina Marková  01  SK Kotlářka Praha  DNP 
60 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  09.63 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  09.73 
3  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  10.25 
4  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  10.58 
Běh 2 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Dyrynková  995906  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  09.78 
2  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  09.79 
3  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  09.86 
4  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  10.69 
Běh 3 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  09.65 
2  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  10.22 
3  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  11.83 
4  Michala Cichrová  985520  TJ Dukla Praha  13.56 
Běh 4 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.19 
2  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.74 
3  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  11.80 
4  Kateřina Kulíšková  985613  Atletický školní klub Mazurská  13.39 
Běh 5 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Slabochová  995205  Atletický oddíl - STŘELA Žebrák  10.92 
2  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  11.05 
3  Adriana Pangracova  99  neregistrovaní  12.06 
4  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  12.25 
Běh 6 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.75 
Sarah Shabeeb  00  neregistrovaní  DNF 
Ludmilla Stickova  99  neregistrovaní  DNP 
Kateřina Fraňková  99  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 7 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  11.45 
2  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  12.29 
3  Julia Saghatelian  99  neregistrovaní  15.22 
Běh 8 (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vanessa Lahrachová  995112  TJ Dukla Praha  12.54 
2  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  12.60 
Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  DNP 
Skok daleký - Žákyně
Žákyně A (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  4.39 
2  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.33 
3  Karina Rozhyna  005510  Univerzitní sportovní klub ...  4.32 
4  Zuzana Cymbálová  015823  ASK Slavia Praha  4.17 
5  Nicole Burgetová  006026  TJ Dukla Praha  4.15 
6  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.14 
7  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  4.10 
8  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.08 
9  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub ...  3.94 
10  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub ...  3.92 
11  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.91 
12  Kateřina Zábojníková  015119  AK Chemopetrol Litvínov  3.86 
13  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  3.83 
14  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.81 
15  Kristýna Klimentová  005207  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  3.74 
16  Štěpánka Klimešová  005528  AK Chemopetrol Litvínov  3.73 
17  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  3.72 
18  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub ...  3.70 
19  Karolína Štoglová  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.69 
20  Sarah Shabeeb  00  neregistrovaní  3.61 
21  Tereza Líbalová  015721  SK Aktis Praha  3.59 
22  Veronika Šťastná  015422  ASK Slavia Praha  3.50 
23  Pavlína Šedá  01  Univerzitní sportovní klub ...  3.42 
24  Adéla Plachá  01  ASK Slavia Praha  3.39 
25  Klára Jelínková  01  TJ Dukla Praha  3.36 
26  Alice Corbay  01  neregistrovaní  3.33 
27  Anna Nováková  016018  ASK Slavia Praha  3.25 
28  Dominika Mužátková  006015  Atletický školní klub Mazurská  3.24 
Emma Barnoky  016014  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.24 
30  Kamila Lhotáková  005622  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.22 
31  Kateřina Dvorská  016006  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.21 
32  Kristýna Hlásková  01  TJ Dukla Praha  3.18 
33  Aneta Feixová  015320  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.17 
34  Kristýna Sudíková  015514  Atletický oddíl - STŘELA Ž...  3.16 
35  Adéla Šenkýřová  00  TJ Dukla Praha  3.14 
36  Johana Starková  005425  SK Kotlářka Praha  3.11 
37  Goff Lou Le  01  neregistrovaní  3.08 
38  Dominika Wollerová  016106  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.00 
39  Kateřina Šťastná  015111  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.97 
40  Barbora Lukešová  01  ASK Slavia Praha  2.94 
41  Anna Riedlová  01  ASK Slavia Praha  2.83 
42  Kateřina Marková  01  SK Kotlářka Praha  2.82 
43  Nikol Vopěnková  015425  Atletický oddíl - STŘELA Ž...  2.78 
44  Anna Lasne  01  neregistrovaní  2.73 
45  Alexia Jones  01  neregistrovaní  2.72 
46  Vendula Dalibová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.66 
47  Lucie Zimová  01  SK Kotlářka Praha  2.51 
48  Nina Tapie  01  neregistrovaní  2.43 
Žákyně B (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  4.89 
2  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub ...  4.61 
3  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub ...  4.54 
4  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.52 
5  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  4.45 
6  Denisa Zárubová  995527  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.39 
7  Martina Dvořáková  99  ASK Slavia Praha  4.32 
8  Lucie Pilíková  985904  SK Kotlářka Praha  4.30 
9  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub ...  4.28 
10  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  4.27 
11  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.26 
12  Nikola Dyrynková  995906  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  4.19 
13  Barbora Slabochová  995205  Atletický oddíl - STŘELA Ž...  4.15 
14  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  4.00 
Anna Marie Petráková  985726  SK Kotlářka Praha  4.00 
16  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.99 
17  Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.90 
18  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  3.88 
19  Dominika Vlnasová  99  SK Kotlářka Praha  3.87 
20  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.86 
21  Adriana Pangracova  99  neregistrovaní  3.83 
22  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.80 
23  Kateřina Fraňková  99  TJ Dukla Praha  3.74 
24  Markéta Perničková  996010  Atletický školní klub Mazurská  3.73 
25  Vanessa Lahrachová  995112  TJ Dukla Praha  3.58 
26  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  3.49 
27  Veronika Chvostová  995712  Atletický školní klub Mazurská  3.47 
28  Julia Saghatelian  99  neregistrovaní  3.45 
29  Michala Cichrová  985520  TJ Dukla Praha  3.43 
30  Anna Haškovcová  99  TJ Dukla Praha  3.40 
Skok daleký - Žáci
Žáci A (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  4.85 
2  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  4.78 
3  Michal Koubek  010416  TJ Dukla Praha  4.49 
4  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  4.45 
5  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub ...  4.37 
6  Vojtěch Komárek  000927  ASK Slavia Praha  4.36 
7  Robert Králíček  00  ASK Slavia Praha  4.17 
8  Patrik Pelc  001001  Univerzitní sportovní klub ...  4.16 
9  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub ...  4.16 
10  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  4.13 
11  David Surjomartono  000831  Atletický školní klub Mazurská  4.00 
12  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.97 
13  Martin Kaisler  00  ASK Slavia Praha  3.96 
14  Marek Voborský  010522  TJ Dukla Praha  3.94 
15  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.93 
16  David Komorous  01  TJ Dukla Praha  3.84 
17  David Přeučil  01  TJ Dukla Praha  3.83 
18  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub ...  3.81 
19  Lukáš Laněk  000919  TJ Dukla Praha  3.80 
20  Radimír Holina  011126  Atletický oddíl - STŘELA Ž...  3.79 
21  Sacha Ciano  01  neregistrovaní  3.78 
22  Filip Štěpánek  010521  Univerzitní sportovní klub ...  3.77 
23  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  3.76 
24  David Voborský  010522  TJ Dukla Praha  3.64 
25  Adam Kárník  01  ASK Slavia Praha  3.63 
26  Tobiáš Vavroch  00  TJ Dukla Praha  3.59 
27  Tomáš Koubek  010416  TJ Dukla Praha  3.56 
28  Jakub Švihel  010321  Atletický školní klub Mazurská  3.52 
29  Sebastian Domenici  01  TJ Dukla Praha  3.50 
30  Lukáš Fuksa  000427  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.48 
31  Jan Kratochvíl  00  TJ Dukla Praha  3.45 
32  Jan Reigert  01  TJ Dukla Praha  3.39 
33  Patrik Dvořák  01  SK Kotlářka Praha  3.35 
34  Dominik Klubal  010401  PSK Olymp Praha  3.33 
35  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.32 
36  Martin Surový  010122  Atletický školní klub Mazurská  3.26 
37  Matouš Vojtěchovský  011127  TJ Dukla Praha  3.19 
38  Pavel Pangras  01  neregistrovaní  3.08 
39  Hynek Merta  010715  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.75 
40  Martin Edl  000606  SK Kotlářka Praha  2.49 
Žáci B (čtvrtek, 24.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  6.06 
2  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub ...  5.46 
3  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  5.45 
4  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  5.25 
5  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  5.14 
6  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.04 
7  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  4.96 
8  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.96 
9  Lukáš Nulíček  980812  Univerzitní sportovní klub ...  4.78 
10  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  4.73 
11  Adam Pekárek  990227  ASK Slavia Praha  4.72 
Robert Šamonil  99  ASK Slavia Praha  4.72 
Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.72 
14  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  4.70 
15  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  4.68 
16  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  4.52 
17  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.50 
18  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  4.46 
19  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  4.43 
20  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  4.33 
21  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  4.28 
22  Vojtěch Dynybyl  980910  SK Kotlářka Praha  4.25 
Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub ...  4.25 
24  Dominik Bednář  980815  A. C. Sparta Praha  4.23 
25  Jan Klíma  990618  ASK Slavia Praha  4.12 
Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  4.12 
27  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.10 
28  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  4.08 
29  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub ...  4.06 
30  František Jansa  99  Univerzitní sportovní klub ...  4.00 
31  Marek Kotlík  980417  SK Aktis Praha  3.84 
32  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.67 
33  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  3.63 
34  Martin Klíma  990618  ASK Slavia Praha  3.56 
35  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  3.45 
David Havel  980621  ASK Slavia Praha  0 
Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  0 
Jan Kárník  981030  ASK Slavia Praha  0