1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (9.1.2013)
Datum konání: 9.1.2013
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: Aneta Kučerová, Martin Smetana, Michal Drahorád
Ředitel závodu: Dr.Mgr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát: Jindřich Linhart
Poznámka:
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Račko  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.77 
2  Pavel Jakl  98  TJ Slavoj BANES Pacov  07.87 
3  Matěj Běhounek  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.92 
4  Martin Cicvárek  98  neregistrovaný  08.09 
5  Petr Urbánek  98  ASK Slavia Praha  08.17 
6  Martin Dvořák  99  ASK Slavia Praha  08.18 
7  David Havel  98  ASK Slavia Praha  08.23 
Lukáš Karlík  98  SK Kotlářka Praha  DQ 
Běh 2 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Pekárek  99  ASK Slavia Praha  08.09 
2  Jakub Karafiát  99  ASK Slavia Praha  08.10 
3  Martin Jína  00  SK Kotlářka Praha  08.17 
4  Adam Šufliarský  99  TJ Dukla Praha  08.17 
5  Pavel Janeček  99  SK Aritma Praha  08.35 
6  Tadeusz Bursi  99  ASK Slavia Praha  08.52 
7  Roman Babica  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.93 
8  Martin Pazourek  98  SK Aritma Praha  09.45 
Běh 3 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Kuriš  98  ASK Slavia Praha  08.22 
2  Michael Škoda  98  Spartak Praha 4  08.23 
3  Radek Stehno  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.24 
4  Robert Šamonil  99  ASK Slavia Praha  08.56 
5  Jan Uhlíř  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.61 
6  Jan Kárník  98  ASK Slavia Praha  08.62 
7  Roman Tůša  98  ASK Slavia Praha  08.84 
8  Vítězslav Langer  99  SK Aritma Praha  08.86 
Běh 4 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Polášek  98  SK Aritma Praha  08.57 
2  Tomáš Brejcha  98  ASK Slavia Praha  08.68 
3  Jan Fojtík  98  ASK Slavia Praha  08.72 
4  Michal Boudník  99  PSK Olymp Praha  08.84 
5  Josef Haščin  98  ASK Slavia Praha  08.88 
6  Martin Melmuka  99  ASK Slavia Praha  09.42 
7  Martin Vaněk  99  Spartak Praha 4  09.43 
8  Petr Šesták  00  SK Aritma Praha  10.13 
Běh 5 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patrik Janeček  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.95 
2  Karel Naxera  00  ASK Slavia Praha  08.98 
3  Jaroslav Blachowicz  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.05 
4  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  09.19 
5  Vojtěch Müller  99  ASK Slavia Praha  09.22 
6  Vojtěch Říha  99  ASK Slavia Praha  09.23 
7  Damián Dvornický  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.25 
8  Ondřej Bareš  99  SK Aritma Praha  09.82 
Běh 6 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Skoupý  99  TJ Dukla Praha  08.68 
2  Ivan Zavřel  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.11 
3  Matyáš Hanzlík  00  ASK Slavia Praha  09.37 
4  Kryštof Nedvídek  99  ASK Slavia Praha  09.64 
5  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  09.71 
6  Michal Vacek  00  ASK Slavia Praha  09.74 
7  Vojtěch Řivnáč  01  ASK Slavia Praha  09.81 
8  Jakub Zíka  99  SK Aritma Praha  10.08 
Běh 7 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Krč  00  SK Kotlářka Praha  08.97 
2  Ondřej Tuček  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.40 
3  Kryštof Němeček  00  ASK Slavia Praha  09.73 
4  Adam Wágner  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.78 
5  Martin Zmeškal  00  ASK Slavia Praha  09.86 
6  Lukáš Fuksa  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.95 
7  David Polák  00  SC Radotín Praha  10.01 
8  Matěj Dolevský  98  PSK Olymp Praha  10.04 
Běh 8 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Roman Knížek  99  TJ Dukla Praha  08.92 
2  Václav Krejčí  99  ASK Slavia Praha  08.97 
3  Adam Vrubel  99  ASK Slavia Praha  09.01 
4  Kryštof Kobián  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.07 
5  Martin Kroulík  98  ASK Slavia Praha  09.21 
6  Filip Kynych  99  PSK Olymp Praha  09.26 
7  Lukáš Laněk  00  TJ Dukla Praha  09.27 
8  Quido Čečetka  99  TJ Dukla Praha  09.44 
Běh 9 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Šanc  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.54 
2  Michal Helekal  98  SK Aritma Praha  09.56 
3  Jakub Hasoň  00  PSK Olymp Praha  09.78 
4  Marek Bareš  00  SK Aritma Praha  09.84 
5  Oliver Serafin  02  SK Aritma Praha  09.91 
6  Ondřej Kuban  01  PSK Olymp Praha  09.93 
7  Lukáš Kepka  02  SK Aritma Praha  10.04 
8  Bartoloměj Srb  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.87 
Běh 10 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Špaček  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.82 
2  Sean Wong  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.31 
3  Jan Ščepán  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.58 
4  Dan Dvořák  00  ASK Slavia Praha  10.18 
5  Adam Pirk  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.40 
6  Patrik Šmejkal  00  ASK Slavia Praha  10.41 
7  Lukáš Tuček  01  SK Aritma Praha  10.55 
8  Jakub Herza  02  SK Aritma Praha  10.96 
Běh 11 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Jabůrek  01  Atletický školní klub Mazurská  09.08 
2  Jindřich Štěpánek  00  Univerzitní sportovní klub Praha  09.30 
3  Miloš Padevět  00  SK Aktis Praha  09.48 
4  Petr Zetek  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.51 
5  Michal Kulhánek  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.14 
6  Sebastián Domenici  01  TJ Dukla Praha  10.25 
7  Matouš Vojtěchovský  01  TJ Dukla Praha  10.47 
8  Šimon Odstrčil  01  ASK Slavia Praha  10.74 
Běh 12 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Žáček  98  SK Aktis Praha  08.76 
2  Marek Kotlík  98  SK Aktis Praha  09.12 
3  David Komorous  01  TJ Dukla Praha  09.49 
4  Martin Rybář  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.72 
5  Kaikane Truelove  00  SK Kotlářka Praha  09.80 
6  Michal Meinelt  00  SK Aktis Praha  10.30 
7  Tomáš Herza  99  SK Aritma Praha  10.45 
8  Erik Spáčil  02  SK Kotlářka Praha  10.66 
Běh 13 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Štros  00  Univerzitní sportovní klub Praha  08.89 
2  Marek Voborský  01  TJ Dukla Praha  09.21 
3  Jan Riegert  01  TJ Dukla Praha  09.45 
4  Eda Balík  01  SK Aktis Praha  09.48 
5  Jan Jaroš  98  ASK Slavia Praha  09.58 
6  David Voborský  01  TJ Dukla Praha  09.67 
7  Dominik Kodiš  98  TJ Dukla Praha  10.53 
8  Matěj Šedivý  00  ASK Slavia Praha  10.63 
Běh 14 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marc Nádeníček  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.07 
2  Matěj Pavinger  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.23 
3  Oliver König  02  ASK Slavia Praha  09.72 
4  Filip Stehno  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.10 
5  Lukáš Mála  00  SK Kotlářka Praha  10.13 
6  Karel Dvořák  01  Univerzitní sportovní klub Praha  10.33 
Běh 15 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sebastian Merta  01  Univerzitní sportovní klub Praha  09.01 
2  Richard Mucha  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.59 
3  Štěpán Uhlík  00  Univerzitní sportovní klub Praha  09.84 
4  Karel Král  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.40 
5  Jiří Pernica  01  Atletický školní klub Mazurská  11.07 
6  Ondřej Měšťan  01  Atletický školní klub Mazurská  11.89 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  00  Spartak Praha 4  07.91 
2  Anna D´Ambrosca  98  SK Kotlářka Praha  08.40 
3  Tereza Nemešová  98  SK Kotlářka Praha  08.45 
4  Alžběta Dostálová  99  ASK Slavia Praha  08.46 
5  Amálie Švábíková  99  ASK Slavia Praha  08.92 
6  Anna Marie Petráková  98  SK Kotlářka Praha  09.04 
7  Jana Váňová  99  AK Bílina  09.14 
8  Veronika Havelková  98  ASK Slavia Praha  09.19 
Běh 2 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Kunická  99  PSK Olymp Praha  08.73 
2  Lucie Krupařová  99  PSK Olymp Praha  08.89 
3  Kristýna Mrzenová  00  AK Bílina  09.04 
4  Adéla Zindulková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.13 
5  Tereza Háková  99  PSK Olymp Praha  09.15 
6  Edita Marková  98  Atletický školní klub Mazurská  09.26 
7  Anežka Klárová  00  SK Kotlářka Praha  09.56 
8  Kateřina Kulíšková  98  Atletický školní klub Mazurská  10.03 
Běh 3 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Linda Dufková  01  Spartak Praha 4  08.75 
2  Michaela Treglerová  99  ASK Slavia Praha  08.92 
3  Michelle Cristina-Colaco  98  AK Bílina  09.09 
4  Jana Králová  99  Atletický školní klub Mazurská  09.17 
5  Stephanie Seidlová  00  PSK Olymp Praha  09.53 
6  Dominika Mužátková  00  Atletický školní klub Mazurská  09.73 
7  Veronika Chvostová  99  Atletický školní klub Mazurská  09.91 
Ema Traxmandlová  01  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Marešová  00  ASK Slavia Praha  09.07 
2  Kateřina Zábojníková  01  AK Chemopetrol Litvínov  09.11 
3  Eliška Palátová  98  ASK Slavia Praha  09.31 
4  Kristýna Buršíková  98  Atletický školní klub Mazurská  09.37 
5  Vendula Piliarová  00  Univerzitní sportovní klub Praha  09.43 
6  Maria Anna Cukerová  01  ASK Slavia Praha  09.55 
7  Petra Střelečková  99  ASK Slavia Praha  09.63 
8  Barbora Auředníková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.97 
Běh 5 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Froňková  99  TJ Dukla Praha  09.35 
2  Tereza Prokelová  00  SK Kotlářka Praha  09.37 
3  Karolína Čechová  01  TJ Dukla Praha  09.38 
4  Štěpánka Klimešová  00  AK Chemopetrol Litvínov  09.48 
5  Tereza Kostková  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.50 
6  Tereza Špačková  00  Atletický školní klub Mazurská  09.61 
7  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  09.62 
8  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  09.84 
Běh 6 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Bursová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.44 
2  Kateřina Janatová  00  Spartak Praha 4  09.45 
3  Anna Georgiev  98  PSK Olymp Praha  09.64 
4  Vanessa Lahrachová  99  TJ Dukla Praha  09.81 
5  Kristina Řežábková  00  SK Aritma Praha  09.88 
6  Michala Cichrová  98  TJ Dukla Praha  09.94 
7  Johana Starková  00  TJ Dukla Praha  10.04 
8  Denisa Krupičková  02  AK Bílina  10.50 
Běh 7 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Šilhavá  02  ASK Slavia Praha  09.45 
2  Kateřina Eliášová  01  Spartak Praha 4  09.64 
3  Anna Landgrafová  99  PSK Olymp Praha  09.66 
4  Karla Fouani  99  ASK Slavia Praha  09.78 
5  Tereza Gratiasová  98  PSK Olymp Praha  09.81 
6  Marie Kropáčová  01  ASK Slavia Praha  09.95 
7  Tereza Mrózková  99  ASK Slavia Praha  10.35 
Tereza Kývalová  00  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 8 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lea Žáčková  00  ASK Slavia Praha  10.35 
2  Natálie Sovová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.37 
3  Jasmína Sirotková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.66 
4  Karolína Poláčková  01  SK Aritma Praha  10.88 
5  Vendula Dalibová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.33 
Veronika Poštová  03  PSK Olymp Praha  DNP 
Tereza Prokelová  00  SK Kotlářka Praha  DNP 
Jasmína Sirotková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 9 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  09.24 
2  Barbora Bělohlávková  00  Atletický školní klub Mazurská  09.39 
3  Nikola Topolová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.50 
4  Michaela Křesťanová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.83 
5  Anežka Kuchyňková  02  ASK Slavia Praha  10.22 
6  Eliška Vyskočilová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.28 
7  Tereza Kunze  01  PSK Olymp Praha  10.32 
8  Magdalena Mohorková  00  SK Aritma Praha  10.57 
Běh 10 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Zimmermannová  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.26 
2  Karolína Hanková  00  SK Kotlářka Praha  09.38 
3  Tereza Trpálková  00  ASK Slavia Praha  09.40 
4  Tereza Klečková  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.62 
5  Barbora Cihelková  02  SK Kotlářka Praha  10.44 
6  Markéta Kulhánková  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.77 
7  Kristýna Riegertová  04  TJ Dukla Praha  11.00 
8  Anna Princová  02  SK Kotlářka Praha  12.14 
Běh 11 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Šimková  00  Atletický školní klub Mazurská  08.92 
2  Anna Daťková  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.27 
3  Kristýna Havláková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.82 
4  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  10.11 
5  Anna Nováková  01  ASK Slavia Praha  10.19 
6  Barbora Martinčíková  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.23 
7  Adéla Šilarová  01  ASK Slavia Praha  11.02 
Magdaléna Kociánová  02  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 12 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Švancarová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.39 
2  Dominika Wollmanová  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.48 
3  Kateřina Fialová  00  SK Kotlářka Praha  09.73 
4  Eva Durychová  98  SK Kotlářka Praha  09.76 
5  Kateřina Císařová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.85 
6  Zuzana Filipovská  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.80 
7  Zuzana Zajícová  02  PSK Olymp Praha  10.97 
8  Lucie Zimová  01  SK Kotlářka Praha  10.99 
Běh 13 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Zafarová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.92 
2  Lucie Šimáková  99  Spartak Praha 4  08.94 
3  Lucie Choděrová  99  Spartak Praha 4  09.49 
4  Tereza Ručková  00  SK Kotlářka Praha  10.12 
5  Eliška Dundáčková  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.21 
6  Jasmína Abdelová  01  SK Aktis Praha  10.37 
7  Karolína Šimánková  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.37 
8  Ema Strnadová  01  SK Kotlářka Praha  10.89 
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  00  Spartak Praha 4  18.92 
2  Barbora Patočková  99  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.86 
3  Klára Holečková  98  ASK Slavia Praha  21.80 
4  Dora Součková  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.04 
5  Veronika Petrásková  00  Univerzitní sportovní klub Praha  22.34 
6  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  22.88 
Běh 2 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nemešová  98  SK Kotlářka Praha  20.32 
2  Johana Zafarová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.49 
3  Anna Daťková  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.41 
4  Jana Santolíková  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.55 
5  Veronika Havelková  98  ASK Slavia Praha  22.88 
6  Jana Váňová  99  AK Bílina  27.11 
Běh 3 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Linda Dufková  01  Spartak Praha 4  21.99 
2  Eliška Palátová  98  ASK Slavia Praha  22.90 
3  Kristýna Mrzenová  00  AK Bílina  23.29 
4  Edita Marková  98  Atletický školní klub Mazurská  23.81 
5  Karolína Tesařová  00  ASK Slavia Praha  24.25 
6  Petra Střelečková  99  ASK Slavia Praha  24.82 
Běh 4 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  98  SK Kotlářka Praha  20.27 
2  Alžběta Dostálová  99  ASK Slavia Praha  20.31 
3  Adéla Řežábková  00  TJ Dukla Praha  21.78 
4  Karolína Čechová  01  TJ Dukla Praha  23.67 
5  Nicole Burgetová  00  TJ Dukla Praha  23.97 
6  Alina Denisová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.13 
Běh 5 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Weiserová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.68 
2  Dominika Mužátková  00  Atletický školní klub Mazurská  24.28 
3  Tereza Špačková  00  Atletický školní klub Mazurská  24.55 
4  Pavla Recmanová  00  ASK Slavia Praha  24.95 
5  Kateřina Kulíšková  98  Atletický školní klub Mazurská  25.39 
Tereza Kývalová  00  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 6 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Marešová  00  ASK Slavia Praha  22.70 
2  Karolína Římalová  98  Atletický školní klub Mazurská  23.77 
3  Tereza Kostková  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.77 
4  Natálie Tiplicová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.48 
5  Klára Sedláková  98  Atletický školní klub Mazurská  24.87 
6  Michaela Pistorová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.22 
Běh 7 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Šimková  00  Atletický školní klub Mazurská  22.24 
2  Kateřina Zábojníková  01  AK Chemopetrol Litvínov  22.51 
3  Barbora Bělohlávková  00  Atletický školní klub Mazurská  23.67 
4  Štěpánka Klimešová  00  AK Chemopetrol Litvínov  24.83 
5  Michaela Cichrová  98  TJ Dukla Praha  25.15 
Veronika Poštová  03  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 8 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vendula Piliarová  00  Univerzitní sportovní klub Praha  23.58 
2  Maria Anna Cukerová  01  ASK Slavia Praha  24.32 
3  Kateřina Eliášová  01  Spartak Praha 4  24.40 
4  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  24.45 
5  Karla Fouani  99  ASK Slavia Praha  24.55 
Kristina Mohorková  00  SK Aritma Praha  DNP 
Běh 9 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Jelínková  01  TJ Dukla Praha  23.94 
2  Anna Landgrafová  99  PSK Olymp Praha  24.01 
3  Kateřina Janatová  00  Spartak Praha 4  24.55 
4  Kateřina Froňková  99  TJ Dukla Praha  24.91 
5  Johana Starková  00  TJ Dukla Praha  25.55 
6  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  25.71 
Běh 10 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Bursová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.84 
2  Michaela Křesťanová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.37 
3  Vanessa Zahrachová  99  TJ Dukla Praha  24.43 
4  Michaela Petrecká  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.51 
5  Natálie Sovová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.05 
6  Karolína Poláčková  01  SK Aritma Praha  27.72 
Běh 11 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sofie Šafková  01  ASK Slavia Praha  24.05 
2  Eliška Vyskočilová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.83 
3  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  26.15 
4  Magdalena Mohorková  00  SK Aritma Praha  27.29 
5  Adéla Šilarová  01  ASK Slavia Praha  29.28 
Magdaléna Kociánová  02  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 12 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Hlaváčková  99  Spartak Praha 4  22.29 
2  Stephanie Seidlová  00  PSK Olymp Praha  23.06 
3  Anna Mlčochová  99  ASK Slavia Praha  23.07 
4  Markéta Chaloupecká  00  SK Kotlářka Praha  23.78 
5  Marie Kropáčová  01  ASK Slavia Praha  24.87 
6  Anna Nováková  01  ASK Slavia Praha  25.58 
Běh 13 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Křížová  99  ASK Slavia Praha  24.21 
2  Eva Durychová  98  SK Kotlářka Praha  25.11 
3  Karolína Matoušková  00  ASK Slavia Praha  25.66 
4  Barbora Martinčíková  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  26.25 
5  Tereza Dvořáková  99  ASK Slavia Praha  27.00 
6  Zuzana Zajícová  02  PSK Olymp Praha  28.23 
Běh 14 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Šilhavá  02  ASK Slavia Praha  23.96 
2  Markéta Skolilová  00  ASK Slavia Praha  26.02 
3  Anežka Kuchyňková  02  ASK Slavia Praha  26.32 
4  Zuzana Filipovská  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  26.75 
5  Kristýna Riegertová  04  TJ Dukla Praha  27.34 
6  Anna Princová  02  SK Kotlářka Praha  31.82 
Běh 15 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Marie Petráková  98  SK Kotlářka Praha  21.96 
2  Kristýna Švancarová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.10 
3  Dominika Wollmanová  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.16 
4  Kristýna Klesnilová  98  Spartak Praha 4  23.97 
5  Karolína Česenková  99  ASK Slavia Praha  24.17 
6  Kristina Řežábková  00  SK Aritma Praha  25.03 
Běh 16 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Trpálková  00  ASK Slavia Praha  23.62 
2  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  23.66 
3  Tereza Kunze  01  PSK Olymp Praha  25.19 
4  Karolína Dubská  00  ASK Slavia Praha  25.48 
5  Nikol Halešová  00  ASK Slavia Praha  25.70 
6  Markéta Kulhánková  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  26.55 
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Jakl  98  TJ Slavoj BANES Pacov  18.97 
2  Matěj Běhounek  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.23 
3  Ondřej Štogl  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.70 
4  Štěpán Kuriš  98  ASK Slavia Praha  19.85 
5  Martin Jína  00  SK Kotlářka Praha  20.24 
6  Patrik Janeček  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.14 
Běh 2 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1=  Michael Škoda  98  Spartak Praha 4  19.89 
1=  Adam Šufliarský  99  TJ Dukla Praha  19.89 
3  Pavel Janeček  99  SK Aritma Praha  20.74 
4  Jan Fojtík  98  ASK Slavia Praha  21.47 
5  Roman Knížek  99  TJ Dukla Praha  22.19 
6  Roman Tůša  98  ASK Slavia Praha  22.71 
Běh 3 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Sůva  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.10 
2  Tadeusz Bursi  99  ASK Slavia Praha  21.16 
3  Martin Skoupý  99  TJ Dukla Praha  21.60 
4  Josef Haščin  98  ASK Slavia Praha  22.18 
5  Filip Šanc  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.18 
6  Samuel Peterka  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.87 
Běh 4 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Josef Hoza  98  SK Kotlářka Praha  20.24 
2  Thanh Hai Tran  00  ASK Slavia Praha  20.79 
3  Robert Šamonil  99  ASK Slavia Praha  21.35 
4  Quido Čečetka  99  TJ Dukla Praha  23.67 
5  Jakub Zíka  99  SK Aritma Praha  24.48 
6  Ladislav Pichl  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  27.36 
Běh 5 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Václav Krejčí  99  ASK Slavia Praha  22.22 
2  František Kostka  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.30 
3  Vojtěch Říha  99  ASK Slavia Praha  22.97 
4  Adam Varga  00  Atletický školní klub Mazurská  23.22 
5  Michal Vacek  00  ASK Slavia Praha  24.80 
6  Robert Moucha  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.73 
Běh 6 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vítězslav Langer  99  SK Aritma Praha  22.01 
2  Roman Babica  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.27 
3  Filip Kynych  99  PSK Olymp Praha  22.68 
4  David Polák  00  SC Radotín Praha  25.11 
5  Michal Kulhánek  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.47 
6  Daniel Šašek  00  ASK Slavia Praha  26.24 
Běh 7 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ivan Fulyarov  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.31 
2  Vojtěch Müller  99  ASK Slavia Praha  23.31 
3  Vojtěch Řivnáč  01  ASK Slavia Praha  23.82 
4  Petr Šesták  00  SK Aritma Praha  25.66 
Sebastián Domenici  01  TJ Dukla Praha  DQ 
Běh 8 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Polášek  98  SK Aritma Praha  21.90 
2  Martin Pazourek  98  SK Aritma Praha  23.42 
3  Jakub Hasoň  00  PSK Olymp Praha  23.87 
4  Ondřej Bareš  99  SK Aritma Praha  24.97 
5  Adam Pirk  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.09 
Marek Bareš  00  SK Aritma Praha  DNP 
Běh 9 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sean Wong  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.54 
2  Michal Helekal  98  SK Aritma Praha  24.22 
3  Lukáš Kepka  02  SK Aritma Praha  25.24 
4  Bartoloměj Srb  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.35 
5  Lukáš Tuček  01  SK Aritma Praha  27.52 
6  Tomáš Herza  99  SK Aritma Praha  27.54 
Běh 10 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karel Naxera  00  ASK Slavia Praha  22.15 
2  Ondřej Tuček  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.24 
3  Jiří Matoušek  01  ASK Slavia Praha  23.85 
4  Oliver Serafin  02  SK Aritma Praha  24.26 
5  Dominik Kodiš  98  TJ Dukla Praha  25.68 
6  Jakub Herza  02  SK Aritma Praha  27.81 
Běh 11 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Vevera  99  Atletický školní klub Mazurská  20.48 
2  Eda Balík  01  SK Aktis Praha  23.40 
3  Matěj Dolevský  98  PSK Olymp Praha  23.69 
4  Luboš Šich  99  ASK Slavia Praha  24.08 
5  Martin Rybář  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.40 
6  Matouš Raus  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.88 
Běh 12 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Jabůrek  01  Atletický školní klub Mazurská  23.00 
2  Štěpán Beneš  99  Atletický školní klub Mazurská  23.25 
3  Vojtěch Dohnal  01  SK Aktis Praha  24.00 
4  David Voborský  01  TJ Dukla Praha  24.16 
5  Richard Gründler  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.53 
6  Lukáš Mála  02  SK Kotlářka Praha  25.98 
Běh 13 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Marcinčík  00  Atletický školní klub Mazurská  21.79 
2  Ivan Zavřel  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.54 
3  Jan Riegert  01  TJ Dukla Praha  23.77 
4  Filip Zettl  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.18 
5  Jan Dubský  02  ATS Slavoj Praha  25.55 
6  Ondřej Lipový  01  ASK Slavia Praha  27.45 
Běh 14 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Cicvárek  98  neregistrovaný  20.70 
2  Marek Voborský  01  TJ Dukla Praha  22.13 
3  Oliver König  02  ASK Slavia Praha  24.03 
4  Dan Dvořák  00  ASK Slavia Praha  25.54 
5  Ondřej Měšťan  01  Atletický školní klub Mazurská  30.61 
Běh 15 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Laněk  00  TJ Dukla Praha  23.08 
2  David Komorous  01  TJ Dukla Praha  24.39 
3  Matouš Vojtěchovský  01  TJ Dukla Praha  26.34 
4  Jiří Pernica  01  Atletický školní klub Mazurská  28.30 
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šimon Hausenblas  98  ASK Slavia Praha  2:22.95 
2  Michal Boudník  99  PSK Olymp Praha  2:23.89 
3  Damián Vích  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:26.89 
4  Geron Stewart  98  Spartak Praha 4  2:27.53 
5  Jakub Hercík  00  USK VŠEM Ústí n/L.  2:33.98 
6  Ondřej Štogl  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:35.40 
7  Matěj Višňa  99  SC Radotín Praha  2:44.05 
8  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  2:46.16 
9  Matěj Pavinger  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:52.43 
Běh 2 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Siegl  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:35.22 
2  Filip Sůva  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:41.41 
3  David Štros  00  Univerzitní sportovní klub Praha  2:44.36 
4  Ivan Fulyarov  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:49.02 
5  Ondřej Kuban  01  PSK Olymp Praha  2:49.63 
6  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  2:52.67 
7  Tomáš Rendek  00  TJ Dukla Praha  2:53.14 
8  Kaikane Truelove  00  SK Kotlářka Praha  2:53.46 
9  František Kostka  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:53.50 
10  Matouš Raus  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:37.26 
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jana Matějková  99  ASK Slavia Praha  2:31.20 
2  Lea Chvalovská  98  SK Kotlářka Praha  2:32.83 
3  Sára Sumegová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:38.63 
4  Michaela Treglerová  99  ASK Slavia Praha  2:41.94 
5  Barbora Patočková  99  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:43.76 
6  Kateřina Krejčí  00  PSK Olymp Praha  2:45.20 
7  Johana Feixová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:45.72 
8  Tereza Špačková  00  SC Radotín Praha  2:49.62 
Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Zimovjanová  98  TJ Dukla Praha  2:46.33 
2  Veronika Petrásková  00  Univerzitní sportovní klub Praha  2:50.01 
3  Julie Bičišťová  00  TJ Dukla Praha  2:50.92 
4  Eliška Holková  02  PSK Olymp Praha  3:01.19 
5  Kateřina Jakoubková  99  ASK Slavia Praha  3:03.37 
6  Vendula Zmrzlá  99  TJ Dukla Praha  3:03.63 
6  Agáta Rázgová  00  TJ Dukla Praha  3:03.63 
8  Michaela Zimmermannová  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:03.73 
9  Aneta Feixová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:07.97 
10  Nicola Michálková  00  ASK Slavia Praha  3:11.24 
Běh 3 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dora Součková  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:49.57 
2  Ema Traxmandlová  01  PSK Olymp Praha  2:52.20 
3  Sofie Šafková  01  ASK Slavia Praha  2:53.51 
4  Tereza Klečková  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:03.88 
5  Petra Hlaváčková  99  Spartak Praha 4  3:10.79 
6  Anežka Marková  98  SK Kotlářka Praha  3:12.15 
7  Veronika Králová  99  SK Kotlářka Praha  3:13.56 
8  Tereza Ručková  00  SK Kotlářka Praha  3:19.02 
9  Karolína Šimánková  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:21.59 
10  Lucie Zimová  01  SK Kotlářka Praha  3:34.25 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  10.81 
2  Nikoleta Jíchová  00  ASK Slavia Praha  11.19 
3  Aneta Hofmanová  00  ASK Slavia Praha  11.75 
4  Anežka Klárová  00  SK Kotlářka Praha  12.08 
5  Karolína Matoušková  00  ASK Slavia Praha  13.67 
6  Denisa Krupičková  02  AK Bílina  15.26 
Běh 2 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Janatová  00  Spartak Praha 4  12.52 
2  Barbora Auředníková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.15 
3  Marie Kropáčová  01  ASK Slavia Praha  13.67 
4  Natálie Tiplicová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.70 
5  Michaela Pištorová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.85 
6  Alina Denisová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.57 
60 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  00  Spartak Praha 4  09.05 
2  Lucie Jarešová  98  SK Kotlářka Praha  09.79 
3  Amálie Švábíková  99  ASK Slavia Praha  09.94 
4  Nikola Dyrynková  99  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  10.04 
5  Karolína Uhrová  99  SK Kotlářka Praha  11.42 
Michelle Cristina-Colaco  98  AK Bílina  DNP 
Běh 2 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Jehličková  99  Univerzitní sportovní klub Praha  09.97 
2  Adéla Jehličková  99  Univerzitní sportovní klub Praha  10.07 
3  Venuše Žitná  98  AK Bílina  10.60 
4  Petra Střelečková  99  ASK Slavia Praha  12.40 
5  Kateřina Jakoubková  99  ASK Slavia Praha  12.73 
Klára Trojovská  98  AK Bílina  DNP 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Thanh Hai Tran  00  ASK Slavia Praha  10.43 
2  Adam Vymazal  00  ASK Slavia Praha  11.31 
3  Jan Krč  00  SK Kotlářka Praha  11.49 
4  Matyáš Hanzlík  00  ASK Slavia Praha  11.62 
5  David Polák  00  SC Radotín Praha  12.65 
6  Daniel Šašek  00  ASK Slavia Praha  13.18 
Běh 2 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Marcinčík  00  Atletický školní klub Mazurská  11.89 
2  Mikuláš Valo  00  SK Aktis Praha  12.07 
3  Kryštof Němeček  00  ASK Slavia Praha  12.67 
4  Bartoloměj Srb  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.07 
Běh 3 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Varga  00  Atletický školní klub Mazurská  12.13 
2  Michal Meinelt  00  SK Aktis Praha  12.58 
3  Adam Havlík  01  Atletický školní klub Mazurská  12.64 
4  Erik Spáčil  02  SK Kotlářka Praha  16.42 
60 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Prchal  98  AK Bílina  08.99 
2  Jan Kisiala  98  ASK Slavia Praha  09.00 
3  Ondřej Štogl  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.70 
4  David Havel  98  ASK Slavia Praha  09.95 
5  Martin Dvořák  99  ASK Slavia Praha  10.12 
Běh 2 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Brejcha  98  ASK Slavia Praha  10.12 
2  Petr Urbánek  98  ASK Slavia Praha  10.66 
3  Jan Růžička  99  ASK Slavia Praha  10.67 
4  Martin Melmuka  99  ASK Slavia Praha  11.73 
5  Albert Čermák  99  ASK Slavia Praha  10.09 
6  Adam Vrubel  99  ASK Slavia Praha  12.28 
Běh 3 (středa, 9.1.2013)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.42 
2  Roman Čermák  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.77 
3  Jan Pohořalý  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.15 
4  Pavel Siegl  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.62 
5  Luboš Šich  99  ASK Slavia Praha  12.44 
Skok vysoký - Ml. žáci
středa, 9.1.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Nejedlík  00  ASK Slavia Praha  1.43 
2  Thanh Hai Tran  00  ASK Slavia Praha  1.34 
3  Jan Krč  00  SK Kotlářka Praha  1.28 
4  Matyáš Hanzlík  00  ASK Slavia Praha  1.25 
5  Mikuláš Valo  00  SK Aktis Praha  1.20 
6  Daniel Šašek  00  ASK Slavia Praha  1.15 
7  Adam Havlík  01  Atletický školní klub Mazurská  1.10 
Matěj Šedivý  00  ASK Slavia Praha  NM 
Damián Dvornický  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Skok vysoký - Žáci
středa, 9.1.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zdeněk Kubát  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.65 
2  Pavel Prchal  98  AK Bílina  1.58 
3  Matěj Vevera  99  Atletický školní klub Mazurská  1.55 
4  Hynek Hampel  99  Atletický školní klub Mazurská  1.52 
5  Štěpán Kuriš  98  ASK Slavia Praha  1.52 
6  Jan Růžička  99  ASK Slavia Praha  1.49 
7  Robert Šamonil  99  ASK Slavia Praha  1.49 
8  Jan Kisiala  98  ASK Slavia Praha  1.46 
9  Adam Pekárek  99  ASK Slavia Praha  1.46 
10=  Jakub Karafiát  99  ASK Slavia Praha  1.43 
10=  Jan Kárník  98  ASK Slavia Praha  1.43 
12=  Adam Šufliarský  99  TJ Dukla Praha  1.40 
12=  Martin Dvořák  99  ASK Slavia Praha  1.40 
12=  Jan Uhlíř  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.40 
15  Martin Skoupý  99  TJ Dukla Praha  1.40 
16  Petr Urbánek  98  ASK Slavia Praha  1.40 
17  Vojtěch Říha  99  ASK Slavia Praha  1.35 
18  Roman Knížek  99  TJ Dukla Praha  1.30 
Martin Dvořák  99  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok daleký - Žáci
středa, 9.1.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  98  ASK Slavia Praha  6.04 
2  Pavel Jakl  98  TJ Slavoj BANES Pacov  5.37 
3  Zdeněk Kubát  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.14 
4  Lukáš Karlík  98  SK Kotlářka Praha  5.10 
5  David Havel  98  ASK Slavia Praha  5.03 
6  Petr Urbánek  98  ASK Slavia Praha  4.74 
7  Jan Růžička  99  ASK Slavia Praha  4.73 
8  Jan Kárník  98  ASK Slavia Praha  4.49 
9  Marek Kotlík  98  SK Aktis Praha  4.43 
10  Josef Haščin  98  ASK Slavia Praha  4.29 
11  Tadeusz Bursi  99  ASK Slavia Praha  4.22 
12  Tomáš Brejcha  98  ASK Slavia Praha  4.20 
13  Jan Fojtík  98  ASK Slavia Praha  4.14 
14  Jan Žáček  98  SK Aktis Praha  4.13 
15  Marc Nádeníček  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.96 
16  Roman Tůša  98  ASK Slavia Praha  3.94 
17  Kryštof Nedvídek  99  ASK Slavia Praha  3.90 
18  Radek Stehno  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.90 
19  Adam Vrubel  99  ASK Slavia Praha  3.90 
20  Jan Jaroš  98  ASK Slavia Praha  3.85 
21  Štěpán Beneš  99  Atletický školní klub Mazurská  3.54 
22  Martin Edl  00  SK Kotlářka Praha  3.12 
Skok daleký - Žákyně
středa, 9.1.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  98  SK Kotlářka Praha  4.99 
2  Lucie Jarešová  98  SK Kotlářka Praha  4.70 
3  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  4.57 
4  Nikola Dyrynková  99  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  4.49 
5  Zuzana Skácelová  98  Univerzitní sportovní klub ...  4.38 
6  Kristýna Kunická  99  PSK Olymp Praha  4.30 
7  Lucie Krupařová  99  PSK Olymp Praha  4.19 
8  Karolína Uhrová  99  SK Kotlářka Praha  4.00 
9  Tereza Háková  99  PSK Olymp Praha  3.83 
10  Jana Králová  99  Atletický školní klub Mazurská  3.75 
11  Kristýna Klesnilová  98  Spartak Praha 4  3.72 
12  Tereza Gratiasová  98  PSK Olymp Praha  3.71 
13  Klára Sedláková  98  Atletický školní klub Mazurská  3.52 
14  Anna Georgiev  98  PSK Olymp Praha  3.50 
15  Karolína Hanková  00  SK Kotlářka Praha  3.46 
16  Kristýna Buršíková  98  Atletický školní klub Mazurská  3.44 
17  Karolína Římalová  98  Atletický školní klub Mazurská  3.41 
18  Markéta Chaloupecká  00  SK Kotlářka Praha  3.33 
19  Barbora Cihelková  02  SK Kotlářka Praha  2.85 
Ema Strnadová  01  SK Kotlářka Praha  NM 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
středa, 9.1.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Nejedlík  00  ASK Slavia Praha  09.79 
2  Michal Vacek  00  ASK Slavia Praha  08.83 
3  Richard Mucha  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.30 
4  Martin Zmeškal  00  ASK Slavia Praha  07.97 
5  Adam Vymazal  00  ASK Slavia Praha  07.34 
6  Lukáš Fuksa  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.40 
7  Kryštof Němeček  00  ASK Slavia Praha  06.37 
8  Richard Gründler  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.87 
9  Karel Král  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.60 
10  Patrik Šmejkal  00  ASK Slavia Praha  05.59 
11  Martin Edl  00  SK Kotlářka Praha  05.56 
12  Šimon Odstrčil  01  ASK Slavia Praha  05.06 
13  Petr Zetek  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  04.60 
14  Filip Stehno  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  04.36 
Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně
středa, 9.1.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Schonpflugová  00  A. C. TEPO Kladno  09.31 
2  Anna Pauzová  01  ASK Slavia Praha  07.51 
3  Kateřina Fialová  00  SK Kotlářka Praha  07.47 
4  Kateřina Zábojníková  01  AK Chemopetrol Litvínov  07.33 
5  Lea Žáčková  00  ASK Slavia Praha  06.59 
6  Michaela Petrecká  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.58 
7  Barbora Auředníková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.34 
8  Klára Weiserová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.14 
9  Adéla Jančálková  00  ASK Slavia Praha  06.01 
10  Nikola Topolová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.55 
Vrh koulí 3kg - Žákyně
středa, 9.1.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Venuše Žitná  98  AK Bílina  09.93 
2  Karla Fouani  99  ASK Slavia Praha  09.32 
3  Klára Trojovská  98  AK Bílina  08.31 
4  Amálie Švábíková  99  ASK Slavia Praha  08.13 
5  Tereza Poschlová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.77 
6  Veronika Chvostová  99  Atletický školní klub Mazurská  07.67 
7  Eliška Palátová  98  ASK Slavia Praha  07.63 
8  Agáta Franková  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.49 
9  Zuzana Koudelová  98  AK Bílina  07.36 
10  Kristýna Havláková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.11 
11  Adéla Jehličková  99  Univerzitní sportovní klub Praha  07.10 
12  Tereza Mrózková  99  ASK Slavia Praha  06.98 
13  Lucie Šimáková  99  Spartak Praha 4  06.89 
14  Barbora Jehličková  99  Univerzitní sportovní klub Praha  06.77 
15  Anežka Marková  98  SK Kotlářka Praha  06.70 
16  Veronika Králová  99  SK Kotlářka Praha  06.24 
17  Kateřina Jakoubková  99  ASK Slavia Praha  06.19 
18  Adéla Zindulková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.97 
19  Lucie Choděrová  99  Spartak Praha 4  05.49 
Vrh koulí 4kg - Žáci
středa, 9.1.2013
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  99  Atletický školní klub Mazurská  11.76 
2  Pavel Prchal  98  AK Bílina  10.72 
3  Adam Pekárek  99  ASK Slavia Praha  10.07 
4  Jakub Karafiát  99  ASK Slavia Praha  09.36 
5  Martin Melmuka  99  ASK Slavia Praha  08.88 
6  Kryštof Nedvídek  99  ASK Slavia Praha  07.81 
7  Martin Vaněk  99  Spartak Praha 4  07.38 
8  Jan Sátra  99  SK Aktis Praha  07.15 
9  Albert Čermák  99  ASK Slavia Praha  06.27