Přebor Prahy ve vícebojích všech kategorií (13-14.10.2012)
Datum konání: 13-14.10.2012
Místo konání: Praha - Strahov
Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova a SK Dvojka
Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová
Ředitel závodu: Lukáš Drbohlav
Hlavní rozhodčí: Jiří Kryštof
Technický delegát:
Poznámka: měřeno kamerou OMEGA STAR
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -1.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  07.76  631 
2  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  07.78  625 
3  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  07.84  607 
4  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.99  563 
Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  07.80  619 
2  Vilém Zeiler  970317  AK Most  08.01  557 
3  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  08.11  528 
4  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.14  520 
5  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  08.17  511 
Běh 3 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -1.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.35  462 
2  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  08.39  452 
3  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.67  381 
4  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.76  359 
5  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.20  261 
Běh 4 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -1.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  08.04  548 
2  Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  08.12  525 
3  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.39  452 
4  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.62  393 
5  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  09.63  180 
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.82  613 
2  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.01  557 
3  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  08.31  473 
4  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  08.36  460 
5  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  08.38  454 
6  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  08.55  411 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  08.45  436 
2  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.57  406 
3  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  08.75  362 
4  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  08.76  359 
5  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  08.90  327 
6  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  09.04  295 
Běh 3 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -2.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  08.50  423 
2  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.87  333 
3  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  08.96  313 
4  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  08.99  306 
5  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  09.29  243 
Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.29  243 
Běh 4 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.91  324 
2  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  09.13  276 
Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  09.13  276 
4  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.18  266 
5  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  09.27  247 
6  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  09.43  216 
Běh 5 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  09.02  300 
2  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  09.15  272 
3  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  09.26  249 
4  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.36  229 
5  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  09.67  173 
Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 6 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  09.40  222 
2  Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  09.68  171 
Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  09.68  171 
4  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  10.12  103 
5  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  10.33  77 
6  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  10.77  32 
Běh 7 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -2.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michael Olšavský  990329  SK Aktis Praha  08.66  383 
2  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  08.86  336 
3  Jakub Machovec  990921  AK Most  09.07  289 
4  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  09.51  201 
5  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.90  135 
6  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.93  20 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  08.15  803 
2  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.65  659 
3  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.72  640 
4  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  08.73  637 
5  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  08.92  587 
6  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  09.01  564 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -2.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  08.86  603 
2  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  08.96  576 
3  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.04  556 
4  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  09.10  541 
5  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.18  521 
6  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  09.19  518 
Běh 3 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  08.99  569 
2  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  09.03  558 
3  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  09.07  548 
4  Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.16  526 
5  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  09.45  456 
6  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  09.49  447 
Běh 4 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.89  595 
2  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.12  536 
3  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  09.17  523 
4  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  09.34  482 
5  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  09.58  426 
6  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.67  406 
Běh 5 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  09.48  449 
2  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  09.57  428 
3  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  09.72  395 
Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  09.72  395 
5  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.73  393 
6  Johana Fialová  995731  SK Kotlářka Praha  09.94  348 
Běh 6 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.45  456 
2  Johana Jamrišková  995319  A. C. Sparta Praha  09.67  406 
3  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.73  393 
4  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  10.01  334 
5  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  10.07  322 
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  František Nikodém  951030  Atletika Jihlava  11.47  759 
2  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.81  689 
3  Dominik Canini  950303  AK Most  11.82  687 
4  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.85  681 
5  Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  11.89  673 
6  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.46  563 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.25  603 
2  Šimon Adamec  960119  Atletika Jihlava  12.31  591 
3  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  12.36  582 
4  Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.37  580 
5  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  12.41  573 
Běh 3 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -2.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Josef Korál  951108  TJ Sušice  12.21  610 
2  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  12.39  576 
3  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  12.49  558 
4  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  12.50  556 
5  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  12.78  506 
Běh 4 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Ondřej Dokládal  950317  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.97  657 
2  Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.44  567 
3  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.51  554 
4  Jaroslav Hrdlička  950920  ASK Slavia Praha  13.01  466 
Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  DQ 
100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Matěj Mudroch  930722  AC Slovan Liberec, o.s.  11.45  763 
2  Adam Grabmüller  941202  ASK Slavia Praha  11.50  753 
3  Rudolf Růžek  930215  TJ Dukla Praha  11.83  685 
Vojtěch Gottlieb  930921  ASK Slavia Praha  11.83  685 
5  Christian Antsiou  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.94  663 
6  David Lojkásek  940430  SK Kotlářka Praha  12.00  651 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -2.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Stanislav Macháček  940409  AC Kovošrot Praha  12.33  588 
2  Matěj Vykoukal  930319  ASK Slavia Praha  12.34  586 
3  Han Hwan Seung  940527  ASK Slavia Praha  12.39  576 
4  Michal Malý  941013  ASK Slavia Praha  12.41  573 
5  Michal Beránek  930906  Atletika Jihlava  12.49  558 
100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Rudolf Götz  830410  AK Kroměříž  11.36  782 
2  Dominik Dvořák  920609  ASK Slavia Praha  11.64  723 
3  Ondřej Hunčovský  901222  TJ Neratovice  12.13  626 
4  Kryštof Lebl  870526  TJ Dukla Praha  12.31  591 
5  Jan Zikmund  900217  SK Sporting Příbram  13.55  379 
6  Jiří Brož  751025  ASK Slavia Praha  13.59  373 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tomáš Marianek  900615  ASK Slavia Praha  12.08  635 
2  Daniel Mára  92  ASK Slavia Praha  12.17  618 
3  Michal Štohanzl  851030  VSK FTVS Praha  12.38  578 
4  Pavel Skalický  711027  SK Aktis Praha  13.34  412 
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.78  802 
2  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  20.22  751 
3  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  20.23  750 
4  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  20.69  697 
5  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  21.05  658 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  20.66  701 
2  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  20.70  696 
3  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  21.40  620 
4  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.53  606 
Běh 3 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  21.47  613 
2  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  22.37  521 
3  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  22.99  462 
4  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  23.87  383 
Běh 4 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  20.83  682 
2  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  21.05  658 
3  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  23.20  443 
4  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  24.70  315 
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  26.37  765 
2  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  27.45  675 
3  Karolína Řeháková  955502  SK Kotlářka Praha  27.47  673 
4  Kristýna Volfová  956221  Atletický školní klub Mazurská  28.09  624 
5  Eliška Pilařová  955204  ASK Slavia Praha  28.51  591 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.60 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  29.20  539 
2  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  29.86  492 
3  Kristýna Seimlová  956227  PSK Olymp Praha  31.01  414 
4  Dita Tomanová  955504  Atletický školní klub Mazurská  32.57  318 
200 m - Juniorky (Běh)
Běh (sobota, 13.10.2012) Vítr: +1.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Klára Vernerová  935121  SK Kotlářka Praha  28.60  584 
2  Monika Hrachovcová  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.75  573 
3  Martina Píšová  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.15  543 
200 m - Ženy (Běh)
Běh (sobota, 13.10.2012) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Monika Vitásková  855808  SK Kotlářka Praha  26.82  727 
2  Lucie Fišerová  855211  A. C. Sparta Praha  29.07  549 
3  Klára Buřilová  905528  PSK Olymp Praha  29.10  547 
4  Žaneta Václavková  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  30.51  447 
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Dominik Canini  950303  AK Most  54.35  625 
2  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  54.72  610 
3  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  55.49  579 
4  Šimon Adamec  960119  Atletika Jihlava  55.89  564 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  53.63  655 
2  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  54.54  617 
3  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  55.25  589 
4  Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  55.62  574 
5  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  56.23  550 
6  Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  56.89  525 
Běh 3 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  56.46  541 
2  Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  58.21  476 
3  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  61.06  378 
4  Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  62.39  335 
Běh 4 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Ondřej Dokládal  950317  SK ZŠ Jeseniova Praha  58.44  468 
2  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  60.74  388 
3  Jaroslav Hrdlička  950920  ASK Slavia Praha  62.10  344 
Běh 5 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  František Nikodém  951030  Atletika Jihlava  55.25  589 
2  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  56.47  541 
3  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  57.51  502 
4  Josef Korál  951108  TJ Sušice  60.09  410 
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Adam Grabmüller  941202  ASK Slavia Praha  53.48  661 
2  Matěj Vykoukal  930319  ASK Slavia Praha  54.69  611 
3  Matěj Mudroch  930722  AC Slovan Liberec, o.s.  55.33  586 
4  David Lojkásek  940430  SK Kotlářka Praha  55.55  577 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Rudolf Růžek  930215  TJ Dukla Praha  54.69  611 
2  Christian Antsiou  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  56.89  525 
3  Stanislav Macháček  940409  AC Kovošrot Praha  57.72  494 
4  Han Hwan Seung  940527  ASK Slavia Praha  58.20  476 
Běh 3 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vojtěch Gottlieb  930921  ASK Slavia Praha  54.17  633 
2  Michal Malý  941013  ASK Slavia Praha  55.71  571 
Michal Beránek  930906  Atletika Jihlava  DNP 
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Rudolf Götz  830410  AK Kroměříž  50.60  787 
2  Dominik Dvořák  920609  ASK Slavia Praha  52.54  701 
3  Ondřej Hunčovský  901222  TJ Neratovice  54.68  612 
4  Daniel Mára  92  ASK Slavia Praha  57.25  511 
5  Kryštof Lebl  870526  TJ Dukla Praha  57.48  503 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tomáš Marianek  900615  ASK Slavia Praha  57.76  493 
2  Jan Zikmund  900217  SK Sporting Příbram  60.38  400 
3  Pavel Skalický  711027  SK Aktis Praha  61.03  379 
Jiří Brož  751025  ASK Slavia Praha  DNP 
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  2:47.47  321
2  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:55.14  257
3  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  2:57.60  238
4  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  3:00.16  219
5  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  3:04.59  187
6  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  3:11.91  140
7  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  3:17.07  110
8  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:21.39  88
Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  2:33.54  455
2  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  2:39.80  392
3  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  2:43.93  353
4  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  2:43.99  353
5  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:44.78  346
6  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  2:47.87  318
7  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  2:51.68  285
8  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  2:54.58  262
9  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  2:55.13  257
10  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  3:01.75  207
11  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:06.12  177
Běh 3 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  2:30.81  484
2  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:32.22  469
3  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  2:33.34  457
4  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  2:35.27  437
5  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  2:37.13  418
6  Michael Olšavský  990329  SK Aktis Praha  2:37.21  418
7  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:43.57  357
8  Jakub Machovec  990921  AK Most  2:52.84  276
9  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  2:58.92  228
10  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  2:59.58  223
11  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  3:07.80  165
Běh 4 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  2:15.17  663
2  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:15.28  662
3  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  2:23.77  561
4  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  2:24.08  558
5  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:34.59  444
6  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  2:40.05  390
7  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:41.24  378
8  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  2:47.82  318
9  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  2:48.66  311
10  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  2:53.64  269
11  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  2:58.44  231
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:57.30  391
2  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  2:57.94  385
3  Johana Fialová  995731  SK Kotlářka Praha  2:59.26  372
4  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  3:00.52  360
5  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  3:03.21  336
6  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:03.42  334
7  Johana Jamrišková  995319  A. C. Sparta Praha  3:04.32  326
8  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  3:04.47  325
9  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:11.08  269
10  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  3:11.43  266
11  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  3:35.57  106
Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:43.00  539
2  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  2:44.93  518
3  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  2:48.71  477
4  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  2:48.75  477
5  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:58.22  382
6  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  2:59.20  373
7  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:03.04  337
8  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:03.59  333
9  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  3:04.43  325
10  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  3:08.72  288
11  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:08.75  288
12  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  3:16.11  230
Běh 3 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  2:29.85  695
2  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  2:30.22  690
3  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  2:33.90  645
4  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  2:37.06  607
5  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:41.77  553
6  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  2:41.85  552
7  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  2:46.73  498
8  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  2:47.39  491
9  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:50.02  463
10  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  2:52.37  439
11  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  3:13.04  253
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  2:47.84  486
2  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  2:49.43  470
3  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  2:50.35  460
4  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  2:50.96  454
5  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:51.13  452
6  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  2:58.29  381
7  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  3:03.52  333
8  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  3:21.46  192
Běh 2 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  2:24.14  768
2  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:36.38  615
3  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  2:36.79  610
4  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  2:41.52  556
5  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  2:47.15  494
6  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  2:52.88  434
7  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  2:58.03  384
8  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  3:14.53  242
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  2:33.24  653
2  Karolína Řeháková  955502  SK Kotlářka Praha  2:34.91  633
3  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  2:35.52  625
4  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  2:37.49  602
5  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  2:44.07  527
6  Eliška Pilařová  955204  ASK Slavia Praha  2:44.32  524
7  Kristýna Volfová  956221  Atletický školní klub Mazurská  2:49.10  473
8  Kristýna Seimlová  956227  PSK Olymp Praha  2:51.88  444
9  Dita Tomanová  955504  Atletický školní klub Mazurská  3:22.41  185
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Monika Hrachovcová  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:27.22  728
2  Klára Vernerová  935121  SK Kotlářka Praha  2:35.87  621
3  Martina Píšová  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:47.42  491
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Monika Vitásková  855808  SK Kotlářka Praha  2:39.90  574
2  Klára Buřilová  905528  PSK Olymp Praha  2:41.18  559
3  Lucie Fišerová  855211  A. C. Sparta Praha  2:52.35  439
4  Žaneta Václavková  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  2:56.59  398
1000 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  3:09.69  572
2  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:10.80  562
3  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  3:13.25  540
4  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:22.48  461
5  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  3:23.56  452
6  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  3:27.25  422
7  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:38.01  341
8  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:40.63  322
9  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  3:55.28  227
Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  2:48.86  778
2  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  2:51.62  749
3  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  2:55.12  713
4  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:59.72  667
5  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  3:03.69  629
6  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  3:04.93  617
7  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:10.84  562
8  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:15.55  520
9  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  3:40.37  324
10  Vilém Zeiler  970317  AK Most  3:43.27  304
1500 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  4:50.36  616
2  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  4:50.47  616
3  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:04.46  534
4  Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:09.08  509
5  Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  5:18.55  458
6  Ondřej Dokládal  950317  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:18.59  457
7  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:22.85  435
8  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  5:30.48  397
9  Jaroslav Hrdlička  950920  ASK Slavia Praha  6:03.38  250
Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Dominik Canini  950303  AK Most  4:47.51  634
2  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  4:58.93  566
3  Šimon Adamec  960119  Atletika Jihlava  5:00.19  559
4  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  5:09.58  506
5  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  5:11.06  498
6  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:11.11  497
7  František Nikodém  951030  Atletika Jihlava  5:12.57  490
8  Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:28.49  407
9  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:37.48  363
10  Josef Korál  951108  TJ Sušice  5:51.70  299
1500 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Adam Grabmüller  941202  ASK Slavia Praha  4:51.23  611
2  Stanislav Macháček  940409  AC Kovošrot Praha  5:10.55  501
3  Matěj Mudroch  930722  AC Slovan Liberec, o.s.  5:43.97  333
4  Han Hwan Seung  940527  ASK Slavia Praha  6:32.65  147
Běh 2 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Matěj Vykoukal  930319  ASK Slavia Praha  4:54.94  589
2  Michal Malý  941013  ASK Slavia Praha  5:23.97  430
3  David Lojkásek  940430  SK Kotlářka Praha  5:33.72  381
4  Rudolf Růžek  930215  TJ Dukla Praha  5:34.30  378
5  Vojtěch Gottlieb  930921  ASK Slavia Praha  5:45.21  328
6  Christian Antsiou  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:28.66  159
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Ondřej Hunčovský  901222  TJ Neratovice  4:47.84  632
2  Kryštof Lebl  870526  TJ Dukla Praha  4:57.51  574
3  Dominik Dvořák  920609  ASK Slavia Praha  5:15.66  473
4  Pavel Skalický  711027  SK Aktis Praha  5:44.05  333
Běh 2 (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
Jan Zikmund  900217  SK Sporting Příbram  4:52.63 
Rudolf Götz  830410  AK Kroměříž  5:05.53 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  09.72  765 
2  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  09.83  744 
3  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.38  643 
4  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  10.54  614 
5  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  10.56  611 
6  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  10.58  607 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  10.87  558 
2  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  10.90  553 
3  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.27  493 
4  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  11.54  451 
5  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  11.62  439 
6  Johana Jamrišková  995319  A. C. Sparta Praha  11.86  404 
Běh 3 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  11.81  411 
2  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  11.97  388 
3  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  12.22  353 
4  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  12.41  328 
5  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.80  279 
6  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  14.61  99 
Běh 4 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.74  421 
2  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  12.14  364 
3  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  12.18  359 
4  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  12.93  263 
5  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  13.09  244 
6  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  13.39  211 
Běh 5 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.43  468 
2  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  11.89  399 
3  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.44  324 
4  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.60  303 
Běh 6 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  12.08  373 
2  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  13.42  208 
3  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  14.04  146 
4  Johana Fialová  995731  SK Kotlářka Praha  15.00  71 
Běh 7 (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.51  315 
2  Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.36  214 
3  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  13.48  201 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  09.90  560 
2  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  09.98  545 
3  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.04  533 
4  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  10.56  440 
5  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  10.77  405 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  10.49  452 
2  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  10.53  445 
3  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  10.59  435 
4  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  10.77  405 
5  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  11.01  366 
6  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  11.16  343 
Běh 3 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  11.55  286 
2  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.59  281 
3  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.92  237 
4  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  12.03  223 
5  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  12.68  150 
Běh 4 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  11.84  247 
2  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  11.91  238 
3  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  12.34  186 
4  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  12.63  155 
5  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  12.73  145 
Běh 5 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jakub Machovec  990921  AK Most  11.35  315 
2  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  11.55  286 
3  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.70  148 
4  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.18  103 
5  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  13.86  53 
Běh 6 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  11.07  357 
2  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.48  296 
3  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  11.65  273 
4  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  12.06  219 
5  Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  12.10  215 
6  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  12.33  187 
Běh 7 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michael Olšavský  990329  SK Aktis Praha  11.32  319 
2  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  12.02  224 
3  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  13.30  93 
4  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  13.49  78 
Běh 8 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.09  354 
2  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.61  278 
3  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.78  255 
4  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  11.83  249 
5  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  12.72  146 
6  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  14.20  33 
100 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  15.28  805 
2  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  15.83  735 
3  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  16.00  714 
4  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  16.32  676 
5  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  16.43  662 
6  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  16.63  639 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -3.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  18.54  434 
2  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  18.57  431 
3  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.37  357 
4  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  21.38  198 
5  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  21.73  175 
Běh 3 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  16.53  651 
2  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  17.85  504 
3  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  19.14  377 
4  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  21.05  221 
Běh 4 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  18.13  475 
2  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  18.22  466 
100 m překážek - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  15.41  788 
2  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  16.44  661 
3  Eliška Pilařová  955204  ASK Slavia Praha  17.37  555 
4  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  17.93  496 
5  Kristýna Seimlová  956227  PSK Olymp Praha  18.22  466 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Karolína Řeháková  955502  SK Kotlářka Praha  17.76  513 
2  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  19.02  388 
3  Kristýna Volfová  956221  Atletický školní klub Mazurská  20.93  230 
4  Dita Tomanová  955504  Atletický školní klub Mazurská  21.45  193 
100 m překážek - Juniorky (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -2.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Klára Vernerová  935121  SK Kotlářka Praha  17.31  562 
2  Martina Píšová  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.87  502 
3  Monika Hrachovcová  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.01  487 
100 m překážek - Ženy (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Žaneta Václavková  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  16.44  661 
2  Klára Buřilová  905528  PSK Olymp Praha  17.45  547 
3  Lucie Fišerová  855211  A. C. Sparta Praha  17.55  536 
4  Monika Vitásková  855808  SK Kotlářka Praha  18.86  403 
100 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  14.73  744 
2  Vilém Zeiler  970317  AK Most  15.56  646 
3  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  15.79  620 
4  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  15.83  616 
5  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  18.77  329 
Běh 2 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  17.64  430 
2  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  17.93  403 
3  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  18.04  393 
4  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  18.48  354 
Běh 3 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  15.94  604 
2  Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  16.82  510 
3  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  21.09  162 
Běh 4 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  16.19  576 
2  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  16.58  535 
3  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  16.95  497 
4  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  17.00  492 
5  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.60  343 
Běh 5 (sobota, 13.10.2012) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  16.09  587 
2  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  16.35  559 
3  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  17.89  406 
110 m překážek - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Dominik Canini  950303  AK Most  15.45  796 
2  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.91  743 
3  František Nikodém  951030  Atletika Jihlava  15.98  735 
4  Šimon Adamec  960119  Atletika Jihlava  16.16  715 
5  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  16.67  659 
Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -1.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  17.05  619 
2  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.27  596 
3  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  17.98  526 
4  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  18.29  497 
5  Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.67  462 
Běh 3 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.95  529 
2  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  18.23  502 
3  Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  19.28  408 
4  Jaroslav Hrdlička  950920  ASK Slavia Praha  19.49  391 
5  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.90  357 
Běh 4 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -1.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.83  642 
2  Josef Korál  951108  TJ Sušice  17.01  623 
3  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  17.35  588 
4  Ondřej Dokládal  950317  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.47  576 
5  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.63  465 
110 m překážek - Junioři (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vojtěch Gottlieb  930921  ASK Slavia Praha  15.74  762 
2  Adam Grabmüller  941202  ASK Slavia Praha  16.07  725 
3  David Lojkásek  940430  SK Kotlářka Praha  16.44  684 
4  Matěj Vykoukal  930319  ASK Slavia Praha  16.67  659 
5  Michal Malý  941013  ASK Slavia Praha  17.22  602 
Běh 2 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Rudolf Růžek  930215  TJ Dukla Praha  16.50  677 
Matěj Mudroch  930722  AC Slovan Liberec, o.s.  16.50  677 
3  Stanislav Macháček  940409  AC Kovošrot Praha  18.29  497 
4  Christian Antsiou  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.48  479 
5  Han Hwan Seung  940527  ASK Slavia Praha  20.07  344 
110 m překážek - Muži (Běh)
Běh 1 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Ondřej Hunčovský  901222  TJ Neratovice  15.38  804 
2  Dominik Dvořák  920609  ASK Slavia Praha  15.95  738 
3  Kryštof Lebl  870526  TJ Dukla Praha  17.62  561 
Daniel Mára  92  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (neděle, 14.10.2012) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Rudolf Götz  830410  AK Kroměříž  19.68  375 
2  Pavel Skalický  711027  SK Aktis Praha  21.20  261 
3  Jan Zikmund  900217  SK Sporting Příbram  22.26  193 
Tomáš Marianek  900615  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  1.49  610
2  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  1.46  577
Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  1.46  577
4  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  1.43  544
Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  1.43  544
6  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  1.40  512
7  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.35  460
Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  1.35  460
Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  1.35  460
10  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  1.30  409
Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  1.30  409
Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  1.30  409
13  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25  359
14  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  1.20  312
Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  1.20  312
Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  1.20  312
Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  NM 
Skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Karolína Řeháková  955502  SK Kotlářka Praha  1.55  678
2  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  1.52  644
3  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  1.49  610
4  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  1.46  577
5  Eliška Pilařová  955204  ASK Slavia Praha  1.43  544
6  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  1.35  460
7  Kristýna Volfová  956221  Atletický školní klub Mazurská  1.25  359
8  Kristýna Seimlová  956227  PSK Olymp Praha  1.20  312
9  Dita Tomanová  955504  Atletický školní klub Mazurská  1.15  266
Skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Klára Vernerová  935121  SK Kotlářka Praha  1.46  577
Martina Píšová  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.46  577
3  Monika Hrachovcová  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30  409
Skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Žaneta Václavková  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.55  678
2  Lucie Fišerová  855211  A. C. Sparta Praha  1.52  644
3  Monika Vitásková  855808  SK Kotlářka Praha  1.43  544
4  Klára Buřilová  905528  PSK Olymp Praha  1.35  460
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.76  593
2  Vilém Zeiler  970317  AK Most  1.73  569
3  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  1.64  496
4  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  1.61  472
5  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  1.58  449
Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.58  449
7  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.55  426
Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  1.55  426
9  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  1.52  404
10  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  1.48  374
11  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  1.37  297
Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.37  297
Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.37  297
Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.37  297
Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  1.37  297
16  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.30  250
Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.30  250
Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  1.30  250
19  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  1.20  188
Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  František Nikodém  951030  Atletika Jihlava  1.84  661
2  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  1.78  610
3  Josef Korál  951108  TJ Sušice  1.75  585
4  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  1.72  560
Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.72  560
6  Šimon Adamec  960119  Atletika Jihlava  1.69  536
Dominik Canini  950303  AK Most  1.69  536
Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  1.69  536
9  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.66  512
10  Ondřej Dokládal  950317  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.62  480
Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  1.62  480
12  Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  1.58  449
13  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.52  404
Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  1.52  404
Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.52  404
Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  1.52  404
Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  1.52  404
18  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.46  360
Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.46  360
Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.46  360
Jaroslav Hrdlička  950920  ASK Slavia Praha  1.46  360
Skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Michal Beránek  930906  Atletika Jihlava  1.72  560
Michal Malý  941013  ASK Slavia Praha  1.72  560
3  Vojtěch Gottlieb  930921  ASK Slavia Praha  1.69  536
4  Adam Grabmüller  941202  ASK Slavia Praha  1.66  512
5  Matěj Mudroch  930722  AC Slovan Liberec, o.s.  1.62  480
6  Christian Antsiou  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.58  449
Stanislav Macháček  940409  AC Kovošrot Praha  1.58  449
8  Rudolf Růžek  930215  TJ Dukla Praha  1.52  404
David Lojkásek  940430  SK Kotlářka Praha  1.52  404
Han Hwan Seung  940527  ASK Slavia Praha  1.52  404
11  Matěj Vykoukal  930319  ASK Slavia Praha  1.46  360
Skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tomáš Marianek  900615  ASK Slavia Praha  1.96  767
2  Ondřej Hunčovský  901222  TJ Neratovice  1.93  740
3  Dominik Dvořák  920609  ASK Slavia Praha  1.87  687
4  Kryštof Lebl  870526  TJ Dukla Praha  1.69  536
5  Pavel Skalický  711027  SK Aktis Praha  1.58  449
Rudolf Götz  830410  AK Kroměříž  1.58  449
7  Jan Zikmund  900217  SK Sporting Příbram  1.46  360
8  Daniel Mára  92  ASK Slavia Praha  1.30  250
9  Jiří Brož  751025  ASK Slavia Praha 
Skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  3.30  431
2  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.70  286
3  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  2.60  264
Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  2.60  264
Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.60  264
Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  2.60  264
7  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  2.50  242
Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.50  242
9  Vilém Zeiler  970317  AK Most  2.40  220
10  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  2.30  199
Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  2.30  199
12  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.15  169
Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  2.15  169
14  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  2.00  140
David Havel  980621  ASK Slavia Praha  2.00  140
16  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  1.80  103
Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.80  103
Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  NM 
Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  NM 
Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  NM 
Skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.90  590
2  Šimon Adamec  960119  Atletika Jihlava  3.70  535
3  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.60  509
4  Dominik Canini  950303  AK Most  3.30  431
5  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  3.10  381
Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.10  381
Jaroslav Hrdlička  950920  ASK Slavia Praha  3.10  381
Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  3.10  381
9  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  3.00  357
10  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  2.90  333
11  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.80  309
Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  2.80  309
13  Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  2.60  264
Josef Korál  951108  TJ Sušice  2.60  264
Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.60  264
16  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.40  220
Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.40  220
18  Ondřej Dokládal  950317  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.20  179
Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  DNP 
Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  DNP 
František Nikodém  951030  Atletika Jihlava  NM 
Skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Han Hwan Seung  940527  ASK Slavia Praha  3.30  431
2  Adam Grabmüller  941202  ASK Slavia Praha  3.20  406
3  Matěj Mudroch  930722  AC Slovan Liberec, o.s.  3.10  381
4  Vojtěch Gottlieb  930921  ASK Slavia Praha  3.06  371
5  Stanislav Macháček  940409  AC Kovošrot Praha  3.00  357
6  Rudolf Růžek  930215  TJ Dukla Praha  2.85  321
7  Christian Antsiou  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.65  275
8  Matěj Vykoukal  930319  ASK Slavia Praha  2.45  231
David Lojkásek  940430  SK Kotlářka Praha  2.45  231
10  Michal Malý  941013  ASK Slavia Praha  2.25  189
Michal Beránek  930906  Atletika Jihlava  DNP 
Skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Dominik Dvořák  920609  ASK Slavia Praha  4.00  617
2  Ondřej Hunčovský  901222  TJ Neratovice  3.60  509
3  Kryštof Lebl  870526  TJ Dukla Praha  3.30  431
4  Pavel Skalický  711027  SK Aktis Praha  3.00  357
5  Rudolf Götz  830410  AK Kroměříž  2.65  275
6  Jan Zikmund  900217  SK Sporting Příbram  2.25  189
Tomáš Marianek  900615  ASK Slavia Praha  DNP 
Daniel Mára  92  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  5.24  626
2  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub ...  4.77  498
3  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  4.69  477
4  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.62  459
5  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub ...  4.60  454
6  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  4.54  438
7  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.48  423
8  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  4.47  421
9  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  4.45  416
10  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.44  413
11  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  4.40  403
12  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  4.32  384
13  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  4.30  379
14  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  4.29  376
15  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  4.26  369
16  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.12  336
17  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.08  326
18  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.07  324
19  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  4.05  319
20  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub ...  4.00  308
21  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.97  301
22  Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.93  292
23  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  3.92  290
24  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  3.91  287
25  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  3.90  285
26  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.87  279
27  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  3.83  270
28  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub ...  3.79  261
Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.79  261
30  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  3.66  233
31  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub ...  3.64  229
32  Johana Fialová  995731  SK Kotlářka Praha  3.56  212
33  Johana Jamrišková  995319  A. C. Sparta Praha  3.39  178
Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  NM 
Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  NM 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.18  609
2  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  5.04  570
3  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  5.00  559
4  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  4.77  498
5  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  4.65  466
6  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  4.61  456
7  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  4.50  428
8  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.38  398
9  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub ...  4.32  384
10  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub ...  4.25  367
11  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  4.20  355
12  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  4.18  350
13  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub ...  4.10  331
14  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.04  317
Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.04  317
16  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  3.56  212
Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Karolína Řeháková  955502  SK Kotlářka Praha  5.10  587
2  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  4.98  554
3  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  4.95  546
4  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  4.50  428
5  Eliška Pilařová  955204  ASK Slavia Praha  4.30  379
6  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  4.23  362
7  Dita Tomanová  955504  Atletický školní klub Mazurská  4.16  345
8  Kristýna Volfová  956221  Atletický školní klub Mazurská  4.09  329
9  Kristýna Seimlová  956227  PSK Olymp Praha  3.76  254
Skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Klára Vernerová  935121  SK Kotlářka Praha  4.71  482
2  Martina Píšová  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.70  479
3  Monika Hrachovcová  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.19  352
Skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Žaneta Václavková  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  5.23  623
2  Monika Vitásková  855808  SK Kotlářka Praha  4.97  551
3  Klára Buřilová  905528  PSK Olymp Praha  4.87  524
4  Lucie Fišerová  855211  A. C. Sparta Praha  4.62  459
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.38  457
2  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  4.76  337
3  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  4.73  332
Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub ...  4.73  332
5  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub ...  4.67  321
Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  4.67  321
7  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.65  317
8  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  4.53  295
9  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.41  274
10  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.40  273
11  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  4.35  264
12  Michael Olšavský  990329  SK Aktis Praha  4.30  255
Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  4.30  255
14  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.26  249
15  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  4.22  242
Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  4.22  242
17  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  4.21  240
18  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  4.17  234
19  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub ...  4.16  232
Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  4.16  232
21  Jakub Machovec  990921  AK Most  4.08  219
22  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub ...  4.05  214
Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.05  214
24  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub ...  4.04  212
25  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  4.01  207
26  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub ...  3.99  204
27  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.98  203
28  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  3.95  198
29  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  3.89  188
30  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  3.85  182
31  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.76  168
Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.76  168
33  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  3.57  140
34  Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  3.55  137
35  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub ...  3.50  130
36  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  3.48  127
Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  3.48  127
38  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.46  125
39  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  3.41  118
40  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  3.32  106
41  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub ...  3.14  83
Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub ...  DNP 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Vilém Zeiler  970317  AK Most  5.71  525
2  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.59  500
3  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  5.44  469
4  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.35  451
5  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.30  441
6  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  5.29  439
Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub ...  5.29  439
8  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub ...  5.28  437
Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  5.28  437
10  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.24  429
11  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub ...  5.13  407
12  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.10  402
13  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  5.04  390
14  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  4.97  377
15  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.93  369
16  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  4.92  367
17  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.75  335
18  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  3.94  196
Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  DNP 
Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  NM 
Skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  František Nikodém  951030  Atletika Jihlava  6.19  628
2  Josef Korál  951108  TJ Sušice  6.11  610
3  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  6.04  595
4  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.95  576
Dominik Canini  950303  AK Most  5.95  576
6  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  5.93  571
7  Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  5.83  550
8  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  5.81  546
9  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  5.79  542
10  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  5.77  537
11  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.75  533
Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.75  533
13  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  5.70  523
14  Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.69  521
15  Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.65  512
16  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.42  465
17  Šimon Adamec  960119  Atletika Jihlava  5.29  439
19  Ondřej Dokládal  950317  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.18  417
20  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  5.15  411
21  Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  5.11  404
22  Jaroslav Hrdlička  950920  ASK Slavia Praha  5.00  382
Skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Michal Malý  941013  ASK Slavia Praha  6.25  641
2  Vojtěch Gottlieb  930921  ASK Slavia Praha  6.15  619
3  Christian Antsiou  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  6.13  615
4  Adam Grabmüller  941202  ASK Slavia Praha  5.97  580
5  Rudolf Růžek  930215  TJ Dukla Praha  5.95  576
6  David Lojkásek  940430  SK Kotlářka Praha  5.94  574
7  Michal Beránek  930906  Atletika Jihlava  5.83  550
8  Stanislav Macháček  940409  AC Kovošrot Praha  5.56  494
9  Han Hwan Seung  940527  ASK Slavia Praha  5.40  461
10  Matěj Mudroch  930722  AC Slovan Liberec, o.s.  5.32  445
11  Matěj Vykoukal  930319  ASK Slavia Praha  5.30  441
Skok daleký - Muži (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Dominik Dvořák  920609  ASK Slavia Praha  6.28  648
2  Ondřej Hunčovský  901222  TJ Neratovice  6.12  613
3  Tomáš Marianek  900615  ASK Slavia Praha  6.10  608
4  Rudolf Götz  830410  AK Kroměříž  5.90  565
5  Kryštof Lebl  870526  TJ Dukla Praha  5.77  537
6  Pavel Skalický  711027  SK Aktis Praha  5.29  439
7  Daniel Mára  92  ASK Slavia Praha  5.20  421
8  Jan Zikmund  900217  SK Sporting Příbram  4.70  326
Jiří Brož  751025  ASK Slavia Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  10.23  545
2  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  09.78  515
3  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  08.67  443
4  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.21  413
5  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  07.92  394
6  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  07.89  392
Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  07.89  392
8  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  07.72  381
9  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  07.70  380
10  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  07.60  374
11  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  07.21  348
12  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  07.15  345
13  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  06.83  324
14  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  06.78  321
15  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.53  305
16  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  05.96  269
17  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  05.83  261
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  12.55  698
2  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  10.79  581
3  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  09.57  501
4  Kristýna Seimlová  956227  PSK Olymp Praha  08.44  428
5  Kristýna Volfová  956221  Atletický školní klub Mazurská  08.36  423
6  Eliška Pilařová  955204  ASK Slavia Praha  07.78  385
7  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  07.64  376
8  Dita Tomanová  955504  Atletický školní klub Mazurská  07.47  365
9  Karolína Řeháková  955502  SK Kotlářka Praha  07.46  365
Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Martina Píšová  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.55  566
2  Klára Vernerová  935121  SK Kotlářka Praha  08.79  451
3  Monika Hrachovcová  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.90  329
Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Žaneta Václavková  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.95  592
2  Lucie Fišerová  855211  A. C. Sparta Praha  10.07  534
3  Klára Buřilová  905528  PSK Olymp Praha  07.91  394
4  Monika Vitásková  855808  SK Kotlářka Praha  07.37  359
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  11.35  567
2  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.31  565
3  Vilém Zeiler  970317  AK Most  11.23  560
4  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  10.66  525
5  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  10.20  498
6  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  09.92  481
7  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.70  468
8  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  09.66  465
9  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.61  462
10  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.56  400
11  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.47  394
12  Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  08.28  383
13  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.23  380
14  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  08.01  367
15  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  07.75  352
16  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.63  344
17  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  07.61  343
18  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  07.60  343
19  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  06.75  293
Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  DNP 
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Josef Korál  951108  TJ Sušice  16.68  893
2  Šimon Adamec  960119  Atletika Jihlava  13.33  687
3  Dominik Canini  950303  AK Most  12.02  608
4  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.90  600
5  Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  11.72  589
6  Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.53  578
7  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.20  558
8  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  11.09  551
9  František Nikodém  951030  Atletika Jihlava  10.83  536
10  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  10.40  510
11  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.23  499
12  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  09.88  478
13  Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  09.74  470
14  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  09.39  449
15  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.36  447
16  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  09.22  439
17  Ondřej Dokládal  950317  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.00  426
18  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  08.91  420
19  Jaroslav Hrdlička  950920  ASK Slavia Praha  08.68  407
20  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.25  381
21  Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.96  364
Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Michal Beránek  930906  Atletika Jihlava  12.16  616
2  Michal Malý  941013  ASK Slavia Praha  11.39  569
3  Vojtěch Gottlieb  930921  ASK Slavia Praha  11.07  550
4  David Lojkásek  940430  SK Kotlářka Praha  10.50  516
5  Rudolf Růžek  930215  TJ Dukla Praha  10.43  512
6  Stanislav Macháček  940409  AC Kovošrot Praha  10.41  510
7  Matěj Mudroch  930722  AC Slovan Liberec, o.s.  10.25  501
8  Christian Antsiou  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.27  442
9  Adam Grabmüller  941202  ASK Slavia Praha  09.20  438
10  Matěj Vykoukal  930319  ASK Slavia Praha  07.89  360
11  Han Hwan Seung  940527  ASK Slavia Praha  07.36  328
Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Dominik Dvořák  920609  ASK Slavia Praha  11.90  600
2  Pavel Skalický  711027  SK Aktis Praha  10.68  527
3  Kryštof Lebl  870526  TJ Dukla Praha  10.67  526
4  Ondřej Hunčovský  901222  TJ Neratovice  10.28  502
5  Tomáš Marianek  900615  ASK Slavia Praha  10.00  486
6  Rudolf Götz  830410  AK Kroměříž  08.17  376
7  Jan Zikmund  900217  SK Sporting Příbram  07.91  361
8  Daniel Mára  92  ASK Slavia Praha  07.22  320
9  Jiří Brož  751025  ASK Slavia Praha 
Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Vilém Zeiler  970317  AK Most  32.59  516
2  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  30.26  470
3  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  29.19  449
4  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  28.11  427
5  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.11  408
6  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.96  366
7  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  24.65  360
8  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  23.10  331
9  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  22.86  326
10  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.70  323
11  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.47  319
12  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.05  292
13  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  19.63  265
14  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  19.55  264
Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.55  264
16  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  19.17  257
17  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  15.67  192
18  Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  15.65  192
19  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  12.50  135
Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  NM 
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Josef Korál  951108  TJ Sušice  39.80  660
2  Šimon Adamec  960119  Atletika Jihlava  35.50  574
3  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.86  521
4  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  31.68  498
5  Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.36  491
6  Dominik Canini  950303  AK Most  30.89  482
7  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.58  456
8  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  28.16  428
9  František Nikodém  951030  Atletika Jihlava  27.25  411
10  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  25.40  375
11  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.12  350
12  Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  23.50  338
13  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.71  323
14  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  22.24  314
15  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.76  305
16  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  20.65  284
17  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  20.51  282
18  Jaroslav Hrdlička  950920  ASK Slavia Praha  20.28  277
19  Ondřej Dokládal  950317  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.82  231
20  Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  16.02  198
Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  DNP 
Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Vojtěch Gottlieb  930921  ASK Slavia Praha  33.84  541
2  David Lojkásek  940430  SK Kotlářka Praha  29.98  464
3  Stanislav Macháček  940409  AC Kovošrot Praha  29.02  445
4  Michal Malý  941013  ASK Slavia Praha  28.88  442
5  Rudolf Růžek  930215  TJ Dukla Praha  28.63  438
6  Matěj Mudroch  930722  AC Slovan Liberec, o.s.  24.61  360
7  Matěj Vykoukal  930319  ASK Slavia Praha  23.44  337
8  Christian Antsiou  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.21  314
9  Adam Grabmüller  941202  ASK Slavia Praha  20.85  288
10  Han Hwan Seung  940527  ASK Slavia Praha  19.55  264
Michal Beránek  930906  Atletika Jihlava  DNP 
Hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Dominik Dvořák  920609  ASK Slavia Praha  32.68  517
2  Pavel Skalický  711027  SK Aktis Praha  32.09  506
3  Kryštof Lebl  870526  TJ Dukla Praha  31.06  485
4  Ondřej Hunčovský  901222  TJ Neratovice  27.33  412
5  Jan Zikmund  900217  SK Sporting Příbram  21.66  303
6  Rudolf Götz  830410  AK Kroměříž  19.43  261
Tomáš Marianek  900615  ASK Slavia Praha  DNP 
Daniel Mára  92  ASK Slavia Praha  DNP 
Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  28.20  443
2  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  28.10  441
3  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  28.04  440
4  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  27.79  435
5  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  22.63  338
6  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  21.59  318
7  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  20.89  305
8  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  20.48  298
9  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  19.84  286
10  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  17.53  243
11  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  17.17  237
12  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  16.28  220
13  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  15.93  214
14  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  15.13  199
15  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  13.49  169
16  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.65  154
17  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  37.41  618
2  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  25.99  401
3  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  23.23  349
4  Kristýna Volfová  956221  Atletický školní klub Mazurská  22.81  341
5  Dita Tomanová  955504  Atletický školní klub Mazurská  18.82  267
6  Eliška Pilařová  955204  ASK Slavia Praha  18.74  266
7  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  16.28  220
8  Karolína Řeháková  955502  SK Kotlářka Praha  15.44  205
9  Kristýna Seimlová  956227  PSK Olymp Praha  14.69  191
Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Martina Píšová  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.09  573
2  Klára Vernerová  935121  SK Kotlářka Praha  21.32  313
3  Monika Hrachovcová  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.35  295
Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Žaneta Václavková  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  32.76  529
2  Lucie Fišerová  855211  A. C. Sparta Praha  30.64  489
3  Klára Buřilová  905528  PSK Olymp Praha  27.69  433
4  Monika Vitásková  855808  SK Kotlářka Praha  21.20  311
Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  40.75  453
2  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  38.18  416
3  Vilém Zeiler  970317  AK Most  35.55  378
4  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  33.13  343
5  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  32.22  331
6  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  30.70  309
7  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  30.41  305
8  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  29.60  294
9  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  29.25  289
10  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  28.71  281
11  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  26.72  253
12  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  26.46  250
13  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.42  235
14  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.00  230
15  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.86  228
16  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  21.86  186
17  Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  21.41  180
18  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  20.45  167
19  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  17.75  131
Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  NM 
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  48.88  572
2  Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.88  469
3  Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  41.06  457
4  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.25  431
5  Šimon Adamec  960119  Atletika Jihlava  37.42  405
6  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  37.40  405
7  Josef Korál  951108  TJ Sušice  36.34  389
8  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  35.07  371
9  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.06  371
10  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  35.02  370
11  Dominik Canini  950303  AK Most  33.30  346
12  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  30.92  312
13  Ondřej Dokládal  950317  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.43  291
14  František Nikodém  951030  Atletika Jihlava  29.00  285
15  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.34  276
16  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  26.48  250
17  Jaroslav Hrdlička  950920  ASK Slavia Praha  24.52  223
18  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  19.68  157
Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  DNP 
Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  NM 
Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Rudolf Růžek  930215  TJ Dukla Praha  43.65  495
2  David Lojkásek  940430  SK Kotlářka Praha  38.33  418
3  Michal Malý  941013  ASK Slavia Praha  36.63  394
4  Christian Antsiou  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.80  382
5  Vojtěch Gottlieb  930921  ASK Slavia Praha  35.45  377
6  Stanislav Macháček  940409  AC Kovošrot Praha  35.37  375
7  Matěj Mudroch  930722  AC Slovan Liberec, o.s.  33.30  346
8  Han Hwan Seung  940527  ASK Slavia Praha  32.40  333
9  Adam Grabmüller  941202  ASK Slavia Praha  25.15  232
10  Matěj Vykoukal  930319  ASK Slavia Praha  24.69  225
Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (neděle, 14.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kryštof Lebl  870526  TJ Dukla Praha  44.20  503
2  Ondřej Hunčovský  901222  TJ Neratovice  42.69  481
3  Dominik Dvořák  920609  ASK Slavia Praha  42.37  477
4  Pavel Skalický  711027  SK Aktis Praha  40.53  450
5  Jan Zikmund  900217  SK Sporting Příbram  29.79  296
6  Rudolf Götz  830410  AK Kroměříž  28.00  271
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  56.77  565
2  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  53.23  520
3  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  52.08  506
4  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  51.50  498
5  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  45.95  429
6  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  45.89  428
7  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  45.47  423
8  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  38.98  343
9  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  37.29  322
10  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  37.01  319
11  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.53  313
12  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  34.70  291
13  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  33.83  281
14  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  33.18  273
15  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  32.51  265
16  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.69  243
17  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  30.61  242
18  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  30.38  240
19  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.38  228
20  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  29.05  224
21  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  28.86  222
22  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  28.75  220
23  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  27.97  211
24  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  27.96  211
25  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  27.27  203
26  Johana Fialová  995731  SK Kotlářka Praha  27.19  202
27  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  26.57  195
28  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  26.54  195
29  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  25.90  187
30  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  25.55  183
31  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  25.40  182
32  Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.73  174
33  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  21.86  141
34  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.20  134
35  Johana Jamrišková  995319  A. C. Sparta Praha  18.70  106
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (sobota, 13.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  56.08  360
2  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  55.06  351
3  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  54.56  347
4  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  54.45  346
5  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  54.38  345
6  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  51.77  323
7  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  49.57  304
8  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  47.64  288
9  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  46.78  281
10  Michael Olšavský  990329  SK Aktis Praha  46.65  280
11  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  45.66  271
12  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  45.37  269
13  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  45.22  268
14  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  44.70  263
15  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  44.64  263
16  Jakub Machovec  990921  AK Most  44.11  258
17  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  43.70  255
Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.70  255
19  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  43.50  253
20  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  43.12  250
21  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  42.85  248
22  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.65  246
23  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  42.64  246
24  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  41.17  234
25  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  40.58  229
26  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  39.75  222
27  Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  38.96  216
28  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  38.82  214
29  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  38.74  214
30  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  38.65  213
31  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  37.71  205
32  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  37.18  201
33  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  36.96  199
34  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  36.14  193
35  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  34.17  177
36  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  33.93  175
37  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  33.23  169
38  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  32.09  160
39  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  31.10  152
40  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  29.46  139
41  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  28.12  129
42  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  26.93  119
Pětiboj - Ml. žákyně
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  3395 
2  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  2926 
3  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  2717 
4  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  2703 
5  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  2430 
6  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  2402 
7  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  2384 
8  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2368 
9  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  2357 
10  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  2338 
11  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  2269 
12  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2182 
13  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  2091 
14  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  2023 
15  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1958 
16  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  1812 
17  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  1775 
18  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  1748 
19  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  1738 
20  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  1689 
21  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1640 
22  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  1596 
23  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  1561 
24  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  1556 
25  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  1537 
26  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  1530 
27  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1523 
28  Johana Jamrišková  995319  A. C. Sparta Praha  1420 
29  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  1365 
30  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1336 
31  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  1284 
32  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  1261 
33  Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1206 
34  Johana Fialová  995731  SK Kotlářka Praha  1205 
35  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1064 
Pětiboj - Ml. žáci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2612 
2  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  2269 
3  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  2253 
4  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  1979 
5  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  1875 
6  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  1728 
7  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  1693 
8  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  1663 
9  Michael Olšavský  990329  SK Aktis Praha  1655 
10  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1642 
11  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  1630 
12  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  1609 
13  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  1595 
14  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  1591 
15  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  1543 
16  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  1521 
17  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  1434 
18  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  1423 
19  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  1387 
20  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  1386 
21  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1370 
22  Jakub Machovec  990921  AK Most  1357 
23  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  1329 
24  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  1314 
25  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  1257 
26  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1253 
27  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  1200 
Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  1200 
29  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  1151 
30  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  1101 
31  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  1096 
32  Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  1060 
33  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  1020 
34  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  1009 
35  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  0966 
36  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0948 
37  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  0775 
38  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  0750 
39  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  0552 
40  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0500 
41  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  0437 
42  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  0393 
Sedmiboj - Žákyně
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  4215 
Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4075 
Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  3932 
Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  3730 
Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  3633 
Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  3528 
Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  3393 
Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  3075 
Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  3017 
Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  2962 
Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  2897 
Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  2700 
Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  2595 
Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2191 
Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  2002 
Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  1987 
Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  1302 
Sedmiboj - Dorostenky
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  4692 
2  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  3925 
3  Karolína Řeháková  955502  SK Kotlářka Praha  3654 
4  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  3521 
5  Eliška Pilařová  955204  ASK Slavia Praha  3244 
6  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  2998 
7  Kristýna Volfová  956221  Atletický školní klub Mazurská  2779 
8  Kristýna Seimlová  956227  PSK Olymp Praha  2509 
9  Dita Tomanová  955504  Atletický školní klub Mazurská  1939 
Sedmiboj - Juniorky
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
Martina Píšová  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  3731 
Klára Vernerová  935121  SK Kotlářka Praha  3590 
Monika Hrachovcová  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  3173 
Sedmiboj - Ženy
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  Žaneta Václavková  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  3928 
2  Lucie Fišerová  855211  A. C. Sparta Praha  3650 
3  Monika Vitásková  855808  SK Kotlářka Praha  3469 
4  Klára Buřilová  905528  PSK Olymp Praha  3464 
Devítiboj - Žáci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  4450 
2  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  4399 
3  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  4298 
4  Vilém Zeiler  970317  AK Most  4275 
5  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3960 
6  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  3839 
7  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  3812 
8  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3686 
9  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3553 
10  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  3550 
11  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3531 
12  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  3444 
13  Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  3295 
14  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  3174 
15  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  3021 
16  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2878 
17  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2520 
18  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  2149 
19  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  1810 
20  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  0893 
Desetiboj - Dorostenci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  Dominik Canini  950303  AK Most  5721 
2  Šimon Adamec  960119  Atletika Jihlava  5605 
3  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  5483 
4  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  5364 
5  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  5344 
6  Josef Korál  951108  TJ Sušice  5343 
7  František Nikodém  951030  Atletika Jihlava  5094 
8  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  4927 
9  Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  4827 
10  Daniel Sekyra  960314  ASK Slavia Praha  4826 
11  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  4809 
12  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  4593 
13  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4321 
14  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  4253 
15  Ondřej Dokládal  950317  SK ZŠ Jeseniova Praha  4182 
16  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4040 
17  Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3726 
18  Filip Trnka  961230  ASK Slavia Praha  3614 
19  Jaroslav Hrdlička  950920  ASK Slavia Praha  3481 
20  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  3235 
21  Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  2835 
Desetiboj - Junioři
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
Vojtěch Gottlieb  930921  ASK Slavia Praha  5402 
Adam Grabmüller  941202  ASK Slavia Praha  5206 
Rudolf Růžek  930215  TJ Dukla Praha  5097 
Matěj Mudroch  930722  AC Slovan Liberec, o.s.  4872 
Michal Malý  941013  ASK Slavia Praha  4971 
David Lojkásek  940430  SK Kotlářka Praha  4900 
Stanislav Macháček  940409  AC Kovošrot Praha  4710 
Christian Antsiou  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  4303 
Matěj Vykoukal  930319  ASK Slavia Praha  4399 
Han Hwan Seung  940527  ASK Slavia Praha  3764 
Michal Beránek  930906  Atletika Jihlava  2284 
Desetiboj - Muži
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  Dominik Dvořák  920609  ASK Slavia Praha  6181 
2  Ondřej Hunčovský  901222  TJ Neratovice  5931 
3  Kryštof Lebl  870526  TJ Dukla Praha  5247 
4  Rudolf Götz  830410  AK Kroměříž  4141 
5  Pavel Skalický  711027  SK Aktis Praha  4113 
6  Tomáš Marianek  900615  ASK Slavia Praha  2989 
7  Jan Zikmund  900217  SK Sporting Příbram  2807 
8  Daniel Mára  92  ASK Slavia Praha  2120 
9  Michal Štohanzl  851030  VSK FTVS Praha  0578 
10  Jiří Brož  751025  ASK Slavia Praha  0373