Veřejné závody pražských přípravek (4.10.2012)
Datum konání: 4.10.2012
Místo konání: Praha
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -2.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Berounský  04  AŠK Mazurská  10.36 
2  Matěj Hruška  04  ASK Slavia Praha  11.36 
3  Petr Mařinec  04  ASK Slavia Praha  11.40 
4  Matěj Kárník  04  ASK Slavia Praha  11.66 
5  Max Németh  04  ASK Slavia Praha  12.17 
6  Matěj Matoušek  04  ASK Slavia Praha  12.73 
7  Matyáš Tichý  05  ASK Slavia Praha  13.34 
Běh 2 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -2.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Denis Tesař  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.93 
2  Tobiáš Sychrovský  04  ASK Slavia Praha  11.29 
3  Michal Mrkva  05  ASK Slavia Praha  11.80 
4  Benedikt Spálenka  05  ASK Slavia Praha  12.08 
5  Michal Šesták  04  ASK Slavia Praha  13.19 
6  Richard Mojžíš  06  ASK Slavia Praha  13.70 
Běh 3 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Kopecký  05  ASK Slavia Praha  11.40 
2  Martin Kopenec  05  ASK Slavia Praha  11.80 
3  Michal Živný  05  ASK Slavia Praha  11.87 
4  Bořek Borkovec  05  ASK Slavia Praha  12.24 
5  Ondřej Klimeš  05  ASK Slavia Praha  12.25 
6  Martin Metelka  05  ASK Slavia Praha  12.27 
Filip Krátký  05  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: +1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Beseda  05  ASK Slavia Praha  11.43 
2  Kryštof Kunický  05  PSK Olymp Praha  11.62 
3  Šimon Bláha  06  PSK Olymp Praha  12.13 
4  Štěpán Přihoda  06  PSK Olymp Praha  12.30 
5  Adam Hanek  05  ASK Slavia Praha  12.80 
6  Martin Šesták  06  ASK Slavia Praha  13.69 
7  Dan Loušal  07  ASK Slavia Praha  13.89 
Běh 5 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Ryvola  04  SC Radotín Praha  10.92 
2  Tobiáš Klapka  06  ASK Slavia Praha  14.41 
3  Adam Velič  06  ASK Slavia Praha  14.54 
4  Adam Aouissat  06  ASK Slavia Praha  14.57 
5  Filip Musil  06  ASK Slavia Praha  14.86 
6  Adam Hruška  06  ASK Slavia Praha  15.23 
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  08.79 
2  Sebastian Merta  01  Univerzitní sportovní klub Praha  09.18 
3  Jakub Švihel  01  AŠK Mazurská  09.75 
4  Ján Dudra  01  ASK Slavia Praha  09.80 
5  Jan Skalik  01  Spartak Praha 4  10.23 
6  Patrik Najman  03  ASK Slavia Praha  10.86 
Miroslav Janatka  010106  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Havlík  01  AŠK Mazurská  09.19 
2  Ondřej Jabůrek  01  AŠK Mazurská  09.21 
3  Michal Vaněk  01  ASK Slavia Praha  09.24 
4  David Bramdani  01  ASK Slavia Praha  10.03 
5  Martin Surový  01  AŠK Mazurská  10.05 
6  David Přerovský  01  ASK Slavia Praha  10.08 
7  Ondřej Lipový  01  ASK Slavia Praha  11.02 
Běh 3 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -2.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Novotný  02  ASK Slavia Praha  09.78 
2  Ondřej Mlčoch  02  ASK Slavia Praha  09.91 
3  Lukáš Prchal  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.13 
4  Antonín Švach  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.16 
5  Filip Kolín  02  ASK Slavia Praha  10.48 
6  Jáchym Oulický  02  SC Radotín Praha  10.83 
Alexandr Polák  020726  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Dubský  02  ASK Slavia Praha  10.22 
2  Matěj Dvořák  03  ASK Slavia Praha  10.34 
3  Pavel Jindra  02  SC Radotín Praha  10.38 
4  Adam Heráček  02  ASK Slavia Praha  10.51 
5  Vít Maruniak  03  ASK Slavia Praha  10.85 
6  Patrik Bartoš  03  ASK Slavia Praha  10.91 
7  Jakub Pošoust  03  ASK Slavia Praha  11.65 
8  Tomáš Varga  02  AŠK Mazurská  11.71 
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.4m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sofie Skaliková  04  Spartak Praha 4  10.91 
2  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.96 
3  Nella Klapková  05  ASK Slavia Praha  11.31 
4  Andrea Ployharová  04  ASK Slavia Praha  11.52 
5  Nikol Dušková  04  ASK Slavia Praha  11.52 
6  Andrea Teichmanová  04  ASK Slavia Praha  11.75 
7  Karolína Valentová  04  ASK Slavia Praha  11.94 
Běh 2 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  10.24 
2  Anna Hrušková  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.54 
3  Karolína Vyšatová  04  ASK Slavia Praha  11.58 
4  Veronika Koucká  04  ASK Slavia Praha  11.90 
5  Eliška Vatěrová  05  ASK Slavia Praha  12.08 
6  Tereza Burešová  05  ASK Slavia Praha  12.26 
7  Tereza Riedlová  04  ASK Slavia Praha  13.81 
Jasmína Dvořáková  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adélka Novotná  04  ASK Slavia Praha  10.87 
2  Amelie Kratochvílová  04  SC Radotín Praha  10.92 
3  Anežka Holková  05  PSK Olymp Praha  11.15 
4  Lucie Böhmová  05  AŠK Mazurská  11.44 
5  Veronika Choutková  04  ASK Slavia Praha  11.50 
6  Eliška Balcerová  05  ASK Slavia Praha  11.53 
7  Nela Veverková  05  ASK Slavia Praha  12.17 
8  Anna Šebestová  05  ASK Slavia Praha  12.44 
Běh 4 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -2.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Šimůnková  04  ASK Slavia Praha  10.47 
2  Jasna Peštová  04  Spartak Praha 4  11.26 
3  Hana Sojková  04  ASK Slavia Praha  11.34 
4  Klára Pečená  04  AŠK Mazurská  11.36 
5  Alexandra Dupuy  04  ASK Slavia Praha  11.39 
6  Adéla Kupková  04  ASK Slavia Praha  11.60 
7  Sára Bartůňková  04  ASK Slavia Praha  12.34 
Běh 5 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eva Caldrová  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.55 
2  Jolana Charousková  05  ASK Slavia Praha  11.70 
3  Victoria Annaqrehová  04  ASK Slavia Praha  11.83 
4  Ema Launová  05  ASK Slavia Praha  11.91 
5  Adéla Pejcharová  04  AŠK Mazurská  12.04 
6  Vendulka Kadlecová  05  ASK Slavia Praha  13.07 
7  Johana Litvínová  05  ASK Slavia Praha  13.21 
Nikol Dušková  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 6 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Agáta Brendlová  05  PSK Olymp Praha  11.54 
2  Michaela Jindrová  05  SC Radotín Praha  11.64 
3  Nela Dostálová  05  ASK Slavia Praha  12.42 
4  Simona Smetanová  05  ASK Slavia Praha  12.93 
5  Adéla Brejlová  05  ASK Slavia Praha  13.48 
6  Natálie Buďhořová  05  ASK Slavia Praha  14.11 
7  Bára Borkovcová  05  ASK Slavia Praha  15.00 
Anna Glatterová  05  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 7 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.9m m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Laura Mikulášková  06  ASK Slavia Praha  12.28 
2  Šárka Šimůnková  06  ASK Slavia Praha  12.53 
3  Adéla Hoffmanová  06  ASK Slavia Praha  12.54 
4  Anna Reyttová  05  AŠK Mazurská  12.80 
5  Jana Caldrová  06  ASK Slavia Praha  12.88 
6  Agáta Hoffmanová  06  ASK Slavia Praha  12.99 
7  Kateřina Kalátová  06  AŠK Mazurská  13.09 
8  Kateřina Balcerová  07  ASK Slavia Praha  13.95 
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Šťastná  015422  ASK Slavia Praha  09.48 
2  Anna Jaškinová  01  PSK Olymp Praha  09.79 
3  Barbora Polanecká  02  ASK Slavia Praha  09.87 
4  Aneta Štěpánová  01  ASK Slavia Praha  10.07 
5  Dominika Mištová  01  ASK Slavia Praha  10.39 
6  Eliška Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  10.40 
7  Adéla Čepelová  03  ASK Slavia Praha  10.48 
8  Anna Riedlová  01  ASK Slavia Praha  11.81 
Běh 2 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -3.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sabrina Seidlová  025112  PSK Olymp Praha  09.58 
2  Karolína Šašková  01  ASK Slavia Praha  09.78 
3  Pavlína Šedá  02  Univerzitní sportovní klub Praha  09.82 
4  Tereza Marková  01  ASK Slavia Praha  09.85 
5  Adéla Plachá  01  ASK Slavia Praha  10.55 
6  Anežka Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  10.65 
7  Veronika Růžičková  02  ASK Slavia Praha  10.84 
8  Aneta Sedláková  02  ASK Slavia Praha  10.85 
Běh 3 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Honzáková  02  ASK Slavia Praha  10.29 
2  Barbora Draslarová  02  ASK Slavia Praha  10.37 
3  Adriana Marešová  02  ASK Slavia Praha  10.45 
4  Magdaléna Kociánová  025223  PSK Olymp Praha  10.79 
5  Markéta Lexová  02  ASK Slavia Praha  10.92 
6  Michaela Drymlová  02  ASK Slavia Praha  11.01 
7  Veronika Kučerová  02  ASK Slavia Praha  11.05 
8  Veronika Čudová  02  ASK Slavia Praha  11.17 
Běh 4 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicole Böhmová  02  AŠK Mazurská  09.46 
2  Anna Šilhavá  02  ASK Slavia Praha  09.73 
3  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  10.30 
4  Veronika Poštová  03  PSK Olymp Praha  10.33 
5  Pavla Krejčí  03  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  10.50 
6  Nikola Stříbrná  03  ASK Slavia Praha  10.68 
7  Eliška Kučková  03  AŠK Mazurská  10.97 
8  Lea Polívková  03  ASK Slavia Praha  11.03 
Běh 5 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Špačková  03  AŠK Mazurská  09.86 
2  Michaela Durdová  03  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.15 
3  Marie Husková  03  AŠK Mazurská  10.45 
4  Adéla Kadlecová  03  ASK Slavia Praha  10.69 
5  Gabriela Hanzlíčková  03  ASK Slavia Praha  10.93 
6  Kristina Cachová  03  ASK Slavia Praha  10.96 
7  Anna Hejnová  03  ASK Slavia Praha  11.26 
8  Aneta Felcmanová  03  ASK Slavia Praha  12.10 
150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -3.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Myslivec  04  ASK Slavia Praha  27.08 
2  Vojtěch Sellner  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  27.59 
3  Kryštof Jašek  04  ASK Slavia Praha  28.63 
4  Daniel Červenka  04  ASK Slavia Praha  30.37 
5  Filip Kasan  04  ASK Slavia Praha  30.40 
6  Jan Šikýř  04  ASK Slavia Praha  30.73 
7  Jakub Werner  04  SC Radotín Praha  31.21 
Matyáš Hošek  04  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Berounský  04  AŠK Mazurská  26.16 
2  Jan Neubauer  04  PSK Olymp Praha  27.22 
3  Jan Ryvola  04  SC Radotín Praha  27.38 
4  Tobiáš Sychrovský  04  ASK Slavia Praha  28.80 
5  Richard Adámek  04  ASK Slavia Praha  32.10 
6  Radim Berlínský  04  ASK Slavia Praha  32.99 
7  Jiří Ullsperger  04  ASK Slavia Praha  33.07 
8  Ondřej Šilhavý  05  ASK Slavia Praha  34.18 
Běh 3 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jindřich Procházka  05  ASK Slavia Praha  27.35 
2  Matyáš Hamarčák  04  ASK Slavia Praha  28.06 
3  Lukáš Klím  04  ASK Slavia Praha  28.16 
4  Richard Navara  07  ASK Slavia Praha  28.54 
5  Matyáš Kasalý  04  ASK Slavia Praha  30.88 
6  Dominik Smrčka  05  ASK Slavia Praha  34.79 
7  Matyáš Tichý  05  ASK Slavia Praha  36.30 
8  Kryštof Šejnost  05  ASK Slavia Praha  45.25 
Běh 4 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Josef Musil  04  ASK Slavia Praha  28.17 
2  Daniel Šilhavý  05  ASK Slavia Praha  30.38 
3  Ondřej Klimeš  05  ASK Slavia Praha  30.93 
4  Jáchym Flachs  05  ASK Slavia Praha  31.46 
5  Daniel Bolehovský  050817  PSK Olymp Praha  32.23 
6  Jáchym Koukal  05  ASK Slavia Praha  32.82 
7  Šimon Bláha  06  PSK Olymp Praha  33.39 
8  Matěj Meruňka  05  ASK Slavia Praha  34.00 
Běh 5 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Přihoda  06  PSK Olymp Praha  31.45 
2  Kryštof Hamarčák  06  ASK Slavia Praha  31.91 
3  Filip Pechar  06  ASK Slavia Praha  33.51 
4  Adam Kozler  06  Spartak Praha 4  33.88 
5  Filip Solský  06  ASK Slavia Praha  35.14 
6  Lukáš Langhamer  05  ASK Slavia Praha  36.86 
7  Tobiáš Klapka  06  ASK Slavia Praha  39.53 
8  Martin Šich  06  PSK Olymp Praha  40.82 
9  Adam Holeček  06  ASK Slavia Praha  42.12 
150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  22.03 
2  Michal Vaněk  01  ASK Slavia Praha  23.63 
3  Martin Surový  01  AŠK Mazurská  24.96 
4  Jakub Švihel  01  AŠK Mazurská  25.37 
5  Onřej Kuban  01  ASK Slavia Praha  28.02 
6  Ondřej Měšťan  01  AŠK Mazurská  31.55 
Běh 2 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: +0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  23.27 
2  Jiří Matoušek  01  ASK Slavia Praha  24.37 
3  Marek Štěpánek  02  ASK Slavia Praha  24.38 
4  Ján Dudra  01  ASK Slavia Praha  24.48 
5  Dominik Klubal  010401  PSK Olymp Praha  24.62 
6  Tomáš Jakimczuk  01  ASK Slavia Praha  26.15 
7  Michal Bolehovský  020709  PSK Olymp Praha  26.37 
8  Artur Schneider  01  ASK Slavia Praha  26.59 
Běh 3 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Jabůrek  01  AŠK Mazurská  22.96 
2  Adam Havlík  01  AŠK Mazurská  22.97 
3  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  23.68 
4  Ondřej Mlčoch  02  ASK Slavia Praha  23.90 
5  Kryštof Kohout  01  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  26.18 
6  Jáchym Oulický  02  SC Radotín Praha  27.74 
Běh 4 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Kokeš  03  AŠK Mazurská  25.37 
2  Filip Kolín  02  ASK Slavia Praha  26.41 
3  Štěpán Hrubý  02  ASK Slavia Praha  27.49 
4  Marek Štěpánek  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  29.19 
5  Jakub Pošoust  03  ASK Slavia Praha  29.75 
6  Filip Msallam  03  ASK Slavia Praha  30.16 
Běh 5 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Štěpánek  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  21.76 
2  Tomáš Homolka  02  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  24.64 
3  Jakub Randus  02  ASK Slavia Praha  25.19 
4  Eduard Rašek  02  ASK Slavia Praha  25.29 
5  Pavel Jindra  02  SC Radotín Praha  26.38 
6  Ondřej Hrubý  02  ASK Slavia Praha  27.64 
7  Martin Hájek  02  ASK Slavia Praha  30.19 
Běh 6 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Maléř  03  ASK Slavia Praha  26.17 
2  Tobiáš Frýdl  03  ASK Slavia Praha  29.86 
3  Filip Loucký  03  PSK Olymp Praha  30.06 
4  Vojtěch Braidl  03  ASK Slavia Praha  30.51 
5  Filip David  03  ASK Slavia Praha  32.03 
Matyáš Hošek  03  SC Radotín Praha  DNP 
150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -2.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  26.08 
2  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  26.38 
3  Anna Hrušková  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  26.39 
4  Amelie Kratochvílová  04  SC Radotín Praha  28.47 
5  Marie Neradílková  04  ASK Slavia Praha  29.26 
6  Hana Sojková  04  ASK Slavia Praha  29.42 
7  Libuše Polívková  04  ASK Slavia Praha  31.75 
8  Hej Laura De  04  ASK Slavia Praha  32.16 
Běh 2 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Simona Pacáková  04  ASK Slavia Praha  27.23 
2  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  28.55 
3  Anna Vejvodová  04  ASK Slavia Praha  28.84 
4  Amalie Bulantová  05  ASK Slavia Praha  29.28 
5  Veronika Koucká  04  ASK Slavia Praha  29.39 
6  Karolína Vrzalová  04  ASK Slavia Praha  30.04 
7  Victoria Annaqrehová  04  ASK Slavia Praha  30.96 
8  Tereza Burešová  05  ASK Slavia Praha  31.38 
9  Rebeka Vetchá  05  ASK Slavia Praha  33.84 
Běh 3 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  26.68 
2  Michaela Jindrová  05  SC Radotín Praha  29.48 
3  Anežka Kárníková  06  ASK Slavia Praha  30.38 
4  Eliška Vatěrová  05  ASK Slavia Praha  30.67 
5  Sofie Košťálová  05  ASK Slavia Praha  31.09 
6  Nela Veverková  05  ASK Slavia Praha  32.28 
7  Johanka Burdová  05  ASK Slavia Praha  32.84 
8  Kateřina Kalátová  06  AŠK Mazurská  33.58 
150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: +0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Marková  01  ASK Slavia Praha  24.98 
2  Barbora Šikýřová  01  ASK Slavia Praha  25.55 
3  Ema Polívková  01  ASK Slavia Praha  25.83 
4  Magdaléna Kociánová  025223  PSK Olymp Praha  27.23 
5  Kateřina Honzáková  02  ASK Slavia Praha  27.56 
6  Michaela Metelková  02  ASK Slavia Praha  27.70 
7  Dita Dostálová  01  ASK Slavia Praha  29.53 
Běh 2 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Apoléna Vojtěchová  02  AŠK Mazurská  23.68 
2  Lucie Souralová  02  ASK Slavia Praha  25.63 
3  Magda Ťupová  01  AŠK Mazurská  25.77 
4  Karolína Matoušková  01  ASK Slavia Praha  25.95 
Lucie Procházková  02  ASK Slavia Praha  DNP 
Adéla Bělohlavová  015208  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  DSP 
Běh 3 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniela Kotková  02  Spartak Praha 4  25.00 
2  Lucie Kalátová  03  AŠK Mazurská  26.38 
3  Adriana Marešová  02  ASK Slavia Praha  26.93 
4  Veronika Bartošová  02  AŠK Mazurská  27.21 
5  Věra Gärtnerová  02  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  27.86 
6  Markéta Lexová  02  ASK Slavia Praha  28.22 
Běh 4 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vendula Plazzerová  035201  SC Radotín Praha  25.03 
2  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  26.56 
3  Agáta Štěpánková  03  ASK Slavia Praha  27.75 
4  Bára Měšťanová  03  AŠK Mazurská  28.24 
5  Michaela Vlčková  03  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  28.76 
Lea Polívková  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Lucie Kalátová  03  AŠK Mazurská  DNP 
Běh 5 (čtvrtek, 4.10.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  26.51 
2  Veronika Buriánková  03  ASK Slavia Praha  27.64 
3  Adéla Kadlecová  03  ASK Slavia Praha  27.66 
4  Eliška Koukalová  03  ASK Slavia Praha  29.27 
5  Magdalena Veselá  03  ASK Slavia Praha  29.68 
6  Eliška Nekolová  03  ASK Slavia Praha  30.51 
7  Kateřina Trachtová  03  ASK Slavia Praha  30.81 
600 m - Atletická minipřípravka-hoši
čtvrtek, 4.10.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vítek Chabičovský  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:15.40 
2  Jindřich Kubák  04  ASK Slavia Praha  2:19.97 
3  Matyáš Hamarčák  04  ASK Slavia Praha  2:28.56 
4  Dominik Průša  04  ASK Slavia Praha  2:37.44 
5  Bořek Borkovec  05  ASK Slavia Praha  2:37.71 
6  Daniel Červenka  04  ASK Slavia Praha  2:39.61 
7  Daniel Bolehovský  050817  PSK Olymp Praha  2:43.54 
Jan Neubauer  041119  PSK Olymp Praha  DNP 
Kiriil Vinš  04  ASK Slavia Praha  DNP 
600 m - Atletická minipřípravka-dívky
čtvrtek, 4.10.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:14.97 
2  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  2:16.04 
3  Aneta Šimůnková  04  ASK Slavia Praha  2:16.36 
4  Klára Pečená  04  AŠK Mazurská  2:28.31 
5  Simona Pacáková  04  ASK Slavia Praha  2:39.78 
6  Johana Andrlová  04  ASK Slavia Praha  2:44.63 
7  Michaela Buriánková  05  ASK Slavia Praha  3:04.54 
800 m - Atletická přípravka-hoši
čtvrtek, 4.10.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Klubal  010401  PSK Olymp Praha  2:52.15 
2  Alex Pethö  01  ASK Slavia Praha  2:54.95 
3  Michal Bolehovský  020709  PSK Olymp Praha  2:56.02 
4  Alexandr Polák  020726  SC Radotín Praha  2:56.30 
5  Ondřej Fábry  03  ASK Slavia Praha  2:57.39 
6  Lukáš Prchal  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:05.57 
7  Kryštof Průša  01  ASK Slavia Praha  3:05.80 
8  Ondřej Hrubý  02  ASK Slavia Praha  3:08.22 
9  Štěpán Hrubý  02  ASK Slavia Praha  3:10.03 
10  Antonín Švach  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:10.65 
11  Ondřej Kuban  01  ASK Slavia Praha  3:11.53 
12  Tomáš Homolka  02  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  3:15.63 
13  Tomáš Kaiser  010510  PSK Olymp Praha  3:15.92 
14  Adam Hartman  02  ASK Slavia Praha  3:17.65 
15  Filip Drenovac  02  ASK Slavia Praha  3:18.83 
16  Tomáš Stauch  03  SC Radotín Praha  3:21.01 
17  Cam Noe Le  02  ASK Slavia Praha  3:25.40 
18  Martin Hájek  02  ASK Slavia Praha  3:29.77 
19  Eduard Rašek  02  ASK Slavia Praha  3:35.14 
Vojtěch Hřivnáč  01  ASK Slavia Praha  DNP 
800 m - Atletická přípravka-dívky
čtvrtek, 4.10.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Durdová  03  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:56.94 
2  Anna Šilhavá  02  ASK Slavia Praha  3:00.52 
3  Barbora Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  3:01.10 
4  Věra Gärtnerová  02  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  3:02.47 
5  Viktorie Macháčková  026106  PSK Olymp Praha  3:05.25 
6  Anežka Holková  02  PSK Olymp Praha  3:06.69 
7  Veronika Bartošová  02  AŠK Mazurská  3:07.44 
8  Barbora Polanecká  02  ASK Slavia Praha  3:09.25 
9  Andrea Štěpánová  03  ASK Slavia Praha  3:21.91 
10  Adéla Tvrdková  03  ASK Slavia Praha  3:24.23 
11  Anita Hájková  02  ASK Slavia Praha  3:36.74 
12  Magdalena Veselá  03  ASK Slavia Praha  3:38.68 
Michaela Drymlová  02  ASK Slavia Praha  DNF 
Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
čtvrtek, 4.10.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Staněk  04  ASK Slavia Praha  3.07 
2  Vítek Chabičovský  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.05 
3  Matyáš Rychnovský  04  ASK Slavia Praha  2.92 
4  Filip Krátký  05  PSK Olymp Praha  2.90 
5  Matěj Hruška  04  ASK Slavia Praha  2.88 
6  Kryštof Šejnost  05  ASK Slavia Praha  2.78 
7  Denis Tesař  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.77 
8  Jakub Werner  04  SC Radotín Praha  2.76 
9  Jakub Myslivec  04  ASK Slavia Praha  2.66 
10  Filip Kasan  04  ASK Slavia Praha  2.60 
11  Lukáš Klím  04  ASK Slavia Praha  2.57 
12  Martin Metelka  05  ASK Slavia Praha  2.57 
13  Filip Pechar  06  ASK Slavia Praha  2.55 
14  Michal Mrkva  05  ASK Slavia Praha  2.52 
15  Dominik Průša  04  ASK Slavia Praha  2.47 
16  Kryštof Kunický  051110  PSK Olymp Praha  2.41 
17  Jindřich Kubák  04  ASK Slavia Praha  2.37 
18  Marek Vaňhara  05  ASK Slavia Praha  2.36 
19  Max Németh  04  ASK Slavia Praha  2.35 
20  Michal Šesták  04  ASK Slavia Praha  2.28 
21  Tomáš Kopecký  05  ASK Slavia Praha  2.27 
22  Jiří Ullsperger  04  ASK Slavia Praha  2.26 
23  Michal Živný  05  ASK Slavia Praha  2.25 
24  Adam Hanek  05  ASK Slavia Praha  2.25 
25  Štěpán Dvořák  05  ASK Slavia Praha  2.21 
26  Vilém Machata  04  ASK Slavia Praha  2.18 
27  Lukáš Langhamer  05  ASK Slavia Praha  2.13 
28  Ondřej Beseda  05  ASK Slavia Praha  2.12 
29  Jáchym Flachs  05  ASK Slavia Praha  2.00 
30  Martin Šesták  06  ASK Slavia Praha  1.97 
31  Richard Mojžíš  06  ASK Slavia Praha  1.93 
32  Adam Velič  06  ASK Slavia Praha  1.84 
33  Filip Krahulík  06  ASK Slavia Praha  1.75 
34  Filip Musil  06  ASK Slavia Praha  1.73 
35  Tobiáš Klapka  06  ASK Slavia Praha  1.63 
36  Adam Kozler  06  Spartak Praha 4  1.60 
37  Adam Hruška  06  ASK Slavia Praha  1.52 
Filip Prokop  04  ASK Slavia Praha  NM 
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši
Atletická přípravka-hoši 1 (čtvrtek, 4.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jiří Matoušek  01  ASK Slavia Praha  3.45 
2  Jan Dubský  02  ASK Slavia Praha  3.43 
3  Jakub Novotný  02  ASK Slavia Praha  3.41 
4  Jakub Randus  02  ASK Slavia Praha  3.37 
5  Kryštof Kohout  01  ASK Slavia Praha  3.23 
6  Jakub Čadek  02  ASK Slavia Praha  3.17 
7  Karel Vondráček  02  ASK Slavia Praha  2.77 
Atletická přípravka-hoši 2 (čtvrtek, 4.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Maléř  03  ASK Slavia Praha  3.41 
2  Marek Piroch  03  ASK Slavia Praha  3.39 
3  Ondřej Fábry  03  ASK Slavia Praha  3.30 
4  Tomáš Stauch  03  ASK Slavia Praha  3.18 
5  Adam Kokeš  03  ASK Slavia Praha  3.10 
6  Vít Maruniak  03  ASK Slavia Praha  2.85 
7  Šimon Lisa  03  ASK Slavia Praha  2.65 
8  Filip Msallam  03  ASK Slavia Praha  2.44 
9  Patrik Bartoš  03  ASK Slavia Praha  2.30 
10  Filip David  03  ASK Slavia Praha  2.10 
11  Jakub Kalista  03  ASK Slavia Praha  1.98 
Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
čtvrtek, 4.10.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adélka Novotná  04  ASK Slavia Praha  3.04 
2  Sofie Skaliková  04  Spartak Praha 4  2.96 
3  Eliška Balcerová  05  ASK Slavia Praha  2.89 
4  Karolína Vyšatová  04  ASK Slavia Praha  2.76 
5  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  2.75 
6  Adéla Kupková  04  ASK Slavia Praha  2.68 
7  Jasna Peštová  04  Spartak Praha 4  2.67 
8  Andrea Ployharová  04  ASK Slavia Praha  2.64 
9  Andrea Teichmanová  04  ASK Slavia Praha  2.62 
10  Alexandra Dupuy  04  ASK Slavia Praha  2.62 
11  Agáta Brendlová  05  PSK Olymp Praha  2.61 
12  Nella Klapková  05  ASK Slavia Praha  2.61 
13  Emilie Skaliková  04  Spartak Praha 4  2.60 
14  Marie Neradílková  04  ASK Slavia Praha  2.58 
15  Karolína Valentová  04  ASK Slavia Praha  2.54 
16  Johanka Burdová  05  ASK Slavia Praha  2.52 
17  Karolína Vrzalová  04  ASK Slavia Praha  2.50 
18  Adéla Hoffmanová  06  ASK Slavia Praha  2.50 
19  Anežka Kárníková  06  ASK Slavia Praha  2.49 
20  Anežka Holková  05  PSK Olymp Praha  2.44 
21  Eva Caldrová  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.41 
22  Vendulka Kadlecová  05  ASK Slavia Praha  2.40 
23  Jolana Charousková  05  ASK Slavia Praha  2.40 
24  Veronika Choutková  04  ASK Slavia Praha  2.40 
25  Adéla Pejcharová  04  AŠK Mazurská  2.33 
26  Laura Mikulášková  06  ASK Slavia Praha  2.33 
27  Ema Launová  05  ASK Slavia Praha  2.32 
28  Hej Laura De  04  ASK Slavia Praha  2.31 
29  Michaela Buriánková  05  ASK Slavia Praha  2.29 
30  Anna Reyttová  05  AŠK Mazurská  2.18 
31  Bára Borkovcová  05  ASK Slavia Praha  2.15 
32  Simona Smetanová  05  ASK Slavia Praha  2.14 
33  Erika Pokorná  05  ASK Slavia Praha  2.14 
34  Adéla Brejlová  05  ASK Slavia Praha  2.10 
35  Johana Litvínová  05  ASK Slavia Praha  2.00 
36  Natálie Buďhořová  05  ASK Slavia Praha  1.98 
37  Tereza Riedlová  04  ASK Slavia Praha  1.56 
Agáta Hoffmanová  06  ASK Slavia Praha  NM 
Kateřina Balcerová  07  ASK Slavia Praha  NM 
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky
Atletická přípravka-dívky 1 (čtvrtek, 4.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Kalátová  03  AŠK Mazurská  3.29 
2  Anna Hejnová  03  ASK Slavia Praha  3.23 
3  Kristina Cachová  03  ASK Slavia Praha  3.21 
4  Veronika Poštová  035108  PSK Olymp Praha  3.15 
5  Bára Měšťanová  03  AŠK Mazurská  3.08 
6  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  3.05 
7  Nikola Stříbrná  03  ASK Slavia Praha  3.04 
8  Adéla Čepelová  03  ASK Slavia Praha  3.00 
9  Petra Špačková  03  AŠK Mazurská  2.98 
10  Veronika Buriánková  03  ASK Slavia Praha  2.94 
11  Lea Polívková  03  ASK Slavia Praha  2.87 
12  Eliška Nekolová  03  ASK Slavia Praha  2.87 
13  Eliška Koukalová  03  ASK Slavia Praha  2.78 
14  Marie Husková  03  AŠK Mazurská  2.68 
15  Adéla Tvrdková  03  ASK Slavia Praha  2.61 
16  Alice Franzová  03  ASK Slavia Praha  2.54 
17  Gabriela Hanzlíčková  03  ASK Slavia Praha  2.50 
18  Aneta Felcmanová  03  ASK Slavia Praha  2.39 
19  Valentina Ondřejovská  03  ASK Slavia Praha  2.26 
Atletická přípravka-dívky 2 (čtvrtek, 4.10.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniela Kotková  02  Spartak Praha 4  3.67 
2  Anna Jaškinová  015831  PSK Olymp Praha  3.65 
3  Veronika Šťastná  015422  ASK Slavia Praha  3.59 
4  Lucie Souralová  02  ASK Slavia Praha  3.50 
5  Dominika Mištová  01  ASK Slavia Praha  3.47 
6  Ema Polívková  015517  ASK Slavia Praha  3.46 
7  Karolína Matoušková  01  ASK Slavia Praha  3.43 
8  Apoléna Vojtěchová  02  AŠK Mazurská  3.42 
9  Pavlína Šedá  02  Univerzitní sportovní klub ...  3.41 
10  Vendula Plazzerová  035201  SC Radotín Praha  3.32 
11  Magda Ťupová  01  AŠK Mazurská  3.27 
12  Eliška Holková  025504  PSK Olymp Praha  3.21 
13  Anna Nováková  016018  ASK Slavia Praha  3.14 
14  Tereza Hrudková  015914  ASK Slavia Praha  3.13 
15  Adéla Plachá  01  ASK Slavia Praha  3.07 
16  Michaela Metelková  02  ASK Slavia Praha  3.00 
17  Eliška Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  2.98 
18  Veronika Růžičková  02  ASK Slavia Praha  2.93 
19  Anna Mikynová  02  ASK Slavia Praha  2.92 
20  Barbora Šikýřová  015723  ASK Slavia Praha  2.91 
21  Dita Dostálová  01  ASK Slavia Praha  2.80 
22  Anežka Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  2.76 
23  Veronika Čudová  02  ASK Slavia Praha  2.74 
24  Anna Riedlová  01  ASK Slavia Praha  2.71 
25  Eliška Kučková  03  AŠK Mazurská  2.66 
26  Veronika Kučerová  02  ASK Slavia Praha  2.50 
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
čtvrtek, 4.10.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Sellner  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  33.98 
2  Ondřej Staněk  04  ASK Slavia Praha  30.46 
3  Filip Prokop  04  ASK Slavia Praha  30.24 
4  Matěj Kárník  04  ASK Slavia Praha  22.05 
5  Martin Kopenec  05  ASK Slavia Praha  20.79 
6  Kryštof Kunický  051110  PSK Olymp Praha  20.27 
7  Radim Berlínský  04  ASK Slavia Praha  20.24 
8  Matyáš Matoušek  04  ASK Slavia Praha  19.02 
9  Vilém Machata  04  ASK Slavia Praha  17.10 
10  Adam Aouissat  06  ASK Slavia Praha  15.94 
11  Matyáš Rychnovský  04  ASK Slavia Praha  15.46 
12  Jáchym Koukal  05  ASK Slavia Praha  14.40 
13  Petr Mařinec  04  ASK Slavia Praha  14.09 
14  Marek Vaňhara  05  ASK Slavia Praha  13.55 
15  Benedikt Spálenka  05  ASK Slavia Praha  11.64 
16  Filip Kubíček  06  ASK Slavia Praha  11.50 
17  Filip Krahulík  06  ASK Slavia Praha  09.82 
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
čtvrtek, 4.10.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  46.45 
2  David Přerovský  01  ASK Slavia Praha  41.61 
3  Sebasatián Merta  01  USK VŠEM Ústí n/L.  41.57 
4  Jakub Čadek  02  ASK Slavia Praha  39.62 
5  David Bramdani  01  ASK Slavia Praha  38.80 
6  Marek Piroch  03  ASK Slavia Praha  36.60 
7  Kryštof Průša  01  ASK Slavia Praha  36.50 
8  Šimon Lisa  03  ASK Slavia Praha  34.07 
9  Vojtěch Mrhal  01  ASK Slavia Praha  31.97 
10  Tomáš Jakimczuk  01  ASK Slavia Praha  31.76 
11  Matěj Dvořák  03  ASK Slavia Praha  30.65 
12  Jan Skalik  01  Spartak Praha 4  30.00 
13  Ondřej Měšťan  01  AŠK Mazurská  28.97 
14  Ondřej Lipový  01  ASK Slavia Praha  28.86 
15  Adam Heráček  02  ASK Slavia Praha  27.96 
16  Alexandr Polák  02  ASK Slavia Praha  27.16 
17  Patrik Najman  03  ASK Slavia Praha  21.10 
18  Tomáš Varga  02  AŠK Mazurská  20.32 
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
čtvrtek, 4.10.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikol Dušková  04  ASK Slavia Praha  25.50 
2  Emilie Skaliková  04  Spartak Praha 4  23.13 
3  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  22.42 
4  Nela Dostálová  05  ASK Slavia Praha  15.75 
5  Johana Andrlová  04  ASK Slavia Praha  13.46 
6  Šárka Šimůnková  06  ASK Slavia Praha  11.98 
7  Sára Bartůňková  04  ASK Slavia Praha  10.80 
8  Erika Pokorná  05  ASK Slavia Praha  07.99 
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
čtvrtek, 4.10.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Hrudková  01  ASK Slavia Praha  33.79 
2  Karolína Šašková  01  ASK Slavia Praha  33.61 
3  Anna Nováková  01  ASK Slavia Praha  33.19 
4  Viktorie Macháčková  026106  PSK Olymp Praha  30.43 
5  Barbora Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  30.40 
6  Michaela Vlčková  03  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany a Ra  29.75 
7  Sabrina Seidlová  025112  PSK Olymp Praha  26.19 
8  Kateřina Průšová  02  ASK Slavia Praha  25.70 
9  Barbora Draslarová  02  ASK Slavia Praha  25.15 
10  Nicole Böhmová  02  AŠK Mazurská  24.55 
11  Anna Mikynová  02  ASK Slavia Praha  24.00 
12  Michaela Drymlová  02  ASK Slavia Praha  23.44 
13  Alice Franzová  03  ASK Slavia Praha  20.43 
14  Kateřina Trachtová  03  ASK Slavia Praha  12.66 
Pavla Krejčí  03  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  NM