Finále B MPD mladšího žactva (26.9.2012)
Datum konání: 26.9.2012
Místo konání: Praha
Pořadatel: AŠK Mazurská
Výsledky zpracoval: Filip Kubelka
Ředitel závodu: Pavel Petrlík
Hlavní rozhodčí: Alena Belzová
Technický delegát:
Poznámka: vítr neměřen, časy měřeny ručně
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  08.3  11.00 
2  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.0  6.00 
3  Aldo Prozr  990325  Spartak Praha 4  09.3 
4  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Václav Voldřich  01  ASK Slavia Praha C  08.9  8.00 
2  Adam Vrubel  99  ASK Slavia Praha C  09.0  6.00 
3  Vojtěch Müller  99  ASK Slavia Praha B  09.1  3.00 
4  Šimon Procházka  000111  TJ Dukla Praha  09.2  0.50 
Běh 3 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  David Kunovjánek  99  ASK Slavia Praha B  09.0  6.00 
2  Albert Čermák  99  ASK Slavia Praha B  09.1  3.00 
3  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  09.3 
4  David Voborský  010522  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jiří Charvát  990124  A. C. Sparta Praha  09.2  0.50 
2  Daniel Eremiáš  000726  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.4 
3  Ondřej Lachman  000529  AC Praha 1890  10.0 
MB  Dan Dvořák  00  ASK Slavia Praha B  10.1 
Běh 5 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Richard Metz  99  ASK Slavia Praha C  08.8  9.00 
2  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  09.5 
3  Prokop Žáček  000507  Spartak Praha 4  10.1 
4  Filip Koutný  011223  ŠAK Novoborská Praha  10.4 
Běh 6 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  09.1  3.00 
MB  Matyáš Tomka  010423  TJ Dukla Praha  10.7 
MB  Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  10.8 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Veronika Šťastná  01  ASK Slavia Praha B  09.1  10.00 
2  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  09.2  8.00 
3  Lenka Marešová  99  ASK Slavia Praha C  09.2  7.00 
4  Karolína Křížová  99  ASK Slavia Praha B  09.3  6.00 
Běh 2 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Zuzana Drtinová  005116  Spartak Praha 4  09.5  5.00 
2  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  09.6  3.50 
3  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  09.7  2.00 
MB  Eliška Pospěchová  01  AC Kovošrot Praha  10.2 
Běh 3 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Laura Šimonová  005614  A. C. Sparta Praha  09.1  10.00 
2  Natálie Havlíková  996021  Spartak Praha 4  09.6  3.50 
3  Marie Starostová  015717  Spartak Praha 4  09.8  1.00 
MB  Adéla Šenkýřová  00  TJ Dukla Praha  10.5 
Běh 4 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
MB  Klára Jelínková  01  TJ Dukla Praha  09.7 
MB  Barbora Bajgarová  00  TJ Dukla Praha  10.2 
MB  Anna Bajgarová  00  TJ Dukla Praha  11.3 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  21.0  11.00 
2  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  21.1  9.00 
3  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  21.4  8.00 
4  Vojtěch Müller  99  ASK Slavia Praha B  23.0  2.00 
Běh 2 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Václav Voldřich  01  ASK Slavia Praha C  22.6  4.00 
2  Aldo Prozr  990325  Spartak Praha 4  22.9  3.00 
3  Marek Voborský  010522  TJ Dukla Praha  DNP 
Filip Sochor  99  ASK Slavia Praha B  DNP 
Běh 3 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  22.3  6.00 
2  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  22.4  5.00 
3  Jan Kovařík  010714  ŠAK Novoborská Praha  24.0 
4  Prokop Žáček  000507  Spartak Praha 4  24.8 
Běh 4 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Viktor Buňat  990710  Sokol Král.Vinohrady Praha  21.8  7.00 
2  Jan Bárta  990607  A. C. Sparta Praha  23.7  1.00 
3  Matěj Šedivý  00  ASK Slavia Praha B  26.5 
4  Marek Bříza  011112  Spartak Praha 4  27.7 
Běh 5 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kryštof Němeček  00  ASK Slavia Praha C  24.2 
2  Stanislav Kopinec  020225  TJ Dukla Praha  30.3 
MB  Michal Štěpánek  99  ASK Slavia Praha B  24.5 
Běh 6 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
MB  Václav Krejčí  99  ASK Slavia Praha B  23.1 
MB  Dan Dvořák  00  ASK Slavia Praha B  27.3 
MB  Matouš Vojtěchovský  011127  TJ Dukla Praha  27.8 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Marie Hochmanová  995930  AC Praha 1890  22.5  11.00 
2  Karolína Křížová  99  ASK Slavia Praha B  24.2  4.00 
3  Zuzana Drtinová  005116  Spartak Praha 4  24.4  3.00 
4  Nicola Michálková  00  ASK Slavia Praha B  25.5 
Běh 2 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Antošíková  005904  A. C. Sparta Praha  24.5  1.50 
2  Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  25.8 
3  Anna Marie Ortová  016025  Spartak Praha 4  28.3 
MB  Eliška Pospěchová  01  AC Kovošrot Praha  26.9 
Běh 3 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Johana Jamrišková  995319  A. C. Sparta Praha  23.6  7.00 
2  Sofie Brodáková  005908  Atletický školní klub Mazurská  25.5 
3  Vanessa Lahrachová  995112  TJ Dukla Praha  25.7 
4  Markéta Fejfarová  015904  AC Praha 1890  29.4 
Běh 4 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Adéla Řežábková  005624  TJ Dukla Praha  22.8  9.00 
2  Laura Šimonová  005614  A. C. Sparta Praha  23.2  8.00 
3  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  24.1  5.00 
4  Tereza Valtrová  005717  A. C. Sparta Praha  24.5  1.50 
Běh 5 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Pavlína Křenková  00  ASK Slavia Praha C  24.0  6.00 
MB  Klára Jelínková  01  TJ Dukla Praha  24.4 
MB  Anna Haškovcová  99  TJ Dukla Praha  24.7 
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  2:34.0  11.00
2  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  2:39.6  9.00
3  Luboš Šich  99  ASK Slavia Praha B  2:45.2  8.00
4  Matyáš Hanzlík  00  ASK Slavia Praha C  2:47.4  7.00
5  Lukáš Schwarczinger  000626  TJ Dukla Praha  2:49.0  6.00
6  Václav Hlinka  99  ASK Slavia Praha B  3:04.8  5.00
7  Tomáš Hoffman  99  ASK Slavia Praha B  3:12.3  1.50
Běh 2 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Michal Chudoba  000214  AC Praha 1890  3:05.1  4.00
2  Jan Šedivý  001128  ŠAK Novoborská Praha  3:08.7  3.00
3  Emil Novotný  001211  Spartak Praha 4  3:12.3  1.50
4  Daniel Blažek  001120  Spartak Praha 4  3:17.7 
5  Tomáš Harmach  011206  ŠAK Novoborská Praha  3:19.4 
6  Ondřej Fišar  021022  TJ Dukla Praha  DNP 
Jiří Fišar  001227  TJ Dukla Praha  DNP 
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kateřina Jakoubková  99  ASK Slavia Praha C  2:56.2  11.00
2  Adéla Trousilová  995804  AC Praha 1890  2:56.3  9.00
3  Veronika Šťastná  01  ASK Slavia Praha B  2:57.6  8.00
4  Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  2:58.5  7.00
5  Nicola Michálková  00  ASK Slavia Praha B  3:01.3  6.00
6  Nicole Burgetová  006026  TJ Dukla Praha  3:03.4  5.00
7  Veronika Křížová  995730  AC Praha 1890  3:03.7  4.00
8  Marie Starostová  015717  Spartak Praha 4  3:05.7  3.00
9  Karolína Čechová  015306  TJ Dukla Praha  3:06.7  2.00
10  Tereza Svobodová  995826  Spartak Praha 4  3:10.9  1.00
11  Tereza Knetlová  015222  Spartak Praha 4  3:11.0 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  11.2  10.00 
2  Gabriel Gallovič  99  ASK Slavia Praha B  11.5  7.00 
3  Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  DNP 
Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vojtěch Říha  99  ASK Slavia Praha C  11.4  8.00 
2  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  11.6  6.00 
3  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  12.1  4.00 
4  Luboš Šich  99  ASK Slavia Praha B  12.2  3.00 
Běh 3 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Matyáš Hanzlík  00  ASK Slavia Praha C  11.9  5.00 
2  Daniel Šašek  00  ASK Slavia Praha C  13.1  2.00 
3  Adam Štrof  000702  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Josef Janouš  00  ASK Slavia Praha B  DNP 
Běh 4 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Martin Skoupý  990623  TJ Dukla Praha  11.2  10.00 
2  Michal Koubek  010416  TJ Dukla Praha  DNP 
Tomáš Koubek  010416  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Zuzana Cymbálová  01  ASK Slavia Praha C  11.4  11.00 
2  Marie Benešová  006028  ŠAK Novoborská Praha  12.0  9.00 
3  Ema-Mária Polívková  00  ASK Slavia Praha B  12.8  7.00 
Běh 2 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kateřina Janatová  005806  Spartak Praha 4  13.2  6.00 
2  Aneta Slavíčková  995316  Spartak Praha 4  14.8  4.00 
3  Adéla Jančálková  00  ASK Slavia Praha B  15.5  3.00 
Běh 3 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Johana Jamrišková  995319  A. C. Sparta Praha  12.1  8.00 
2  Sofie Brodáková  005908  Atletický školní klub Mazurská  13.9  5.00 
3  Marie Karlická  995826  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  A - Krejčí, Müller, Křížová, Plchová  ASK Slavia Praha B  34.9  11.00 
2  A - Procházka, Knížek, Lahrachová, Řežábková  TJ Dukla Praha  35.4  7.00 
3  A - Drtinová, Janatová, Žáček, Prozr  Spartak Praha 4  38.2 
4  A - Brodáková, Králová, Hampel, Vevera  Atletický školní klub Mazurská  DQ 
Běh 2 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  A - Vrubel, Voldřich, Cymbálová, Marešová  ASK Slavia Praha C  35.1  9.00 
2  A - Schütz, Jamrišková, Vích, Valtrová  A. C. Sparta Praha  35.1  8.00 
3  A - Janovský, Chudoba, Hochmanová, Trousilová  AC Praha 1890  36.1  4.00 
4  A - Kovářík, Koutný, Krtilová, Benešová  ŠAK Novoborská Praha  37.2 
Běh 3 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  B - Špačková, Kývalová, Varga, Marcinčík  Atletický školní klub Mazurská  35.6  6.00 
2  B - Gallovič, Naxera, Polívková, Šťastná  ASK Slavia Praha B  35.8  5.00 
3  B - Havlíková, Slavíčková, Blažek, Novotný  Spartak Praha 4  39.7 
Běh 4 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  B - Schwarzinger, Skoupý, Burgetová, Čechová  TJ Dukla Praha  36.2  3.00 
2  B - Křenková, Jakoubková, Hanzlík, Říha  ASK Slavia Praha C  36.3  2.00 
3  B - Lachman, Krofta, Fejfarová, Křížová  AC Praha 1890  38.8 
Běh 5 (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  C - Žáčková, Tesařová, Metz, Hořčička  ASK Slavia Praha C  36.6  1.00 
2  C - Janouš, Čermák, Recmanová, Jančálková  ASK Slavia Praha B  36.7 
MB  C - Cvrkvová, Uhlíková, Ortová, Žáková  Spartak Praha 4  40.0 
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  1.50  11.00
2  Václav Krejčí  99  ASK Slavia Praha B  1.32  9.00
3  Karel Naxera  00  ASK Slavia Praha B  1.27  8.00
4  Vojtěch Říha  99  ASK Slavia Praha C  1.22  7.00
5  Albert Čermák  99  ASK Slavia Praha B  1.22  6.00
6  Michal Vacek  00  ASK Slavia Praha C  1.22  5.00
7  Šimon Procházka  000111  TJ Dukla Praha  1.17  4.00
8  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  1.17  3.00
Adam Štrof  000702  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
David Voborský  010522  TJ Dukla Praha  DNP 
Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  DNP 
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kateřina Plchová  99  ASK Slavia Praha B  1.29  11.00
2  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  1.24  9.00
3  Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  1.24  8.00
4  Lenka Marešová  99  ASK Slavia Praha C  1.19  7.00
5=  Karolína Tesařová  00  ASK Slavia Praha C  1.19  5.50
5=  Tereza Valtrová  005717  A. C. Sparta Praha  1.19  5.50
7  Paola Recmanová  00  ASK Slavia Praha B  1.09  4.00
8  Anna Marie Ortová  016025  Spartak Praha 4  1.04  3.00
MB  Adéla Šenkýřová  00  TJ Dukla Praha  1.14 
Anna Žáková  015905  Spartak Praha 4  0 
Marie Benešová  006028  ŠAK Novoborská Praha  0 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  4.73  11.00
2  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  4.59  9.00
3  Richard Metz  99  ASK Slavia Praha C  4.28  8.00
4  Jiří Charvát  990124  A. C. Sparta Praha  4.25  7.00
5  David Kunovjánek  99  ASK Slavia Praha B  4.16  6.00
6  Martin Skoupý  990623  TJ Dukla Praha  4.08  5.00
7  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  4.06  4.00
8  Adam Vymazal  00  ASK Slavia Praha B  3.95  3.00
9  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  3.93  2.00
10  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  3.84  1.00
11  Marek Hořčička  99  ASK Slavia Praha C  3.74 
12  Daniel Šašek  00  ASK Slavia Praha C  3.64 
13  Jan Kovařík  010714  ŠAK Novoborská Praha  3.59 
14  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  3.52 
15  Tomáš Harmach  011206  ŠAK Novoborská Praha  3.04 
16  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  2.84 
MB  Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  3.85 
MB  Matouš Vojtěchovský  011127  TJ Dukla Praha  2.79 
Michal Koubek  010416  TJ Dukla Praha  DNP 
Tomáš Koubek  010416  TJ Dukla Praha  DNP 
Josef Janouš  00  ASK Slavia Praha B  DNP 
Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  DNP 
Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Zuzana Cymbálová  01  ASK Slavia Praha C  4.10  11.00
2  Kateřina Plchová  99  ASK Slavia Praha B  3.91  9.00
3  Helena Rösslerová  995616  Atletický školní klub Mazurská  3.81  8.00
4  Aneta Slavíčková  995316  Spartak Praha 4  3.74  7.00
5  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  3.42  6.00
6  Adéla Trousilová  995804  AC Praha 1890  3.41  5.00
7  Ema-Mária Polívková  00  ASK Slavia Praha B  3.32  4.00
8  Kateřina Janatová  005806  Spartak Praha 4  3.28  3.00
9  Tereza Mrózková  99  ASK Slavia Praha C  3.25  2.00
10  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  3.10  1.00
11  Anna Žáková  015905  Spartak Praha 4  3.02 
MB  Barbora Bajgarová  00  TJ Dukla Praha  3.18 
MB  Eliška Pospěchová  01  AC Kovošrot Praha  3.12 
MB  Anna Bajgarová  00  TJ Dukla Praha  2.70 
Tereza Dvořáková  99  ASK Slavia Praha B  DNP 
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Helena Rösslerová  995616  Atletický školní klub Mazurská  09.33  11.00
2  Marie Hochmanová  995930  AC Praha 1890  08.75  9.00
3  Tereza Mrózková  99  ASK Slavia Praha B  07.83  8.00
4  Paola Recmanová  00  ASK Slavia Praha B  07.71  7.00
5  Lea Žáčková  00  ASK Slavia Praha C  07.44  6.00
6  Adéla Řežábková  005624  TJ Dukla Praha  07.43  5.00
7  Pavlína Křenková  00  ASK Slavia Praha C  07.06  4.00
8  Anna Antošíková  005904  A. C. Sparta Praha  06.48  3.00
9  Barbora Crkvová  005814  Spartak Praha 4  06.41  2.00
10  Adéla Štěpánová  00  ASK Slavia Praha B  05.82  1.00
11  Petra Uhlíková  005509  Spartak Praha 4  05.78 
12  Adéla Eva Novotná  006121  A. C. Sparta Praha  05.65 
13  Tereza Knetlová  015222  Spartak Praha 4  04.59 
MB  Anna Haškovcová  99  TJ Dukla Praha  06.01 
Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  DNP 
Marie Karlická  995826  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Vanessa Lahrachová  995112  TJ Dukla Praha  0 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kryštof Nedvídek  99  ASK Slavia Praha C  08.43  11.00
2  Marek Hořčička  99  ASK Slavia Praha C  08.31  9.00
3  Michal Vacek  00  ASK Slavia Praha C  07.95  8.00
4  Karel Naxera  00  ASK Slavia Praha B  06.96  7.00
5  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  06.62  6.00
6  Václav Hlinka  99  ASK Slavia Praha B  06.35  5.00
7  Adam Vymazal  00  ASK Slavia Praha B  06.26  4.00
8  Ondřej Lachman  000529  AC Praha 1890  05.84  3.00
9  Oldřich Vohnout  000807  A. C. Sparta Praha  04.08  2.00
10  Jan Šedivý  001128  ŠAK Novoborská Praha  03.82  1.00
MB  Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  07.22 
Marek Voborský  010522  TJ Dukla Praha  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Adam Vrubel  99  ASK Slavia Praha C  58.18  11.00
2  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  53.08  9.00
3  Daniel Eremiáš  000726  Sokol Král.Vinohrady Praha  52.15  8.00
4  Kryštof Nedvídek  99  ASK Slavia Praha C  50.04  7.00
5  Gabriel Gallovič  99  ASK Slavia Praha B  48.00  6.00
6  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  45.15  5.00
7  Viktor Buňat  990710  Sokol Král.Vinohrady Praha  43.08  4.00
8  Kryštof Němeček  00  ASK Slavia Praha C  40.50  3.00
9  Jan Bárta  990607  A. C. Sparta Praha  39.80  2.00
10  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  38.81  1.00
11  Michal Chudoba  000214  AC Praha 1890  35.81 
12  Tomáš Hoffman  99  ASK Slavia Praha B  34.72 
13  Filip Koutný  011223  ŠAK Novoborská Praha  31.63 
14  Lukáš Schwarczinger  000626  TJ Dukla Praha  31.28 
15  Emil Novotný  001211  Spartak Praha 4  26.56 
16  Oldřich Vohnout  000807  A. C. Sparta Praha  24.68 
17  Daniel Blažek  001120  Spartak Praha 4  24.32 
18  Marek Bříza  011112  Spartak Praha 4  14.62 
MB  Matyáš Tomka  010423  TJ Dukla Praha  34.58 
Jiří Fišar  001227  TJ Dukla Praha  DNP 
Ondřej Fišar  021022  TJ Dukla Praha  DNP 
Filip Sochor  99  ASK Slavia Praha B  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (středa, 26.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  39.74  11.00
2  Natálie Havlíková  996021  Spartak Praha 4  37.06  9.00
3  Karolína Čechová  015306  TJ Dukla Praha  36.86  8.00
4  Adéla Jančálková  00  ASK Slavia Praha B  36.37  7.00
5  Karolína Tesařová  00  ASK Slavia Praha C  34.53  6.00
6  Barbora Crkvová  005814  Spartak Praha 4  31.63  5.00
7  Kateřina Jakoubková  99  ASK Slavia Praha C  31.61  4.00
8  Lea Žáčková  00  ASK Slavia Praha C  30.76  3.00
9  Markéta Fejfarová  015904  AC Praha 1890  27.12  2.00
10  Nicole Burgetová  006026  TJ Dukla Praha  23.51  1.00
11  Adéla Eva Novotná  006121  A. C. Sparta Praha  22.15 
12  Adéla Štěpánová  00  ASK Slavia Praha B  16.49 
13  Tereza Svobodová  995826  Spartak Praha 4  10.38 
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  SLAPC  ASK Slavia Praha C  130.00 
2  SLAPB  ASK Slavia Praha B  108.50 
3  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  086.00 
4  SPAPR  A. C. Sparta Praha  059.50 
5  DUKPR  TJ Dukla Praha  053.50 
6  VINPR  Sokol Král.Vinohrady Praha  029.00 
7  ACPRA  AC Praha 1890  025.00 
8  SPPR4  Spartak Praha 4  004.50 
9  NOVPR  ŠAK Novoborská Praha  004.00 
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  SLAPB  ASK Slavia Praha B  095.00 
2  SLAPC  ASK Slavia Praha C  083.50 
3  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  061.50 
4  SPPR4  Spartak Praha 4  055.50 
5  SPAPR  A. C. Sparta Praha  044.50 
6  ACPRA  AC Praha 1890  040.00 
7  NOVPR  ŠAK Novoborská Praha  032.00 
8  DUKPR  TJ Dukla Praha  030.00