Semifinále MPD mladšího žactva (19.9.2012)
Datum konání: 19.9.2012
Místo konání: Praha
Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova Praha
Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová
Ředitel závodu: Milan Gála
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka: měřeno kamerou OMEGA - OSV4
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  08.46  11.00 
2  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  08.66  9.00 
3  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  08.68  8.00 
4  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  09.08  7.00 
5  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.16  6.00 
Běh 2 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  09.20  4.50 
2  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.26  3.00 
3  Albert Čermák  991231  ASK Slavia Praha  09.56  2.00 
4  Jakub Siřínek  010330  Spartak Praha 4  10.26 
Petr Chadt  001110  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 3 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Martin Skoupý  990623  TJ Dukla Praha  09.20  4.50 
2  Jiří Fišar  001227  TJ Dukla Praha  09.95 
3  Adam Vodehnal  001203  ŠAK Novoborská Praha  10.19 
4  Vojtěch Mudraninec  010805  AC Praha 1890  10.48 
5  František Fišer  010627  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.90 
Běh 4 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Ondřej Fišar  021022  TJ Dukla Praha  09.64  1.00 
2  Ondřej Lachman  000529  AC Praha 1890  10.43 
3  Filip Koutný  011223  ŠAK Novoborská Praha  10.68 
4  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.20 
Dan Dvořák  001003  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 5 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
Marek Voborský  010522  TJ Dukla Praha  dnp 
Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.66 
Jan Přibík  010212  Univerzitní sportovní klub Praha  09.26 
David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.97 
Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  09.28 
Běh 6 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
MB  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
MB  Ivan Fulyarov  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.09 
MB  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  10.83 
MB  Stanislav Kopinec  020225  TJ Dukla Praha  12.03 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  08.61  11.00 
2  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.70  9.00 
3  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  08.89  8.00 
4  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.01  7.00 
Michaela Moudrá  995413  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 2 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  09.38  6.00 
2  Radka Svatková  995901  Spartak Praha 4  09.56  4.00 
3  Karolína Křížová  995726  ASK Slavia Praha  09.62  3.00 
4  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  09.95 
5  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  10.46 
Běh 3 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Karolína Čechová  015306  TJ Dukla Praha  09.88  2.00 
2  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  10.08 
3  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.38 
4  Vanessa Lahrachová  995112  TJ Dukla Praha  10.80 
Běh 4 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nicole Burgetová  006026  TJ Dukla Praha  09.52  5.00 
2  Anna Fricová  005809  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.92  1.00 
3  Zuzana Filipovská  015426  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.93 
4  Markéta Fejfarová  015904  AC Praha 1890  11.25 
Běh 5 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
MB  Barbora Holá  995109  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.56 
MB  Vlasta Paďourová  005206  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.64 
MB  Karin Rozhyna  99  Univerzitní sportovní klub Praha  10.59 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.42  11.00 
2  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  20.96  9.00 
3  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  22.68  5.00 
Daniel Kvapil  990615  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  22.48  7.00 
2  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  22.61  6.00 
3  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.82  4.00 
4  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  23.10  3.00 
Běh 3 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  21.95  8.00 
2  Jaroslav Faktor  000906  Spartak Praha 4  23.54  2.00 
3  Filip Šanc  011012  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.03  1.00 
4  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.73 
Běh 4 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  24.06 
2  Jakub Kotík  001228  Spartak Praha 4  25.01 
3  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.51 
David Voborský  010522  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 5 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.47 
2  Tomáš Harmach  011206  ŠAK Novoborská Praha  27.65 
3  Jan Bárta  990607  A. C. Sparta Praha  DNP 
Běh 6 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Matěj Šedivý  001201  ASK Slavia Praha  26.84 
MB  Vojtěch Ruda  010503  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
MB  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  26.49 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  21.67  11.00 
2  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  22.31  8.00 
3  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.67  5.00 
Michaela Moudrá  995413  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 2 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Linda Dufková  015507  Spartak Praha 4  22.05  9.00 
2  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.64  7.00 
3  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.24  2.00 
4  Marie Hochmanová  995930  AC Praha 1890  23.25  1.00 
Běh 3 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.88  4.00 
2  Karolína Křížová  995726  ASK Slavia Praha  24.41 
3  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  24.67 
4  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  24.87 
Běh 4 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  25.06 
2  Lenka Panýrková  995627  AC Praha 1890  26.36 
3  Anna Antošíková  005904  A. C. Sparta Praha  26.92 
Běh 5 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.65  6.00 
2  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  23.05  3.00 
3  Markéta Kulhánková  016102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  27.70 
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:41.44  11.00
2  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  2:42.47  9.00
3  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  2:42.97  8.00
4  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:44.11  7.00
5  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  2:44.73  6.00
6  Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  2:45.26  5.00
7  Mikuláš Vybíral  010205  Spartak Praha 4  2:47.86  3.00
8  Milan Gondek  000531  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:51.34  2.00
9  Tomáš Hoffman  990117  ASK Slavia Praha  3:08.01 
Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  DNP 
Lukáš Schwarczinger  000626  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:47.47  4.00
2  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  2:51.88  1.00
3  Tomáš Koubek  010416  TJ Dukla Praha  2:52.48 
4  Michal Štěpánek  991123  ASK Slavia Praha  2:57.13 
5  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  2:59.48 
6  Michal Koubek  010416  TJ Dukla Praha  3:00.58 
7  Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  3:06.51 
8  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  3:07.76 
9  Hynek Merta  010715  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:12.29 
10  Ladislav Pichl  011016  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:13.27 
MB  Matěj Pavinger  000911  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:56.62 
Vojtěch Ineman  000827  A. C. Sparta Praha  DNP 
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:50.10  11.00
2  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:53.16  9.00
3  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  2:53.21  8.00
4  Adéla Trousilová  995804  AC Praha 1890  2:53.51  7.00
5  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  2:55.19  6.00
6  Emma Redou  995515  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:56.50  4.00
7  Kateřina Eliášová  015213  Spartak Praha 4  3:02.99  3.00
8  Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  3:08.39 
9  Emma Barnoky  016014  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:23.32 
Běh 2 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Adéla Řežábková  005624  TJ Dukla Praha  2:56.16  5.00
2  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  3:03.16  2.00
3  Anna Fricová  005809  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:05.95  1.00
4  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:08.06 
5  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  3:14.42 
6  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  3:15.18 
7  Barbora Crkvová  005814  Spartak Praha 4  3:20.73 
8  Adéla Štěpánová  005616  ASK Slavia Praha  3:22.73 
Veronika Křížová  995730  AC Praha 1890  DNF 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  09.99  11.00 
2  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  10.03  9.00 
3  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  11.33  8.00 
4  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  12.38 
Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  11.72  4.00 
2  Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  11.77  3.00 
3  Gabriel Gallovič  991126  ASK Slavia Praha  11.80  2.00 
4  Matěj Suda  990424  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.24 
5  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  13.16 
Běh 3 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.39  7.00 
2  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.88  1.00 
3  Mikuláš Vybíral  010205  Spartak Praha 4  12.00 
4  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  12.24 
5  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  12.36 
Běh 4 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.69  6.00 
2  Šimon Procházka  000111  TJ Dukla Praha  11.70  5.00 
3  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  12.16 
4  David Kunovjánek  990118  ASK Slavia Praha  12.66 
5  Vlastimil Dědek  000918  Spartak Praha 4  13.27 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.76  11.00 
2  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.83  8.00 
3  Marie Benešová  006028  ŠAK Novoborská Praha  12.27  7.00 
4  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.35  5.00 
5  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  15.86 
Běh 2 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  12.98  4.00 
2  Adéla Jančálková  006019  ASK Slavia Praha  13.08  3.00 
3  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  13.88  2.00 
4  Aneta Slavíčková  995316  Spartak Praha 4  15.18 
Tereza Nosková  005601  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 3 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  14.02  1.00 
2  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  15.19 
MB  Eliška Karolová  005508  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.53 
MB  Karin Rozhyna  99  Univerzitní sportovní klub Praha  13.10 
Laura Šimonová  005614  A. C. Sparta Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Johana Jamrišková  995319  A. C. Sparta Praha  11.78  9.00 
2  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.31  6.00 
3  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  14.92 
MB  Barbora Auředníková  015416  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.74 
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kašparová, Jehličková, Přikryl, Rákosník  Univerzitní sportovní klub Praha  32.81  9.00 
2  Merta, Souček, Daťková, Patočková  TJ Stodůlky Praha, o.s.  33.12  8.00 
3  Galovič, Marešová, Křížová, Konovjánek  ASK Slavia Praha  35.24  3.00 
4  Háčková, Turnerová, Kobián, Ulman  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.47  0.50 
Běh 2 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Brom, Michal, Dufková, Kerbachová  Spartak Praha 4  32.25  11.00 
2  Kývalová, Špačková, Hampel, Vevera  Atletický školní klub Mazurská  34.68  5.00 
3  Voců, Bartoněk, Lubas, Krtilová  ŠAK Novoborská Praha  35.47  0.50 
4  Janovský, Mudraninec, Hochmanová, Trousilová  AC Praha 1890  35.68 
Běh 3 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Krátká, Maček, Uhlíř, Wollmanová  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.90  7.00 
2  Rotter, Puchmajer, Jehličková B., Piliarová  Univerzitní sportovní klub Praha  34.61  6.00 
3  Čečetka, Burgetová, Řežábková, Šeflihr  TJ Dukla Praha  35.13  4.00 
4  Svatková, Brůhová, Nevole, Pavlica  Spartak Praha 4  36.05 
Běh 4 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Knížek, Procházka, Lahrachová, Čecho  TJ Dukla Praha  36.55 
2  Čermák, Jančálková, Polívková, Šich  ASK Slavia Praha  37.38 
3  Krofta, Lachman, Křížová, Panýrková  AC Praha 1890  39.05 
4  Roučková, Savchenko, Vodehnal, Kout  ŠAK Novoborská Praha  41.09 
Běh 5 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Martínková, Weiserová, Seidl, Zavřel  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.28 
2  Schutz, Jemříšková, Vích, Antošíková  A. C. Sparta Praha  36.46 
3  Kulhánek, Šanc, Mullerová, Redou  TJ Stodůlky Praha, o.s.  37.49 
4  Šedivý, Polívková, Michálková, Vymazal  ASK Slavia Praha  39.15 
Běh 6 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tonová, Petrásková, Kovář, Kvapil  Univerzitní sportovní klub Praha  35.64 
2  Eliášová, Babiňáková, Hrdina, Vybíral  Spartak Praha 4  38.56 
3  Moucha, Píchl, Barnoky, Neubauerová  TJ Stodůlky Praha, o.s.  39.85 
4  Benešová, Hornofová, Harmach, Pavlík  ŠAK Novoborská Praha  39.93 
Běh 7 (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Maštalířová, Tomášková, Suda, Kozač  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.37  2.00 
2  Smíšková, Stanzelová, Přibík, Fiřt  Univerzitní sportovní klub Praha  35.81 
3  Slavíčková, Crkvová, Vaněk, Faktor  Spartak Praha 4  37.41 
4  Merta H., Peterka, Filipovská, Kulhánková  TJ Stodůlky Praha, o.s.  42.00 
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  1.50  11.00
2  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.42  9.00
3  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  1.42  8.00
4  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  1.39  7.00
5  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  1.31  6.00
6  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  1.31  5.00
7  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  1.31  4.00
8=  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  1.26  2.50
8=  Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  1.26  2.50
10  Martin Skoupý  990623  TJ Dukla Praha  1.26  1.00
11  Jaroslav Faktor  000906  Spartak Praha 4  1.21 
12=  Lubomír Picek  000526  Spartak Praha 4  1.21 
12=  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  1.21 
14  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.16 
15  Michal Štěpánek  991123  ASK Slavia Praha  1.11 
16  Matěj Šedivý  001201  ASK Slavia Praha  1.11 
17  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.06 
Marek Voborský  010522  TJ Dukla Praha  DNP 
Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Patricie Burajová  995408  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.48  11.00
2  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  1.33  9.00
3  Emma Redou  995515  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.28  8.00
4  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.28  7.00
5  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  1.28  6.00
6  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.28  5.00
7  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  1.23  4.00
8  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.23  3.00
9  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  1.23  2.00
10  Nikola Rabiňáková  015113  Spartak Praha 4  1.23  1.00
11  Marie Benešová  006028  ŠAK Novoborská Praha  1.23 
12  Karolína Čechová  015306  TJ Dukla Praha  1.13 
13  Ema-Mária Polívková  005909  ASK Slavia Praha  1.08 
14=  Kateřina Eliášová  015213  Spartak Praha 4  1.08 
14=  Vanessa Lahrachová  995112  TJ Dukla Praha  1.08 
16=  Nicole Burgetová  006026  TJ Dukla Praha  1.03 
16=  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  1.03 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  4.59  11.00
2  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  4.58  9.00
3  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.54  8.00
4  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub ...  4.38  7.00
5  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  4.37  6.00
6  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  4.25  5.00
7  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  4.18  4.00
8  David Kunovjánek  990118  ASK Slavia Praha  4.08  3.00
9  Jan Přibík  010212  Univerzitní sportovní klub ...  4.05  2.00
10  Šimon Procházka  000111  TJ Dukla Praha  4.03  1.00
11  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.96 
12  Jan Janovský  000328  AC Praha 1890  3.95 
13  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  3.90 
14  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  3.89 
15  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub ...  3.84 
16  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  3.83 
17  Matěj Suda  990424  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.61 
Jiří Fišar  001227  TJ Dukla Praha  3.61 
19  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  3.51 
20  Albert Čermák  991231  ASK Slavia Praha  3.47 
21  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  3.43 
22  Adam Vodehnal  001203  ŠAK Novoborská Praha  3.42 
23  Ondřej Fišar  021022  TJ Dukla Praha  3.38 
24  Jakub Siřínek  010330  Spartak Praha 4  3.14 
25  František Fišer  010627  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.96 
26  Hynek Merta  010715  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.79 
27  Štěpán Souhrada  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.60 
Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  DNP 
Filip Sochor  991230  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  4.84  11.00
2  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub ...  4.57  9.00
3  Patricie Burajová  995408  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.24  8.00
4  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.95  7.00
5  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.87  6.00
6  Adéla Trousilová  995804  AC Praha 1890  3.74  5.00
7  Amálie Tonová  996229  Univerzitní sportovní klub ...  3.57  4.00
8  Aneta Slavíčková  995316  Spartak Praha 4  3.56  3.00
9  Nikola Rabiňáková  015113  Spartak Praha 4  3.45  2.00
10  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  3.40  1.00
11  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub ...  3.39 
12  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  3.32 
13  Ema Polívková  015517  ASK Slavia Praha  3.23 
14  Barbora Šikýřová  015723  ASK Slavia Praha  3.20 
15  Johana Jamrišková  995319  A. C. Sparta Praha  3.08 
16  Laura Šimonová  005614  A. C. Sparta Praha  2.85 
17  Markéta Kulhánková  016102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.80 
18  Emma Barnoky  016014  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.77 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  11.62  11.00
2  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.48  9.00
3  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  09.40  8.00
4  Šimon Souček  991115  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.32  7.00
5  Milan Gondek  000531  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.00  6.00
6  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  07.60  5.00
7  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  07.25  4.00
8  Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  07.22  3.00
9  Daniel Kvapil  990615  TJ Dukla Praha  06.93  2.00
10  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.89  1.00
11  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  06.61 
12  Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  06.57 
13  Vlastimil Dědek  000918  Spartak Praha 4  06.45 
14  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  06.26 
15  Lubomír Picek  000526  Spartak Praha 4  06.06 
16  Ondřej Lachman  000529  AC Praha 1890  05.82 
17  Adam Pavlík  000401  ŠAK Novoborská Praha  05.62 
18  Tomáš Hoffman  990117  ASK Slavia Praha  05.57 
19  Robert Moucha  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.23 
20  Štěpán Souhrada  011007  TJ Stodůlky Praha, o.s.  04.47 
David Voborský  010522  TJ Dukla Praha  DNP 
Jan Bárta  990607  A. C. Sparta Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  08.12  11.00
2  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  07.74  9.00
3  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.63  8.00
4  Marie Hochmanová  995930  AC Praha 1890  07.12  7.00
5  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.03  6.00
6  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  06.86  5.00
7  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.72  4.00
8  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.63  3.00
9  Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  05.12  2.00
Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  05.12  1.00
11  Anna Antošíková  005904  A. C. Sparta Praha  04.73 
12  Barbora Šikýřová  015723  ASK Slavia Praha  04.49 
13  Veronika Křížová  995730  AC Praha 1890  04.20 
14  Radka Svatková  995901  Spartak Praha 4  04.08 
Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  72.31  11.00
2  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  60.83  9.00
3  Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  60.52  8.00
4  Šimon Souček  991115  TJ Stodůlky Praha, o.s.  56.10  7.00
5  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  55.41  6.00
6  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.07  5.00
7  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  49.96  4.00
8  Gabriel Gallovič  991126  ASK Slavia Praha  47.53  3.00
9  Adam Růžička  000316  Univerzitní sportovní klub Praha  44.52  2.00
10  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  43.32  1.00
11  Vojtěch Mudraninec  010805  AC Praha 1890  42.06 
12  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  39.66 
13  Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  38.93 
14  Filip Koutný  011223  ŠAK Novoborská Praha  33.23 
15  Michal Kulhánek  011102  TJ Stodůlky Praha, o.s.  33.08 
16  Jakub Kotík  001228  Spartak Praha 4  32.84 
17  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  32.74 
18  Michal Koubek  010416  TJ Dukla Praha  30.03 
19  Tomáš Koubek  010416  TJ Dukla Praha  29.35 
20  Tomáš Harmach  011206  ŠAK Novoborská Praha  28.28 
21  Adam Pavlík  000401  ŠAK Novoborská Praha  23.55 
Filip Sochor  991230  ASK Slavia Praha  DNP 
Lukáš Schwarczinger  000626  TJ Dukla Praha  DNP 
Vojtěch Ineman  000827  A. C. Sparta Praha  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (středa, 19.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.01  11.00
2  Amálie Tonová  996229  Univerzitní sportovní klub Praha  48.26  9.00
3  Adéla Řežábková  005624  TJ Dukla Praha  43.54  8.00
4  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  41.52  7.00
5  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  38.83  6.00
6  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.52  5.00
7  Adéla Jančálková  006019  ASK Slavia Praha  37.23  4.00
8  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  33.67  3.00
9  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.50  2.00
10  Barbora Crkvová  005814  Spartak Praha 4  29.15  1.00
11  Martina Šimánková  015508  Spartak Praha 4  26.34 
12  Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  26.25 
13  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  25.59 
14  Markéta Fejfarová  015904  AC Praha 1890  25.33 
15  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  23.26 
16  Lenka Panýrková  995627  AC Praha 1890  22.41 
17  Zuzana Filipovská  015426  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.47 
18  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  20.50 
19  Ema Polívková  015517  ASK Slavia Praha  19.44 
20  Adéla Štěpánová  005616  ASK Slavia Praha 
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  105.50 
2  USKPR  Univerzitní sportovní klub Praha  094.00 
3  SPPR4  Spartak Praha 4  075.00 
4  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  067.00 
5  DUKPR  TJ Dukla Praha  047.50 
6  STOPR  TJ Stodůlky Praha, o.s.  041.00 
7  SLAPR  ASK Slavia Praha  026.50 
8  SPAPR  A. C. Sparta Praha  025.00 
9  NOVPR  ŠAK Novoborská Praha  014.50 
10  ACPRA  AC Praha 1890  008.00 
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  128.00 
2  USKPR  Univerzitní sportovní klub Praha  098.00 
3  STOPR  TJ Stodůlky Praha, o.s.  062.00 
4  SPPR4  Spartak Praha 4  061.00 
5  NOVPR  ŠAK Novoborská Praha  026.00 
6  SLAPR  ASK Slavia Praha  021.00 
7  ACPRA  AC Praha 1890  020.00 
DUKPR  TJ Dukla Praha  020.00 
9  SPAPR  A. C. Sparta Praha  009.00 
10  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  003.00