Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva, sk. A (16.9.2012)
Datum konání: 16.9.2012
Místo konání: Kladno
Pořadatel: A.C.TEPO Kladno
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu: Martin Nešvera
Hlavní rozhodčí: Vladimír Kroužil
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Pekárek  99  Praha  08.11 
2  David Lorenz  99  plzeňský kraj  08.25 
3  Adam Šulifanský  99  Praha  08.31 
4  Daniel Uher  00  středočeský kraj  08.50 
5  Jiří Loufek  99  karlovarský kraj  08.56 
6  Adam Študlar  99  karlovarský kraj  09.00 
Matěj Fremr  99  plzeňský kraj  DNP 
Běh 2 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Krsek  00  středočeský kraj  07.87 
2  Marek Budoš  99  jihočeský kraj  07.94 
3  Filip Brom  99  Praha  08.18 
4  Antonín Matějček  99  jihočeský kraj  08.24 
5  Tomáš Javůrek  99  středočeský kraj  08.50 
6  Pavel Kortus  99  karlovarský kraj  08.52 
7  Vojtěch Štajer  99  plzeňský kraj  08.70 
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Krsek  00  středočeský kraj  07.71 
2  Marek Budoš  99  jihočeský kraj  07.90 
3  Adam Pekárek  99  Praha  08.14 
4  Filip Brom  99  Praha  08.24 
5  David Lorenz  99  plzeňský kraj  08.35 
6  Antonín Matějček  99  jihočeský kraj  08.78 
Finále B (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniel Uher  00  středočeský kraj  08.53 
2  Tomáš Javůrek  99  středočeský kraj  08.54 
3  Adam Šulifanský  99  Praha  08.57 
Pavel Kortus  99  karlovarský kraj  08.57 
5  Jiří Loufek  99  karlovarský kraj  08.67 
6  Vojtěch Štajer  99  plzeňský kraj  08.85 
7  Adam Študlar  99  karlovarský kraj  09.17 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  99  Praha  08.17 
2  Štěpánka Martínková  99  plzeňský kraj  08.50 
Eliška Ouředníková  99  středočeský kraj  08.50 
4  Kateřina Pelichovská  99  středočeský kraj  08.52 
5  Alžběta Dostálová  99  Praha  08.62 
6  Johana Kašparová  99  Praha  08.67 
7  Linda Čechová  01  karlovarský kraj  09.13 
8  Aneta Tiralová  00  karlovarský kraj  09.26 
Běh 2 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aděla Záhorová  99  jihočeský kraj  08.48 
2  Lenka Faltusová  99  jihočeský kraj  08.71 
3  Adéla Jiránková  00  středočeský kraj  09.01 
4  Anna Kozáková  99  plzeňský kraj  09.13 
5  Štěpánka Urbánková  99  plzeňský kraj  09.23 
6  Kateřina Jarošová  01  karlovarský kraj  09.32 
MS  Tereza Šolcová  99  středočeský kraj  09.03 
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  99  Praha  08.16 
2  Eliška Ouředníková  99  středočeský kraj  08.49 
3  Štěpánka Martínková  99  plzeňský kraj  08.52 
Aděla Záhorová  99  jihočeský kraj  08.52 
5  Johana Kašparová  99  Praha  08.63 
6  Kateřina Pelichovská  99  středočeský kraj  08.64 
7  Alžběta Dostálová  99  Praha  08.71 
Finále B (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lenka Faltusová  99  jihočeský kraj  08.67 
2  Adéla Jiránková  00  středočeský kraj  09.02 
3  Anna Kozáková  99  plzeňský kraj  09.08 
4  Linda Čechová  01  karlovarský kraj  09.17 
5  Aneta Tiralová  00  karlovarský kraj  09.24 
6  Štěpánka Urbánková  99  plzeňský kraj  09.29 
7  Kateřina Jarošová  01  karlovarský kraj  09.36 
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +1.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Veselá  00  středočeský kraj  43.72 
2  Alžběta Dostálová  99  Praha  45.22 
3  Ivana Fojtová  99  Praha  48.67 
4  Iva Šišková  99  jihočeský kraj  55.61 
Petra Černá  99  jihočeský kraj  DNP 
Běh 2 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Slabochová  99  středočeský kraj  45.94 
2  Zuzana Čutková  99  jihočeský kraj  46.53 
3  Lucie Burešová  99  Praha  47.61 
4  Štěpánka Urbánková  99  plzeňský kraj  49.14 
5  Aneta Tiralová  00  karlovarský kraj  50.67 
Běh 3 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vladimíra Cimbolincová  99  plzeňský kraj  46.81 
2  Nikola Dyrynková  99  středočeský kraj  47.72 
3  Kateřina Jarošová  01  karlovarský kraj  52.32 
4  Anna Kozáková  99  plzeňský kraj  53.04 
5  Markéta Pincová  99  karlovarský kraj  53.79 
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Krsek  00  středočeský kraj  40.07 
2  Matěj Běhounek  99  Praha  40.63 
3  David Lorenz  99  plzeňský kraj  42.34 
4  Ondřej Kočvara  99  jihočeský kraj  42.58 
Dominik Svoboda  99  Praha  DNP 
Běh 2 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Bárta  99  jihočeský kraj  43.81 
2  Daniel Uher  00  středočeský kraj  44.27 
3  Martin Jína  00  Praha  44.55 
4  Adrien Fajfr  99  plzeňský kraj  45.32 
5  Tomáš Pešek  01  středočeský kraj  47.39 
Běh 3 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jiří Loufek  99  karlovarský kraj  44.90 
2  Pavel Kortus  99  karlovarský kraj  45.89 
3  Ondřej Černý  99  Praha  46.29 
4  Martin Šilhavý  99  plzeňský kraj  49.92 
MS  David Herák  00  středočeský kraj  46.03 
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (neděle, 16.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Radka Bužková  00  středočeský kraj  1:44.28 
2  Andrea Duchoňová  99  Praha  1:46.80 
3  Veronika Tvrzová  99  jihočeský kraj  1:47.43 
4  Barbora Patočková  99  Praha  1:48.40 
5  Jana Matějková  99  Praha  1:49.33 
6  Eliška Brožková  99  karlovarský kraj  1:51.75 
7  Anna Suráková  00  plzeňský kraj  1:52.84 
8  Lucie Aplerová  01  plzeňský kraj  1:54.27 
9  Tereza Šolcová  99  středočeský kraj  1:55.23 
10  Klára Vodičková  00  jihočeský kraj  1:57.71 
11  Anna Cihlářová  00  středočeský kraj  1:58.89 
12  Eliška Plávková  00  karlovarský kraj  1:59.79 
13  Šárka Ledvinová  99  plzeňský kraj  2:01.44 
14  Daniela Krýslová  01  karlovarský kraj  2:08.32 
1000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 16.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Prunar  99  Praha  3:03.22 
2  Lukáš Kvasnica  99  středočeský kraj  3:04.31 
3  Lukáš Krýsl  99  plzeňský kraj  3:06.07 
4  Antonín Matějček  99  jihočeský kraj  3:07.35 
5  Kryštof Krs  99  plzeňský kraj  3:17.65 
6  Vojtěch Dryák  99  středočeský kraj  3:19.18 
7  Jan Janeček  99  Praha  3:21.19 
8  Vilém Merta  00  Praha  3:23.31 
9  Petr Louda  99  jihočeský kraj  3:23.83 
10  Matěj Stoklasa  99  středočeský kraj  3:28.54 
11  Karel Tyrpekl  99  karlovarský kraj  3:29.64 
12  Radek Šaroch  99  karlovarský kraj  3:30.21 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  99  Praha  09.75 
2  Nikola Dyrynková  99  středočeský kraj  09.92 
3  Amálie Švábíková  99  Praha  09.99 
4  Petra Černá  99  jihočeský kraj  10.54 
5  Kateřina Kleinerová  99  středočeský kraj  10.58 
6  Dita Poslušná  99  jihočeský kraj  10.68 
7  Nicoleta Turnerová  00  Praha  10.75 
8  Eva Němcová  99  jihočeský kraj  11.10 
Běh 2 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Kalousková  99  karlovarský kraj  11.15 
2  Sára Musilová  99  plzeňský kraj  11.48 
3  Tereza Sekyrová  00  karlovarský kraj  11.74 
4  Adéla Brožová  99  plzeňský kraj  11.91 
5  Kateřina Ďuržová  00  karlovarský kraj  13.24 
6  Kateřina Najmanová  99  středočeský kraj  14.36 
MS  Tereza Curdová  99  středočeský kraj  10.89 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Dvořák  99  Praha  09.85 
2  Ondřej Kočvara  99  jihočeský kraj  10.00 
3  Matěj Konečný  99  jihočeský kraj  10.15 
4  Pavel Janeček  99  Praha  10.48 
5  Ondřej Černý  99  Praha  10.71 
6  Robin Povolný  99  středočeský kraj  10.74 
7  Adrien Fajfr  99  plzeňský kraj  11.36 
Běh 2 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Tesař  99  plzeňský kraj  10.40 
2  Lukáš Šimon  99  středočeský kraj  10.41 
3  Jiří Stašek  99  plzeňský kraj  10.70 
4  David Novotný  99  karlovarský kraj  11.12 
5  Jakub Veřtát  99  jihočeský kraj  11.17 
6  Radek Šaroch  99  karlovarský kraj  12.26 
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Brom, Pekárek, Šulifarský, Dostálová, Kašparová, Turnerová, Běhounek, Kerbqachová  Praha  1:44.20 
2  Záhorová, Faltusová, Vodičková, Poslušná,Budoš, Kočvara, Bárta, Konečný  jihočeský kraj  1:46.51 
3  Herák,Javůrek, Krsek, Uher, Jiránková,Dyrynková,Pelichovská,Ouředníková  středočeský kraj  1:49.52 
4  Tesař, Janda, Kozáková, Cimbolincová, Urbánková, Martínková, Fremr, Lorenz  plzeňský kraj  1:51.80 
5  Loufek, Čechová, Študlar, Brožková, Novotný, Jarošová, Korfus, Tyralová  karlovarský kraj  1:56.52 
Běh 2 (neděle, 16.9.2012) Vítr: +0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dvořák, Janeček, Švábíková, Duchoňová, Fojtová, Burešová, Schütz, Prunar  Praha  1:50.07 
2  Čutková,Tvrzová,Němcová,Šímová,Matějček,Louda, Veřtát,Svoboda Š  jihočeský kraj  1:51.47 
3  Štajer, Lauber, Suchá, Ledvinová, Brožová, Suráková, Štverák, Stich  plzeňský kraj  1:52.93 
4  Stoklasa, Pešek, Šimon, Kvasnica, Čurdová, Veselá, Kleinerová  středočeský kraj  1:53.49 
Skok vysoký - Ml. žákyně
neděle, 16.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patricie Bujarová  99  Praha  1.46 
2  Amálie Švábíková  99  Praha  1.46 
3  Iva Šišková  99  jihočeský kraj  1.43 
4  Michaela Kalousková  99  karlovarský kraj  1.43 
5  Hana Váchová  99  jihočeský kraj  1.40 
6  Lucie Burešová  99  Praha  1.35 
7  Monika Pekařová  99  středočeský kraj  1.35 
8  Adéla Brožová  99  plzeňský kraj  1.30 
9  Nikola Novotná  99  středočeský kraj  1.30 
10  Kateřina Trnková  99  středočeský kraj  1.25 
11  Lenka Kuberková  99  plzeňský kraj  1.20 
Daniela Krýslová  01  karlovarský kraj  NZ 
Skok vysoký - Ml. žáci
neděle, 16.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1=  Matěj Konečný  99  jihočeský kraj  1.59 
1=  Štěpán Svoboda  99  jihočeský kraj  1.59 
3  Hynek Hampel  99  Praha  1.50 
4  Jakub Svoboda  99  plzeňský kraj  1.45 
5  Matyáš Janda  00  plzeňský kraj  1.40 
6=  Jakub Karafiát  99  Praha  1.40 
6=  Robin Povolný  99  středočeský kraj  1.40 
6=  Matěj Brabec  99  středočeský kraj  1.40 
9  Lukáš Šimon  99  středočeský kraj  1.35 
10  Jakub Štverák  99  plzeňský kraj  1.35 
11  Jan Růžička  99  Praha  1.25 
Marek Budoš  99  jihočeský kraj  NZ 
Skok daleký - Ml. žákyně
neděle, 16.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  99  Praha  5.28 
2  Aděla Záhorová  99  jihočeský kraj  5.21 
3  Eliška Ouředníková  99  středočeský kraj  4.65 
4  Štěpánka Martínková  99  plzeňský kraj  4.61 
5  Anna Šímová  99  jihočeský kraj  4.49 
6  Vladimíra Cimbolincová  99  plzeňský kraj  4.48 
7  Barbora Veselá  00  středočeský kraj  4.42 
8  Nicoleta Turnerová  00  Praha  4.40 
9  Adéla Jehličková  99  Praha  4.39 
10  Sofie Dlouhá  99  středočeský kraj  4.25 
11  Anna Suráková  00  plzeňský kraj  4.23 
12  Lenka Faltusová  99  jihočeský kraj  3.98 
13  Markéta Pincová  99  karlovarský kraj  3.59 
MS  Adéla Jiránková  00  středočeský kraj  4.19 
Natálie Taty  00  karlovarský kraj  NP 
Eliška Brožková  99  karlovarský kraj  NP 
Skok daleký - Ml. žáci
neděle, 16.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Běhounek  99  Praha  5.29 
2  Štěpán Svoboda  99  jihočeský kraj  5.07 
3  Filip Bárta  99  jihočeský kraj  5.01 
4  Patrik Sokol  99  středočeský kraj  4.80 
5  Tomáš Javůrek  99  středočeský kraj  4.48 
6  Jan Jirásek  00  Praha  4.45 
7  Lukáš Lauber  00  plzeňský kraj  4.39 
8  David Herák  00  středočeský kraj  4.24 
9  Jakub Štverák  99  plzeňský kraj  4.17 
10  Jan Lališ  00  karlovarský kraj  3.97 
Adam Študlar  99  karlovarský kraj  3.97 
12  Matyáš Janda  00  plzeňský kraj  3.96 
13  Jan Schütz  99  Praha  3.89 
David Novotný  99  karlovarský kraj  NP 
Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně
neděle, 16.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dita Poslušná  99  jihočeský kraj  10.73 
2  Karla Fouani  99  Praha  08.76 
3  Anna Šímová  99  jihočeský kraj  08.45 
4  Michaela Matúšová  99  plzeňský kraj  08.38 
5  Tereza Štorchová  00  jihočeský kraj  08.37 
6  Aneta Kopecká  99  Praha  07.98 
7  Kristýna Schömplugová  00  středočeský kraj  07.97 
8  Markéta Hartmanová  99  středočeský kraj  07.77 
9  Tereza Pluhařová  99  Praha  07.21 
10  Kristýna Klapšová  99  středočeský kraj  06.83 
11  Lenka Fialová  99  plzeňský kraj  06.70 
12  Eliška Plávková  00  karlovarský kraj  06.02 
13  Tereza Poncová  99  karlovarský kraj  05.58 
14  Eliška Valušová  00  karlovarský kraj  05.19 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
neděle, 16.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  99  Praha  12.18 
2  Adam Pekárek  99  Praha  11.20 
3  Jakub Karafiát  99  Praha  11.08 
4  Jiří Kubeš  99  středočeský kraj  10.10 
5  Ondřej Skládal  99  jihočeský kraj  09.99 
6  Ondřej Špaček  99  středočeský kraj  09.87 
7  Václav Matoušek  99  jihočeský kraj  09.55 
8  Jiří Stašek  99  plzeňský kraj  09.34 
9  Jan Groček  00  středočeský kraj  09.30 
10  Josef Jelínek  00  jihočeský kraj  09.03 
11  Radek Dojčar  00  karlovarský kraj  08.43 
12  David Tichota  00  karlovarský kraj  08.21 
13  Vojtěch Štajer  99  plzeňský kraj  07.72 
14  Petr Jelen  99  karlovarský kraj  07.62 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
neděle, 16.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Tregelová  99  Praha  54.92 
2  Adéla Jehličková  99  Praha  50.78 
3  Barbora Jehličková  99  Praha  49.96 
4  Klára Zatloukalová  00  středočeský kraj  47.81 
5  Hana Váchová  99  jihočeský kraj  47.66 
6  Markéta Hartmanová  99  středočeský kraj  44.92 
7  Tereza Štorchová  00  jihočeský kraj  44.45 
8  Eva Němcová  99  jihočeský kraj  43.53 
9  Linda Suchá  01  plzeňský kraj  42.27 
10  Michaela Matúšová  99  plzeňský kraj  39.75 
11  Kristýna Schömplugová  00  středočeský kraj  39.02 
12  Sára Musilová  99  plzeňský kraj  36.74 
13  Tereza Poncová  99  karlovarský kraj  34.12 
14  Eliška Valušová  00  karlovarský kraj  33.41 
MS  Radka Bužková  00  středočeský kraj  42.96 
MS  Noemi Krascenitsová  99  středočeský kraj  32.24 
Natálie Taty  00  karlovarský kraj  NP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
neděle, 16.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Rotter  99  Praha  71.29 
2  Martin Dvořák  99  Praha  65.80 
3  Patrik Sokol  99  středočeský kraj  64.14 
4  Jan Herman  99  Praha  60.06 
5  Antonín Švarc  00  jihočeský kraj  53.45 
6  Jan Groček  00  středočeský kraj  51.42 
7  Martin Plaček  99  jihočeský kraj  49.53 
8  David Novotný  99  karlovarský kraj  48.69 
9  Kryštof Hartman  99  středočeský kraj  46.44 
10  Kryštof Krs  99  plzeňský kraj  44.86 
11  Jan Lališ  00  karlovarský kraj  43.51 
12  Matěj Fremr  99  plzeňský kraj  42.63 
13  Radek Dojčar  00  karlovarský kraj  41.96 
14  Lukáš Lauber  00  plzeňský kraj  40.10 
15  Ondřej Skládal  99  jihočeský kraj  40.09 
MS  Ondřej Špaček  99  středočeský kraj  45.62