2. finále A staršího žactva a finále B (12.9.2012)
Datum konání: 12.9.2012
Místo konání: Praha
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Žaneta Václavková
Ředitel závodu: Jitka Fialová
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka: měřeno elektronicky, časomírou OMEGA OSV3HE - software SCAN´O VISION
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.64 
2  Jan Moudrý  971104  ASK Slavia Praha  07.70 
3  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  07.73 
4  Michal Kasan  970324  ASK Slavia Praha  07.90 
5  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.01 
6  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  10.87 
Běh 2 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
2  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  07.76 
3  Šimon Jůn  970107  PSK Olymp Praha  07.85 
4  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.99 
5  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  08.30 
6  Viktor Kocourek  970312  PSK Olymp Praha  08.33 
Běh 3 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jiří Gazda  970920  Spartak Praha 4  08.35 
2  Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  08.38 
3  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  08.55 
4  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  09.15 
Duc Tuan Anh Tran  970510  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  08.60 
2  Vojtěch Štěpán  970528  SK Kotlářka Praha  08.71 
3  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  08.72 
4  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  08.83 
5  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  08.84 
Běh 5 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Kormout  970329  Atletický školní klub Mazurská  08.73 
2  Jan Kárník  981030  ASK Slavia Praha  08.76 
3  Pavel Davídek  970903  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.00 
4  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  09.01 
5  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  09.04 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  08.32 
2  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.36 
3  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  08.50 
4  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  08.56 
5  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  08.71 
6  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.87 
Běh 2 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  08.50 
2  Senta Müllerová  975729  ASK Slavia Praha  08.63 
3  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  08.67 
4  Jana Pavelková  975819  ASK Slavia Praha  08.69 
5  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.96 
6  Helena Dobiášová  975206  ASK Slavia Praha  09.16 
Běh 3 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  08.72 
2  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  08.77 
3  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.79 
4  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.89 
Barbora Šmejkalová  975906  ASK Slavia Praha  08.89 
Kateřina Linhartová  975521  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hana Ondrková  976009  Spartak Praha 4  09.03 
2  Aneta Anna Filusztková  985220  ASK Slavia Praha  09.14 
3  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  09.21 
4  Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  09.29 
5  Kristýna Švancarová  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.30 
6  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  09.39 
Běh 5 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  09.09 
2  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  09.12 
3  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  09.92 
Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  DNP 
Zuzana Moravcová  985908  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 6 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicole Rowlandová  976019  Univerzitní sportovní klub Praha  08.87 
2  Jana Stříhavková  976020  Atletický školní klub Mazurská  09.41 
3  Michaela Kašparová  985220  SK Kotlářka Praha  09.95 
MS  Markéta Prouzová  97  ASK Slavia Praha  08.69 
MS  Kateřina Kulíšková  98  Atletický školní klub Mazurská  10.46 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  43.73 
2  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  44.30 
3  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  45.06 
4  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  45.09 
5  Senta Müllerová  975729  ASK Slavia Praha  48.43 
Běh 2 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Šambergerová  975307  PSK Olymp Praha  47.45 
2  Eva Štěpánková  976130  PSK Olymp Praha  47.97 
3  Barbora Šmejkalová  975906  ASK Slavia Praha  50.12 
4  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  52.55 
Anna Kadeřávková  975724  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 3 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  46.08 
2  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.18 
3  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.27 
4  Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  49.06 
Helena Dobiášová  975206  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jana Santolíková  985621  PSK Olymp Praha  49.34 
2  Markéta Jónová  976101  TJ Stodůlky Praha, o.s.  49.85 
3  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  50.55 
4  Barbora Haklová  986107  Univerzitní sportovní klub Praha  52.05 
5  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  52.08 
Běh 5 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Linhartová  975521  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
2  Kristýna Švancarová  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.69 
3  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  56.74 
4  Michaela Kašparová  985220  SK Kotlářka Praha  61.31 
MS  Kateřina Kulíšková  98  Atletický školní klub Mazurská  57.85 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  38.44 
2  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  39.10 
3  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  39.19 
4  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.57 
5  Šimon Jůn  970107  PSK Olymp Praha  40.90 
6  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  42.64 
Běh 2 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.25 
2  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  42.77 
3  Václav Santolík  970310  PSK Olymp Praha  44.70 
4  Viktor Kocourek  970312  PSK Olymp Praha  45.51 
5  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  45.67 
6  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  47.01 
Běh 3 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jiří Ledvinka  971008  Spartak Praha 4  46.49 
2  Vojtěch Štěpán  970528  SK Kotlářka Praha  46.56 
3  Tomáš Kraváček  970807  Spartak Praha 4  46.90 
4  Pavel Davídek  970903  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.36 
5  Martin Šamberger  000725  PSK Olymp Praha  56.40 
Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  39.54 
2  Jan Moudrý  971104  ASK Slavia Praha  41.79 
3  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.10 
4  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  45.88 
5  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  46.83 
6  Martin Kroulík  980530  ASK Slavia Praha  49.33 
1500 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  5:15.20 
2  Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  5:17.79 
3  Barbora Šambergerová  975307  PSK Olymp Praha  5:23.02 
4  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  5:29.50 
5  Kateřina Krejčí  005624  PSK Olymp Praha  5:29.95 
6  Anna Sieglová  985411  PSK Olymp Praha  5:42.48 
7  Barbora Krejčová  975610  PSK Olymp Praha  5:50.20 
8  Jana Prozrová  975624  Spartak Praha 4  5:51.73 
9  Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  5:54.19 
10  Aneta Anna Filusztková  985220  ASK Slavia Praha  6:02.97 
11  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:07.10 
12  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:26.50 
13  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:44.27 
14  Kristýna Sehnalová  975525  Atletický školní klub Mazurská  7:14.33 
15  Hana Gurková  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  7:49.10 
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  4:39.83 
2  Lukáš Svěchota  970506  Spartak Praha 4  4:42.37 
3  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  4:43.05 
4  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  4:48.01 
5  Jan Kubš  971116  PSK Olymp Praha  4:49.31 
6  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  4:59.79 
7  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  5:00.10 
8  Geron Stewart  980921  Spartak Praha 4  5:02.32 
9  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  5:04.26 
10  Pavel Siegl  980411  PSK Olymp Praha  5:23.84 
11  Dominik Pasler  980331  Spartak Praha 4  5:31.03 
Běh 2 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Hofta  970309  ASK Slavia Praha  5:12.41 
2  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  5:14.84 
3  Petr Hanuš  981208  SK Kotlářka Praha  5:15.75 
4  Adam Čermák  971121  ASK Slavia Praha  5:20.57 
5  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:24.96 
6  Samuel Fabian  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:25.02 
7  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  5:35.15 
8  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:44.20 
Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  DNF 
Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  DNF 
100 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  16.11 
2  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  16.79 
3  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  17.12 
4  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  17.38 
Běh 2 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  16.71 
2  Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub Praha  17.28 
3  Lenka Jordáková  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.09 
4  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.19 
Běh 3 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  19.14 
2  Anna Sieglová  985411  PSK Olymp Praha  20.12 
3  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  26.19 
100 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  14.57 
2  Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  14.89 
3  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  14.91 
4  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  16.07 
Běh 2 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.04 
2  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.30 
3  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  16.89 
4  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  16.98 
Běh 3 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  DNP 
2  Václav Santolík  970310  PSK Olymp Praha  17.95 
3  Jakub Vlček  981112  ASK Slavia Praha  18.36 
Běh 4 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.53 
2  Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.58 
3  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  20.35 
Běh 5 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.12 
2  Pavel Siegl  980411  PSK Olymp Praha  20.15 
3  Pavel Valsa  980616  Atletický školní klub Mazurská  23.51 
200 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  32.95 
2  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  33.35 
3  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  34.74 
Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  DNF 
Běh 2 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  33.43 
2  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  34.49 
3  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  34.93 
Běh 3 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  33.97 
2  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  36.91 
3  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  39.63 
Běh 4 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.03 
2  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  39.47 
3  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  43.99 
200 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  28.31 
2  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  28.59 
3  Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  28.77 
4  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  32.27 
Běh 2 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.70 
2  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  31.88 
3  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  32.03 
4  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.21 
Běh 3 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  31.03 
2  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  33.59 
3  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.16 
4  Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.42 
Běh 4 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.43 
2  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  35.69 
3  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  37.68 
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  A - Herynková, Pavelková, Kopecká  ASK Slavia Praha  2:18.22 
2  B - nemešová, D´Ambrosca, Edlová  SK Kotlářka Praha  2:18.36 
3  A - Krupařová L., Němcová, Šambergerová  PSK Olymp Praha  2:22.02 
4  B - Mitrovičová, Vavrousová, Müllerová  ASK Slavia Praha  2:22.34 
5  A - Hamerníková, Jarešová, Bartošová  SK Kotlářka Praha  2:22.57 
6  A - Rybářová, Sumegová, Zafarová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:23.73 
7  A - Chrpová, zenkerová, Rowlandová  Univerzitní sportovní klub Praha  2:24.72 
8  A - Jónová, Švehlová, Tučková,  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:26.78 
9  B - Santolíková, Štěpánková, Vohánková  PSK Olymp Praha  2:27.14 
10  B - Cranfordová, Švancarová, Linhartová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:36.70 
11  B - javorská, Kundrátová, Skácelová  Univerzitní sportovní klub Praha  2:38.21 
Běh 2 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  C - Chvalovská, Lojkásková, Čalounová  SK Kotlářka Praha  2:22.12 
2  D - Šmejkalová, Šimková, Filusztková  ASK Slavia Praha  2:28.73 
3  C - Rákosníková, Dobiášová, Sládková  ASK Slavia Praha  2:29.12 
4  D - Dudková, Hrdá, Prokelová  SK Kotlářka Praha  2:34.07 
5  C - Fořtová, Mandová, Caisová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:35.69 
6  A - Hrušková, Gemelová, Sedláková  Atletický školní klub Mazurská  2:37.52 
7  B - Římalová, Střihavková, Sehnalová  Atletický školní klub Mazurská  2:54.22 
B - Hladíková, Chudějová, Špačková  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
3 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  A - Capouch, Kisiala, Slavíček L.  ASK Slavia Praha  1:58.42 
2  A - Jůn, Šimek, Rada  PSK Olymp Praha  2:02.77 
3  A - Musil, Janoušek, Račko  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:03.74 
4  A - Hartych, Müller, Šícha  Univerzitní sportovní klub Praha  2:03.83 
5  A - Gazda, Hřebíček, Nardelli  Spartak Praha 4  2:06.20 
6  A - Moucha, Štogl, Štěpánek  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:07.93 
7  B - Šíma, Novotný, Hibš  ASK Slavia Praha  2:11.69 
8  A - Karlík, Klár, Obhlídal  SK Kotlářka Praha  2:12.49 
9  B - Vyskočil, Večeřa, Job  Univerzitní sportovní klub Praha  2:18.15 
10  B - Šimek D., Rataj, Nagy  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:22.96 
11  B - hanuš, Hoza J., Panáček  SK Kotlářka Praha  2:28.59 
Běh 2 (středa, 12.9.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  B - Kocourek, Nicolas, Santolík  PSK Olymp Praha  2:17.48 
2  C - Mach, Hofta, Brejcha  ASK Slavia Praha  2:19.42 
3  D - Slavíček P., Kárník, Vlček  ASK Slavia Praha  2:22.63 
4  C - Zuna J., Zuna M., Štepán  SK Kotlářka Praha  2:23.31 
5  B - Ledvinka, Škoda, Kraváček  Spartak Praha 4  2:24.42 
6  C - Pohořalý, Špaček, Počta  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:33.91 
A - Čambor, Čambor, Stanovský  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
B - Cvček, Kubát, Sellner  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Skok vysoký - Žákyně
středa, 12.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  1.50 
2  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.50 
3  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  1.47 
4  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  1.38 
5  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  1.38 
6  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.35 
7  Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  1.30 
8  Eva Štěpánková  976130  PSK Olymp Praha  1.25 
9  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  1.25 
10  Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
11=  Jana Tučková  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.20 
11=  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  1.20 
Zuzana Moravcová  985908  Spartak Praha 4  0 
Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  0 
Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0 
Klára Sehnalová  985603  Spartak Praha 4  0 
Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
Natálie Višvaderová  985818  ASK Slavia Praha  0 
Skok vysoký - Žáci
středa, 12.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.61 
2  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  1.58 
3  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.55 
4  Vojtěch Šimek  970527  PSK Olymp Praha  1.55 
5  Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  1.45 
6  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  1.40 
7  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  1.40 
8=  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  1.35 
8=  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  1.35 
8=  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  1.35 
8=  Matěj Vyskočil  971003  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
8=  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
Jan Kárník  981030  ASK Slavia Praha  0 
Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  0 
Skok o tyči - Žákyně
středa, 12.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  2.50 
2  Lenka Jordáková  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.10 
3  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.10 
4  Lucie Šímová  975403  Univerzitní sportovní klub Praha  2.00 
5  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  1.80 
Skok daleký - Žákyně
středa, 12.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  4.80 
2  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  4.66 
3  Jana Pavelková  975819  ASK Slavia Praha  4.61 
4  Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub ...  4.59 
5  Lucie Pilíková  985904  SK Kotlářka Praha  4.46 
6  Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  4.40 
7  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.27 
8  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  4.25 
Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.25 
10  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub ...  4.20 
11  Nicole Rowlandová  976019  Univerzitní sportovní klub ...  4.17 
12  Markéta Jónová  976101  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.07 
13  Barbora Krejčová  975610  PSK Olymp Praha  3.97 
14  Jana Stříhavková  976020  Atletický školní klub Mazurská  3.87 
15  Barbora Císařová  975725  Spartak Praha 4  3.86 
16  Jana Tučková  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.82 
17  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  3.64 
18  Romana Jizbová  985228  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.54 
19  Jana Santolíková  985621  PSK Olymp Praha  3.29 
Anna Kadeřávková  975724  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0 
Skok daleký - Žáci
středa, 12.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.67 
2  Michal Kasan  970324  ASK Slavia Praha  5.45 
3  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.15 
4  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  5.00 
5  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.98 
6  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  4.88 
7  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.81 
8  Jiří Gazda  970920  Spartak Praha 4  4.66 
9  Jiří Job  970825  Univerzitní sportovní klub ...  4.57 
10  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.26 
11  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub ...  4.17 
MS  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.43 
Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  0 
Vrh koulí 3kg - Žákyně
středa, 12.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Lišková  975423  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.90 
2  Lucie Vohánková  975515  PSK Olymp Praha  09.41 
3  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  08.80 
4  Kateřina Švehlová  975606  PSK Olymp Praha  08.78 
5  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  08.64 
6  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.63 
7  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  08.62 
8  Tereza Kovářová  985524  ASK Slavia Praha  08.60 
9  Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  07.75 
10  Tereza Poschlová  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.70 
11  Tereza Chudějová  975529  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.50 
12  Kateřina Hudáková  986218  Spartak Praha 4  07.29 
13  Petra Havelková  975709  Spartak Praha 4  06.80 
14  Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.72 
15  Hana Hladíková  976001  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.69 
16  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  06.60 
17  Barbora Haklová  986107  Univerzitní sportovní klub Praha  06.50 
18  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  06.06 
MS  Kristýna Horáčková  985717  ASK Slavia Praha  08.11 
MS  Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.57 
Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  0 
Vrh koulí 4kg - Žáci
středa, 12.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  12.03 
2  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  11.17 
3  Vojtěch Šimek  970527  PSK Olymp Praha  11.03 
4  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  11.01 
5  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.90 
6  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  10.50 
7  Jiří Ledvinka  971008  Spartak Praha 4  10.40 
8  Dominik Počta  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.70 
9  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.60 
10  Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  09.58 
11  Tomáš Kraváček  970807  Spartak Praha 4  09.10 
12  Vojtěch Dynybyl  980910  SK Kotlářka Praha  07.24 
13  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  06.57 
MS  Jan Hečko  970720  AC Kovošrot Praha  08.73 
Martin Kroulík  980530  ASK Slavia Praha  0 
Duc Tuan Anh Tran  970510  Univerzitní sportovní klub Praha  0 
Hod diskem 1kg - Žákyně
středa, 12.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  23.44 
2  Kateřina Švehlová  975606  PSK Olymp Praha  21.77 
3  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  21.74 
4  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  21.59 
5  Markéta Lišková  975423  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.39 
6  Lucie Vohánková  975515  PSK Olymp Praha  20.98 
7  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  20.58 
8  Tereza Kovářová  985524  ASK Slavia Praha  19.02 
9  Romana Jizbová  985228  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.98 
10  Lucie Šímová  975403  Univerzitní sportovní klub Praha  18.66 
11  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  17.94 
12  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.41 
13  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  15.38 
14  Hana Ondrková  976009  Spartak Praha 4  14.85 
15  Barbora Císařová  975725  Spartak Praha 4  14.69 
16  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  14.17 
17  Hana Hladíková  976001  TJ Stodůlky Praha, o.s.  14.00 
18  Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.79 
19  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  13.72 
20  Petra Havelková  975709  Spartak Praha 4  13.66 
21  Kateřina Hudáková  986218  Spartak Praha 4  12.48 
22  Kristýna Sehnalová  975525  Atletický školní klub Mazurská  09.36 
MS  Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.69 
Tereza Chudějová  975529  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0 
Hod diskem 1kg - Žáci
středa, 12.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.15 
2  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  27.48 
3  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  27.13 
4  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  27.04 
5  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.47 
6  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  24.32 
7  Matěj Vyskočil  971003  Univerzitní sportovní klub Praha  23.53 
8  Jiří Job  970825  Univerzitní sportovní klub Praha  22.78 
9  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  21.70 
10  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.84 
11  Petr Šulc  980326  ASK Slavia Praha  20.13 
12  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  19.08 
13  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  17.05 
MS  Jan Hečko  970720  AC Kovošrot Praha  21.85 
MS  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0 
Hod oštěpem 600g - Žáci
středa, 12.9.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.20 
2  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.35 
3  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  36.91 
4  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.11 
5  Jakub Vlček  981112  ASK Slavia Praha  32.43 
6  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  30.25 
7  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  30.04 
8  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  29.44 
9  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  28.68 
10  Vojtěch Dynybyl  980910  SK Kotlářka Praha  28.58 
11  Petr Hanuš  981208  SK Kotlářka Praha  28.53 
12  Štěpán Kormout  970329  Atletický školní klub Mazurská  17.90 
13  Pavel Valsa  980616  Atletický školní klub Mazurská  17.32 
MS  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.71 
MS  Petr Šulc  980326  ASK Slavia Praha  25.29 
Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  0