III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (19.6.2012)
Datum konání: 19.6.2012
Místo konání: Praha-Strahov
Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.41  11.00 
2  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.54  9.00 
3  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  07.63  8.00 
4  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.72  7.00 
5  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  08.26  4.00 
Běh 2 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  08.09  6.00 
2  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.20  5.00 
3  Duc Tuan Anh Tran  970510  Univerzitní sportovní klub Praha  08.31  3.00 
4  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  08.65  2.00 
Běh 3 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  08.68  1.00 
2  Pavel Valsa  980616  Atletický školní klub Mazurská  09.53 
Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Vojtěch Dynybyl  980910  SK Kotlářka Praha  DNP 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  08.30  11.00 
2  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.39  9.00 
3  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  08.41  8.00 
4  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  08.51  6.00 
5  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  10.71 
Běh 2 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.74  5.00 
2  Markéta Veselková  976231  Univerzitní sportovní klub Praha  08.85  2.00 
3  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  08.95  1.00 
4  Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  08.96 
MB  Aneta Jagschová  986101  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.22 
Běh 3 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  08.46  7.00 
2  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.75  4.00 
3  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.76  3.00 
4  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.22 
MB  Terezie Skotnická  985727  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.00 
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  20.24  11.00 
2  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  20.33  9.00 
3  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  20.41  8.00 
4  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.95  7.00 
5  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  21.05  6.00 
6  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  21.89  2.00 
Běh 2 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.36  5.00 
2  Eva Štěpánková  976130  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.41  4.00 
3  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.72  3.00 
4  Markéta Veselková  976231  Univerzitní sportovní klub Praha  21.96  1.00 
5  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.04 
MB  Terezie Skotnická  985727  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.32 
Běh 3 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  22.05 
2  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.30 
3  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  22.45 
4  Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  22.70 
5  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.72 
MB  Aneta Jagschová  986101  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.58 
Běh 4 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Barbora Haklová  986107  Univerzitní sportovní klub Praha  22.34 
2  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  22.67 
3  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  22.97 
4  Anna Přecechtělová  985915  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.08 
5  Gabriela Hampelová  976021  Atletický školní klub Mazurská  25.57 
MB  Kateřina Linhartová  975521  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.56 
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  17.98  11.00 
2  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.15  9.00 
3  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.17  8.00 
4  Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  20.37  2.00 
Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.45  6.00 
2  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  19.64  5.00 
3  Duc Tuan Anh Tran  970510  Univerzitní sportovní klub Praha  19.90  4.00 
4  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  20.11  3.00 
5  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.59  1.00 
Běh 3 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.86  7.00 
2  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  21.02 
3  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  21.41 
4  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.06 
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:36.38  11.00
2  Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  5:49.50  9.00
3  Anna Chotěborová  976229  SK Kotlářka Praha  6:09.65  8.00
4  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  6:23.26  7.00
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  4:46.49  11.00
2  Jan Kubš  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4:54.69  9.00
3  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  5:09.89  8.00
4  Jakub Erben  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:16.24  7.00
5  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:18.26  6.00
6  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:20.76  5.00
7  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  5:26.60  4.00
100 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.97  9.00 
2  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.55  8.00 
3  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.57  7.00 
4  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  20.81  5.00 
Běh 2 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  16.02  11.00 
2  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  18.99  6.00 
MB  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  16.07 
100 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  17.23  11.00 
2  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  18.23  9.00 
3  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.54  8.00 
4  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  18.87  7.00 
5  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  19.54  6.00 
Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNF 
200 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  31.31  11.00 
2  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  32.71  8.00 
3  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  32.93  7.00 
4  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  33.50  6.00 
Běh 2 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  31.48  9.00 
2  Lenka Jordáková  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.72  5.00 
3  Denisa Pouchová  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  37.93  4.00 
200 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  29.39  11.00 
2  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  30.72  9.00 
3  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.90  7.50 
4  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.14  6.00 
5  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  32.34  5.00 
Běh 2 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  30.90  7.50 
2  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  35.34  4.00 
3  Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.37  3.00 
MB  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.98 
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Edlová, Hamerníková, Nemešová  SK Kotlářka Praha  2:15.10  11.00 
2  Jarešová, Prokelová, D Ambroska  SK Kotlářka Praha  2:23.18  9.00 
3  Baziková, Hrušková, Gemelová  Atletický školní klub Mazurská  2:24.64  8.00 
4  Fořtová, Sumegová, Rybářová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:24.88  7.00 
5  Santolíková, Pouchová, Štěpánková  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:24.89  6.00 
6  Chrpová, Kundrátová, Veselková  Univerzitní sportovní klub Praha  2:26.06  5.00 
7  Hrdá, Chotěborová, Nidetzká  SK Kotlářka Praha  2:28.68  4.00 
8  Peřinová, Haklová, Sluková  Univerzitní sportovní klub Praha  2:32.23  3.00 
9  Buršíková, Římalová, Hampelová  Atletický školní klub Mazurská  2:49.67  2.00 
Skácelová, Bíbolíková, Javorská  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
3 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body 
1  Hartych, Muller, Mára  Univerzitní sportovní klub Praha  2:02.09  11.00 
2  Janoušek, Souček, Musil  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:02.94  9.00 
3  Šimek, Kubš, Santolík  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:07.34  8.00 
4  Jedlička, Karlík, Panáček  SK Kotlářka Praha  2:12.97  7.00 
5  Švarc, Vyskočil, Tran  Univerzitní sportovní klub Praha  2:15.47  6.00 
6  Klár, Hoza J., Zuna J.  SK Kotlářka Praha  2:22.25  5.00 
7  Obhlídal, Hoza F., Zuna M.  SK Kotlářka Praha  2:26.94  4.00 
8  Kosík, ŠmídaD., Kalabis  Univerzitní sportovní klub Praha  2:27.05  3.00 
Račko, Kubelka, Čermák  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  1.42  11.00
2  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.42  9.00
3  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  1.42  8.00
4  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  1.36  7.00
5  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  1.30  6.00
6  Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  1.30  5.00
7=  Denisa Pouchová  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.30  3.50
7=  Eva Štěpánková  976130  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.30  3.50
9  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25  2.00
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  1.63  11.00
2  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  1.58  9.00
3  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.55  8.00
4  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.55  7.00
5  Matěj Vyskočil  971003  Univerzitní sportovní klub Praha  1.43  6.00
6  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35  5.00
David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  0 
Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  0 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  5.15  11.00
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  4.97  9.00
3  Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  4.89  8.00
4  Lucie Pilíková  985904  SK Kotlářka Praha  4.85  7.00
5  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.73  6.00
6  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.71  5.00
7  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.61  4.00
8  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  4.60  3.00
9  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub ...  4.46  2.00
10  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.37  1.00
11  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub ...  4.08 
12  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  3.91 
MB  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  4.99 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  5.52  11.00
2  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.03  9.00
3  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  4.96  8.00
4  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub ...  4.87  7.00
5  Lukáš Tůma  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.81  6.00
6  Jakub Erben  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.34  5.00
7  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.22  4.00
MB  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.67 
MB  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  4.61 
Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.19  11.00
2  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  08.77  9.00
3  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  07.98  8.00
4  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  07.97  7.00
5  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.54  6.00
6  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.36  5.00
7  Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.23  4.00
8  Anna Přecechtělová  985915  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.14  3.00
9  Lucie Šímová  975403  Univerzitní sportovní klub Praha  07.14  2.00
10  Romana Jizbová  985228  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.04  1.00
11  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.91 
12  Gabriela Hampelová  976021  Atletický školní klub Mazurská  06.90 
13  Barbora Haklová  986107  Univerzitní sportovní klub Praha  06.60 
14  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  06.30 
MB  Markéta Lišková  975423  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.63 
Kateřina Veselá  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  12.03  11.00
2  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  11.89  9.00
3  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.20  8.00
4  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.98  7.00
5  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  10.49  6.00
6  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.72  5.00
7  Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  09.53  4.00
8  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.89  3.00
9  Daniel Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  08.50  2.00
10  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.76  1.00
11  Jan Červený  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.72 
12  Tomáš Pardubský  980307  SK Kotlářka Praha  07.55 
13  Štěpán Kormout  970329  Atletický školní klub Mazurská  07.47 
14  David Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  07.13 
15  Tomáš Krauz  980719  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.12 
Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)
Finále (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Lucie Šímová  975403  Univerzitní sportovní klub Praha  21.60  11.00
2  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.30  9.00
3  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  19.50  8.00
4  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.28  7.00
5  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  17.00  6.00
6  Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.32  5.00
7  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.38  4.00
8  Anna Chotěborová  976229  SK Kotlářka Praha  11.34  3.00
9  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.55  2.00
MB  Markéta Lišková  975423  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.33 
MB  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  22.07 
MB  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  18.95 
MB  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  18.74 
Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (úterý, 19.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  31.01  11.00
2  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.09  9.00
3  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  28.22  8.00
4  Daniel Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  27.25  7.00
5  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.94  6.00
6  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.75  5.00
7  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  22.99  4.00
8  Jan Červený  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.86  3.00
9  Matěj Vyskočil  971003  Univerzitní sportovní klub Praha  22.04  2.00
10  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  21.91  1.00
11  David Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  20.40 
12  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  19.67 
13  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.78 
14  Vojtěch Dynybyl  980910  SK Kotlářka Praha  18.73 
15  Tomáš Krauz  980719  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.18 
16  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.50 
17  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.03 
18  Pavel Valsa  980616  Atletický školní klub Mazurská  15.14 
Štěpán Kormout  970329  Atletický školní klub Mazurská  0 
Celkový bodový stav - Žákyně
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  KOTPR  SK Kotlářka Praha  181.00 
2  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  128.00 
3  USKPR  Univerzitní sportovní klub Praha  083.00 
4  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  072.00 
5  UJPR9  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  057.00 
Celkový bodový stav - Žáci
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Body 
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  168.50 
2  USKPR  Univerzitní sportovní klub Praha  132.50 
3  KOTPR  SK Kotlářka Praha  123.00 
4  UJPR9  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  066.00 
5  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  032.00