4. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (14.6.2012)
Datum konání: 14.6.2012
Místo konání: Praha
Pořadatel: AŠK Mazurská a ŠAK Novoborská
Výsledky zpracoval: Filip Kubelka
Ředitel závodu: Filip Kubelka
Hlavní rozhodčí: Jaroslav Vlasák
Technický delegát:
Poznámka: vítr neměřen, časy měřeny ručně
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  08.4 
2  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  08.8 
3  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  09.0 
4  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  09.6 
5  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  10.3 
Běh 2 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  09.5 
2  Adam Vodehnal  001203  ŠAK Novoborská Praha  10.1 
3  Tomáš Harmach  011206  ŠAK Novoborská Praha  10.3 
4  Filip Koutný  011223  ŠAK Novoborská Praha  10.6 
5  Lukáš Novotný  990305  SK Kotlářka Praha  DNP 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  08.3 
2  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  09.1 
3  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  09.1 
4  Natálie Tiplicová  006025  Atletický školní klub Mazurská  09.5 
Běh 2 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Tomášková  995922  SK Kotlářka Praha  09.0 
2  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  09.2 
3  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  09.3 
4  Lucie Suchomelová  005919  ŠAK Novoborská Praha  09.8 
Běh 3 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  09.5 
2  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  09.7 
3  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  11.1 
MS  Karin Rozhyna  99  Univerzitní sportovní klub Praha  09.1 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  23.3 
2  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  23.8 
3  Barbora Šmejkalová  005909  SK Kotlářka Praha  26.1 
4  Vendula Rusá  015706  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  23.2 
2  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  23.9 
3  Veronika Kratochvílová  015102  SK Kotlářka Praha  25.1 
Běh 3 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Helena Fridrichová  995413  Atletický školní klub Mazurská  24.8 
2  Simona Ságlová  005627  ŠAK Novoborská Praha  25.0 
3  Julie Slámová  015306  SC Radotín Praha  25.8 
Běh 4 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  23.1 
2  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  25.4 
MS  Kristýna Tončevová  99  ŠAK Novoborská Praha  26.7 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  20.6 
2  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  21.4 
3  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  22.7 
4  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  24.1 
Běh 2 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  22.8 
2  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  23.4 
3  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  24.1 
Běh 3 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  24.0 
2  David Polák  001114  SC Radotín Praha  24.5 
3  Lukáš Slabý  990206  SK Kotlářka Praha  25.5 
Běh 4 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  23.2 
2  Adam Pavlík  000401  ŠAK Novoborská Praha  26.3 
MS  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  25.2 
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  1:59.6 
2  Petra Nollová  015421  SK Kotlářka Praha  2:02.0 
3  Helena Rösslerová  995616  Atletický školní klub Mazurská  2:05.5 
4  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  2:07.7 
5  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  2:11.8 
6  Natálie Kramcha  015624  SC Radotín Praha  2:12.4 
7  Jana Tuháčková  005128  SC Radotín Praha  2:16.7 
Běh 2 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  1:55.5 
2  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  2:03.3 
3  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  2:09.3 
4  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  2:10.6 
5  Tereza Líbalová  015721  SK Aktis Praha  2:11.8 
6  Nikola Štucaurová  005426  Atletický školní klub Mazurská  2:17.8 
600 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  1:45.5 
2  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  1:51.9 
3  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  1:57.7 
4  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  1:59.6 
5  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  2:05.3 
6  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  2:06.1 
7  Jan Šedivý  001128  ŠAK Novoborská Praha  2:15.6 
8  Vojtěch Dohnal  010821  SK Aktis Praha  2:18.6 
9  Kryštof Kafka  010117  SC Radotín Praha  2:23.9 
10  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  2:24.5 
11  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  NP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  12.6 
2  Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  13.0 
3  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  13.4 
4  Jolana Šádková  005224  SC Radotín Praha  13.7 
Běh 2 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  12.7 
2  Barbora Hanzelínová  005430  Univerzitní sportovní klub Praha  13.2 
3  Sabina Jiříčková  006212  ŠAK Novoborská Praha  13.5 
4  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  14.1 
Běh 3 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marie Benešová  006028  ŠAK Novoborská Praha  12.4 
2  Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  13.8 
3  Adéla Farkašová  005920  Atletický školní klub Mazurská  15.9 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  10.7 
2  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  11.2 
3  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  11.7 
4  Martin Máša  000605  SC Radotín Praha  14.2 
Běh 2 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  11.1 
2  Jan Kovařík  010714  ŠAK Novoborská Praha  13.5 
3  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  13.9 
4  Matěj Bulánek  000423  Atletický školní klub Mazurská  15.4 
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  A - Jehličková B. - Kašparová - Rákosník - Přikryl  Univerzitní sportovní klub Praha  32.6 
2  A - Klárová - Nollová - Mička - Jirásek  SK Kotlářka Praha  34.3 
3  A - Slámová - Špačková K. - Košař - Višna  SC Radotín Praha  35.3 
4  A - Králová - Štucaurová - Vevera - Hampel  Atletický školní klub Mazurská  DQ 
Běh 2 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  B - Jehličková A. - Drsková - Prunar - Puchmajer  Univerzitní sportovní klub Praha  33.9 
2  B - Slabý - Pluhařová - Tomášková - Drapák  SK Kotlářka Praha  35.8 
3  B - Pieperová - Melicherová - Olšanský - Plachý  SC Radotín Praha  36.9 
4  A - Vodehnal - Kovařík - Krtilová - Voců  ŠAK Novoborská Praha  36.9 
Běh 3 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  B - Tiplicová - Bělohlávková - Suchý - Marcinčík  Atletický školní klub Mazurská  34.9 
2  C - Jeřábek - Kovář - Hanzelíková - Smíšková  Univerzitní sportovní klub Praha  36.5 
3  B - Pavlík - Koutný - Benešová - Jiřičková  ŠAK Novoborská Praha  38.2 
4  C - Kafka - Polák - Šádková - Špačková K.  Univerzitní sportovní klub Praha  38.8 
Běh 4 (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  D - Rösslerová - Fridrichová - Bulánek - Adamík  Atletický školní klub Mazurská  36.7 
2  C - Kývalová - Špačková - Varga - Beneš  Atletický školní klub Mazurská  37.2 
3  D - Máša - Provazník - Bergmanová - Slámová J.  SC Radotín Praha  39.6 
4  C - Šedivý - Harmach - Roučková - Suchomelová  ŠAK Novoborská Praha  40.0 
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
2  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  1.30 
3  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
4  Karolína Tomášková  995922  SK Kotlářka Praha  1.25 
5  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  1.20 
6=  Lucie Suchomelová  005919  ŠAK Novoborská Praha  1.10 
6=  Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  1.10 
6=  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  1.10 
9  Natálie Tiplicová  006025  Atletický školní klub Mazurská  1.05 
10=  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  1.00 
10=  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  1.00 
MS  Karin Rozhyna  99  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1=  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
1=  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  1.25 
3  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
4  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
5=  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  1.10 
5=  Adam Vodehnal  001203  ŠAK Novoborská Praha  1.10 
7  Filip Koutný  011223  ŠAK Novoborská Praha  1.05 
8  Lukáš Novotný  990305  SK Kotlářka Praha  NM 
9  Tomáš Harmach  011206  ŠAK Novoborská Praha  NM 
10  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  NM 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  3.92 
2  Sabina Jiříčková  006212  ŠAK Novoborská Praha  3.70 
3  Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  3.70 
4  Barbora Hanzelínová  005430  Univerzitní sportovní klub ...  3.56 
5  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  3.53 
6  Jolana Šádková  005224  SC Radotín Praha  3.50 
7  Marie Benešová  006028  ŠAK Novoborská Praha  3.49 
8  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub ...  3.43 
9  Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  3.32 
10  Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  3.12 
11  Adéla Farkašová  005920  Atletický školní klub Mazurská  2.67 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub ...  4.40 
2  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  4.30 
3  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub ...  4.10 
4  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  3.97 
5  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  3.82 
6  Jan Kovařík  010714  ŠAK Novoborská Praha  3.44 
7  Martin Máša  000605  SC Radotín Praha  3.25 
8  Matěj Bulánek  000423  Atletický školní klub Mazurská  3.24 
9  Matěj Šmiták  011125  ŠAK Novoborská Praha  DNP
10  Ladislav Nepomucký  000215  Atletický školní klub Mazurská  DNP
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  10.10 
2  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  08.75 
3  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  08.46 
4  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  08.38 
5  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  08.31 
6  Helena Fridrichová  995413  Atletický školní klub Mazurská  07.43 
7  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  07.28 
8  Veronika Kratochvílová  015102  SK Kotlářka Praha  06.75 
9  Julie Slámová  015306  SC Radotín Praha  05.91 
10  Barbora Šmejkalová  005909  SK Kotlářka Praha  05.64 
11  Simona Ságlová  005627  ŠAK Novoborská Praha  05.22 
12  Vendula Rusá  015706  SC Radotín Praha  DNP 
MS  Kristýna Tončevová  99  ŠAK Novoborská Praha  07.08 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  08.59 
2  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  08.28 
3  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  06.93 
4  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  06.73 
5  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  06.60 
6  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  06.21 
7  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  06.17 
8  Lukáš Slabý  990206  SK Kotlářka Praha  06.14 
9  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  05.93 
10  Eda Balík  010601  SK Aktis Praha  05.42 
11  David Polák  001114  SC Radotín Praha  05.24 
12  Adam Pavlík  000401  ŠAK Novoborská Praha  04.93 
MS  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  04.26 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  42.74 
2  Tereza Líbalová  015721  SK Aktis Praha  31.40 
3  Natálie Kramcha  015624  SC Radotín Praha  28.70 
4  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  26.84 
5  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  26.81 
6  Nikola Štucaurová  005426  Atletický školní klub Mazurská  26.59 
7  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  26.52 
8  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  26.48 
9  Jana Tuháčková  005128  SC Radotín Praha  24.95 
10  Helena Rösslerová  995616  Atletický školní klub Mazurská  23.84 
11  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  20.80 
12  Petra Nollová  015421  SK Kotlářka Praha  17.72 
13  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  16.93 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 14.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  74.25 
2  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  46.96 
3  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  44.10 
4  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  40.63 
5  Vojtěch Dohnal  010821  SK Aktis Praha  38.95 
6  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  29.54 
7  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  28.22 
8  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  24.82 
9  Kryštof Kafka  010117  SC Radotín Praha  23.44 
10  Jan Šedivý  001128  ŠAK Novoborská Praha  19.63