Závody atletických přípravek (13.6.2012)
Datum konání: 13.6.2012
Místo konání: Praha-Eden
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval: Milan Urban
Ředitel závodu: Štěpán Pobuda
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Havlík  01  Atletický školní klub Mazurská  09.20 
2  Roman Kryštof  01  Univerzitní sportovní klub Praha  09.70 
3  Ondřej Jabůrek  01  Atletický školní klub Mazurská  09.98 
4  Maxmilián Eška  02  SK Aktis Praha  10.51 
5  Vojta Simon  02  A. C. Sparta Praha  10.74 
6  František Špaček  02  ASK Slavia Praha  10.98 
7  Ondřej Měšťan  01  Atletický školní klub Mazurská  12.18 
Běh 2 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Novotný  01  ASK Slavia Praha  09.26 
2  Ján Dudra  01  ASK Slavia Praha  10.06 
3  Filip Kolín  02  ASK Slavia Praha  10.28 
4  Tomáš Jakymčuk  01  ASK Slavia Praha  10.67 
5  Ondřej Kuban  01  PSK Olymp Praha  10.85 
6  Karel Vašíček  01  SK Aktis Praha  11.13 
7  Jaroslav Štok  02  ASK Slavia Praha  12.68 
Běh 3 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Štěpánek  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  09.04 
2  Sebastián Merta  01  Univerzitní sportovní klub Praha  09.29 
3  Marek Štěpánek  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  09.65 
4  Matěj Krejčík  02  ASK Slavia Praha  09.85 
5  Jakub Novotný  02  ASK Slavia Praha  09.86 
6  David Honický  01  ASK Slavia Praha  10.85 
7  Ondřej Lipový  01  ASK Slavia Praha  11.22 
Běh 4 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Mlčoch  02  ASK Slavia Praha  09.87 
2  Martin Kostka  03  ŠAK Novoborská Praha  10.34 
3  Martin Buzický  03  ŠAK Novoborská Praha  10.49 
4  David Voců  03  ŠAK Novoborská Praha  10.96 
5  Tomáš Honický  01  ASK Slavia Praha  11.02 
6  David Hanousek  02  ASK Slavia Praha  11.55 
7  Roman Hryhulka  03  ŠAK Novoborská Praha  12.04 
Běh 5 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Podlena  02  AC Praha 1890  09.94 
2  Adam Kodeš  03  Atletický školní klub Mazurská  10.02 
3  Adam Heráček  02  ASK Slavia Praha  10.26 
4  Vít Kouřil  03  Univerzitní sportovní klub Praha  10.61 
5  Sebastián Vopěnka  03  Univerzitní sportovní klub Praha  10.68 
6  Michal Coat  03  Atletický školní klub Mazurská  11.31 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sabrina Seidlová  02  PSK Olymp Praha  09.77 
2  Petra Andresová  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.29 
3  Marika Jedličková  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.60 
4  Lucie Souralová  02  ASK Slavia Praha  10.71 
5  Barbora Vlčková  03  ŠAK Novoborská Praha  10.98 
6  Kristýna Doležalová  03  ŠAK Novoborská Praha  11.13 
7  Monika Procházková  03  ŠAK Novoborská Praha  11.53 
8  Johanka Štamfestová  03  ŠAK Novoborská Praha  11.84 
Běh 2 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Šťastná  01  ASK Slavia Praha  09.38 
2  Karolína Šašková  01  Velké Popovice  09.91 
3  Veronika Poštová  03  PSK Olymp Praha  10.04 
4  Eliška Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  10.45 
5  Anežka Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  10.52 
6  Anna Nováková  01  ASK Slavia Praha  10.65 
7  Tereza Krůtová  02  ASK Slavia Praha  11.13 
8  Alžběta Němcová  02  Univerzitní sportovní klub Praha  11.14 
Běh 3 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Kubálková  01  ASK Slavia Praha  09.56 
2  Vendula Plazzerová  03  SC Radotín Praha  09.71 
3  Tereza Marková  01  ASK Slavia Praha  09.77 
4  Anna Pauzová  01  ASK Slavia Praha  09.91 
5  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  10.18 
6  Anna Šilhavá  02  ASK Slavia Praha  10.52 
7  Tereza Karbanová  03  PSK Olymp Praha  10.64 
8  Agro Mia Allis  03  Univerzitní sportovní klub Praha  11.54 
Běh 4 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pája Šedá  02  Univerzitní sportovní klub Praha  09.77 
2  Apolénka Vojtěchová  02  Atletický školní klub Mazurská  10.00 
3  Klára Šídlová  02  Univerzitní sportovní klub Praha  10.07 
4  Kristina Cachová  03  ASK Slavia Praha  10.73 
5  Nikola Havlínová  03  A. C. Sparta Praha  11.20 
6  Simona Laštovková  03  ASK Slavia Praha  11.90 
Běh 5 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Hejnová  03  ASK Slavia Praha  10.57 
2  Adéla Kadlecová  03  ASK Slavia Praha  10.60 
3  Lea Polívková  03  ASK Slavia Praha  10.90 
4  Barbora Měšťanová  03  Atletický školní klub Mazurská  11.13 
5  Anna Panenková  01  A. C. Sparta Praha  11.17 
6  Natálie Kazcová  03  ASK Slavia Praha  11.40 
7  Kateřina Tvrdíková  03  SK Aktis Praha  11.82 
Běh 6 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Jaškina  01  PSK Olymp Praha  09.97 
2  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  10.01 
3  Eliška Holková  02  PSK Olymp Praha  10.49 
4  Lucie Procházková  02  ASK Slavia Praha  10.62 
5  Adéla Tvrdková  03  ASK Slavia Praha  11.05 
6  Markéta Jasanská  03  Atletický školní klub Mazurská  11.53 
7  Adéla Špičková  03  AC Praha 1890  11.72 
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1=  Alžběta Přihodová  04  PSK Olymp Praha  10.27 
1=  Simona Pacáková  04  ASK Slavia Praha  10.27 
3  Klára Pečená  04  Atletický školní klub Mazurská  11.50 
4  Eva Trubková  04  AC Praha 1890  11.55 
5  Andrea Teichmanová  04  ASK Slavia Praha  11.94 
Běh 2 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Píchová  05  AC Praha 1890  12.22 
2  Francesca Smyley  04  ASK Slavia Praha  12.27 
3  Žaneta Bartáková  06  AC Praha 1890  12.53 
4  Vendula Kadlecová  05  ASK Slavia Praha  13.14 
5  Veronika Veselá  06  A. C. Sparta Praha  13.73 
6  Laura Mikulášková  06  ASK Slavia Praha  13.90 
Běh 3 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nosková  04  ŠAK Novoborská Praha  10.52 
2  Adéla Novotná  04  ASK Slavia Praha  10.63 
3  Anna Hochmanová  04  AC Praha 1890  11.69 
4  Eva Caldrová  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.70 
5  Markéta Oubrechtová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  12.41 
6  Barbora Valentová  05  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.30 
7  Klára Jedličková  06  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.41 
8  Nela Dostálová  05  ASK Slavia Praha  16.45 
Běh 4 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Holková  05  PSK Olymp Praha  11.19 
2  Tereza Buchalová  05  SC Radotín Praha  11.35 
3  Františka Götzová  05  ASK Slavia Praha  11.62 
4  Anna Reyttová  05  Atletický školní klub Mazurská  11.70 
5  Adéla Brejlová  05  ASK Slavia Praha  12.69 
6  Barbora Borkovcová  05  ASK Slavia Praha  13.52 
Běh 5 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Soukupová  04  PSK Olymp Praha  11.12 
2  Adéla Hornofová  04  ŠAK Novoborská Praha  11.35 
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Berounský  04  Atletický školní klub Mazurská  10.15 
2  David Dědič  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  10.62 
3  Jan Neubauer  04  PSK Olymp Praha  10.77 
4  Jan Schnajberk  04  Jižní město  10.90 
5  Martin Stoch  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  11.39 
6  Patrik Kodad  04  SK Aktis Praha  11.71 
7  Matyáš Matoušek  04  ASK Slavia Praha  12.66 
Běh 2 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Beseda  05  ASK Slavia Praha  10.44 
2  Jakub Myslivec  04  ASK Slavia Praha  11.01 
3  Jakub Čejka  05  ASK Slavia Praha  11.30 
4  František Pečený  05  Atletický školní klub Mazurská  11.81 
5  Bořek Borkovec  05  ASK Slavia Praha  11.99 
6  Jakub Vrtiška  05  ASK Slavia Praha  12.43 
Běh 3 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Denis Tesař  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.08 
2  Kryštof Kunický  05  PSK Olymp Praha  11.40 
3  Filip Pechar  05  ASK Slavia Praha  12.20 
4  Lukáš Buchal  07  SC Radotín Praha  12.33 
5  Marek Čepela  07  ASK Slavia Praha  13.76 
6  Martin Pračka  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  14.30 
Běh 4 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniel Šilhavý  05  ASK Slavia Praha  11.41 
2  Vojtěch Cádra  05  SC Radotín Praha  12.84 
3  Ondřej Černý  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  12.94 
4  Kryštof Hamarčák  06  ASK Slavia Praha  13.24 
5  Ondřej Šilhavý  05  ASK Slavia Praha  13.65 
6  Tomáš Znamenáček  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  14.15 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Líbalová  01  PSK Olymp Praha  24.08 
2  Anna Jaškina  01  PSK Olymp Praha  24.22 
3  Karolína Šašková  01  Velké Popovice  24.59 
4  Tereza Marková  01  ASK Slavia Praha  24.81 
5  Kateřina Honzáková  02  ASK Slavia Praha  26.52 
6  Barbora Draslarová  02  ASK Slavia Praha  26.95 
7  Monika Čermáková  01  A. C. Sparta Praha  27.29 
Běh 2 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sabrina Seidlová  02  PSK Olymp Praha  23.38 
2  Daniela Kotková  02  Spartak Praha 4  23.62 
3  Barbora Polanecká  02  ASK Slavia Praha  25.74 
4  Věra Gärtnerová  02  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  26.33 
5  Antonie Tesařová  02  ASK Slavia Praha  27.11 
6  Markéta Lexová  02  ASK Slavia Praha  28.19 
7  Alžběta Němcová  02  Univerzitní sportovní klub Praha  28.24 
Běh 3 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Šídlová  02  Univerzitní sportovní klub Praha  24.00 
2  Apolénka Vojtěchová  02  Atletický školní klub Mazurská  25.45 
3  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  25.79 
4  Tereza Holková  02  PSK Olymp Praha  26.29 
5  Johana Rejholcová  03  SK Aktis Praha  26.86 
6  Adéla Čepelová  03  ASK Slavia Praha  27.60 
7  Barbora Dolečková  02  SK Aktis Praha  31.58 
Běh 4 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vendula Plazzerová  03  SC Radotín Praha  24.94 
2  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  26.57 
3  Adéla Kadlecová  03  ASK Slavia Praha  26.98 
4  Klára Hrdličková  03  AC Praha 1890  27.93 
5  Nikola Havlínová  03  A. C. Sparta Praha  28.09 
6  Lea Polívková  03  ASK Slavia Praha  28.45 
7  Barbora Blažková  03  SK Aktis Praha  29.24 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Novotný  01  ASK Slavia Praha  23.10 
2  Ondřej Jabůrek  01  Atletický školní klub Mazurská  23.68 
3  Ján Dudra  01  ASK Slavia Praha  24.01 
4  Lukáš Holas  01  ASK Slavia Praha  24.11 
5  Marek Bouší  01  ASK Slavia Praha  24.25 
6  Ondřej Kuban  01  PSK Olymp Praha  25.90 
7  Tomáš Jakymčuk  01  ASK Slavia Praha  26.43 
8  Jiří Pernica  01  Atletický školní klub Mazurská  29.13 
Běh 2 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Havlík  01  Atletický školní klub Mazurská  23.65 
2  Antonín Wijas  01  ASK Slavia Praha  23.72 
3  Ondřej Mlčoch  02  ASK Slavia Praha  23.89 
4  Matěj Krejčík  02  ASK Slavia Praha  24.35 
5  Petr Slunečko  01  A. C. Sparta Praha  25.72 
6  Vojtěch Mrkal  01  ASK Slavia Praha  27.20 
7  Karel Vondráček  02  ASK Slavia Praha  28.06 
8  Ondřej Jasanský  01  Atletický školní klub Mazurská  31.81 
Běh 3 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Štěpánek  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  22.51 
2  Dominik Podlena  02  AC Praha 1890  24.27 
3  Šimon Inger  03  ŠAK Novoborská Praha  24.78 
4  Matěj Řeháček  03  ASK Slavia Praha  25.45 
5  Filip Kolín  02  ASK Slavia Praha  25.84 
6  Cam Noé Le  02  ASK Slavia Praha  25.97 
7  Adam Valenta  02  A. C. Sparta Praha  26.51 
8  Lucas Šmída  03  Univerzitní sportovní klub Praha  29.37 
Běh 4 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Neubauer  04  PSK Olymp Praha  26.69 
2  Matěj Červený  03  AC Praha 1890  27.90 
3  Tomáš Mariani  03  SK Aktis Praha  28.03 
4  David Voců  03  ŠAK Novoborská Praha  29.07 
5  Jakub Valo  03  SK Aktis Praha  29.25 
6  Ondřej Kratochvíl  02  AC Praha 1890  29.31 
7  Michal Coat  03  Atletický školní klub Mazurská  29.61 
8  Matouš Barták  03  AC Praha 1890  30.05 
150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nosková  04  ŠAK Novoborská Praha  26.80 
2  Iveta Anaaqrehová  04  ASK Slavia Praha  31.12 
3  Ema Pračková  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  32.19 
4  Anežka Fořtová  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  32.27 
Běh 2 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sofie Jakabová  04  Univerzitní sportovní klub Praha  28.36 
2  Nella Klapková  05  ASK Slavia Praha  28.92 
3  Monika Mariani  04  ASK Slavia Praha  29.46 
4  Anna Reyttová  05  Atletický školní klub Mazurská  31.72 
5  Hana Oubrechtová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  32.95 
6  Aela Guesdon  06  ASK Slavia Praha  36.47 
Běh 3 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  26.62 
2  Veronika Růžičková  02  ASK Slavia Praha  27.71 
3  Adéla Hornofová  04  ŠAK Novoborská Praha  28.55 
4  Anežka Holková  05  PSK Olymp Praha  28.68 
5  Karolína Vrzalová  04  ASK Slavia Praha  29.30 
150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Berounský  04  Atletický školní klub Mazurská  26.38 
2  David Jašek  04  Atletický školní klub Mazurská  27.33 
3  Jakub Myslivec  04  ASK Slavia Praha  27.38 
4  Jan Schnajberk  04  Jižní město  27.52 
5  Matěj Hruška  04  ASK Slavia Praha  29.43 
6  Filip Prokop  04  ASK Slavia Praha  29.49 
7  Patrik Kodad  04  SK Aktis Praha  29.67 
Běh 2 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jindřich Procházka  05  ASK Slavia Praha  28.12 
2  Bořek Borkovec  05  ASK Slavia Praha  30.91 
3  František Pečený  05  Atletický školní klub Mazurská  31.06 
4  Michal Matějka  05  ASK Slavia Praha  31.51 
5  Vojtěch Šašek  05  Velké Popovice  33.24 
6  Ondřej Černý  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  34.62 
7  Lukáš Mariani  06  SK Aktis Praha  36.17 
600 m - Atletická přípravka-dívky
středa, 13.6.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Šimůnková  04  ASK Slavia Praha  2:11.94 
2  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:14.12 
3  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  2:18.90 
4  Michaela Soukupová  04  PSK Olymp Praha  2:28.06 
5  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  2:28.23 
6  Klára Pečená  04  Atletický školní klub Mazurská  2:30.44 
7  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  2:32.83 
8  Monika Mariani  04  SK Aktis Praha  2:33.62 
9  Andrea Ployharová  04  ASK Slavia Praha  2:39.34 
10  Karolína Vrzalová  04  ASK Slavia Praha  2:39.40 
11  Ema Pračková  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  2:48.88 
12  Anežka Honsová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  2:48.90 
13  Eva Jelínková  05  A. C. Sparta Praha  2:54.28 
600 m - Atletická přípravka-hoši
středa, 13.6.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Neubauer  04  PSK Olymp Praha  2:16.54 
2  David Dědič  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  2:25.08 
3  Jan Matoška  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  2:26.76 
4  Matyáš Hamarčák  04  ASK Slavia Praha  2:27.84 
5  Gwenael Guesdon  04  ASK Slavia Praha  2:30.06 
6  Lukáš Klíma  04  ASK Slavia Praha  2:39.18 
7  Daniel Bolehovský  05  PSK Olymp Praha  2:41.65 
8  Lukáš Mariani  06  SK Aktis Praha  2:50.64 
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Poláková  03  ASK Slavia Praha  3:02.51 
2  Michaela Durdová  03  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:03.18 
3  Natálie Jakabová  03  Univerzitní sportovní klub Praha  3:07.78 
4  Tatiána Tobolková  03  Univerzitní sportovní klub Praha  3:09.51 
5  Veronika Poštová  03  PSK Olymp Praha  3:15.98 
6  Veronika Buriánková  03  ASK Slavia Praha  3:17.08 
7  Nikol Šimlová  02  SK Aktis Praha  3:17.11 
8  Adéla Tvrdková  03  ASK Slavia Praha  3:21.59 
9  Barbora Blažková  03  SK Aktis Praha  3:33.47 
10  Klára Hrdličková  03  AC Praha 1890  4:03.92 
Běh 2 (středa, 13.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  2:58.56 
2  Kateřina Kubálková  01  ASK Slavia Praha  3:01.71 
3  Barbora Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  3:01.83 
4  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  3:03.39 
5  Veronika Bartošová  02  Atletický školní klub Mazurská  3:03.80 
6  Anna Šilhavá  02  ASK Slavia Praha  3:07.69 
7  Věra Gärtnerová  02  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  3:09.78 
8  Michaela Metelková  02  ASK Slavia Praha  3:19.72 
9  Michaela Drymlová  02  ASK Slavia Praha  3:25.88 
10  Dita Dostálová  01  ASK Slavia Praha  3:28.11 
11  Anežka Kuchynková  02  ASK Slavia Praha  3:35.70 
800 m - Ml. žáci
středa, 13.6.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Vaněk  01  ASK Slavia Praha  2:48.57 
2  Jan Přibík  01  Univerzitní sportovní klub Praha  2:50.34 
3  Ondřej Kuban  01  PSK Olymp Praha  2:51.68 
4  Michal Bolehovský  02  PSK Olymp Praha  2:59.99 
5  Ondřej Fábry  03  ASK Slavia Praha  3:04.22 
6  Matyáš Vybíral  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3:06.17 
7  Ondřej Walach  03  Atletický školní klub Mazurská  3:15.09 
8  Tomáš Mariani  03  SK Aktis Praha  3:15.28 
9  Jakub Valo  03  SK Aktis Praha  3:23.33 
10  David Týbl  03  SK Aktis Praha  3:29.09 
11  Lucas Šmída  03  Univerzitní sportovní klub Praha  3:29.30 
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky
středa, 13.6.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  3.09 
2  Simona Pacáková  04  ASK Slavia Praha  3.01 
3  Adéla Novotná  04  ASK Slavia Praha  2.82 
4  Anna Hochmanová  04  AC Praha 1890  2.82 
5  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  2.81 
6  Andrea Teichmanová  04  ASK Slavia Praha  2.71 
7  Sofie Jakabová  04  Univerzitní sportovní klub ...  2.70 
8  Michaela Soukupová  04  PSK Olymp Praha  2.67 
9  Martina Pelantová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.62 
10  Anežka Fořtová  04  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.57 
11  Anežka Holková  05  PSK Olymp Praha  2.55 
12  Tereza Buchalová  05  SC Radotín Praha  2.53 
13  Eva Caldová  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.50 
14  Adéla Strnadová  04  Univerzitní sportovní klub ...  2.47 
15  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  2.47 
16  Anežka Kárníková  06  ASK Slavia Praha  2.44 
17  Hana Aubrechtová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.41 
18  Laura Mikulášková  06  ASK Slavia Praha  2.37 
19  Lucie Píchalová  05  AC Praha 1890  2.27 
20  Vendula Kadlecová  05  ASK Slavia Praha  2.26 
21  Aela Guesdon  06  ASK Slavia Praha  2.23 
22  Sofie Košťálová  05  ASK Slavia Praha  2.22 
23  Františka Götzová  05  ASK Slavia Praha  2.16 
24  Agáta Hofmanová  05  ASK Slavia Praha  2.14 
25  Barbora Borkovcová  05  ASK Slavia Praha  2.10 
26  Johanka Burdová  05  ASK Slavia Praha  2.10 
27  Adéla Brejlová  05  ASK Slavia Praha  2.10 
28  Anežka Honsová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.08 
29  Barbora Valentová  05  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.06 
30  Šárka Šimůnková  06  ASK Slavia Praha  2.06 
31  Nela Dostálová  05  ASK Slavia Praha  2.05 
32  Adéla Hofmanová  05  ASK Slavia Praha  2.02 
33  Pavlína Kuchařová  05  AC Praha 1890  2.01 
34  Žaneta Bartáková  06  AC Praha 1890  1.99 
35  Zuzana Pondělíčková  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.94 
36  Eva Jelínková  05  A. C. Sparta Praha  1.85 
37  Klára Jedličková  06  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.71 
38  Veronika Veselá  06  A. C. Sparta Praha  1.70 
Skok daleký - Ml. žákyně
středa, 13.6.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pája Šedá  02  Univerzitní sportovní klub ...  3.57 
2  Veronika Šťastná  01  ASK Slavia Praha  3.47 
3  Anežka Kuchynková  02  ASK Slavia Praha  3.37 
4  Lucie Souralová  02  ASK Slavia Praha  3.33 
5  Tereza Hrudková  01  ASK Slavia Praha  3.22 
6  Veronika Bartošová  03  Atletický školní klub Mazurská  3.16 
7  Barbora Měšťanová  03  Atletický školní klub Mazurská  3.14 
8  Kristina Cachová  03  ASK Slavia Praha  3.14 
9  Eliška Holková  02  PSK Olymp Praha  3.09 
10  Michaela Andresová  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.08 
11  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  3.08 
12  Michaela Metelková  02  ASK Slavia Praha  3.08 
13  Natálie Jakabová  03  Univerzitní sportovní klub ...  3.05 
14  Michaela Vlčková  03  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  3.04 
15  Anna Pauzová  01  ASK Slavia Praha  3.00 
16  Marika Jedličková  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.99 
17  Barbora Draslarová  02  ASK Slavia Praha  2.95 
18  Michaela Drymlová  02  ASK Slavia Praha  2.91 
19  Veronika Růžičková  02  ASK Slavia Praha  2.90 
20  Natálie Havelková  01  Univerzitní sportovní klub ...  2.83 
21  Lucie Procházková  02  ASK Slavia Praha  2.82 
22  Anna Hejnová  03  ASK Slavia Praha  2.80 
23  Veronika Buriánková  03  ASK Slavia Praha  2.79 
24  Tereza Krůtová  02  ASK Slavia Praha  2.78 
25  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  2.78 
26  Dita Dostálová  01  ASK Slavia Praha  2.74 
27  Johana Rejholcová  03  SK Aktis Praha  2.74 
28  Petra Andresová  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.71 
29  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  2.71 
30  Adéla Špičková  03  AC Praha 1890  2.68 
31  Kristýna Znamenáčková  03  ASK Slavia Praha  2.67 
32  Barbora Vlčková  03  ŠAK Novoborská Praha  2.65 
33  Kristýna Doležalová  03  ŠAK Novoborská Praha  2.64 
34  Barbora Polanecká  02  ASK Slavia Praha  2.62 
35  Johanka Štamfestová  03  ŠAK Novoborská Praha  2.61 
36  Tatiana Tobolková  03  Univerzitní sportovní klub ...  2.60 
37  Simona Laštůvková  03  ASK Slavia Praha  2.60 
38  Monika Procházková  03  ŠAK Novoborská Praha  2.51 
39  Markéta Jasanská  03  Atletický školní klub Mazurská  2.49 
40  Kateřina Vrtišková  03  ASK Slavia Praha  2.41 
41  Agro Mia Allis  03  Univerzitní sportovní klub ...  2.40 
42  Adéla Čepelová  03  ASK Slavia Praha  2.34 
43  Tereza Bešíková  01  Univerzitní sportovní klub ...  2.34 
44  Anna Otčenášková  02  ASK Slavia Praha  2.28 
45  Natálie Razcová  03  ASK Slavia Praha  1.78 
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši
středa, 13.6.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Veselý  04  A. C. Sparta Praha  3.13 
2  Ondřej Staněk  04  ASK Slavia Praha  2.95 
3  Jan Matoška  04  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.93 
4  Adam Franc  04  SK Aktis Praha  2.90 
5  Kryštof Šejnost  05  ASK Slavia Praha  2.80 
6  Jan Neubauer  04  PSK Olymp Praha  2.77 
7  Filip Otčenášek  04  ASK Slavia Praha  2.77 
8  Matěj Hruška  04  ASK Slavia Praha  2.70 
9  Matyáš Hamarčák  04  ASK Slavia Praha  2.64 
10  Lukáš Klíma  04  ASK Slavia Praha  2.56 
11  Gwenael Guesdon  04  ASK Slavia Praha  2.52 
12  Matěj Kárník  04  ASK Slavia Praha  2.51 
13  Kryštof Kunický  05  PSK Olymp Praha  2.50 
14  Michal Matějka  05  ASK Slavia Praha  2.48 
15  Michal Živný  05  ASK Slavia Praha  2.44 
16  Jindřich Procházka  05  ASK Slavia Praha  2.42 
17  Denis Tesař  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.42 
18  Benedikt Spálenka  05  ASK Slavia Praha  2.37 
19  Daniel Šilhavý  05  ASK Slavia Praha  2.35 
20  Jakub Vrtiška  05  ASK Slavia Praha  2.30 
21  Martin Kopenec  05  ASK Slavia Praha  2.26 
22  Vojtěch Cádra  05  SC Radotín Praha  2.25 
23  Adam Bílý  06  ASK Slavia Praha  2.19 
24  Lukáš Buchal  07  SC Radotín Praha  2.19 
25  Adam Hanek  05  ASK Slavia Praha  2.19 
26  Daniel Bolehovský  05  PSK Olymp Praha  2.14 
27  Filip Kubíček  06  ASK Slavia Praha  2.09 
28  Kryštof Hamarčák  06  ASK Slavia Praha  1.92 
29  Jáchym Rys  05  A. C. Sparta Praha  1.84 
30  Martin Pračka  06  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  1.82 
31  Ondřej Klimeš  05  ASK Slavia Praha  1.81 
32  Jáchym Flachs  05  ASK Slavia Praha  1.80 
33  Ondřej Šilhavý  05  ASK Slavia Praha  1.80 
34  Filip Krahulík  06  ASK Slavia Praha  1.68 
Skok daleký - Ml. žáci
středa, 13.6.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Přibík  01  Univerzitní sportovní klub ...  3.99 
2  Kryštof Rohan  01  Univerzitní sportovní klub ...  3.86 
3  Marek Štěpánek  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.71 
4  Sebastián Merta  01  Univerzitní sportovní klub ...  3.53 
5  Jakub Novotný  02  ASK Slavia Praha  3.35 
6  Marek Piroch  03  ASK Slavia Praha  3.16 
7  František Špaček  02  ASK Slavia Praha  3.14 
8  Eda Rašek  02  ASK Slavia Praha  3.13 
9  Šimon Inger  03  ŠAK Novoborská Praha  3.13 
10  Michal Bolehovský  02  PSK Olymp Praha  3.12 
11  Petr Slunečko  01  A. C. Sparta Praha  3.11 
12  Karel Vašíček  01  SK Aktis Praha  3.04 
13  Martin Maléř  03  ASK Slavia Praha  2.98 
14  Ondřej Jasanský  01  ASK Slavia Praha  2.89 
15  David Týbl  03  SK Aktis Praha  2.85 
16  Zdeněk Laštovička  02  ASK Slavia Praha  2.84 
17  Alex Pethö  01  ASK Slavia Praha  2.83 
18  Maxmilián Eška  02  SK Aktis Praha  2.81 
19  Karel Vondráček  02  ASK Slavia Praha  2.79 
20  Vít Kouřil  03  Univerzitní sportovní klub ...  2.78 
21  Matěj Červený  03  AC Praha 1890  2.78 
22  Ondřej Kratochvíl  02  AC Praha 1890  2.71 
23  Matouš Barták  03  AC Praha 1890  2.70 
24  Ondřej Kuban  01  PSK Olymp Praha  2.68 
25  Sebastián Vopěnka  03  Univerzitní sportovní klub ...  2.65 
26  Jaroslav Štok  02  ASK Slavia Praha  2.57 
27  Jiří Pernica  01  Atletický školní klub Mazurská  2.51 
28  Martin Kostka  03  ŠAK Novoborská Praha  2.24 
29  Patrik Bartoš  03  ASK Slavia Praha  2.21 
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
středa, 13.6.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  18.88 
2  Martina Pelantová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  18.20 
3  Markéta Aubrechtová  05  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  14.86 
4  Eva Trubková  04  AC Praha 1890  14.23 
5  Anežka Kárníková  06  ASK Slavia Praha  11.33 
6  Šárka Šimůnková  06  ASK Slavia Praha  10.31 
7  Adéla Strnadová  04  Univerzitní sportovní klub Praha  09.72 
8  Pavlína Kuchařová  05  AC Praha 1890  09.71 
9  Zuzana Pondělíčková  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  09.62 
10  Johanka Burdová  05  ASK Slavia Praha  09.38 
11  Sofie Košťálová  05  ASK Slavia Praha  08.90 
12  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  06.98 
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
středa, 13.6.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Jašek  04  ASK Slavia Praha  30.47 
2  Filip Otčenášek  04  ASK Slavia Praha  30.17 
3  Ondřej Staněk  04  ASK Slavia Praha  29.52 
4  Lukáš Veselý  04  A. C. Sparta Praha  29.41 
5  Matěj Kárník  04  ASK Slavia Praha  23.84 
6  Adam Franc  04  SK Aktis Praha  21.91 
7  Filip Prokop  04  ASK Slavia Praha  21.18 
8  Jakub Čejka  05  ASK Slavia Praha  18.63 
9  Michal Živný  05  ASK Slavia Praha  17.40 
10  Kryštof Kunický  05  PSK Olymp Praha  16.48 
11  Martin Kopenec  05  ASK Slavia Praha  15.88 
12  Ondřej Beseda  05  ASK Slavia Praha  15.71 
13  Kryštof Šejnost  05  ASK Slavia Praha  15.71 
14  Vojtěch Šašek  05  Velké Popovice  15.40 
15  Martin Stoch  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  14.63 
16  Matyáš Matoušek  04  ASK Slavia Praha  14.60 
17  Filip Pechar  05  ASK Slavia Praha  13.00 
18  Adam Hanek  05  ASK Slavia Praha  12.80 
19  Daniel Bolehovský  05  PSK Olymp Praha  09.81 
20  Jáchym Rys  05  AC Praha 1890  09.35 
21  Adam Bílý  06  ASK Slavia Praha  09.12 
22  Filip Krahulík  06  ASK Slavia Praha  09.01 
23  Benedikt Spálenka  05  ASK Slavia Praha  08.96 
24  Filip Kubíček  06  ASK Slavia Praha  07.60 
25  Tomáš Znamenáček  06  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  06.60 
26  Jáchym Flachs  05  ASK Slavia Praha  05.00 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
středa, 13.6.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Nováková  01  ASK Slavia Praha  33.49 
2  Sabrina Seidlová  02  PSK Olymp Praha  33.22 
3  Tereza Hrudková  01  ASK Slavia Praha  33.10 
4  Daniela Kotková  02  Spartak Praha 4  30.75 
5  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  30.45 
6  Michaela Vlčková  03  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  28.67 
7  Barbora Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  27.54 
8  Michaela Andresová  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  25.29 
9  Eliška Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  24.09 
10  Michaela Durdová  03  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.91 
11  Anna Panenková  01  A. C. Sparta Praha  22.87 
12  Tereza Bešíková  01  Univerzitní sportovní klub Praha  22.76 
13  Kateřina Tvrdíková  03  SK Aktis Praha  22.26 
14  Anežka Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  20.61 
15  Anna Otčenášková  02  ASK Slavia Praha  20.28 
16  Kristýna Znamenáčková  03  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  19.12 
17  Natálie Havelková  01  Univerzitní sportovní klub Praha  18.22 
18  Barbora Dolečková  02  SK Aktis Praha  15.00 
19  Dana Laštovičková  02  ASK Slavia Praha  06.61 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
středa, 13.6.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Vaněk  01  ASK Slavia Praha  42.89 
2  Martin Dedík  01  ASK Slavia Praha  39.75 
3  Jakub Novotný  01  ASK Slavia Praha  33.91 
4  Antonín Wijas  01  ASK Slavia Praha  33.20 
5  Marek Bouší  01  ASK Slavia Praha  32.63 
6  Matyáš Vybíral  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  32.44 
7  Lukáš Holas  02  ASK Slavia Praha  31.74 
8  Eda Rašek  02  ASK Slavia Praha  30.94 
9  Vojtěch Mrkal  01  ASK Slavia Praha  29.39 
10  Adam Heráček  02  ASK Slavia Praha  27.91 
11  Ondřej Lipový  01  ASK Slavia Praha  27.20 
12  Šimon Vojta  02  A. C. Sparta Praha  27.17 
13  Ondřej Kalach  03  Atletický školní klub Mazurská  25.10 
14  Adam Valenta  02  A. C. Sparta Praha  24.70 
15  Roman Hryhulka  03  ŠAK Novoborská Praha  24.00 
16  Ondřej Měšťan  01  Atletický školní klub Mazurská  23.45 
17  Alex Pethö  01  ASK Slavia Praha  22.55 
18  Michal Bolehovský  02  PSK Olymp Praha  22.40 
19  Jindřich Sháňěl  02  AC Praha 1890  22.23 
20  David Hanousek  02  ASK Slavia Praha  21.56 
21  Matěj Řeháček  03  ASK Slavia Praha  21.21 
22  Patrik Bartoš  03  ASK Slavia Praha  21.20 
23  Martin Buzický  03  ŠAK Novoborská Praha  19.17 
24  Adam Kokeš  03  Atletický školní klub Mazurská  19.10 
25  David Hanický  01  ASK Slavia Praha  18.97 
26  Tomáš Hanický  01  ASK Slavia Praha  17.04 
27  Zdeněk Laštovička  02  ASK Slavia Praha  16.90