Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (8-9.6.2012)
Datum konání: 8.-9.6.2012
Místo konání: Praha
Pořadatel: Spartak Praha 4
Výsledky zpracoval: Tomáš Nakládal,Petr Kašpar,Jan Kubica,Pavel Buráň
Ředitel závodu: Blanka Fischerová
Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová
Technický delegát:
Poznámka: kamera ALGE - Ondřej Kuptík
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  07.57 
2  Jan Moudrý  971104  ASK Slavia Praha  07.88 
3  Jan Hečko  970720  AC Kovošrot Praha  08.29 
4  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.56 
Jiří Job  970825  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Dominik Mojžíš  970316  TJ Sokol Jaroměř  DNP 
Rozběh 2 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.66 
2  Šimon Jůn  970107  PSK Olymp Praha  07.85 
3  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.46 
4  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  08.68 
5  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  08.79 
6  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  09.05 
Rozběh 3 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.92 
2  Daniel Strasser  970422  AC Praha 1890  08.00 
3  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  08.14 
4  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  08.65 
5  Michal Pospěch  970310  AC Kovošrot Praha  08.67 
Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 4 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Kasan  970324  ASK Slavia Praha  07.83 
2  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  07.94 
3  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  08.06 
4  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  08.69 
5  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.86 
Rozběh 5 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.69 
2  Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  08.00 
3  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  08.76 
4  Roman Tůša  981005  ASK Slavia Praha  09.19 
Jan Lazarek  970506  SK Aritma Praha  DNP 
Rozběh 6 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.94 
2  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.95 
3  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  08.31 
4  Jiří Gazda  970920  Spartak Praha 4  08.45 
5  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  08.99 
Rozběh 7 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.78 
2  Martin Pelčák  980729  ASK Slavia Praha  08.17 
3  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  08.43 
4  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  08.59 
5  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.90 
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  07.56 
2  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.64 
3  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.68 
4  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.75 
5  Michal Kasan  970324  ASK Slavia Praha  07.78 
6  Šimon Jůn  970107  PSK Olymp Praha  07.93 
Finále B (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Moudrý  971104  ASK Slavia Praha  07.83 
2  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.84 
3  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.88 
4  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.90 
5  Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  07.99 
6  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  08.16 
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.97 
2  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  08.40 
3  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.61 
4  Helena Dobiášová  975206  ASK Slavia Praha  08.74 
5  Veronika Kaiserová  985316  TJ Dukla Praha  08.96 
6  Veronika Neustadtová  985122  SK Aritma Praha  09.35 
Rozběh 2 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  08.23 
2  Monika Nová  975411  TJ Spartak Vlašim  08.30 
3  Barbora Šmejkalová  975906  ASK Slavia Praha  08.74 
4  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  08.79 
5  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  09.14 
6  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  09.24 
Rozběh 3 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  08.53 
2  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.53 
3  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  08.79 
4  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.91 
5  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  09.30 
Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
Rozběh 4 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Senta Müllerová  975729  ASK Slavia Praha  08.44 
2  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  08.53 
3  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  08.91 
4  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  08.95 
5  Eliška Plecitá  975919  ŠAK Novoborská Praha  09.87 
Rozběh 5 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.50 
2  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  08.74 
3  Anna Vobecká  976117  TJ Spartak Vlašim  08.97 
4  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.99 
Hana Obermannová  975916  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 6 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Josefína Hrabáková  985306  TJ Spartak Vlašim  08.51 
2  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  08.58 
3  Lucie Reynoldsová  985122  ASK Slavia Praha  08.87 
4  Kristýna Švancarová  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.15 
5  Hana Gurková  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.83 
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.99 
2  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  08.31 
3  Senta Müllerová  975729  ASK Slavia Praha  08.45 
4  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.48 
5  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  08.65 
6  Josefína Hrabáková  985306  TJ Spartak Vlašim  08.69 
Finále B (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Monika Nová  975411  TJ Spartak Vlašim  08.28 
2  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  08.49 
3  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.51 
4  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  08.56 
5  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.70 
6  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  08.73 
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jiří Gvušč  950816  A. C. Sparta Praha  11.39 
2  Dominik Canini  950303  AK Most  11.78 
3  Filip Šmergl  960212  Spartak Praha 4  11.93 
Martin Melicher  960621  Spartak Praha 4  DQ 
Šimon Klimuškin  950226  SK Aritma Praha  DNP 
Rozběh 2 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jiří Kratina  950728  Spartak Praha 4  11.42 
2  Martin Sluka  950625  SK Aritma Praha  11.94 
3  David Šebrle  960903  PSK Olymp Praha  12.15 
4  David Kocánek  960404  Spartak Praha 4  12.80 
Vít Soukup  951206  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
Rozběh 3 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Šafránek  950522  SK Aktis Praha  11.86 
2  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.11 
3  Jakub Sochor  950731  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.12 
4  Martin Hodek  951216  A. C. Sparta Praha  12.35 
5  Daniel Trýzna  950216  TJ Dukla Praha  12.71 
Rozběh 4 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Viktor Šebo  950710  Spartak Praha 4  11.78 
2  Jakub Linhart  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.26 
3  Jan Jansák  950709  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.79 
4  Martin Halada  950725  Spartak Praha 4  13.27 
Martin Vatrt  960531  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Rozběh 5 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Pecen  950505  ASK Slavia Praha  11.50 
2  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  12.12 
3  Daniel Palouš  961207  Univerzitní sportovní klub Praha  12.27 
4  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  12.75 
Jan Janíček  960923  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Rozběh 6 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Dvořák  950424  Univerzitní sportovní klub Praha  11.63 
2  Vojtěch Petrák  950223  SK Aktis Praha  12.29 
3  Ladislav Zíta  960121  TJ Dukla Praha  12.35 
4  Jakub Vostatek  950225  ASK Slavia Praha  12.46 
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jiří Kratina  950728  Spartak Praha 4  11.39 
2  Adam Pecen  950505  ASK Slavia Praha  11.41 
3  Jiří Gvušč  950816  A. C. Sparta Praha  11.52 
4  Michal Dvořák  950424  Univerzitní sportovní klub Praha  11.57 
5  Jan Šafránek  950522  SK Aktis Praha  11.70 
6  Viktor Šebo  950710  Spartak Praha 4  11.87 
Finále B (pátek, 8.6.2012) Vítr: -1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Sluka  950625  SK Aritma Praha  12.02 
2  Filip Šmergl  960212  Spartak Praha 4  12.03 
3  Jakub Sochor  950731  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.14 
4  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.19 
5  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  12.20 
Dominik Canini  950303  AK Most  DNP 
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šárka Hlaváčková  955124  ASK Slavia Praha  12.61 
2  Andrea Jičinská  955513  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.53 
3  Tereza Jakschová  955901  ASK Slavia Praha  13.83 
4  Kateřina Martínková  966222  SK Aktis Praha  13.98 
Kateřina Drhová  955102  SK Aritma Praha  DNP 
Rozběh 2 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Padevětová  955523  SK Aktis Praha  12.48 
2  Adéla Kolínová  965415  ASK Slavia Praha  13.33 
3  Kristýna Seidlová  965616  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.65 
4  Daniela Dostálová  955404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  14.44 
Markéta Raková  955210  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 3 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpánka Hendrychová  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.16 
2  Nikola Tenglerová  956107  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.99 
3  Kristýna Bouší  965612  TJ Dukla Praha  14.37 
Dominka Červená  965919  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Padevětová  955523  SK Aktis Praha  12.41 
2  Šárka Hlaváčková  955124  ASK Slavia Praha  12.48 
3  Andrea Jičinská  955513  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.30 
4  Adéla Kolínová  965415  ASK Slavia Praha  13.37 
5  Kristýna Seidlová  965616  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.68 
6  Štěpánka Hendrychová  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.73 
Finále B (pátek, 8.6.2012) Vítr: -1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Jakschová  955901  ASK Slavia Praha  13.86 
2  Kateřina Martínková  966222  SK Aktis Praha  13.97 
3  Nikola Tenglerová  956107  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.01 
4  Daniela Dostálová  955404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  14.52 
Kristýna Bouší  965612  TJ Dukla Praha  DNP 
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.46 
2  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  19.96 
3  Natálie Myslíková  975328  TJ Dukla Praha  20.00 
4  Dominika Krupařová  975329  PSK Olymp Praha  20.19 
5  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  20.40 
Běh 2 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  20.37 
2  Senta Müllerová  975729  ASK Slavia Praha  20.73 
3  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.79 
4  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  21.47 
Hana Ondrková  976009  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 3 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adriana Paluková  975731  TJ Dukla Praha  21.00 
2  Helena Dobiášová  975206  ASK Slavia Praha  21.62 
3  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.01 
4  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  22.21 
Lucie Vohánková  975515  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 4 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.65 
2  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  21.66 
3  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.03 
4  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  22.17 
5  Kristýna Švancarová  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.45 
Běh 5 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.26 
2  Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  22.04 
3  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.26 
4  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  22.31 
5  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.96 
6  Aneta Jagschová  986101  SK DVOJKA Praha  24.24 
Běh 6 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eva Štěpánková  976130  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.85 
2  Markéta Veselková  976231  Univerzitní sportovní klub Praha  21.88 
3  Veronika Kaiserová  985316  TJ Dukla Praha  22.35 
4  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  22.95 
5  Michaela Bednářová  975226  SK Aritma Praha  23.05 
Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 7 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  21.84 
2  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.97 
3  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  22.76 
4  Veronika Neustadtová  985122  SK Aritma Praha  23.03 
5  Hana Gurková  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.97 
Hana Obermannová  975916  ASK Slavia Praha  DNP 
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  18.06 
2  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.44 
3  Šimon Jůn  970107  PSK Olymp Praha  18.77 
4  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.94 
David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  DNP 
Běh 2 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dlouhý  98  SC Radotín Praha  18.74 
2  Štěpán Svoboda  970305  TJ Dukla Praha  19.09 
3  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  19.13 
4  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  19.42 
5  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  19.70 
Běh 3 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.76 
2  Daniel Strasser  970422  AC Praha 1890  19.19 
3  Martin Pelčák  980729  ASK Slavia Praha  19.75 
4  Matěj Vyskočil  971003  Univerzitní sportovní klub Praha  19.97 
5  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.02 
Běh 4 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  19.95 
2  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  20.00 
3  Jiří Zeman  971023  TJ Dukla Praha  20.62 
4  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  20.66 
Michal Pospěch  970310  AC Kovošrot Praha  DNP 
Běh 5 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  19.68 
2  Zdeněk Dryák  980514  SK Aktis Praha  21.24 
3  Jiří Zahradník  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.57 
4  Martin Faměra  980702  TJ Dukla Praha  21.98 
Jan Lazarek  970506  SK Aritma Praha  DNP 
Běh 6 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  21.40 
2  Jakub Faměra  980702  TJ Dukla Praha  22.11 
3  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  22.36 
4  Roman Tůša  981005  ASK Slavia Praha  22.79 
5  Adam Řihák  980624  TJ Dukla Praha  23.29 
Jiří Gazda  970920  Spartak Praha 4  DNP 
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  26.52 
2  Adéla Kolínová  965415  ASK Slavia Praha  28.20 
3  Veronika Trtíková  966130  A. C. Sparta Praha  28.23 
MS  Lada Svárovská  965710  ASK Slavia Praha  27.46 
Anna Langerová  955309  SK Aritma Praha  DNP 
Běh 2 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hana Caisová  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.06 
2  Kristýna Volfová  956221  Atletický školní klub Mazurská  28.34 
3  Nikola Tenglerová  956107  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.67 
4  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  29.04 
Štěpánka Hendrychová  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 3 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Kubíková  955129  ASK Slavia Praha  28.55 
2  Tereza Housková  966127  SK DVOJKA Praha  28.85 
3  Hana Čelustková  955228  SK Aritma Praha  28.90 
MS  Anna Petrová  966210  Univerzitní sportovní klub Praha  28.07 
Běh 4 (sobota, 9.6.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Beata Kruková  965227  PSK Olymp Praha  29.69 
2  Kristýna Bouší  965612  TJ Dukla Praha  29.74 
3  Monika Folberová  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  30.53 
Dominika Kubišová  965607  SK DVOJKA Praha  DNP 
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Dvořák  950424  Univerzitní sportovní klub Praha  23.25 
2  Jiří Kratina  950728  Spartak Praha 4  23.62 
3  Martin Sluka  950625  SK Aritma Praha  24.14 
4  Tomáš Končický  960203  Spartak Praha 4  24.18 
Jan Šafránek  950522  SK Aktis Praha  DNP 
Běh 2 (sobota, 9.6.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Antonín Vobecký  950417  TJ Spartak Vlašim  23.77 
2  Tomáš Kameník  950325  TJ Dukla Praha  23.89 
3  Viktor Šebo  950710  Spartak Praha 4  23.90 
4  Ladislav Zíta  960121  TJ Dukla Praha  25.32 
Jiří Gvušč  950816  A. C. Sparta Praha  DNP 
Běh 3 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Vatrt  960531  Univerzitní sportovní klub Praha  24.81 
2  David Šebrle  960903  PSK Olymp Praha  25.03 
3  Daniel Trýzna  950216  TJ Dukla Praha  26.06 
Jan Kukal  960118  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniel Palouš  961207  Univerzitní sportovní klub Praha  24.92 
2  Filip Šmergl  960212  Spartak Praha 4  24.93 
3  Martin Melicher  960621  Spartak Praha 4  24.99 
4  Jan Janíček  960923  Univerzitní sportovní klub Praha  26.56 
Běh 5 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ferdinand Havlík  961206  Spartak Praha 4  25.81 
2  Jiří Bartoš  950920  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.48 
3  Lukáš Palát  950829  ASK Slavia Praha  27.41 
4  Dominik Horáček  960314  ASK Slavia Praha  27.73 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Krupařová  975329  PSK Olymp Praha  43.38 
2  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  44.01 
3  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.30 
4  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.46 
Jana Tučková  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 2 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Antošová  975925  TJ Spartak Vlašim  43.00 
2  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  44.32 
3  Markéta Veselková  976231  Univerzitní sportovní klub Praha  48.19 
4  Helena Dobiášová  975206  ASK Slavia Praha  48.48 
5  Veronika Kaiserová  985316  TJ Dukla Praha  48.52 
6  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.96 
Běh 3 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.26 
2  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  48.73 
3  Aneta Jagschová  986101  SK DVOJKA Praha  51.60 
Hana Obermannová  975916  ASK Slavia Praha  DNP 
Natálie Hypešová  995626  TJ Sokol Jaroměř  DNP 
Jana Pavelková  975819  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  45.97 
2  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  47.62 
3  Terezie Skotnická  985727  SK DVOJKA Praha  48.33 
4  Lucie Reynoldsová  985122  ASK Slavia Praha  48.68 
5  Barbora Haklová  986107  Univerzitní sportovní klub Praha  49.59 
Běh 5 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Anna Filusztková  985220  ŠAK Novoborská Praha  47.05 
2  Barbora Šmejkalová  975906  ASK Slavia Praha  47.78 
3  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  49.33 
4  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  50.43 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  39.16 
2  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.61 
3  Štěpán Svoboda  970305  TJ Dukla Praha  40.88 
4  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.21 
Dominik Mojžíš  97  TJ Sokol Jaroměř  DNP 
Běh 2 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  39.00 
2  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  39.91 
3  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  43.99 
4  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  45.01 
Běh 3 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  41.44 
2  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  45.06 
Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  DNP 
Michal Pospěch  970310  AC Kovošrot Praha  DNP 
Běh 4 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.61 
2  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  43.02 
3  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  44.36 
4  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.53 
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hana Caisová  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  63.16 
2  Karolína Řeháková  955502  SK Kotlářka Praha  63.33 
3  Kristýna Volfová  956221  Atletický školní klub Mazurská  63.90 
4  Barbora Veselá  965319  Spartak Praha 4  67.68 
5  Pavlína Mouchová  965117  TJ Stodůlky Praha, o.s.  68.99 
Běh 2 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Pilařová  955204  ASK Slavia Praha  64.32 
2  Veronika Trtíková  966130  A. C. Sparta Praha  66.12 
3  Nikola Tenglerová  956107  SK ZŠ Jeseniova Praha  68.37 
MS  Anna Petrová  966210  Univerzitní sportovní klub Praha  65.34 
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.97 
2  Tomáš Kameník  950325  TJ Dukla Praha  52.22 
3  Tomáš Končický  960203  Spartak Praha 4  52.49 
4  Martin Petrák  960204  ASK Slavia Praha  56.82 
Daniel Trýzna  950216  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 2 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Hotový  960324  Univerzitní sportovní klub Praha  52.86 
2  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  55.87 
3  Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  57.50 
4  Michal Jaroš  960127  ASK Slavia Praha  58.28 
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adriana Paluková  975731  TJ Dukla Praha  2:22.72 
2  Barbora Šambergerová  975307  PSK Olymp Praha  2:28.55 
3  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  2:34.07 
4  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  2:35.16 
5  Terezie Skotnická  985727  SK DVOJKA Praha  2:41.76 
6  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:47.18 
Lucie Volková  985210  T. J. Sokol České Budějovice  DNP 
Natálie Hypešová  995626  TJ Sokol Jaroměř  DNP 
Běh 2 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:38.74 
2  Jana Prozrová  975624  Spartak Praha 4  2:40.77 
3  Denisa Pouchová  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:41.83 
4  Aneta Anna Filusztková  985220  ŠAK Novoborská Praha  2:44.35 
5  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:45.40 
Markéta Jónová  976101  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Zita Matoušová  976130  Spartak Praha 4  DNP 
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Simona Mrkvičková  966030  Spartak Praha 4  2:26.46 
2  Tereza Wágnerová  955603  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:27.60 
3  Barbora Burianová  965218  ASK Slavia Praha  2:28.74 
4  Veronika Holubová  956003  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:30.39 
5  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  2:31.51 
6  Eliška Suchopárová  965220  SK Aritma Praha  2:32.25 
7  Barbora Veselá  965319  Spartak Praha 4  2:33.18 
8  Anna Hrubá  965503  ASK Slavia Praha  2:34.90 
9  Anna Kryšková  965707  ASK Slavia Praha  2:36.31 
10  Alžběta Kratochvílová  965913  TJ Dukla Praha  2:38.02 
11  Alžběta Oplištilová  966125  ŠAK Novoborská Praha  2:46.98 
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  2:14.89 
2  Jan Kubš  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:17.26 
3  Štěpán Svoboda  970305  TJ Dukla Praha  2:23.38 
4  Dominik Pasler  980331  Spartak Praha 4  2:23.60 
5  Tomáš Dombrovský  980728  SK Aritma Praha  2:24.25 
6  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  2:27.18 
7  Jiří Zahradník  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:41.78 
Dominik Mojžíš  970316  TJ Sokol Jaroměř  DNP 
Běh 2 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Kraváček  970807  Spartak Praha 4  2:27.15 
2  Jiří Zeman  971023  TJ Dukla Praha  2:30.75 
3  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:31.74 
4  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:33.36 
5  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  2:40.15 
6  Jakub Faměra  980702  TJ Dukla Praha  2:43.46 
7  Martin Faměra  980702  TJ Dukla Praha  2:43.88 
8  Adam Řihák  980624  TJ Dukla Praha  2:48.96 
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Šístek  950708  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:17.69 
2  Tomáš Rudolský  960925  TJ Dukla Praha  2:18.94 
3  Martin Petrák  960204  ASK Slavia Praha  2:19.32 
4  Michal Jaroš  960127  ASK Slavia Praha  2:20.54 
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  5:14.94 
2  Barbora Šambergerová  975307  PSK Olymp Praha  5:15.57 
3  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  5:52.74 
4  Jana Prozrová  975624  Spartak Praha 4  5:52.76 
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Simona Mrkvičková  966030  Spartak Praha 4  5:05.87 
2  Tereza Wágnerová  955603  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:23.09 
3  Monika Marková  965618  Atletický školní klub Mazurská  5:30.51 
4  Monika Dvořáková  965706  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:37.80 
5  Adéla Shejbalová  965518  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:44.78 
6  Petra Jeníková  965123  Spartak Praha 4  6:06.61 
1500 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Svěchota  970506  Spartak Praha 4  4:44.72 
2  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  4:45.76 
3  Jan Kubš  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4:51.77 
4  Geron Stewart  980921  Spartak Praha 4  5:00.15 
5  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:04.06 
6  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  5:04.61 
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Vysušil  950609  SK ZŠ Jeseniova Praha  4:35.60 
2  Tomáš Hanák  960316  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4:48.92 
3  Martin Žežulka  950809  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4:49.36 
4  Michal Brabec  960602  Sokol Král.Vinohrady Praha  4:59.66 
3000 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Kotek  971117  T. J. Sokol České Budějovice  09:33.68 
2  Jan Koutný  950927  ASK Slavia Praha  09:34.33 
3  Tomáš Vysušil  950609  SK ZŠ Jeseniova Praha  09:49.44 
4  Martin Kostohryz  960420  Spartak Praha 4  10:23.15 
5  Tomáš Hanák  960316  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10:55.57 
100 m překážek - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Dvořáková  975510  A. C. TEPO Kladno  15.31 
2  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  15.31 
3  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  17.34 
4  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  18.13 
5  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.99 
Rozběh 2 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie Myslíková  975328  TJ Dukla Praha  15.94 
2  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  17.21 
3  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  18.39 
Kateřina Dvořáková  975510  A. C. TEPO Kladno  DNF 
Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
Rozběh 3 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  15.97 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  16.49 
3  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  16.65 
4  Lenka Jordáková  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.66 
5  Noemi Bláhová  976225  A. C. Sparta Praha  19.06 
100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  15.53 
2  Lada Svárovská  965710  ASK Slavia Praha  16.01 
3  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  16.09 
4  Markéta Padevětová  955523  SK Aktis Praha  16.23 
5  Kristýna Seimlová  956227  PSK Olymp Praha  19.48 
Rozběh 2 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Dudková  955519  SK Kotlářka Praha  15.92 
2  Anna Langerová  955309  SK Aritma Praha  16.25 
3  Annemarie Skálová  965706  Univerzitní sportovní klub Praha  16.75 
4  Andrea Jičinská  955513  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.07 
100 m překážek - Dorostenky (Finále)
Finále A (pátek, 8.6.2012) Vítr: +1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Padevětová  955523  SK Aktis Praha  15.49 
2  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  15.50 
3  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  15.81 
4  Anna Langerová  955309  SK Aritma Praha  16.27 
5  Michaela Dudková  955519  SK Kotlářka Praha  16.32 
Lada Svárovská  965710  ASK Slavia Praha  DNP 
100 m překážek - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  15.17 
2  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  15.28 
3  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  16.42 
4  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.34 
David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Rozběh 2 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  14.52 
2  Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  15.32 
3  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  18.31 
4  Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.44 
Rozběh 3 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.30 
2  Jan Hečko  970720  AC Kovošrot Praha  16.76 
3  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.00 
4  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  35.41 
100 m překážek - Žáci (Finále)
Finále A (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  14.45 
2  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  14.80 
3  Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  14.85 
4  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  14.92 
5  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.32 
6  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  16.41 
100 m překážek - Žákyně (Finále)
Finále A (pátek, 8.6.2012) Vítr: +2.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  14.78 
2  Barbora Dvořáková  975510  A. C. TEPO Kladno  14.84 
3  Natálie Myslíková  975328  TJ Dukla Praha  15.58 
4  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  15.78 
5  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  16.13 
6  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  16.36 
110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (pátek, 8.6.2012) Vítr: -1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Pecen  950505  ASK Slavia Praha  14.68 
2  Vojtěch Petrák  950223  SK Aktis Praha  14.86 
3  David Kroupa  950706  TJ Dukla Praha  16.78 
Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  DNF 
Rozběh 2 (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.39 
2  Dominik Canini  950303  AK Most  15.41 
3  Ladislav Zíta  960121  TJ Dukla Praha  16.44 
4  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  16.94 
5  Martin Halada  950725  Spartak Praha 4  19.35 
110 m překážek - Dorostenci (Finále)
Finále A (pátek, 8.6.2012) Vítr: +0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Pecen  950505  ASK Slavia Praha  14.41 
2  Vojtěch Petrák  950223  SK Aktis Praha  15.08 
3  Dominik Canini  950303  AK Most  15.26 
4  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.29 
Ladislav Zíta  960121  TJ Dukla Praha  DNF 
David Kroupa  950706  TJ Dukla Praha  DNP 
200 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  29.14 
2  Barbora Dvořáková  975510  A. C. TEPO Kladno  30.07 
3  Kateřina Dvořáková  975510  A. C. TEPO Kladno  30.15 
4  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  32.43 
5  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  32.48 
6  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  33.13 
Běh 2 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  32.36 
2  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  32.94 
3  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  33.40 
4  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.92 
5  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  35.80 
6  Noemi Bláhová  976225  A. C. Sparta Praha  37.53 
200 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  27.69 
2  Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  28.74 
3  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  29.25 
4  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  30.83 
5  Matěj Havlíček  970121  TJ Spartak Vlašim  30.84 
6  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.73 
Běh 2 (sobota, 9.6.2012) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  28.45 
2  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  30.31 
3  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.59 
4  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  30.71 
5  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.83 
6  Jakub Vlček  981112  ŠAK Novoborská Praha  32.89 
300 m překážek - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Řeháková  955502  SK Kotlářka Praha  47.44 
2  Anna Langerová  955309  SK Aritma Praha  48.40 
3  Eliška Pilařová  955204  ASK Slavia Praha  49.75 
4  Kristýna Seimlová  956227  PSK Olymp Praha  56.82 
300 m překážek - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Pecen  950505  ASK Slavia Praha  38.16 
2  Martin Tuček  951205  AC Moravská Slavia Brno  38.41 
3  Lukáš Hotový  960324  Univerzitní sportovní klub Praha  40.80 
4  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  43.54 
Běh 2 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.06 
2  Jan Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  44.01 
3  Tomáš Stejskal  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  44.79 
Jiří Bartoš  950920  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
1500 m překážek - Dorostenky (Finále)
Finále 1 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zuzana Braná  965129  ASK Slavia Praha  5:35.74 
2  Aneta Franková  966025  T. J. Sokol České Budějovice  5:51.03 
1500 m překážek - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Čeněk Musil  970408  TJ Jiskra Havlíčkův Brod  4:58.05 
2  Lukáš Svěchota  970506  Spartak Praha 4  5:00.49 
3  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  5:07.56 
4  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  5:19.56 
5  Michal Pašek  970805  T. J. Sokol České Budějovice  5:30.33 
6  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  5:34.39 
7  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:46.44 
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nerešová-Jarešová-DAmbrosca-Hamerníková  SK Kotlářka Praha  31.80 
2  Müllerová-Mitrovičová-Vavrousová-Herynková  ASK Slavia Praha  31.92 
3  Rybářová-Melhemová-Bursová-Zafarová  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.08 
4  Filipovská-Sluková-Chrpová-Skácelová  Univerzitní sportovní klub Praha  33.31 
Běh 2 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hrabáková-Vobecká-Antošová-Nová  TJ Spartak Vlašim  31.78 
2  Zítová-Lojkásková-Čalounová-Bartošová  SK Kotlářka Praha  32.57 
3  Hegenbartová-Fořtová-Sumegová-Crafordová  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.10 
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Háček, Musil, Račko, Rataj  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.08 
2  Hanousek, Kisiala, Capouch, Hibš  ASK Slavia Praha  29.70 
3  Večeřa, Vyskočil, Oberdorfer, Šícha  Univerzitní sportovní klub Praha  30.14 
4  Hřebíček, Gazda, Nardelli, Škoda  Spartak Praha 4  31.27 
Běh 2 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pelčák, Moudrý, Kasan, Slavíček  ASK Slavia Praha  28.98 
2  Janoušek, Souček, Šimek D., Kubelka  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.96 
3  Sellner, Cvrček, Štěpánek, Moucha  TJ Stodůlky Praha, o.s.  31.50 
4  Kaisler, Mach, Havel, Brejcha  ASK Slavia Praha  32.15 
4 x 100 m - Dorostenky (Finále)
Finále 1 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Řeháková-Edlová-Votinská-Dudková  SK Kotlářka Praha  54.75 
Kolínová-Burianová-Kubíková-Svárovská  ASK Slavia Praha  DQ 
Holubová-Caisová-Tenglerová-Švancarová  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNF 
4 x 100 m - Dorostenci (Finále)
Finále 1 (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šmergl, Končický, Melichar, Kratina  Spartak Praha 4  46.25 
2  Kukla, Šístek, Sochor, Zapotil  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.33 
3  Dvořák, Vatrt, Vojíř, Palouš  Univerzitní sportovní klub Praha  46.84 
4  Stejskal J., Cubínek, Stejskal T., Hanák  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  48.49 
4 x 400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dvořák, Vatrt, Vojíř, Hotový  Univerzitní sportovní klub Praha  3:39.44 
2  Decker, Jaroš, Miksa, Růžička  ASK Slavia Praha  3:41.41 
3  Stejskal T., Stejskal J., Hanák, Cubínek  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:53.66 
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Semecká, Myslíková, Paluková  TJ Dukla Praha  2:11.85 
2  Kadeřávková, Patočková, Jirmanová  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:12.33 
3  Nemešová, D´Ambrosca, Hamerníková  SK Kotlářka Praha  2:14.05 
4  Müllerová, Herynková, Kopecká  ASK Slavia Praha  2:16.07 
5  Sumegová, Hegenbartová, Rybářová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:25.72 
Běh 2 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vavrousová, Mitrovičová, Dobiášová  ASK Slavia Praha  2:22.23 
2  Fojtová, Skotnická, Burajová  SK DVOJKA Praha  2:22.82 
3  Zítová, Edlová, Jarešová  SK Kotlářka Praha  2:23.99 
4  Součková, Švehlová, Tučková  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:25.48 
5  Javorská, Kundrátová, Veselková  Univerzitní sportovní klub Praha  2:27.91 
6  Zafarová, Caisová, Fořtová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:34.97 
3 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Souček, Janoušek, Musil  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:00.95 
2  Capouch, Hybš, Kisiala  ASK Slavia Praha  2:01.02 
3  Nicolas, Jůn, Rada  PSK Olymp Praha  2:02.68 
4  Škoda, Nardelli, Hřebíček  Spartak Praha 4  2:07.20 
5  Odhlídal, Kláz, Karlík  SK Kotlářka Praha  2:10.76 
Běh 2 (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Čambor, Stanovský, Čambor  Atletický školní klub Mazurská  2:08.78 
2  Šíma, Havel, Mach  ASK Slavia Praha  2:10.53 
3  Kubelka, Račko, Sůva  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:12.05 
4  Sellner, Štěpánek, Moucha  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:15.21 
5  Hanousek, Brejcha, Kuviš  ASK Slavia Praha  2:21.32 
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie Myslíková  975328  TJ Dukla Praha  1.57 
2  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.51 
3  Natálie Višvaderová  985818  ASK Slavia Praha  1.48 
4  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  1.48 
5=  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  1.35 
5=  Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
5=  Eva Štěpánková  976130  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.35 
5=  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
Skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Nečinová  965731  ŠAK Novoborská Praha  1.57 
2  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  1.45 
3  Barbora Votinská  965809  SK Kotlářka Praha  1.35 
MS  Lada Svárovská  965710  ASK Slavia Praha  1.57 
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.72 
2  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  1.63 
3  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.60 
4=  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.55 
4=  Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  1.55 
6  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  1.50 
7  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  1.45 
8  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  1.40 
9  David Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha 
Skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Ledl  951019  AK Most  1.75 
2  Dominik Canini  950303  AK Most  1.72 
3  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  1.69 
4  Lukáš Palát  950829  ASK Slavia Praha  1.66 
5  Daniel Pecák  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.63 
6  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.60 
Skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klaudia Kálnayová  975303  Univerzitní sportovní klub Praha  2.75 
2  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  2.25 
3  Zuzana Růžičková  975321  SK DVOJKA Praha  2.15 
Skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Dudková  955519  SK Kotlářka Praha  2.75 
2  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  2.65 
3  Zuzana Muniová  965607  Univerzitní sportovní klub Praha  2.65 
4  Eliška Kubíková  955129  ASK Slavia Praha  2.65 
Eliška Kopečná  956227  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.70 
2  Lukáš Tůma  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.60 
3  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  2.30 
4  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  2.30 
Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  NM 
Skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.30 
2  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  2.90 
3  Martin Růžička  951229  ASK Slavia Praha  2.50 
Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  0 
David Seifert  950903  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.14  -0.4 
2  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  4.81  +0.6 
3  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  4.81  +0.6 
4  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  4.75  +0.3 
5  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.70  +0.6 
6  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.64  +0.8 
7  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  4.57  +1.3 
8  Lucie Pilíková  985904  SK Kotlářka Praha  4.56  +0.7 
9  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  4.45  +0.7 
10  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub ...  4.22  +0.3 
11  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.10  +0.0 
12  Natálie Višvaderová  985818  ASK Slavia Praha  4.10  +0.1 
13  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  4.07  +1.3 
14  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  3.91  +0.9 
Michaela Bednářová  975226  SK Aritma Praha  DNP 
Markéta Jónová  976101  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  DNP 
Skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr 
1  Lada Svárovská  965710  ASK Slavia Praha  5.25  +0.0 
2  Karolína Řeháková  955502  SK Kotlářka Praha  5.16  -0.1 
3  Michaela Dudková  955519  SK Kotlářka Praha  4.91  -0.6 
4  Adéla Kolínová  965415  ASK Slavia Praha  4.91  -1.1 
5  Mariana Malá  966004  ASK Slavia Praha  4.87  +0.0 
6  Barbora Votinská  965809  SK Kotlářka Praha  4.81  +0.0 
7  Kristýna Seidlová  965616  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.75  +0.2 
8  Eliška Kubíková  955129  ASK Slavia Praha  4.70  +0.5 
9  Zuzana Muniová  965607  Univerzitní sportovní klub ...  4.58  +0.0 
10  Daniela Dostálová  955404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.32  -0.5 
11  Monika Folberová  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.30  +0.8 
12  Kateřina Martínková  966222  SK Aktis Praha  4.29  +0.1 
13  Tereza Jakschová  955901  ASK Slavia Praha  4.27  +0.2 
Markéta Raková  955210  ASK Slavia Praha  DNP 
Kateřina Drhová  955102  SK Aritma Praha  DNP 
Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)
Kvalifikace (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  5.65  +0.6 
2  Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  5.49  +0.0 
3=  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  5.33  +1.3 
3=  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  5.33  +0.3 
5  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.18  +0.3 
6=  Michal Kasan  970324  ASK Slavia Praha  5.13  +0.6 
6=  Daniel Strasser  970422  AC Praha 1890  5.13  -0.1 
8  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.11  +0.0 
9  Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  5.07  +1.4 
10  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.96  +0.1 
11=  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub ...  4.90  +1.2 
11=  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  4.90  +0.1 
13  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.87  +0.7 
14=  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  4.85  +1.3 
14=  Jan Hečko  970720  AC Kovošrot Praha  4.85  +0.3 
16  Martin Pelčák  980729  ASK Slavia Praha  4.82  -0.2 
17  Jan Moudrý  971104  ASK Slavia Praha  4.78  +0.9 
18  Zdeněk Dryák  980514  SK Aktis Praha  4.72  +0.0 
19  Lukáš Tůma  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.67  +1.1 
20  Jiří Gazda  970920  Spartak Praha 4  4.52  -0.9 
21  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub ...  4.31  +0.0 
22  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.16  +0.3 
23  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  3.93  +1.4 
24  Roman Tůša  981005  ASK Slavia Praha  3.89  +0.3 
25  Jan Kaisler  980811  ASK Slavia Praha  3.74  -0.8 
26  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  3.00  +1.0 
Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Ivan Monych  970118  ASK Slavia Praha  DNP 
Jiří Job  970825  Univerzitní sportovní klub ...  DNP 
Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr 
1  Michal Kasan  970324  ASK Slavia Praha  5.79  +0.0 
2  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  5.75  -0.4 
3  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  5.61  +1.6 
4  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.49  +1.4 
5  Adam Kocík  970830  SK Aktis Praha  5.31  -0.5 
6  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.23  +0.1 
7  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.15  +0.2 
8  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  5.03  +2.0 
9  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  5.00  +0.2 
10  Daniel Strasser  970422  AC Praha 1890  4.87  +1.8 
Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub ...  DNP 
Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  NM 
Skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr 
1  Viktor Šebo  950710  Spartak Praha 4  6.32  +1.2 
2  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  6.12  +1.4 
3  Antonín Vobecký  950417  TJ Spartak Vlašim  6.04  +1.0 
4  Lukáš Mohorko  960513  SK Aritma Praha  5.95  +1.1 
5  Matěj Dolejší  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.94  +1.0 
6  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  5.91  +1.3 
7  Václav Cubínek  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.75  +0.8 
8  David Kocánek  960404  Spartak Praha 4  5.72  +1.0 
9  Vít Soukup  951206  Sokol Král.Vinohrady Praha  5.58  +1.8 
10  Tadeáš Černý  960721  PSK Olymp Praha  5.45  +1.2 
11  Jakub Vostatek  950225  ASK Slavia Praha  5.15  +1.1 
12  Dominik Horáček  960314  ASK Slavia Praha  4.86  +1.2 
Ferdinand Havlík  961206  Spartak Praha 4  DNP 
Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr 
1  Barbora Votinská  965809  SK Kotlářka Praha  10.30  +2.2  10,28  +0.1 
2  Tereza Housková  966127  SK DVOJKA Praha  10.20  +1.6 
3  Pavlína Mouchová  965117  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.44  +2.8  9,30  +0.1 
Tereza Müllerová  966028  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0  -0.6 
Trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr 
1  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  13.26  +2.9  12.63  +1.4 
2  Tomáš Ledl  951019  AK Most  12.13  +0.7 
3  Jan Vojíř  950629  Univerzitní sportovní klub ...  11.44  +1.8 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  10.39 
2  Markéta Lišková  975423  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.19 
3  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.60 
4  Tereza Kovářová  985524  ASK Slavia Praha  09.18 
5  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  08.87 
6  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  08.84 
7  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.84 
8  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  07.92 
9  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  07.50 
10  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.36 
11  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  06.66 
Lucie Vohánková  975515  PSK Olymp Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Jonášová  965218  PSK Olymp Praha  13.23 
2  Lada Svárovská  965710  ASK Slavia Praha  12.52 
3  Anna Vachová  955712  ASK Slavia Praha  12.38 
4  Tereza Košťálová  955826  A. C. Sparta Praha  11.17 
5  Anna Kubátová  956001  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.39 
6  Barbora Kubicová  956102  Spartak Praha 4  07.79 
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Houška  970222  AK Most  14.49 
2  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.94 
3  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  11.71 
4  Vilém Zeiler  970317  AK Most  11.71 
5  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  11.04 
6  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  10.66 
7  Jiří Ledvinka  971008  Spartak Praha 4  10.20 
8  Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  09.78 
9  Oskar Blaha  981230  SK Kotlářka Praha  09.16 
10  Dominik Počta  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.06 
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Decker  951026  ASK Slavia Praha  12.96 
2  Adam Kolář  961125  Spartak Praha 4  12.37 
3  Jan Michalec  950109  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.36 
4  Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.72 
5  Václav Hejný  960903  Spartak Praha 4  10.90 
6  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  10.22 
7  David Šrámek  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.07 
8  Jan Houska  961231  Spartak Praha 4  08.55 
9  Tomáš Cikhart  960406  Spartak Praha 4  07.62 
Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  26.57 
2  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  22.32 
3  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  21.58 
4  Tereza Kovářová  985524  ASK Slavia Praha  19.65 
5  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  19.58 
6  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  18.60 
7  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.21 
8  Eliška Plecitá  975919  ŠAK Novoborská Praha  18.11 
9  Hana Gurková  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.88 
10  Markéta Lišková  975423  Sokol Král.Vinohrady Praha  15.68 
11  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  15.46 
12  Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.90 
13  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  12.06 
Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Jonášová  965218  PSK Olymp Praha  27.89 
2  Nikola Čiperová  965626  Univerzitní sportovní klub Praha  24.65 
3  Jolana Šrámková  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.11 
4  Dominika Grundlerová  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.82 
5  Barbora Kubicová  956102  Spartak Praha 4  23.74 
6  Kristýna Čiperová  965626  Univerzitní sportovní klub Praha  22.66 
7  Anna Kubátová  956001  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.35 
8  Dominka Červená  965919  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.25 
9  Štěpánka Hendrychová  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.01 
10  Tereza Košťálová  955826  A. C. Sparta Praha  20.80 
11  Sandra Nouzáková  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.21 
Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Houška  970222  AK Most  40.01 
2  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.32 
3  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.26 
4  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  29.55 
5  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  27.76 
6  Vilém Zeiler  970317  AK Most  27.54 
7  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.09 
8  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.75 
9  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.32 
10  Oskar Blaha  981230  SK Kotlářka Praha  25.23 
11  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.72 
12  Daniel Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  24.46 
13  Matěj Vyskočil  971003  Univerzitní sportovní klub Praha  24.24 
14  Jan Červený  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.14 
15  Dominik Počta  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.54 
16  Tomáš Valenta  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.12 
17  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.53 
18  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  19.60 
19  Petr Šulc  980326  ASK Slavia Praha  17.70 
20  Jiří Zahradník  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  17.04 
Ivan Monych  970118  ASK Slavia Praha  DNP 
Vít Soukup  951206  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (pátek, 8.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Kroupa  950706  TJ Dukla Praha  39.14 
2  Jan Michalec  950109  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.01 
3  Christopher Kukla  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.68 
4  Adam Kolář  961125  Spartak Praha 4  32.79 
5  Václav Hejný  960903  Spartak Praha 4  32.51 
6  Robert Zapotil  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.61 
7  Vít Soukup  951206  Sokol Král.Vinohrady Praha  29.05 
8  Tomáš Hricuk  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.54 
9  Tomáš Cikhart  960406  Spartak Praha 4  24.26 
10  Jan Šíp  950417  ASK Slavia Praha  23.88 
11  Jan Houska  961231  Spartak Praha 4  23.39 
12  Jan Miksa  961101  ASK Slavia Praha  23.14 
13  Jan Kukal  960118  ASK Slavia Praha  20.99 
Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  27.36 
2  Markéta Lišková  975423  Sokol Král.Vinohrady Praha  25.52 
3  Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.02 
4  Lucie Stejskalová  975509  Spartak Praha 4  20.79 
5  Petra Havelková  975709  Spartak Praha 4  20.69 
6  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  20.40 
7  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.93 
8  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.04 
9  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  14.33 
10  Jana Tučková  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.65 
Kateřina Veselá  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Košťálová  955826  A. C. Sparta Praha  28.12 
2  Barbora Kubicová  956102  Spartak Praha 4  26.38 
3  Pavlína Mouchová  965117  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.17 
Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.32 
2  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  29.21 
3  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  25.98 
4  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.29 
5  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  15.21 
6  Tomáš Krauz  980719  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.99 
Ivan Monych  970118  ASK Slavia Praha  DNP 
Oskar Blaha  981230  SK Kotlářka Praha  DNP 
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Kolář  961125  Spartak Praha 4  54.70 
2  Václav Hejný  960903  Spartak Praha 4  45.47 
3  Jan Houska  961231  Spartak Praha 4  34.70 
4  Jan Vojíř  950629  Univerzitní sportovní klub Praha  25.06 
Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  32.43 
2  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.09 
3  Tereza Kovářová  985524  ASK Slavia Praha  28.77 
4  Lucie Šímová  975403  Univerzitní sportovní klub Praha  26.40 
5  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  25.56 
6  Jana Tučková  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  24.86 
7  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  24.74 
8  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  22.89 
9  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.62 
Kateřina Veselá  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Jonášová  965218  PSK Olymp Praha  33.76 
2  Anna Vachová  955712  ASK Slavia Praha  32.61 
3  Lada Svárovská  965710  ASK Slavia Praha  32.35 
4  Veronika Slunéčková  955811  PSK Olymp Praha  27.10 
5  Kristýna Čiperová  965626  Univerzitní sportovní klub Praha  25.69 
6  Sandra Nouzáková  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.69 
7  Marie Kašparová  966215  SK DVOJKA Praha  24.65 
8  Nikola Čiperová  965626  Univerzitní sportovní klub Praha  23.39 
9  Nikola Tomeková  966215  SK DVOJKA Praha  19.08 
10  Petra Jeníková  965123  Spartak Praha 4  18.45 
11  Monika Folberová  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  17.52 
12  Barbora Vaňková  955504  SK DVOJKA Praha  12.10 
Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  38.64 
2  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.13 
3  Lukáš Tůma  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.33 
4  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  34.10 
5  Jakub Vlček  981112  ŠAK Novoborská Praha  32.32 
6  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.24 
7  Jan Červený  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.19 
8  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  28.43 
9  Petr Šulc  980326  ASK Slavia Praha  25.73 
10  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.22 
11  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.30 
12=  Tomáš Krauz  980719  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.44 
12=  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.44 
14  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  16.72 
Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  DNP 
Daniel Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
David Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Tomáš Valenta  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  NM 
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (sobota, 9.6.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Michalec  950109  SK ZŠ Jeseniova Praha  54.96 
2  David Kroupa  950706  TJ Dukla Praha  49.53 
3  Matěj Dynybyl  960123  SK Kotlářka Praha  47.97 
4  Daniel Pecák  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.74 
5  Tomáš Hricuk  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.86 
6  Lukáš Palát  950829  ASK Slavia Praha  31.00 
7  Dominik Horáček  960314  ASK Slavia Praha  29.64 
8  Tomáš Cikhart  960406  Spartak Praha 4  29.23