Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň na dráze (30-31.5.2012)
Datum konání: 30-31.5.2012
Místo konání: Praha
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Michal Krejčí
Ředitel závodu: Žaneta Václavková
Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort
Technický delegát:
Poznámka: měřeno elektronicky, časomírou OMEGA OSV3HE - software SCAN´O VISION
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 30.5.2012) Vítr: +2.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  08.21 
2  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  08.35 
3  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  08.39 
4  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  08.46 
5  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  08.56 
6  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  08.66 
Rozběh 2 (středa, 30.5.2012) Vítr: +1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  08.53 
2  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  08.66 
3  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  08.80 
4  Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  08.88 
5  Václav Krejčí  990126  ASK Slavia Praha  09.00 
6  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.17 
Rozběh 3 (středa, 30.5.2012) Vítr: +1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  08.95 
2  Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.08 
3  Vojtěch Müller  990723  ASK Slavia Praha  09.10 
4  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.14 
5  Šimon Procházka  000111  TJ Dukla Praha  09.35 
Rozběh 4 (středa, 30.5.2012) Vítr: +1.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Josef Janouš  000104  ASK Slavia Praha  09.21 
2  Aldo Prozr  990325  Spartak Praha 4  09.30 
3  Daniel Šašek  000330  ASK Slavia Praha  09.67 
4  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  09.88 
5  Tomáš Koubek  010416  TJ Dukla Praha  09.96 
Rozběh 5 (středa, 30.5.2012) Vítr: +2.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  09.52 
2  Jakub Zíka  990204  SK Aritma Praha  09.91 
3  Michal Koubek  010416  TJ Dukla Praha  10.31 
4  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  10.36 
Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 6 (středa, 30.5.2012) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.15 
2  Ondřej Bareš  990309  SK Aritma Praha  09.97 
3  Matěj Žilina  990901  SK Aktis Praha  10.16 
4  Tomáš Herza  990113  SK Aritma Praha  10.70 
MS  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  10.63 
Rozběh 7 (středa, 30.5.2012) Vítr: +0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.63 
2  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.94 
3  Vojtěch Tyle  990211  SK Aritma Praha  09.87 
4  Dalibor Sládek  990715  SK Aritma Praha  10.81 
MS  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  09.79 
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (středa, 30.5.2012) Vítr: +3.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  08.18 
2  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  08.23 
3  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  08.30 
4  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  08.38 
5  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  08.49 
6  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  08.67 
Finále B (středa, 30.5.2012) Vítr: +1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  08.53 
2  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.59 
3  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  08.82 
4  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.84 
5  Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  08.90 
6  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  08.94 
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 30.5.2012) Vítr: +3.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  07.92 
2  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  08.26 
3  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  08.34 
4  Lucie Burešová  996215  SK DVOJKA Praha  08.52 
5  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  08.73 
6  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.74 
Rozběh 2 (středa, 30.5.2012) Vítr: +1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ivana Fojtová  996020  SK DVOJKA Praha  08.90 
2  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  08.92 
3  Adéla Čermáková  995706  ASK Slavia Praha  09.01 
4  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  09.23 
5  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  09.26 
6  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.27 
Rozběh 3 (středa, 30.5.2012) Vítr: +1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  09.27 
2  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.38 
3  Marika Vávrová  005326  ASK Slavia Praha  09.45 
Markéta Prýmková  005129  SK Kotlářka Praha  09.45 
5  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  09.46 
6  Linda Fialová  005924  SK Kotlářka Praha  09.54 
Rozběh 4 (středa, 30.5.2012) Vítr: +1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Moudrá  995413  Spartak Praha 4  08.69 
2  Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.15 
3  Radka Svatková  995901  Spartak Praha 4  09.29 
4  Julie Hoščálková  995709  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.57 
5  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  09.91 
Kateřina Jakoubková  995209  ASK Slavia Praha  09.91 
Rozběh 5 (středa, 30.5.2012) Vítr: +1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.96 
2  Johana Vyjídáčková  005926  SK DVOJKA Praha  09.00 
3  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  09.68 
4  Veronika Teznerová  006221  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.77 
5  Noemi Navrátilová  995427  Spartak Praha 4  09.83 
Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Rozběh 6 (středa, 30.5.2012) Vítr: +2.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Andrea Kadidlová  995712  SK DVOJKA Praha  09.03 
2  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  09.23 
3  Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  09.42 
4  Anna Antošíková  005904  A. C. Sparta Praha  09.72 
5  Tereza Valtrová  005717  A. C. Sparta Praha  09.78 
6  Dita Drahokoupilová  006018  SK DVOJKA Praha  09.86 
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (středa, 30.5.2012) Vítr: +0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  07.96 
2  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  08.21 
3  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  08.40 
4  Michaela Moudrá  995413  Spartak Praha 4  08.58 
5  Lucie Burešová  996215  SK DVOJKA Praha  08.76 
6  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  08.79 
Finále B (středa, 30.5.2012) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.86 
2  Ivana Fojtová  996020  SK DVOJKA Praha  08.87 
3  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.89 
4  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  08.90 
5  Adéla Čermáková  995706  ASK Slavia Praha  09.00 
6  Johana Vyjídáčková  005926  SK DVOJKA Praha  09.06 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  18.95 
2  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.35 
3  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  21.04 
4  Michaela Moudrá  995413  Spartak Praha 4  21.48 
5  Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  22.01 
Běh 2 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  21.40 
2  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  22.11 
3  Marie Neubauerová  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.46 
4  Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  22.51 
Anna Mlčochová  995714  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.45 
2  Johana Vyjídáčková  005926  SK DVOJKA Praha  22.62 
3  Markéta Prýmková  005129  SK Kotlářka Praha  22.90 
4  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  22.94 
Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.86 
2  Karolína Křížová  995726  ASK Slavia Praha  23.43 
3  Lucie Suchomelová  005919  ŠAK Novoborská Praha  23.95 
4  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  25.07 
Veronika Marešová  006103  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 5 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Holá  995109  SK DVOJKA Praha  22.84 
2  Dominika Hlásková  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.93 
3  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  24.21 
4  Kristýna Coufalová  006221  ASK Slavia Praha  24.29 
Lenka Šetková  995328  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Běh 6 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.20 
2  Petra Střelečková  995121  ASK Slavia Praha  22.65 
3  Lucie Zámečníková  995524  SK DVOJKA Praha  22.76 
4  Anežka Součková  005914  SK Kotlářka Praha  24.21 
5  Adéla Štěpánová  005616  ASK Slavia Praha  25.42 
Běh 7 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Konejlová  005417  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.65 
2  Anna Haškovcová  995528  SK Aktis Praha  24.30 
3  Adéla Jančálková  006019  ASK Slavia Praha  24.48 
4  Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  24.57 
5  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  24.91 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.79 
2  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  20.21 
3  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  20.59 
4  Petr Chadt  001110  ASK Slavia Praha  21.91 
5  Daniel Kvapil  990615  TJ Dukla Praha  22.18 
Běh 2 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  20.59 
2  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  21.75 
3  Pavel Panýrek  990913  ASK Slavia Praha  22.11 
4  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  22.21 
5  Albert Čermák  991231  ASK Slavia Praha  23.65 
Běh 3 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  21.88 
2  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  21.92 
3  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  22.01 
4  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.28 
5  Lukáš Novotný  990305  SK Kotlářka Praha  22.58 
Běh 4 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  21.70 
2  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  22.26 
3  Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  22.85 
4  Filip Sochor  991230  ASK Slavia Praha  22.86 
5  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  23.40 
Běh 5 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  21.90 
2  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  22.13 
3  Vojtěch Müller  990723  ASK Slavia Praha  22.16 
4  Marek Voborský  010522  TJ Dukla Praha  22.46 
5  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  22.47 
6  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  22.53 
Běh 6 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Milan Gondek  000531  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.48 
2  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  22.73 
3  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  23.22 
4  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  23.81 
5  David Voborský  010522  TJ Dukla Praha  24.01 
Matěj Žilina  990901  SK Aktis Praha  DNP 
Běh 7 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  23.03 
2  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  24.68 
3  Michal Koubek  010416  TJ Dukla Praha  25.34 
4  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.87 
Oldřich Vohnout  000807  A. C. Sparta Praha  DNP 
Josef Antoš  950412  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 8 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.55 
2  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.06 
3  Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  23.81 
4  Tomáš Koubek  010416  TJ Dukla Praha  24.86 
5  Petr Šesták  000517  SK Aritma Praha  25.36 
Lukáš Schwarczinger  000626  TJ Dukla Praha  DNP 
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  43.66 
2  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  45.64 
3  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  48.19 
4  Anna Mlčochová  995714  ASK Slavia Praha  48.90 
5  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  49.28 
Běh 2 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  47.42 
2  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  48.14 
3  Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  48.30 
4  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.54 
5  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  50.37 
Běh 3 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Burešová  996215  SK DVOJKA Praha  47.16 
2  Tereza Konejlová  005417  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  48.83 
3  Karolína Křížová  995726  ASK Slavia Praha  52.73 
4  Dita Drahokoupilová  006018  SK DVOJKA Praha  55.98 
5  Veronika Teznerová  006221  TJ Stodůlky Praha, o.s.  56.65 
Běh 4 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ivana Fojtová  996020  SK DVOJKA Praha  46.04 
2  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  49.44 
3  Nikol Válková  995324  SK ZŠ Jeseniova Praha  53.75 
4  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  54.00 
5  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  55.04 
Adéla Štěpánová  005616  ASK Slavia Praha  DNP 
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  44.72 
2  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  46.92 
3  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  47.52 
4  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  47.90 
5  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  48.50 
Běh 2 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  40.29 
2  Jan Uhlíř  990102  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.55 
3  Šimon Procházka  000111  TJ Dukla Praha  47.72 
4  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  49.09 
5  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  51.14 
Běh 3 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  50.03 
2  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  50.97 
3  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  55.14 
4  Michal Meinelt  001216  SK Aktis Praha  61.97 
Adam Štrof  000702  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:30.88 
2  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  2:31.07 
3  Karolína Tomášková  995922  SK Kotlářka Praha  2:34.18 
4  Jana Matějková  996129  ASK Slavia Praha  2:36.56 
5  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  2:45.48 
6  Emma Redou  995515  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:45.50 
7  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  2:45.70 
8  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:46.65 
9  Natálie Platilová  995820  PSK Olymp Praha  2:51.50 
10  Marika Vávrová  005326  ASK Slavia Praha  2:55.26 
11  Kateřina Jakoubková  995209  ASK Slavia Praha  2:56.16 
12  Amálie Dašková  005101  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:57.48 
1500 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:09.98 
2  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:11.73 
3  Jan Janeček  990714  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:15.02 
4  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  5:22.14 
5  Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  5:22.83 
6  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  5:30.09 
7  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  5:43.62 
8  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  5:45.11 
9  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  5:46.29 
10  Matyáš Nesvadba  990607  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:04.00 
11  Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  6:05.94 
Matyáš Hanzlík  000725  ASK Slavia Praha  DNP 
Lukáš Schwarczinger  000626  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  09.70 
2  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.21 
3  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  10.36 
Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  10.36 
5  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  11.02 
Rozběh 2 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  11.26 
2  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.92 
3  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  12.05 
4  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  12.27 
5  Lauren Rebibo  005808  ASK Slavia Praha  12.36 
Rozběh 3 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.39 
2  Kristýna Coufalová  006221  ASK Slavia Praha  12.39 
3  Dominika Wollmanová  995222  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.46 
4  Nikola Štucaurová  005426  Atletický školní klub Mazurská  12.59 
5  Eliška Karolová  005508  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.48 
Rozběh 4 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vlasta Paďourová  005206  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.91 
2  Tereza Prokelová  005719  SK Kotlářka Praha  13.25 
3  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  13.72 
4  Anežka Součková  005914  SK Kotlářka Praha  13.91 
5  Vanessa Kollerová  006217  ASK Slavia Praha  14.89 
Rozběh 5 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.32 
2  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  13.02 
3  Daniela Hanzalová  006003  TJ Stodůlky Praha, o.s.  14.00 
Tereza Dvořáková  995120  ASK Slavia Praha  DNP 
Barbora Hanzelínová  005430  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  09.58 
2  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  10.19 
3  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.22 
4  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  10.24 
5  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  10.25 
6  Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  11.57 
Finále B (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Martínková  995220  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.92 
2  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  12.04 
3  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  12.05 
4  Lauren Rebibo  005808  ASK Slavia Praha  12.15 
5  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.28 
6  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.35 
60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  09.68 
2  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  10.16 
3  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  10.65 
4  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  11.07 
Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Rozběh 2 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  10.65 
2  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  10.66 
3  Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  10.80 
4  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.31 
5  Gabriel Gallovič  991126  ASK Slavia Praha  12.15 
Rozběh 3 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Vrubel  990729  ASK Slavia Praha  11.79 
2  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  11.97 
3  Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  12.03 
4  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.20 
5  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  12.27 
Rozběh 4 (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  10.18 
2  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  11.73 
3  Vojtěch Říha  991210  ASK Slavia Praha  11.82 
4  Lukáš Novotný  990305  SK Kotlářka Praha  12.06 
5  Adam Vymazal  000521  ASK Slavia Praha  13.32 
David Kunovjánek  990118  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 5 (čtvrtek, 31.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Janeček  990508  SK Aritma Praha  10.21 
2  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  12.32 
Ivan Zavřel  000715  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.32 
4  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  12.77 
MS  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  13.29 
60 m překážek - Ml. žáci (Finále)
Finále A (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  09.81 
2  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  09.99 
3  Pavel Janeček  990508  SK Aritma Praha  10.10 
4  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  10.47 
5  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  10.53 
6  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  10.72 
Finále B (čtvrtek, 31.5.2012) Vítr: +1.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  10.59 
2  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  10.62 
3  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  10.91 
4  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.33 
5  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  11.61 
6  Adam Vrubel  990729  ASK Slavia Praha  11.91 
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Háčková, Cikánová, Turnerová, Maštalířová  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.73 
2  Kašparová, Jehličková A., Jehličková B., Piliarová  Univerzitní sportovní klub Praha  32.84 
3  Kadidlová, Burešová, Fojtová, Vyjídáčková  SK DVOJKA Praha  33.74 
4  Klárová, Prýmková, Tomášková, Bútorová  SK Kotlářka Praha  34.88 
5  Křížová, Hofmanová, Mlčochová, Jíchová  ASK Slavia Praha  35.84 
6  Svatková, Brůhová, Navrátilová, Moudrá  Spartak Praha 4  35.90 
Běh 2 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hoščálková, Krátká, Tomášková, Wolmanová  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.31 
2  Kousalová, Floriánová, Konejlová, Navrátilová  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  35.71 
3  Fialová, Prokelová, Kubantová, Vernerová  SK Kotlářka Praha  35.87 
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Trank, Dvořák, Pekárek, Karafiát  ASK Slavia Praha  32.68 
2  Jína, Jirásek, Mička, Šach  SK Kotlářka Praha  32.94 
3  Nevole, Pavlica, Michal, Brom  Spartak Praha 4  33.41 
4  Šufriarský, Voborský, Čečetka, Procházka  TJ Dukla Praha  34.44 
5  Kobián, Zavřel, Ulman, Seidl  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.15 
Běh 2 (středa, 30.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Herman, Melmuka, Růžička, Černý  ASK Slavia Praha  33.55 
2  Kozač, Maček, Uhlíř, Janeček  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.04 
3  Naxera, Müller, Krejčí, Petřík  ASK Slavia Praha  34.38 
4  Rákosník, Prikryl, Puchmajer, Kvapil  Univerzitní sportovní klub Praha  34.39 
5  Janeček, Bareš, Tyle, Zíka  SK Aritma Praha  36.77 
3 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 31.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Duchoňová, Švábíková, Dostálová  ASK Slavia Praha  2:17.05 
2  Platilová, Háková, Kunická  PSK Olymp Praha  2:26.01 
3  Drsková, Petrásková, Stanzelová  Univerzitní sportovní klub Praha  2:34.80 
4  Martínková, Válková, Dašková  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:42.36 
Běh 2 (čtvrtek, 31.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Voborská, Redou, Patočková  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:22.63 
2  Kadidlová, Burajová, Holá  SK DVOJKA Praha  2:27.20 
3  Suchomelová, Krtilová, Voců  ŠAK Novoborská Praha  2:36.73 
Králová, Pluhařová, Součková  SK Kotlářka Praha  DNP 
3 x 300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 31.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Rada, Voborský, Merta  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:30.49 
2  Janeček, Goudek, Seidl  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:35.88 
Jeřábek, Mach, Kovář  Univerzitní sportovní klub Praha  DQ 
Vevera, Suchý, Hampel  Atletický školní klub Mazurská  DQ 
Běh 2 (čtvrtek, 31.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Knížek, Kvapil, Vágner  TJ Dukla Praha  2:34.84 
2  Štros, Fiřt, Koribský  Univerzitní sportovní klub Praha  2:51.27 
Drapák, Friš, Novotný  SK Kotlářka Praha  DNP 
Skok vysoký - Ml. žákyně
čtvrtek, 31.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  1.45 
2  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  1.45 
3  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  1.36 
4  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  1.33 
5  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.33 
6  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.33 
7  Kristýna Havláková  995130  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30 
8  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  1.30 
9  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.25 
10  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
11  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
12  Vanessa Kollerová  006217  ASK Slavia Praha  1.25 
13  Emma Redou  995515  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.25 
14=  Daniela Hanzalová  006003  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.10 
14=  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  1.10 
Kateřina Plchová  995916  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok vysoký - Ml. žáci
středa, 30.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  1.51 
2  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  1.48 
3=  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  1.42 
3=  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  1.42 
5  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  1.39 
6  Vojtěch Říha  991210  ASK Slavia Praha  1.30 
7  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  1.30 
8  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  1.25 
9=  Filip Pavlica  000115  Spartak Praha 4  1.25 
9=  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
11  Daniel Šašek  000330  ASK Slavia Praha  1.20 
12  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  1.20 
13  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.20 
14  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.15 
Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  0 
Skok daleký - Ml. žákyně
středa, 30.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.56 
2  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub ...  4.27 
3  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.18 
4  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.17 
5  Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  4.14 
6  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  4.13 
7  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.11 
8  Karolína Tomášková  995922  SK Kotlářka Praha  4.08 
9  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  3.99 
10  Natálie Platilová  995820  PSK Olymp Praha  3.78 
Kateřina Kubantová  005505  SK Kotlářka Praha  3.78 
12  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  3.77 
13  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.76 
14  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  3.55 
15  Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  3.49 
16  Lauren Rebibo  005808  ASK Slavia Praha  3.48 
Linda Fialová  005924  SK Kotlářka Praha  3.48 
18  Tereza Prokelová  005719  SK Kotlářka Praha  3.40 
19  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub ...  2.88 
Skok daleký - Ml. žáci
středa, 30.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  4.67 
2  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  4.61 
3  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.51 
4  Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  4.19 
5  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  4.18 
6  Antonín Houška  990302  AC Kovošrot Praha  4.14 
7  Václav Krejčí  990126  ASK Slavia Praha  4.13 
8  Adam Štrof  000702  ŠAK Novoborská Praha  4.11 
9  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  3.94 
10  Jonáš Paleček  990422  ASK Slavia Praha  3.92 
11  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.91 
12  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  3.89 
13  Josef Janouš  000104  ASK Slavia Praha  3.87 
14  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  3.80 
15  Daniel Kvapil  990615  TJ Dukla Praha  3.77 
16  Albert Čermák  991231  ASK Slavia Praha  3.27 
Josef Antoš  950412  ASK Slavia Praha  DNP 
David Kunovjánek  990118  ASK Slavia Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně
středa, 30.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  08.59 
2  Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  08.12 
3  Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  08.02 
4  Helena Rösslerová  995616  Atletický školní klub Mazurská  06.95 
5  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.91 
6  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.41 
7  Hana Navrátilová  996025  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.72 
8  Lenka Šetková  995328  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  04.31 
Tereza Dvořáková  995120  ASK Slavia Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
středa, 30.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  12.34 
2  Adam Pekárek  990227  ASK Slavia Praha  10.72 
3  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  10.58 
4  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.68 
5  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  09.31 
6  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  08.64 
7  Michal Vacek  000213  ASK Slavia Praha  08.28 
8  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  08.18 
9  Kryštof Nedvídek  991023  ASK Slavia Praha  07.71 
10  Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.82 
11  Dalibor Sládek  990715  SK Aritma Praha  06.56 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
čtvrtek, 31.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  57.10 
2  Michaela Treglerová  995914  ASK Slavia Praha  49.02 
3  Adéla Čermáková  995706  ASK Slavia Praha  43.85 
4  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  43.00 
5  Petra Střelečková  995121  ASK Slavia Praha  42.07 
6  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.69 
7  Karla Brůhová  006204  Spartak Praha 4  40.31 
8  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  40.25 
9  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  36.58 
10  Adéla Jančálková  006019  ASK Slavia Praha  34.33 
11  Kateřina Kubantová  005505  SK Kotlářka Praha  30.05 
12  Nikol Válková  995324  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.25 
Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Amálie Tonová  996229  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Eva Panenková  995515  A. C. Sparta Praha  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
čtvrtek, 31.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Rotter  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  63.08 
2  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  57.22 
3  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  55.85 
4  Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  53.34 
5  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  52.80 
6  Pavel Janeček  990508  SK Aritma Praha  52.50 
7  Adam Vrubel  990729  ASK Slavia Praha  51.21 
8  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  49.56 
9  Kryštof Nedvídek  991023  ASK Slavia Praha  48.69 
10  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  48.55 
11  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  47.82 
12  Pavel Panýrek  990913  ASK Slavia Praha  47.54 
13  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  45.69 
14  Michal Maček  000602  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.73 
15  Gabriel Gallovič  991126  ASK Slavia Praha  41.15 
16  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  40.58 
17  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  40.13 
18  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  37.71 
19  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  27.99 
Oldřich Vohnout  000807  A. C. Sparta Praha  DNP 
Jonáš Paleček  990422  ASK Slavia Praha  DNP