3. kolo kvalifikace MPD mladšího žactva, skupina C (24.5.2012)
Datum konání: 24.5.2012
Místo konání: Praha-Kotlářka
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Žaneta Václavková
Ředitel závodu: Jitka Fialová
Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort
Technický delegát:
Poznámka: měřeno elektronicky, časomírou OMEGA OSV3HE - software SCAN´O VISION
60 m - Ml. žáci
Ml. žáci 1 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  08.52 
2  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  08.71 
3  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  08.77 
4  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  09.00 
5  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  09.15 
Ml. žáci 2 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  08.91 
2  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  09.19 
3  Ladislav Nepomucký  000215  Atletický školní klub Mazurská  09.64 
4  Martin Máša  000605  SC Radotín Praha  10.41 
Ml. žáci 3 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Zíka  990204  SK Aritma Praha  10.11 
2  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  10.45 
MS  Michal Meinelt  00  SK Aktis Praha  09.71 
Vítězslav Langer  990301  SK Aritma Praha  DNP 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  08.77 
2  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  09.21 
3  Nikola Štucaurová  005426  Atletický školní klub Mazurská  09.31 
4  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  09.47 
Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  09.47 
6  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  09.85 
Běh 2 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Nollová  015421  SK Kotlářka Praha  09.50 
2  Natálie Raabová  015211  SK Kotlářka Praha  09.59 
3  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  09.71 
4  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  10.04 
5  Vendula Rusá  015706  SC Radotín Praha  10.06 
6  Magdalena Mohorková  006114  SK Aritma Praha  10.38 
Běh 3 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  09.29 
2  Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  09.43 
3  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  10.52 
MS  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  09.58 
MS  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  10.21 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  20.17 
2  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  23.09 
3  Helena Rösslerová  995616  Atletický školní klub Mazurská  23.33 
4  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  23.55 
5  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  28.33 
Běh 2 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  23.22 
2  Jolana Šádková  005224  SC Radotín Praha  24.50 
3  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  24.61 
4  Barbora Hanzelínová  005430  Univerzitní sportovní klub Praha  24.93 
5  Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  26.44 
Běh 3 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  24.26 
2  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  24.71 
3  Natálie Kramcha  015624  SC Radotín Praha  26.55 
4  Kristýna Stříbrná  016104  SK Aritma Praha  27.47 
5  Karolína Poláčková  015306  SK Aritma Praha  28.87 
Běh 4 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
MS  Karin Rozhyna  00  Univerzitní sportovní klub Praha  22.77 
MS  Anna Maškovcová  99  SK Aktis Praha  24.28 
MS  Eliška Damašková  01  SK Aktis Praha  25.15 
MS  Joey Arellanesová  005622  SK Kotlářka Praha  25.70 
MS  Kristýna Knobová  99  SK Aktis Praha  27.44 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Novotný  990305  SK Kotlářka Praha  22.26 
2  Vojtěch Tyle  990211  SK Aritma Praha  23.56 
3  Mikuláš Adam Lorman  010317  SK Kotlářka Praha  24.30 
4  Filip Koutný  011223  ŠAK Novoborská Praha  26.54 
Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  22.62 
2  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  23.43 
3  Jan Kovařík  010714  ŠAK Novoborská Praha  23.72 
4  Petr Šesták  000517  SK Aritma Praha  24.29 
Matěj Lipka  010610  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  20.79 
2  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  23.99 
3  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  24.12 
4  Adam Vodehnal  001203  ŠAK Novoborská Praha  25.46 
5  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  26.56 
Běh 4 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
MS  František Jansa  99  Univerzitní sportovní klub Praha  23.76 
MS  Lukáš Slabý  990206  SK Kotlářka Praha  24.47 
MS  Matěj Žilina  990901  SK Aktis Praha  26.17 
MS  Lukáš Tuček  01  SK Aritma Praha  26.93 
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  1:55.25 
2  Sabina Jiříčková  006212  ŠAK Novoborská Praha  1:58.76 
3  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  2:00.88 
4  Marie Benešová  006028  ŠAK Novoborská Praha  2:01.77 
5  Markéta Prýmková  005129  SK Kotlářka Praha  2:03.03 
6  Kateřina Kubantová  005505  SK Kotlářka Praha  2:04.86 
7  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  2:08.23 
8  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  2:09.98 
9  Kristýna Seidlerová  015225  SC Radotín Praha  2:26.50 
10  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  2:31.91 
11  Adéla Farkašová  005920  Atletický školní klub Mazurská  2:47.38 
MS  Tereza Ručková  005729  SK Kotlářka Praha  2:15.84 
Natálie Mengerová  006224  SC Radotín Praha  DNP 
Karolína Tomášková  995922  SK Kotlářka Praha  DNP 
600 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  1:53.66 
2  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  1:57.05 
3  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  1:57.65 
4  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  2:00.20 
5  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  2:00.41 
6  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  2:00.60 
7  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  2:02.63 
8  Dalibor Sládek  990715  SK Aritma Praha  2:09.49 
9  Adam Pavlík  000401  ŠAK Novoborská Praha  2:19.00 
10  Tomáš Harmach  011206  ŠAK Novoborská Praha  2:24.87 
11  Matěj Bulánek  000423  Atletický školní klub Mazurská  2:27.04 
Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  DNP 
Matěj Šmiták  011125  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  10.39 
2  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  12.36 
3  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  12.68 
4  Tereza Prokelová  005719  SK Kotlářka Praha  13.14 
5  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  14.07 
6  Anežka Součková  005914  SK Kotlářka Praha  14.28 
Běh 2 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  12.89 
2  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  13.65 
3  Simona Ságlová  005627  ŠAK Novoborská Praha  14.86 
4  Helena Fridrichová  995413  Atletický školní klub Mazurská  14.89 
5  Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  15.63 
MS  Tereza Ručková  005729  SK Kotlářka Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  10.45 
2  Adam Štrof  000702  ŠAK Novoborská Praha  12.19 
3  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  12.40 
4  David Polák  001114  SC Radotín Praha  13.33 
5  Jan Šedivý  001128  ŠAK Novoborská Praha  14.07 
6  Ondřej Bareš  990309  SK Aritma Praha  14.59 
Běh 2 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  10.54 
2  Pavel Janeček  990508  SK Aritma Praha  10.69 
3  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  12.52 
4  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  12.54 
5  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  13.73 
Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  DNP 
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  A - Jehličková B., Kašpárková, Rákosník, Prunar  Univerzitní sportovní klub Praha  31.65 
2  A - Klárová, Uhrová, Jína, Jirásek  SK Kotlářka Praha  33.30 
3  A - Štrof, Krtilová, Voců, Bartoněk  ŠAK Novoborská Praha  34.87 
4  A - Králová, Štucauerová, Suchý, Marinčík  Atletický školní klub Mazurská  35.22 
5  Mohorková, Stříbrná, Janeček, Bareš  SK Aritma Praha  39.14 
Běh 2 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  B - Jehličková A., Piliarová, Přikryl, Kovář  Univerzitní sportovní klub Praha  34.30 
2  A - Hošek, Vinša, šádková, Slámová  SC Radotín Praha  35.03 
3  B - Prýmková, Kubantová, Vagaday, Lorman  SK Kotlářka Praha  35.28 
4  B - Kývalová, Belohlávková, Varga, Beneš  Atletický školní klub Mazurská  36.39 
5  B - Vodehnal, Kovářík, Benešová, Jiříčková  ŠAK Novoborská Praha  36.82 
Běh 3 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  C - Kvapil, Fiřt, Hanzelínová, Petrásková  Univerzitní sportovní klub Praha  35.14 
2  C - Prokelová, Nollová, Friš, Krč  SK Kotlářka Praha  35.21 
3  B - Špačková K., Špačková T., Polák, Provazník  SC Radotín Praha  36.11 
4  C - Špačková, Fridrichová, Adamík, Bulánek  Atletický školní klub Mazurská  37.96 
5  C - Roučková, Pavlík, Šedivý, Hornofová  ŠAK Novoborská Praha  40.02 
Běh 4 (čtvrtek, 24.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  D - Bútorová, Součková, Hoza, Novotný  SK Kotlářka Praha  36.24 
2  D - Koribský, Puchmajer, Smíšková, Stanzelová  Univerzitní sportovní klub Praha  36.68 
3  C - Melicherová, Plachý, Olšanský, Pieperová  SC Radotín Praha  37.00 
4  D - Koutný, Harmach, Savchenko, Ságlová  ŠAK Novoborská Praha  42.54 
MS  Maškovcová, Žilina, Meinelt, Líbalová  SK Aktis Praha  39.28 
Skok vysoký - Ml. žákyně
čtvrtek, 24.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Nollová  015421  SK Kotlářka Praha  1.25 
2  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  1.25 
3  Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  1.20 
4  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  1.20 
5  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  1.20 
6  Kateřina Stanzelová  005331  Univerzitní sportovní klub Praha  1.15 
7  Nikola Štucaurová  005426  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
8  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  1.10 
9  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  1.10 
10=  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  1.10 
10=  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  1.10 
10=  Natálie Raabová  015211  SK Kotlářka Praha  1.10 
13  Magdalena Mohorková  006114  SK Aritma Praha  1.00 
MS  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  1.10 
MS  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  1.05 
Vendula Rusá  015706  SC Radotín Praha  0 
Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  0 
Skok vysoký - Ml. žáci
čtvrtek, 24.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
2  Matyáš Vagaday  010118  SK Kotlářka Praha  1.25 
3  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  1.25 
4=  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  1.20 
4=  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  1.20 
4=  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  1.20 
7  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  1.20 
8=  Jakub Zíka  990204  SK Aritma Praha  1.10 
8=  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  1.10 
10  Ladislav Nepomucký  000215  Atletický školní klub Mazurská  1.10 
11  Martin Máša  000605  SC Radotín Praha  1.10 
MS  Michal Meinelt  00  SK Aktis Praha  0.00 
Vítězslav Langer  990301  SK Aritma Praha  0.00 
Skok daleký - Ml. žákyně
čtvrtek, 24.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub ...  4.15 
2  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  3.87 
3  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  3.57 
4  Tereza Prokelová  005719  SK Kotlářka Praha  3.54 
5  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub ...  3.42 
6  Anežka Součková  005914  SK Kotlářka Praha  3.37 
7  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  3.11 
8  Simona Ságlová  005627  ŠAK Novoborská Praha  3.10 
9  Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  3.08 
10  Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  3.06 
11  Helena Fridrichová  995413  Atletický školní klub Mazurská  2.86 
Skok daleký - Ml. žáci
čtvrtek, 24.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub ...  4.68 
2  Martin Jína  000731  SK Kotlářka Praha  4.46 
3  Pavel Janeček  990508  SK Aritma Praha  4.35 
4  Adam Štrof  000702  ŠAK Novoborská Praha  4.16 
5  Adam Provazník  010120  SC Radotín Praha  3.94 
6  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  3.70 
Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub ...  3.70 
8  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub ...  3.65 
9  Ondřej Bareš  990309  SK Aritma Praha  3.42 
10  Jan Šedivý  001128  ŠAK Novoborská Praha  3.40 
11  David Polák  001114  SC Radotín Praha  3.28 
Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  0.00 
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
čtvrtek, 24.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  09.36 
2  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  08.39 
3  Helena Rösslerová  995616  Atletický školní klub Mazurská  07.18 
4  Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  07.10 
5  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  07.03 
6  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  06.96 
7  Barbora Hanzelínová  005430  Univerzitní sportovní klub Praha  06.95 
8  Jolana Šádková  005224  SC Radotín Praha  06.64 
9  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  06.63 
10  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  06.55 
11  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  06.39 
12  Natálie Kramcha  015624  SC Radotín Praha  06.24 
13  Karolína Poláčková  015306  SK Aritma Praha  05.26 
14  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  04.69 
15  Kristýna Stříbrná  016104  SK Aritma Praha  04.37 
MS  Karin Rozhyna  00  Univerzitní sportovní klub Praha  07.94 
MS  Eliška Damašková  01  SK Aktis Praha  07.25 
MS  Anna Maškovcová  99  SK Aktis Praha  05.84 
MS  Joey Arellanesová  005622  SK Kotlářka Praha  05.78 
MS  Kristýna Knobová  99  SK Aktis Praha  05.46 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
čtvrtek, 24.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  08.55 
2  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  06.78 
3  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  06.64 
4  Petr Šesták  000517  SK Aritma Praha  06.63 
5  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  06.59 
6  Lukáš Novotný  990305  SK Kotlářka Praha  06.47 
7  Mikuláš Adam Lorman  010317  SK Kotlářka Praha  06.15 
8  Vojtěch Tyle  990211  SK Aritma Praha  06.03 
9  Jan Kovařík  010714  ŠAK Novoborská Praha  05.72 
10  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  05.48 
11  Adam Vodehnal  001203  ŠAK Novoborská Praha  05.40 
12  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  05.33 
13  Filip Koutný  011223  ŠAK Novoborská Praha  04.62 
MS  Lukáš Slabý  990206  SK Kotlářka Praha  06.36 
MS  František Jansa  99  Univerzitní sportovní klub Praha  06.13 
MS  Matěj Žilina  990901  SK Aktis Praha  05.07 
MS  Lukáš Tuček  01  SK Aritma Praha  04.50 
Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  0 
Matěj Lipka  010610  SK Kotlářka Praha  0 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
čtvrtek, 24.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  55.45 
2  Karolína Tomášková  995922  SK Kotlářka Praha  37.68 
3  Kateřina Kubantová  005505  SK Kotlářka Praha  30.67 
4  Sabina Jiříčková  006212  ŠAK Novoborská Praha  30.18 
5  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  29.23 
6  Adéla Farkašová  005920  Atletický školní klub Mazurská  28.38 
7  Marie Benešová  006028  ŠAK Novoborská Praha  27.94 
8  Markéta Prýmková  005129  SK Kotlářka Praha  26.30 
9  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  25.52 
10  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  19.60 
11  Kristýna Seidlerová  015225  SC Radotín Praha  15.85 
12  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  15.19 
MS  Tereza Ručková  005729  SK Kotlářka Praha  12.53 
Natálie Mengerová  006224  SC Radotín Praha  00.00 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
čtvrtek, 24.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Friš  990911  SK Kotlářka Praha  49.32 
2  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  47.30 
3  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  44.46 
4  Matěj Višňa  990513  SC Radotín Praha  40.64 
5  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  36.97 
6  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  32.93 
7  Dalibor Sládek  990715  SK Aritma Praha  30.68 
8  Matěj Bulánek  000423  Atletický školní klub Mazurská  25.39 
9  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  22.70 
10  Adam Pavlík  000401  ŠAK Novoborská Praha  20.76 
11  Tomáš Harmach  011206  ŠAK Novoborská Praha  19.42 
Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  0 
Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  0 
Matěj Šmiták  011125  ŠAK Novoborská Praha  0