II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (23.5.2012)
Datum konání: 23.5.2012
Místo konání: Praha
Pořadatel: USK Praha
Výsledky zpracoval: Lukáš Slavík
Ředitel závodu: Jan Ruda
Hlavní rozhodčí: Ivanka Lébrová
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.53 
2  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.73 
3  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  08.04 
4  Duc Tuan Anh Tran  970510  Univerzitní sportovní klub Praha  08.13 
5  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  08.32 
David Vondráček  981030  Atletický školní klub Mazurská  NP 
Běh 2 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Drdácký  970124  Univerzitní sportovní klub Praha  07.91 
2  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  08.20 
3  Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  08.35 
4  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.38 
5  Martin Pazourek  981108  Atletický školní klub Mazurská  09.68 
Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  NP 
Běh 3 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.04 
2  Jan Lazarek  970506  Atletický školní klub Mazurská  08.29 
3  Jiří Job  970825  Univerzitní sportovní klub Praha  08.37 
4  Sebastian Shee  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  08.39 
Běh 4 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  08.43 
2  Viktor Kocourek  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.48 
3  Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.79 
4  Jakub Voldřich  981005  Atletický školní klub Mazurská  09.89 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  08.23 
2  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  08.37 
3  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  08.43 
4  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.43 
5  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.50 
Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  NP 
Běh 2 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  08.49 
2  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.62 
3  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  08.64 
Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.64 
5  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.76 
6  Kateřina Linhartová  975521  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.96 
Běh 3 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  08.69 
2  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  08.91 
3  Kristýna Švancarová  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.07 
4  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  09.10 
5  Veronika Neustadtová  985122  Atletický školní klub Mazurská  09.11 
Michaela Bednářová  975226  Atletický školní klub Mazurská  NP 
Běh 4 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Veselková  976231  Univerzitní sportovní klub Praha  08.77 
2  Anna Přecechtělová  985915  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.35 
3  Eliška Plecitá  975919  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.66 
4  Tereza Janečková  975806  Atletický školní klub Mazurská  10.27 
5  Kristýna Sehnalová  975525  Atletický školní klub Mazurská  10.93 
Hana Gurková  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  43.26 
2  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  44.12 
3  Eva Štěpánková  976130  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  46.86 
4  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  48.46 
5  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.66 
Běh 2 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  47.54 
2  Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  48.34 
3  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  51.28 
4  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  51.55 
5  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  52.19 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.43 
2  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  41.24 
3  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.37 
4  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  43.19 
5  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  43.83 
Běh 2 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Drdácký  970124  Univerzitní sportovní klub Praha  42.18 
2  Tomáš Moska  980306  SK Kotlářka Praha  46.05 
3  Viktor Kocourek  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  46.48 
4  Oskar Blaha  981230  SK Kotlářka Praha  47.41 
Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
Pavel Davídek  970903  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  2:30.36 
2  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:48.38 
3  Anna Chotěborová  976229  SK Kotlářka Praha  2:51.35 
4  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:52.30 
5  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  3:06.79 
Běh 2 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Denisa Pouchová  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:48.96 
2  Markéta Veselková  976231  Univerzitní sportovní klub Praha  2:57.97 
3  Anežka Marková  985228  SK Kotlářka Praha  2:58.96 
4  Jana Stříhavková  976020  Atletický školní klub Mazurská  3:00.17 
Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  NP 
800 m - Žáci (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Dombrovský  980728  Atletický školní klub Mazurská  2:30.76 
2  Samuel Fabian  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:32.61 
3  Jakub Erben  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:33.95 
4  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  2:34.98 
Vojtěch Štěpán  970528  SK Kotlářka Praha  NP 
Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  NP 
200 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  32.23 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  32.50 
3  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  33.54 
4  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.24 
5  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.92 
6  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  39.83 
Běh 2 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  32.30 
2  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.67 
3  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  36.55 
4  Denisa Pouchová  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  38.82 
Jindra Srnská  985929  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
200 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.41 
2  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  30.56 
3  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  30.65 
4  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  36.68 
Běh 2 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  33.30 
2  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.27 
Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  NF 
Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
Běh 3 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.00 
2  Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.21 
3  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  35.71 
4  Pavel Valsa  980616  Atletický školní klub Mazurská  38.40 
1500 m překážek - Žáci (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  4:47.30 
2  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  4:55.60 
3  Jan Kubš  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:08.10 
4  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:32.40 
5  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  5:40.70 
6  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:57.10 
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  A - Edlová, Hamerníková, Jarešová, Nemešová  SK Kotlářka Praha  32.22 
2  A - Bursová, Caisová, Cranfordová, Linhartová  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.01 
3  A - Filipovská, Peřinová, Sluková, Veselková  Univerzitní sportovní klub Praha  33.02 
4  A - Farská, Baziková, Marková, Hrušková  Atletický školní klub Mazurská  33.56 
5  A - Štěpánková, Santolíková, Sieglová, Pouchová  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  34.86 
Běh 2 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  B - Bartošová, D´Ambrosca, Lojkásková, Zítová  SK Kotlářka Praha  32.75 
2  B - Melkemová, Rybářová, Negembarková, Fořková  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.43 
3  B - Bíbrlíková, Kundrátová, Skácelová, Skoučková  Univerzitní sportovní klub Praha  34.39 
4  C - Plecíková, MAndlová, Šulcová, Švancarová  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.09 
5  C - Dudková, Chvalovská, Hrdá, Prokelová  SK Kotlářka Praha  35.70 
6  B - Buršíková, Gemelová, Římalová, Střihavková  Atletický školní klub Mazurská  35.87 
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  A- Háček, Musil, Batoj, Račko  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.33 
2  A - Večeřa, Müller, Šícha, Drdácký  Univerzitní sportovní klub Praha  30.10 
3  A - Karlík, Obhlídal, Panáček, Jedlička  SK Kotlářka Praha  30.57 
4  A - Šimek, Siegl, Kubš, Santolík  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  31.88 
Běh 2 (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  B - Šimka Da, Fabián, Souček, Janoušek  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.52 
2  C - Krauz, Špaček, Čermák, Nagy  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.70 
3  B - Hoza J., Klár, Loužecký, Moska  SK Kotlářka Praha  34.73 
B - Job, Kalabis, Švarc, Šmída Daniel  Univerzitní sportovní klub Praha  DQ 
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  1.45 
2  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  1.42 
3  Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  1.39 
4  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  1.39 
5  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.36 
6  Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub Praha  1.33 
7  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  1.33 
8  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  1.33 
9  Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  1.30 
10  Eva Štěpánková  976130  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.30 
Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  0 
Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  0 
Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  0 
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.57 
2  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  1.57 
3  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.45 
4=  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  1.40 
4=  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  1.40 
4=  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  1.40 
7  David Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
8  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
Sebastian Shee  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  0 
Skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Lucie Součková  975506  Univerzitní sportovní klub Praha 
Skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.80 
2  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.20 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  4.99 
2  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.81 
3  Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  4.67 
4  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  4.61 
5  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.56 
6  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  4.55 
7  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.31 
8  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub ...  4.23 
9  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.19 
10  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.17 
11  Kateřina Linhartová  975521  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.10 
12  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  4.03 
13  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.95 
14  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub ...  3.94 
15  Veronika Neustadtová  985122  Atletický školní klub Mazurská  3.93 
Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  3.93 
17  Jana Stříhavková  976020  Atletický školní klub Mazurská  3.80 
18  Kristýna Sehnalová  975525  Atletický školní klub Mazurská  3.34 
Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  NP 
Jindra Srnská  985929  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.35 
2  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.30 
3  Lukáš Tůma  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.22 
4  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  5.13 
5  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  5.07 
6  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.06 
7  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.05 
8  Tomáš Dombrovský  980728  Atletický školní klub Mazurská  4.80 
9  Jiří Job  970825  Univerzitní sportovní klub ...  4.55 
10  Jan Lazarek  970506  Atletický školní klub Mazurská  4.48 
11  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  4.43 
12  Pavel Valsa  980616  Atletický školní klub Mazurská  4.41 
13  Jakub Erben  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.39 
Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.39 
15  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub ...  4.35 
16  Tomáš Moska  980306  SK Kotlářka Praha  4.15 
17  Tomáš Loužecký  981109  SK Kotlářka Praha  4.15 
18  David Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub ...  4.12 
19  Martin Pazourek  981108  Atletický školní klub Mazurská  3.83 
20  Jakub Voldřich  981005  Atletický školní klub Mazurská  3.37 
David Vondráček  981030  Atletický školní klub Mazurská  NP 
Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  NP 
Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Lišková  975423  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.28 
2  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.08 
3  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.60 
4  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  08.50 
5  Tereza Poschlová  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.87 
6  Anna Přecechtělová  985915  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.84 
7  Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.67 
8  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  07.58 
9  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  07.39 
10  Eliška Plecitá  975919  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.34 
11  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  07.30 
12  Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  07.13 
13  Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub Praha  07.03 
14  Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.95 
Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  06.95 
16  Kristýna Švancarová  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.81 
17  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  06.67 
18  Lucie Součková  975506  Univerzitní sportovní klub Praha  06.66 
19  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  06.32 
20  Tereza Janečková  975806  Atletický školní klub Mazurská  05.73 
21  Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  05.58 
Michaela Bednářová  975226  Atletický školní klub Mazurská  NP 
Hana Gurková  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
Kateřina Veselá  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.48 
2  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  10.71 
3  Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  09.51 
4  Oskar Blaha  981230  SK Kotlářka Praha  09.09 
5  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.02 
6  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.81 
7  Jan Červený  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.80 
8  Dominik Počta  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.55 
9  Daniel Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  07.62 
10  Štěpán Kormout  97  Atletický školní klub Mazurská  07.46 
11  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  06.64 
12  Tomáš Krauz  980719  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.58 
Duc Tuan Anh Tran  970510  Univerzitní sportovní klub Praha  0 
Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  27.66 
2  Markéta Lišková  975423  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.22 
3  Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.58 
4  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.75 
5  Kateřina Veselá  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.34 
6  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.79 
7  Barbora Dudková  985928  SK Kotlářka Praha  18.32 
8  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  17.48 
Agáta Franková  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  NP 
Anna Chotěborová  976229  SK Kotlářka Praha  NM 
Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.16 
2  Pavel Davídek  970903  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.52 
3  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  24.35 
4  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  23.91 
5  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.32 
6  Jan Červený  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.20 
7  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.85 
Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (středa, 23.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.15 
2  Lukáš Tůma  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.13 
3  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  33.87 
4  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.75 
5  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.13 
6  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  31.77 
7  Tomáš Valenta  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.67 
8  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  28.03 
9  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.18 
10  Dominik Počta  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.38 
11  Daniel Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  24.00 
12  Štěpán Kormout  970329  Atletický školní klub Mazurská  21.11 
13  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  19.25 
14  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.40 
Vojtěch Štěpán  970528  SK Kotlářka Praha  NP 
Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  NP 
Tomáš Loužecký  981109  SK Kotlářka Praha  NM 
Tomáš Krauz  980719  SK ZŠ Jeseniova Praha  NM