3. veřejné závody žactva (16.5.2012)
Datum konání: 16.5.2012
Místo konání: Praha
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 16.5.2012) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  07.55 
2  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.80 
3  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.84 
4  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  07.94 
5  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  08.08 
6  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  08.09 
7  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.12 
8  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.29 
Běh 2 (středa, 16.5.2012) Vítr: +2.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  08.19 
2  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  08.34 
3  Jiří Gazda  97  Spartak Praha 4  08.38 
4  Karel Štolfa  981223  SC Radotín Praha  08.53 
5  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  08.54 
6  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  08.56 
7  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  08.74 
8  Martin Polák  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.28 
Běh 3 (středa, 16.5.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  08.36 
2  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  08.49 
3  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  08.67 
4  Jan Kárník  981030  ASK Slavia Praha  08.93 
5  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  08.95 
6  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  09.04 
7  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  09.08 
8  Štěpán Kormout  970329  Atletický školní klub Mazurská  09.12 
Běh 4 (středa, 16.5.2012) Vítr: +0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  08.63 
2  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  08.66 
3  Roman Tůša  981005  ASK Slavia Praha  08.99 
4  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  09.02 
5  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  09.08 
6  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  09.08 
7  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  09.08 
8  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  09.15 
Běh 5 (středa, 16.5.2012) Vítr: +1.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  07.94 
2  Samuel Fabian  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.79 
3  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  09.29 
4  Vojtěch Hlaváč  980729  ASK Slavia Praha  09.32 
5  Lukáš Schwarczinger  000626  TJ Dukla Praha  09.40 
6  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  09.47 
7  Dominik Kodiš  980730  TJ Dukla Praha  10.75 
Běh 6 (středa, 16.5.2012) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  08.58 
2  Filip Houška  010207  Spartak Praha 4  09.68 
3  Tomáš Koubek  010416  TJ Dukla Praha  10.06 
4  Jakub Kotík  001228  Spartak Praha 4  10.08 
5  Tomáš Hoffman  990117  ASK Slavia Praha  10.36 
6  Michal Koubek  010416  TJ Dukla Praha  10.47 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 16.5.2012) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  08.42 
2  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  08.65 
3  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  08.68 
4  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  08.76 
5  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.88 
6  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.00 
7  Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  09.11 
8  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  09.54 
Běh 2 (středa, 16.5.2012) Vítr: +1.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  08.52 
2  Jana Pavelková  975819  ASK Slavia Praha  08.58 
3  Adriana Paluková  975731  TJ Dukla Praha  08.69 
4  Helena Dobiášová  975206  ASK Slavia Praha  08.74 
5  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  09.22 
6  Markéta Richterová  986223  ASK Slavia Praha  09.37 
7  Aneta Slavíčková  995316  Spartak Praha 4  09.79 
Běh 3 (středa, 16.5.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.86 
2  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.89 
3  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  08.99 
4  Kateřina Linhartová  975521  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.27 
5  Jolana Šádková  005224  SC Radotín Praha  10.12 
6  Tereza Ručková  005729  SK Kotlářka Praha  10.16 
7  Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  10.32 
Běh 4 (středa, 16.5.2012) Vítr: +2.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Plchová  995916  ASK Slavia Praha  08.95 
2  Natálie Višvaderová  985818  ASK Slavia Praha  09.00 
3  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  09.24 
4  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.30 
5  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  09.40 
6  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  09.40 
7  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  09.64 
Běh 5 (středa, 16.5.2012) Vítr: +0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  09.29 
2  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  09.63 
3  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  09.78 
4  Eliška Plecitá  975919  ŠAK Novoborská Praha  09.85 
5  Hana Gurková  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.04 
6  Anežka Marková  985228  SK Kotlářka Praha  10.09 
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 16.5.2012) Vítr: +2.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  19.59 
2  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  20.38 
3  Jana Pavelková  975819  ASK Slavia Praha  20.77 
4  Lucie Vohánková  975515  PSK Olymp Praha  21.57 
5  Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  21.74 
Běh 2 (středa, 16.5.2012) Vítr: +2.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.75 
2  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.70 
3  Kateřina Linhartová  975521  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.17 
4  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.56 
5  Hana Gurková  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.75 
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 16.5.2012) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  18.97 
2  Filip Merva  980413  A. C. Sparta Praha  19.40 
3  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  19.62 
4  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  20.33 
5  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  21.15 
6  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  21.59 
7  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  21.91 
8  Martin Máša  000605  SC Radotín Praha  26.07 
Běh 2 (středa, 16.5.2012) Vítr: +1.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michael Škoda  980808  Spartak Praha 4  21.00 
2  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.57 
3  Pavel Davídek  970903  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.70 
4  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  22.31 
5  Filip Houška  010207  Spartak Praha 4  23.53 
6  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  23.60 
7  Vojtěch Dryák  011019  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  23.92 
8  Tomáš Hoffman  990117  ASK Slavia Praha  25.77 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 16.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  44.74 
2  Adriana Paluková  975731  TJ Dukla Praha  45.04 
3  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  45.93 
4  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.86 
5  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.60 
6  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  48.52 
Běh 2 (středa, 16.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Vohánková  975515  PSK Olymp Praha  48.00 
2  Helena Dobiášová  975206  ASK Slavia Praha  48.16 
3  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  49.26 
4  Jana Matějková  996129  ASK Slavia Praha  50.54 
5  Kateřina Plchová  995916  ASK Slavia Praha  51.44 
6  Anežka Marková  985228  SK Kotlářka Praha  55.76 
Běh 3 (středa, 16.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  48.65 
2  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  50.89 
3  Markéta Richterová  986223  ASK Slavia Praha  52.81 
4  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  54.83 
5  Tereza Ručková  005729  SK Kotlářka Praha  57.83 
6  Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  62.00 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 16.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  40.02 
2  Filip Merva  980413  A. C. Sparta Praha  41.51 
3  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.62 
4  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.11 
5  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  48.56 
Běh 2 (středa, 16.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Pasler  98  Spartak Praha 4  44.71 
2  Pavel Davídek  970903  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.82 
3  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  47.83 
4  Lukáš Schwarczinger  000626  TJ Dukla Praha  51.74 
5  Martin Máša  000605  SC Radotín Praha  58.07 
6  Dominik Kodiš  980730  TJ Dukla Praha  61.03 
Běh 3 (středa, 16.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Brom  990214  Spartak Praha 4  46.3 
2  Michal Boudník  990401  PSK Olymp Praha  46.5 
3  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  49.7 
4  Tomáš Koubek  010416  TJ Dukla Praha  55.9 
5  Jan Grecký  000922  Spartak Praha 4  56.3 
6  Michal Koubek  010416  TJ Dukla Praha  57.2 
7  Lubomír Picek  000526  Spartak Praha 4  57.9 
800 m - Žákyně
středa, 16.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  2:29.67 
2  Jana Prozrová  975624  Spartak Praha 4  2:45.34 
3  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  2:52.99 
4  Patricie Pasler  00  Spartak Praha 4  3:04.21 
Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  DNF 
800 m - Žáci
středa, 16.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  2:14.81 
2  Geron Stewart  980921  Spartak Praha 4  2:29.80 
3  Vít Marcinčík  000724  Atletický školní klub Mazurská  2:39.11 
4  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  2:39.37 
5  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  2:57.15 
6  Tomáš Nevole  000914  Spartak Praha 4  2:59.86 
7  František Horký  011002  Spartak Praha 4  3:09.25 
8  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  3:15.87 
9  Jakub Kotík  001228  Spartak Praha 4  3:19.38 
10  Daniel Blažek  001120  Spartak Praha 4  3:28.85 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 16.5.2012) Vítr: +3.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  10.54 
2  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  11.10 
3  Jana Matějková  996129  ASK Slavia Praha  12.23 
4  Jolana Šádková  005224  SC Radotín Praha  13.35 
5  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  14.77 
Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  DNF 
Běh 2 (středa, 16.5.2012) Vítr: +4.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  09.75 
2  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  09.75 
3  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  09.96 
4  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  11.31 
5  Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  14.21 
6  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  14.78 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 16.5.2012) Vítr: +2.0 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  10.36 
2  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  12.16 
3  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  12.55 
4  Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  13.72 
5  František Horký  011002  Spartak Praha 4  15.22 
6  Prokop Žáček  000507  Spartak Praha 4  15.40 
100 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 16.5.2012) Vítr: +2.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie Myslíková  975328  TJ Dukla Praha  15.36 
2  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  15.79 
3  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  17.47 
Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNF 
Běh 2 (středa, 16.5.2012) Vítr: +2.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Kopecká  975826  ASK Slavia Praha  17.27 
2  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.63 
3  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  18.92 
100 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 16.5.2012) Vítr: +0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  15.08 
2  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  15.13 
3  Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  15.77 
4  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.24 
Běh 2 (středa, 16.5.2012) Vítr: +0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  16.36 
2  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  16.75 
3  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  16.99 
4  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.38 
5  Jiří Zahradník  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.40 
Běh 3 (středa, 16.5.2012) Vítr: +1.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  18.17 
2  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  18.36 
3  Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.64 
4  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  18.79 
Skok vysoký - Žákyně
středa, 16.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.51 
2  Natálie Višvaderová  985818  ASK Slavia Praha  1.39 
3  Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  1.36 
4  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  1.25 
5  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  1.15 
Skok vysoký - Žáci
středa, 16.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.66 
2  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  1.63 
3  Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  1.60 
4  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  1.55 
5  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.50 
6  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  1.50 
7  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  1.45 
8  Jan Kárník  981030  ASK Slavia Praha  1.45 
9  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  1.35 
10=  Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  1.30 
10=  Karel Štolfa  981223  SC Radotín Praha  1.30 
12  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  1.30 
13  Roman Tůša  981005  ASK Slavia Praha  1.30 
14  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  1.30 
15  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  1.25 
Vlastimil Dědek  000918  Spartak Praha 4  NM 
Jiří Charvát  990124  A. C. Sparta Praha  NM 
Jaroslav Faktor  000906  Spartak Praha 4  NM 
Skok daleký - Žákyně
středa, 16.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.42  +3.1  5.25  +1.1 
2  Natálie Myslíková  975328  TJ Dukla Praha  5.17  +2.2  5.03  +1.4 
3  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  4.94  +4.9 
4  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  4.84  +2.1  4.27  +0.5 
5  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  4.79  +3.6  4.55  +1.4 
6  Andrea Duchoňová  995423  ASK Slavia Praha  4.46  +3.2  4.38  +2.0 
7  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  4.37  +1.6 
8  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  4.37  +1.7 
9  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  4.11  +3.9  3.91  +1.5 
10  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.09  +2.4 
11  Tereza Kovářová  985524  ASK Slavia Praha  4.04  +1.9 
12  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  4.04  +2.3 
13  Lenka Jordáková  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.94  +1.0 
14  Kateřina Kvasničková  985217  TJ Dukla Praha  3.92  +1.9 
15  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  3.90  +2.0 
16  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  3.73  +2.1  3.62  +1.9 
17  Aneta Slavíčková  995316  Spartak Praha 4  3.64  +2.6  3.45  +1.5 
18  Jolana Šádková  005224  SC Radotín Praha  3.60  +3.1  3.53  +1.0 
19  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  3.35  +3.0 
20  Senta Müllerová  975729  ASK Slavia Praha  3.23  +0.3 
21  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  3.20  +2.2 
Skok daleký - Žáci
středa, 16.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  5.50  -1.0 
2  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  5.46  +1.0 
3  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  5.34  +2.2  4.91  +1.7 
4  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.33  +1.0 
5  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.30  +2.0 
6  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  5.01  +2.3  3.97  +0.3 
7  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.00  +3.4  4.68  +0.7 
8  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.92  -0.5 
9  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  4.86  +4.9  4.55  -0.5 
10  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  4.84  +6.1  4.72  +1.0 
11  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  4.79  +1.9 
12  Karel Štolfa  981223  SC Radotín Praha  4.68  +2.1 
13  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  4.65  +1.9 
14  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.65  +4.2 
15  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  4.62  +1.7 
16  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.57  +3.2  4.49  +0.3 
17  Jiří Gazda  97  Spartak Praha 4  4.55  +1.9 
18  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  4.40  +5.4  3.80  +1.3 
19  Jiří Zahradník  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.38  +2.1  4.10  -0.8 
20  Matěj Vevera  001999  Atletický školní klub Mazurská  4.28  +3.1  4.16  +1.5 
21  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.21  +2.7 
22  Tomáš Moska  980306  SK Kotlářka Praha  4.13  +0.2 
23  Martin Polák  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  4.01  +2.8  3.98  +1.4 
24  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  4.01  +2.0 
25  Tomáš Loužecký  981109  SK Kotlářka Praha  3.96  +3.6 
26  Štěpán Kormout  970329  Atletický školní klub Mazurská  3.91  +5.0  3.73  +1.5 
27  Mikuláš Vybíral  010205  Spartak Praha 4  3.75  +1.4 
28  Lukáš Tůma  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.74  +3.4 
29  Vojtěch Hlaváč  980729  ASK Slavia Praha  3.71  -0.5 
30  Vojtěch Košař  990513  SC Radotín Praha  3.70  +1.6 
31  Jaroslav Faktor  000906  Spartak Praha 4  3.46  +0.7 
32  Daniel Blažek  001120  Spartak Praha 4  3.21  +2.7  3.20  +0.9 
33  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.09  +0.8 
Vrh koulí 3kg - Žákyně
středa, 16.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.44 
Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  08.27 
Kamila Oppelová  985812  ASK Slavia Praha  09.10 
Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  07.85 
Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.50 
Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  08.47 
Tereza Kovářová  985524  ASK Slavia Praha  08.85 
Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  05.65 
Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.30 
Senta Müllerová  975729  ASK Slavia Praha  07.45 
Markéta Lišková  975423  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.59 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
středa, 16.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Pekárek  990227  ASK Slavia Praha  10.26 
2  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  09.23 
3  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  08.91 
4  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  07.72 
5  Tomáš Hrdina  990601  Spartak Praha 4  05.15 
6  Mikuláš Vybíral  010205  Spartak Praha 4  04.99 
Vrh koulí 4kg - Žáci
středa, 16.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  11.26 
2  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  11.25 
3  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  10.91 
4  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.12 
5  Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  10.09 
6  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.07 
7  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  08.12 
8  Martin Loužecký  930919  SK Kotlářka Praha  07.27 
Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  NM