Závody atletických přípravek (10.5.2012)
Datum konání: 10.5.2012
Místo konání: Praha
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval: Milan Urban
Ředitel závodu: Štěpán Pobuda
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Antonín Wijas  01  ASK Slavia Praha  09.60 
2  Ján Dudra  01  ASK Slavia Praha  09.68 
3  Eda Balík  01  SK Aktis Praha  09.86 
4  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  09.94 
5  Petr Slunéčko  01  A. C. Sparta Praha  09.98 
6  Adam Hána  01  A. C. Sparta Praha  11.08 
7  Martin Mrázek  01  A. C. Sparta Praha  11.33 
Běh 2 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Ruda  01  Univerzitní sportovní klub Praha  09.33 
2  Jakub Švihel  01  Atletický školní klub Mazurská  09.85 
3  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  09.96 
4  Marek Bouší  01  ASK Slavia Praha  09.99 
5  Ondřej Kuban  01  PSK Olymp Praha  10.27 
6  Adam Baudisch  01  Atletický školní klub Mazurská  10.78 
7  Ondřej Měšťan  01  Atletický školní klub Mazurská  12.39 
Běh 3 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Štěpánek  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  09.01 
2  Marek Štěpánek  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  09.74 
3  Eda Rašek  02  ASK Slavia Praha  10.18 
4  Jan Žežulka  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.63 
5  Nicolas Smyley  02  ASK Slavia Praha  11.02 
6  Filip Binko  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.88 
Běh 4 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Novotný  02  ASK Slavia Praha  09.78 
2  Jakub Randus  02  PSK Olymp Praha  10.20 
3  Jakub Čadek  02  ASK Slavia Praha  10.49 
4  Michal Stuchlík  02  Jižní město  10.68 
5  Vojtěch Mrkal  01  ASK Slavia Praha  10.89 
6  Martin Hájek  02  ASK Slavia Praha  10.96 
7  David Hanousek  02  ASK Slavia Praha  11.57 
Běh 5 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Homolka  02  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  09.64 
2  Filip Kolín  02  ASK Slavia Praha  10.13 
3  Filip Šarboch  02  SK Aktis Praha  10.33 
4  Adam Valenta  02  A. C. Sparta Praha  10.89 
5  Zdeněk Laštovička  02  ASK Slavia Praha  11.32 
6  Adam Pechač  02  Univerzitní sportovní klub Praha  12.42 
Běh 6 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Mlčoch  02  ASK Slavia Praha  09.63 
2  Tomáš Pištěk  03  ASK Slavia Praha  10.00 
3  Luboš Bína  03  Spartak Praha 4  10.52 
4  Vít Kouřil  03  Univerzitní sportovní klub Praha  10.77 
5  Radek Plaček  03  SK Aktis Praha  11.62 
6  Alex Bouazra  03  SK Aktis Praha  11.94 
7  Jakub Kalista  03  ASK Slavia Praha  12.94 
Běh 7 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Richard Dejdar  03  SK Kotlářka Praha  09.71 
2  Tomáš Mariani  03  SK Aktis Praha  10.97 
3  Ondřej Švihel  03  Atletický školní klub Mazurská  11.13 
4  Jan Labuť  03  Atletický školní klub Mazurská  11.44 
5  Filip David  03  ASK Slavia Praha  11.64 
6  Matyáš Pacák  03  ASK Slavia Praha  11.73 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petra Andresová  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.00 
2  Marika Jedličková  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.15 
3  Barbora Babiánková  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.18 
4  Lenka Kendíková  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.19 
5  Eliška Pekárková  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.25 
6  Lucie Bedrníková  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.39 
7  Veronika Hanzlíková  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.46 
Běh 2 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Marková  01  ASK Slavia Praha  09.98 
2  Anna Čerbačeská  01  Univerzitní sportovní klub Praha  10.14 
3  Ema Polívková  01  ASK Slavia Praha  10.20 
4  Barbora Šikýřová  01  ASK Slavia Praha  10.21 
5  Magda Ťupová  01  Atletický školní klub Mazurská  10.49 
6  Amy Krchov  01  Atletický školní klub Mazurská  10.95 
7  Anna Kneselová  01  Jižní město  11.46 
Běh 3 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Linda Dufková  01  Spartak Praha 4  08.85 
2  Daniela Reichelová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.91 
3  Nell Melisa Horáková  01  Univerzitní sportovní klub Praha  09.94 
4  Adéla Plachá  01  ASK Slavia Praha  10.09 
5  Eliška Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  10.32 
6  Anežka Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  10.46 
7  Snishana Popovych  01  Univerzitní sportovní klub Praha  10.62 
8  Barbora Lukešová  01  ASK Slavia Praha  10.90 
Běh 4 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Daniela Kotková  02  Spartak Praha 4  09.65 
2  Barbora Polanecká  02  ASK Slavia Praha  10.22 
3  Aneta Sedláčková  02  ASK Slavia Praha  10.25 
4  Alena Němcová  02  Univerzitní sportovní klub Praha  10.50 
5  Eliška Krejčí  02  Univerzitní sportovní klub Praha  10.92 
6  Taťána Hanáková  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.27 
7  Veronika Kučerová  02  ASK Slavia Praha  11.34 
Běh 5 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pája Šedá  02  Univerzitní sportovní klub Praha  09.69 
2  Anna Šilhavá  02  ASK Slavia Praha  09.77 
3  Nicole Böhmová  02  Atletický školní klub Mazurská  09.94 
4  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  10.25 
5  Aneta Sedláková  02  ASK Slavia Praha  10.68 
6  Anna Panenková  01  ASK Slavia Praha  11.16 
7  Tereza Krůtová  02  ASK Slavia Praha  11.18 
8  Michaela Sudová  02  Univerzitní sportovní klub Praha  11.25 
Běh 6 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sabrina Seidlová  02  PSK Olymp Praha  09.55 
2  Anna Jaškina  01  PSK Olymp Praha  10.01 
3  Petra Špačková  03  Atletický školní klub Mazurská  10.08 
4  Veronika Poštová  03  PSK Olymp Praha  10.18 
5  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  10.22 
6  Johana Rejholcová  03  SK Aktis Praha  10.61 
7  Anna Hejnová  03  ASK Slavia Praha  10.68 
8  Lea Polívková  03  ASK Slavia Praha  11.18 
Běh 7 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Kalátová  03  Atletický školní klub Mazurská  09.96 
2  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  10.18 
3  Barbora Měšťanová  03  Atletický školní klub Mazurská  10.52 
4  Tatiana Tobolková  03  Univerzitní sportovní klub Praha  10.65 
5  Beata Ctiborová  03  Univerzitní sportovní klub Praha  12.18 
Běh 8 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vendula Plazzerová  03  SC Radotín Praha  10.96 
2  Veronika Šťastná  01  ASK Slavia Praha  10.98 
3  Magda Kociánová  02  PSK Olymp Praha  11.70 
4  Markéta Lexová  02  ASK Slavia Praha  11.79 
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Přihodová  04  PSK Olymp Praha  10.31 
2  Eliška Krsková  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  10.95 
3  Amélie Kratochvílová  04  SC Radotín Praha  10.99 
4  Adéla Štědroňová  04  ASK Slavia Praha  11.10 
5  Victoria Anaaqrehová  04  ASK Slavia Praha  11.64 
6  Kristýna Homolková  04  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  11.82 
7  Štěpánka Skwarska  04  ASK Slavia Praha  11.99 
Běh 2 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Novotná  04  ASK Slavia Praha  10.68 
2  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  11.51 
3  Monika Maaiani  04  SK Aktis Praha  11.85 
4  Francesca Smyley  04  ASK Slavia Praha  12.07 
5  Tereza Boučková  04  ASK Slavia Praha  12.23 
6  Andrea Teichmanová  04  ASK Slavia Praha  12.30 
7  Johanka Burdová  05  ASK Slavia Praha  12.74 
Běh 3 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Andrea Ployharová  04  ASK Slavia Praha  11.48 
2  Agáta Brendlová  05  PSK Olymp Praha  11.68 
3  Markéta Mörwicková  05  Podolí  12.24 
4  Ema Rubešová  05  ASK Slavia Praha  12.40 
5  Jolana Charousková  05  ASK Slavia Praha  12.50 
6  Adélka Brejlová  05  ASK Slavia Praha  13.26 
7  Ella Jelínková  05  A. C. Sparta Praha  13.83 
8  Barbora Borkovcová  05  ASK Slavia Praha  14.30 
Běh 4 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Míša Jindrová  05  SC Radotín Praha  11.67 
2  Eva Caldrová  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.67 
3  Veronika Koucká  05  ASK Slavia Praha  11.90 
4  Anna Reyttová  05  Atletický školní klub Mazurská  12.20 
5  Natálka Bělíková  05  SC Radotín Praha  12.22 
6  Lucie Böhmová  05  Atletický školní klub Mazurská  12.27 
7  Nela Dostálová  05  ASK Slavia Praha  13.27 
8  Barbora Kejnovská  05  ASK Slavia Praha  14.07 
Běh 5 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Burešová  05  ASK Slavia Praha  11.82 
2  Josefína Fibírová  05  ASK Slavia Praha  12.03 
3  Hej Laura De  05  ASK Slavia Praha  12.11 
4  Mína Juráčková  05  A. C. Sparta Praha  12.85 
5  Dorota Rychnovská  06  ASK Slavia Praha  14.69 
Běh 6 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  11.30 
2  Anna Trnková  05  ASK Slavia Praha  12.75 
3  Barbora Valentová  05  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.56 
4  Klára Jedličková  06  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  14.00 
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Ryvola  04  SC Radotín Praha  10.48 
2  Jakub Myslivec  04  ASK Slavia Praha  10.69 
3  David Dědič  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  10.73 
4  Matyáš Kůzel  04  ASK Slavia Praha  10.94 
5  Jan Schnajberk  04  Jižní město  11.03 
6  Kryštof Kunický  05  PSK Olymp Praha  11.89 
7  Jáchym Flachs  05  ASK Slavia Praha  12.44 
Běh 2 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tobiáš Sychrovský  05  ASK Slavia Praha  11.56 
2  Jakub Čejka  05  ASK Slavia Praha  11.65 
3  Michal Živný  05  ASK Slavia Praha  12.15 
4  Benedikt Spálenka  05  ASK Slavia Praha  12.30 
5  Martin Kopenec  05  ASK Slavia Praha  12.44 
6  Michal Matějka  05  ASK Slavia Praha  12.54 
7  Adam Dvořák  05  A. C. Sparta Praha  12.60 
Běh 3 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Beseda  05  ASK Slavia Praha  10.58 
2  Jindřich Procházka  05  ASK Slavia Praha  10.79 
3  Ondřej Klimeš  05  ASK Slavia Praha  12.24 
4  Borek Borkovec  05  ASK Slavia Praha  12.37 
5  Adam Hanek  05  ASK Slavia Praha  12.74 
6  Jan Hurda  05  A. C. Sparta Praha  13.21 
Běh 4 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Denis Tesař  06  ASK Slavia Praha  11.19 
2  Giulio Vigorito  06  ASK Slavia Praha  12.41 
3  Lukáš Buchal  07  SC Radotín Praha  13.64 
4  Šimon Macháček  07  ASK Slavia Praha  13.94 
5  Lukáš Mariani  06  SK Aktis Praha  14.12 
6  Adam Hejna  07  ASK Slavia Praha  15.33 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Linda Dufková  01  Spartak Praha 4  22.05 
2  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  23.66 
3  Kateřina Eliášová  01  Spartak Praha 4  24.11 
4  Tereza Marková  01  ASK Slavia Praha  25.44 
5  Barbora Šikýřová  01  ASK Slavia Praha  25.92 
6  Magda Ťupová  01  Atletický školní klub Mazurská  26.43 
7  Bára Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  26.44 
Běh 2 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Kubálková  01  ASK Slavia Praha  23.66 
2  Anna Suchomelová  02  SK Aktis Praha  24.20 
3  Anna Šilhavá  02  ASK Slavia Praha  24.36 
4  Anna Jaškina  01  PSK Olymp Praha  24.45 
5  Alžběta Plačková  02  SK Aktis Praha  24.60 
6  Ema Kaletová  02  Spartak Praha 4  26.60 
7  Dita Dostálová  01  ASK Slavia Praha  28.91 
Běh 3 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Němcová  02  Univerzitní sportovní klub Praha  26.04 
2  Barbora Polanecká  02  ASK Slavia Praha  26.31 
3  Lucie Souralová  02  ASK Slavia Praha  26.76 
4  Veronika Růžičková  02  ASK Slavia Praha  26.79 
5  Eliška Pekárková  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  27.75 
6  Michaela Drymlová  02  ASK Slavia Praha  28.47 
7  Anita Hájková  02  ASK Slavia Praha  28.63 
8  Markéta Lexová  02  ASK Slavia Praha  28.84 
Běh 4 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sabrina Seidlová  02  PSK Olymp Praha  23.50 
2  Luna Begovič  02  ASK Slavia Praha  25.91 
3  Magda Kociánová  02  PSK Olymp Praha  26.02 
4  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  26.98 
5  Anežka Kuchynková  02  ASK Slavia Praha  27.38 
6  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  28.85 
7  Marie Hančlová  02  Spartak Praha 4  28.96 
Běh 5 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vendula Plazzerová  03  SC Radotín Praha  24.74 
2  Agáta Štěpánková  03  ASK Slavia Praha  26.44 
3  Veronika Buriánková  03  ASK Slavia Praha  26.68 
4  Lea Polívková  03  ASK Slavia Praha  27.62 
5  Adéla Čepelová  03  ASK Slavia Praha  27.65 
6  Adéla Novotná  03  ASK Slavia Praha  28.97 
7  Dolma Swiecicki  03  ASK Slavia Praha  30.97 
Běh 6 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zuzana Cymbálová  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  24.01 
2  Petra Špačková  03  Atletický školní klub Mazurská  25.25 
3  Veronika Bartošová  03  Atletický školní klub Mazurská  25.51 
4  Lucie Kalátová  03  Atletický školní klub Mazurská  25.69 
5  Johana Rejholcová  03  SK Aktis Praha  26.95 
6  Magdaléna Veselá  03  ASK Slavia Praha  28.31 
7  Kateřina Trachtová  03  ASK Slavia Praha  29.28 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Ruda  01  Univerzitní sportovní klub Praha  22.99 
2  Adam Havlík  01  Atletický školní klub Mazurská  24.21 
3  Marek Bouší  01  ASK Slavia Praha  24.53 
4  Ondřej Kuban  01  PSK Olymp Praha  24.87 
5  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  24.96 
6  Jonáš Flemr  01  Univerzitní sportovní klub Praha  26.05 
7  Alex Pethö  01  ASK Slavia Praha  29.44 
Běh 2 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Štěpánek  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  22.33 
2  Ondřej Mlčoch  02  ASK Slavia Praha  23.71 
3  Ján Dudra  01  ASK Slavia Praha  24.30 
4  Vojtěch Dohnal  01  SK Aktis Praha  24.64 
5  Matěj Krejčík  01  ASK Slavia Praha  24.70 
6  Kryštof Kohout  01  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  25.28 
7  Filip Šmída  02  Atletický školní klub Mazurská  29.63 
8  Tomáš Varga  02  Atletický školní klub Mazurská  30.19 
Běh 3 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Homolka  02  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  24.42 
2  Jakub Novotný  02  ASK Slavia Praha  24.49 
3  Jakub Randus  02  PSK Olymp Praha  25.85 
4  Adam Talač  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  27.06 
5  Michal Stuchlík  02  Jižní město  27.08 
6  František Špaček  02  ASK Slavia Praha  28.14 
Běh 4 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Richard Dejdar  03  SK Kotlářka Praha  24.42 
2  Martin Maléř  03  ASK Slavia Praha  25.88 
3  Ondřej Fábry  03  ASK Slavia Praha  27.40 
4  Daniel Gaura  03  Atletický školní klub Mazurská  27.88 
5  Filip Msallam  03  ASK Slavia Praha  30.87 
150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Šimůnková  04  ASK Slavia Praha  25.41 
2  Eliška Krsková  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  27.69 
3  Amélie Kratochvílová  04  SC Radotín Praha  27.89 
4  Anna Vejvodová  04  ASK Slavia Praha  30.90 
5  Libuše Polívková  04  ASK Slavia Praha  31.35 
6  Kristýna Homolková  04  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  32.27 
7  Julie Imrychová  04  ASK Slavia Praha  32.67 
Běh 2 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Balcerová  05  ASK Slavia Praha  30.01 
2  Victoria Anaaqrehová  04  ASK Slavia Praha  30.35 
3  Karolína Vrzalová  04  ASK Slavia Praha  30.68 
4  Jolana Charousková  05  ASK Slavia Praha  32.06 
5  Ema Kubešová  05  ASK Slavia Praha  32.84 
6  Francesca Smyley  04  ASK Slavia Praha  33.24 
Běh 3 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  27.98 
2  Tereza Buchalová  05  SC Radotín Praha  30.20 
3  Veronika Koucká  05  ASK Slavia Praha  30.69 
4  Agáta Brendlová  05  PSK Olymp Praha  31.06 
5  Lucie Böhmová  05  Atletický školní klub Mazurská  31.41 
6  Anna Reyttová  05  Atletický školní klub Mazurská  32.06 
7  Nela Dostálová  05  ASK Slavia Praha  35.82 
150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Rokos  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  25.34 
2  Jakub Myslivec  04  ASK Slavia Praha  27.01 
3  Matyáš Kůzel  04  ASK Slavia Praha  27.49 
4  Jan Schnajberk  04  Jižní město  27.85 
5  Jan Matoška  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  28.02 
6  Jan Šikýř  04  ASK Slavia Praha  29.96 
7  Johan Višňa  04  SC Radotín Praha  30.01 
Filip Hruška  04  SK Aktis Praha  DNF 
Běh 2 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kirill Vinš  04  ASK Slavia Praha  26.85 
2  Josef Musil  04  ASK Slavia Praha  27.06 
3  Matyáš Rychnovský  04  ASK Slavia Praha  27.93 
4  Ondřej Beseda  05  ASK Slavia Praha  28.04 
5  Matyáš Hamarčák  04  ASK Slavia Praha  28.79 
6  David Kalika  04  ASK Slavia Praha  28.98 
Běh 3 (čtvrtek, 10.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jindřich Procházka  05  ASK Slavia Praha  27.91 
2  Tobiáš Sychrovský  05  ASK Slavia Praha  28.65 
3  Kryštof Šejnost  05  ASK Slavia Praha  29.70 
4  Daniel Šilhavý  05  ASK Slavia Praha  30.13 
5  Kryštof Kunický  05  PSK Olymp Praha  31.17 
6  Borek Borkovec  05  ASK Slavia Praha  35.07 
7  Lukáš Mariani  06  SK Aktis Praha  36.19 
600 m - Atletická přípravka-dívky
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:12.92 
2  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  2:15.24 
3  Monika Mariani  04  SK Aktis Praha  2:29.86 
4  Andrea Ployharová  04  ASK Slavia Praha  2:29.99 
5  Simona Pacáková  04  ASK Slavia Praha  2:34.49 
6  Karolína Vrzalová  04  ASK Slavia Praha  2:38.12 
7  Eliška Hušková  04  ASK Slavia Praha  2:57.67 
600 m - Atletická přípravka-hoši
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Dědič  04  Atletický oddíl T.J. Sokol Říčany  2:26.66 
2  Gwenael Guesdon  04  ASK Slavia Praha  2:29.33 
800 m - Ml. žákyně
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  2:59.84 
2  Veronika Bartošová  02  Atletický školní klub Mazurská  3:00.70 
3  Veronika Šťastná  01  ASK Slavia Praha  3:01.15 
4  Tereza Tomanová  03  SK Aktis Praha  3:05.42 
5  Kateřina Eliášová  01  Spartak Praha 4  3:08.42 
6  Kateřina Prušová  02  ASK Slavia Praha  3:33.78 
7  Anna Poláková  03  ASK Slavia Praha  4:06.82 
800 m - Ml. žáci
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Novotný  01  ASK Slavia Praha  2:53.64 
2  Alexandr Polák  02  SC Radotín Praha  2:54.12 
3  Vojtěch Řivnáč  01  ASK Slavia Praha  2:56.03 
4  Richard Dejdar  03  SK Kotlářka Praha  2:59.99 
5  Alex Pethö  01  ASK Slavia Praha  3:00.62 
6  Marek Piroch  03  ASK Slavia Praha  3:04.50 
7  Nicolas Smyley  02  ASK Slavia Praha  3:08.98 
8  Hynek Šlouf  02  ASK Slavia Praha  3:10.73 
9  Tomáš Mariani  03  SK Aktis Praha  3:13.57 
10  Tobiáš Frýdl  03  ASK Slavia Praha  3:24.04 
11  Jonáš Flemr  01  Univerzitní sportovní klub Praha  3:27.06 
12  Tomáš Josef  03  PSK Olymp Praha  3:31.26 
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Šimůnková  04  ASK Slavia Praha  3.09 
2  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  3.05 
3  Adéla Novotná  04  ASK Slavia Praha  3.03 
4  Eliška Balcerová  05  ASK Slavia Praha  2.89 
5  Agáta Brendová  05  PSK Olymp Praha  2.84 
6  Tereza Buchalová  05  SC Radotín Praha  2.76 
7  Anna Vejvodová  04  ASK Slavia Praha  2.74 
8  Adéla Štědroňová  04  ASK Slavia Praha  2.63 
9  Andrea Teichmanová  04  ASK Slavia Praha  2.56 
10  Míša Jindrová  05  SC Radotín Praha  2.53 
11  Natálka Bělíková  05  SC Radotín Praha  2.51 
12  Eva Caldrová  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.51 
13  Tereza Boučková  04  ASK Slavia Praha  2.43 
14  Štěpánka Skwarska  04  ASK Slavia Praha  2.38 
15  Ema Pračková  04  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.37 
16  Josefína Fibírová  05  ASK Slavia Praha  2.35 
17  Markéta Mörwicková  04  Spartak Praha 4  2.30 
18  Johanka Burdová  05  ASK Slavia Praha  2.29 
19  Julie Imrychová  04  ASK Slavia Praha  2.28 
20  Libuše Polívková  04  ASK Slavia Praha  2.27 
21  Hej Laura De  04  ASK Slavia Praha  2.22 
22  Adélka Brejlová  05  ASK Slavia Praha  2.17 
23  Klára Maňáková  04  ASK Slavia Praha  2.17 
24  Tereza Burešová  05  ASK Slavia Praha  2.15 
25  Anna Trnková  05  ASK Slavia Praha  1.99 
26  Barbora Valentová  05  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.99 
27  Barbora Borkovcová  05  ASK Slavia Praha  1.92 
28  Barbora Kejnovská  05  ASK Slavia Praha  1.77 
29  Klára Jedličková  06  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.67 
Skok daleký - Ml. žákyně
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zuzana Cymbálová  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.73 
2  Pája Šedá  02  Univerzitní sportovní klub ...  3.70 
3  Kateřina Kubálková  01  ASK Slavia Praha  3.69 
4  Anna Jaškina  01  PSK Olymp Praha  3.55 
5  Adéla Plachá  01  ASK Slavia Praha  3.51 
6  Daniela Reichelová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.50 
7  Milada Reichlová  03  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.44 
8  Ema Kaletová  02  Spartak Praha 4  3.41 
9  Sabrina Seidlová  02  PSK Olymp Praha  3.39 
10  Luna Begovič  02  ASK Slavia Praha  3.22 
11  Tereza Krůtová  02  ASK Slavia Praha  3.21 
12  Veronika Růžičková  02  ASK Slavia Praha  3.17 
13  Marika Jedličková  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.15 
14  Michaela Andresová  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.15 
15  Lenka Kendíková  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.13 
16  Barbora Babiánková  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.12 
17  Petra Andresová  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.10 
18  Aneta Sedláková  02  ASK Slavia Praha  3.07 
19  Barbora Měšťanová  03  Atletický školní klub Mazurská  3.07 
20  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  3.06 
21  Agáta Štěpánová  03  ASK Slavia Praha  3.01 
22  Veronika Kučerová  02  ASK Slavia Praha  3.01 
23  Dita Dostálová  01  ASK Slavia Praha  2.98 
24  Barbora Lukešová  01  ASK Slavia Praha  2.97 
25  Ema Polívková  01  ASK Slavia Praha  2.97 
26  Veronika Poštová  03  PSK Olymp Praha  2.96 
27  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  2.96 
28  Anna Hejnová  03  ASK Slavia Praha  2.95 
29  Anita Hájková  02  ASK Slavia Praha  2.93 
30  Lucie Bedrníková  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.92 
31  Michaela Drymlová  02  ASK Slavia Praha  2.89 
32  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  2.88 
33  Viktoria Kodýmová  03  ASK Slavia Praha  2.88 
34  Veronika Buriánková  03  ASK Slavia Praha  2.86 
35  Michaela Metelková  02  ASK Slavia Praha  2.82 
36  Anna Tomková  03  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.79 
37  Adéla Čepelová  03  ASK Slavia Praha  2.79 
38  Magda Kociánová  02  PSK Olymp Praha  2.78 
39  Dolma Swiecicki  03  ASK Slavia Praha  2.74 
40  Beata Ctiborová  03  Univerzitní sportovní klub ...  2.74 
41  Lucie Souralová  02  ASK Slavia Praha  2.71 
42  Magdaléna Veselá  03  ASK Slavia Praha  2.70 
43  Amy Krchov  01  Atletický školní klub Mazurská  2.67 
44  Veronika Hanzlíková  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.63 
45  Adéla Novotná  03  ASK Slavia Praha  2.43 
46  Tatiana Tobolková  03  Univerzitní sportovní klub ...  2.40 
47  Kateřina Trachtová  03  ASK Slavia Praha  2.36 
48  Michaela Sudová  02  Univerzitní sportovní klub ...  2.28 
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Rokos  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.37 
2  Kirill Vinš  06  ASK Slavia Praha  3.18 
3  Josef Musil  04  ASK Slavia Praha  2.94 
4  Jan Ryvola  04  SC Radotín Praha  2.91 
5  Jan Matoška  04  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  2.73 
6  Denis Tesař  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.73 
7  Daniel Šilhavý  05  ASK Slavia Praha  2.68 
8  Michal Matějka  05  ASK Slavia Praha  2.67 
9  Giulio Vigorito  06  ASK Slavia Praha  2.52 
10  Matyáš Hamarčák  04  ASK Slavia Praha  2.48 
11  Kryštof Šejnost  05  ASK Slavia Praha  2.47 
12  Ondřej Klimeš  05  ASK Slavia Praha  2.46 
13  Benedikt Spálenka  05  ASK Slavia Praha  2.44 
14  Michal Živný  05  ASK Slavia Praha  2.40 
15  David Kalika  04  ASK Slavia Praha  2.40 
16  Johan Višňa  04  SC Radotín Praha  2.38 
17  Adam Hanek  05  ASK Slavia Praha  2.22 
18  Jan Šikýř  04  ASK Slavia Praha  2.17 
19  Lukáš Buchal  07  SC Radotín Praha  2.02 
20  Filip Krahulík  06  ASK Slavia Praha  1.57 
Marek Čepela  07  ASK Slavia Praha  NM 
Skok daleký - Ml. žáci
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Krejčík  01  ASK Slavia Praha  3.68 
2  Antonín Wijas  01  ASK Slavia Praha  3.64 
3  Jakub Randus  02  PSK Olymp Praha  3.42 
4  Adam Havlík  01  Atletický školní klub Mazurská  3.41 
5  Daniel Goura  03  Atletický školní klub Mazurská  3.38 
6  Kryštof Kohout  01  Atletický oddíl T.J. Sokol ...  3.36 
7  Tomáš Pištěk  03  ASK Slavia Praha  3.34 
8  Petr Slunéčko  01  A. C. Sparta Praha  3.31 
9  Ondřej Kuban  01  PSK Olymp Praha  3.29 
10  Eda Rašek  02  ASK Slavia Praha  3.28 
11  František Špaček  02  ASK Slavia Praha  3.28 
12  Adam Hartmann  03  ASK Slavia Praha  3.25 
13  Marek Štěpánek  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  3.24 
14  Ondřej Fábry  03  ASK Slavia Praha  3.23 
15  Martin Maléř  03  ASK Slavia Praha  3.22 
16  Jakub Švihel  01  Atletický školní klub Mazurská  3.13 
17  Adam Baudisch  01  Atletický školní klub Mazurská  3.13 
18  Michal Rouček  03  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.12 
19  Luboš Bína  03  Spartak Praha 4  3.06 
20  Filip Kolín  02  ASK Slavia Praha  3.03 
21  Adam Valenta  02  A. C. Sparta Praha  3.00 
22  Václav Luňák  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.98 
23  Adam Talač  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.90 
24  Filip Šmída  02  Atletický školní klub Mazurská  2.85 
25  Filip Msallam  03  ASK Slavia Praha  2.79 
26  Šimon Lisa  03  ASK Slavia Praha  2.76 
27  Tomáš Varga  02  Atletický školní klub Mazurská  2.75 
28  Filip David  03  ASK Slavia Praha  2.61 
29  Radek Plaček  03  SK Aktis Praha  2.61 
30  Adam Pechač  02  Univerzitní sportovní klub ...  2.34 
31  Jakub Kalista  03  ASK Slavia Praha  2.13 
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  18.96 
2  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  14.65 
3  Simona Pacáková  04  ASK Slavia Praha  13.73 
4  Dorota Rychnovská  06  ASK Slavia Praha  09.35 
5  Ema Pračková  04  ASK Slavia Praha  08.67 
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Hruška  04  SK Aktis Praha  15.97 
2  Jakub Čejka  05  ASK Slavia Praha  15.88 
3  Martin Kopenec  05  ASK Slavia Praha  15.57 
4  Kryštof Kunčický  05  PSK Olymp Praha  15.12 
5  Vojta Göpfer  05  ASK Slavia Praha  12.84 
6  Gwenael Guesdon  04  ASK Slavia Praha  12.21 
7  Matyáš Rychnovský  04  ASK Slavia Praha  11.85 
8  Filip Krahulík  06  ASK Slavia Praha  06.97 
9  Jáchym Flachs  05  ASK Slavia Praha  04.95 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Plačková  02  SK Aktis Praha  32.24 
2  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  29.12 
3  Bára Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  26.46 
4  Kateřina Průšová  02  ASK Slavia Praha  26.41 
5  Daniela Kotková  02  Spartak Praha 4  25.88 
6  Nell Melisa Heráková  01  Univerzitní sportovní klub Praha  25.16 
7  Michaela Andresová  02  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  24.88 
8  Julie Slámová  01  SC Radotín Praha  22.77 
9  Milada Reichelová  03  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.93 
10  Snishana Popovych  01  Univerzitní sportovní klub Praha  21.66 
11  Eliška Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  21.57 
12  Nicole Böhmová  02  Atletický školní klub Mazurská  21.31 
13  Anna Panenková  01  A. C. Sparta Praha  21.08 
14  Anežka Kamarytová  01  ASK Slavia Praha  19.87 
15  Anna Čerbačeská  01  Univerzitní sportovní klub Praha  19.70 
16  Anna Kneselová  01  Jižní město  19.54 
17  Anna Suchomelová  02  SK Aktis Praha  18.82 
18  Anna Tomková  03  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  16.36 
19  Anežka Kuchynková  02  ASK Slavia Praha  15.07 
20  Eliška Krejčí  02  Univerzitní sportovní klub Praha  14.78 
21  Marie Hančlová  02  Spartak Praha 4  14.61 
22  Alžběta Kejnovská  03  ASK Slavia Praha  12.70 
23  Taťána Hanáková  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.64 
24  Viktoria Kodýmová  03  ASK Slavia Praha  10.73 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
čtvrtek, 10.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  František Bucha  03  SK Kotlářka Praha  43.25 
2  Vojtěch Řivnáč  01  ASK Slavia Praha  37.15 
3  Jakub Čadek  02  ASK Slavia Praha  35.17 
4  Jakub Novotný  01  ASK Slavia Praha  33.28 
5  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  32.97 
6  Vojtěch Mrkal  01  ASK Slavia Praha  32.18 
7  Šimon Lisa  03  ASK Slavia Praha  29.51 
8  Jan Žežulka  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  27.93 
9  Alexandr Polák  02  SC Radotín Praha  27.86 
10  Marek Piroch  03  ASK Slavia Praha  27.25 
11  Václav Luňák  01  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  26.58 
12  Martin Hájek  02  ASK Slavia Praha  23.15 
13  Adam Hartmann  03  ASK Slavia Praha  22.70 
14  Ondřej Švihel  03  Atletický školní klub Mazurská  22.24 
15  Patrik Bartoš  03  ASK Slavia Praha  21.87 
16  Ondřej Měšťan  01  Atletický školní klub Mazurská  21.57 
17  David Hanousek  02  ASK Slavia Praha  20.73 
18  Tomáš Josef  03  PSK Olymp Praha  20.23 
19  Eda Balík  01  SK Aktis Praha  19.84 
20  Alex Bouazra  03  SK Aktis Praha  19.21 
21  Zdeněk Laštovička  02  ASK Slavia Praha  17.90 
22  Filip Binko  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  16.53 
23  Jan Labuť  03  Atletický školní klub Mazurská  14.62 
24  Vít Kouřil  03  Univerzitní sportovní klub Praha  13.89