1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (9.5.2012)
Datum konání: 9.5.2012
Místo konání: Praha-Kotlářka
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Michal Krejčí
Ředitel závodu: Jitka Fialová
Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort
Technický delegát:
Poznámka: měřeno elektronicky, časomírou OMEGA OSV3HE - software SCAN´O VISION
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.73 
2  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.81 
3  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.92 
4  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  08.29 
5  Duc Tuan Anh Tran  970510  Univerzitní sportovní klub Praha  08.32 
6  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.50 
Běh 2 (středa, 9.5.2012) Vítr: +0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Lazarek  970506  Atletický školní klub Mazurská  08.55 
2  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  08.81 
3  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  08.87 
Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  08.87 
5  Pavel Davídek  970903  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.96 
David Vondráček  981030  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 3 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  08.21 
2  Jiří Job  970825  Univerzitní sportovní klub Praha  08.58 
Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  08.58 
4  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  09.18 
5  Jakub Voldřich  981005  Atletický školní klub Mazurská  10.01 
Martin Pazourek  981108  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 4 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  08.51 
2  Viktor Kocourek  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.66 
3  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.07 
MB  Vojtěch Štěpán  970528  SK Kotlářka Praha  08.77 
Sebastian Shee  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  08.59 
2  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.61 
3  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.63 
4  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.71 
5  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  08.74 
6  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.80 
Běh 2 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  08.73 
2  Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  08.78 
3  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  08.91 
4  Lucie Pilíková  985904  SK Kotlářka Praha  08.93 
5  Kateřina Linhartová  975521  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.03 
Běh 3 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  09.14 
2  Veronika Neustadtová  985122  Atletický školní klub Mazurská  09.33 
3  Michaela Bednářová  975226  Atletický školní klub Mazurská  09.43 
4  Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  09.47 
Anna Přecechtělová  985915  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 9.5.2012) Vítr: +0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  08.78 
2  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.22 
3  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.47 
4  Eliška Plecitá  975919  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.69 
5  Tereza Janečková  975806  Atletický školní klub Mazurská  10.38 
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.7 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  20.59 
2  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  20.77 
3  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  20.94 
4  Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.12 
5  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.64 
6  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.43 
Běh 2 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Linhartová  975521  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.24 
2  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  22.57 
3  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  22.93 
4  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.13 
5  Romana Jizbová  985228  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.30 
Běh 3 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.1 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  22.77 
2  Tereza Šlápotová  986221  Univerzitní sportovní klub Praha  23.86 
3  Hana Gurková  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.08 
4  Kristýna Sehnalová  975525  Atletický školní klub Mazurská  27.75 
Anna Přecechtělová  985915  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  18.47 
2  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.87 
3  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.07 
4  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.07 
5  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  20.26 
6  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.24 
Běh 2 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.4 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  19.65 
2  Matěj Vyskočil  971003  Univerzitní sportovní klub Praha  19.92 
3  Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  20.47 
4  Jan Kubš  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.69 
5  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.02 
Lukáš Tůma  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 3 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.2 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Duc Tuan Anh Tran  970510  Univerzitní sportovní klub Praha  20.34 
2  Jakub Švarc  980124  Univerzitní sportovní klub Praha  20.63 
3  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.98 
4  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  22.31 
Tomáš Valenta  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  44.37 
2  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  44.38 
3  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  47.07 
4  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  47.53 
5  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  50.09 
Běh 2 (středa, 9.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eva Štěpánková  976130  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  47.35 
2  Anna Cranfordová  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.99 
3  Barbora Haklová  986107  Univerzitní sportovní klub Praha  49.33 
4  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.91 
5  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  54.42 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  38.49 
2  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.49 
3  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  42.62 
4  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  43.00 
5  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.08 
6  Viktor Kocourek  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  46.11 
Běh 2 (středa, 9.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  41.17 
2  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  41.64 
3  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.31 
4  Tomáš Moska  980306  SK Kotlářka Praha  48.14 
5  Josef Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  48.75 
6  Vojtěch Štěpán  970528  SK Kotlářka Praha  52.67 
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  2:30.53 
2  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:44.03 
3  Karolína Gemelová  985903  Atletický školní klub Mazurská  2:45.74 
4  Anna Chotěborová  976229  SK Kotlářka Praha  2:56.03 
5  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  3:03.34 
6  Anežka Marková  985228  SK Kotlářka Praha  3:05.60 
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  2:17.32 
2  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  2:17.83 
3  Jan Kubš  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:21.05 
4  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:29.11 
5  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  2:30.82 
6  Tomáš Dombrovský  980728  Atletický školní klub Mazurská  2:33.97 
7  David Konejl  970602  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:34.02 
8  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:35.08 
9  Jakub Erben  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:35.34 
10  Jonáš Mára  980627  Univerzitní sportovní klub Praha  2:35.55 
11  Vojtěch Štěpán  970528  SK Kotlářka Praha  2:37.36 
100 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  16.15 
2  Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub Praha  16.38 
3  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  16.87 
4  Lenka Jordáková  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.67 
Běh 2 (středa, 9.5.2012) Vítr: -1.8 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Knapová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.24 
2  Jindra Srnská  985929  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.34 
3  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.37 
Běh 3 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  17.58 
2  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.91 
3  Denisa Pouchová  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.89 
Běh 4 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.5 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
6  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  19.41 
7  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.26 
8  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  20.78 
100 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012) Vítr: +1.3 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.92 
2  Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.15 
Pavel Valsa  980616  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Lukáš Tůma  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.6 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  16.32 
2  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.54 
3  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  18.72 
4  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.65 
Běh 3 (středa, 9.5.2012) Vítr: -0.9 m/s
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  17.51 
2  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.41 
3  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  19.08 
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  A - Nemešová, D´Ambrosca, Jarešová, Edlová  SK Kotlářka Praha  32.08 
2  A - Filipovská, Peřinová, Sluková, Zenkerová  Univerzitní sportovní klub Praha  32.22 
3  A - Rybářová, Melhemová, Jordáková, Hegenbartová  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.79 
4  A - Farská, Baziková, Hrušková, Gemelová  Atletický školní klub Mazurská  33.90 
5  Štěpánková, Santolíková, Sieglová, Pouchová  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  34.86 
Běh 2 (středa, 9.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  B - Hamerníková, Hrdá, Bartošová, Lojkásková  SK Kotlářka Praha  33.30 
2  B - Fořtová, Knapová, Linhartová, Cranfordová  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.04 
3  B - Kundrátová, Javorská, Součková, Haklová  Univerzitní sportovní klub Praha  34.79 
4  B - Římalová, Bušíková, Sehnalová, Sedláková  Atletický školní klub Mazurská  39.09 
Běh 3 (středa, 9.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  C - Sumegová, Caisová, Zafarová, Bursová  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.34 
2  D - Plecitá, Srnská, Šulcová, Mandová  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.40 
3  C - Zítová, Čalounová, Nidetzká, Prokelová  SK Kotlářka Praha  37.52 
D - Lisá, Marková, Chotěborová, Chvalovská  SK Kotlářka Praha  DQ 
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 9.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  A - Háček, Musil, Račko, Rataj  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.77 
2  A - Večeřa, Müller, Oberdörfer, Hartych  Univerzitní sportovní klub Praha  30.61 
3  A - Panáček, Obhlídal, Jedlička, Karlík  SK Kotlářka Praha  31.16 
4  B - Souček, Koller, Janoušek, Sůva  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.68 
5  Čambor Ma., Čambor Mi., Stanovský, Valsa  Atletický školní klub Mazurská  32.98 
6  Siegl, Erben, Kubš, Santolík  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  33.75 
Běh 2 (středa, 9.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  C - Kalabis, Šmída Daniel, Šmída David, Tran  Univerzitní sportovní klub Praha  33.89 
2  B - Zuna, Zuna, Klár, Moska  SK Kotlářka Praha  35.26 
3  D - Krauz, Soukup, Zettl, Bohata  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.08 
4  C - Hoza, Hoza, Loužecký, Pardubský  SK Kotlářka Praha  36.67 
C - Kubelka, Čermák, Špaček, Pohořalý  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
B - Šícha, Job, Švarc, Vyskočil  Univerzitní sportovní klub Praha  DQ 
Skok o tyči - Žákyně
středa, 9.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Součková  975506  Univerzitní sportovní klub Praha  2.20 
2  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  2.20 
Skok daleký - Žákyně
středa, 9.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub ...  4.93 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  4.71 
3  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub ...  4.69 
4  Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  4.62 
5  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.61 
6  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  4.40 
7  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.38 
8  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  4.31 
9  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.20 
10  Denisa Pouchová  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.12 
11  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub ...  4.00 
12  Veronika Neustadtová  985122  Atletický školní klub Mazurská  3.80 
13  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.75 
14  Magdaléna Lisá  985519  SK Kotlářka Praha  3.65 
MB  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  4.04 
Eliška Plecitá  975919  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
Lucie Pilíková  985904  SK Kotlářka Praha  0 
Skok daleký - Žáci
středa, 9.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  4.95 
2  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.90 
3  Lukáš Karlík  980921  SK Kotlářka Praha  4.67 
4  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.64 
5  Jiří Job  970825  Univerzitní sportovní klub ...  4.56 
6  Tomáš Dombrovský  980728  Atletický školní klub Mazurská  4.55 
7  Tomáš Moska  980306  SK Kotlářka Praha  4.45 
8  David Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub ...  4.43 
9  David Konejl  970602  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.39 
10  Jan Lazarek  970506  Atletický školní klub Mazurská  4.31 
Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  4.31 
12  Tomáš Valenta  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.25 
13  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub ...  4.15 
14  Tomáš Loužecký  981109  SK Kotlářka Praha  3.83 
15  Jakub Voldřich  981005  Atletický školní klub Mazurská  3.44 
16  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.34 
Martin Pazourek  981108  Atletický školní klub Mazurská  0 
Sebastian Shee  980124  Univerzitní sportovní klub ...  0 
David Vondráček  981030  Atletický školní klub Mazurská  0 
Vrh koulí 3kg - Žákyně
středa, 9.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Markéta Lišková  975423  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.16 
2  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  08.65 
3  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  07.93 
4  Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  07.86 
5  Magdaléna Lisá  985519  SK Kotlářka Praha  07.85 
6  Romana Jizbová  985228  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.71 
7  Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.66 
8  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  06.95 
9  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  06.82 
10  Michaela Bednářová  975226  Atletický školní klub Mazurská  06.78 
11  Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  06.73 
12  Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  06.69 
13  Tereza Šlápotová  986221  Univerzitní sportovní klub Praha  06.34 
Kristýna Buršíková  985402  Atletický školní klub Mazurská  06.34 
15  Barbora Haklová  986107  Univerzitní sportovní klub Praha  05.88 
16  Kristýna Sehnalová  975525  Atletický školní klub Mazurská  05.47 
17  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.39 
18  Anežka Marková  985228  SK Kotlářka Praha  05.31 
19  Tereza Janečková  975806  Atletický školní klub Mazurská  04.64 
MB  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  09.95 
Alena Musilová  975718  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
Vrh koulí 4kg - Žáci
středa, 9.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  11.75 
2  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.34 
3  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  10.52 
4  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  10.52 
5  Dominik Počta  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.84 
6  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.70 
7  Jan Červený  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.14 
8  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  08.62 
9  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.51 
10  Tomáš Pardubský  980307  SK Kotlářka Praha  08.19 
11  Pavel Davídek  970903  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.00 
12  Daniel Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  07.96 
13  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.27 
14  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  07.02 
15  Tomáš Loužecký  981109  SK Kotlářka Praha  07.01 
16  Tomáš Krauz  980719  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.61 
17  Pavel Valsa  980616  Atletický školní klub Mazurská  05.70 
18  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.33 
Martin Panáček  980128  SK Kotlářka Praha  0 
Hod diskem 1kg - Žákyně
středa, 9.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  25.08 
2  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.24 
3  Markéta Lišková  975423  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.87 
4  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.40 
5  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  20.12 
6  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.77 
7  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  17.43 
8  Marie Hegenbartová  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.07 
9  Anna Lojkásková  975728  SK Kotlářka Praha  16.82 
10  Denisa Bíbrlíková  985406  Univerzitní sportovní klub Praha  16.59 
11  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.58 
12  Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.51 
13  Hana Gurková  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.86 
14  Jindra Srnská  985929  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.37 
15  Anna Chotěborová  976229  SK Kotlářka Praha  13.23 
16  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.82 
MB  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  19.17 
Hod diskem 1kg - Žáci
středa, 9.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.13 
2  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.40 
3  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  30.25 
4  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  28.37 
5  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.10 
6  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.11 
7  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  25.76 
8  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.28 
9  Dominik Počta  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.20 
Matěj Vyskočil  971003  Univerzitní sportovní klub Praha  22.20 
11  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.18 
12  Daniel Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  21.29 
13  Jiří Soukup  980610  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.06 
14  Petr Špaček  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.92 
15  David Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  20.50 
16  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.04 
17  František Hoza  980708  SK Kotlářka Praha  17.56 
18  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.36 
19  Tomáš Krauz  980719  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.14 
20  Samuel Fabian  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.62 
21  Jakub Erben  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  13.98 
Jan Červený  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
Hod oštěpem 500g - Žákyně
středa, 9.5.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.98 
2  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  30.01 
3  Lenka Jordáková  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.20 
4  Tereza Zítová  975520  SK Kotlářka Praha  24.94 
5  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  23.91 
6  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.78 
7  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  16.19 
8  Eva Štěpánková  976130  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  14.14 
9  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  12.99 
10  Markéta Knapová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.28