1. kolo dvojboje, skupina C (3.5.2012)
Datum konání: 3.5.2012
Místo konání: Praha
Pořadatel: Univerzitní sportovní klub Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  08.50 
2  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  08.85 
3  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  09.23 
4  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  09.32 
Vít Smrkovský  990508  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  08.59 
2  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  09.05 
3  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  09.68 
4  Mikuláš Adam Lorman  010317  SK Kotlářka Praha  09.76 
5  Jan Šedivý  001128  ŠAK Novoborská Praha  10.49 
Běh 3 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Bareš  990309  SK Aritma Praha  10.24 
2  Adam Pavlík  000401  ŠAK Novoborská Praha  10.37 
MS  Miloš Padevět  00  SK Aktis Praha  09.75 
MS  Jakub Zíka  99  SK Aritma Praha  09.91 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  08.62 
2  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  09.26 
3  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  09.45 
4  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  09.49 
Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Helena Fridrichová  995413  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marie Benešová  006028  ŠAK Novoborská Praha  09.38 
2  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  09.45 
3  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  10.01 
4  Julie Slámová  015306  SC Radotín Praha  10.57 
Sofie Brodáková  005908  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  21.95 
2  Sabina Jiříčková  006212  ŠAK Novoborská Praha  22.06 
3  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  22.19 
4  Markéta Prýmková  005129  SK Kotlářka Praha  22.96 
5  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  23.07 
Běh 2 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie Tiplicová  006025  Atletický školní klub Mazurská  23.60 
2  Lucie Suchomelová  005919  ŠAK Novoborská Praha  24.27 
3  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  24.46 
Marie Karlická  995826  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Karolína Šmitáková  995615  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  25.84 
2  Magdalena Mohorková  006114  SK Aritma Praha  26.77 
3  Adéla Farkašová  005920  Atletický školní klub Mazurská  29.23 
MS  Kateřina Stanzelová  00  Univerzitní sportovní klub Praha  24.53 
Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Linda Fialová  005924  SK Kotlářka Praha  23.51 
2  Kristýna Seidlerová  015225  SC Radotín Praha  24.38 
3  Tereza Ručková  005729  SK Kotlářka Praha  25.30 
MS  Eliška Damašková  01  SK Aktis Praha  24.81 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  20.46 
2  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  20.77 
3  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  21.50 
4  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  21.94 
5  Dalibor Sládek  990715  SK Aritma Praha  25.78 
Běh 2 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  21.64 
2  Martin Máša  000605  SC Radotín Praha  25.69 
3  Matěj Bulánek  000423  Atletický školní klub Mazurská  25.71 
4  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  26.70 
Matěj Pokorný  991030  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Chytrý  010506  ŠAK Novoborská Praha  26.30 
2  Tomáš Harmach  011206  ŠAK Novoborská Praha  26.94 
MS  Michael Meinelt  00  SK Aktis Praha  DNP 
MS  Vojtěch Dohnal  01  SK Aktis Praha  24.58 
Matěj Šmiták  011125  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  1:59.18 
2  Amálie Tonová  996229  Univerzitní sportovní klub Praha  2:08.47 
3  Johana Fialová  995731  SK Kotlářka Praha  2:09.36 
4  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  2:11.27 
5  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  2:12.56 
6  Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  2:16.79 
7  Vendula Rusá  015706  SC Radotín Praha  2:32.08 
8  Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  2:37.73 
Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie Raabová  015211  SK Kotlářka Praha  2:07.04 
2  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  2:15.10 
3  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  2:15.18 
4  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  2:17.72 
5  Simona Ságlová  005627  ŠAK Novoborská Praha  2:19.74 
MS  Karin Rozhyna  00  Univerzitní sportovní klub Praha  2:03.72 
Aneta Čubová  006001  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Natálie Mengerová  006224  SC Radotín Praha  DNP 
Tereza Netrestová  005123  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
600 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  1:52.74 
2  Pavel Janeček  990508  SK Aritma Praha  1:55.12 
3  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  1:55.63 
4  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  2:11.07 
5  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  2:13.14 
Adam Vodehnal  001203  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Ladislav Nepomucký  000215  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  2:05.04 
2  David Polák  001114  SC Radotín Praha  2:07.09 
3  Petr Šesták  000517  SK Aritma Praha  2:07.74 
4  Jan Kovařík  010714  ŠAK Novoborská Praha  2:09.69 
5  Filip Koutný  011223  ŠAK Novoborská Praha  2:16.36 
6  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  2:27.30 
MS  Michael Meinelt  00  SK Aktis Praha  2:13.78 
MS  Eduard Balík  01  SK Aktis Praha  2:25.01 
Adam Štrof  000702  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub Praha  10.13 
2  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  10.87 
3  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  12.39 
4  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  12.83 
5  Nikola Štucaurová  005426  Atletický školní klub Mazurská  12.96 
Adéla Ševčíková  996112  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Tomášková  995922  SK Kotlářka Praha  12.52 
2  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  12.65 
3  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub Praha  12.76 
Helena Rösslerová  995616  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Klára Širůčková  006101  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Běh 3 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  12.34 
2  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub Praha  13.25 
3  Kateřina Smutná  005226  SK Kotlářka Praha  14.50 
4  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  15.33 
5  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  16.58 
MS  Barbora Hanzelínová  005430  Univerzitní sportovní klub Praha  DNF 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub Praha  10.29 
2  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  11.16 
3  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  11.67 
4  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  12.10 
5  Lukáš Novotný  990305  SK Kotlářka Praha  12.53 
6  Tomáš Herza  990113  SK Aritma Praha  15.00 
Běh 2 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  11.28 
2  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub Praha  11.71 
3  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  11.86 
4  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  13.02 
5  Vojtěch Tyle  990211  SK Aritma Praha  13.08 
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  A - Jehličková A., Kašparová, Rákosník, Prunar  Univerzitní sportovní klub Praha  32.31 
2  A - Štucaurová, Tiplicová, Vevera, Hampel  Atletický školní klub Mazurská  33.87 
3  A - Parásková, Klárová, Jirásek, Mička  SK Kotlářka Praha  34.10 
4  A - Slámová, Melicherová, Oalšanský, Hošek  SC Radotín Praha  34.74 
5  A - Lubas, Bartoněk, Suchomelová, Jiříčková  ŠAK Novoborská Praha  35.18 
Běh 2 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  B - Jehličková B., Přikryl, Puchmajer, Piliárová  Univerzitní sportovní klub Praha  33.82 
2  B - Novotný, Uhrová, Prýmková, Šach  SK Kotlářka Praha  35.13 
3  B - Špačková, Belohlávková, Suchý, Varga  Atletický školní klub Mazurská  36.48 
4  B - Špačková, Pieperová, Maša, Polák  SC Radotín Praha  37.92 
5  B - Koutný, Kovařík, Voců, Benešová  ŠAK Novoborská Praha  37.97 
Běh 3 (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  C - Kovář, Kvapil, Smíšková, Drsková  Univerzitní sportovní klub Praha  36.32 
2  C - Hoza M., Fialová L., Bútorová, Drapák  SK Kotlářka Praha  36.40 
3  C - Chytrý, Šedivý, Krtilová, Hornotová  ŠAK Novoborská Praha  40.59 
4  D - Harmach, pavlík, Roučková, Savchenko  ŠAK Novoborská Praha  41.22 
D - Fiřt, Jeřábek, Petrásková, Tonová  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  1.30 
2  Adéla Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  1.30 
3  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  1.25 
4  Andrea Drsková  995812  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
5  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  1.20 
6  Kateřina Špačková  005428  SC Radotín Praha  1.15 
7  Marie Benešová  006028  ŠAK Novoborská Praha  1.15 
Sofie Brodáková  005908  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Helena Fridrichová  995413  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Tereza Kývalová  005910  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Julie Slámová  015306  SC Radotín Praha  DNP 
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  1.35 
2  Václav Jeřábek  990423  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
3  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  1.30 
4  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  1.30 
5  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  1.25 
6  Mikuláš Adam Lorman  010317  SK Kotlářka Praha  1.15 
7  Lukáš Kvapil  990818  Univerzitní sportovní klub Praha  1.15 
8  Ondřej Bareš  990309  SK Aritma Praha  1.10 
9  Adam Pavlík  000401  ŠAK Novoborská Praha  1.10 
10=  Jan Šedivý  001128  ŠAK Novoborská Praha  1.05 
10=  Adam Varga  000930  Atletický školní klub Mazurská  1.05 
MS  Miloš Padevět  00  SK Aktis Praha  1.26 
MS  Jakub Zíka  99  SK Aritma Praha  1.05 
Vít Smrkovský  990508  Atletický školní klub Mazurská  0 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  995426  Univerzitní sportovní klub ...  4.35 
2  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  4.35 
3  Karolína Tomášková  995922  SK Kotlářka Praha  4.32 
4  Adéla Slámová  995124  SC Radotín Praha  4.20 
5  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  4.08 
6  Emma Pieperová  996227  SC Radotín Praha  3.93 
7  Nikola Štucaurová  005426  Atletický školní klub Mazurská  3.87 
8  Vendula Piliarová  005621  Univerzitní sportovní klub ...  3.74 
9  Lucie Smíšková  005116  Univerzitní sportovní klub ...  3.58 
10  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  3.53 
11  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  3.45 
12  Kateřina Smutná  005226  SK Kotlářka Praha  3.44 
13  Barbora Hornofová  016111  ŠAK Novoborská Praha  3.17 
MS  Barbora Hanzelínová  005430  Univerzitní sportovní klub ...  3.07 
Helena Rösslerová  995616  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Adéla Ševčíková  996112  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Klára Širůčková  006101  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Lubas  990316  ŠAK Novoborská Praha  4.63 
2  Michal Hošek  010422  SC Radotín Praha  4.51 
3  Ondřej Přikryl  990128  Univerzitní sportovní klub ...  4.42 
4  Michael Suchý  990831  Atletický školní klub Mazurská  4.18 
5  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  4.15 
6  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  4.12 
7  Lukáš Novotný  990305  SK Kotlářka Praha  3.96 
8  Jakub Adamík  990207  Atletický školní klub Mazurská  3.89 
9  Martin Kovář  000613  Univerzitní sportovní klub ...  3.68 
10  Vojtěch Tyle  990211  SK Aritma Praha  3.52 
11  Tomáš Herza  990113  SK Aritma Praha  3.25 
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Kopecká  995218  Univerzitní sportovní klub Praha  08.95 
2  Barbora Jehličková  995606  Univerzitní sportovní klub Praha  07.82 
3  Sabina Jiříčková  006212  ŠAK Novoborská Praha  07.50 
4  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  07.25 
5  Linda Fialová  005924  SK Kotlářka Praha  07.08 
6  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  06.57 
7  Magdalena Mohorková  006114  SK Aritma Praha  06.55 
8  Lucie Suchomelová  005919  ŠAK Novoborská Praha  06.05 
9  Kristýna Seidlerová  015225  SC Radotín Praha  05.80 
10  Adéla Farkašová  005920  Atletický školní klub Mazurská  05.70 
11  Markéta Prýmková  005129  SK Kotlářka Praha  05.65 
12  Natálie Tiplicová  006025  Atletický školní klub Mazurská  05.64 
13  Kateřina Ctiborová  005129  Univerzitní sportovní klub Praha  05.24 
14  Tereza Ručková  005729  SK Kotlářka Praha  03.70 
MS  Eliška Damašková  01  SK Aktis Praha  07.95 
MS  Kateřina Stanzelová  00  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Marie Karlická  995826  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Kateřina Šimková  005706  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Karolína Šmitáková  995615  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  10.80 
2  Jan Rákosník  990323  Univerzitní sportovní klub Praha  09.85 
3  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  08.58 
4  Jakub Prunar  990510  Univerzitní sportovní klub Praha  08.09 
5  Dalibor Sládek  990715  SK Aritma Praha  05.95 
6  Pavel Puchmajer  000829  Univerzitní sportovní klub Praha  05.80 
7  Matyáš Hoza  001126  SK Kotlářka Praha  05.72 
8  Matěj Bulánek  000423  Atletický školní klub Mazurská  05.65 
9  Tomáš Harmach  011206  ŠAK Novoborská Praha  04.53 
10  Tomáš Chytrý  010506  ŠAK Novoborská Praha  04.46 
11  Martin Máša  000605  SC Radotín Praha  03.94 
MS  Vojtěch Dohnal  01  SK Aktis Praha  06.57 
MS  Michael Meinelt  00  SK Aktis Praha  DNP 
Matěj Pokorný  991030  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Matěj Šmiták  011125  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Amálie Tonová  996229  Univerzitní sportovní klub Praha  45.79 
2  Tereza Bútorová  996005  SK Kotlářka Praha  33.16 
3  Julie Bergmanová  005913  SC Radotín Praha  32.87 
4  Veronika Petrásková  005604  Univerzitní sportovní klub Praha  30.87 
5  Simona Ságlová  005627  ŠAK Novoborská Praha  26.33 
6  Johana Fialová  995731  SK Kotlářka Praha  26.10 
7  Petra Melicherová  995121  SC Radotín Praha  26.08 
8  Tereza Špačková  006219  Atletický školní klub Mazurská  25.28 
9  Natálie Raabová  015211  SK Kotlářka Praha  23.51 
10  Kristina Savchenko  005901  ŠAK Novoborská Praha  20.95 
11  Kateřina Roučková  015706  ŠAK Novoborská Praha  20.84 
12  Vendula Rusá  015706  SC Radotín Praha  20.56 
13  Kateřina Hobzová  996222  SC Radotín Praha  14.08 
14  Jana Králová  995915  Atletický školní klub Mazurská 
MS  Karin Rozhyna  00  Univerzitní sportovní klub Praha  29.81 
Aneta Čubová  006001  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Natálie Mengerová  006224  SC Radotín Praha  DNP 
Tereza Netrestová  005123  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 3.5.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavel Janeček  990508  SK Aritma Praha  50.01 
2  Petr Šesták  000517  SK Aritma Praha  42.38 
3  Marek Mach  990617  Univerzitní sportovní klub Praha  40.59 
4  Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  39.26 
5  Jakub Fiřt  000922  Univerzitní sportovní klub Praha  37.11 
6  Štěpán Beneš  990821  Atletický školní klub Mazurská  36.35 
7  David Štros  000204  Univerzitní sportovní klub Praha  31.10 
8  Filip Koutný  011223  ŠAK Novoborská Praha  30.70 
9  David Polák  001114  SC Radotín Praha  30.48 
10  Jan Kovařík  010714  ŠAK Novoborská Praha  29.75 
11  Tomáš Koribský  991211  Univerzitní sportovní klub Praha  28.52 
MS  Michael Meinelt  00  SK Aktis Praha  27.30 
MS  Eduard Balík  01  SK Aktis Praha  19.18 
Ladislav Nepomucký  000215  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Adam Štrof  000702  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Adam Vodehnal  001203  ŠAK Novoborská Praha  DNP