ADIDAS
PRAŽSKÝ BĚŽECKÝ POHÁR MLÁDEŽE 2012
Konečné výsledky
mladší žáci
  Jméno Oddíl I.kolo II.kolo III.kolo IV.kolo celkem k.pořadí
1 Prunar Jakub USK Praha 25 25 25 25 75 1.
2 Běhounek Matěj ŠSK Újezd nad Lesy 20 8 20 10 50 2.
3 Boudník Michal PSK Olymp Praha 17 14 - 17 48 3.
4 Janeček Pavel SK Aritma - 20 14 12 46 4.
5 Merta Vilém TJ Stodůlky Praha 8 12 17 14 43 5.
6 Štros David USK Praha 9 6 10 20 39 6.
7 Janeček Jan SK ZŠ Jeseniova 12 9 - 9 30 7.
8 Ruda David ŠSK Újezd nad Lesy 7 4 9 6 22 8.
9 Schwarczinger Lukáš Dukla Praha 10 3 - 7 20 9.
10 Provazník Adam SC Radotín 4 - 5 8 17 10.
11 Dvořák Martin ASK Slavia C - 17 - - 17 11.
12 Černý Ondřej ASK Slavia A 6 5 4 - 15 12.-13.
13 Lubas Vojtěch  ŠAK Novoborská - 7 8 - 15 12.-13.
14 Polák Saša SC Radotín - - 12 2 14 14.
15 Jína Martin SK Kotlářka 14 - - - 14 15.
16 Voborský Mikoláš TJ Stodůlky Praha - 10 - - 10 16.
17 Klubal Dominik PSK Olymp Praha 5 - - 4 9 17.
18 Kvapil Lukáš USK Praha 3 - 1 3 7 18.
19 Marcinčík Vít AŠK Mazurská - - 7 - 7 19.
20 Olšanský SC Radotín - - 6 - 6 20.
21 Šufliarsky Adam Dukla Praha - - - 5 5 21.
22 Bartoněk ŠAK Novoborská - - 3 - 3 22.
23 Friš Tomáš SK Kotlářka 2 - - - 2 23.-25.
24 Říha Vojtěch ASK Slavia C - 2 - - 2 23.-25.
25 Mička Ondřej SK Kotlářka - - 2 - 2 23.-25.
26 Čečetka Kvido Dukla Praha - - - 1 1 26.
27 Michal Vojtěch Spartak Praha 4 1 - - - 1 27.-28.
28 Vích Matyáš AC Sparta - 1 - - 1 27.-28.
mladší žákyně
  Jméno Oddíl I.kolo II.kolo III.kolo IV.kolo celkem k.pořadí
1 Patočková Barbora TJ Stodůlky Praha 25 25 20 14 70 1.
2 Duchoňová Andrea ASK Slavia A 20 17 - 20 57 2.
3 Placatková Bára SK Sporting Příbram 17 - 17 17 51 3.
4 Tomášková Karolína SK Kotlářka - - 25 25 50 4.
5 Kerbachová Anna Spartak Praha 4 A 12 20 10 12 44 5.
6 Drsková Andrea USK Praha 14 14 14 8 42 6.
7 Parásková Tereza SK Kotlářka 4 9 12 7 28 7.
8 Bouší Monika Dukla Praha 9 6 - 9 24 8.
9 Matějková Jana ASK Slavia A 8 5 - 10 23 9.
10 Floriánová Kateřina SŠK Újezd nad Lesy 3 4 8 6 18 10.
11 Turnerová Nicoleta SK ZŠ Jeseniova 7 10 - - 17 11.
12 Cikánová Andrea SK ZŠ Jeseniova 5 7 - - 12 12.-13.
13 Konejlová Tereza ŠSK Újezd nad Lesy - 12 - - 12 12.-13.
14 Jehličková Adéla USK Praha 2 - 9 - 11 14.
15 Krejčí Kateřina PSK Olymp Praha 10 - - - 10 15.
16 Vykoupilová Tereza ASK Slavia A - 8 - - 8 16.
17 Bělohlávková Barbora AŠK Mazurská - - 7 - 7 17.
18 Raabová Natálie SK Kotlářka - - 5 1 6 18.
19 Bičišťová Julie Dukla Praha 6 - - - 6 19.-20.
20 Benešová ŠAK Novoborská - - 6 - 6 19.-20.
21 Součková Anežka SK Kotlářka - - - 5 5 21.
22 Hoffmanová Aneta ASK Slavia - - - 4 4 22.
23 Líbalová Tereza SK Aktis Praha - - 4 - 4 23.
24 Melicherová Petra SC Radotín - - - 3 3 24.
25 Šimková Lucie ŠSK Újezd nad Lesy - 3 - - 3 25.-26.
26 Kývalová Tereza AŠK Mazurská - - 3 - 3 25.-26.
27 Petrásková Veronika USK Praha - - - 2 2 27.
28 Kousalová Veronika ŠSK Újezd nad Lesy - 2 - - 2 28.-29.
29 Havlová Eliška ŠSK Újezd nad Lesy - - 2 - 2 28.-29.
30 Šimáková Lucie Spartak Praha 4 A 1 - - - 1 30.-32.
31 Sádková Jolana SC Radotín - 1 - - 1 30.-32.
32 Prýmková Markéta SK Kotlářka - - 1 - 1 30.-32.
starší žáci
  Jméno Oddíl I.kolo II.kolo III.kolo IV.kolo celkem k.pořadí
1 Novotný Tomáš ASK Slavia 25 25 25 20 75 1.
2 Svěchota Lukáš Spartak Praha 4 14 20 20 25 65 2.
3 Obhlídal Vojtěch SK Kotlářka 20 17 17 14 54 3.
4 Kubš Jan ŠSK Újezd nad Lesy 17 14 14 17 48 4.
5 Vích Damián SK ZŠ Jeseniova 12 12 10 12 36 5.
6 Erben Jakub ŠSK Újezd nad Lesy 9 4 - 9 22 6.
7 Pavlišta Jan SK Aktis Praha 7 7 8 7 22 7.
8 Jaroš Jan ASK Slavia 8 5 9 - 22 8.-9.
9 Muller Adam USK Praha - 10 12 - 22 8.-9.
10 Kisiala Jan ASK Slavia - 8 2 8 18 10.
11 Santolík Václav ŠSK Újezd nad Lesy 10 2 - 6 18 11.
12 Mach Matěj ASK Slavia 6 6 6 4 18 12.
13 Klár Jan SK Kotlářka 5 1 7 5 17 13.
14 Job Jiří SK Kotlářka 3 - - 10 13 14.
15 Brejcha Tomáš ASK Slavia 4 - 5 1 10 15.
16 Hartich Vít USK Praha - 9 - - 9 16.
17 Jedlička jan SK Kotlářka - - 4 - 4 17.
18 Pišl Radim SC Radotín - - - 3 3 18.
19 Čermák Adam ASK Slavia - 3 - - 3 19.-20.
20 Capouch Tomáš ASK Slavia - - 3 - 3 19.-20.
21 Sellner Matěj TJ Stodůlky - - - 2 2 21.
22 Šícha Metoděj SK Kotlářka 2 - - - 2 22.
23 Oberdörfer Miloslav USK Praha 1 - - - 1 23.-24.
24 Kubelka Michal SK ZŠ Jeseniova - - 1 - 1 23.-24.
starší žákyně
  Jméno Oddíl I.kolo II.kolo III.kolo IV.kolo celkem k.pořadí
1 Hrušková Barbora AŠK Mazurská 25 25 20 25 75 1.
2 Prozrová Jana Spartak Praha 4 20 20 25 - 65 2.
3 Sieglová Anna ŠSK Újezd nad Lesy 14 14 17 17 48 3.
4 Sumegová Sára SK ZŠ Jeseniova 17 17 12 - 46 4.
5 Pouchová Denisa ŠSK Újezd nad Lesy 7 7 14 14 35 5.
6 Caisová Helena SK ZŠ Jeseniova 12 10 10 - 32 6.
7 Filusztková Aneta ŠAK Novoborská 3 12 9 9 30 7.
8 Součková Dorka TJ Stodůlky Praha - 5 4 20 29 8.
9 Santolíková Jana ŠSK Újezd nad Lesy 10 - 8 7 25 9.
10 Bučková Anna SK Aktis Praha 5 9 3 8 22 10.
11 Římalová Karolína AŠK Mazurská - 6 7 4 17 11.
12 Veselková Markéta USK Praha 4 - 6 6 16 12.
13 Jonová Markéta TJ Stodůlky - - - 12 12 13.
14 Švehlová Veronika TJ Stodůlky - - 2 10 12 14.
15 Bursová Jana SK ZŠ Jeseniova 2 8 - - 10 15.
16 Gemelová Karolína AŠK Mazurská 9 - - - 9 16.-17.
17 Rákosníková Iveta ASK Slavia - 4 5 - 9 16.-17.
18 Zenkerová Emma USK Praha 8 - - - 8 18.
19 Švehlová Kateřina ŠSK Újezd nad Lesy - - 1 5 6 19.
20 Sládková Martina ASK Slavia 6 - - - 6 20.
21 Skácelová Zuzana USK Praha - - - 3 3 21.
22 Mandová Aneta SK ZŠ Jeseniova - 3 - - 3 22.
23 Adamcová Marie AŠK Mazurská - - - 2 2 23.
24 Buršíková Kristýna AŠK Mazurská 1 1 - - 2 24.-25.
25 Hegenbartová Marie SK ZŠ Jeseniova - 2 - - 2 24.-25.
26 Špačková Jitka TJ Stodůlky - - - 1 1 26.
dorostenci
  Jméno Oddíl I.kolo II.kolo III.kolo IV.kolo celkem k.pořadí
1 Kostohryz Martin ASK Slavia - 20 25 25 70 1.
2 Šístek Michal SK ZŠ Jeseniova 25 25 - 14 64 2.
3 Růžička Martin ASK Slavia - 14 20 12 46 3.
4 Houra Tomáš SK ZŠ Jeseniova 20 - - 17 37 4.
5 Žežulka Martin TJ Stodůlky 10 10 14 10 34 5.
6 Jaroš Michal ASK Slavia - 9 10 8 27 6.
7 Votoček Adam TJ Stodůlky - - 17 9 26 7.
8 Brabec Michal SK ZŠ Jeseniova 14 12 - - 26 8.
9 Sekyra Daniel ASK Slavia - 7 12 6 25 9.
10 Šňupárek Václav SK kotlářka - - - 20 20 10.
11 Hanák Tomáš ŠSK Újezd nad Lesy 17 - - - 17 11.-12.
12 Vysušil Tomáš SK ZŠ Jeseniova - 17 - - 17 11.-12.
13 Stejskal Jan ŠSK Újezd nad Lesy 12 - - - 12 13.
14 Urban Tomáš ŠSK Újezd nad Lesy 9 - - - 9 14.
15 Votoček Adam TJ Stodůlky Praha - 8 - - 8 15.
16 Koželuh Tomáš SK ZŠ Jeseniova - - - 7 7 16.
17 Kukla Christopher SK ZŠ Jeseniova - 6 - - 6 17.
18 Hricuk Tomáš SK ZŠ Jeseniova - - - 5 5 18.
19 Janíček Jan USK Praha - 5 - - 5 19.
20 Jauernig Jonáš SK ZŠ Jeseniova - - - 4 4 20.
21 Šrámek David SK ZŠ Jeseniova - 4 - - 4 21.
22 Dolejší Matěj SK ZŠ Jeseniova - - - 3 3 22.
23 Pecák Daniel SK ZŠ Jeseniova - 3 - - 3 23.
24 Sítník Matěj SK ZŠ Jeseniova - - - 2 2 24.
25 Linhart Jakub SK ZŠ Jeseniova - - - 1 1 25.
dorostenky
  Jméno Oddíl I.kolo II.kolo III.kolo IV.kolo celkem k.pořadí
1 Mrkvičková Simona Spartak Praha 4 25 20 25 - 70 1.
2 Wágnerová Tereza ŠSK Újezd nad Lesy 20 17 20 25 65 2.
3 Marková Monika AŠK Mazurská 9 14 17 17 48 3.
4 Vidimová Barbora ŠSK Újezd nad Lesy 17 - - 20 37 4.
5 Dvořáková Monika ŠSK Újezd nad Lesy 12 10 - 14 36 5.
6 Petrová Anna USK Praha 10 9 14 12 36 6.
7 Volfová Kristýna AŠK Mazurská 6 - 10 10 26 7.
8 Stewartová Moira Spartak Praha 4 - 25 - - 25 8.
9 Tomanová Dita AŠK Mazurská 4 - 9 8 21 9.
10 Caisová Hana SK ZŠ Jeseniova 8 12 - - 20 10.
11 Peráňová Karolína ŠSK Újezd nad Lesy 3 - 8 7 18 11.
12 Oulická Petra SC Radotín 5 - 12 - 17 12.
13 Holubová Veronika SK ZŠ Jeseniova 14 - - - 14 13.
14 Erbenová Kateřina ŠSK Újezd nad Lesy 2 - - 9 11 14.
15 Veselá Barbora Spartak Praha 4 7 - - - 7 15.