ADIDAS
Pražský běžecký pohár mládeže 2012
4. kolo
Datum: 11.4.2012
Místo: Centrální park Prahy 13
Ředitel: Mgr. Radek Bártl
Hlavní rozhodčí: Kateřina Jindřichová
Startér: Ing. Josef Šrámek
Pořádající klub: SK Aktis Praha
Výsledky zpracoval: Mgr. Marek Zikl
mladší žákyně
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 57 Tomášková Karolína 1999 SK Kotlářka 5:11,8 25
2. 97 Duchoňová Andrea 1999 ASK Slavia 5:13,2 20
3. 11 Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram 5:14,7 17
4. 60 Patočková Barbora 1999 TJ Stodůlky 5:21,7 14
5. 95 Kerbachová Anna 2000 Spartak Praha 4 5:24,3 12
6. 35 Matějková Jana 1999 ASK Slavia 5:26,6 10
7. 56 Bouší Monika 1999 Dukla Praha 5:29,7 9
8. 43 Drsková Andrea 1999 USK Praha 5:30,1 8
9. 50 Parásková Tereza 2000 SK Kotlářka 5:38,2 7
10. 53 Floriánová Kateřina 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 5:49,5 6
11. 16 Součková Anežka 2000 SK Kotlářka 5:53,7 5
12. 46 Hoffmanová Aneta 2000 ASK Slavia 5:55,5 4
13. 59 Melicherová Petra 1999 SC Radotín 5:56,2 3
14. 38 Petrásková Veronika 2000 USK Praha 6:02,1 2
15. 26 Raabová Natálie 2001 SK Kotlářka 6:06,2 1
16. 22 Líbalová Tereza 2001 SK Aktis Praha 6:11,6  
17. 37 Daťková Anna 2000 TJ Stodůlky 6:17,1  
18. 18 Šádková JoLana 2000 SC Radotín 6:18,2  
19. 41 Slámová Adéle 1999 SC Radotín 6:27,5  
20. 54 Hobzová Katka 1999 SC Radotín 6:27,5  
21. 92 Seidlerová Kristýna 2001 SC Radotín 6:28,2  
22. 33 Cibiková Tereza 2002 SK Aritma  6:28,9  
23. 58 Ctiborová Katka 2000 USK Praha 6:30,4  
24. 52 Rozhyna Karina 2000 USK Praha 6:30,7  
25. 36 Piliarová Vendula 2000 USK Praha 6:33,9  
26. 39 Formánková Anna 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 6:37,1  
27. 34 Michálkková Nikola 2000 ASK Slavia 6:39,3  
28. 12 Stříbrná Kristýna 2001 SK Aritma  6:40,1  
29. 55 Peffková Veronika 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 6:42,0  
30. 31 Jonáková Magda 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 6:42,9  
31. 45 Rusá Vendula 2001 SC Radotín 6:50,0  
32. 10 Slámová Julie 2001 SC Radotín 6:57,5  
33. 27 Bermanová Julie 2000 SC Radotín 7:10,4  
34. 23 Damašková Eliška 2001 SK Aktis Praha 7:13,4  
35. 32 Knobová Kristýna 1999 SK Aktis Praha 7:14,4  
36. 24 Bučková Eliška 2001 SK Aktis Praha 7:18,3  
mladší žáci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 89 Prunar Jakub 1999 USK Praha 5:02,5 25
2. 56 Štros David 2000 USK Praha 5:03,6 20
3. 59 Boudník Michal 1999 PSK Olymp Praha 5:03,9 17
4. 88 Merta Vilém 2000 TJ Stodůlky 5:04,2 14
5. 95 Janeček Pavel 1999 SK Aritma 5:04,5 12
6. 100 Běhounek Matěj 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 5:08,3 10
7. 15 Janeček Jan 1999 SK ZŠ Jeseniova 5:17,1 9
8. 79 Provazník Adam 2001 SC Radotín 5:18,7 8
9. 86 Schwarczinger Lukáš 2000 Dukla Praha 5:21,8 7
10. 35 Ruda David 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 5:24,4 6
11. 30 Šufliarsky Adam 1999 Dukla Praha 5:30,0 5
12. 28 Klubal Dominik 2001 PSK Olymp Praha 5:30,4 4
13. 54 Kvapil Lukáš 1999 USK Praha 5:31,9 3
14. 90 Polák Saša 2000 SC Radotín 5:35,8 2
15. 34 Čečetka Kvido 1999 Dukla Praha 5:37,5 1
16. 62 Mach Marek 1999 USK Praha 5:46,0  
17. 75 Havlín Štěpán 2000 SK Aktis Praha 5:46,3  
18. 50 Melmuka Martin 1999 ASK Slavia 5:46,6  
19. 60 Krč Jan 2000 SK Kotlářka 5:49,7  
20. 39 Herman Jan 1999 ASK Slavia 5:52,1  
21. 69 Šatoplet Jakub 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 5:58,0  
22. 84 Vágner Tomáš 1999 Dukla Praha 5:59,4  
23. 65 Knížek Roman 1999 Dukla Praha 5:59,7  
24. 61 Máša Martin 2000 SC Radotín 6:02,9  
25. 70 Souček Hynek 2002 SK Kotlářka 6:05,3  
26. 40 Puchmajer Pavel 2000 USK Praha 6:06,6  
27. 44 Kovář Martin 2000 USK Praha 6:07,2  
28. 42 Jirásek Jan 2000 SK Kotlářka 6:08,0  
29. 92 Jirsa Tomáš 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 6:08,5  
30. 161 Balík Antonín 1999 SK Aktis Praha 6:11,6  
31. 32 Rada Jakub 2000 TJ Stodůlky 6:12,4  
32. 45 Meinelt Michal 2000 SK Aktis Praha 6:17,4  
33. 85 Beneš Vít 2001 SK Aktis Praha 6:25,2  
34. 81 Švec David 2001 SK Aktis Praha 6:32,2  
35. 41 Koribský Tomáš 1999 USK Praha 6:36,6  
36. 57 Žilina Matěj 1999 SK Aktis Praha 6:38,4  
37. 72 Stříbrný Kryštof 2000 SK Aritma 6:39,2  
38. 55 Balík Eduard 2001 SK Aktis Praha 6:47,8  
39. 64 Padevět Miloš 2000 SK Aktis Praha 6:48,8  
starší žákyně
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 94 Hrušková Barbora 1997 AŠK Mazurská 5:33,5 25
2. 28 Součková Dorka 1998 TJ Stodůlky 5:34,0 20
3. 21 Seiglová Anna 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 5:34,6 17
4. 18 Pouchová Denisa 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 5:37,1 14
5. 95 Jonová Markéta 1997 TJ Stodůlky 5:39,7 12
6. 33 Švehlová Veronika 1998 TJ Stodůlky 5:47,5 10
7. 24 Filusztková Aneta 1998 ŠAK Novoborská 5:54,1 9
8. 44 Bučková Anna 1997 SK Aktis Praha 5:56,0 8
9. 31 Santolíková Jana 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 6:03,1 7
10. 14 Veselková Markéta 1997 USK Praha 6:06,5 6
11. 41 Švehlová Kateřina 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 6:08,1 5
12. 13 Římalová Karolína 1998 AŠK Mazurská 6:09,2 4
13. 25 Skácelová Zuzana 1998 USK Praha 6:17,4 3
14. 97 Adamcová Marie 1998 AŠK Mazurská 6:21,8 2
15. 93 Špačková Jitka 1998 TJ Stodůlky 6:27,1 1
16. 12 Střihavková Jana 1997 AŠK Mazurská 6:27,7  
17. 19 Buršíková Kristýna 1998 AŠK Mazurská 6:28,1  
18. 38 Cichrová Michaela 1998 Dukla Praha 6:43,5  
19. 20 Sehnalová kristýna 1997 AŠK Mazurská 6:51,9  
starší žáci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 41 Svěchota Lukáš 1997 Spartak Praha 4 10:01,4 25
2. 79 Novotný Tomáš 1997 ASK Slavia 10:06,9 20
3. 93 Kubš Jan 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 10:13,1 17
4. 55 Obhlídal Vojtěch 1997 SK Kotlářka 10:23,4 14
5. 74 Vích Damián 1998 SK ZŠ Jeseniova 10:47,1 12
6. 71 Job Jiří 1997 USK Praha 10:53,6 10
7. 94 Erben Jakub 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 10:57,2 9
8. 90 Kisiala Jan 1998 ASK Slavia 11:02,9 8
9. 64 Pavlišta Jan 1997 SK Aktis Praha 11:05,0 7
10. 62 Santolík Václav 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 11:05,7 6
11. 40 Klár Jan 1998 SK Kotlářka 11:10,4 5
12. 65 Mach Matěj 1997 ASK Slavia 11:13,1 4
13. 72 Pišl Radim 1998 SC Radotín 11:18,8 3
14. 60 Sellner Matěj 1998 TJ Stodůlky 11:29,3 2
15. 6 Brejcha Tomáš 1998 ASK Slavia 11:35,9 1
16. 42 Jaroš Jan 1998 ASK Slavia 11:42,4  
17. 47 Štěpánek Tadeáš 1997 TJ Stodůlky 11:45,5  
18. 100 Capouch Tomáš 1997 ASK Slavia 11:47,1  
19. 67 Siegl Pavel 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 11:59,3  
20. 13 Račko Martin 1998 SK ZŠ Jeseniova 12:06,8  
21. 45 Moucha Radek 1998 TJ Stodůlky 12:19,1  
22. 54 Kalabis David 1998 USK Praha 12:25,3  
23. 92 Cvrček Jan 1998 TJ Stodůlky 12:36,2  
24. 53 Kodeš Dominik 1998 Dukla Praha 12:47,6  
25. 89 Štogl Ondřej 1998 TJ Stodůlky 13:12,1  
26. 59 Tůša Roman 1998 ASK Slavia 13:21,2  
27. 10 Závorka Lukáš 1998 SK Aktis Praha 13:27,1  
dorostenky
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1 70 Wágnerová Tereza 1995 ŠSK Újezd nad Lesy 11:23,8 25
2 65 Vidimová Barbora 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 11:29,8 20
3 95 Marková Monika 1996 AŠK Mazurská 11:40,9 17
4 85 Dvořáková Monika 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 11:57,2 14
5 62 Petrová Anna 1996 USK Praha 12:17,8 12
6 97 Volfová Kristýna 1995 AŠK Mazurská 13:13,7 10
7 80 Erbenová Kateřina 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 14:47,2 9
8 96 Tomanová Dita 1995 AŠK Mazurská 15:08,0 8
9 54 Petráňová Karolína 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 15:22,7 7
dorostenci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 39 Koztohryz Martin 1996 ASK Slavia 15:17,8 25
2. 27 Šňupárek Václav 1995 SK Kotlářka 15:17,8 20
3. 59 Houra Tomáš 1996 SK ZŠ Jeseniova 15:26,9 17
4. 50 Šístek Michal 1995 SK ZŠ Jeseniova 15:32,8 14
5. 49 Růžička Martin 1995 ASK Slavia 16:13,7 12
6. 17 Žežulka Martin 1995 TJ Stodůlky 16:25,3 10
7. 26 Votoček Adam 1995 TJ Stodůlky 16:44,5 9
8. 57 Jaroš Michal 1996 ASK Slavia 18:08,9 8
9. 28 Koželuh Tomáš 1996 SK ZŠ Jeseniova 18:46,6 7
10. 25 Sekyra Daniel 1996 ASK Slavia 19:46,0 6
11. 41 Hricuk Tomáš 1996 SK ZŠ Jeseniova 22:42,3 5
12. 11 Jauernig Jonáš 1996 SK ZŠ Jeseniova 22:44,8 4
13. 52 Dolejší Matěj 1996 SK ZŠ Jeseniova 22:52,5 3
14. 401 Sítník Matěj 1996 SK ZŠ Jeseniova 22:52,8 2
15. 55 Linhart Jakub 1996 SK ZŠ Jeseniova 22:54,2 1