ADIDAS
Pražský běžecký pohár mládeže 2012
3. kolo
Datum: 4.4.2012
Místo: Obora Hvězda
Ředitel: Mgr. Miloslav Cymbál
Hlavní rozhodčí: Jiří Kryštof
Startér: Jiří Kryštof
Pořádající klub: USK Praha
Výsledky zpracoval: Mgr. Marek Zikl
mladší žákyně
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 42 Tomášková Karolína 1999 SK Kotlářka 6:19 25
2. 60 Patočková Barbora 1999 TJ Stodůlky 6:29 20
3. 193 Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram 6:30 17
4. 17 Drsková Andrea 1999 USK Praha 6:42 14
5. 92 Parásková Tereza 2000 SK Kotlářka 6:44 12
6. 95 Kerbachová Anna 2000 Spartak Praha 4 6:47 10
7. 33 Jehličková Adéla 1999 USK Praha 6:48 9
8. 47 Floriánová Kateřina 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 6:55 8
9. 41 Bělohlávková Barbora 2000 AŠK Mazurská 7:02 7
10. 38 Benešová 2000 ŠAK Novoborská 7:05 6
11. 125 Rábová Natálie 1999 SK Kotlářka 7:07 5
12. 136 Líbalová Tereza 2001 SK Aktis Praha 7:10 4
13. 197 Kývalová Tereza 2000 AŠK Mazurská 7:15 3
14. 160 Havlová Eliška 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 7:17 2
15. 26 Prýmková Markéta 2000 SK Kotlářka 7:18 1
16. 150 Melicherová 1999 SC Radotín 7:19  
17. 98 Špačková Tereza 2000 SC Radotín 7:23  
18. 134 Šadková 2000 SC Radotín 7:26  
19. 91 Daťková Anna 2000 TJ Stodůlky 7:27  
20. 54 Hoffmanová Aneta 2000 ASK Slavia 7:27  
21. 24 Šmejkalová Barbora 2000 SK Kotlářka 7:28  
22. 53 Hornofová 20001 ŠAK Novoborská 7:29  
23. 50 Mullerová Natálie 2000 TJ Stodůlky 7:29  
24. 19 Jehličková Barbora 1999 USK Praha 7:30  
25. 199 Haškovcová Anna 1999 SK Aktis Praha 7:31  
26. 21 Součková Anežka 2000 SK Kotlářka 7:34  
27. 40 Brodáková Sofie 2000 AŠK Mazurská 7:35  
28. 195 Voců 1999 ŠAK Novoborská 7:36  
29. 10 Bútorová Tereza 1999 SK Kotlářka 7:36  
30. 45 Králová Jana 1999 AŠK Mazurská 7:37  
31. 57 Weiserová Klára 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:39  
32. 31 Drake Anna 1999 SK Kotlářka 7:39  
33. 35 Kačerovská Klára 2000 TJ Stodůlky 7:40  
34. 46 Špačková Kateřina 2000 SC Radotín 7:43  
35. 55 Zindulková Adéla 1999 Sokol Vinohrady 7:44  
36. 59 Hobzová 1999 SC Radotín 7:46  
37. 23 Formánková Anna 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 7:47  
38. 90 Nollová Petra 2001 SK Kotlářka 7:48  
39. 49 Piliarová Vendula 2000 USK Praha 7:52  
40. 43 Cibiková Tereza 2002 SK Aritma  7:53  
41. 58 Rusá 2001 SC Radotín 7:57  
42. 18 Ságlová Simona 2000 ŠAK Novoborská 7:57  
43. 56 Šimková Kateřina 2000 ŠAK Novoborská 7:59  
44. 118 Tiplicová Natálie 2000 AŠK Mazurská 8:01  
45. 22 Teznerová Veronika 2000 TJ Stodůlky 8:02  
46. 159 Smíšková Lucie 2000 USK Praha 8:03  
47. 39 Kašparová Johana 1999 USK Praha 8:03  
48. 16 Šedá Pavlína 1999 SK Kotlářka 8:03  
49. 113 Slámová 2001 SC Radotín 8:04  
50. 140 Seidlerová 2001 SC Radotín 8:05  
51. 37 Roučková 2001 ŠAK Novoborská 8:06  
52. 27 Klárová Anežka 2000 SK Kotlářka 8:11  
53. 96 Michálkková Nikola 2000 ASK Slavia 8:13  
54. 66 Suchomelová 2000 ŠAK Novoborská 8:14  
55. 52 Netrejtová Tereza 2000 ŠAK Novoborská 8:14  
56. 100 Bergmanová 2000 SC Radotín 9:02  
57. 97 Mohorková Magdaléna 2000 SK Aritma  9:18  
58. 36 Damašková Eliška 2001 SK Aktis Praha 9:30  
59. 25 Smutná Kateřina 2000 SK Kotlářka 9:33  
60. 11 Fridrichová Helena 1999 AŠK Mazurská 9:35  
61. 32 Rosslerová Helena 1999 AŠK Mazurská 9:35  
62. 12 Hanzelínová Barbora 2000 USK Praha 9:56  
63. 34 Farkašová Adéla 2000 AŠK Mazurská 10:01  
64. 51 Stříbrná Kristýna 2001 SK Aritma  10:03  
65. 93 Poláčková Karolína 2001 SK Aritma  10:08  
66. 48 Tončevová 2000 ŠAK Novoborská 10:20  
mladší žáci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 76 Prunar Jakub 1999 USK Praha 6:03 25
2. 80 Běhounek Matěj 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 6:05 20
3. 126 Merta Vilém 2000 TJ Stodůlky 6:05 17
4. 47 Janeček Pavel 1999 SK Aritma 6:07 14
5. 94 Polák 2000 SC Radotín 6:10 12
6. 52 Štros David 2000 USK Praha 6:12 10
7. 95 Ruda David 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 6:26 9
8. 98 Lubas 1999 ŠAK Novoborská 6:34 8
9. 129 Marcinčík Vít 2000 AŠK Mazurská 6:34 7
10. 190 Olšanský 1999 SC Radotín 6:35 6
11. 99 Provazník 2001 SC Radotín 6:35 5
12. 96 Černý Ondřej 1999 ASK Slavia  6:36 4
13. 82 Bartoněk 2000 ŠAK Novoborská 6:40 3
14. 93 Mička Ondřej 1999 SK Kotlářka 6:40 2
15. 166 Kvapil Lukáš 1999 USK Praha 6:44 1
16. 67 Drapák Gedeon 1999 SK Kotlářka 6:46  
17. 87 Mach Marek 1999 USK Praha 6:47  
18. 46 Havel Jakub 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 6:48  
19. 72 Suchý Michael 1999 AŠK Mazurská 6:49  
20. 74 Friš Tomáš 1999 SK Kotlářka 6:51  
21. 85 Vevera Matěj 1999 AŠK Mazurská 6:53  
22. 81 Vodehnal 2000 ŠAK Novoborská 6:53  
23. 191 Krč Jan 2000 SK Kotlářka 6:53  
24. 69 Jedlička Lukáš 2001 SK Kotlářka 7:00  
25. 61 Schwarczinger Lukáš 2000 Dukla Praha 7:00  
26. 88 Lipka Matěj 2001 SK Kotlářka 7:01  
27. 32 Jeřábek Václav 1999 USK Praha 7:02  
28. 45 Rákosník Jan 1999 USK Praha 7:04  
29. 57 Zíka Jakub 1999 SK Aritma 7:05  
30. 35 Šatoplet Jakub 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 7:05  
31. 62 Ulman Vojtěch 1999 SK ZŠ Jeseniova 7:07  
32. 65 Kovářík 2001 ŠAK Novoborská 7:09  
33. 64 Jirsa Tomáš 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 7:10  
34. 42 Sládek Dalibor 1999 SK Aritma 7:11  
35. 60 Dohnal Vojtěch 2001 SK Aktis Praha 7:12  
36. 100 Fiřt Jakub 2000 USK Praha 7:15  
37. 89 Košař 1999 SC Radotín 7:15  
38. 56 Hoza Matyáš 2000 SK Kotlářka 7:16  
39. 40 Vagaday Matyáš 2001 SK Kotlářka 7:17  
40. 44 Nesvadba Matyáš 1999 SK ZŠ Jeseniova 7:17  
41. 130 Beneš Štěpán 1999 AŠK Mazurská 7:20  
42. 41 Knížek Roman 1999 Dukla Praha 7:21  
43. 79 Kovář Martin 2000 USK Praha 7:23  
44. 54 Chytrý 2001 ŠAK Novoborská 7:28  
45. 28 Koutný Filip 2001 ŠAK Novoborská 7:29  
46. 90 Tyle Vojtěch 1999 SK Aritma 7:30  
47. 169 Rada Jakub 2000 TJ Stodůlky 7:32  
48. 75 Máša 2000 SC Radotín 7:35  
49. 86 Balík Antonín 1999 SK Aktis Praha 7:38  
50. 50 Zavřel Ivan 2000 SK ZŠ Jeseniova 7:40  
51. 70 Koribský Tomáš 1999 USK Praha 7:41  
52. 84 Meinelt Michal 2000 SK Aktis Praha 7:43  
52. 34 Švec David 2001 SK Aktis Praha 7:46  
53. 53 Šmiták 2001 ŠAK Novoborská 7:46  
54. 176 Friš Jiří 2002 SK Kotlářka 7:47 MS
55. 175 Plachý 1999 SC Radotín 7:50  
56. 161 Hoffmann Tomáš 1999 ASK Slavia  7:52  
57. 192 Pergl Samuel 2002 SK Kotlářka 7:56 MS
58. 33 Balík Eduard 2001 SK Aktis Praha 8:03  
59. 39 Žilina Matěj 1999 SK Aktis Praha 8:05  
60. 167 Stříbrný Kryštof 2000 SK Aritma 8:06  
61. 30 Harmach 2001 ŠAK Novoborská 8:06  
62. 31 Pavlík 2000 ŠAK Novoborská 8:13  
63. 63 Šedivý 2000 ŠAK Novoborská 8:17  
64. 59 Eckhardt Benedikt 2001 SK Kotlářka 8:22  
65. 15 Padevět Miloš 2000 SK Aktis Praha 8:25  
66. 71 Jansa František 1999 USK Praha 8:28  
starší žákyně
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 22 Prozrová Jana 1997 Spartak Praha 4 11:07 25
2. 39 Hrušková Barbora 1997 AŠK Mazurská 11:08 20
3. 27 Seiglová Anna 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 11:10 17
4. 37 Pouchová Denisa 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 11:17 14
5. 97 Sumegová Sára 1998 SK ZŠ Jeseniova 11:25 12
6. 95 Caisová Helena 1998 SK ZŠ Jeseniova 11:31 10
7. 8 Filusková Aneta 1998 ŠAK Novoborská 11:35 9
8. 33 Santolíková Jana 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 11:37 8
9. 24 Římalová Karolína 1998 AŠK Mazurská 11:40 7
10. 20 Veselková Markéta 1997 USK Praha 11:48 6
11. 96 Rákosníková Iveta 1997 ASK Slavia 11:50 5
12. 21 Součková Dorka 1998 TJ Stodůlky 11:51 4
13. 93 Bučková Anna 1997 SK Aktis Praha 12:00 3
14. 18 Švehlová Veronika 1998 TJ Stodůlky 12:03 2
15. 28 Švehlová Kateřina 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 12:05 1
16. 41 Sluková Michaela 1998 USK Praha 12:12  
17. 12 Střihavková Jana 1997 AŠK Mazurská 12:15  
18. 25 Skácelová Zuzana 1998 USK Praha 12:28  
19. 38 Adamcová Marie 1998 AŠK Mazurská 12:30  
20. 31 Haklová Barbora 1998 USK Praha 12:36  
21. 13 Adamcová Anna 1997 SK ZŠ Jeseniova 12:43  
22. 94 Cichrová Michaela 1998 Dukla Praha 12:44  
23. 44 Filipovská Kristýna 1998 USK Praha 12:49  
24. 14 Kundrátová Iveta 1997 USK Praha 13:10  
25. 19 Peřinová Tereza 1997 USK Praha 13:13  
starší žáci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 57 Novotný Tomáš 1997 ASK Slavia 9:09 25
2. 97 Svěchota Lukáš 1997 Spartak Praha 4 9:11 20
3. 70 Obhlídal Vojtěch 1997 SK Kotlářka 9:15 17
4. 42 Kubš Jan 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 9:16 14
5. 40 Muller Adam 1997 USK Praha 9:27 12
6. 61 Vích Damián 1998 SK ZŠ Jeseniova 9:37 10
7. 45 Jaroš Jan 1998 ASK Slavia 9:48 9
8. 44 Pavlišta Jan 1997 SK Aktis Praha 9:50 8
9. 67 Klár Jan 1998 SK Kotlářka 9:56 7
10. 96 Mach Matěj 1997 ASK Slavia 9:57 6
11. 14 Brejcha Tomáš 1998 ASK Slavia 9:57 5
12. 47 Jedlička jan 1998 SK Kotlářka 9:58 4
13. 93 Capouch Tomáš 1997 ASK Slavia 9:58 3
14. 6 Kisiala Jan 1998 ASK Slavia 10:00 2
15. 94 Kubelka Michal 1998 SK ZŠ Jeseniova 10:07 1
16. 92 Selner Matěj 1998 TJ Stodůlky 10:11  
17. 89 Job Jiří 1997 USK Praha 10:22  
18. 79 Pišl Radim 1998 SC Radotín 10:24  
19. 53 Štěpánek Tadeáš 1997 TJ Stodůlky 10:36  
20. 41 Siegl Pavel 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 10:40  
21. 59 Dombrovský Tomáš 1998 SK Aritma 10:53  
22. 65 Oberdorfer Miloslav 1997 USK Praha 11:07  
23. 54 Závorka Lukáš 1998 SK Aktis Praha 11:21  
24. 71 Valsa Pavel 1998 AŠK Mazurská 11:47  
25. 51 Kalabis David 1998 USK Praha 11:53  
26. 100 Čambor Marko 1997 AŠK Mazurská 11:55  
27. 72 Vyskočil Matěj 1997 USK Praha 11:57  
28. 64 Kodeš Dominik 1998 Dukla Praha 11:58  
29. 90 Čambor Michael 1997 AŠK Mazurská 12:09  
30. 55 Švarc Jakub 1998 USK Praha 12:32  
31. 60 Bohata Lukáš 1998 SK ZŠ Jeseniova 12:40  
dorostenky
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1 88 Mrkvičková Simona 1996 Spartak Praha 4 9:47 25
2 6 Wágnerová Tereza 1995 ŠSK Újezd nad Lesy 10:08 20
3 66 Marková Monika 1996 AŠK Mazurská 10:27 17
4 7 Petrová Anna 1996 USK Praha 11:20 14
5 55 Oulická Petra 1996 SC Radotín 11:52 12
6 69 Volfová Kristýna 1995 AŠK Mazurská 12:10 10
7 51 Tomanová Dita 1995 AŠK Mazurská 12:56 9
8 52 Petráňová Karolína 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 12:56 8
MS 71 Emanovská Gabriela 1994 ŠSK Újezd nad Lesy 9:35 MS
dorostenci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 213 Koztohryz Martin 1996 ASK Slavia 12:35 25
2. 221 Růžička Martin 1995 ASK Slavia 12:53 20
3. 39 Votoček Adam 1995 TJ Stodůlky 13:29 17
4. 27 Žežulka Martin 1995 TJ Stodůlky 13:31 14
5. 49 Sekyra Daniel 1996 ASK Slavia 14:08 12
6. 57 Jaroš Michal 1996 ASK Slavia 14:09 10