ADIDAS
Pražský běžecký pohár mládeže 2012
2. kolo
Datum: 28.3.2012
Místo: Vítkov
Ředitel: Milan Gála
Hlavní rozhodčí: Vymětalová Kristýna
Startér: Mgr. Tomáš Korbel
Pořádající klub: SK ZŠ Jeseniova
Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová
mladší žákyně
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 56 Patočková Barbora 1999 TJ Stodůlky Praha 4:03,4 25
2. 118 Kerbachová Anna 2000 Spartak Praha 4 A 4:06,4 20
3. 35 Duchoňová Andrea 1999 ASK Slavia A 4:13,4 17
4. 159 Drsková Andrea 1999 USK Praha 4:19,9 14
5. 25 Konejlová Tereza 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 4:20,2 12
6. 44 Turnerová Nicolete 2000 SK ZŠ Jeseniova 4:20,4 10
7. 18 Parásková Tereza 2000 SK Kotlářka 4:25,7 9
8. 10 Vykoupilová Tereza 1999 ASK Slavia A 4:26,7 8
9. 11 Cikánová Andrea 2000 SK ZŠ Jeseniova 4:31,0 7
10. 125 Bouší Monika 1999 Dukla Praha 4:32,9 6
11. 91 Matějková Jana 1999 ASK Slavia A 4:35,4 5
12. 21 Floriánová Kateřina 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 4:35,9 4
13. 24 Šimková Lucie 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 4:36,5 3
14. 26 Kousalová Veronika 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 4:37,6 2
15. 193 Sádková Jolana 2000 SC Radotín 4:38,9 1
16. 31 Dašková Amálie 2000 SK ZŠ Jeseniova 4:39,2  
17. 55 Hoffmanová Aneta 2000 ASK Slavia A 4:40,8  
18. 32 Háčková Lucie 2000 SK ZŠ Jeseniova 4:41,4  
19. 145 Jehličková Adéla 1999 USK Praha 4:42,1  
20. 45 Krátká Tereza 1999 SK ZŠ Jeseniova 4:43,7  
21. 59 Mullerová Natálie 2000 TJ Stodůlky Praha 4:44,7  
22. 57 Daťková Anna 2000 TJ Stodůlky Praha 4:45,1  
23. 27 Háková Tereza 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 4:46,1  
24. 43 Krejčí Kateřina 2000 PSK Olymp Praha 4:47,8  
25. 158 Petrásková Veronika 2000 USK Praha 4:48,5  
26. 113 Búronová Tereza 1999 SK Kotlářka 4:48,9  
27. 16 Weiserová Klára 2000 SK ZŠ Jeseniova 4:49,9  
28. 90 Redou Emma 1999 TJ Stodůlky Praha 4:51,0  
29. 60 Voborská Jasmína 1999 TJ Stodůlky Praha 4:51,6  
30. 12 Hlásková Dominika 1999 SK ZŠ Jeseniova 4:52,7  
31. 19 Dufková Linda 2001 Spartak Praha 4 A 4:53,5  
32. 17 Zindulková Adéla 1999 Sokol Královská Vinohrady 4:54,3  
33. 51 Hernoclová Barbora 2001 ŠAK Novoborská 4:55,1  
34. 194 Hobzová Kateřina 1999 SC Radotín 4:56,2  
35. 100 Čermáková Adéla 1999 ASK Slavia C 4:57,2  
36. 39 Martínková Eliška 1999 SK ZŠ Jeseniova 4:58,3  
37. 96 Raabová Natálie 2001 SK Kotlářka 5:00,6  
38. 33 Paďourová Vlasta 2000 SK ZŠ Jeseniova 5:02,0  
39. 36 Křesťanová Michaela 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:04,6  
40. 160 Piliarová Vendula 2000 USK Praha 5:05,1  
41. 22 Jonáková Magdaléna 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 5:05,7  
42. 150 Jehličková Barbora 1999 USK Praha 5:06,5  
43. 23 Šetková Lenka 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 5:11,5  
44. 30 Langrafová Anna 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 5:11,8  
45. 94 Pahenková Eva 1999 AC Sparta 5:12,8  
46. 49 Šmitáková Karolína 1999 ŠAK Novoborská 5:13,5  
47. 47 Račková Kateřiba 2001 ŠAK Novoborská 5:14,9  
48. 20 Eliášová Kateřina 2001 Spartak Praha 4 A 5:16,5  
49. 98 Střelečková Petra 1999 ASK Slavia C 5:18,0  
50. 142 Bičišťová Julie 2000 Dukla Praha 5:18,4  
51. 134 Cibková Tereza 2002 SK Aritma 5:18,9  
52. 48 Savchenko Kristina 2000 ŠAK Novoborská 5:19,2  
53. 52 Sochomilová Lucie 2000 ŠAK Novoborská 5:22,1  
54. 38 Kumpoštová Alena 1999 SK ZŠ Jeseniova 5:25,4  
55. 46 Špronglová Aneta 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:27,2  
56. 99 Coufalová Kristýna 2000 ASK Slavia C 5:29,2  
57. 195 Seidlerová Kristýna 2001 SC Radotín 5:33,5  
58. 60 Voců Denisa 1999 ŠAK Novoborská 5:34,9  
59. 37 Sovová Natálie 2000 SK ZŠ Jeseniova 5:42,1  
60. 53 Lhotáková Kamila 2000 Sokol Královská Vinohrady 5:49,0  
61. 40 Tomášková Adéla 2000 SK ZŠ Jeseniova 5:55,9  
62. 41 Auředníková Barbora 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:57,2  
63. 97 Budínská Linda 2001 SK Kotlářka 6:06,8  
64. 34 Havláková Kristýna 1999 SK ZŠ Jeseniova 6:12,5  
65. 197 Ruša Vendula 2001 SC Radotín 6:13,1  
66. 54 Hrušková barbora 2001 Sokol Královská Vinohrady 6:17,3  
67. 9 Richterová  Agáta 2001 Sokol Královská Vinohrady 6:18,1  
68. 42 Damašková Eliška 2001 SK Aktis Praha 6:19,3  
69. 58 Janotová  Kristýna 2000 TJ Stodůlky Praha 6:22,3  
70. 136 Kupcová Marie 2000 SK Aritma 6:23,1  
71. 140 Poláčková Karolína 2001 SK Aritma 6:24,5  
72. 95 Meishelová Simona 2000 AC Sparta 6:35,1  
73. 92 Růžičková Bára 2000 AC Sparta 8:38,5  
  93 Sládková Aneta 1999 AC Sparta    
mladší žáci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 166 Prunar Jakub 1999 USK Praha 3:58,6 25
2. 100 Janeček Pavel 1999 SK Aritma 3:59,9 20
3. 82 Dvořák Martin 1999 ASK Slavia C 4:00,5 17
4. 28 Boudník Michal 1999 PSK Olymp Praha 4:03,2 14
5. 71 Voborský Mikoláš 1999 TJ Stodůlky Praha 4:06,8 12
6. 67 Merta Vilém 2000 TJ Stodůlky Praha 4:45,9 10
7. 40 Janeček Jan 1999 SK ZŠ Jeseniova 4:07,3 9
8. 32 Běhounek Matěj 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 4:07,8 8
9. 63 Lubas Vojtěch  1999 ŠAK Novoborská 4:08,3 7
10. 161 Štros David 2000 USK Praha 4:10,0 6
11. 93 Černý Ondřej 1999 ASK Slavia A 4:11,1 5
12. 33 Ruda David 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 4:14,2 4
13. 96 Schwarczinger Lukáš 2000 Dukla Praha 4:16,9 3
14. 86 Říha Vojtěch 1999 ASK Slavia C 4:17,7 2
15. 76 Vích Matyáš 1999 AC Sparta 4:19,4 1
16. 199 Višňa Matěj 1999 SC Radotín 4:22,1  
17. 130 Polák David 2000 SC Radotín 4:23,9  
18. 129 Provazník Adam 2001 SC Radotín 4:24,4  
19. 34 Šatoplet Jakub 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 4:24,8  
20. 91 Krč Jan 2000 SK Kotlářka 4:27,9  
21. 99 Šufliarský Adam 1999 Dukla Praha 4:28,9  
22. 84 Nedvídek Kryštof 1999 ASK Slavia C 4:29,2  
23. 52 Pařízek Lukáš 1999 Sokol Královská Vinohrady 4:29,9  
24. 15 Ulman Vojtěch 1999 SK ZŠ Jeseniova 4:30,3  
25. 39 Klubal Dominik 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 4:30,7  
26. 78 Šuc Jan 1999 AC Sparta 4.31,1  
27. 58 Vodehnal Adam 2000 ŠAK Novoborská 4:32,2  
28. 72 Charvát Jiří 1999 AC Sparta 4:32,8  
29. 85 Pekárek Adam 1999 ASK Slavia C 4:34,5  
30. 36 Havel Jakub 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 4:34,8  
31. 176 Havlín Štěpán 2000 SK Aktis Praha 4:35,5  
32. 49 Buňat Viktor 1999 Sokol Královská Vinohrady 4:35,8  
33. 45 Seidl Patrik 1999 SK ZŠ Jeseniova 4:36,0  
34. 62 Chytrý Tomáš 2001 ŠAK Novoborská 4:36,9  
35. 30 Knížek Roman 1999 Dukla Praha 4:38,3  
36. 55 Nesvadba Matyáš 1999 SK ZŠ Jeseniova 4:38,7  
37. 47 Kalný David 1999 SK ZŠ Jeseniova 4:39,0  
38. 42 Kobián Kryštof 1999 SK ZŠ Jeseniova 4:29,5  
39. 8 Zavřel Ivan 2000 SK ZŠ Jeseniova 4:41,3  
40. 37 Jánský Martin  2000 ŠSK Újezd nad Lesy 4:41,7  
41. 80 Kofránek Šimon 2000 ASK Slavia C 4:42,0  
42. 61 Kovařík Jan 2001 ŠAK Novoborská 4:42,3  
43. 98 Laněk Lukáš 2000 Dukla Praha 4:44,0  
44. 190 Štěpánek Michal 2000 ASK Slavia B 4:45,6  
45. 31 Kaiser Tomáš 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 4:46,1  
46. 167 Kovář Martin 2000 USK Praha 4:46,7  
47. 97 Čečetka Kvído 1999 Dukla Praha 4:47,0  
48. 54 Tajbl Tadeáš 1999 Sokol Královská Vinohrady 4:48,5  
49. 65 Gallovič Gabriel 1999 ASK Slavia 4:48,7  
50. 44 Gondek Milan 2000 SK ZŠ Jeseniova 4:50,6  
51. 87 Voldřich Václav 2001 ASK Slavia C 4:51,7  
52. 81 Komárek Vojtěch 2000 ASK Slavia C 4:52,4  
52. 95 Růžička Jan 1999 ASK Slavia A 4:53,3  
53. 64 Chado Petr 2000 ASK Slavia 4:53,8  
54. 46 Suda Matěj 1999 SK ZŠ Jeseniova 4:54,3  
55. 35 Jirsa Tomáš 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 4:55,1  
56. 126 Šesták Petr 2000 SK Aritma 4:55,9  
57. 92 Pavinger Matěj 2000 SK ZŠ Jeseniova 4:56,4  
58. 50 Král Filip 1999 Sokol Královská Vinohrady 4:56,8  
59. 169 Prikryl Ondřej 1999 USK Praha 4:57,3  
60. 192 Balík Antonín 1999 SK Aktis Praha 4:57,9  
61. 57 Smiták Matěj  2001 ŠAK Novoborská 4:58,4  
62. 70 Rada Jakub 2000 TJ Stodůlky Praha 4:59,7  
63. 175 Koribský Tomáš 1999 USK Praha 5:03,8  
64. 94 Hofman Tomáš 1999 ASK Slavia 5:05,1  
65. 88 Vacek Michal 2000 ASK Slavia C 5:06,7  
66. 59 Harmach Tomáš 2001 ŠAK Novoborská 5:12,0  
67. 74 Ineman Vojtěch 2000 AC Sparta 5:17,0  
68. 56 Bílek Antonín 2001 Sokol Královská Vinohrady 5:17,3  
69. 69 Peterka Samuel 2000 TJ Stodůlky Praha 5:19,7  
70. 75 Pasocký Adam 2000 AC Sparta 5:21,0  
71. 191 Balík  Bedřich 2001 SK Aktis Praha 5:26,9  
72. 53 Polák Martin 1999 Sokol Královská Vinohrady 5:31,5  
73. 89 Šašek David 2000 ASK Slavia C 5:39,3  
74. 41 Štefan Marek 2001 SK ZŠ Jeseniova 5:52,5  
75. 90 Koška Michal 2000 AC Sparta 5:59,3  
76. 79 Pixa Marek 2001 AC Sparta 8:00,3  
  60 Bartoněk Filip 2000 ŠAK Novoborská    
starší žákyně
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 40 Hrušková Barbora 1997 AŠK Mazurská 6:31,8 25
2. 15 Prozrová Jana 1997 Spartak Praha 4 6:32,6 20
3. 25 Sumegová Sára 1998 SK ZŠ Jeseniova 6:39,4 17
4. 9 Sieglová Anna 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 6:43,0 14
5. 7 Filusková Aneta 1998 ŠAK Novoborská 6:44,7 12
6. 38 Caisová Helena 1998 SK ZŠ Jeseniova 6:50,1 10
7. 16 Bučková Anna 1997 SK Aktis Praha 6:57,5 9
8. 26 Bursová Jana 1997 SK ZŠ Jeseniova 7:02,8 8
9. 19 Pouchová Denisa 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 7:04,9 7
10. 98 Římalová Karolína 1998 AŠK Mazurská 7:14,7 6
11. 12 Součková Dorka 1998 TJ Stodůlky Praha 7:19,2 5
12. 17 Rákosníková Iveta 1997 ASK Slavia 7:22,9 4
13. 24 Mandová Aneta 1997 SK ZŠ Jeseniova 7:23,2 3
14. 33 Hegenbartová Marie 1998 SK ZŠ Jeseniova 7:23,4 2
15. 39 Buršíková Kristýna 1998 AŠK Mazurská 7:23,7 1
16. 21 Rybářová Dominika 1998 SK ZŠ Jeseniova 7:27,4  
17. 18 Švehlová Kateřina 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 7:29,7  
18. 31 Štěpánková Eva 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 7:30,0  
19. 95 Adamová Anna 1997 SK ZŠ Jeseniova 7:32,2  
20. 3 Veselková Markéta 1997 USK Praha 7:32,5  
21. 27 Šlapotová Tedreza 1998 USK Praha 7:32,8  
22. 11 Svrnská Jindra 1998 Sokol Královská Vinohrady 7:33,0  
23. 96 Střihavková Jana 1997 AŠK Mazurská 7:33,3  
24. 37 Crafordová Anna 1997 SK ZŠ Jeseniova 7:50,7  
25. 28 Skácelová Zuzana 1998 USK Praha 7:58,6  
26. 13 Součková Jitka 1998 TJ Stodůlky Praha 8:00,6  
27. 97 Sehnalová Kristýna 1997 AŠK Mazurská 8:08,1  
28. 8 Pšeničková Tereza 1998 ŠAK Novoborská 8:49,0  
29. 20 Jizbová Romana 1998 SK ZŠ Jeseniova 9:02,7  
30. 22 Knapová Markéta 1997 SK ZŠ Jeseniova 9:14,4  
31. 14 Šulcová Anna 1997 SK ZŠ Jeseniova 9:15,0  
starší žáci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 91 Novotný Tomáš 1997 ASK Slavia 5:25,2 25
2. 62 Svěchota Lukáš 1997 Spartak Praha 4 5:29,4 20
3. 10 Obhlídal Vojtěch 1997 SK Kotlářka 5:36,5 17
4. 66 Kubš Jan 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 5:37,7 14
5. 97 Vích Damián 1998 SK ZŠ Jeseniova 5:47,6 12
6. 53 Muller Adam 1997 USK Praha 5:51,8 10
7. 92 Hartich Vít 1997 USK Praha 5:52,0 9
8. 100 Kisiala Jan 1998 ASK Slavia 5:54,9 8
9. 71 Pavlišta Jan 1997 SK Aktis Praha 5:58,8 7
10. 45 Mach Matěj 1997 ASK Slavia 6:00,7 6
11. 79 Jaroš Jan 1998 ASK Slavia 6:02,8 5
12. 57 Erben Jakub 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 6:05,0 4
13. 90 Čermák Adam 1997 ASK Slavia 6:07,4 3
14. 63 Santolík Václav 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 6:08,4 2
15. 93 Klár Jan 1998 SK Kotlářka 6:11,2 1
16. 44 Brejcha Tomáš 1998 ASK Slavia 6:15,6  
17. 59 Job Jiří 1997 USK Praha 6:16,0  
18. 98 Souček Jakub 1998 SK ZŠ Jeseniova 6:18,6  
19. 95 Račko Martin 1998 SK ZŠ Jeseniova 6:20,7  
20. 99 Janoušek Ondřej 1997 SK ZŠ Jeseniova 6:23,7  
21. 16 Vlček Jakub 1998 ŠAK Novoborská 6:25,5  
22. 50 Dombrovský Tomáš 1998 SK Aritma 6:28,8  
23. 87 Hibš Jan 1997 USK Praha 6:29,7  
24. 46 Havel David 1998 ASK Slavia 6:30,2  
25. 42 Kubát Zdeněk 1998 TJ Stodůlky Praha 6:36,8  
26. 89 Koller Petr 1997 SK ZŠ Jeseniova 6:37,2  
27. 13 Siegl Pavel 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 6:37,8  
28. 64 Šícha Metoděj 1998 SK Kotlářka 6:43,2  
29. 41 Pohořalý Jan 1998 SK ZŠ Jeseniova 6:44,0  
30. 65 Kocourek Viktor 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 6:48,5  
31. 54 Tran Duc Tuananh 1997 USK Praha 6:49,5  
32. 60 Šimek David 1997 SK ZŠ Jeseniova 7:04,4  
33. 9 Sůva Filip 1998 SK ZŠ Jeseniova 7:05,9  
34. 96 Počta Dominik 1997 SK ZŠ Jeseniova 7:13,7  
35. 14 Soukup Jiří 1998 Sokol Královská Vinohrady 7:15,7  
36. 40 Rataj Dominik 1998 SK ZŠ Jeseniova 7:16,6  
37. 69 Zettl Filip 1998 SK ZŠ Jeseniova 7:18,6  
38. 55 Kodeš Dominik 1998 Dukla Praha 7:21,7  
39. 72 Háček David 1997 SK ZŠ Jeseniova 7:25,1  
40. 56 Večeřa Vincent 1998 USK Praha 7:26,2  
41. 94 Špaček Petr 1998 SK ZŠ Jeseniova 7:28,9  
42. 61 Šimek Dominik 1997 SK ZŠ Jeseniova 7:40,0  
43. 51 Kárnik Jan 1998 ASK Slavia 7:45,8  
44. 48 Hanousek Tomáš 1997 ASK Slavia 7:48,6  
45. 47 Tůša Roman 1998 ASK Slavia 7:52,7  
46. 70 Krauz Tomáš 1998 SK ZŠ Jeseniova 8:13,4  
dorostenky
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 72 Stewartová Moira 1995 Spartak Praha 4 6:05,9 25
2. 61 Mrkvičková Simona 1996 Spartak Praha 4 6:11,0 20
3. 96 Wágnerová Teraza 1995 ŠSK Újezd nad Lesy 6:51,7 17
4. 95 Marková Monika 1996 AŠK Mazurská 7:03,4 14
5. 93 Caisová Hana 1995 SK ZŠ Jeseniova 7:08,5 12
6. 98 Dvořáková Monika 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 7:10,9 10
7. 100 Petrová Anna 1996 USK Praha 8:05,6 9
MS 92 Píšová Martina 1994 SK ZŠ Jeseniova 8:28,8  
MS 86 Kodrová Kateřina 1993 SK ZŠ Jeseniova 7:28,8  
MS 97 Hrachovcová Monika 1993 SK ZŠ Jeseniova 6:46,1  
dorostenci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 52 Šístek Michal 1995 SK ZŠ Jeseniova 9:53,8 25
2. 50 Kostohryz Martin 1996 ASK Slavia 9:56,1 20
3. 403 Vysušil Tomáš 1995 SK ZŠ Jeseniova 10:16,0 17
4. 26 Růžička Martin 1995 ASK Slavia 10:20,2 14
5. 56 Brabec Michal 1996 SK ZŠ Jeseniova 10:25,8 12
6. 211 Žežulka Martin 1995 TJ Stodůlky 11:12,0 10
7. 58 Jaroš Michal 1996 ASK Slavia 11:22,3 9
8. 34 Votoček Adam 1995 TJ Stodůlky Praha 11:22,7 8
9. 51 Sekyra daniel 1996 ASK Slavia 11:34,7 7
10. 48 Kukla Christopher 1996 SK ZŠ Jeseniova 11:35,9 6
11. 59 Janíček Jan 1996 USK Praha 11:59,1 5
12. 17 Šrámek David 1996 SK ZŠ Jeseniova 12:09,7 4
13. 45 Pecák Daniel 1996 SK ZŠ Jeseniova 13:45,0 3
přípravka dívky
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 207 Poborská Eliška 2003 SK ZŠ Jeseniova 1:47,5  
2. 214 Durdová Michaela 2003 SK ZŠ Jeseniova 1:49,6  
3. 215 Kheilová Andrea 2002 Sokol Vinohrady 1:54,4  
4. 210 Skalická Veronika 2002   1:57,3  
5. 201 Blazzerová Vendula 2003 AK Radotín 2:02,2  
6. 217 Janoušková Sára 2002 Sokol Vinohrady 2:03,3  
7. 225 Vlčková Barbora 2003 ŠAK Novoborská 2:03,7  
8. 233 Novotná Eliška 2002 ŠAK Novoborská 2:03,9  
9. 236 Cikánová Vendula 2002 SK ZŠ Jeseniova 2:04,8  
10. 234 Havlinová Nikola 2003 ŠAK Novoborská 2:08,5  
11. 226 Hamouzová Simona 2002 ŠAK Novoborská 2:08,8  
12. 232 Pešečková Aneta 2003 ŠAK Novoborská 2:12,6  
13. 230 Bachronyová Agáta 2002 SK ZŠ Jeseniova 2:13,0  
14. 227 Frcková Adéla 2003 SK ZŠ Jeseniova 2:13,2  
15. 237 Mentlíková Sára 2002 SK ZŠ Jeseniova 3:05,9  
přípravka chlapci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 310 Obhlídal Václav 2002 SK Kotlářka 1:47,5  
2. 305 Hejzlar Jakub 2002 SK ZŠ Jeseniova 1:48,0  
3. 301 Polák Alexandr 2002 SK Radotín 1:49,1  
4. 304 Bílek Prokop 2003 Sokol Vinohrady 1:54,9  
5. 322 Inger Šimon 2003 ŠAK Novoborská 1:56,5  
6. 307 Špaček František 2002 ASK Slavia 2:03,1  
7. 308 Buzický Martin 2003 ŠAK Novoborská 2:07,2  
8. 309 Chalupa Petr 2002 SK ZŠ Jeseniova 2:08,4  
9. 311 Pichert Oliver 2002 SK ZŠ Jeseniova 2:08,9