ADIDAS
Pražský běžecký pohár mládeže 2012
1. kolo
Datum: 21.3.2012
Místo: Divoká Šárka - Džbán
Ředitel: Mgr. Josef Jíčínský
Hlavní rozhodčí: Karel Mácha
Startér: Mgr. Josef Jíčínský
Pořádající klub: TJ Dukla Praha
Výsledky zpracoval: Mgr. Marek Zikl
mladší žákyně
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 71 Patočková Barbora 1999 TJ Stodůlky Praha 5:42 25
2. 81 Duchoňová Andrea 1999 ASK Slavia A 5:46 20
3. 79 Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram 5:47 17
4. 136 Drsková Andrea 1999 USK Praha 5:48 14
5. 84 Kerbachová Anna 2000 Spartak Praha 4 A 6:01 12
6. 56 Krejčí Kateřina 2000 PSK Olymp Praha 6:04 10
7. 72 Bouší Monika 1999 Dukla Praha 6:05 9
8. 75 Matějková Jana 1999 ASK Slavia A 6:06 8
9. 58 Turnerová Nicoleta 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:09 7
10. 67 Bičišťová Julie 2000 Dukla Praha 6:12 6
11. 30 Cikánová Andrea 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:15 5
12. 31 Parásková Tereza 2000 SK Kotlářka 6:17 4
13. 53 Floriánová Kateřina 1999 SŠK Újezd nad Lesy 6:19 3
14. 150 Jehličková Adéla 1999 USK Praha 6:19 2
15. 57 Šimáková Lucie 1999 Spartak Praha 4 A 6:21 1
16. 45 Slavíčková Aneta 1999 Spartak Praha 4 A 6:26  
17. 63 Teglerová Michaela 1999 ASK Slavia A 6:28  
18. 92 Vykoupilová tereza 1999 ASK Slavia A 6:29  
19. 88 Krátká Tereza 1999 SK ZŠ Jeseniova 6:31  
20. 96 Dašková Amálie 2000  SK ZŠ Jeseniova 6:33  
21. 86 Háčková Lucie 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:33  
22. 145 Petrásková Veronika 2000 USK Praha 6:34  
23. 78 Hlaváčková Petra 1999 Spartak Praha 4 A 6:34  
24. 34 Šťastná veronika 2001 ASK Slavia A 6:35  
25. 97 Špačková Tereza 2000 SC Radotín 6:37  
26. 65 Hoffmanová Aneta 2000 ASK Slavia A 6:37  
27. 40 Křížová Karolína 1999 ASK Slavia A 6:42  
28. 129 Raabová Natálie 2001 SK Kotlářka 6:43  
29. 130 Jesenská Natálie 2001 SK Kotlářka 6:44  
30. 87 Dufková Linda 2001 Spartak Praha 4 A 6:44  
31. 126 Trousilová Adéla 1999 AC Praha 1890 6:45  
32. 158 Jehličková Barbora 1999 USK Praha 6:45  
33. 94 Navrátilová Noemi 1999 Spartak Praha 4 A 6:46  
34. 140 Rozhyna Karin 2000 USK Praha 6:48  
35. 8 Dostálová Alžběta 1999 ASK Slavia A 6:50  
36. 99 Martínková Eliška 1999 SK ZŠ Jeseniova 6:50  
37. 142 Piliarová Vendula 2000 USK Praha 6:52  
38. 85 Starostová Marie 2001 Spartak Praha 4 B 6:53  
39. 39 Brůhová Karla 2000 Spartak Praha 4 A 6:54  
40. 59 Mlčochová Anna 1999 ASK Slavia A 6:57  
41. 91 Marešová Veronika 2000 ASK Slavia A 7:00  
42. 28 Šimánková Martina 2001 Spartak Praha 4 A 7:00  
43. 118 Hochmanová Marie 1999 AC Praha 1890 7:01  
44. 36 Jonáková Magdaléna 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 7:01  
45. 42 Pefková Veronika 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 7:02  
46. 95 Špačková Kateřina 2000 SC Radotín 7:02  
47. 54 Jíchová Nikoletta 2000 ASK Slavia A 7:03  
48. 69 Cibková Tereza 2002 SK Aritma 7:03  
49. 50 Tesařová Karolína 2000 ASK Slavia B 7:04  
50. 60 Majzelová Veronika 1999 ASK Slavia B 7:04  
51. 159 Kašparová Johana 1999 USK Praha 7:05  
52. 90 Polívková Ema Maria 2000 ASK Slavia B 7:05  
53. 93 Marková Anna 2002 SK Aritma 7:06  
54. 32 Tichá Michaela 2001 Spartak Praha 4 B 7:07  
55. 52 Plazzerová Vendula 2003 SC Radotín 7:13  
56. 82 Crkvová Barbora 2000 Spartak Praha 4 A 7:18  
57. 44 Marešová Lenka 1999 ASK Slavia A 7:20  
58. 33 Plchová Kateřina 1999 ASK Slavia A 7:21  
59. 37 Šetková Lenka 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 7:24  
60. 99 Štěpánová Adéla 2000 ASK Slavia B 7:25  
61. 98 Michálková Nikola 2000 ASK Slavia B 7:26  
62. 61 Svatková Radka 1999 Spartak Praha 4 A 7:26  
63. 113 Večercová Anna 2001 SK Aktis Praha 7:28  
64. 76 Uhlíková Petra 2000 Spartak Praha 4 A 7:29  
65. 89 Eliášová Kateřina 2001 Spartak Praha 4 A 7:30  
66. 134 Budínská Linda 2001 SK Kotlářka 7:31  
67. 125 Panýrková Lenka 1999 AC Praha 1890 7:32  
68. 41 Šmídová Berenika 2000 Spartak Praha 4 B 7:32  
69. 46 Koudelá Barbora 2000 Spartak Praha 4 A 7:33  
70. 49 Havlíková Natalie 1999 Spartak Praha 4 A 7:34  
71. 35 Jančálková Adéla 2000 ASK Slavia B 7:39  
72. 74 Bergmannová Julie 2000 SC Radotín 7:42  
73. 47 Drtinová Zuzana 2000 Spartak Praha 4 A 7:45  
74. 70 Dvořáková Tereza 2000 ASK Slavia B 7:47  
75. 112 Damašková Eliška 2001 SK Aktis Praha 7:48  
76. 15 Faitová Agáta 2001 Spartak Praha 4 A 7:50  
77. 64 Rabiňáková Nikola 2001 Spartak Praha 4 B 8:00  
78. 55 Prozrová Tina 2000 Spartak Praha 4 B 8:49  
79. 80 Choděrová Ludie 1999 Spartak Praha 4 A 8:50  
80. 62 Raplová Nikola 2001 Spartak Praha 4 B 9:08  
81. 100 Neumanová Johana 2001 Spartak Praha 4 B 9:19  
mladší žáci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 44 Prunar Jakub 1999 USK Praha 5:38 25
2. 91 Běhounek Matěj 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 5:39 20
3. 58 Boudník Michal 1999 PSK Olymp Praha 5:41 17
4. 33 Jína Martin 2000 SK Kotlářka 5:43 14
5. 31 Janeček Jan 1999 SK ZŠ Jeseniova 5:53 12
6. 50 Schwarczinger Lukáš 2000 Dukla Praha 5:54 10
7. 7 Štros David 2000 USK Praha 5:56 9
8. 95 Merta Vilém 2000 TJ Stodůlky Praha 5:57 8
9. 13 Ruda David 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 5:58 7
10. 99 Černý Ondřej 1999 ASK Slavia A 6:04 6
11. 57 Kubal Dominik 2001 PSK Olymp Praha 6:05 5
12. 27 Provazník Adam 2001 SC Radotín 6:05 4
13. 97 Kvapil Lukáš 1999 USK Praha 6:06 3
14. 49 Friš Tomáš 1999 SK Kotlářka 6:10 2
15. 40 Michal Vojtěch 1999 Spartak Praha 4 6:14 1
16. 52 Jeřábek Václav 1999 USK Praha 6:15  
17. 17 Šatoplet Jakub 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 6:15  
18. 24 Laněk Lukáš 2000 Dukla Praha 6:16  
19. 98 Šufliarský Adam 1999 Dukla Praha 6:16  
20. 47 Čečetka Kvído 1999 Dukla Praha 6:16  
21. 94 Melmuka Martin 1999 ASK Slavia A 6:17  
22. 20 Panýrek Pavel 1999 ASK Slavia B 6:18  
23. 96 Polák David 2000 SC Radotín 6:18  
24. 60 Herman Jan 1999 ASK Slavia A 6:19  
25. 93 Havlín Štěpán 2000 SK Aktis Praha 6:23  
26. 15 Vágner Tomáš 1999 Dukla Praha 6:29  
27. 41 Pavlica Filip 2000 Spartak Praha 4 6:30  
28. 14 Jirsa Tomáš 1999 ŠSK Újezd nad Lesy 6:31  
29. 190 Růžička Jan 1999 ASK Slavia A 6:32  
30. 18 Muller Vojtěch 1999 ASK Slavia A 6:33  
31. 46 Zavřel Ivan 2000 SK ZŠ Jeseniova 6:34  
32. 21 Štěpánek 2000 ASK Slavia B 6:34  
33. 19 Hlinka Václav 1999 ASK Slavia B 6:35  
34. 37 Kovář martin 2000 USK Praha 6:36  
35. 8 Polák Alexandr 2002 SC Radotín 6:36  
36. 25 Krofta Jakub 2000 AC Praha 1890 6:37  
37. 16 Šesták Petr 2000 SK Aritma 6:37  
38. 9 Mudraninec Vojtěch 2001 AC Praha 1890 6:38  
39. 55 Střeleček Jakub 2001 Spartak Praha 4 6:44  
40. 191 Krejčí Václav 1999 ASK Slavia A 6:49  
41. 23 Brom Filip 1999 Spartak Praha 4 6:50  
42. 22 Vymazal Adam 2000 ASK Slavia B 6:50  
43. 39 Hrdina Tomáš 1999 Spartak Praha 4 6:56  
44. 90 Chudoba Michal 2000 AC Praha 1890 6:57  
45. 54 Prozr Aldo 1999 Spartak Praha 4 6:59  
46. 53 Siřínek Jakub 2001 Spartak Praha 4 7:07  
47. 12 Rohan Kryštof 2001 USK Praha 7:14  
48. 38 Koribský Tomáš 1999 USK Praha 7:15  
49. 51 Prikryl Ondřej 1999 USK Praha 7:16  
50. 28 Lachman Ondřej 2000 AC Praha 1890 7:18  
51. 26 Faktor Jaroslav 2000 Spartak Praha 4 8:07  
52. 56 Trojan Václav 2000 Spartak Praha 4 8:18  
starší žákyně
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 13 Hrušková Barbora 1997 AŠK Mazurská 6:05 25
2. 62 Prozrová Jana 1997 Spartak Praha 4 6:07 20
3. 94 Sumegová Sára 1998 SK ZŠ Jeseniova 6:09 17
4. 90 Sieglová Anna 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 6:14 14
5. 84 Caisová Helena 1998 SK ZŠ Jeseniova 6:17 12
6. 72 Santolíková Jana 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 6:18 10
7. 9 Gemelová Karolína 1998 AŠK Mazurská 6:22 9
8. 73 Zenkerová Emma 1997 USK Praha 6:25 8
9. 68 Pouchová Denisa 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 6:25 7
10. 51 Sládková Martina 1998 ASK Slavia 6:28 6
11. 48 Bučková Anna 1997 SK Aktis Praha 6:29 5
12. 88 Veselková Markéta 1997 USK Praha 6:32 4
13. 96 Flusztková Aneta Anna 1998 ŠAK Novoborská 6:38 3
14. 65 Bursová Jana 1997 SK ZŠ Jeseniova 6:45 2
15. 42 Buršíková Kristýna 1998 AŠK Mazurská 6:48 1
16. 14 Švehlová Kateřina 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 6:51  
17. 45 Sluková Michaela 1998 USK Praha 6:53  
18. 47 Haklová Barbora 1998 USK Praha 6:57  
19. 59 Peřinová Tereza 1997 USK Praha 7:09  
20. 100 Střihavková Jana 1997 AŠK Mazurská 7:10  
21. 56 Javorská Aneta 1998 USK Praha 7:13  
22. 67 Kundrátová Iveta 1997 USK Praha 7:18  
23. 40 Cichrová Michaela 1998 Dukla Praha 7:18  
24. 87 Sedláková Klára 1998 AŠK Mazurská 7:22  
25. 46 Sehnalová Kristýna 1997 AŠK Mazurská 7:40  
26. 79 Hampelová Gabriela 1997 AŠK Mazurská 8:05  
starší žáci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 12 Novotný Tomáš 1997 ASK Slavia 5:02 25
2. 10 Obhlídal Vojtěch 1997 SK Kotlářka 5:03 20
3. 25 Kubš Jan 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 5:04 17
4. 39 Svěchota Lukáš 1997 Spartak Praha 4 5:06 14
5. 19 Vích Damián 1998 SK ZŠ Jeseniova 5:25 12
6. 35 Santolík Václav 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 5:31 10
7. 6 Erben Jakub 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 5:35 9
8. 96 Jaroš Jan 1998 ASK Slavia 5:37 8
9. 34 Pavlišta Jan 1997 SK Aktis Praha 5:39 7
10. 15 Mach Matěj 1997 ASK Slavia 5:42 6
11. 31 Klár Jan 1998 SK Kotlářka 5:42 5
12. 60 Brejcha Tomáš 1998 ASK Slavia 5:43 4
13. 37 Job Jiří 1997 SK Kotlářka 5:43 3
14. 30 Šícha Metoděj 1998 SK Kotlářka 5:50 2
15. 27 Oberdörfer Miloslav 1997 USK Praha 5:50 1
16. 24 Kocourek Viktor 1997 ŠSK Újezd nad Lesy 5:51  
17. 15 Siegl Pavel 1998 ŠSK Újezd nad Lesy 5:53  
18. 11 Nagy Štěpán 1997 SK ZŠ Jeseniova 5:55  
19. 13 Havel David 1998 ASK Slavia 6:03  
20. 17 Sůva Filip 1998 SK ZŠ Jeseniova 6:07  
21. 26 Švarc Jakub 1998 USK Praha 6:12  
22. 22 Kodeš Dominik 1998 Dukla Praha 6:30  
23. 90 Kárnik Jan 1998 ASK Slavia 6:53  
24. 38 Tůša Roman 1998 ASK Slavia 6:54  
25. 47 Hanousek Tomáš 1997 ASK Slavia 6:55  
1. kolo - dorostenky
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 80 Mrkvičková Simona 1996 Spartak Praha 4 5:40 25
2. 62 Wágnerová Teraza 1995 ŠSK Újezd nad Lesy 5:44 20
3. 76 Vidimová Barbora 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 5:45 17
4. 112 Holubová Veronika 1995 SK ZŠ Jeseniova 5:56 14
5. 54 Dvořáková Monika 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 5:57 12
6. 70 Petrová Anna 1996 USK Praha 6:00 10
7. 60 Marková Monika 1996 AŠK Mazurská 6:00 9
8. 79 Caisová Anna 1995 SK ZŠ Jeseniova 6:14 8
9. 65 Veselá Barbora 1996 Spartak Praha 4 6:19 7
10. 99 Volfová Kristýna 1995 AŠK Mazurská 6:36 6
11. 81 Oulická Petra 1996 SC Radotín 6:59 5
12. 84 Tomanová Dita 1995 AŠK Mazurská 7:10 4
13. 16 Peráňová Karolína 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 7:14 3
14. 64 Erbenová Kateřina 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 7:15 2
1. kolo - dorostenci
Pořadí Číslo Jméno Ročník Klub Čas Body
1. 410 Šístek Michal 1995 SK ZŠ Jeseniova 10:09 25
2. 402 Houra Tomáš 1996 SK ZŠ Jeseniova 10:13 20
3. 417 Hanák Tomáš 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 10:20 17
4. 413 Brabec Michal 1996 SK ZŠ Jeseniova 10:32 14
5. 401 Stejskal Jan 1995 ŠSK Újezd nad Lesy 10:48 12
6. 412 Žežulka Martin 1995 TJ Stodůlky 10:48 10
7. 415 Urban Tomáš 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 12:40 9