MEZIMĚSTSKÉ UTKÁNÍ MLADŠÍHO ŽACTVA
PRAHA - BRNO
Výsledková listina
Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
60 m 1 1. Běhounek Matěj 1999 Praha 8.04
žáci   2. Pekárek Adam 1999 Praha 8.28
    3. Suchánek Daniel 1999 Brno 8.53
    4. Vevera Matěj 1999 Praha 8.59
    5. Zelinka Marek 1999 Brno 8.76
    6. Mezlík Tomáš 1999 Brno 9.06
Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
60 m 1 1. Dvořák Martin 1999 Praha 10.45
př.   2. Prunar Jakub 1999 Praha 10.46
žáci   3. Nejedlík Tomáš 2000 Praha 11.91
    4. Beneš Matěj 2001 Brno 12.46
    5. Blatný Jan 2000 Brno 12.71
    6. Adamec Lukáš 1999 Brno 13.39
Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
150m 1 1. Urban Eliáš 2000 Brno 20.85
žáci   2. Schütz Jan 1999 Praha 21.20
    3. Ruda David 1999 Praha 21.51
    4. Puchmajer Pavel 2000 Praha 21.87
    5. Mezlík Tomáš 1999 Brno MB 22.57
    6. Kriška Adam 1999 Brno 23.43
               
2   1. Zelinka Marek 1999 Brno 21.78
    2. Prášek Štefan 1999 Brno MB 23.34
Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
1500m 1 1. Hladký Adam 1999 Brno 5:18.95
žáci   2. Boudník Michal 1999 Praha 5:21.69
    3. Prášek Štefan 1999 Brno 5:28.02
    4. Voborský Mikoláš 1999 Praha 5:31.59
    5. Prunar Jakub 1999 Praha 5:36.67
    6. Hromek Jan 1999 Brno DNF
Disciplína   Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
Dálka   1. Šatoplet Jakub 2000 Praha 4.48
žáci   2. Nejedlík Tomáš 2000 Praha 4.36
    3. Schier Dominik 1999 Brno 4.36
    4. Růžička Jan 1999 Praha 4.30
    5. Beneš Matěj 2001 Brno 3.76
    6. Adamec Lukáš 1999 Brno 3.47
Disciplína   Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
Koule   1. Karafiát Jakub 1999 Praha 10.57
žáci   2. Hampel Hynek 1999 Brno 10.50
    3. Schier Dominik 1999 Brno 9.54
    4. Pekárek Adam 1999 Praha 9.10
    5. Mezlík Tomáš 2000 Brno 7.82
    6. Kriška Adam 1999 Praha 7.36
Disciplína   Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
Výška   1. Karafiát Jakub 1999 Praha 1.40
žáci   2. Růžička Jan 1999 Praha 1.40
    3. Suchánek Daniel 1999 Brno 1.40
    4. Říha Vojtěch 1999 Praha 1.40
    5. Urban Eliáš 2000 Brno 1.37
    6. Kratochvíl Martin 1999 Brno 1.31
    7. Holý Filip 2000 Brno - MB 1.28
Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
60 m 1 1. Kerbachová Anna 1999 Praha 8.23
žákyně   2. Floriánová Eliška 1999 Brno 8.37
    3. Dostálová Alžběta 1999 Praha 8.42
    4. Jeřábková Alžběta 1999 Brno 8.54
    5. Patočková Barbora 1999 Praha 8.57
    6. Knotková Michaela 2000 Brno 9.11
    7.          
    8.          
               
  2 1. Spáčilová Patricie 1999 Brno MB 8.84
    2. Dvořáková Sabina 1999 Brno MB 8.90
    3. Klusáčková Markéta 1999 Brno MB 9.24
    4. Wawraczová Jana 1999 Brno MB 9.74
Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
60 m 1 1. Novotná Jana 1999 Brno 9.46
př.   2. Švábíková Amálie 1999 Praha 10.26
žákyně   3. Parásková Tereza 2000 Praha 10.60
    4. Kašparová Johana 1999 Praha 11.30
    5. Vernerová Alexandra 1999 Brno 12.02
    6. Heřmánková Kristýna 1999 Brno MB 13.29
    7. Filali Anisa 1999 Brno 13.64
Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
150m 1 1. Kerbachová Anna 1999 Praha 19.92
žákyně   2. Floriánová Eliška 1999 Brno 20.20
    3. Jehličková Adéla 1999 Praha 21.60
    4. Knotková Michaela 2000 Brno 21.92
    5. Floriánová Kateřina 1999 Praha 22.43
    6. Spáčilová Patricie 1999 Brno 22.82
               
  2 1. Dvořáková Sabina 1999 Brno MB 22.12
    2. Klusáčková Markéta 1999 Brno MB 22.89
Disciplína Běh Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
800m 1 1. Výletová Anna 1999 Brno 2:26.13
žákyně   2. Patočková Barbora 1999 Praha 2:28.29
    3. Krupařová Lucie 1999 Praha 2:29.21
    4. Duchoňová Andrea 1999 Praha 2:31.74
    5. Dvořáková Sabina 1999 Brno MB 2:37.68
    6. Korvasová Kateřina 1999 Brno 2:38.66
    7. Slaná Marie 1999 Brno 2:41.27
Disciplína Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
Dálka   1. Novotná Jana 1999 Brno 5.12
žákyně   2. Kašparová Johana 1999 Praha 4.70
    3. Floriánová Kateřina 1999 Praha 4.41
    4. Spáčilová Patricie 1999 Brno 4.31
    5. Turnerová Nicoleta 2000 Praha 4.30
    6. Macháňová Lucie 2000 Brno - MB 3.93
    7. Filali Anisa 1999 Brno 3.72
Disciplína   Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
Výška   1. Novotná Jana 1999 Brno - MB 1.51
žákyně   2. Burajová Patricie 1999 Praha 1.48
    3. Švábíková Amálie 1999 Praha 1.45
    4. Hájková Nicole 2000 Brno 1.36
    5. Vernerová Alexandra 1999 Brno 1.33
    6. Macháňová Lucie 2000 Brno 1.33
    7. Jíchová Nikoleta 2000 Praha 1.33
    8. Filali Anisa 1999 Brno - MB 1.30
    9. Jehličková Barbora 1999 Praha - MB 1.24
Disciplína   Pořadí Příjmení Jméno Datum narození Město Výkon
Koule   1. Klossová Kristýna 1999 Brno 9.72
žákyně   2. Zelinková Natálie 1999 Brno 8.85
    3. Kopecká Aneta 1999 Praha 8.52
    4. Jehličková Adéla 1999 Praha 8.05
    5. Fouani Karla 1999 Praha 8.01
    6. Wawraczová Jana 1999 Brno 5.58
  Běh Pořadí Příjmení Město Výkon
4 x 200m 1 1. Dostálová, Pekárek, Kerbachová, Běhounek Praha A 1:50.48
ŽÁCI   2. Suchánek, Urban, Floriánová, Novotná Brno A 1:51.05
ŽÁKYNĚ   3. Patočková,Schütz, Jehličková A., Ruda Praha B 1:57.63
    4. Kašparová, Puchmajer, Švábíková, Vevera Praha C 2:00.76
    5. Adamec, Zelinka, Jeřábková, Knotková Brno B 2:08.21
    6. Mezlík, Kriška, Klusáčková, Vernerová Brno C 2:11.75
                   
MEZIMĚSTKÉ UTKÁNÍ MLADŠÍHO ŽACTVA
   
PRAHA - BRNO
   
CELKOVÉ BODOVÉ HODNOCENÍ
                   
PRAHA
60př. Dálka Koule 60 m Výška 800 m  1500 m 150 m Štafeta Celkem
28 26 20 28 28 12 10 24 14 190
BRNO
60př. Dálka Koule 60 m Výška 800 m  1500 m 150 m Štafeta Celkem
16 18 24 16 16 10 11 20 8 139