7. veřejné závod PAS (do 9 let) (7.3.2012)
Datum konání: 7.3.2012
Místo konání: Praha-Juliska
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Michal Krejčí
Ředitel závodu: Jitka Fialová
Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort
Technický delegát:
Poznámka: měřeno elektronicky - systém OMEGA SCAN´O VISION
60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Binko  030101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.35 
2  Gabriel Arellanes  030101  SK Kotlářka Praha  11.62 
3  Bořek Borkovec  05  ASK Slavia Praha  12.12 
4  Adam Anissad  06  ASK Slavia Praha  16.05 
Rozběh 2 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Buzický  03  ŠAK Novoborská Praha  10.92 
2  Jan Ciechomský  030101  SK Kotlářka Praha  11.99 
3  Filip David  03  ASK Slavia Praha  12.49 
4  Lukáš Buchal  07  SC Radotín Praha  14.93 
Rozběh 3 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Richard Dejdar  030101  SK Kotlářka Praha  10.33 
2  Julien Deltour  03  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.91 
3  Vojtěch Drozd  040101  SK Kotlářka Praha  11.65 
4  Matěj Dvořák  03  ASK Slavia Praha  12.35 
Rozběh 4 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Dvořák  05  ASK Slavia Praha 
2  Vincent Ebr  040101  SK Kotlářka Praha  14.01 
3  Filip Eliáš  04  SK Kotlářka Praha  12.25 
4  Kryštof Hamarčák  06  ASK Slavia Praha  14.16 
Rozběh 5 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matyáš Hošek  03  SC Radotín Praha  10.11 
2  Vítek Chabičovský  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.72 
3  Otto Herdics  030101  SK Kotlářka Praha  11.63 
4  Matyáš Hamarčák  04  ASK Slavia Praha  11.77 
Rozběh 6 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Jarolímek  03  ASK Slavia Praha  10.50 
2  Šimon Inger  03  ŠAK Novoborská Praha  10.71 
3  Jiří Janoušek  05  USK Praha  12.84 
4  Kryštof Chlup  05  USK Praha  14.38 
Rozběh 7 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Jeníček  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.96 
2  Matěj Kárník  04  ASK Slavia Praha  12.81 
3  Martin Kaňka  030101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  14.03 
4  Jaroslav Jurák  06  USK Praha  15.42 
Rozběh 8 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Kostka  03  ŠAK Novoborská Praha  10.98 
2  Samuel Koller  050101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.19 
3  Tomáš Kopecký  05  ASK Slavia Praha  12.65 
4  Jáchym Košata  05  USK Praha  14.07 
Rozběh 9 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Metoděj Málek  03  SC Radotín Praha  10.28 
2  Tomáš Krumlovský  04  3. ZŠ Most  11.42 
3  Filip Krahulík  06  ASK Slavia Praha  21.12 
Pavel Krýda  030101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  DNP 
Rozběh 10 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Motyška  03  USK Praha  10.39 
2  Jan Matoška  04  TJ Sokol Říčany  11.72 
3  Vojta Málek  030101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.81 
4  Vojtěch Mareš  03  USK Praha  12.63 
Rozběh 11 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Dvořák  03  ASK Slavia Praha  10.18 
2  Jakub Myslivec  04  ASK Slavia Praha  11.70 
3  Tomáš Opatrný  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  15.43 
4  Filip Musil  06  ASK Slavia Praha  15.90 
Rozběh 12 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Procházka  03  ŠAK Novoborská Praha  10.19 
2  Lukáš Přibík  04  USK Praha  11.01 
3  Radek Pilař  03  3. ZŠ Most  11.33 
4  Dominik Průša  04  ASK Slavia Praha  13.21 
Rozběh 13 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Rada  030101  SK Kotlářka Praha  09.96 
2  Martin Rouček  030101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.53 
3  Daniel Salač  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.57 
4  Jan Rezek  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.23 
Rozběh 14 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Sellner  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.70 
2  Martin Stoch  04  TJ Sokol Říčany  11.64 
3  Tobiáš Sychrovský  04  ASK Slavia Praha  11.83 
4  Adam Sequens  03  USK Praha  12.36 
Rozběh 15 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marek Štěpánek  03  ASK Slavia Praha  11.27 
2  Matěj Švancer  040101  SK Kotlářka Praha  11.30 
3  Adam Vacek  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.44 
4  Alex Vaccino  05  USK Praha  12.50 
Rozběh 16 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šimon Vašut  04  TJ Sokol Říčany  11.40 
2  Kryštof Veselý  030101  SK Kotlářka Praha  12.10 
3  Matěj Vik  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.13 
Rozběh 17 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Zdražil  03  TJ Sokol Říčany  10.90 
2  Sebastian Vopěnka  03  USK Praha  11.00 
3  Adam Zelinka  05  USK Praha  13.21 
Theodor Polák  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.21 
Rozběh 18 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kirill Vinš  04  ASK Slavia Praha  11.17 
2  Martin Máša  05  USK Praha  12.74 
3  Jakub Werner  04  SC Radotín Praha  12.94 
4  Matěj Fulín  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.79 
60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)
Finále A (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Rada  030101  SK Kotlářka Praha  09.79 
2  Matyáš Hošek  03  SC Radotín Praha  09.91 
3  Matěj Procházka  03  ŠAK Novoborská Praha  10.34 
Matěj Dvořák  03  ASK Slavia Praha  DNP 
Finále B (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Metoděj Málek  03  SC Radotín Praha  10.17 
2  Tadeáš Motyška  03  USK Praha  10.26 
3  Vojtěch Sellner  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.42 
4  Richard Dejdar  030101  SK Kotlářka Praha  10.68 
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Monika Florová  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.85 
2  Anna Donátová  035101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.67 
3  Adéla Fialková  055101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.90 
4  Anna Bausteinová  055101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  14.46 
Rozběh 2 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Holatová  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.47 
2  Kateřina Hedlová  035101  SK Kotlářka Praha  11.73 
Barbora Hacklová  045101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  DNP 
Adéla Hálová  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Rozběh 3 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Jahodová  045101  SK Kotlářka Praha  11.47 
2  Dominika Horáčková  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.53 
3  Magdaléna Hromasová  055101  SK Kotlářka Praha  13.88 
Michaela Jahodová  045101  SK Kotlářka Praha  DNP 
Rozběh 4 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Kalátová  035101  Atletický školní klub Mazurská  10.19 
2  Marika Jedličková  035101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.72 
3  Natálie Jelínková  035101  SK Kotlářka Praha  11.70 
4  Klára Jedličková  065101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.79 
Rozběh 5 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Karafiátová  045101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  12.01 
2  Eva Kasová  045101  SK Kotlářka Praha  12.38 
3  Barbora Korbelová  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.63 
Lucie Loskotová  055101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  DNP 
Rozběh 6 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Milada Reichelová  035101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.23 
2  Anna Stránecká  035101  SK Kotlářka Praha  11.25 
3  Anna Staňková  035101  SK Kotlářka Praha  11.70 
4  Zuzana Pondělíčková  045101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  13.48 
Rozběh 7 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Thorovská  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.87 
2  Adéla Trnková  045101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.32 
3  Dominika Šenová  035101  SK Kotlářka Praha  11.96 
Tereza Svatošová  045101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  DNP 
Rozběh 8 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Vávrová  035101  SK Kotlářka Praha  11.33 
2  Dominika Vojtová  035101  SK Kotlářka Praha  12.29 
3  Veronika Vojtová  055101  SK Kotlářka Praha  13.60 
Barbora Valentová  055101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  DNP 
Rozběh 9 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Balzerová  05  ASK Slavia Praha  11.50 
2  Mia Agro  03  USK Praha  11.59 
3  Agáta Brendlová  05  PSK Olymp Praha  12.81 
4  Barbora Borhovcová  05  ASK Slavia Praha  14.11 
Rozběh 10 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kristina Cachová  03  ASK Slavia Praha  11.06 
2  Adéla Čepelová  03  ASK Slavia Praha  11.28 
3  Tereza Buchalová  05  SC Radotín Praha  12.43 
4  Johana Burdová  05  ASK Slavia Praha  13.65 
Rozběh 11 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zuzana Endrštová  03  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.93 
2  Anna Glatterová  05  ASK Slavia Praha  13.53 
3  Aela Guesdon  06  ASK Slavia Praha  13.66 
4  Adéla Češpivová  05  USK Praha  14.47 
Rozběh 12 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Hanzlíková  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  11.42 
2  Eliška Hájková  03  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.93 
3  Julia Hachulská  05  USK Praha  12.12 
4  Andrea Hanzalová  04  USK Praha  13.31 
Rozběh 13 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Holková  05  PSK Olymp Praha  12.15 
2  Agáta Hoffmanová  06  ASK Slavia Praha  13.26 
3  Simona Hronová  05  USK Praha  13.27 
4  Adéla Hoffmanová  06  ASK Slavia Praha  13.81 
Rozběh 14 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie Jakabová  03  USK Praha  10.46 
2  Anna Hrušková  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.73 
3  Karolína Chyšková  03  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.90 
4  Sofie Jakabová  04  USK Praha  11.60 
Rozběh 15 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kadrmasová  03  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.05 
2  Anna Juráková  04  USK Praha  12.54 
3  Vendula Kadlecová  05  ASK Slavia Praha  13.73 
Gabriela Jedličková  08  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  DNP 
Rozběh 16 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  11.03 
2  Aneta Karásková  04  USK Praha  12.59 
3  Sofie Košťálová  05  ASK Slavia Praha  12.60 
4  Anežka Kárníková  06  ASK Slavia Praha  12.77 
Rozběh 17 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavla Krejčí  03  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  10.94 
2  Amélie Kratochvílová  04  SC Radotín Praha  11.84 
3  Anna Moravcová  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.13 
4  Laura Mikulášková  06  ASK Slavia Praha  13.44 
Rozběh 18 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Novotná  03  ŠAK Novoborská Praha  10.85 
2  Karla Mráčková  04  3. ZŠ Most  10.94 
3  Tereza Nosková  04  ŠAK Novoborská Praha  11.06 
4  Marie Neradilková  04  ASK Slavia Praha  11.69 
Rozběh 19 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vendula Plazzerová  03  SC Radotín Praha  10.06 
2  Barbora Pohanková  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.87 
3  Aneta Pešičková  03  ŠAK Novoborská Praha  11.29 
4  Ema Pračková  04  TJ Sokol Říčany  12.68 
Rozběh 20 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  10.77 
2  Elena Šádková  03  SC Radotín Praha  11.25 
3  Inka Ronovská  03  AC Praha 1890  12.81 
4  Barbora Stejskalová  05  ASK Slavia Praha  13.41 
Rozběh 21 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Agáta Štěpánková  03  ASK Slavia Praha  11.08 
2  Aneta Štrosová  04  USK Praha  11.48 
3  Adéla Šťedroňová  04  ASK Slavia Praha  11.65 
4  Johana Štamfestová  03  ŠAK Novoborská Praha  11.69 
Rozběh 22 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  10.91 
2  Magdalena Veselá  03  ASK Slavia Praha  11.49 
3  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  11.77 
Rozběh 23 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Zunová  045101  SK Kotlářka Praha  10.79 
2  Barbora Vlčková  03  ŠAK Novoborská Praha  10.97 
3  Andrea Žižková  035101  SK Kotlářka Praha  11.14 
Rozběh 24 (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michaela Vlčková  03  TJ Sokol Říčany  10.82 
2  Heij Laura De  04  ASK Slavia Praha  12.31 
3  Kateřina Tvrdíková  03  SK Aktis Praha  12.59 
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)
Finále A (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vendula Plazzerová  03  SC Radotín Praha  09.78 
2  Lucie Kalátová  035101  Atletický školní klub Mazurská  10.09 
3  Milada Reichelová  035101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.10 
4  Natálie Jakabová  03  USK Praha  10.62 
Finále B (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marika Jedličková  035101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  10.42 
2  Anna Hrušková  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.53 
3  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  10.64 
4  Adéla Zunová  045101  SK Kotlářka Praha  10.76 
Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
Atletická minipřípravka-dívky A (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Milada Reichelová  035101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.11 
2  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  2.87 
3  Michaela Vlčková  03  TJ Sokol Říčany  2.84 
4  Vendula Plazzerová  03  SC Radotín Praha  2.79 
5  Barbora Pohanková  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.758 
6  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  2.74 
7  Barbora Vaňková  04  ASK Slavia Praha  2.66 
8  Veronika Kvasničková  035101  SK Kotlářka Praha  2.56 
9  Andrea Žižková  035101  SK Kotlářka Praha  2.49 
10  Pavla Krejčí  03  TJ SK Čéčova Č.Budějovice  2.44 
11  Adéla Zunová  045101  SK Kotlářka Praha  2.43 
12  Agáta Štěpánková  03  ASK Slavia Praha  2.42 
13  Kateřina Vávrová  035101  SK Kotlářka Praha  2.32 
14  Elena Šádková  03  SC Radotín Praha  2.31 
15  Adéla Šťedroňová  04  ASK Slavia Praha  2.25 
16  Anna Stránecká  035101  SK Kotlářka Praha  2.19 
17  Anna Moravcová  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.18 
18  Johana Štamfestová  03  ŠAK Novoborská Praha  2.17 
19  Ema Pračková  04  TJ Sokol Říčany  2.16 
Eva Kasová  045101  SK Kotlářka Praha  2.16 
21  Anna Staňková  035101  SK Kotlářka Praha  2.14 
22  Dominika Šenová  035101  SK Kotlářka Praha  2.10 
Barbora Korbelová  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.10 
24  Inka Ronovská  03  AC Praha 1890  2.06 
25  Sofie Košťálová  05  ASK Slavia Praha  2.03 
26  Aneta Štrosová  04  USK Praha  2.00 
27  Amélie Kratochvílová  04  SC Radotín Praha  1.96 
28  Dominika Vojtová  035101  SK Kotlářka Praha  1.92 
29  Aneta Karafiátová  045101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.89 
30  Marie Neradilková  04  ASK Slavia Praha  1.72 
31  Adéla Trnková  045101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.70 
32  Magdalena Veselá  03  ASK Slavia Praha  1.68 
33  Anežka Kárníková  06  ASK Slavia Praha  1.67 
34  Veronika Vojtová  055101  SK Kotlářka Praha  1.66 
35  Karla Mráčková  04  3. ZŠ Most  1.60 
36  Terezie Táborská  06  ASK Slavia Praha  1.59 
37  Eliška Thorovská  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.54 
38  Zuzana Pondělíčková  045101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.26 
Lucie Loskotová  055101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  0 
Tereza Svatošová  045101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  0 
Barbora Valentová  055101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  0 
Laura Mikulášková  06  ASK Slavia Praha  0 
Atletická minipřípravka-dívky B (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Zuzana Endrštová  03  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.74 
2  Anna Hrušková  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.72 
3  Kristina Cachová  03  ASK Slavia Praha  2.68 
4  Natálie Jakabová  03  USK Praha  2.64 
5  Marika Jedličková  035101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.62 
6  Dominika Horáčková  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.53 
7  Michaela Jahodová  045101  SK Kotlářka Praha  2.52 
8  Monika Florová  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.47 
9  Lucie Kalátová  035101  Atletický školní klub Mazurská  2.38 
10  Eliška Hájková  03  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.31 
11  Adéla Čepelová  03  ASK Slavia Praha  2.26 
12  Anna Juráková  04  USK Praha  2.22 
13  Anna Donátová  035101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.20 
14  Anna Kadrmasová  03  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.18 
15  Eliška Balzerová  05  ASK Slavia Praha  2.13 
16  Heij Laura De  04  ASK Slavia Praha  2.08 
17  Kateřina Holatová  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.07 
18  Sofie Jakabová  04  USK Praha  2.05 
Karolína Chyšková  03  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.05 
20  Mia Agro  03  USK Praha  1.95 
21  Anežka Holková  05  PSK Olymp Praha  1.94 
22  Adéla Fialková  055101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.88 
23  Kateřina Hedlová  035101  SK Kotlářka Praha  1.85 
24  Tereza Buchalová  05  SC Radotín Praha  1.79 
Aela Guesdon  06  ASK Slavia Praha  1.79 
26  Veronika Hanzlíková  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.74 
27  Vendula Kadlecová  05  ASK Slavia Praha  1.73 
28  Julia Hachulská  05  USK Praha  1.72 
29  Natálie Jelínková  035101  SK Kotlářka Praha  1.66 
30  Johana Burdová  05  ASK Slavia Praha  1.63 
31  Adéla Hoffmanová  06  ASK Slavia Praha  1.61 
32  Anna Bausteinová  055101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.60 
33  Barbora Borhovcová  05  ASK Slavia Praha  1.59 
34  Andrea Hanzalová  04  USK Praha  1.53 
35  Adéla Češpivová  05  USK Praha  1.41 
36  Magdaléna Hromasová  055101  SK Kotlářka Praha  1.34 
37  Klára Jedličková  065101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.31 
38  Anna Glatterová  05  ASK Slavia Praha  1.28 
Barbora Hacklová  045101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  0 
Adéla Hálová  045101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  0 
Anna Glatterová  05  ASK Slavia Praha  0 
Agáta Hoffmanová  06  ASK Slavia Praha  0 
Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
Atletická minipřípravka-hoši A (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matyáš Hošek  03  SC Radotín Praha  3.26 
2  Šimon Inger  03  ŠAK Novoborská Praha  3.05 
3  Richard Dejdar  030101  SK Kotlářka Praha  3.02 
4  Vítek Chabičovský  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.99 
5  Julien Deltour  03  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.84 
6  Matěj Dvořák  03  ASK Slavia Praha  2.80 
7  Vojtěch Drozd  040101  SK Kotlářka Praha  2.59 
8  Martin Kostka  03  ŠAK Novoborská Praha  2.43 
Jan Ciechomský  030101  SK Kotlářka Praha  2.43 
10  Filip Eliáš  04  SK Kotlářka Praha  2.42 
11  Matyáš Hamarčák  04  ASK Slavia Praha  2.35 
12  Martin Kaňka  030101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.32 
Tomáš Krumlovský  04  3. ZŠ Most  2.32 
14  Gabriel Arellanes  030101  SK Kotlářka Praha  2.27 
15  Martin Buzický  03  ŠAK Novoborská Praha  2.25 
16  Tomáš Kopecký  05  ASK Slavia Praha  2.24 
17  Filip Binko  030101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.22 
18  Jiří Janoušek  05  USK Praha  2.19 
19  Filip David  03  ASK Slavia Praha  2.18 
20  Samuel Koller  050101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.13 
21  Matěj Kárník  04  ASK Slavia Praha  2.10 
22  Vincent Ebr  040101  SK Kotlářka Praha  2.06 
23  Štěpán Dvořák  05  ASK Slavia Praha  2.04 
24  Otto Herdics  030101  SK Kotlářka Praha  2.00 
25  Bořek Borkovec  05  ASK Slavia Praha  1.91 
Jáchym Košata  05  USK Praha  1.91 
27  Ondřej Jeníček  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.75 
28  Kryštof Chlup  05  USK Praha  1.71 
29  Lukáš Buchal  07  SC Radotín Praha  1.60 
30  Jaroslav Jurák  06  USK Praha  1.55 
31  Matěj Fulín  04  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.47 
32  Kryštof Hamarčák  06  ASK Slavia Praha  1.37 
33  Adam Anissad  06  ASK Slavia Praha  1.31 
34  Filip Krahulík  06  ASK Slavia Praha  1.16 
Pavel Krýda  030101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  0 
Atletická minipřípravka-hoši B (středa, 7.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Rada  030101  SK Kotlářka Praha  2.92 
2  Lukáš Zdražil  03  TJ Sokol Říčany  2.91 
3  Kirill Vinš  04  ASK Slavia Praha  2.87 
4  Sebastian Vopěnka  03  USK Praha  2.86 
5  Vojtěch Sellner  04  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.83 
6  Matěj Švancer  040101  SK Kotlářka Praha  2.82 
7  Matěj Procházka  03  ŠAK Novoborská Praha  2.79 
8  Martin Rouček  030101  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.69 
9  Tadeáš Motyška  03  USK Praha  2.63 
10  Lukáš Přibík  04  USK Praha  2.61 
11  Marek Štěpánek  03  ASK Slavia Praha  2.44 
12  Jan Rezek  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.36 
13  Radek Pilař  03  3. ZŠ Most  2.35 
14  Šimon Vašut  04  TJ Sokol Říčany  2.32 
15  Vojta Málek  030101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.29 
16  Dominik Průša  04  ASK Slavia Praha  2.27 
17  Kryštof Veselý  030101  SK Kotlářka Praha  2.14 
18  Jan Matoška  04  TJ Sokol Říčany  2.12 
19  Matěj Vik  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  2.10 
20  Vojtěch Mareš  03  USK Praha  2.04 
21  Martin Stoch  04  TJ Sokol Říčany  1.98 
22  Adam Vacek  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.90 
23  Martin Máša  05  USK Praha  1.82 
24  Alex Vaccino  05  USK Praha  1.69 
25  Jakub Werner  04  SC Radotín Praha  1.59 
26  Theodor Polák  03  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.58 
27  Adam Zelinka  05  USK Praha  1.52 
28  Daniel Salač  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.51 
29  Matěj Pavelka  050101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.50 
30  Filip Musil  06  ASK Slavia Praha  1.49 
Adam Sequens  03  USK Praha  1.49 
32  Tomáš Opatrný  040101  ŠSK ZŠ Filosofská Praha  1.22