6. veřejné závod PAS (do 11 let) (6.3.2012)
Datum konání: 6.3.2012
Místo konání: Praha-Juliska
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Mgr. Richard Vaculka
Ředitel závodu: Ing.Ferdinand Bort
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 1 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marek Bouší  01  ASK Slavia Praha  10.41 
2  Matěj Baranec  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.73 
3  Michal Coat  02  Atletický školní klub Mazurská  11.70 
4  Jakub Cabejšek  02  ŠSK Filosofská  12.43 
Rozběh 2 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Červený  01  AK Most  09.73 
2  Jean Currele  02  SK Aktis Praha  10.48 
3  Jakub Dekan  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.49 
4  Ivan Dostál  02  Univerzitní sportovní klub Praha  10.61 
Rozběh 3 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ján Dudra  01  ASK Slavia Praha  09.56 
2  Petr Galusčak  02  TJ Sokol Říčany  10.27 
3  Radim Dostál  02  Univerzitní sportovní klub Praha  10.87 
Maxmilián Eška  02  SK Aktis Praha  DNP 
Rozběh 4 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Havlík  01  Atletický školní klub Mazurská  09.56 
2  Lukáš Hála  02  SK Kotlářka Praha  11.07 
3  Vojtěch Gurovič  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.31 
4  Alex Hepner  02  SK Kotlářka Praha  12.63 
Rozběh 5 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Hošek  01  SC Radotín Praha  08.99 
2  David Honický  01  ASK Slavia Praha  11.18 
3  Tomáš Honický  01  ASK Slavia Praha  11.19 
4  Vít Houška  01  3.ZŠ Most  11.55 
Rozběh 6 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Jahoda  01  SK Kotlářka Praha  09.76 
2  Lukáš Jedlička  01  SK Kotlářka Praha  09.98 
3  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  10.50 
4  Marek Jirků  02  TJ Sokol Říčany  12.54 
Rozběh 7 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  09.97 
2  Kryštof Kohout  01  TJ Sokol Říčany  10.08 
3  Karel Král  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.67 
David Klement  01  SK Aktis Praha  DNP 
Rozběh 8 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Kraus  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.02 
2  Michal Kulhánek  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.10 
3  Ondřej Kuban  01  PSK Olymp Praha  10.35 
4  Tomáš Kysela  01  SK Kotlářka Praha  10.36 
Rozběh 9 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jiří Matoušek  01  ASK Slavia Praha  09.84 
2  Matěj Lipka  01  SK Kotlářka Praha  10.03 
3  Václav Luňák  01  ŠSK Filosofská  10.45 
4  Jakub Mikuláš Martinský  01  SK Kotlářka Praha  12.00 
Rozběh 10 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sebastian Merta  01  Univerzitní sportovní klub Praha  09.43 
2  Ondřej Mlčoch  02  ASK Slavia Praha  09.71 
3  Robert Moucha  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.26 
4  Martin Mička  02  SK Kotlářka Praha  10.29 
Rozběh 11 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Novotný  01  ASK Slavia Praha  09.34 
2  Samuel Pergl  02  SK Kotlářka Praha  11.08 
3  Alex Pethö  01  ASK Slavia Praha  11.31 
4  Vít Pecháček  01  TJ Sokol Říčany  11.84 
Rozběh 12 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Přibík  01  Univerzitní sportovní klub Praha  09.67 
2  David Přeučil  01  SK Aktis Praha  10.23 
3  Jakub Randus  02  Sportovní JM  10.89 
4  Alexandr Polák  02  SC Radotín Praha  11.12 
Rozběh 13 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kryštof Rohan  01  Univerzitní sportovní klub Praha  10.09 
2  Jan Smítal  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.45 
3  Jakub Siřínek  01  Spartak Praha 4  10.79 
4  Štěpán Souhrada  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.84 
Rozběh 14 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Šanc  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.86 
2  Jakub Střeleček  01  Spartak Praha 4  10.41 
3  Patrik Suchopárek  01  3.ZŠ Most  10.47 
Michal Stuchlík  02  PSK Olymp Praha  DNP 
Rozběh 15 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Štěpánek  02  ŠSK Filosofská  08.96 
2  Michal Špaček  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.13 
3  Filip Šmída  02  Atletický školní klub Mazurská  11.40 
4  František Špaček  02  ASK Slavia Praha  11.55 
Rozběh 16 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Švec  01  SK Aktis Praha  09.49 
2  Marek Štěpánek  02  ŠSK Filosofská  10.57 
3  Antonín Švach  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.68 
4  Marek Štěpánek  01  SK Kotlářka Praha  12.28 
Rozběh 17 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matyáš Vagaday  01  SK Kotlářka Praha  09.63 
2  Jakub Švihel  01  Atletický školní klub Mazurská  10.21 
3  Tomáš Türb  01  3.ZŠ Most  10.88 
4  Adam Talač  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.90 
Rozběh 18 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Václav Voldřich  01  ŠSK Filosofská  09.40 
2  Michal Vaněk  01  ASK Slavia Praha  09.44 
3  Adam Provazník  01  SC Radotín Praha  09.71 
4  Mikuláš Vybíral  01  Spartak Praha 4  09.78 
Rozběh 19 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tadeáš Zelený  02  SK Kotlářka Praha  09.91 
2  Jan Žežulka  01  ŠSK Filosofská  10.12 
3  Michal Stuchlík  02  PSK Olymp Praha  10.65 
4  Filip Zuna  02  SK Kotlářka Praha  10.81 
60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále A (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Hošek  01  SC Radotín Praha  08.71 
2  Filip Štěpánek  02  ŠSK Filosofská  08.78 
3  Jakub Novotný  01  ASK Slavia Praha  09.11 
4  Václav Voldřich  01  ŠSK Filosofská  09.40 
Finále B (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Vaněk  01  ASK Slavia Praha  09.43 
2=  David Švec  01  SK Aktis Praha  09.45 
2=  Sebastian Merta  01  Univerzitní sportovní klub Praha  09.45 
Ján Dudra  01  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 1 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Auředníková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.27 
2  Barbora Babiánková  02  ŠSK Filosofská  10.63 
3  Sára Ashby  02  ŠSK Filosofská  10.78 
4  Gabriela Balcarová  02  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.77 
Rozběh 2 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicole Böhmová  02  Atletický školní klub Mazurská  09.81 
2  Klára Bláhová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.44 
3  Emma Barnoky  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.59 
4  Lucie Bedrníková  02  ŠSK Filosofská  11.06 
Rozběh 3 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Brtníková  02  SK Aktis Praha  10.65 
2  Zosia Burska  01  ŠSK Filosofská  10.81 
3  Anna Čerbačeská  01  Univerzitní sportovní klub Praha  10.82 
4  Vendula Dalibová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.99 
Rozběh 4 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Linda Dufková  01  Spartak Praha 4  09.28 
2  Eliška Eibichová  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.83 
3  Kateřina Eliášová  01  Spartak Praha 4  10.06 
4  Michaela Drymlová  02  ASK Slavia Praha  11.46 
Rozběh 5 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Agáta Faitová  01  Spartak Praha 4  10.29 
2  Aneta Feixová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.69 
3  Táňa Hanáková  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.30 
4  Gabriela Fořtová  02  TJ Sokol Říčany  11.70 
Rozběh 6 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1=  Nell Melisa Heráková  01  Univerzitní sportovní klub Praha  10.37 
1=  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  10.37 
3  Eliška Holková  02  PSK Olymp Praha  10.58 
4  Natálie Havelková  01  Univerzitní sportovní klub Praha  11.19 
Rozběh 7 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Hošková  02  TJ Sokol Říčany  10.62 
2  Nikola Hromádková  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.68 
3  Viktoria Liliane Huterová  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.24 
Karolína Chyšková  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Rozběh 8 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sofie Konvalinková  02  ŠSK Filosofská  10.46 
2  Lenka Kendíková  01  ŠSK Filosofská  10.58 
3  Adéla Kodlová  01  Univerzitní sportovní klub Praha  10.74 
4  Anna Kneselová  01  PSK Olymp Praha  11.81 
Rozběh 9 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Laláková  01  Atletický školní klub Mazurská  10.66 
2  Karolína Kutilová  02  SK Aktis Praha  10.98 
3  Markéta Kulhánková  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.27 
4  Amy Krchov  01  Atletický školní klub Mazurská  11.56 
Rozběh 10 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  09.93 
2  Barbora Lánská  02  SK Kotlářka Praha  10.02 
3  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  10.38 
4  Tereza Laláková  01  Atletický školní klub Mazurská  11.66 
Rozběh 11 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Mlynářová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.34 
2  Adéla Mitrovská  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.71 
3  Michaela Metelková  02  ASK Slavia Praha  10.74 
Chantalle Matoušek  02  SK Kotlářka Praha  DNP 
Rozběh 12 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Plačková  02  SK Aktis Praha  10.11 
2  Anna Nováková  01  ASK Slavia Praha  10.79 
3  Anna Marie Ortová  01  Spartak Praha 4  10.86 
4  Barbora Pivoňková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.09 
Rozběh 13 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Plná  02  SK Aktis Praha  10.20 
2  Nikola Rabiňáková  01  Spartak Praha 4  10.25 
3  Daniela Reichelová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.32 
4  Bára Potůčková  02  Atletický školní klub Mazurská  11.78 
Rozběh 14 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Semecká  02  TJ Dukla Praha  09.31 
2  Barbora Slabá  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.84 
3  Klára Sieglová  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.11 
4  Kateřina Riegelová  02  TJ Sokol Říčany  11.34 
Rozběh 15 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Šídlová  02  Univerzitní sportovní klub Praha  09.82 
2  Pavlína Šedá  02  Univerzitní sportovní klub Praha  10.13 
3  Barbora Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  10.63 
4  Julie Slámová  01  SC Radotín Praha  10.66 
Rozběh 16 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ema Traxmandlová  01  PSK Olymp Praha  10.39 
2  Magda Ťupová  01  Atletický školní klub Mazurská  10.67 
3  Aneta Špronglová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.72 
Rozběh 17 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Apolena Voltěchová  02  Atletický školní klub Mazurská  10.02 
2  Aneta Winterová  01  Spartak Praha 4  10.23 
Nicola Zdražilová  02  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále A (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Semecká  02  TJ Dukla Praha  09.03 
2  Linda Dufková  01  Spartak Praha 4  09.08 
3  Klára Šídlová  02  Univerzitní sportovní klub Praha  09.84 
4  Nicole Böhmová  02  Atletický školní klub Mazurská  09.97 
Finále B (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Eibichová  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.85 
2  Apolena Voltěchová  02  Atletický školní klub Mazurská  09.95 
3  Barbora Lánská  02  SK Kotlářka Praha  10.02 
4  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  10.08 
60 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Pavlína Šedá  02  Univerzitní sportovní klub Praha  12.96 
2  Barbora Auředníková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.45 
3  Natálie Havelková  01  Univerzitní sportovní klub Praha  16.20 
4  Anna Čerbačeská  01  Univerzitní sportovní klub Praha  16.28 
Běh 2 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Eliška Semecká  02  TJ Dukla Praha  12.12 
2  Barbora Lánská  02  SK Kotlářka Praha  13.69 
3  Klára Šídlová  02  Univerzitní sportovní klub Praha  14.96 
4  Daniela Reichelová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  15.60 
60 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marek Bouší  01  ASK Slavia Praha  13.36 
2  Jean Currele  02  SK Aktis Praha  14.02 
Vojtěch Dohnal  01  SK Aktis Praha  DNP 
David Klement  01  SK Aktis Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sebastian Merta  01  Univerzitní sportovní klub Praha  11.91 
2  Jakub Novotný  01  ASK Slavia Praha  12.90 
3  Václav Luňák  01  ŠSK Filosofská  13.85 
4  Alex Pethö  01  ASK Slavia Praha  16.00 
Běh 3 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Přibík  01  Univerzitní sportovní klub Praha  12.67 
2  Kryštof Rohan  01  Univerzitní sportovní klub Praha  12.71 
3  Jakub Siřínek  01  Spartak Praha 4  14.96 
4  Kryštof Průša  01  ASK Slavia Praha  15.70 
Běh 4 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Filip Štěpánek  02  ŠSK Filosofská  11.84 
2  Marek Štěpánek  02  ŠSK Filosofská  13.50 
3  Jakub Střeleček  01  Spartak Praha 4  14.06 
4  Tomáš Kysela  01  SK Kotlářka Praha  14.43 
Běh 5 (úterý, 6.3.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Mikuláš Vybíral  01  Spartak Praha 4  12.89 
2  Václav Voldřich  01  ŠSK Filosofská  13.36 
3  Michal Vaněk  01  ASK Slavia Praha  13.63 
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky
úterý, 6.3.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Líbalová  01  SK Aktis Praha  3.42 
2  Linda Dufková  01  Spartak Praha 4  3.36 
3  Eliška Semecká  02  TJ Dukla Praha  3.36 
4  Eliška Mlynářová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.31 
5  Eliška Eibichová  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.25 
6  Alžběta Plačková  02  SK Aktis Praha  3.17 
7  Barbora Auředníková  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.15 
8  Aneta Winterová  01  Spartak Praha 4  3.11 
9  Klára Šídlová  02  Univerzitní sportovní klub ...  3.10 
10  Pavlína Šedá  02  Univerzitní sportovní klub ...  3.09 
11  Anna Nováková  01  ASK Slavia Praha  3.07 
12  Apolena Voltěchová  02  Atletický školní klub Mazurská  3.07 
13  Adéla Mitrovská  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.01 
14  Agáta Faitová  01  Spartak Praha 4  2.98 
15  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  2.97 
16  Julie Slámová  01  SC Radotín Praha  2.97 
17  Kateřina Eliášová  01  Spartak Praha 4  2.89 
18  Ema Traxmandlová  01  PSK Olymp Praha  2.86 
19  Daniela Reichelová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.84 
20  Emma Barnoky  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.84 
21  Kateřina Riegelová  02  TJ Sokol Říčany  2.82 
22  Anna Čerbačeská  01  Univerzitní sportovní klub ...  2.78 
23  Nikola Rabiňáková  01  Spartak Praha 4  2.74 
24  Eliška Holková  02  PSK Olymp Praha  2.74 
25  Viktoria Liliane Huterová  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.73 
26  Adéla Kodlová  01  Univerzitní sportovní klub ...  2.71 
27  Aneta Feixová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.71 
28  Aneta Brtníková  02  SK Aktis Praha  2.69 
29  Nikola Hromádková  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.66 
30  Aneta Laláková  01  Atletický školní klub Mazurská  2.66 
31  Klára Sieglová  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.62 
32  Sára Ashby  02  ŠSK Filosofská  2.59 
33  Zosia Burska  01  ŠSK Filosofská  2.59 
34  Kateřina Hošková  02  TJ Sokol Říčany  2.59 
35  Magda Ťupová  01  Atletický školní klub Mazurská  2.58 
36  Lucie Bedrníková  02  ŠSK Filosofská  2.56 
37  Barbora Babiánková  02  ŠSK Filosofská  2.55 
38  Sofie Konvalinková  02  ŠSK Filosofská  2.55 
39  Nicole Böhmová  02  Atletický školní klub Mazurská  2.55 
40  Anna Marie Ortová  01  Spartak Praha 4  2.53 
41  Markéta Kulhánková  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.50 
42  Michaela Drymlová  02  ASK Slavia Praha  2.49 
43  Natálie Havelková  01  Univerzitní sportovní klub ...  2.45 
44  Táňa Hanáková  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.45 
45  Amy Krchov  01  Atletický školní klub Mazurská  2.43 
46  Barbora Slabá  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.41 
47  Nell Melisa Heráková  01  Univerzitní sportovní klub ...  2.37 
48  Bára Potůčková  02  Atletický školní klub Mazurská  2.33 
49  Lenka Kendíková  01  ŠSK Filosofská  2.32 
50  Veronika Plná  02  SK Aktis Praha  2.29 
51  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  2.27 
52  Anna Kneselová  01  PSK Olymp Praha  2.24 
53  Michaela Metelková  02  ASK Slavia Praha  2.21 
54  Tereza Laláková  01  Atletický školní klub Mazurská  2.18 
55  Nikol Šimlová  02  SK Aktis Praha  2.18 
56  Gabriela Balcarová  02  Sokol Král.Vinohrady Praha  2.18 
57  Vendula Dalibová  01  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.09 
58  Gabriela Fořtová  02  TJ Sokol Říčany  1.94 
Nicola Zdražilová  02  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Karolína Chyšková  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši
úterý, 6.3.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Hošek  01  SC Radotín Praha  4.15 
2  Jan Přibík  01  Univerzitní sportovní klub ...  3.83 
3  Sebastian Merta  01  Univerzitní sportovní klub ...  3.78 
4  Václav Voldřich  01  ŠSK Filosofská  3.70 
5  Jiří Matoušek  01  ASK Slavia Praha  3.66 
6  Adam Provazník  01  SC Radotín Praha  3.66 
7  Jakub Novotný  01  ASK Slavia Praha  3.60 
8  David Přeučil  01  SK Aktis Praha  3.58 
9  Filip Štěpánek  02  ŠSK Filosofská  3.58 
10  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  3.58 
11  Mikuláš Vybíral  01  Spartak Praha 4  3.56 
12  Tomáš Kysela  01  SK Kotlářka Praha  3.43 
13  Kryštof Kohout  01  TJ Sokol Říčany  3.43 
14  Jakub Červený  01  AK Most  3.42 
15  Lukáš Jedlička  01  SK Kotlářka Praha  3.41 
16  Michal Vaněk  01  ASK Slavia Praha  3.41 
17  Adam Havlík  01  Atletický školní klub Mazurská  3.40 
18  Jakub Střeleček  01  Spartak Praha 4  3.40 
19  Jakub Jahoda  01  SK Kotlářka Praha  3.39 
20  Matyáš Vagaday  01  SK Kotlářka Praha  3.36 
21  Filip Šanc  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.34 
22  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  3.30 
23  Tadeáš Zelený  02  SK Kotlářka Praha  3.27 
24  Jakub Dekan  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.24 
25  Patrik Suchopárek  01  3.ZŠ Most  3.24 
26  Martin Mička  02  SK Kotlářka Praha  3.13 
27  Robert Moucha  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.09 
28  Václav Luňák  01  ŠSK Filosofská  3.09 
29  Tomáš Türb  01  3.ZŠ Most  3.08 
30  Matěj Lipka  01  SK Kotlářka Praha  3.07 
31  Jan Smítal  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.06 
32  Vojtěch Kraus  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.06 
33  Michal Kulhánek  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.04 
34  Marek Štěpánek  02  ŠSK Filosofská  2.97 
35  Jan Žežulka  01  ŠSK Filosofská  2.96 
36  David Švec  01  SK Aktis Praha  2.95 
37  Ivan Dostál  02  Univerzitní sportovní klub ...  2.91 
38  Ondřej Mlčoch  02  ASK Slavia Praha  2.90 
39  Petr Galusčak  02  TJ Sokol Říčany  2.88 
40  Filip Zuna  02  SK Kotlářka Praha  2.88 
41  Matěj Baranec  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.87 
42  Alexandr Polák  02  SC Radotín Praha  2.86 
43  Jean Currele  02  SK Aktis Praha  2.83 
44  Jakub Mikuláš Martinský  01  SK Kotlářka Praha  2.82 
45  Kryštof Průša  01  ASK Slavia Praha  2.81 
46  Karel Král  01  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.81 
47  Jakub Randus  02  Sportovní JM  2.79 
48  Maxmilián Eška  02  SK Aktis Praha  2.79 
49  Michal Špaček  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.78 
50  Adam Talač  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.73 
51  Samuel Pergl  02  SK Kotlářka Praha  2.73 
52  Jakub Švihel  01  Atletický školní klub Mazurská  2.72 
53  Jakub Siřínek  01  Spartak Praha 4  2.72 
54  Radim Dostál  02  Univerzitní sportovní klub ...  2.70 
55  Antonín Švach  02  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.70 
56  Štěpán Souhrada  01  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2.68 
57  Marek Jirků  02  TJ Sokol Říčany  2.64 
58  Ondřej Kuban  01  PSK Olymp Praha  2.63 
59  František Špaček  02  ASK Slavia Praha  2.62 
60  Marek Štěpánek  01  SK Kotlářka Praha  2.59 
61  Lukáš Hála  02  SK Kotlářka Praha  2.52 
62  David Honický  01  ASK Slavia Praha  2.49 
63  Filip Šmída  02  Atletický školní klub Mazurská  2.48 
64  Michal Coat  02  Atletický školní klub Mazurská  2.39 
65  Matouš Lehovec  02  ŠSK Filosofská  2.29 
66  Alex Hepner  02  SK Kotlářka Praha  2.19 
67  Vojtěch Gurovič  02  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.15 
68  Vít Houška  01  3.ZŠ Most  2.14 
69  Vít Pecháček  01  TJ Sokol Říčany  2.12 
Tomáš Honický  01  ASK Slavia Praha  0 
Jakub Cabejšek  02  ŠSK Filosofská  DNP 
David Klement  01  SK Aktis Praha  DNP