Halový přebor Prahy mladšího žactva (28.2.2012)
Datum konání: 28.2.2012
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha a ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.13 
2  Adam Pekárek  990227  ASK Slavia Praha  08.42 
3  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  08.61 
4  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  08.65 
5  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.69 
6  Pavel Puchmajer  000829  USK Praha  08.88 
7  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  09.01 
Jan Rákosník  990323  USK Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  08.81 
2  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  08.99 
3  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.00 
4  Václav Krejčí  990126  ASK Slavia Praha  09.09 
5  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  09.11 
6  Ludvík Vávra  000314  ASK Slavia Praha  09.19 
7  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.40 
Petr Chadt  001110  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 3 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  09.26 
2  Gabriel Gallovič  991126  ASK Slavia Praha  09.27 
3  Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.34 
4  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  09.34 
5  Martin Kovář  000613  USK Praha  09.42 
6  Vojtěch Müller  990723  ASK Slavia Praha  09.43 
David Kunovjánek  990118  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.24 
2  Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  09.34 
3  David Štros  000204  USK Praha  09.36 
4  Lubomír Picek  000526  Spartak Praha 4  09.98 
5  Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  09.99 
6  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.08 
Albert Čermák  991231  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  08.32 
2  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.57 
3  Johana Kašparová  995426  USK Praha  08.58 
4  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  08.63 
5  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  09.06 
6  Lucie Šimková  005506  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.24 
Ivana Fojtová  996020  SK DVOJKA Praha  DNP 
Lucie Burešová  996215  SK DVOJKA Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.73 
2  Lucie Háčková  005315  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.01 
3  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  09.09 
4  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  09.18 
5  Kateřina Plchová  995916  ASK Slavia Praha  09.21 
6  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.22 
7  Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  09.26 
8  Nikola Štucaurová  005426  Atletický školní klub Mazurská  09.47 
Běh 3 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.31 
2  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  09.36 
3  Markéta Brázdová  995411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.45 
4  Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  09.48 
5  Natálie Tiplicová  006025  Atletický školní klub Mazurská  09.57 
6  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  09.68 
7  Adéla Zindulková  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.73 
Petra Střelečková  995121  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Emma Maštalířová  006127  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.01 
2  Adéla Čermáková  995706  ASK Slavia Praha  09.18 
3  Anna Mlčochová  995714  ASK Slavia Praha  09.51 
4  Markéta Prýmková  005129  SK Kotlářka Praha  09.53 
4  Adéla Tomášková  006215  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.53 
6  Jana Matějková  996129  ASK Slavia Praha  09.59 
7  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.72 
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  20.37 
2  Adéla Jehličková  995606  USK Praha  22.33 
3  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.45 
4  Sabina Jiříčková  006212  ŠAK Novoborská Praha  22.79 
5  Markéta Brázdová  995411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.01 
Běh 2 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lucie Šimáková  996012  Spartak Praha 4  22.48 
2  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.56 
3  Veronika Kousalová  996116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.68 
4  Denisa Voců  995218  ŠAK Novoborská Praha  22.72 
5  Markéta Prýmková  005129  SK Kotlářka Praha  23.75 
Běh 3 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Klára Weiserová  005116  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.43 
2  Natálie Tiplicová  006025  Atletický školní klub Mazurská  24.07 
3  Lucie Suchomelová  005919  ŠAK Novoborská Praha  24.93 
4  Tereza Prokelová  005719  SK Kotlářka Praha  25.12 
Marie Hochmanová  995930  AC Praha 1890  DNP 
Běh 4 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Vyjídáčková  005926  SK DVOJKA Praha  23.14 
2  Kateřina Ctiborová  005129  USK Praha  23.68 
3  Barbora Šmejkalová  005909  SK Kotlářka Praha  26.58 
Vendula Piliarová  005621  USK Praha  DNP 
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  21.30 
2  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  22.04 
3  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  22.49 
4  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  27.29 
Petr Chadt  001110  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Ruda  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.55 
2  Pavel Puchmajer  000829  USK Praha  21.96 
3  Kryštof Kobián  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.48 
4  Lukáš Kvapil  990818  USK Praha  22.88 
Albert Čermák  991231  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 3 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matyáš Vích  990423  A. C. Sparta Praha  22.34 
2  Martin Janský  000211  PSK Olymp Praha  22.82 
3  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  22.88 
4  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  23.22 
5  Vojtěch Müller  990723  ASK Slavia Praha  23.27 
Běh 4 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Kovář  000613  USK Praha  22.88 
2  Vojtěch Říha  991210  ASK Slavia Praha  22.93 
3  Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  23.28 
4  Lukáš Hoke  000113  TJ Stodůlky Praha, o.s.  25.13 
Marek Mach  990617  USK Praha  DNP 
Běh 5 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Gabriel Gallovič  991126  ASK Slavia Praha  22.76 
2  Miloš Padevět  001217  SK Aktis Praha  24.03 
3  Tomáš Koribský  991211  USK Praha  25.72 
4  Adam Kubice  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.21 
David Kunovjánek  990118  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 6 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  22.44 
2  Daniel Kvapil  990615  TJ Dukla Praha  23.36 
3  Kryštof Kozač  990929  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.24 
4  Daniel Eremiáš  000726  Sokol Král.Vinohrady Praha  24.29 
Luboš Šich  990612  ASK Slavia Praha  DNP 
Jan Salomon  990305  TJ Dukla Praha  DNP 
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Alžběta Dostálová  995302  ASK Slavia Praha  46.23 
2  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  49.04 
3  Sabina Jiříčková  006212  ŠAK Novoborská Praha  49.82 
4  Anna Mlčochová  995714  ASK Slavia Praha  50.19 
5  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  53.14 
Běh 2 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  52.27 
2  Petra Hlaváčková  995408  Spartak Praha 4  52.40 
3  Karolína Křížová  995726  ASK Slavia Praha  54.52 
4  Klára Širůčková  006101  ŠAK Novoborská Praha  54.66 
5  Anna Formánková  995914  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  57.86 
Karolína Šmitáková  995615  ŠAK Novoborská Praha  DQ 
Běh 3 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lauren Rebibo  005808  ASK Slavia Praha  53.26 
2  Anna Landgrafová  996020  PSK Olymp Praha  56.28 
3  Tereza Ručková  005729  SK Kotlářka Praha  58.14 
4  Hedvika Chlumská  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  61.14 
Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  DNP 
Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 4 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marie Hochmanová  995930  AC Praha 1890  52.21 
2  Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  54.09 
3  Dita Drahokoupilová  006018  SK DVOJKA Praha  56.89 
4  Barbora Šmejkalová  005909  SK Kotlářka Praha  58.38 
5  Kamila Lhotáková  005622  Sokol Král.Vinohrady Praha  60.89 
Nikol Válková  995324  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Matěj Běhounek  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  42.31 
2  Jan Schütz  990716  A. C. Sparta Praha  45.70 
3  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  45.81 
4  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  46.06 
5  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  50.47 
Běh 2 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Prunar  990510  USK Praha  42.78 
2  Thanh Hai Tran  000126  ASK Slavia Praha  48.72 
3  Václav Jeřábek  990423  USK Praha  50.32 
4  Ondřej Mička  990427  SK Kotlářka Praha  50.43 
Adam Štrof  000702  ŠAK Novoborská Praha  DQ 
Běh 3 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Michal  990729  Spartak Praha 4  48.85 
2  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  49.75 
3  Gedeon Drapák  990702  SK Kotlářka Praha  52.16 
4  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  52.39 
Vojtěch Ulman  991015  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Běh 4 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Krofta  000526  AC Praha 1890  49.95 
2  Lukáš Schwarczinger  000626  TJ Dukla Praha  49.99 
3  David Kalný  990428  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.33 
4  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  52.71 
Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 5 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  53.87 
2  Patrik Seidl  991121  SK ZŠ Jeseniova Praha  56.82 
3  Šimon Procházka  000111  TJ Dukla Praha  57.78 
Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Quido Čečetka  991122  TJ Dukla Praha  DNP 
Jonáš Paleček  990422  ASK Slavia Praha  DNP 
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:31.48 
2  Karolína Tomášková  995922  SK Kotlářka Praha  2:32.47 
3  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  2:34.47 
4  Jana Matějková  996129  ASK Slavia Praha  2:34.64 
5  Andrea Drsková  995812  USK Praha  2:41.40 
6  Tereza Konejlová  005417  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:45.80 
7  Kateřina Jakoubková  995209  ASK Slavia Praha  3:04.32 
8  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  3:09.11 
Běh 2 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Andrea Lokvencová  005722  PSK Olymp Praha  2:52.21 
2  Tereza Špačková  005428  SC Radotín Praha  2:53.56 
3  Andrea Cikánová  005213  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:58.58 
4  Veronika Petrásková  005604  USK Praha  2:58.72 
5  Amálie Dašková  005101  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:59.23 
6  Kateřina Krejčí  005624  PSK Olymp Praha  2:59.80 
7  Klára Kačerovská  006202  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:00.20 
Nicola Michálková  006125  ASK Slavia Praha  DNP 
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Ondřej Štyler  000601  PSK Olymp Praha  5:23.75 
2  Michal Boudník  990401  TJ Dukla Praha  5:25.60 
3  Mikoláš Voborský  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:28.69 
4  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:31.82 
5  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  5:31.86 
6  Kryštof Nedvídek  991023  ASK Slavia Praha  5:33.62 
7  David Polák  001114  SC Radotín Praha  5:37.79 
8  David Štros  000204  USK Praha  5:37.96 
9  Tomáš Jirsa  990508  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:12.81 
10  Vlastimil Dědek  000918  Spartak Praha 4  6:28.38 
Miroslav Plachý  990625  SC Radotín Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  995426  USK Praha  10.32 
2  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  10.46 
3  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  10.52 
4  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  11.07 
5  Kristýna Kunická  995420  PSK Olymp Praha  11.17 
Barbora Jehličková  995606  USK Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adéla Zindulková  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  12.16 
2  Tereza Krtilová  995721  ŠAK Novoborská Praha  12.46 
3  Jasmína Voborská  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.89 
4  Klára Širůčková  006101  ŠAK Novoborská Praha  13.11 
5  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  13.40 
Monika Bouší  995724  TJ Dukla Praha  DNP 
Lucie Burešová  996215  SK DVOJKA Praha  DNP 
Běh 3 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Nikola Štucaurová  005426  Atletický školní klub Mazurská  12.62 
2  Lauren Rebibo  005808  ASK Slavia Praha  12.85 
3  Tereza Prokelová  005719  SK Kotlářka Praha  13.12 
4  Hedvika Chlumská  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  14.15 
5  Kamila Lhotáková  005622  Sokol Král.Vinohrady Praha  14.51 
Petra Střelečková  995121  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Prunar  990510  USK Praha  10.38 
2  Martin Dvořák  990314  ASK Slavia Praha  10.44 
3  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  10.83 
4  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  11.02 
5  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  11.35 
6  Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  11.73 
7  Gabriel Gallovič  991126  ASK Slavia Praha  11.84 
Ondřej Přikryl  990128  USK Praha  DNP 
Běh 2 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adam Štrof  000702  ŠAK Novoborská Praha  13.00 
2  Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.04 
3  Lubomír Picek  000526  Spartak Praha 4  13.06 
4  Mikuláš Valo  000907  SK Aktis Praha  13.23 
5  Vlastimil Dědek  000918  Spartak Praha 4  13.38 
Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  DNP 
Vilém Merta  000229  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Floriánová, Šimková, Běhounek, Ruda  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1:58.06 
2  Jehličková B., Jehličková A., Prunar, Jeřábek  USK Praha  2:00.32 
3  Daťková, Voborský, Merta, Patočková  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:02.07 
4  Šimáková, Picek, Michal, Kerbachová  Spartak Praha 4  2:05.41 
5  Háčková, Krátká, Kozač, Kobián  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:06.12 
Růžička, Černý, Vykoupilová, Dostálová  ASK Slavia Praha  DQ 
Běh 2 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dvořák, Čermáková, Švabíková, Pekárek  ASK Slavia Praha  1:57.96 
2  Jánský, Štyler, Kunická, Krupařová  PSK Olymp Praha  2:01.61 
3  Voců, Krtilová, Štrof, Bartoněk  ŠAK Novoborská Praha  2:07.15 
4  Drsková, Smíšková, Kvapil, Puchmajer  USK Praha  2:08.45 
5  Ručková, Drapák, Miška, Tomášková  SK Kotlářka Praha  2:10.81 
6  Cikánová, Turnerová, Seidl, Kalný  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:11.03 
Běh 3 (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Herman, Melmuka, Mlčochová, Křížová  ASK Slavia Praha  2:06.59 
2  Brázdová, Kousalová, Jirsa, Šatoplet  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:08.94 
3  Ctiborová, Petrásková, Kovář, Mach  USK Praha  2:09.49 
4  Müllerová, Rada, Peterka, Voborská  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:16.76 
5  Ulman, Dufek, Kumpoštová, Weiserová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:17.23 
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  1.42 
2  Amálie Švábíková  996122  ASK Slavia Praha  1.39 
3  Nikoleta Jíchová  005829  ASK Slavia Praha  1.36 
Barbora Jehličková  995606  USK Praha  1.36 
5  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  1.30 
Veronika Valešová  005813  ASK Slavia Praha  1.30 
7  Andrea Drsková  995812  USK Praha  1.27 
8  Vanessa Kollerová  006217  ASK Slavia Praha  1.23 
Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.23 
Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  1.47 
2  Vojtěch Říha  991210  ASK Slavia Praha  1.40 
3  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  1.33 
4  Ludvík Vávra  000314  ASK Slavia Praha  1.33 
Jonáš Paleček  990422  ASK Slavia Praha  DNP 
Jan Rákosník  990323  USK Praha  DNP 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Johana Kašparová  995426  USK Praha  4.60 
2  Nicoleta Turnerová  005530  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.47 
3  Kateřina Floriánová  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.33 
4  Patricie Burajová  995408  SK DVOJKA Praha  4.32 
5  Adéla Jehličková  995606  USK Praha  4.29 
6  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  4.26 
7  Ivana Fojtová  996020  SK DVOJKA Praha  4.07 
8  Adéla Zindulková  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.92 
9  Tereza Krátká  996121  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.88 
10  Veronika Petrásková  005604  USK Praha  3.86 
11  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  3.85 
12  Lucie Šimková  005506  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.81 
13  Kateřina Plchová  995916  ASK Slavia Praha  3.70 
14  Aneta Hofmanová  006001  ASK Slavia Praha  3.55 
15  Tereza Pluhařová  995419  SK Kotlářka Praha  3.44 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  4.49 
2  Michal Boudník  990401  TJ Dukla Praha  4.47 
3  Jakub Šatoplet  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.43 
4  Pavel Petřík  990712  ASK Slavia Praha  4.22 
5  Jan Jirásek  000623  SK Kotlářka Praha  4.21 
6  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  4.11 
7  Tomáš Vágner  990719  TJ Dukla Praha  3.96 
8  Martin Olšanský  990414  SC Radotín Praha  3.90 
9  Lukáš Kvapil  990818  USK Praha  3.88 
10  Filip Bartoněk  000319  ŠAK Novoborská Praha  3.85 
11  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  3.73 
12  Václav Krejčí  990126  ASK Slavia Praha  3.68 
13  Karel Naxera  001223  ASK Slavia Praha  3.64 
14  Jan Grecký  000922  Spartak Praha 4  3.17 
Daniel Kvapil  990615  TJ Dukla Praha  DNF 
Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Kopecká  995218  USK Praha  08.18 
2  Karla Fouani  996226  ASK Slavia Praha  07.53 
3  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.20 
4  Alena Kumpoštová  995705  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.61 
5  Tereza Vykoupilová  996230  ASK Slavia Praha  06.26 
6  Adéla Čermáková  995706  ASK Slavia Praha  06.16 
7  Lucie Suchomelová  005919  ŠAK Novoborská Praha  06.02 
8  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  05.75 
9  Veronika Králová  995623  SK Kotlářka Praha  04.92 
10  Anežka Klárová  006121  SK Kotlářka Praha  04.45 
Marie Hochmanová  995930  AC Praha 1890  DNP 
Barbora Hanzelínová  005430  USK Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (úterý, 28.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hynek Hampel  990710  Atletický školní klub Mazurská  11.06 
2  Jakub Karafiát  990101  ASK Slavia Praha  10.44 
3  Adam Pekárek  990227  ASK Slavia Praha  09.30 
4  Martin Melmuka  990818  ASK Slavia Praha  08.90 
5  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  08.73 
6  Daniel Eremiáš  000726  Sokol Král.Vinohrady Praha  08.57 
7  Dominik Dufek  000623  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.51 
8  Martin Vaněk  990408  Spartak Praha 4  07.21 
9  Kryštof Nedvídek  991023  ASK Slavia Praha  07.03 
10  Martin Polák  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  07.02 
11  Matěj Vevera  990131  Atletický školní klub Mazurská  06.76 
12  Lukáš Hoke  000113  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.57 
13  Jan Krč  000925  SK Kotlářka Praha  05.36 
14  Samuel Peterka  001005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  04.67 
Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  DNP