Halový přebor Prahy staršího žactva (22-23.2.2012)
Datum konání: 22-23.2.2012
Místo konání: Praha-Strahov
Pořadatel: USK Praha a SK ZŠ Jeseniova
Výsledky zpracoval: Weberová Jaroslava
Ředitel závodu: Ruda Jan
Hlavní rozhodčí: Simon Zdeněk
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  07.77 
2  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.02 
3  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  08.08 
4  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.71 
5  Duc Tuan Anh Tran  970510  Univerzitní sportovní klub Praha  09.04 
6  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.08 
Rozběh 2 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  07.91 
2  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.01 
3  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.03 
4  Ivan Monych  970118  ASK Slavia Praha  08.52 
5  Jan Lazarek  970506  SK Aritma Praha  08.61 
6  David Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  09.16 
Rozběh 3 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Kasan  970324  ASK Slavia Praha  07.75 
2  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.95 
3  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.30 
4  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  08.43 
5  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  08.74 
Jiří Job  970825  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Rozběh 4 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.86 
2  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  07.98 
3  Štěpán Svoboda  970305  TJ Dukla Praha  08.13 
4  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  08.48 
5  Jiří Zeman  971023  TJ Dukla Praha  08.77 
Jan Moudrý  971104  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 5 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  07.92 
2  Martin Pelčák  980729  ASK Slavia Praha  08.20 
3  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.27 
4  Dominik Rataj  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.31 
5  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  08.63 
6  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  08.98 
60 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  07.65 
2  Michal Kasan  970324  ASK Slavia Praha  07.70 
3  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  07.74 
4  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.94 
5  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  07.95 
6  Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  08.05 
Finále 2 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.96 
2  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.98 
3  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  07.98 
4  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.02 
5  Štěpán Svoboda  970305  TJ Dukla Praha  08.09 
6  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  08.12 
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  08.07 
2  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  08.64 
3  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  08.84 
4  Kristýna Švancarová  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.15 
5  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  09.33 
Anna Kloužková  975511  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 2 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.13 
2  Barbora Šmejkalová  975906  ASK Slavia Praha  08.89 
3  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.95 
4  Veronika Neustadtová  985122  SK Aritma Praha  09.58 
MS  Emily Gerulová  975708  TJ Orlová Lutyně  07.95 
Jitka Špačková  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Rozběh 3 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  08.37 
2  Jana Pavelková  975819  ASK Slavia Praha  08.64 
3  Lucie Pilíková  985904  SK Kotlářka Praha  08.87 
4  Lucie Reynoldsová  985122  ASK Slavia Praha  08.96 
5  Helena Dobiášová  975206  ASK Slavia Praha  09.01 
6  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  09.58 
Rozběh 4 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Senta Müllerová  975729  ASK Slavia Praha  08.45 
2  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.69 
3  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  08.83 
4  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.86 
5  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.99 
6  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  09.37 
Rozběh 5 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  08.63 
2  Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  08.79 
3  Petra Fořtová  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.18 
4  Jana Tučková  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.24 
5  Michaela Bednářová  975226  SK Aritma Praha  09.47 
Natálie Višvaderová  985818  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.04 
2  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  08.04 
3  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  08.34 
4  Senta Müllerová  975729  ASK Slavia Praha  08.49 
5  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  08.52 
6  Jana Pavelková  975819  ASK Slavia Praha  08.72 
Finále 2 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  08.79 
2  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  08.80 
3  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.82 
4  Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.84 
5  Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  08.91 
6  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  09.04 
150 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  18.42 
2  Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  19.86 
3  Jiří Zeman  971023  TJ Dukla Praha  21.21 
Jiří Job  970825  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Rozběh 2 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  19.26 
2  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  19.91 
3  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  21.30 
4  Jan Lazarek  970506  SK Aritma Praha  21.50 
Rozběh 3 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  18.54 
2  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.99 
3  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  21.13 
4  Dominik Bednář  980815  A. C. Sparta Praha  22.16 
Rozběh 4 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  19.15 
2  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  20.84 
3  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  21.62 
Vojtěch Štěpán  970528  SK Kotlářka Praha  DNP 
Rozběh 5 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  19.48 
2  Michal Kubelka  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.25 
3  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.06 
Vojtěch Drdácký  970124  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Rozběh 6 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.80 
2  Vincent Večeřa  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  20.15 
Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DQ 
Lukáš Tůma  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Rozběh 7 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  19.99 
2  Matěj Vyskočil  971003  Univerzitní sportovní klub Praha  21.08 
Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  DNP 
Rozběh 8 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.83 
2  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  20.35 
Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  DQ 
Rozběh 9 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Svoboda  970305  TJ Dukla Praha  19.44 
2  Jiří Ledvinka  971008  Spartak Praha 4  20.58 
Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Rozběh M1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
MS  David Sklenář  970622  ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí  18.90 
MS  Matěj Svoboda  970211  TJ Sokol Kolín-atletika  18.96 
MS  Daniel Špičák  970911  ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí  19.14 
MS  Daniel Žemla  970530  AK SSK Vítkovice  19.39 
150 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Slavíček  970114  ASK Slavia Praha  18.45 
2  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  18.46 
3  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  19.32 
Dominik Dlouhý  980615  SC Radotín Praha  DQ 
Finále 2 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Štěpán Svoboda  970305  TJ Dukla Praha  19.13 
2  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  19.20 
3  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.60 
4  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.82 
Finále 3 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  19.75 
2  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  19.90 
3  Václav Santolík  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.95 
Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
150 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  19.74 
2  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  20.46 
3  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  21.42 
4  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.68 
Rozběh 2 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  20.64 
2  Nicole Rowlandová  976019  Univerzitní sportovní klub Praha  21.12 
3  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.86 
4  Kristýna Filipovská  985408  Univerzitní sportovní klub Praha  22.21 
Rozběh 3 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  20.36 
2  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  21.18 
3  Denisa Pouchová  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.11 
4  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  23.04 
Rozběh 4 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  20.82 
2  Kristýna Švancarová  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.42 
3  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  23.44 
Anna Kloužková  975511  ASK Slavia Praha  DNP 
Rozběh 5 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Senta Müllerová  975729  ASK Slavia Praha  20.61 
2  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  21.16 
3  Martina Sládková  986109  ASK Slavia Praha  23.05 
Kateřina Melhemová  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Rozběh 6 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  21.17 
2  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  22.03 
3  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.25 
4  Michaela Bednářová  975226  SK Aritma Praha  23.63 
Rozběh 7 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  21.54 
2  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  23.03 
3  Veronika Neustadtová  985122  SK Aritma Praha  23.64 
4  Veronika Havelková  986211  ASK Slavia Praha  23.68 
Rozběh 8 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dora Součková  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.60 
2  Helena Dobiášová  975206  ASK Slavia Praha  21.78 
3  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.59 
4  Romana Jizbová  985228  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.31 
Rozběh 9 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hana Obermannová  975916  ASK Slavia Praha  24.06 
MS  Emily Gerulová  975708  TJ Orlová Lutyně  19.15 
MS  Kateřina Dvořáková  975510  A. C. TEPO Kladno  19.95 
MS  Sabina Pöschlová  975322  A. C. TEPO Kladno  21.04 
Rozběh M1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
MS  Alena Ryšánová  975101  AC Čáslav  DNP 
MS  Denisa Brtnická  985425  AC Čáslav  DNP 
MS  Nikol Gašparová  975122  AK SSK Vítkovice  DNP 
Rozběh M2 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
MS  Denisa Vávrová  985115  TJ Baník Stříbro  20.74 
MS  Monika Neradová  976021  TJ Sokol Kolín-atletika  21.18 
MS  Nikola Kinclová  985121  A. C. TEPO Kladno  22.02 
MS  Nikola Pöschlová  985910  A. C. TEPO Kladno  22.67 
150 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  19.66 
2  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  20.14 
3  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  20.45 
4  Senta Müllerová  975729  ASK Slavia Praha  20.61 
Finále 2 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  20.44 
2  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  20.64 
3  Nicole Rowlandová  976019  Univerzitní sportovní klub Praha  20.98 
4  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  21.01 
Finále 3 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  21.02 
2  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  21.13 
3  Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub Praha  21.46 
4  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  21.53 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Krupařová  975329  PSK Olymp Praha  43.02 
2  Kateřina Chrpová  975826  Univerzitní sportovní klub Praha  44.58 
3  Anežka Rajmonová  975629  Spartak Praha 4  44.74 
4  Jana Pavelková  975819  ASK Slavia Praha  45.78 
Běh 2 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Veronika Hamerníková  976114  SK Kotlářka Praha  45.73 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  45.76 
3  Tereza Nemešová  986205  SK Kotlářka Praha  46.09 
4  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  46.28 
Běh 3 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Sára Sumegová  985323  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.36 
2  Jana Santolíková  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  48.42 
3  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  48.45 
4  Barbora Šmejkalová  975906  ASK Slavia Praha  49.37 
Běh 4 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Rybářová  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.28 
2  Eva Štěpánková  976130  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  48.70 
3  Lucie Reynoldsová  985122  ASK Slavia Praha  49.60 
4  Michaela Sluková  986215  Univerzitní sportovní klub Praha  53.15 
Běh 5 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Aneta Anna Filusztková  985220  ŠAK Novoborská Praha  49.87 
2  Helena Caisová  985127  SK ZŠ Jeseniova Praha  53.12 
MS  Michelle Michalíková  975320  AK SSK Vítkovice  44.91 
MS  Ester Wojasová  975204  A. C. TEPO Kladno  45.88 
Běh 6 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
MS  Jana Slavíková  975205  AC Čáslav  41.81 
MS  Pavla Falharová  976007  AK SSK Vítkovice  43.88 
MS  Veronika Hanušová  975605  AC Spartak Choceň  44.11 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vít Hartych  970529  Univerzitní sportovní klub Praha  40.13 
2  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  41.38 
3  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  42.05 
4  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.92 
Běh 2 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Musil  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.55 
2  Daniel Strasser  970422  AC Praha 1890  42.21 
3  David Hřebíček  971024  Spartak Praha 4  42.51 
4  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  42.81 
Běh 3 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  45.46 
2  Michal Šíma  970718  ASK Slavia Praha  46.17 
3  Jan Pohořalý  980526  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.18 
Metoděj Šícha  980217  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Běh 4 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Roman Čermák  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.51 
2  Filip Zettl  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  54.52 
Viktor Kocourek  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Adriana Paluková  975731  TJ Dukla Praha  2:28.50 
2  Lea Mitrovičová  985831  ASK Slavia Praha  2:36.01 
3  Anna Šimková  985905  ASK Slavia Praha  2:37.41 
4  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  2:37.79 
5  Markéta Jónová  976101  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:44.05 
6  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  2:47.13 
7  Barbora Haklová  986107  Univerzitní sportovní klub Praha  2:57.34 
MS  Magdalena Horynová  975808  A. C. TEPO Kladno  2:26.74 
MS  Martina Baboučková  975428  T. J. Sokol České Budějovice  2:39.72 
Aneta Zralá  985802  TJ Dukla Praha  DNP 
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  2:19.31 
2  Štěpán Svoboda  970305  TJ Dukla Praha  2:24.21 
3  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:25.06 
4  Jan Klár  980216  SK Kotlářka Praha  2:35.60 
MS  David Kotek  971117  T. J. Sokol České Budějovice  2:09.03 
Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  DNP 
Ivan Jirásek  980207  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Běh 2 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Geron Stewart  980921  Spartak Praha 4  2:38.78 
2  Tomáš Kraváček  970807  Spartak Praha 4  2:39.23 
3  Jiří Zeman  971023  TJ Dukla Praha  2:39.62 
4  Samuel Fabian  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:40.55 
5  Filip Sůva  981021  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:41.81 
Dominik Kodiš  980730  TJ Dukla Praha  DNP 
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lea Chvalovská  985111  SK Kotlářka Praha  5:13.66 
2  Anežka Kopecká  975826  SK DVOJKA Praha  5:22.12 
3  Jana Prozrová  975624  Spartak Praha 4  5:54.95 
MS  Michaela Stránská  975407  ČTBK ISCAREX Č.Třebová  4:54.35 
MS  Kateřina Divišová  976007  TJ Šumperk  5:18.86 
MS  Barbora Pribičinová  986229  TRIATLET Karlovy Vary  5:30.70 
MS  Simona Lhotáková  985212  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  5:40.86 
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Svěchota  970506  Spartak Praha 4  4:47.08 
2  Adam Müller  970306  Univerzitní sportovní klub Praha  4:52.65 
3  Jan Kubš  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:02.47 
4  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:13.04 
5  Pavel Slavíček  981016  ASK Slavia Praha  5:18.53 
6  Jiří Valášek  970521  ASK Slavia Praha  5:21.82 
7  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  5:25.17 
8  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:32.07 
9  Adam Čermák  971121  ASK Slavia Praha  5:34.33 
MS  Jiří Ingeduld  971002  T. J. Sokol České Budějovice  4:50.63 
Jakub Erben  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Lukáš Svěchota  970506  Spartak Praha 4  10:38.94 
2  Jan Kubš  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10:55.82 
3  Vojtěch Obhlídal  970918  SK Kotlářka Praha  10:56.10 
4  David Konejl  970602  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11:20.84 
5  Jakub Erben  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11:48.58 
6  Adam Čermák  971121  ASK Slavia Praha  12:07.66 
7  Pavel Siegl  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12:24.38 
8  Matěj Sellner  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12:50.30 
Vojtěch Štěpán  970528  SK Kotlářka Praha  DNP 
60 m překážek - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  09.31 
2  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  09.92 
3  Lenka Jordáková  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.77 
4  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  11.74 
Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  DNP 
Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
Rozběh 2 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  09.33 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  10.22 
3  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  10.53 
4  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.92 
5  Markéta Knapová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.44 
Kateřina Krohová  975630  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Rozběh 3 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Dominika Krupařová  975329  PSK Olymp Praha  09.70 
2  Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub Praha  10.00 
3  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  10.21 
4  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.45 
5  Veronika Prokelová  976020  SK Kotlářka Praha  11.55 
Noemi Bláhová  976225  A. C. Sparta Praha  DNP 
Rozběh 4 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
MS  Barbora Dvořáková  975510  A. C. TEPO Kladno  DNP 
MS  Kateřina Dvořáková  975510  A. C. TEPO Kladno  09.36 
MS  Denisa Vávrová  985115  TJ Baník Stříbro  09.59 
MS  Sabina Pöschlová  975322  A. C. TEPO Kladno  09.70 
MS  Nikola Nemčeková  975627  ŠAK Chodov  10.46 
Rozběh 5 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
MS  Ester Wojasová  975204  A. C. TEPO Kladno  09.79 
MS  Monika Neradová  976021  TJ Sokol Kolín-atletika  10.29 
MS  Denisa Bízková  976002  A. C. TEPO Kladno  10.40 
MS  Nikola Kinclová  985121  A. C. TEPO Kladno  10.73 
MS  Nikola Pöschlová  985910  A. C. TEPO Kladno  10.78 
60 m překážek - Žákyně (Finále)
Finále 1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  09.14 
2  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  09.16 
3  Dominika Krupařová  975329  PSK Olymp Praha  09.71 
4  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  09.80 
5  Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub Praha  09.86 
6  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  09.93 
Finále 2 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  10.31 
2  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  10.43 
3  Lenka Jordáková  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.78 
4  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.94 
5  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.48 
6  Markéta Knapová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.70 
60 m překážek - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  09.06 
2  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.89 
3  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  10.29 
4  Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.07 
5  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  12.87 
Jakub Vlček  981112  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Rozběh 2 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  09.15 
2  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  10.55 
3  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  10.67 
4  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.56 
Alexander Nardelli  970807  Spartak Praha 4  DNP 
Rozběh 3 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  09.00 
2  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.48 
3  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  11.23 
4  Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  11.73 
Tomáš Moska  980306  SK Kotlářka Praha  DNP 
Rozběh 4 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
MS  David Sklenář  970622  ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí  DNP 
MS  Pavel Prchal  980404  AK Bílina  DNP 
MS  Daniel Špičák  970911  ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí  09.32 
MS  Lukáš Bečka  970415  TJ Sokol Kolín-atletika  10.25 
60 m překážek - Žáci (Finále)
Finále 1 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  08.76 
2  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  08.92 
3  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  09.11 
4  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.73 
5  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.14 
6  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  10.15 
Finále 2 (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  10.62 
2  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  10.95 
3  Dominik Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.03 
4  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  11.23 
Radim Pišl  981117  SC Radotín Praha  DNP 
Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Patočková, Součková, Jirmanová  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:13.89 
2  Zenkerová, Rowlandová, Chrpová  Univerzitní sportovní klub Praha  2:14.32 
3  Herynková, Duchoňová, Pavelková  ASK Slavia Praha  2:16.47 
4  Nemešová, Chvalovská, Hamerníková  SK Kotlářka Praha  2:22.79 
Běh 2 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Krupařová L., Němcová, Krupařová D.  PSK Olymp Praha  2:15.25 
2  Tučková, Daťková, Švehlová  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:29.34 
MS  Janušková, Desenská, Vejražková  SKP Union Cheb  2:11.94 
MS  Paťková, Semecká, Paluková  TJ Dukla Praha  2:13.87 
Běh 3 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
3  Farská, Hrušková, Marková  Atletický školní klub Mazurská 
4  Caisová, Zafarová, Sunegová  SK ZŠ Jeseniova Praha 
1  Mullerová, Mitrovičová, Dostálová  ASK Slavia Praha  2:16.0 
2  Peřinová, Kundrátová, Haklová  Univerzitní sportovní klub Praha  2:24.5 
3 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hartych, Oberdorfer, Šícha  Univerzitní sportovní klub Praha  2:05.81 
2  Musil, Souček, Janoušek  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:09.49 
3  Štěpánek, Štogl, Moucha  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:10.01 
4  Brejcha, Šíma, Valášek  ASK Slavia Praha  2:15.03 
Běh 2 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Šimek, Santolík, Běhounek  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:09.03 
2  Večeřa, Muller, Vyskočil  Univerzitní sportovní klub Praha  2:09.88 
3  Šimek Da., Šimek Do., Nagy  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:27.50 
MS  Hibš, Kisiala, Capouch  ASK Slavia Praha  2:04.81 
Běh 3 (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Hampel, Stanovský, Čambor M.  Atletický školní klub Mazurská  2:15.82 
2  Sellner, Jirásek, Cvrček  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:21.72 
3  Olšanský, Pišl, Dlouhý  SC Radotín Praha  2:23.92 
4  Bohata, Sůva, Koller  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:24.48 
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Natálie Myslíková  975328  SK Kotlářka Praha  1.59 
2=  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  1.50 
2=  Tereza Edlová  975701  SK Kotlářka Praha  1.50 
4  Iveta Rákosníková  975807  ASK Slavia Praha  1.50 
5  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.50 
6  Zuzana Růžičková  975321  SK DVOJKA Praha  1.40 
7  Martina Bartošová  976111  SK Kotlářka Praha  1.35 
8=  Jana Tučková  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.30 
8=  Denisa Pouchová  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.30 
8=  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.30 
8=  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  1.30 
12  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub Praha  1.30 
13  Iveta Kundrátová  975118  Univerzitní sportovní klub Praha  1.25 
MS  Denisa Brtnická  985425  AC Čáslav  1.45 
MS  Tereza Slavíčková  975122  TJ Sokol Kolín-atletika  1.45 
Aneta Javorská  986120  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Martin Račko  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.70 
2  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  1.67 
3  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.58 
4  Vojtěch Šimek  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.55 
5  Jan Jedlička  980113  SK Kotlářka Praha  1.50 
6  Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.50 
7  Ondřej Janoušek  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.50 
8  Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  1.45 
9  David Kalabis  980406  Univerzitní sportovní klub Praha  1.35 
Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0.00 
Štěpán Kuriš  980905  ASK Slavia Praha  DNP 
Vojtěch Drdácký  970124  Univerzitní sportovní klub Praha  DNP 
Karel Štolfa  981223  SC Radotín Praha  DNP 
Skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  2.30 
2  Lucie Součková  975506  Univerzitní sportovní klub Praha  2.20 
3  Lucie Šímová  975403  Univerzitní sportovní klub Praha  2.10 
Skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  2.90 
2  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  2.40 
5  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.40 
4  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  2.30 
5  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  2.20 
6  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  2.10 
MS  Jan Dunovský  970610  ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí  3.15 
MS  Lukáš Bečka  970415  TJ Sokol Kolín-atletika  2.70 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.18 
2  Emma Zenkerová  975520  Univerzitní sportovní klub ...  5.14 
3  Natálie Myslíková  975328  SK Kotlářka Praha  5.11 
4  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  4.95 
5  Anna Herynková  985421  ASK Slavia Praha  4.81 
6  Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  4.72 
7  Eliška Hrdá  975604  SK Kotlářka Praha  4.69 
8  Lucie Pilíková  985904  SK Kotlářka Praha  4.62 
9  Zuzana Skácelová  985204  Univerzitní sportovní klub ...  4.43 
10  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.37 
Tereza Peřinová  976216  Univerzitní sportovní klub ...  4.37 
12  Johana Zafarová  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.23 
13  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.22 
14  Kateřina Čalounová  975408  SK Kotlářka Praha  4.14 
15  Nicole Rowlandová  976019  Univerzitní sportovní klub ...  4.08 
16  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  4.04 
Jana Bursová  975118  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Natálie-Anna Vavrousová  985416  ASK Slavia Praha  DNP 
Natálie Višvaderová  985818  ASK Slavia Praha  DNP 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 23.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Michal Kasan  970324  ASK Slavia Praha  5.52 
2  Jan Hibš  970207  ASK Slavia Praha  5.52 
3  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  5.31 
4  David Háček  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.23 
5  Ondřej Štogl  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.09 
6  Martin Pelčák  980729  ASK Slavia Praha  4.91 
7  Zdeněk Dryák  980514  SK Aktis Praha  4.84 
8  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  4.71 
9  Ivan Jirásek  980207  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.67 
10  Ivan Monych  970118  ASK Slavia Praha  4.58 
11  David Šimek  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.56 
12  Štefan Nagy  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.50 
13  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.43 
14  Damián Vích  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.31 
15  Jan Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  4.20 
16  Matěj Zuna  980404  SK Kotlářka Praha  4.19 
17  Roman Tůša  981005  ASK Slavia Praha  4.00 
Tomáš Valenta  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Zdeněk Kubát  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  10.47 
2  Natálie Myslíková  975328  SK Kotlářka Praha  10.22 
3  Kateřina Švehlová  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.58 
4  Kateřina Kohoutková  986023  ASK Slavia Praha  08.56 
5  Eliška Houdová  985204  Atletický školní klub Mazurská  08.26 
6  Eliška Palátová  986006  ASK Slavia Praha  08.01 
7  Kateřina Veselá  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.06 
8  Romana Jizbová  985228  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.02 
9  Magdaléna Lisá  985519  SK Kotlářka Praha  06.94 
10  Anna Šulcová  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.87 
11  Aneta Mandová  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.40 
12  Anna Sieglová  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.71 
13  Jindra Srnská  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  05.29 
MS  Pavlína Kocurová  985327  ŠAK Chodov  11.38 
MS  Nikola Macháčková  975701  TJ Slavoj Stará Boleslav  09.20 
MS  Tereza Litavská  985408  ŠAK Chodov  08.32 
Lucie Vohánková  975515  PSK Olymp Praha  DNP 
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (středa, 22.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon 
1  Marko Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  11.54 
2  Petr Koller  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.04 
3  Jiří Ledvinka  971008  Spartak Praha 4  10.25 
4  Jakub Stanovský  980603  Atletický školní klub Mazurská  10.13 
5  Miloslav Oberdorfer  970201  Univerzitní sportovní klub Praha  09.97 
6  Jakub Souček  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.64 
7  Michael Čambor  970613  Atletický školní klub Mazurská  09.62 
8  Tomáš Novotný  970618  ASK Slavia Praha  09.50 
9  Lukáš Bohata  980215  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.32 
10  Dominik Počta  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.04 
11  David Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  07.30 
12  Daniel Šmída  980904  Univerzitní sportovní klub Praha  07.10 
13  Tobiáš Kosík  981014  Univerzitní sportovní klub Praha  06.83 
14  Tomáš Krauz  980719  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.72 
15  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  05.68 
MS  Ondřej Houška  970222  AK Most  14.50 
MS  Martin Jirkal  970506  AK Bílina  12.78 
MS  Vilém Zeiler  970317  AK Most  10.63 
MS  Matěj Svoboda  970211  TJ Sokol Kolín-atletika  09.29