5. veřejné závody PAS žactva (1.2.2012)
Datum konání: 1.2.2012
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: Michal Drahorád, Aneta Kučerová, Martin Smetana
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Filip Habrda  97  T. J. Sokol České Budějovice  07.44 
2  Michael Urban  97  TJ Vodní stavby Tábor  07.50 
3  Matěj Svoboda  97  TJ Sokol Kolín-atletika  07.88 
4  Jan Hibš  97  ASK Slavia Praha  07.91 
5  Dominik Dlouhý  98  SC Radotín Praha  07.94 
6  Matěj Fiala  98  A. C. TEPO Kladno  08.13 
7  Martin Pelčák  98  ASK Slavia Praha  08.23 
8  Radim Pišl  98  SC Radotín Praha  09.08 
Běh 2 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tomáš Hanousek  97  ASK Slavia Praha  08.05 
2  David Háček  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.11 
3  Štěpán Svoboda  97  TJ Dukla Praha  08.13 
4  Matěj Běhounek  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.13 
5  Vojtěch Dřevikovský  98  ŠAK Chodov  08.22 
6  Pavel Petřík  99  ASK Slavia Praha  08.57 
7  Adam Pekárek  99  ASK Slavia Praha  08.64 
8  Tomáš Opelt  97  AK Most  08.95 
Běh 3 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Daniel Strasser  97  AC Praha 1890  08.25 
2  Vincent Večeřa  98  USK Praha  08.58 
3  Jakub Prunar  99  USK Praha  08.63 
4  ondřej Nuc  97  AK Chemopetrol Litvínov  08.68 
5  Ondřej Přikryl  99  USK Praha  09.02 
6  Martin Dvořák  99  ASK Slavia Praha  09.05 
7  Jiří Stark  00  ŠAK Chodov  09.28 
8  Filip Kynych  99  PSK Olymp Praha  09.75 
Běh 4 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  David Herák  00  A. C. TEPO Kladno  08.68 
2  Pavel Vobruba  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.80 
3  Ondřej Štyler  00  PSK Olymp Praha  08.89 
4  Victor Nicolas  98  PSK Olymp Praha  08.93 
5  Karel Štolba  98  SC Radotín Praha  08.98 
6  Lukáš Zezula  99  TJ Baník Stříbro  09.34 
7  Lukáš Svoboda  97  SC Radotín Praha  09.53 
Jan Sirotek  97  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 5 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Ivan Monych  97  ASK Slavia Praha  08.57 
2  Štefan Nagy  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.79 
3  Jan Schütz  99  A. C. Sparta Praha  08.99 
4  Samuel Fabian  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.04 
5  Lukáš Kupka  98  TJ Sokol Kolín-atletika  09.07 
6  Petr Chadt  00  ASK Slavia Praha  09.24 
7  Kryštof Kobián  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.31 
8  Albert Čermák  99  ASK Slavia Praha  09.68 
Běh 6 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Lukáš Bohata  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.02 
2  Martin Mikula  98  TJ Dukla Praha  09.19 
3  Martin Olšanský  99  SC Radotín Praha  09.30 
4  Adam Vrubel  99  ASK Slavia Praha  09.33 
5  Martin Faměra  98  TJ Dukla Praha  09.48 
6  Daniel Eremiáš  00  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.88 
7  Miroslav Plachý  99  SC Radotín Praha  10.23 
8  David Polák  00  SC Radotín Praha  10.49 
Běh 7 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Thanh Hai Tran  00  ASK Slavia Praha  09.09 
2  Jiří Soukup  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.16 
3  Jonáš Paleček  99  ASK Slavia Praha  09.46 
4  Martin Janský  00  PSK Olymp Praha  09.47 
5  Vojtěch Ulman  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.54 
6  David Štros  00  USK Praha  09.67 
7  Miloš Padevět  00  SK Aktis Praha  09.70 
8  Milan Gondek  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.90 
Běh 8 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Ondřej Mička  99  SK Kotlářka Praha  09.23 
2  Vojtěch Müller  99  ASK Slavia Praha  09.45 
3  Ivan Zavřel  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.54 
4  Tomáš Hrdina  99  Spartak Praha 4  09.75 
5  Gedeon Drapák  99  SK Kotlářka Praha  09.77 
6  Štěpán Beneš  99  Atletický školní klub Mazurská  09.94 
7  Jakub Faměra  98  TJ Dukla Praha  10.12 
8  Dan Dvořák  00  ASK Slavia Praha  10.58 
Běh 9 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tomáš Brejcha  98  ASK Slavia Praha  09.09 
2  Marek Horčička  99  ASK Slavia Praha  09.54 
3  Petr Šulc  98  ASK Slavia Praha  10.08 
4  Jakub Havel  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.15 
5  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  10.23 
6  Jan Grecký  00  Spartak Praha 4  10.47 
7  Samuel Peterka  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.58 
8  Daniel Blažek  00  Spartak Praha 4  11.35 
Běh 10 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tomáš Novotný  97  ASK Slavia Praha  08.33 
2  Michal Maček  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.78 
3  Michael Škoda  98  Spartak Praha 4  09.17 
4  Karel Naxera  00  ASK Slavia Praha  09.19 
5  Jan Kárník  98  ASK Slavia Praha  09.44 
6  Pavel Valsa  98  Atletický školní klub Mazurská  09.52 
7  Lubomír Picek  00  Spartak Praha 4  10.00 
8  Tomáš Koribský  99  USK Praha  10.85 
Běh 11 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  10.09 
2  Ondřej Kuban  02  PSK Olymp Praha  10.52 
3  Michal Stuchlík  02  PSK Olymp Praha  10.76 
4  David Hubata-Vacek  02  PSK Olymp Praha  11.14 
5  Alexandr Shaw  04  PSK Olymp Praha  12.32 
Běh 12 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Michal Kudža  98  ŠAK Chodov  08.90 
2  Filip Houška  01  Spartak Praha 4  09.89 
3  Tobias Shaw  00  PSK Olymp Praha  09.92 
4  Michal Bolehovský  02  PSK Olymp Praha  11.30 
5  Daniel Bolehovský  05  PSK Olymp Praha  13.37 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Barbora Dvořáková  97  A. C. TEPO Kladno  08.02 
2  Kateřina Dvořáková  97  A. C. TEPO Kladno  08.39 
3  Veronika Hamerníková  97  SK Kotlářka Praha  08.68 
4  Anna Herynková  98  ASK Slavia Praha  08.71 
5  Eliška Hrdá  97  SK Kotlářka Praha  08.85 
6  Pavlína Kocurová  98  ŠAK Chodov  09.17 
7  Nikola Prokopová  97  ŠAK Chodov  09.19 
8  Helena Dobiášová  97  ASK Slavia Praha  09.19 
Běh 2 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Barbora Šmejkalová  97  ASK Slavia Praha  08.89 
2  Nikola Matulová  98  TJ Sokol Kolín-atletika  08.93 
3  Barbora Patočková  99  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.95 
4  Justýna Baziková  98  Atletický školní klub Mazurská  08.96 
5  Lucie Háčková  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.14 
6  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  09.21 
7  Markéta Brázdová  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.35 
8  Eliška Karolová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.27 
Běh 3 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Monika Neradová  97  TJ Sokol Kolín-atletika  08.46 
2  Johana Kašparová  99  USK Praha  08.49 
3  Iveta Rákosníková  97  ASK Slavia Praha  08.65 
4  Tereza Nemešová  98  SK Kotlářka Praha  08.67 
5  Tereza Peřinová  97  USK Praha  08.69 
6  Nicoleta Ternerová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.74 
7  Natálie-Anna Vavrousová  98  ASK Slavia Praha  08.98 
8  Dora Součková  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.07 
Běh 4 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Kateřina Bártová  97  A. C. TEPO Kladno  08.38 
1  Anna Kerbachová  00  Spartak Praha 4  08.38 
3  Anežka Rajmonová  97  Spartak Praha 4  08.41 
4  Radka Břehová  97  A. C. TEPO Kladno  08.55 
5  Veronika Doubravová  97  A. C. TEPO Kladno  08.60 
6  Kamila Doubravová  97  A. C. TEPO Kladno  08.60 
7  Senta Müllerová  97  ASK Slavia Praha  08.62 
8  Lucie Pilíková  98  SK Kotlářka Praha  08.90 
Běh 5 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Martina Bartošová  97  SK Kotlářka Praha  08.74 
2  Edita Marková  98  Atletický školní klub Mazurská  09.05 
3  Petra Fořtová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.26 
4  Anna Daťková  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.29 
5  Tereza Vykoupilová  99  ASK Slavia Praha  07.48 
6  Jana Matějková  99  ASK Slavia Praha  09.75 
7  Nikol Válková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.34 
8  Alexandra Cesarová  98  TJ Dukla Praha  15.49 
Běh 6 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Emma Maštalířová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.02 
2  Patricie Burajová  99  SK DVOJKA Praha  09.07 
3  Denisa Pouchová  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.12 
4  Sára Sumegová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.19 
5  Tereza Háková  99  PSK Olymp Praha  09.37 
6  Kristýna Vrabcová  99  AK Chemopetrol Litvínov  09.70 
7  Eliška Havlová  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.74 
8  Aneta Hofmanová  00  ASK Slavia Praha  09.93 
Běh 7 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Johana Zafarová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.02 
2  Lucie Reynoldsová  98  ASK Slavia Praha  09.09 
3  Nikoleta Jíchová  00  ASK Slavia Praha  09.19 
4  Eliška Kordová  01  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  09.25 
5  Veronika Marešová  00  ASK Slavia Praha  09.50 
6  Veronika Kaiserová  98  TJ Dukla Praha  09.56 
7  Markéta Braunová  98  TJ Sokol Kolín-atletika  09.56 
8  Anna Mlčochová  99  ASK Slavia Praha  09.76 
Běh 8 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Dominika Rybářová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.11 
2  Aneta Javorská  98  USK Praha  09.40 
3  Veronika Šťastná  01  ASK Slavia Praha  09.45 
4  Eliška Houdová  98  Atletický školní klub Mazurská  09.52 
5  Martina Sládková  98  ASK Slavia Praha  09.53 
6  Tereza Konejlová  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.70 
7  Anna Drake  99  SK Kotlářka Praha  09.76 
8  Helena Caisová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.02 
Běh 9 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Adéla Tomášková  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.34 
2  Adéla Čermáková  99  ASK Slavia Praha  09.44 
3  Petra Střelečková  99  ASK Slavia Praha  09.64 
4  Tereza Gratiasová  98  PSK Olymp Praha  09.65 
5  Karla Founani  99  ASK Slavia Praha  09.76 
6  Karolína Křížová  99  ASK Slavia Praha  09.97 
7  Tereza Pluhařová  99  SK Kotlářka Praha  10.13 
Kateřina Viková  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Běh 10 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Barbora Němcová  97  PSK Olymp Praha  08.81 
2  Tereza Krátká  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.46 
3  Natálie Platilová  99  PSK Olymp Praha  10.02 
4  Anežka Marková  98  SK Kotlářka Praha  10.17 
5  Ema Polívková  00  ASK Slavia Praha  10.25 
6  Hana Gurková  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.26 
7  Kateřina Jakoubková  99  ASK Slavia Praha  10.29 
8  Anna Landgrafová  99  PSK Olymp Praha  10.93 
Běh 11 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Anna Kloužková  97  ASK Slavia Praha  08.99 
2  Kateřina Melhemová  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.25 
3  Magdaléna Lisá  98  SK Kotlářka Praha  09.43 
4  Anna Sieglová  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.65 
5  Jana Střihavková  97  Atletický školní klub Mazurská  09.85 
6  Marie Hegenbartová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.91 
7  Dominika Hlásková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.20 
8  Tereza Tluchařová  97  ASK Slavia Praha  10.38 
Běh 12 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Nikola Štucaurová  00  Atletický školní klub Mazurská  09.30 
2  Helena Rösslerová  99  Atletický školní klub Mazurská  09.54 
3  Adéla Zindulková  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.61 
4  Natálie Tiplicová  00  Atletický školní klub Mazurská  09.95 
5  Helena Fridrichová  99  Atletický školní klub Mazurská  10.21 
6  Tereza Špačková  00  Atletický školní klub Mazurská  10.30 
7  Hedvika Chlumská  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.42 
Běh 13 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Denisa Vávrová  98  TJ Baník Stříbro  08.78 
2  Barbora Bělohlávková  00  Atletický školní klub Mazurská  09.80 
3  Karolína Gemelová  98  Atletický školní klub Mazurská  09.83 
4  Barbora Dudková  98  SK Kotlářka Praha  09.89 
5  Veronika Králová  99  SK Kotlářka Praha  10.13 
6  Aneta Čubová  00  Atletický školní klub Mazurská  10.59 
7  Adéla Farkašová  00  Atletický školní klub Mazurská  12.23 
8  Jana Králová  99  Atletický školní klub Mazurská  12.91 
Běh 14 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Anna Jaškina  01  PSK Olymp Praha  10.02 
2  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  10.38 
3  Veronika Poštová  03  PSK Olymp Praha  10.64 
4  Eliška Holková  02  PSK Olymp Praha  10.79 
5  Kateřina Marková  01  PSK Olymp Praha  10.98 
6  Lea Polívková  03  ASK Slavia Praha  11.03 
7  Magdalena Kociánová  02  PSK Olymp Praha  11.11 
8  Anežka Holková  05  PSK Olymp Praha  11.98 
Běh 15 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Julie Hoščálková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.78 
2  Pavlína Křenková  00  ASK Slavia Praha  10.19 
3  Eliška Kloužková  01  ASK Slavia Praha  10.78 
4  Adéla Čepelková  03  ASK Slavia Praha  11.31 
5  Gabriela Tůmová  00  ASK Slavia Praha  11.35 
6  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  11.56 
Běh 16 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tereza Kývalová  00  Atletický školní klub Mazurská  09.47 
2  Klára Weiserová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.85 
3  Vlasta Paďourová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.89 
4  Lauren Rebibo  00  ASK Slavia Praha  10.08 
5  Tereza Ručková  00  SK Kotlářka Praha  10.45 
6  Anna Pauzová  01  ASK Slavia Praha  10.58 
7  Barbora Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  10.77 
8  Kateřina Průšová  02  ASK Slavia Praha  11.80 
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Filip Habrda  97  T. J. Sokol České Budějovice  38.64 
2  Michael Urban  97  TJ Vodní stavby Tábor  39.87 
3  Vít Hartych  97  USK Praha  40.33 
4  Miroslav Sýkora  97  T. J. Sokol České Budějovice  42.09 
5  Jan Musil  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.68 
6  Miloslav Oberdorfer  97  USK Praha  44.83 
Běh 2 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Štěpán Svoboda  97  TJ Dukla Praha  41.76 
2  Adam Müller  97  USK Praha  41.93 
3  Matěj Běhounek  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  42.25 
4  Radek Moucha  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  42.27 
5  Ondřej Janoušek  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.63 
6  Dominik Dlouhý  98  SC Radotín Praha  43.98 
Běh 3 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Matěj Fiala  98  A. C. TEPO Kladno  42.71 
2  Tadeáš Štěpánek  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  44.86 
3  Victor Nicolas  98  PSK Olymp Praha  45.35 
4  Martin Dvořák  99  ASK Slavia Praha  46.29 
5  Radim Pišl  98  SC Radotín Praha  49.70 
6  Ondřej Přikryl  99  USK Praha  51.77 
Běh 4 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Václav Santolík  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  44.10 
2  Geron Stewart  98  Spartak Praha 4  46.72 
3  David Havel  98  ASK Slavia Praha  48.63 
4  Filip Kynych  99  PSK Olymp Praha  54.53 
David Polák  00  SC Radotín Praha  DNP 
Martin Olšanský  99  SC Radotín Praha  DNP 
Běh 5 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Daniel Strasser  97  AC Praha 1890  43.29 
2  David Herák  00  A. C. TEPO Kladno  45.69 
3  Ondřej Štyler  00  PSK Olymp Praha  48.82 
4  Jiří Stark  00  ŠAK Chodov  49.95 
5  Petr Chadt  00  ASK Slavia Praha  52.23 
6  Jonáš Paleček  99  ASK Slavia Praha  53.88 
Běh 6 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  David Braun  98  TJ Sokol Kolín-atletika  48.70 
2  Martin Mikula  98  TJ Dukla Praha  50.00 
3  Martin Faměra  98  TJ Dukla Praha  53.16 
4  Jakub Faměra  98  TJ Dukla Praha  54.21 
5  Štěpán Beneš  99  Atletický školní klub Mazurská  57.32 
6  Dan Dvořák  00  ASK Slavia Praha  62.84 
Běh 7 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Vojtěch Michal  99  Spartak Praha 4  50.82 
2  Filip Pavlica  00  Spartak Praha 4  51.23 
3  Jakub Havel  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  53.98 
4  Martin Vaněk  99  Spartak Praha 4  55.99 
5  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  57.17 
6  Lubomír Picek  00  Spartak Praha 4  60.00 
Běh 8 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tomáš Novotný  97  ASK Slavia Praha  42.54 
2  Jan Hibš  97  ASK Slavia Praha  43.23 
3  Michael Čambor  97  Atletický školní klub Mazurská  43.48 
4  Matěj Mach  97  ASK Slavia Praha  43.77 
5  Marko Čambor  97  Atletický školní klub Mazurská  44.55 
6  Lukáš Bohata  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.14 
Běh 9 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Jakub Prunar  99  USK Praha  46.92 
2  David Ruda  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.22 
3  Ondřej Mička  99  SK Kotlářka Praha  50.72 
4  Martin Melmuka  99  ASK Slavia Praha  50.76 
5  Tomáš Jirsa  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  55.47 
6  Pavel Valsa  98  Atletický školní klub Mazurská  53.36 
Běh 10 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Hynek Hampel  99  Atletický školní klub Mazurská  45.88 
2  Matěj Vevera  99  Atletický školní klub Mazurská  46.46 
3  Jan Schütz  99  A. C. Sparta Praha  47.61 
4  Adam Vrubel  99  ASK Slavia Praha  50.92 
5  Vojtěch Ulman  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.60 
6  Gedeon Drapák  99  SK Kotlářka Praha  52.59 
Běh 11 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Thanh Hai Tran  00  ASK Slavia Praha  50.37 
2  Martin Janský  00  PSK Olymp Praha  52.28 
3  David Štros  00  USK Praha  52.86 
4  Ivan Zavřel  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  54.29 
5  Jan Grecký  00  Spartak Praha 4  58.92 
6  Tobias Shaw  00  PSK Olymp Praha  60.51 
Běh 12 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Martin Kovář  00  USK Praha  53.79 
2  Ondřej Kuban  02  PSK Olymp Praha  54.78 
3  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  54.96 
4  Patrik Seidl  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  56.35 
5  Dominik Dufek  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  57.54 
6  Michal Stuchlík  02  PSK Olymp Praha  62.66 
Běh 13 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tomáš Hanousek  97  ASK Slavia Praha  48.23 
2  Filip Houška  01  Spartak Praha 4  53.93 
3  Vojtěch Müller  99  ASK Slavia Praha  53.94 
4  Tomáš Hrdina  99  Spartak Praha 4  59.90 
5  Michal Bolehovský  02  PSK Olymp Praha  60.36 
6  Daniel Bolehovský  05  PSK Olymp Praha  78.39 
Běh 14 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Martin Olšanský  99  SC Radotín Praha  51.21 
2  Daniel Blažek  00  Spartak Praha 4  65.85 
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Dominika Krupařová  97  PSK Olymp Praha  43.40 
2  Anna Kerbachová  00  Spartak Praha 4  43.92 
3  Karolína Jirmanová  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  43.94 
4  Anežka Rajmonová  97  Spartak Praha 4  44.75 
5  Veronika Hamerníková  97  SK Kotlářka Praha  45.68 
6  Barbora Němcová  97  PSK Olymp Praha  46.08 
Běh 2 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Senta Müllerová  97  ASK Slavia Praha  45.51 
2  Tereza Nemešová  98  SK Kotlářka Praha  45.66 
3  Kateřina Bártová  97  A. C. TEPO Kladno  46.21 
4  Monika Neradová  97  TJ Sokol Kolín-atletika  46.81 
5  Anežka Kopecká  97  SK DVOJKA Praha  47.43 
6  Barbora Chytilová  97  TJ Baník Stříbro  47.54 
Běh 3 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Nikola Nemčeková  97  ŠAK Chodov  45.62 
2  Dora Součková  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  47.03 
3  Iveta Kundrátová  97  USK Praha  48.20 
4  Jana Bursová  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.26 
5  Anna Cranfordová  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.83 
6  Natálie Platilová  99  PSK Olymp Praha  53.33 
Běh 4 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tereza Vykoupilová  99  ASK Slavia Praha  48.90 
2  Edita Marková  98  Atletický školní klub Mazurská  49.11 
3  Jana Matějková  99  ASK Slavia Praha  50.31 
4  Nikola Matulová  98  TJ Sokol Kolín-atletika  51.24 
5  Eliška Havlová  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  53.22 
6  Helena Caisová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  54.23 
Běh 5 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tereza Konejlová  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  49.72 
2  Anna Mlčochová  99  ASK Slavia Praha  50.44 
3  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  50.54 
4  Tereza Kvasničková  97  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  51.12 
5  Eliška Houdová  98  Atletický školní klub Mazurská  51.96 
6  Kateřina Jakoubková  99  ASK Slavia Praha  54.80 
Běh 6 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tereza Farská  97  Atletický školní klub Mazurská  49.79 
2  Eliška Kordová  01  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  51.70 
3  Martina Sládková  98  ASK Slavia Praha  53.68 
4  Karolína Křížová  99  ASK Slavia Praha  55.54 
5  Aneta Hofmanová  00  ASK Slavia Praha  56.49 
6  Markéta Hartmanová  99  TJ Sokol Kolín-atletika  56.94 
Běh 7 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Karolína Tomášková  99  SK Kotlářka Praha  50.25 
2  Lucie Reynoldsová  98  ASK Slavia Praha  50.91 
3  Barbora Bělohlávková  00  Atletický školní klub Mazurská  50.94 
4  Anna Jaškina  01  PSK Olymp Praha  55.55 
5  Tereza Ručková  00  SK Kotlářka Praha  60.86 
6  Kateřina Marková  01  PSK Olymp Praha  65.24 
Běh 8 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Alžběta Dostálová  99  ASK Slavia Praha  46.85 
2  Eliška Martínková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.47 
3  Aneta Anna Filusztková  98  ŠAK Novoborská Praha  50.55 
4  Andrea Cikánová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.62 
5  Amálie Dašková  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  56.55 
6  Anna Fricová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  57.34 
Běh 9 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Karolína Gemelová  98  Atletický školní klub Mazurská  53.64 
2  Tereza Kývalová  00  Atletický školní klub Mazurská  56.09 
3  Natálie Tiplicová  00  Atletický školní klub Mazurská  56.40 
4  Aneta Čubová  00  Atletický školní klub Mazurská  58.60 
5  Helena Fridrichová  99  Atletický školní klub Mazurská  59.07 
6  Adéla Farkašová  00  Atletický školní klub Mazurská  69.85 
Běh 10 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Karla Fouani  99  ASK Slavia Praha  52.36 
2  Helena Rösslerová  99  Atletický školní klub Mazurská  52.70 
3  Veronika Šťastná  01  ASK Slavia Praha  53.51 
4  Nikola Štucaurová  00  Atletický školní klub Mazurská  54.51 
5  Lauren Rebibo  00  ASK Slavia Praha  55.07 
6  Klára Sedláková  98  Atletický školní klub Mazurská  55.83 
Běh 11 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Barbora Patočková  99  TJ Stodůlky Praha, o.s.  48.14 
2  Barbora Šmejkalová  97  ASK Slavia Praha  50.06 
3  Kristýna Buršíková  98  Atletický školní klub Mazurská  55.32 
4  Tereza Špačková  00  Atletický školní klub Mazurská  58.04 
5  Jana Králová  99  Atletický školní klub Mazurská  58.05 
6  Anna Landgrafová  99  PSK Olymp Praha  58.48 
Běh 12 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Klára Weiserová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  52.68 
2  Adéla Štěpánová  00  ASK Slavia Praha  58.48 
3  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  59.13 
4  Magdalena Kociánová  02  PSK Olymp Praha  60.66 
Běh 13 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Veronika Křížová  99  AC Praha 1890  55.03 
2  Monika Florová  04  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  59.38 
3  Barbora Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  61.45 
4  Gabriela Tůmová  00  ASK Slavia Praha  66.65 
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Štěpán Kuriš  98  ASK Slavia Praha  4:50.47 
2  Vojtěch Obhlídal  97  SK Kotlářka Praha  4:55.98 
3  Jan Kubš  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:12.64 
4  Ondřej Nuc  97  AK Chemopetrol Litvínov  5:16.48 
5  Jakub Hercík  00  USK VŠEM Ústí n/L.  5:16.52 
6  Jakub Erben  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:18.03 
7  Jan Jaroš  98  ASK Slavia Praha  5:22.15 
8  Jiří Valášek  97  ASK Slavia Praha  5:25.32 
9  Vilém Merta  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:25.52 
10  Václav Santolík  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:27.59 
11  Martin Gesl  98  TJ Baník Stříbro  5:35.35 
12  Pavel Siegl  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:36.45 
13  Tomáš Jirsa  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:25.84 
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Lucie Krupařová  99  PSK Olymp Praha  5:34.78 
2  Veronika Šrámková  98  TJ Baník Stříbro  5:35.43 
3  Jana Prozrová  97  Spartak Praha 4  5:38.26 
4  Simona Lhotáková  98  TJ Lokomotiva Beroun o.s.  5:42.81 
5  Zita Matoušová  97  Spartak Praha 4  5:46.02 
6  Jana Santolíková  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:53.25 
7  Andrea Lokvencová  00  KSBM Praha  5:53.34 
8  Eliška Kubanová  97  Spartak Praha 4  6:35.91 
60 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Jan Hibš  97  ASK Slavia Praha  09.50 
2  Miroslav Sýkora  97  T. J. Sokol České Budějovice  09.71 
3  Jan Jedlička  98  SK Kotlářka Praha  10.03 
4  Ondřej Štogl  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.26 
5  David Šimek  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.39 
6  Matěj Mach  97  ASK Slavia Praha  10.56 
7  Radim Pišl  98  SC Radotín Praha  11.55 
Běh 2 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  David Havel  98  ASK Slavia Praha  11.01 
2  Dominik Šimek  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.07 
3  Jan Martinec  98  TJ Sokol Kolín-atletika  11.50 
4  Tomáš Moska  98  SK Kotlářka Praha  11.52 
5  Jan Herman  99  ASK Slavia Praha  11.57 
6  Petr Šulc  98  ASK Slavia Praha  12.58 
60 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Iveta Rákosníková  97  ASK Slavia Praha  09.25 
2  Kateřina Dvořáková  97  A. C. TEPO Kladno  09.50 
3  Barbora Dvořáková  97  A. C. TEPO Kladno  09.62 
4  Dominika Krupařová  97  PSK Olymp Praha  09.78 
5  Sabina Pöschlová  97  A. C. TEPO Kladno  09.79 
6  Karolína Jirmanová  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.84 
7  Tereza Edlová  97  SK Kotlářka Praha  09.93 
Běh 2 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
2  Nikola Nemčeková  97  ŠAK Chodov  10.19 
3  Barbora Hrušková  97  Atletický školní klub Mazurská  10.25 
4  Emma Zenkerová  97  USK Praha  10.47 
5  Klára Kudová  97  USK VŠEM Ústí n/L.  10.54 
6  Anna Herynková  98  ASK Slavia Praha  10.63 
Tereza Knoblochová  97  USK VŠEM Ústí n/L.  DNP 
Běh 3 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Denisa Vávrová  98  TJ Baník Stříbro  09.95 
2  Anežka Kopecká  97  SK DVOJKA Praha  10.66 
3  Natálie Laštůvková  97  USK VŠEM Ústí n/L.  10.70 
4  Lenka Jordáková  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.90 
5  Nikola Pöschlová  98  A. C. TEPO Kladno  11.15 
6  Eliška Martínková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.40 
7  Barbora Dudková  98  SK Kotlářka Praha  12.71 
Běh 4 (středa, 1.2.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Monika Neradová  97  TJ Sokol Kolín-atletika  10.57 
2  Nikola Matulová  98  TJ Sokol Kolín-atletika  11.14 
3  Adéla Vokálová  97  TJ Sokol Kolín-atletika  12.49 
4  Nikola Pokorná  98  TJ Sokol Kolín-atletika  13.14 
Skok vysoký - Žákyně
středa, 1.2.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Johana Zafarová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.52 
2  Tereza Edlová  97  SK Kotlářka Praha  1.49 
4  Tereza Knoblochová  97  USK VŠEM Ústí n/L.  1.40 
5  Barbora Dvořáková  97  A. C. TEPO Kladno  1.40 
6=  Klára Kudová  97  USK VŠEM Ústí n/L.  1.35 
6=  Sabina Pöschlová  97  A. C. TEPO Kladno  1.35 
8=  Martina Bartošová  97  SK Kotlářka Praha  1.35 
8=  Kateřina Dvořáková  97  A. C. TEPO Kladno  1.35 
10=  Kateřina Švehlová  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.35 
10=  Markéta Braunová  98  TJ Sokol Kolín-atletika  1.35 
10=  Alexandra Tóthová  98  ŠAK Chodov  1.35 
13=  Adéla Vokálová  97  TJ Sokol Kolín-atletika  1.30 
13=  Tereza Gratiasová  98  PSK Olymp Praha  1.30 
15  Natálie Laštůvková  97  USK VŠEM Ústí n/L.  1.30 
16  Nikola Pokorná  98  TJ Sokol Kolín-atletika  1.30 
Skok vysoký - Ml. žákyně
středa, 1.2.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Patricie Burajová  99  SK DVOJKA Praha  1.48 
2  Nikoleta Jíchová  00  ASK Slavia Praha  1.39 
3  Barbora Jehličková  99  USK Praha  1.35 
4  Kristýna Vrabcová  99  AK Chemopetrol Litvínov  1.35 
5  Lucie Krupařová  99  PSK Olymp Praha  1.35 
6  Markéta Brázdová  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.30 
7=  Johana Kašparová  99  USK Praha  1.30 
7=  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  1.30 
9=  Michaela Treglerová  99  ASK Slavia Praha  1.25 
9=  Adéla Jehličková  99  USK Praha  1.25 
11  Veronika Kousalová  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.20 
12  Kristýna Havláková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.10 
Skok daleký - Žáci
středa, 1.2.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr  Body
1  Michael Urban  97  TJ Vodní stavby Tábor  5.77 
2  Vilém Zeiler  97  AK Most  5.28 
3  Ondřej Štogl  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.21 
4  Matěj Svoboda  97  TJ Sokol Kolín-atletika  5.09 
5  Tomáš Novotný  97  ASK Slavia Praha  4.97 
6  Tadeáš Štěpánek  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.95 
7  Zdeněk Kubát  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.88 
8  Martin Pelčák  98  ASK Slavia Praha  4.84 
9  Vojtěch Dřevikovský  98  ŠAK Chodov  4.56 
10  Jan Martinec  98  TJ Sokol Kolín-atletika  4.52 
11  Dominik Dlouhý  98  SC Radotín Praha  4.48 
12  David Šimek  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.47 
13  Ivan Monych  97  ASK Slavia Praha  4.43 
14  Lukáš Kupka  98  TJ Sokol Kolín-atletika  4.27 
15  Jan Kovář  97  USK Praha  4.25 
16  Karel Štolba  98  SC Radotín Praha  4.16 
17  Tomáš Brejcha  98  ASK Slavia Praha  4.08 
18  Lukáš Zezula  99  TJ Baník Stříbro  4.05 
19  Tomáš Opelt  97  AK Most  3.96 
20  Jiří Soukup  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.81 
21  Martin Olšanský  99  SC Radotín Praha  3.80 
22  Tomáš Loužecký  98  SK Kotlářka Praha  3.77 
23  Daniel Eremiáš  00  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.27 
24  Lukáš Jedlička  01  SK Kotlářka Praha  3.20 
25  Samuel Peterka  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.12 
Miroslav Plachý  99  SC Radotín Praha  NM 
Martin Janský  00  PSK Olymp Praha  DNP 
Jan Sirotek  97  SC Radotín Praha  DNP 
Skok daleký - Žákyně
středa, 1.2.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr  Body
1  Emma Zenkerová  97  USK Praha  4.99 
2  Eliška Zikešová  98  T. J. Sokol České Budějovice  4.93 
3  Tereza Edlová  97  SK Kotlářka Praha  4.84 
4  Radka Břehová  97  A. C. TEPO Kladno  4.80 
5  Veronika Doubravová  97  A. C. TEPO Kladno  4.61 
6  Eliška Hrdá  97  SK Kotlářka Praha  4.57 
7  Tereza Peřinová  97  USK Praha  4.51 
8  Barbora Hrušková  97  Atletický školní klub Mazurská  4.43 
9  Natálie-Anna Vavrousová  98  ASK Slavia Praha  4.42 
10  Justýna Baziková  98  Atletický školní klub Mazurská  4.37 
11  Nikola Pöschlová  98  A. C. TEPO Kladno  4.33 
12  Anna Herynková  98  ASK Slavia Praha  4.33 
13  Iveta Rákosníková  97  ASK Slavia Praha  4.25 
14  Julie Sztogrýnová  97  Spartak Praha 4  4.24 
15  Sára Sumegová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.20 
16  Tereza Háková  99  PSK Olymp Praha  4.17 
17  Helena Dobiášová  97  ASK Slavia Praha  4.13 
18  Jana Bursová  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.07 
20  Tereza Farská  97  Atletický školní klub Mazurská  4.05 
19  Dominika Rybářová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.05 
21  Michaela Treglerová  99  ASK Slavia Praha  4.02 
22  Denisa Pouchová  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.89 
23  Magdaléna Lisá  98  SK Kotlářka Praha  3.85 
24  Kristýna Buršíková  98  Atletický školní klub Mazurská  3.85 
25  Nicoleta Turnerová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.84 
26  Barbora Chytilová  97  TJ Baník Stříbro  3.82 
27  Eliška Palátová  98  ASK Slavia Praha  3.80 
28  Petra Fořtová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.75 
29  Anna Daťková  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.73 
30  Michaela Sluková  98  USK Praha  3.67 
31  Anna Drake  99  SK Kotlářka Praha  3.64 
32  Tereza Krátká  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.63 
33  Klára Sedláková  98  Atletický školní klub Mazurská  3.59 
34  Jana Střihavková  97  Atletický školní klub Mazurská  3.58 
35  Nikola Prokopová  97  ŠAK Chodov  3.47 
36  Tereza Pluhařová  99  SK Kotlářka Praha  3.40 
37  Karolína Tomášková  99  SK Kotlářka Praha  3.38 
38  Alena Kumpoštová  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.12 
39  Kristýna Havláková  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.08 
40  Hana Gurková  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.07 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
středa, 1.2.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Hynek Hampel  99  Atletický školní klub Mazurská  09.94 
2  Jan Herman  99  ASK Slavia Praha  09.75 
3  Adam Pekárek  99  ASK Slavia Praha  09.28 
4  Martin Melmuka  99  ASK Slavia Praha  09.23 
5  Matěj Vevera  99  Atletický školní klub Mazurská  08.75 
6  Pavel Petřík  99  ASK Slavia Praha  08.48 
7  Martin Dvořák  99  ASK Slavia Praha  07.84 
8  Marek Horčička  99  ASK Slavia Praha  07.46 
9  Martin Vaněk  99  Spartak Praha 4  06.96 
10  Dominik Dufek  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.92 
11  Kryštof Kozač  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.37 
12  Vojtěch Michal  99  Spartak Praha 4  06.34 
13  Patrik Seidl  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.29 
14  Karel Naxera  00  ASK Slavia Praha  06.07 
15  Filip Pavlica  00  Spartak Praha 4  06.01 
16  Vilém Merta  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  05.52 
17  David Polák  00  SC Radotín Praha  05.38 
Vrh koulí 3kg - Žákyně
středa, 1.2.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Pavlína Kocurová  98  ŠAK Chodov  11.70 
2  Aneta Kopecká  99  USK Praha  08.33 
3  Tereza Litavská  98  ŠAK Chodov  08.26 
4  Hana Ondrková  97  Spartak Praha 4  08.13 
5  Sabina Pöschlová  97  A. C. TEPO Kladno  08.08 
6  Kateřina Švehlová  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.06 
7  Eliška Palátová  98  ASK Slavia Praha  07.95 
8  Kristýna Vrabcová  99  AK Chemopetrol Litvínov  07.69 
9  Anna Šulcová  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.33 
10  Karla Fouani  99  ASK Slavia Praha  07.08 
11  Alena Kumpoštová  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.88 
12  Aneta Mandová  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.86 
13  Jana Santolíková  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.65 
14  Adéla Čermáková  99  ASK Slavia Praha  06.64 
15  Nikola Pöschlová  98  A. C. TEPO Kladno  06.57 
16  Petra Střelečková  99  ASK Slavia Praha  06.34 
17  Markéta Hartmanová  99  TJ Sokol Kolín-atletika  06.31 
18  Veronika Králová  99  SK Kotlářka Praha  05.76 
19  Anežka Marková  98  SK Kotlářka Praha  05.20 
20  Lauren Rebibo  00  ASK Slavia Praha  05.08 
21  Pavlína Křenková  00  ASK Slavia Praha  04.59 
22  Gabriela Tůmová  00  ASK Slavia Praha  04.52 
Vrh koulí 4kg - Žáci
středa, 1.2.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Ondřej Houška  97  AK Most  13.86 
2  Matěj Svoboda  97  TJ Sokol Kolín-atletika  11.70 
3  Petr Koller  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.32 
4  Marko Čambor  97  Atletický školní klub Mazurská  11.31 
5  Michal Kudža  98  ŠAK Chodov  10.97 
6  Michael Čambor  97  Atletický školní klub Mazurská  10.56 
7  Vilém Zeiler  97  AK Most  10.53 
8  Radek Moucha  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.40 
9  Ondřej Janoušek  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.16 
10  Tomáš Pardubský  98  SK Kotlářka Praha  09.08 
11  Dominik Počta  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.46 
12  Zdeněk Kubát  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.97 
13  David Braun  98  TJ Sokol Kolín-atletika  07.71 
14  Matěj Mach  97  ASK Slavia Praha  07.54 
15  Jan Sirotek  97  SC Radotín Praha  07.52 
16  Petr Špaček  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.44 
17  David Havel  98  ASK Slavia Praha  06.77 
18  Lukáš Svoboda  97  SC Radotín Praha  06.75 
19  Jan Jaroš  98  ASK Slavia Praha  05.89