3. veřejné závody PAS žactva (18.1.2012)
Datum konání: 18.1.2012
Místo konání: Praha-Stromovka
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: Tomáš Linhart, Martin Smetana
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Filip Habrda  97  T. J. Sokol České Budějovice  07.44 
2  Jaroslav Fojtík  99  AK Bílina  07.84 
3  David Hřebíček  97  Spartak Praha 4  08.09 
4  Tomáš Hanousek  97  ASK Slavia Praha  08.18 
5  Jan Kisiala  98  ASK Slavia Praha  08.18 
6  Kryštof Kobián  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.07 
7  Daniel Kvapil  99  TJ Dukla Praha  09.44 
8  Martin Kovář  00  USK Praha  09.52 
Běh 2 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Jiří Ingeduld  97  T. J. Sokol České Budějovice  08.39 
2  Duc Tuan Anh Tran  97  USK Praha  08.53 
3  David Ruda  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.86 
4  Jan Růžička  99  ASK Slavia Praha  09.00 
5  Lukáš Saněk  00  TJ Dukla Praha  09.48 
6  Šimon Procházka  00  TJ Dukla Praha  09.92 
7  Michal Koubek  01  TJ Dukla Praha  10.70 
8  Dominik Kodiš  98  TJ Dukla Praha  11.06 
Běh 3 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Matěj Havlíček  97  TJ Spartak Vlašim  08.33 
2  Adam Pekárek  99  ASK Slavia Praha  08.69 
3  Tomáš Vágner  99  TJ Dukla Praha  09.08 
4  Jakub Šatoplet  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.09 
5  Ludvík Vávra  00  ASK Slavia Praha  09.19 
6  Tomáš Valenta  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.22 
7  Martin Janský  00  PSK Olymp Praha  09.47 
8  Vojtěch Müller  99  ASK Slavia Praha  09.62 
Běh 4 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Vít Hartych  97  USK Praha  08.01 
2  Miloslav Oberdorfer  97  USK Praha  08.36 
3  Matěj Vyskočil  97  USK Praha  08.73 
4  Lukáš Kvapil  99  USK Praha  09.40 
5  Vojtěch Říha  99  ASK Slavia Praha  09.50 
6  Jan Kárník  98  ASK Slavia Praha  09.58 
7  Filip Sochor  99  ASK Slavia Praha  09.93 
8  Tomáš Koubek  01  TJ Dukla Praha  10.46 
Běh 5 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Ondřej Štyler  00  PSK Olymp Praha  08.95 
2  Victor Nicolas  98  PSK Olymp Praha  08.97 
3  Michal Boudník  99  PSK Olymp Praha  09.27 
4  Vilém Merta  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.34 
5  Tomáš Nejedlík  00  ASK Slavia Praha  09.48 
6  Roman Knížek  99  TJ Dukla Praha  09.55 
7  Petr Šulc  98  ASK Slavia Praha  10.07 
8  David Hanousek  02  ASK Slavia Praha  11.91 
Běh 6 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Vojtěch Šimek  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.95 
2  Jan Schütz  99  A. C. Sparta Praha  09.10 
3  Adam Čermák  97  ASK Slavia Praha  09.20 
4  Vojtěch Ulman  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.40 
5  Dominik Bednář  98  A. C. Sparta Praha  09.71 
6  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  10.36 
7  Tomáš Koribský  99  USK Praha  10.73 
8  Tomáš Hoffman  99  ASK Slavia Praha  11.27 
Běh 7 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Hynek Hampel  99  Atletický školní klub Mazurská  08.81 
2  Tomáš Brejcha  98  ASK Slavia Praha  09.15 
3  Karel Naxera  00  ASK Slavia Praha  09.34 
4  Ivan Zavřel  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.51 
5  Quido Čečetka  99  TJ Dukla Praha  09.93 
6  Lukáš Slabý  99  SK Kotlářka Praha  10.27 
Ondřej Mička  99  SK Kotlářka Praha  DNP 
Lukáš Novotný  99  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 8 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Matěj Běhounek  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.24 
2  Pavel Petřík  99  ASK Slavia Praha  08.57 
3  Štěpán Kormout  97  Atletický školní klub Mazurská  08.99 
4  Lukáš Bohata  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.19 
5  Adam Vrubel  99  ASK Slavia Praha  09.29 
6  Vít Marcinčik  Atletický školní klub Mazurská  09.39 
7  Jan Jaroš  98  ASK Slavia Praha  10.19 
Běh 9 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Jiří Ledvinka  97  Spartak Praha 4  08.61 
2  Jakub Prunar  99  USK Praha  08.66 
3  Michal Suchý  99  Atletický školní klub Mazurská  09.11 
4  Martin Melmuka  99  ASK Slavia Praha  09.33 
5  Šimon Formánek  00  ASK Slavia Praha  09.41 
6  Jakub Erben  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.52 
Běh 10 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Matěj Vevera  99  Atletický školní klub Mazurská  08.85 
2  Pavel Puchmajer  00  USK Praha  08.66 
3  Petr Chadt  00  ASK Slavia Praha  09.26 
4  Gabriel Gallovič  99  ASK Slavia Praha  09.45 
5  Daniel Šašek  00  ASK Slavia Praha  09.41 
6  Štěpán Beneš  99  Atletický školní klub Mazurská  10.00 
Běh 11 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Filip Kynych  99  PSK Olymp Praha  09.84 
2  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  10.32 
3  Jakub Randus  02  SJM  10.59 
4  Michal Stuchlík  02  SJM  10.98 
5  Oskar Hahn  03  PSK Olymp Praha  11.86 
6  Alexandr Shaw  04  PSK Olymp Praha  12.43 
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Kateřina Chlapcová  98  ASK ELNA Počerady  08.68 
2  Lea Mitrovičová  98  ASK Slavia Praha  08.92 
3  Natálie Višvaderová  98  ASK Slavia Praha  08.95 
4  Lucie Šimková  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.13 
5  Adriana Petráňová  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.95 
6  Sabrina Seidlová  02  PSK Olymp Praha  10.16 
7  Stefi Seidlová  00  PSK Olymp Praha  10.20 
8  Kateřina Marková  01  PSK Olymp Praha  11.33 
Běh 2 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Anna Kerbachová  00  Spartak Praha 4  08.35 
2  Senta Müllerová  97  ASK Slavia Praha  08.54 
3  Emma Zenkerová  97  USK Praha  08.60 
4  Andrea Duchoňová  99  ASK Slavia Praha  08.96 
5  Jana Santolíková  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.19 
6  Sára Sumegová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.39 
7  Ema Traxmandlová  01  PSK Olymp Praha  10.19 
8  Tereza Kunze  01  PSK Olymp Praha  10.62 
Běh 3 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Johana Kašparová  99  USK Praha  08.64 
2  Tereza Peřinová  97  USK Praha  08.68 
3  Jana Bursová  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.76 
4  Tereza Nemešová  98  SK Kotlářka Praha  08.80 
5  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  09.11 
6  Johana Zafarová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.12 
7  Veronika Šťastná  01  ASK Slavia Praha  09.53 
8  Lucia Vostatková  01  ASK ELNA Počerady  11.20 
Běh 4 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Justýna Baziková  98  Atletický školní klub Mazurská  09.04 
2  Amálie Švábíková  99  ASK Slavia Praha  09.04 
3  Markéta Brázdová  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.33 
4  Veronika Marešová  00  ASK Slavia Praha  09.43 
5  Karolína Taušková  01  ASK ELNA Počerady  09.81 
6  Klára Weiserová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.87 
7  Tereza Gratiasová  98  PSK Olymp Praha  10.00 
8  Barbora Hanzelínová  00  USK Praha  11.07 
Běh 5 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Edita Marková  98  Atletický školní klub Mazurská  09.15 
2  Michaela Hofmanová  99  ASK Slavia Praha  09.49 
3  Jana Střihavková  97  Atletický školní klub Mazurská  09.77 
4  Natálie Tiplicová  00  Atletický školní klub Mazurská  09.81 
5  Anna Šilhavá  02  ASK Slavia Praha  10.31 
6  Klára Sedláková  98  Atletický školní klub Mazurská  10.31 
7  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  10.61 
8  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  10.63 
Běh 6 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Eliška Hrdá  97  SK Kotlářka Praha  08.90 
2  Tereza Farská  97  Atletický školní klub Mazurská  09.03 
3  Barbora Bělohlávková  00  Atletický školní klub Mazurská  09.68 
4  Jana Králová  99  Atletický školní klub Mazurská  09.93 
5  Ema Polívková  00  ASK Slavia Praha  10.10 
6  Helena Fridrichová  99  Atletický školní klub Mazurská  10.37 
7  Barbora Šimáčková  01  ASK Slavia Praha  10.81 
8  Kristýna Sehnalová  97  Atletický školní klub Mazurská  11.29 
Běh 7 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Anna Šimková  98  ASK Slavia Praha  09.35 
2  Kristýna Buršíková  98  Atletický školní klub Mazurská  09.65 
3  Anna Jaškina  01  PSK Olymp Praha  10.13 
4  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  10.45 
5  Eliška Holková  02  PSK Olymp Praha  10.60 
6  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  11.17 
7  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  11.27 
Sára Brendlová  05  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 8 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Eliška Houdová  98  Atletický školní klub Mazurská  09.42 
2  Helena Rösslerová  99  Atletický školní klub Mazurská  09.69 
3  Karolína Římalová  98  Atletický školní klub Mazurská  10.22 
4  Anna Formánková  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.44 
5  Sofie Brodáková  00  Atletický školní klub Mazurská  10.75 
6  Aneta Čubová  00  Atletický školní klub Mazurská  10.86 
7  Lucie Trková  02  PSK Olymp Praha  11.65 
8  Kateřina Šimáčková  04  ASK Slavia Praha  11.83 
Běh 9 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Magdaléna Lisá  98  SK Kotlářka Praha  09.62 
2  Anežka Součková  00  SK Kotlářka Praha  09.95 
3  Anežka Marková  98  SK Kotlářka Praha  10.02 
4  Hana Gurková  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.19 
5  Tereza Ručková  00  SK Kotlářka Praha  10.62 
6  Michaela Soukupová  04  PSK Olymp Praha  11.62 
7  Anežka Holková  05  PSK Olymp Praha  11.67 
Adéla Zindulková  99  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
Běh 10 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Alžběta Dostálová  99  ASK Slavia Praha  08.77 
2  Helena Dobiášová  97  ASK Slavia Praha  09.16 
3  Jana Matějková  99  ASK Slavia Praha  09.87 
4  Tereza Pluhařová  99  SK Kotlářka Praha  09.99 
5  Lea Polívková  03  ASK Slavia Praha  11.25 
6  Agáta Brendlová  05  PSK Olymp Praha  12.35 
7  Marie Machalíková  03  PSK Olymp Praha  12.58 
Běh 11 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Lucie Vohánková  97  PSK Olymp Praha  09.34 
2  Veronika Valešová  00  ASK Slavia Praha  09.65 
3  Karla Fouani  99  ASK Slavia Praha  09.87 
4  Lauren Rebibo  00  ASK Slavia Praha  10.23 
5  Lea Žáčková  00  ASK Slavia Praha  10.99 
6  Adéla Farkašová  00  Atletický školní klub Mazurská  11.55 
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Karolína Jirmanová  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.86 
2  Anna Kerbachová  00  Spartak Praha 4  19.95 
3  Senta Müllerová  97  ASK Slavia Praha  20.92 
4  Adéla Jehličková  99  USK Praha  21.54 
5  Hana Gurková  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.50 
6  Kristýna Sehnalová  97  Atletický školní klub Mazurská  27.70 
Běh 2 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Anna Herynková  98  ASK Slavia Praha  21.06 
2  Nicole Rowlandová  97  USK Praha  21.30 
3  Lucie Šimková  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.41 
4  Barbora Jehličková  99  USK Praha  23.07 
5  Karolína Tomášková  99  SK Kotlářka Praha  23.72 
6  Anežka Marková  98  SK Kotlářka Praha  25.26 
Běh 3 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Dominika Antošová  97  TJ Spartak Vlašim  20.72 
2  Tereza Nemešová  98  SK Kotlářka Praha  21.21 
3  Lea Mitrovičová  98  ASK Slavia Praha  22.06 
4  Eliška Hrdá  97  SK Kotlářka Praha  22.27 
5  Natálie Višvaderová  98  ASK Slavia Praha  22.51 
Kristýna Bouší  96  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Dominika Krupařová  97  PSK Olymp Praha  20.63 
2  Veronika Hamerníková  97  SK Kotlářka Praha  21.02 
3  Zuzana Skácelová  98  USK Praha  21.96 
4  Sára Sumegová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.43 
5  Tereza Vykoupilová  99  ASK Slavia Praha  23.13 
Stefi Seidlová  00  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 5 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Anna D´Ambrosca  98  SK Kotlářka Praha  20.98 
2  Andrea Duchoňová  99  ASK Slavia Praha  21.69 
3  Barbora Schmiedlová  97  ASK ELNA Počerady  22.33 
4  Veronika Marešová  00  ASK Slavia Praha  23.66 
5  Anna Jaškina  01  PSK Olymp Praha  24.79 
Natálie-Anna Vavrousová  98  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 6 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Barbora Chytilová  97  TJ Baník Stříbro  20.98 
2  Veronika Švehlová  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.06 
3  Denisa Pouchová  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.09 
4  Iveta Kundrátová  97  USK Praha  22.56 
5  Karolína Taušková  01  ASK ELNA Počerady  25.83 
6  Tereza Kunze  01  PSK Olymp Praha  26.72 
Běh 7 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tereza Edlová  97  SK Kotlářka Praha  20.54 
2  Kateřina Chrpová  97  USK Praha  21.46 
3  Barbora Lauberová  00  ASK ELNA Počerady  25.45 
4  Helena Fridrichová  99  Atletický školní klub Mazurská  26.46 
5  Sofie Brodáková  00  Atletický školní klub Mazurská  27.42 
6  Julie Trková  02  PSK Olymp Praha  31.41 
Běh 8 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Kristýna Kunická  99  PSK Olymp Praha  22.16 
2  Barbora Bělohlávková  00  Atletický školní klub Mazurská  24.02 
3  Jana Králová  99  Atletický školní klub Mazurská  24.83 
4  Karina Rozhyna  00  USK Praha  25.21 
5  Ema Traxmandlová  01  PSK Olymp Praha  25.22 
6  Anna Šilhavá  02  ASK Slavia Praha  25.43 
Běh 9 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Alžběta Dostálová  99  ASK Slavia Praha  21.42 
2  Aneta Javorská  98  USK Praha  23.16 
3  Michaela Hofmanová  99  ASK Slavia Praha  23.88 
4  Natálie Platilová  99  PSK Olymp Praha  24.76 
5  Adriana Petráňová  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.02 
6  Lenka Panýrková  99  AC Praha 1890  26.79 
Běh 10 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Markéta Brázdová  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.80 
2  Michaela Treglerová  99  ASK Slavia Praha  22.96 
3  Anna Mlčochová  99  ASK Slavia Praha  23.66 
4  Jana Střihavková  97  Atletický školní klub Mazurská  24.28 
5  Tereza Gratiasová  98  PSK Olymp Praha  24.43 
6  Anna Formánková  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  25.90 
Běh 11 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Klára Weiserová  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.48 
2  Karolína Tesařová  00  ASK Slavia Praha  25.23 
3  Adéla Štěpánová  00  ASK Slavia Praha  26.32 
4  Tereza Ručková  00  SK Kotlářka Praha  26.56 
5  Kateřina Marková  01  PSK Olymp Praha  29.21 
6  Adéla Farkašová  00  Atletický školní klub Mazurská  30.60 
Běh 12 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Natálie Tiplicová  00  Atletický školní klub Mazurská  24.50 
2  Eliška Holková  02  PSK Olymp Praha  25.89 
3  Tereza Hloušková  02  PSK Olymp Praha  25.91 
4  Aneta Čubová  00  Atletický školní klub Mazurská  26.27 
5  Viktorie Macháčková  02  PSK Olymp Praha  26.40 
Sabrina Seidlová  02  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 13 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Antonie Tesařová  03  ASK Slavia Praha  27.05 
2  Alžběta Příhodová  04  PSK Olymp Praha  28.10 
3  Dominika Karbanová  03  PSK Olymp Praha  29.09 
4  Anežka Holková  05  PSK Olymp Praha  32.47 
5  Marie Machalíková  03  PSK Olymp Praha  33.61 
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Filip Habrda  97  T. J. Sokol České Budějovice  17.89 
2  Petr Rada  97  PSK Olymp Praha  18.56 
3  Jaroslav Fojtík  99  AK Bílina  18.92 
4  Vít Hartych  97  USK Praha  19.41 
5  Matěj Havlíček  97  TJ Spartak Vlašim  19.83 
6  Radek Moucha  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.91 
Běh 2 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  David Hřebíček  97  Spartak Praha 4  19.66 
2  Tomáš Hanousek  97  ASK Slavia Praha  20.58 
3  Martin Dvořák  99  ASK Slavia Praha  21.72 
4  Tomáš Brejcha  98  ASK Slavia Praha  22.21 
5  Kryštof Kobián  99  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.71 
6  Filip Kynych  99  PSK Olymp Praha  23.62 
Běh 3 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Matěj Sellner  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.38 
2  Vojtěch Müller  99  ASK Slavia Praha  23.48 
3  Martin Kovář  00  USK Praha  23.70 
4  Jakub Suk  01  ASK ELNA Počerady  26.28 
Martin Janský  00  PSK Olymp Praha  DNP 
Daniel Kvapil  99  TJ Dukla Praha  DNP 
Běh 4 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  David Ruda  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.09 
2  Martin Melmuka  99  ASK Slavia Praha  22.85 
3  Lukáš Saněk  00  TJ Dukla Praha  23.32 
4  Quido Čečetka  99  TJ Dukla Praha  25.25 
5  Tomáš Kaiser  01  PSK Olymp Praha  25.47 
Tomáš Hoffman  99  ASK Slavia Praha  DNP 
Běh 5 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Marko Čambor  97  Atletický školní klub Mazurská  20.01 
2  Michael Čambor  97  Atletický školní klub Mazurská  22.15 
3  Adam Čermák  97  ASK Slavia Praha  22.63 
4  Jan Kárník  98  ASK Slavia Praha  23.48 
5  Jan Jaroš  98  ASK Slavia Praha  23.97 
6  Dominik Bednář  98  A. C. Sparta Praha  24.14 
Běh 6 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Jan Schütz  99  A. C. Sparta Praha  22.24 
2  Jan Růžička  99  ASK Slavia Praha  22.46 
3  Tomáš Vágner  99  TJ Dukla Praha  23.18 
4  Filip Sochor  99  ASK Slavia Praha  24.42 
5  Štěpán Beneš  99  Atletický školní klub Mazurská  24.84 
Tomáš Koribský  99  USK Praha  DQ 
Běh 7 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Matěj Běhounek  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.96 
2  Geron Stewart  98  Spartak Praha 4  22.39 
3  Michal Suchý  99  Atletický školní klub Mazurská  22.84 
4  Filip Zettl  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.77 
5  Lukáš Slabý  99  SK Kotlářka Praha  26.92 
Ondřej Mička  99  SK Kotlářka Praha  DNP 
Běh 8 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Jakub Šatoplet  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.25 
2  Petr Chadt  00  ASK Slavia Praha  22.49 
3  Ivan Zavřel  00  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.17 
4  Jakub Krofta  00  AC Praha 1890  23.17 
5  Karel Naxera  00  ASK Slavia Praha  23.18 
6  Miloš Padevět  00  SK Aktis Praha  23.77 
Běh 9 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Vít Marcinčik  Atletický školní klub Mazurská  23.18 
2  Matyáš Vích  99  A. C. Sparta Praha  23.63 
3  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  24.85 
4  Jakub Randus  02  SJM  26.44 
5  Michal Stuchlík  02  SJM  27.71 
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Albert Málek  97  A. C. TEPO Kladno  2:17.35 
2  Jiří Ingeduld  97  T. J. Sokol České Budějovice  2:19.70 
3  Vojtěch Obhlídal  97  SK Kotlářka Praha  2:21.70 
4  Štěpán Kuriš  98  ASK Slavia Praha  2:23.45 
5  Michal Boudník  99  PSK Olymp Praha  2:31.52 
6  Ondřej Štyler  00  PSK Olymp Praha  2:36.65 
7  Victor Nicolas  98  PSK Olymp Praha  2:39.06 
8  Martin Gesl  98  TJ Baník Stříbro  2:46.08 
9  Michal Koubek  01  TJ Dukla Praha  3:07.32 
Běh 2 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jan Kubš  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:34.59 
2  Vilém Merta  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:39.77 
3  Filip Sůva  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:43.21 
4  Dominik Klubal  01  PSK Olymp Praha  2:49.48 
5  Vojtěch Hlaváč  98  ASK Slavia Praha  2:50.86 
6  Šimon Procházka  00  TJ Dukla Praha  2:59.84 
7  Dominik Kodiš  98  TJ Dukla Praha  3:06.98 
8  Tomáš Koubek  01  TJ Dukla Praha  3:07.35 
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Lea Chvalovská  98  SK Kotlářka Praha  2:31.67 
2  Lucie Krupařová  99  PSK Olymp Praha  2:32.24 
3  Anežka Kopecká  97  SK DVOJKA Praha  2:35.39 
4  Jana Prozrová  97  Spartak Praha 4  2:39.03 
5  Veronika Šrámková  98  TJ Baník Stříbro  2:39.84 
6  Tereza Konejlová  00  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:43.71 
7  Martina Baboučková  97  T. J. Sokol České Budějovice  2:43.95 
8  Edita Marková  98  Atletický školní klub Mazurská  2:49.01 
9  Jana Santolíková  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:49.75 
10  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  2:52.49 
Běh 2 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Barbora Němcová  97  PSK Olymp Praha  2:36.77 
2  Karolína Tomášková  99  SK Kotlářka Praha  2:42.70 
3  Jana Matějková  99  ASK Slavia Praha  2:46.29 
4=  Veronika Hamerníková  97  SK Kotlářka Praha  2:51.24 
4=  Natálie Platilová  99  PSK Olymp Praha  2:51.24 
6  Adéla Trousilová  99  AC Praha 1890  2:53.05 
7  Karolína Římalová  98  Atletický školní klub Mazurská  2:55.02 
8  Michaela Treglerová  99  ASK Slavia Praha  2:58.61 
9  Anna Daťková  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:05.27 
10  Helena Rösslerová  99  Atletický školní klub Mazurská  3:14.52 
60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)
Finále (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Andrea Duchoňová  99  ASK Slavia Praha  10.42 
2  Amálie Švábíková  99  ASK Slavia Praha  10.44 
3  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  11.07 
4  Kristýna Kunická  99  PSK Olymp Praha  11.12 
5  Lucie Krupařová  99  PSK Olymp Praha  11.37 
6  Lauren Rebibo  00  ASK Slavia Praha  12.93 
60 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Iveta Rákosníková  97  ASK Slavia Praha  09.45 
2  Denisa Vávrová  98  TJ Baník Stříbro  10.00 
3  Anna Herynková  98  ASK Slavia Praha  10.16 
4  Barbora Hrušková  97  Atletický školní klub Mazurská  10.37 
5  Kateřina Chlapcová  98  ASK ELNA Počerady  10.90 
6  Veronika Švehlová  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.34 
Běh 2 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Dominika Krupařová  97  PSK Olymp Praha  09.67 
2  Natálie-Anna Vavrousová  98  ASK Slavia Praha  10.21 
3  Anna D´Ambrosca  98  SK Kotlářka Praha  10.42 
4  Karolína Jirmanová  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.87 
5  Tereza Nemešová  98  SK Kotlářka Praha  11.31 
6  Anna Sieglová  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.39 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Martin Dvořák  99  ASK Slavia Praha  10.49 
2  Tomáš Vágner  99  TJ Dukla Praha  11.61 
3  Roman Knížek  99  TJ Dukla Praha  11.68 
4  Gabriel Gallovič  99  ASK Slavia Praha  11.75 
Martin Janský  00  PSK Olymp Praha  DNP 
Běh 2 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Matěj Běhounek  99  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.19 
2  Jakub Prunar  99  USK Praha  10.68 
3  Pavel Petřík  99  ASK Slavia Praha  11.22 
4  Adam Vrubel  99  ASK Slavia Praha  12.45 
5  Daniel Šašek  00  ASK Slavia Praha  17.62 
60 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tomáš Capouch  97  ASK Slavia Praha  09.18 
2  Pavel Prchal  98  AK Bílina  09.69 
3  Jan Hibš  97  ASK Slavia Praha  09.73 
4  Ondřej Štogl  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.41 
5  Jiří Soukup  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.62 
6  Pavel Valsa  98  Atletický školní klub Mazurská  12.80 
Běh 2 (středa, 18.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Petr Rada  97  PSK Olymp Praha  08.92 
2  Miroslav Sýkora  97  T. J. Sokol České Budějovice  09.79 
3  Matěj Mach  97  ASK Slavia Praha  10.46 
4  Radek Moucha  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.51 
5  David Havel  98  ASK Slavia Praha  11.29 
6  Petr Šulc  98  ASK Slavia Praha  12.30 
Skok vysoký - Ml. žáci
středa, 18.1.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
3  Hynek Hampel  99  Atletický školní klub Mazurská  1.35 
1  Ludvík Vávra  00  ASK Slavia Praha  1.35 
4  Šimon Kofránek  00  ASK Slavia Praha  1.15 
2  Vojtěch Říha  99  ASK Slavia Praha  1.35 
Skok vysoký - Žáci
středa, 18.1.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
5  Vojtěch Šimek  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.55 
3  Jan Hibš  97  ASK Slavia Praha  1.55 
9  Jan Kisiala  98  ASK Slavia Praha  1.35 
6  Miroslav Sýkora  97  T. J. Sokol České Budějovice  1.50 
4  Tadeáš Štěpánek  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.55 
2  Tomáš Capouch  97  ASK Slavia Praha  1.55 
11  David Havel  98  ASK Slavia Praha  1.25 
8  Jan Cvrček  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.35 
1  Pavel Prchal  98  AK Bílina  1.60 
7  Zdeněk Kubát  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.45 
10  Matěj Mach  97  ASK Slavia Praha  1.30 
Skok daleký - Žákyně
středa, 18.1.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr  Body
1  Tereza Edlová  97  SK Kotlářka Praha  4.89 
2  Anna D´Ambrosca  98  SK Kotlářka Praha  4.82 
3  Emma Zenkerová  97  USK Praha  4.72 
4  Dominika Antošová  97  TJ Spartak Vlašim  4.65 
5  Barbora Hrušková  97  Atletický školní klub Mazurská  4.61 
6  Denisa Vávrová  98  TJ Baník Stříbro  4.61 
7  Barbora Chytilová  97  TJ Baník Stříbro  4.58 
8  Tereza Peřinová  97  USK Praha  4.53 
9  Adéla Jehličková  99  USK Praha  4.40 
10  Justýna Baziková  98  Atletický školní klub Mazurská  4.38 
11  Zuzana Skácelová  98  USK Praha  4.30 
12  Jana Bursová  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.30 
13  Tereza Parásková  00  SK Kotlářka Praha  4.25 
14  Johana Kašparová  99  USK Praha  4.15 
15  Kristýna Bouší  96  TJ Dukla Praha  4.12 
16  Nicole Rowlandová  97  USK Praha  4.12 
17  Barbora Jehličková  99  USK Praha  4.09 
18  Johana Zafarová  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.03 
19  Tereza Farská  97  Atletický školní klub Mazurská  3.88 
20  Eliška Palátová  98  ASK Slavia Praha  3.80 
21  Tereza Pluhařová  99  SK Kotlářka Praha  3.53 
22  Anna Šimková  98  ASK Slavia Praha  3.52 
23  Eliška Houdová  98  Atletický školní klub Mazurská  3.46 
24  Anežka Součková  00  SK Kotlářka Praha  3.16 
25  Klára Sedláková  98  Atletický školní klub Mazurská  3.14 
Skok daleký - Žáci
středa, 18.1.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr  Body
1  Pavel Prchal  98  AK Bílina  4.78 
2  Radek Moucha  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.76 
3  Jan Cvrček  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.43 
4  Jiří Soukup  98  Sokol Král.Vinohrady Praha  4.26 
5  Štěpán Kormout  97  Atletický školní klub Mazurská  4.19 
6  Pavel Valsa  98  Atletický školní klub Mazurská  3.87 
7  Tomáš Loužecký  98  SK Kotlářka Praha  3.85 
Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně
středa, 18.1.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Aneta Kopecká  99  USK Praha  07.55 
2  Anna Daťková  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.37 
3  Karla Fouani  99  ASK Slavia Praha  06.98 
4  Tereza Vykoupilová  99  ASK Slavia Praha  06.26 
5  Veronika Valešová  00  ASK Slavia Praha  05.95 
6  Amálie Švábíková  99  ASK Slavia Praha  05.85 
7  Vanessa Kollerová  00  ASK Slavia Praha  05.43 
8  Lea Žáčková  00  ASK Slavia Praha  05.30 
9  Barbora Hanzelínová  00  USK Praha  04.64 
Vrh koulí 3kg - Žákyně
středa, 18.1.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Iveta Rákosníková  97  ASK Slavia Praha  08.75 
2  Kateřina Švehlová  97  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.28 
3  Anna Herynková  98  ASK Slavia Praha  08.28 
4  Natálie-Anna Vavrousová  98  ASK Slavia Praha  08.17 
5  Eliška Palátová  98  ASK Slavia Praha  07.71 
6  Helena Dobiášová  97  ASK Slavia Praha  07.48 
7  Magdaléna Lisá  98  SK Kotlářka Praha  06.87 
8  Anna Sieglová  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.80 
9  Anežka Marková  98  SK Kotlářka Praha  05.52 
10  Kristýna Buršíková  98  Atletický školní klub Mazurská  05.34 
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
středa, 18.1.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Jaroslav Fojtík  99  AK Bílina  11.71 
2  Adam Pekárek  99  ASK Slavia Praha  09.60 
3  Martin Melmuka  99  ASK Slavia Praha  08.88 
4  Matěj Vevera  99  Atletický školní klub Mazurská  08.56 
5  Tomáš Nejedlík  00  ASK Slavia Praha  08.19 
6  Marek Horčička  99  ASK Slavia Praha  07.64 
7  Miloš Padevět  00  SK Aktis Praha  06.27 
Vrh koulí 4kg - Žáci
středa, 18.1.2012
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body
1  Ondřej Houška  97  AK Most  13.71 
2  Martin Jirkal  97  AK Bílina  11.99 
3  Marko Čambor  97  Atletický školní klub Mazurská  11.42 
4  Michael Čambor  97  Atletický školní klub Mazurská  10.03 
5  Jiří Ledvinka  97  Spartak Praha 4  09.92 
6  Miloslav Oberdorfer  97  USK Praha  09.88 
7  Tomáš Capouch  97  ASK Slavia Praha  09.82 
8  Jan Hibš  97  ASK Slavia Praha  09.41 
9  Lukáš Bohata  98  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.58 
10  Zdeněk Kubát  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.22 
11  Matěj Mach  97  ASK Slavia Praha  07.52 
12  Štěpán Kuriš  98  ASK Slavia Praha  07.43 
13  Tadeáš Štěpánek  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.42 
14  Jan Kisiala  98  ASK Slavia Praha  06.87 
15  David Havel  98  ASK Slavia Praha  06.71 
16  Tomáš Loužecký  98  SK Kotlářka Praha  06.68 
17  Tobiáš Kosík  98  USK Praha  06.63 
18  Ondřej Štogl  98  TJ Stodůlky Praha, o.s.  06.13 
19  Jakub Erben  98  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.99 
20  Vojtěch Hlaváč  98  ASK Slavia Praha  05.83 
21  Jan Jaroš  98  ASK Slavia Praha  05.81