Veřejné halové závody žactva (5.1.2012)
Datum konání: 5.1.2012
Místo konání: Praha-Juliska
Pořadatel: TJ Dukla Praha
Výsledky zpracoval: Josef Drábek
Ředitel závodu: Mgr. Josef Jičínský
Hlavní rozhodčí: Ing. Ferdinand Bort
Technický delegát:
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.34 
2  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.96 
3  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  09.00 
4  Jakub Faměra  98  TJ Dukla Praha  09.99 
Rozběh 2 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  08.60 
2  Zdeněk Dryák  980514  SK Aktis Praha  08.94 
3  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  09.11 
4  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  09.49 
Rozběh 3 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  08.19 
2  Tomáš Novotný  97  ASK Slavia Praha  08.38 
3  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  09.30 
4  Martin Faměra  98  TJ Dukla Praha  09.46 
Rozběh 4 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.84 
2  Adam Čermák  971121  ASK Slavia Praha  09.10 
3  Adam Řihák  98  TJ Dukla Praha  09.68 
4  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  09.89 
Rozběh 5 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
4  Dominik Kodiš  980730  TJ Dukla Praha  11.16 
1  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  07.78 
2  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  08.26 
3  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  08.79 
Rozběh 6 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  08.03 
2  Jiří Valášek  970521  ASK Slavia Praha  08.42 
3  Jiří Zeman  97  TJ Dukla Praha  08.84 
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  07.77 
2  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  08.08 
3  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  08.18 
4  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  08.44 
Finále B (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.21 
2  Tomáš Novotný  97  ASK Slavia Praha  08.32 
3  Jiří Valášek  970521  ASK Slavia Praha  08.38 
4  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  08.60 
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  08.51 
2  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  09.78 
3  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  09.98 
Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
Rozběh 2 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  08.13 
2  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  08.67 
3  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  09.23 
4  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  10.00 
Rozběh 3 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.28 
2  Natálie Myslíková  97  TJ Dukla Praha  08.61 
3  Kristýna Sehnalová  975525  Atletický školní klub Mazurská  11.28 
Jana Střihavková  97  Atletický školní klub Mazurská  NP 
Rozběh 4 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Dominika Krupařová  975329  PSK Olymp Praha  08.86 
2  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  08.93 
3  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  09.07 
4  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  09.28 
Rozběh 5 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  09.13 
2  Kristýna Buršíková  98  Atletický školní klub Mazurská  10.04 
3  Michala Cichrová  985520  TJ Dukla Praha  10.16 
Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  08.09 
2  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.29 
3  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  08.43 
4  Natálie Myslíková  97  TJ Dukla Praha  08.46 
Finále B (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  08.69 
2  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  08.84 
3  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.94 
4  Dominika Krupařová  975329  PSK Olymp Praha  09.00 
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  09.17 
2  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.27 
3  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  09.51 
4  Lukáš Hoke  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.36 
Rozběh 2 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.27 
Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  09.27 
3  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  09.51 
4  Filip Sochor  991230  ASK Slavia Praha  10.06 
Rozběh 3 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Adam Šutliarský  99  TJ Dukla Praha  09.15 
2  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.27 
3  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  09.45 
4  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  09.58 
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  09.09 
2  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.10 
3  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  09.17 
4  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.38 
Adam Šutliarský  99  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  09.14 
2  Natálie Tiplicová  006025  Atletický školní klub Mazurská  09.62 
3  Linda Fialová  005924  SK Kotlářka Praha  09.71 
4  Daniela Hanzalová  006003  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.52 
Rozběh 2 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  08.40 
2  Eliška Semecká  00  TJ Dukla Praha  09.17 
3  Nikola Štucaurová  005426  Atletický školní klub Mazurská  09.36 
4  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.93 
Rozběh 3 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.50 
2  Jana Matějková  99  ASK Slavia Praha  09.66 
3  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  09.70 
4  Helena Fridrichová  99  Atletický školní klub Mazurská  10.24 
Rozběh 4 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.84 
2  Kristýna Kunická  99  PSK Olymp Praha  09.09 
3  Jana Králová  99  Atletický školní klub Mazurská  10.12 
Rozběh 5 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.85 
2  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  09.40 
3  Johana Fialová  995731  SK Kotlářka Praha  09.89 
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Anna Kerbachová  005309  Spartak Praha 4  08.39 
2  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.96 
3  Kristýna Kunická  99  PSK Olymp Praha  09.06 
4  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  09.09 
60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  11.49 
2  Kristýna Kunická  99  PSK Olymp Praha  11.53 
3  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  11.95 
4  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.89 
5  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  13.27 
6  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.49 
7  Barbora Bělohlávková  005228  Atletický školní klub Mazurská  13.60 
8  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  13.80 
60 m překážek - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  09.81 
2  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.84 
3  Natálie Myslíková  97  TJ Dukla Praha  09.88 
4  Dominika Krupařová  975329  PSK Olymp Praha  09.96 
5  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  10.42 
6  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  10.58 
7  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  10.79 
8  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.58 
9  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  11.96 
60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  11.10 
2  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  12.27 
3  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  12.58 
Michal Meinelt  00  SK Aktis Praha  DNP 
60 m překážek - Žáci (Běh)
Běh 1 (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Body  Reakce
1  Petr Rada  971214  PSK Olymp Praha  08.95 
2  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  09.22 
3  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  09.75 
4  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  10.59 
5  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.61 
6  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.12 
7  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.17 
8  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  11.57 
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr  Body
1  Adam Šufliarský  990504  TJ Dukla Praha  4.46 
2  Tomáš Nejedlík  000117  ASK Slavia Praha  4.25 
3  Jan Růžička  990705  ASK Slavia Praha  4.22 
4  Ondřej Černý  990304  ASK Slavia Praha  4.13 
5  Lukáš Pařízek  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.87 
6  Jan Herman  990120  ASK Slavia Praha  3.79 
7  Roman Knížek  990407  TJ Dukla Praha  3.70 
8  Lukáš Schwarczinger  000626  TJ Dukla Praha  3.62 
9  Filip Sochor  991230  ASK Slavia Praha  3.55 
10  Matěj Šach  990312  SK Kotlářka Praha  3.45 
11  Jakub Rada  000225  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.32 
12  Lukáš Hoke  00  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.24 
13  Michal Meinelt  00  SK Aktis Praha  3.19 
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr  Body
1  Jan Kisiala  980410  ASK Slavia Praha  5.08 
2  Radek Moucha  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.96 
3  Jan Cvrček  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.83 
4  Tomáš Capouch  970424  ASK Slavia Praha  4.81 
5  Tadeáš Štěpánek  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.79 
6  Zdeněk Dryák  980514  SK Aktis Praha  4.42 
7  David Havel  980621  ASK Slavia Praha  4.33 
8  Victor Nicolas  980814  PSK Olymp Praha  4.25 
9  Matěj Mach  971117  ASK Slavia Praha  4.22 
10  Petr Urbánek  980813  ASK Slavia Praha  4.13 
11  Jiří Valášek  970521  ASK Slavia Praha  4.05 
12  Jiří Soukup  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  4.02 
13  Jiří Zeman  97  TJ Dukla Praha  3.98 
14  Tomáš Hanousek  970903  ASK Slavia Praha  3.71 
15  Martin Faměra  98  TJ Dukla Praha  3.69 
16  Martin Mikula  980921  TJ Dukla Praha  3.49 
17  Jakub Faměra  98  TJ Dukla Praha  3.31 
18  Jan Jaroš  980423  ASK Slavia Praha  3.24 
19  Adam Řihák  98  TJ Dukla Praha  2.91 
20  Dominik Kodiš  980730  TJ Dukla Praha  2.74 
21  Tomáš Brejcha  981008  ASK Slavia Praha  0 
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr  Body
1  Tereza Parásková  006021  SK Kotlářka Praha  4.12 
2  Lucie Krupařová  995711  PSK Olymp Praha  3.98 
3  Tereza Háková  996107  PSK Olymp Praha  3.76 
4  Barbora Patočková  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.70 
5  Anna Daťková  005505  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.61 
6  Linda Fialová  005924  SK Kotlářka Praha  3.53 
7  Helena Rosslerová  99  Atletický školní klub Mazurská  3.47 
8  Johana Fialová  995731  SK Kotlářka Praha  3.42 
9  Natálie Müllerová  005829  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.27 
10  Tereza Vernerová  005127  SK Kotlářka Praha  3.26 
11  Karolína Uhrová  995426  SK Kotlářka Praha  3.25 
12  Eliška Semecká  00  TJ Dukla Praha  3.22 
13  Daniela Hanzalová  006003  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.05 
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (čtvrtek, 5.1.2012)
Poř.  Jméno  Ročník  Oddíl/stát  Výkon  Vítr  Reg.výkon  Reg. vítr  Body
1  Dominika Paťková  975704  TJ Dukla Praha  5.00 
2  Karolína Jirmanová  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.86 
3  Tereza Semecká  985913  TJ Dukla Praha  4.77 
4  Natálie Myslíková  97  TJ Dukla Praha  4.66 
5  Anna D´Ambrosca  985216  SK Kotlářka Praha  4.41 
6  Barbora Hrušková  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.28 
7  Barbora Němcová  975417  PSK Olymp Praha  4.08 
8  Veronika Švehlová  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.04 
9  Tereza Farská  975904  Atletický školní klub Mazurská  3.96 
10  Lucie Jarešová  985505  SK Kotlářka Praha  3.95 
11  Edita Marková  985312  Atletický školní klub Mazurská  3.95 
12  Justýna Baziková  985514  Atletický školní klub Mazurská  3.72 
13  Tereza Nidetzká  976220  SK Kotlářka Praha  3.68 
14  Tereza Gratiasová  985805  PSK Olymp Praha  3.45 
15  Karolína Římalová  986213  Atletický školní klub Mazurská  3.44 
16  Jana Střihavková  97  Atletický školní klub Mazurská  3.40 
17  Kristýna Sehnalová  975525  Atletický školní klub Mazurská  2.88 
18  Klára Sedláková  985318  Atletický školní klub Mazurská  0.00 
Michala Cichrová  985520  TJ Dukla Praha  DNP