Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích
Datum konání: 15-16.10.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: USK Praha a SK ZŠ Jeseniova
Výsledky zpracoval: Weberová Jaroslava
Ředitel závodu: Ruda Jan
Hlavní rozhodčí: Mácha Karel
Technický delegát:
Poznámka: měřeno kamerou Omega
60 m/Ml. žákyně Běh1 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.32  752
2  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  08.38  735
3  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  08.57  681
4  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  08.59  676
5  Kašparová Johana  995426  USK Praha  08.61  670
6  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  08.90  592
7  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  08.98  571
8  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  09.22  511
60 m/Ml. žákyně Běh2 w-0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  08.65  659
2  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  08.74  635
3  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  09.01  564
4  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  09.11  538
5  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  09.12  536
6  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  09.13  533
7  Fořtová Petra  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.17  523
8  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  09.22  511
60 m/Ml. žákyně Běh3 w-0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  09.16  526
2  Bíbrlíková Denisa  985406  USK Praha  09.31  489
3  Švehlová Veronika  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.32  487
4  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  09.34  482
5  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  09.48  449
6  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.70  400
7  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.73  393
8  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  10.14  308
60 m/Ml. žákyně Běh4 w+1.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Patočková Barbora  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.79  621
2  Burajová Patricie  995408  SK DVOJKA Praha  09.17  523
3  Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  09.27  499
4  Javorská Aneta  986120  USK Praha  09.49  447
5  Sluková Michaela  986215  USK Praha  09.50  444
6  Poschlová Tereza  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.61  419
7  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  09.90  357
8  Franková Agáta  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.92  353
60 m/Ml. žákyně Běh5 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Součková Dora  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.03  558
2  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  09.22  511
3  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  09.34  482
4  Neubauerová Marie  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.40  468
5  Špačková Jitka  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.46  454
6  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  09.58  426
7  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.64  218
60 m/Ml. žáci Běh1 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  08.18  509
2  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.19  506
3  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  08.37  457
4  Prunar Jakub  990510  USK Praha  08.60  398
Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  08.60  398
6  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.61  396
7  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  08.76  359
8  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  09.15  272
60 m/Ml. žáci Běh2 w-1.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Račko Martin  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.28  481
2  Štogl Ondřej  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.56  408
3  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  08.67  381
4  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.69  376
5  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  08.88  331
6  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  08.93  320
7  Kubát Zdeněk  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.02  300
8  Šmída David  980904  USK Praha  09.06  291
60 m/Ml. žáci Běh3 w+1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Moucha Radek  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.20  503
2  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.27  484
3  Sellner Matěj  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.98  309
4  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  09.11  280
5  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.14  274
6  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  09.15  272
7  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  09.32  237
8  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  09.34  233
60 m/Ml. žáci Běh4 w+1.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  08.93  320
2  Kosík Tobiáš  981014  USK Praha  09.04  295
3  Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  09.13  276
4  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.27  247
5  Zahradník Jiří  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.43  216
6  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  09.51  201
7  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  09.58  188
8  Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  09.59  187
60 m/Ml. žáci Běh5 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  08.77  357
2  Rákosník Jan  990323  USK Praha  08.83  343
3  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  09.01  302
4  Kalabis David  980406  USK Praha  09.20  261
5  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  09.36  229
6  Šmída Daniel  980904  USK Praha  09.37  227
7  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  09.50  203
60 m/Žáci Běh1 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  07.87  598
2  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.91  586
3  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.92  583
4  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.06  542
5  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  08.36  460
Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  NP 
Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  NP 
60 m/Žáci Běh2 w+0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Doležal Jan  960606  TJ Sokol Hradec Králové  07.57  690
2  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  08.08  537
3  Hartych Vít  970529  USK Praha  08.09  534
4  Uhlíř Jakub  960203  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín  08.10  531
Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.10  531
6  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  08.14  520
7  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  08.35  462
60 m/Žáci Běh3 w+1.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Müller Adam  970306  USK Praha  08.48  428
2  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.50  423
3  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  08.54  413
4  Zeiler Vilém  970317  AK Most  08.61  396
5  Houška Ondřej  970222  AK Most  08.78  354
6  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  08.84  340
7  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.93  320
100 m/Dorostenci Běh1 w+0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  11.48  757
2  Canini Dominik  950303  AK Most  11.78  695
3  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  11.79  693
4  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  11.95  661
5  Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  11.97  657
6  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  12.02  647
7  Kubeš Jan  940619  SK Kotlářka Praha  12.05  641
8  Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  12.15  622
100 m/Dorostenci Běh2 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  12.09  633
2  Kubeš Jiří  950403  ATLETCLUB Nýřany  12.18  616
3  Korál Josef  951108  ASK Slavia Praha  12.25  603
4  Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  12.38  578
5  Macháček Stanislav  940409  AC Kovošrot Praha  12.51  554
6  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  12.64  531
7  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.67  525
8  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.71  518
100 m/Dorostenci Běh3 w+1.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  11.87  677
2  Klimuškin Šimon  950226  SK Aritma Praha  12.53  551
3  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  12.69  522
4  Ledl Tomáš  951019  AK Most  12.82  499
5  Berzsi Gabriel  950110  SK Aritma Praha  13.06  458
100 m/Junioři Běh1 w+1.8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dvořák Dominik  920609  ASK Slavia Praha  11.16  825
2  Votinský Ondřej  920107  SK Kotlářka Praha  11.58  736
3  Havelka Vít  930428  ASK Slavia Praha  11.63  725
4  Král Lukáš  920613  ASK Slavia Praha  11.66  719
5  Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  12.21  610
100 m/Junioři Běh2 w-1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Gottlieb Vojtěch  930921  ASK Slavia Praha  11.69  713
2  Matzner Lukáš  930515  SK Kotlářka Praha  12.10  631
3  Vykoukal Matěj  930319  ASK Slavia Praha  12.35  584
4  Kondr Lukáš  930505  AK Most  12.36  582
5  Němeček Jan  930815  ASK Slavia Praha  12.37  580
100 m/Muži w+1.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Fischer Radek  910609  Spartak Praha 4  11.22  812
2  Štrouf Martin  910212  ASK Slavia Praha  11.49  755
3  Iglič Marko  910408  ASK Slavia Praha  12.09  633
4  Hunčovský Ondřej  901222  TJ Neratovice  12.14  624
5  Voldřich Michal  880718  SK Aktis Praha  12.16  620
6  Koptík Tomáš  830413  ASK Slavia Praha  12.22  608
100 m/Muži 2 w-0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
5  Král David  870922  ASK Slavia Praha  12.11  629
8  Zaspal Petr  890416  AC Kovošrot Praha  12.34  586
9  Zvonař Jakub  850214  ASK Slavia Praha  12.46  563
10  Rejthar Filip  850509  ASK Slavia Praha  12.54  549
11  Skalický Pavel  711027  SK Aktis Praha  12.98  471
150 m/Žákyně Běh1 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  20.23  750
2  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  20.45  724
3  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  20.64  703
4  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  21.13  649
5  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  21.46  614
6  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  21.52  607
7  Tučková Jana  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.88  570
150 m/Žákyně Běh2 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  20.94  670
2  Bartošová Martina  976111  SK Kotlářka Praha  20.94  670
3  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  21.38  622
4  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  21.60  599
5  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  21.68  591
6  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  22.79  481
7  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.32  432
150 m/Žákyně Běh3 w-0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  21.98  560
2  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.10  548
3  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  22.34  524
4  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.04  457
5  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  23.10  452
6  Mařasová Kristýna  965116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.21  442
7  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  23.32  432
200 m/Dorostenky Běh1 w-0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Klailová Kateřina  955830  AK ŠKODA Plzeň  27.25  691
2  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  27.26  690
3  Hrachovcová Monika  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.41  599
4  Caisová Hana  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.64  581
5  Řeháková Karolína  955502  SK Kotlářka Praha  28.91  561
200 m/Dorostenky Běh2 w+0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Schwanová Denisa  945723  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.09  548
2  Píšová Martina  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.64  508
3  Capouchová Barbora  945625  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.36  457
4  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  30.48  449
5  Seimlová Kristýna  956227  PSK Olymp Praha  32.49  322
200 m/Ženy Běh1 w-0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dlugošová Monika  855808  SK Kotlářka Praha  26.76  732
2  Pecková Jarmila  815602  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.72  653
3  Dupalová Petra  876123  A. C. Sparta Praha  28.43  597
4  Gažúrová Tereza  905418  SK Kotlářka Praha  28.67  579
5  Václavková Žaneta  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  28.90  562
200 m/Ženy Běh2 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Buřilová Klára  905528  PSK Olymp Praha  28.64  581
2  Jordáková Adéla  935402  TJ Dukla Praha  29.08  548
3  Belzová Markéta  866016  A. C. Sparta Praha  30.15  472
4  Kaucká Petra  87  FTVS UK  30.49*  448
5  Milesová Iva  775305  PSK Olymp Praha  31.39  389
400 m/Dorostenci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  55.34  585
2  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  55.56  577
3  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  57.62  498
4  Klimuškin Šimon  950226  SK Aritma Praha  58.19  477
5  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  59.12  444
6  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  59.52  430
7  Berzsi Gabriel  950110  SK Aritma Praha  61.57  361
8  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  65.28  251
400 m/Dorostenci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  54.32  626
2  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  55.90  563
3  Kubeš Jiří  950403  ATLETCLUB Nýřany  58.21  476
4  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  59.21  440
5  Korál Josef  951108  ASK Slavia Praha  60.29  403
6  Macháček Stanislav  940409  AC Kovošrot Praha  60.30  403
400 m/Dorostenci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  54.72  610
2  Canini Dominik  950303  AK Most  56.63  535
3  Kubeš Jan  940619  SK Kotlářka Praha  57.02  520
4  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  62.38  336
5  Ledl Tomáš  951019  AK Most  63.50  302
Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  NF 
Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  NP 
400 m/Junioři Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vykoukal Matěj  930319  ASK Slavia Praha  54.53  618
2  Gottlieb Vojtěch  930921  ASK Slavia Praha  54.85  605
3  Matzner Lukáš  930515  SK Kotlářka Praha  54.98  600
4  Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  59.01  447
5  Němeček Jan  930815  ASK Slavia Praha  60.58  394
400 m/Junioři Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Král Lukáš  920613  ASK Slavia Praha  52.58  700
2  Dvořák Dominik  920609  ASK Slavia Praha  53.23  672
3  Votinský Ondřej  920107  SK Kotlářka Praha  54.06  637
4  Havelka Vít  930428  ASK Slavia Praha  54.24  630
Kondr Lukáš  930505  AK Most  NP 
400 m/Muži Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Iglič Marko  910408  ASK Slavia Praha  56.56  538
2  Král David  870922  ASK Slavia Praha  56.87  526
3  Zvonař Jakub  850214  ASK Slavia Praha  57.05  519
4  Rejthar Filip  850509  ASK Slavia Praha  58.84  454
5  Skalický Pavel  711027  SK Aktis Praha  61.23  372
400 m/Muži Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Fischer Radek  910609  Spartak Praha 4  49.70  828
2  Štrouf Martin  910212  ASK Slavia Praha  54.13  634
3  Hunčovský Ondřej  901222  TJ Neratovice  55.31  586
4  Koptík Tomáš  830413  ASK Slavia Praha  56.83  527
5  Voldřich Michal  880718  SK Aktis Praha  58.49  466
6  Zaspal Petr  890416  AC Kovošrot Praha  58.63  461
800 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  2:48.74  477
2  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  3:06.12  310
3  Javorská Aneta  986120  USK Praha  3:08.09  294
4  Neubauerová Marie  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:08.15  293
5  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  3:09.76  280
6  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  3:12.79  255
7  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  3:13.87  247
8  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  3:14.26  244
9  Poschlová Tereza  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:18.06  216
10  Špačková Jitka  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:18.37  213
11  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  3:18.45  213
12  Franková Agáta  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:20.05  201
13  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  3:21.10  194
800 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  2:41.09  560
2  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  2:46.16  504
3  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  2:46.41  502
4  Součková Dora  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:47.68  488
5  Patočková Barbora  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:48.37  481
6  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  2:52.63  437
7  Fořtová Petra  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:01.17  354
8  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  3:04.05  328
9  Švehlová Veronika  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:04.15  328
10  Sluková Michaela  986215  USK Praha  3:07.29  300
11  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  3:14.38  243
12  Burajová Patricie  995408  SK DVOJKA Praha  3:23.89  175
13  Bíbrlíková Denisa  985406  USK Praha  4:21.15  0
800 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  2:33.85  645
2  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:35.64  624
3  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  2:39.21  582
4  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  2:41.29  558
5  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  2:42.67  543
6  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  2:48.97  474
7  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  2:53.19  431
8  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  2:54.31  420
9  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  2:55.70  406
10  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  2:57.54  388
11  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  3:01.25  354
12  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  3:04.81  322
13  Kašparová Johana  995426  USK Praha  3:12.88  255
800 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  2:35.55  625
2  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  2:44.55  522
3  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  2:45.29  514
4  Tučková Jana  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:51.00  453
5  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  2:53.84  424
6  Mařasová Kristýna  965116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:01.01  356
7  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  3:01.95  347
8  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:02.24  345
9  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:07.27  301
10  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:07.42  299
Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  DNP 
800 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  2:47.89  486
2  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  2:51.83  445
3  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  2:55.56  408
4  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  2:56.49  398
5  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  2:56.57  398
6  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  2:56.94  394
7  Bartošová Martina  976111  SK Kotlářka Praha  3:03.01  338
8  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  3:08.03  294
9  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  3:09.45  282
10  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  3:11.26  268
800 m/Dorostenky Běh
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Hrachovcová Monika  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:25.33  753
2  Klailová Kateřina  955830  AK ŠKODA Plzeň  2:34.47  638
3  Caisová Hana  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:39.80  575
4  Schwanová Denisa  945723  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:42.66  543
5  Řeháková Karolína  955502  SK Kotlářka Praha  2:47.52  490
6  Píšová Martina  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:48.62  478
7  Capouchová Barbora  945625  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:51.88  444
8  Seimlová Kristýna  956227  PSK Olymp Praha  2:55.60  407
9  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  2:59.28  372
10  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  3:18.47  213
800 m/Ženy Běh
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dupalová Petra  876123  A. C. Sparta Praha  2:23.87  772
2  Milesová Iva  775305  PSK Olymp Praha  2:32.36  664
3  Pecková Jarmila  815602  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:38.59  589
4  Dlugošová Monika  855808  SK Kotlářka Praha  2:39.31  581
5  Belzová Markéta  866016  A. C. Sparta Praha  2:44.96  517
6  Buřilová Klára  905528  PSK Olymp Praha  2:45.62  510
7  Jordáková Adéla  935402  TJ Dukla Praha  2:46.03  506
8  Václavková Žaneta  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  2:46.69  499
9  Gažúrová Tereza  905418  SK Kotlářka Praha  2:47.89  486
10  Kaucká Petra  87  FTVS UK  2:48.43*  480
800 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  2:37.08  419
2  Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  2:39.64  394
3  Kubát Zdeněk  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:40.48  386
4  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  2:40.60  385
5  Kalabis David  980406  USK Praha  2:43.01  362
6  Sellner Matěj  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:45.06  343
7  Zahradník Jiří  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:48.49  312
8  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  2:49.04  308
9  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  2:56.86  244
10  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  2:58.21  233
11  Šmída David  980904  USK Praha  2:58.27  233
12  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  2:59.83  221
13  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  3:08.60  160
800 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  2:35.91  431
2  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  2:38.09  409
3  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  2:39.33  397
4  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  2:41.81  373
5  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  2:44.56  348
6  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  3:00.52  216
7  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  3:01.45  209
8  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  3:02.28  203
9  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  3:03.25  196
10  Rákosník Jan  990323  USK Praha  3:04.89  185
11  Kosík Tobiáš  981014  USK Praha  3:08.67  160
12  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  3:11.20  144
13  Šmída Daniel  980904  USK Praha  3:17.76  107
800 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Moucha Radek  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:27.36  521
2  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:27.61  518
3  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  2:28.59  507
4  Prunar Jakub  990510  USK Praha  2:29.94  493
5  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:30.56  486
6  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  2:30.77  484
7  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  2:36.70  423
8  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:37.35  416
9  Račko Martin  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:37.38  416
10  Štogl Ondřej  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:42.18  370
11  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  2:49.50  304
12  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  2:50.19  298
13  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:05.59  180
1000 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Müller Adam  970306  USK Praha  3:06.50  602
2  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  3:09.52  574
3  Hartych Vít  970529  USK Praha  3:11.12  559
4  Doležal Jan  960606  TJ Sokol Hradec Králové  3:13.23  540
5  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:16.19  514
6  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:18.69  493
7  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  3:19.17  489
8  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  3:22.31  462
9  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:24.25  446
10  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:24.59  444
11  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:25.33  438
12  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  3:26.25  430
13  Uhlíř Jakub  960203  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín  3:28.64  411
14  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  3:28.74  410
15  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  3:32.66  380
16  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  3:36.84  349
17  Zeiler Vilém  970317  AK Most  3:53.51  237
Houška Ondřej  970222  AK Most  NF 
Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  NP 
Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  NP 
Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  NP 
1500 m/Dorostenci Běh
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  4:41.89  668
2  Berzsi Gabriel  950110  SK Aritma Praha  4:47.60  633
3  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:06.87  521
4  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:10.04  503
5  Kubeš Jan  940619  SK Kotlářka Praha  5:10.14  503
6  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  5:12.11  492
7  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  5:14.27  480
8  Macháček Stanislav  940409  AC Kovošrot Praha  5:15.02  476
9  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  5:24.58  426
10  Kubeš Jiří  950403  ATLETCLUB Nýřany  5:28.52  407
11  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  5:32.45  387
12  Ledl Tomáš  951019  AK Most  5:39.99  351
13  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  5:47.13  319
14  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  5:48.66  312
15  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  5:58.75  269
16  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  6:12.41  216
Klimuškin Šimon  950226  SK Aritma Praha  NP 
Canini Dominik  950303  AK Most  NF 
Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  NP 
Korál Josef  951108  ASK Slavia Praha  NP 
Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  NP 
1500 m/Junioři Běh
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Havelka Vít  930428  ASK Slavia Praha  4:52.84  602
2  Král Lukáš  920613  ASK Slavia Praha  4:54.55  592
3  Vykoukal Matěj  930319  ASK Slavia Praha  4:55.76  584
4  Votinský Ondřej  920107  SK Kotlářka Praha  5:05.09  531
5  Gottlieb Vojtěch  930921  ASK Slavia Praha  5:16.53  468
6  Dvořák Dominik  920609  ASK Slavia Praha  5:24.16  429
7  Matzner Lukáš  930515  SK Kotlářka Praha  5:25.41  422
8  Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  5:28.19  408
9  Němeček Jan  930815  ASK Slavia Praha  5:45.18  328
Kondr Lukáš  930505  AK Most  NP 
1500 m/Muži
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Fischer Radek  910609  Spartak Praha 4  4:28.76  753
2  Hunčovský Ondřej  901222  TJ Neratovice  4:48.12  630
3  Zvonař Jakub  850214  ASK Slavia Praha  5:00.61  556
4  Štrouf Martin  910212  ASK Slavia Praha  5:09.00  509
5  Iglič Marko  910408  ASK Slavia Praha  5:19.04  455
6  Zaspal Petr  890416  AC Kovošrot Praha  5:26.65  416
7  Rejthar Filip  850509  ASK Slavia Praha  5:27.08  414
8  Král David  870922  ASK Slavia Praha  5:29.18  403
9  Voldřich Michal  880718  SK Aktis Praha  5:32.44  387
Skalický Pavel  711027  SK Aktis Praha  NP 
Koptík Tomáš  830413  ASK Slavia Praha  NP 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kašparová Johana  995426  USK Praha  10.55  613
2  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  10.72  583
3  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  10.79  571
4  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  11.00  537
5  Sluková Michaela  986215  USK Praha  12.79  280
6  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  13.32  218
7  Neubauerová Marie  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.40  210
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  10.29  659
2  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  11.91  397
3  Javorská Aneta  986120  USK Praha  12.02  381
4  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  12.04  378
5  Fořtová Petra  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.46  321
6  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  12.75  285
7  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  13.06  248
60 m překážek/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  09.99  714
2  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.22  672
3  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.94  392
4  Švehlová Veronika  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.38  332
5  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  12.40  329
6  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  12.48  319
7  Bíbrlíková Denisa  985406  USK Praha  12.68  293
8  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  13.03  251
60 m překážek/Ml. žákyně Běh4 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  10.59  606
2  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  11.85  405
3  Burajová Patricie  995408  SK DVOJKA Praha  11.98  387
4  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  12.20  356
5  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  12.58  306
6  Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  13.13  240
7  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  14.09  142
8  Franková Agáta  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.23  130
60 m překážek/Ml. žákyně Běh5 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  11.09  522
2  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  11.23  499
3  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  11.99  385
4  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  12.55  310
5  Součková Dora  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.69  292
6  Poschlová Tereza  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.02  148
60 m překážek/Ml. žákyně Běh6 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Patočková Barbora  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.84  274
2  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  13.20  232
3  Špačková Jitka  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.42  208
60 m překážek/Ml. žáci Finále1 w-0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  09.74  591
2  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  10.74  410
3  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  11.35  315
4  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  11.49  295
5  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  12.05  221
Rákosník Jan  990323  USK Praha  12.05  221
60 m překážek/Ml. žáci Finále2 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Štogl Ondřej  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.11  520
2  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  10.47  456
3  Račko Martin  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.63  428
4  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  10.80  400
5  Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  11.95  233
6  Sellner Matěj  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.28  193
7  Kosík Tobiáš  981014  USK Praha  12.33  187
60 m překážek/Ml. žáci Finále3 w+0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  10.12  519
2  Kubát Zdeněk  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.21  502
3  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.23  498
4  Prunar Jakub  990510  USK Praha  10.36  475
5  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  11.42  305
6  Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  11.89  241
60 m překážek/Ml. žáci Finále4 w-1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.88  387
2  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  11.09  354
Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  11.09  354
4  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  11.14  346
5  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  11.76  258
6  Zahradník Jiří  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.89  241
7  Šmída Daniel  980904  USK Praha  12.01  226
60 m překážek/Ml. žáci Finále5 w-1.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  10.53  445
2  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.77  405
3  Šmída David  980904  USK Praha  10.87  389
4  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.68  268
5  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  12.23  199
6  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  12.84  134
60 m překážek/Ml. žáci Finále6 w-1.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.20  504
2  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  10.54  444
3  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  10.97  373
4  Moucha Radek  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.10  352
5  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.43  303
6  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  11.85  246
7  Kalabis David  980406  USK Praha  12.11  213
100 m překážek/Žákyně Běh1 w+0.8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  15.59  765
2  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  16.05  708
3  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  16.61  641
4  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  16.63  639
5  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  17.65  525
6  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  17.70  520
7  Tučková Jana  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.19  373
100 m překážek/Žákyně Běh2 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Bartošová Martina  976111  SK Kotlářka Praha  17.85  504
2  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  17.90  499
3  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  18.35  453
4  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  18.97  393
5  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  19.13  378
6  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  19.19  373
7  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  26.20  2
100 m překážek/Žákyně Běh3 w+0.8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  18.82  407
2  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.07  384
3  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  19.64  333
4  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.69  328
5  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.34  275
6  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  20.60  254
7  Mařasová Kristýna  965116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.01  101
100 m překážek/Dorostenky Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Klailová Kateřina  955830  AK ŠKODA Plzeň  15.43  786
2  Hrachovcová Monika  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.48  543
3  Caisová Hana  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.87  502
4  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  17.95  494
5  Capouchová Barbora  945625  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.02  388
100 m překážek/Dorostenky Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Píšová Martina  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.50  541
2  Schwanová Denisa  945723  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.91  498
3  Seimlová Kristýna  956227  PSK Olymp Praha  18.16  472
4  Řeháková Karolína  955502  SK Kotlářka Praha  18.50  438
5  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  19.14  377
100 m překážek/Ženy Běh1 w+0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Václavková Žaneta  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  16.82  617
2  Pecková Jarmila  815602  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.83  616
3  Belzová Markéta  866016  A. C. Sparta Praha  17.44  548
4  Buřilová Klára  905528  PSK Olymp Praha  18.27  461
5  Milesová Iva  775305  PSK Olymp Praha  18.84  405
100 m překážek/Ženy Běh2 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jordáková Adéla  935402  TJ Dukla Praha  18.05  483
2  Dupalová Petra  876123  A. C. Sparta Praha  18.53  435
3  Dlugošová Monika  855808  SK Kotlářka Praha  18.70  419
4  Kaucká Petra  87  FTVS UK  20.08*  296
5  Gažúrová Tereza  905418  SK Kotlářka Praha  24.06  54
100 m překážek/Žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.52  769
2  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  14.79  736
3  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  14.84  730
4  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  15.62  639
5  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.64  637
6  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  16.80  512
7  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.41  452
100 m překážek/Žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  15.53  650
2  Uhlíř Jakub  960203  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín  16.53  540
3  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  16.88  504
4  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  17.40  453
5  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.71  423
6  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.47  355
7  Hartych Vít  970529  USK Praha  20.49  200
100 m překážek/Žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Doležal Jan  960606  TJ Sokol Hradec Králové  14.20  809
2  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  14.53  768
3  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  16.78  514
4  Müller Adam  970306  USK Praha  17.50  443
5  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  17.73  421
6  Zeiler Vilém  970317  AK Most  18.03  394
7  Houška Ondřej  970222  AK Most  18.26  373
110 m překážek/Dorostenci Běh1 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  15.66  772
2  Kubeš Jiří  950403  ATLETCLUB Nýřany  16.10  722
3  Kubeš Jan  940619  SK Kotlářka Praha  16.91  634
4  Canini Dominik  950303  AK Most  17.33  590
5  Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  17.97  527
Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  NP 
Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  NP 
110 m překážek/Dorostenci Běh2 w+0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  15.80  755
2  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  17.04  620
3  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  17.34  589
4  Macháček Stanislav  940409  AC Kovošrot Praha  18.42  485
5  Korál Josef  951108  ASK Slavia Praha  19.90  357
6  Berzsi Gabriel  950110  SK Aritma Praha  21.21  260
Klimuškin Šimon  950226  SK Aritma Praha  NP 
110 m překážek/Dorostenci Běh3 w+0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  16.71  655
2  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  16.93  632
3  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  18.81  449
4  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  18.92  439
5  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.42  396
6  Ledl Tomáš  951019  AK Most  20.50  311
7  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  21.45  244
110 m překážek/Junioři Běh1 w+0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Král Lukáš  920613  ASK Slavia Praha  15.72  765
2  Havelka Vít  930428  ASK Slavia Praha  15.85  750
3  Dvořák Dominik  920609  ASK Slavia Praha  16.10  722
4  Vykoukal Matěj  930319  ASK Slavia Praha  16.88  637
5  Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  17.46  577
110 m překážek/Junioři Běh2 w+1.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Gottlieb Vojtěch  930921  ASK Slavia Praha  16.44  684
2  Votinský Ondřej  920107  SK Kotlářka Praha  16.63  663
3  Matzner Lukáš  930515  SK Kotlářka Praha  18.13  512
4  Němeček Jan  930815  ASK Slavia Praha  18.82  448
Kondr Lukáš  930505  AK Most  NP 
110 m překážek/Muži Běh1 w-0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Fischer Radek  910609  Spartak Praha 4  15.55  784
2  Hunčovský Ondřej  901222  TJ Neratovice  15.92  742
3  Štrouf Martin  910212  ASK Slavia Praha  16.95  629
4  Koptík Tomáš  830413  ASK Slavia Praha  17.49  574
5  Zaspal Petr  890416  AC Kovošrot Praha  17.92  532
6  Skalický Pavel  711027  SK Aktis Praha  22.70  167
110 m překážek/Muži Běh2 w+0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Král David  870922  ASK Slavia Praha  18.43  484
2  Iglič Marko  910408  ASK Slavia Praha  18.63  465
3  Zvonař Jakub  850214  ASK Slavia Praha  19.05  428
4  Rejthar Filip  850509  ASK Slavia Praha  19.07  426
5  Voldřich Michal  880718  SK Aktis Praha  20.60  303
skok vysoký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  1.61  747
2  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  1.52  644
Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  1.52  644
4  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  1.46  577
5  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  1.43  544
6  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  1.40  512
Bartošová Martina  976111  SK Kotlářka Praha  1.40  512
Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  1.40  512
9  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  1.35  460
Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  1.35  460
11  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  1.30  409
Peřinová Tereza  976216  USK Praha  1.30  409
Tučková Jana  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.30  409
Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  1.30  409
Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  1.30  409
16  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  1.25  359
Mařasová Kristýna  965116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.25  359
Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.25  359
19  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.20  312
Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  1.20  312
Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  NM 
skok vysoký/Dorostenky Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Klailová Kateřina  955830  AK ŠKODA Plzeň  1.58  712
2  Schwanová Denisa  945723  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35  460
Píšová Martina  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35  460
Řeháková Karolína  955502  SK Kotlářka Praha  1.35  460
5  Hrachovcová Monika  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30  409
Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  1.30  409
Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  1.30  409
8  Capouchová Barbora  945625  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.25  359
9  Caisová Hana  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.20  312
Seimlová Kristýna  956227  PSK Olymp Praha  1.20  312
skok vysoký/Ženy Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Václavková Žaneta  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.58  712
2  Pecková Jarmila  815602  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35  460
Dlugošová Monika  855808  SK Kotlářka Praha  1.35  460
Gažúrová Tereza  905418  SK Kotlářka Praha  1.35  460
Buřilová Klára  905528  PSK Olymp Praha  1.35  460
Milesová Iva  775305  PSK Olymp Praha  1.35  460
Kaucká Petra  87  FTVS UK  1.35*  460
8  Belzová Markéta  866016  A. C. Sparta Praha  1.30  409
9  Dupalová Petra  876123  A. C. Sparta Praha  1.25  359
10  Jordáková Adéla  935402  TJ Dukla Praha  1.20  312
skok vysoký/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Doležal Jan  960606  TJ Sokol Hradec Králové  1.82  644
2  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  1.73  569
3  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  1.70  544
4  Uhlíř Jakub  960203  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín  1.67  520
Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.67  520
6  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.58  449
Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.58  449
Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.58  449
9  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  1.55  426
Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.55  426
11  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  1.48  374
12  Hartych Vít  970529  USK Praha  1.43  338
13  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  1.37  297
Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.37  297
Zeiler Vilém  970317  AK Most  1.37  297
Houška Ondřej  970222  AK Most  1.37  297
17  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  1.30  250
Müller Adam  970306  USK Praha  1.30  250
Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30  250
Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  NP 
Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  NP 
skok vysoký/Dorostenci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kubeš Jan  940619  SK Kotlářka Praha  1.82  644
2  Canini Dominik  950303  AK Most  1.73  569
Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  1.73  569
Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  1.73  569
5  Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  1.70  544
6  Kubeš Jiří  950403  ATLETCLUB Nýřany  1.60  464
Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  1.60  464
Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  1.60  464
Macháček Stanislav  940409  AC Kovošrot Praha  1.60  464
10  Korál Josef  951108  ASK Slavia Praha  1.56  434
Ledl Tomáš  951019  AK Most  1.56  434
12  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  1.51  396
Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  1.51  396
Klimuškin Šimon  950226  SK Aritma Praha  1.51  396
15  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  1.45  352
16  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  1.38  303
Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.38  303
Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.38  303
Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  1.38  303
20  Berzsi Gabriel  950110  SK Aritma Praha  1.30  250
Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  NP 
skok vysoký/Junioři Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Havelka Vít  930428  ASK Slavia Praha  1.85  670
2  Dvořák Dominik  920609  ASK Slavia Praha  1.82  644
3  Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  1.76  593
4  Matzner Lukáš  930515  SK Kotlářka Praha  1.70  544
5  Votinský Ondřej  920107  SK Kotlářka Praha  1.62  480
Gottlieb Vojtěch  930921  ASK Slavia Praha  1.62  480
Král Lukáš  920613  ASK Slavia Praha  1.62  480
8  Kondr Lukáš  930505  AK Most  1.58  449
9  Vykoukal Matěj  930319  ASK Slavia Praha  1.46  360
10  Němeček Jan  930815  ASK Slavia Praha  1.30  250
skok vysoký/Muži
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Hunčovský Ondřej  901222  TJ Neratovice  1.94  749
2  Voldřich Michal  880718  SK Aktis Praha  1.85  670
3  Fischer Radek  910609  Spartak Praha 4  1.79  619
4  Štrouf Martin  910212  ASK Slavia Praha  1.76  593
5  Koptík Tomáš  830413  ASK Slavia Praha  1.70  544
Král David  870922  ASK Slavia Praha  1.70  544
7  Iglič Marko  910408  ASK Slavia Praha  1.66  512
8  Zvonař Jakub  850214  ASK Slavia Praha  1.62  480
Zaspal Petr  890416  AC Kovošrot Praha  1.62  480
10  Skalický Pavel  711027  SK Aktis Praha  1.58  449
11  Rejthar Filip  850509  ASK Slavia Praha  1.46  360
skok o tyči/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.60  509
2  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  3.00  357
Doležal Jan  960606  TJ Sokol Hradec Králové  3.00  357
4  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  2.80  309
Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.80  309
6  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  2.50  242
Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  2.50  242
Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.50  242
9  Uhlíř Jakub  960203  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín  2.40  220
10  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  2.30  199
Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  2.30  199
Müller Adam  970306  USK Praha  2.30  199
13  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  2.15  169
Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.15  169
Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.15  169
Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  2.15  169
17  Hartych Vít  970529  USK Praha  1.80  103
Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  1.80  103
Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.80  103
Zeiler Vilém  970317  AK Most  NM 
Houška Ondřej  970222  AK Most  NM 
skok o tyči/Dorostenci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kubeš Jan  940619  SK Kotlářka Praha  3.30  431
2  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  2.75  298
Macháček Stanislav  940409  AC Kovošrot Praha  2.75  298
Kubeš Jiří  950403  ATLETCLUB Nýřany  2.75  298
Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  2.75  298
6  Canini Dominik  950303  AK Most  2.60  264
7  Klimuškin Šimon  950226  SK Aritma Praha  2.40  220
Korál Josef  951108  ASK Slavia Praha  2.40  220
Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.40  220
10  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2.20  179
Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  2.20  179
Berzsi Gabriel  950110  SK Aritma Praha  2.20  179
Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  2.20  179
Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  2.20  179
15  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  2.00  140
Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  2.00  140
Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  2.00  140
Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  NP 
Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  NP 
Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  NM 
Ledl Tomáš  951019  AK Most  NM 
skok o tyči/Junioři Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dvořák Dominik  920609  ASK Slavia Praha  4.30  702
2  Havelka Vít  930428  ASK Slavia Praha  3.50  482
3  Votinský Ondřej  920107  SK Kotlářka Praha  3.10  381
4  Matzner Lukáš  930515  SK Kotlářka Praha  2.95  345
5  Král Lukáš  920613  ASK Slavia Praha  2.80  309
6  Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  2.65  275
Gottlieb Vojtěch  930921  ASK Slavia Praha  2.65  275
8  Vykoukal Matěj  930319  ASK Slavia Praha  2.45  231
Kondr Lukáš  930505  AK Most  NP 
Němeček Jan  930815  ASK Slavia Praha  NM 
skok o tyči/Muži
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Král David  870922  ASK Slavia Praha  3.50  482
2  Zvonař Jakub  850214  ASK Slavia Praha  3.40  457
Hunčovský Ondřej  901222  TJ Neratovice  3.40  457
4  Fischer Radek  910609  Spartak Praha 4  3.30  431
Iglič Marko  910408  ASK Slavia Praha  3.30  431
6  Rejthar Filip  850509  ASK Slavia Praha  3.10  381
7  Štrouf Martin  910212  ASK Slavia Praha  2.95  345
8  Koptík Tomáš  830413  ASK Slavia Praha  2.80  309
9  Voldřich Michal  880718  SK Aktis Praha  2.45  231
10  Zaspal Petr  890416  AC Kovošrot Praha  2.25  189
Skalický Pavel  711027  SK Aktis Praha  NP 
skok daleký/Ml. žákyně 2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  5.00  559
2  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  4.69  477
3  Kašparová Johana  995426  USK Praha  4.56  443
4  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  4.41  406
5  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  4.37  396
6  Součková Dora  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.26  369
7  Patočková Barbora  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.15  343
8  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  4.08  326
9  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  4.04  317
10  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  4.03  315
11  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  3.93  292
12  Švehlová Veronika  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.92  290
13  Sluková Michaela  986215  USK Praha  3.91  287
14  Neubauerová Marie  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.66  233
15  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.64  229
16  Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  3.54  208
17  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.52  204
18  Poschlová Tereza  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.37  174
Špačková Jitka  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  NM 
Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  NM 
skok daleký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.00  559
2  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  4.75  492
3  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  4.70  479
4  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  4.51  431
5  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  4.48  423
6  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  4.44  413
7  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  4.43  411
8  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  4.34  388
9  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.24  364
10  Fořtová Petra  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.23  362
11  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  4.08  326
12  Burajová Patricie  995408  SK DVOJKA Praha  4.03  315
13  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  3.98  303
Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  3.98  303
15  Bíbrlíková Denisa  985406  USK Praha  3.97  301
16  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  3.76  254
17  Javorská Aneta  986120  USK Praha  3.73  248
18  Franková Agáta  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.37  174
19  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.11  126
skok daleký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  5.15  601
2  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  4.96  548
3  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  4.79  503
4  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  4.49  426
5  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  4.43  411
6  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  4.42  408
7  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.39  401
8  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.36  393
9  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  4.34  388
10  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  4.33  386
Peřinová Tereza  976216  USK Praha  4.33  386
12  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  4.32  384
13  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  4.18  350
14  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  4.17  347
15  Tučková Jana  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.08  326
16  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  4.02  312
17  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  4.00  308
18  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.99  306
19  Bartošová Martina  976111  SK Kotlářka Praha  3.89  283
20  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.88  281
21  Mařasová Kristýna  965116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.54  208
skok daleký/Dorostenky Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Klailová Kateřina  955830  AK ŠKODA Plzeň  5.12  592
2  Schwanová Denisa  945723  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.76  495
3  Řeháková Karolína  955502  SK Kotlářka Praha  4.67  472
4  Hrachovcová Monika  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.62  459
5  Píšová Martina  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.42  408
6  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  4.36  393
7  Caisová Hana  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.22  359
8  Capouchová Barbora  945625  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.05  319
9  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  3.95  296
10  Seimlová Kristýna  956227  PSK Olymp Praha  3.58  216
skok daleký/Ženy Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Buřilová Klára  905528  PSK Olymp Praha  4.84  516
2  Václavková Žaneta  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  4.83  514
3  Dlugošová Monika  855808  SK Kotlářka Praha  4.74  490
4  Gažúrová Tereza  905418  SK Kotlářka Praha  4.65  466
5  Pecková Jarmila  815602  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.59  451
6  Belzová Markéta  866016  A. C. Sparta Praha  4.43  411
7  Kaucká Petra  87  FTVS UK  4.36*  393
8  Jordáková Adéla  935402  TJ Dukla Praha  4.16  345
9  Milesová Iva  775305  PSK Olymp Praha  4.13  338
10  Dupalová Petra  876123  A. C. Sparta Praha  4.05  319
skok daleký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Moucha Radek  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.90  363
2  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  4.85  354
3  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.84  352
4  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  4.66  319
5  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  4.57  303
6  Kosík Tobiáš  981014  USK Praha  4.54  297
7  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  4.52  294
8  Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  4.38  269
9  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  4.36  266
10  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  4.29  254
11  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  4.26  249
12  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  4.21  240
13  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  4.00  206
14  Kalabis David  980406  USK Praha  3.98  203
15  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  3.91  191
16  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  3.68  156
Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  NM 
Kubát Zdeněk  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  NM 
skok daleký/Ml. žáci Finále2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Štogl Ondřej  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.21  423
2  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.96  375
3  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.73  332
4  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  4.50  290
5  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  4.43  278
6  Rákosník Jan  990323  USK Praha  4.41  274
7  Zahradník Jiří  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.38  269
8  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.37  267
9  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  4.31  257
10  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  4.28  252
11  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  4.23  244
12  Šmída David  980904  USK Praha  4.19  237
13  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  4.14  229
Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  4.14  229
15  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  4.08  219
16  Prunar Jakub  990510  USK Praha  4.05  214
17  Šmída Daniel  980904  USK Praha  3.99  204
Račko Martin  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.99  204
19  Sellner Matěj  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3.78  171
Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  3.78  171
21  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  3.51  132
skok daleký/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Doležal Jan  960606  TJ Sokol Hradec Králové  6.04  595
2  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.78  540
3  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  5.74  531
4  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.69  521
5  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.50  481
6  Zeiler Vilém  970317  AK Most  5.23  427
7  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  5.09  400
8  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  5.01  384
9  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  4.92  367
10  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  4.91  365
11  Uhlíř Jakub  960203  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín  4.77  339
12  Hartych Vít  970529  USK Praha  4.74  333
13  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.71  328
14  Müller Adam  970306  USK Praha  4.54  297
15  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  4.50  290
16  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.49  288
17  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.47  285
18  Houška Ondřej  970222  AK Most  4.41  274
19  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  3.55  137
Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  NP 
Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  NP 
skok daleký/Dorostenci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kubeš Jan  940619  SK Kotlářka Praha  6.25  641
2  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  6.20  630
3  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  6.19  628
4  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  6.06  600
5  Korál Josef  951108  ASK Slavia Praha  5.97  580
6  Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  5.93  571
7  Canini Dominik  950303  AK Most  5.90  565
8  Kubeš Jiří  950403  ATLETCLUB Nýřany  5.78  540
9  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  5.56  494
10  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  5.48  477
Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  5.48  477
12  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  5.47  475
Ledl Tomáš  951019  AK Most  5.47  475
14  Macháček Stanislav  940409  AC Kovošrot Praha  5.45  471
15  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.43  467
16  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.41  463
17  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  5.33  447
18  Klimuškin Šimon  950226  SK Aritma Praha  5.32  445
19  Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  5.19  419
20  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  4.79  343
21  Berzsi Gabriel  950110  SK Aritma Praha  4.72  330
skok daleký/Junioři Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dvořák Dominik  920609  ASK Slavia Praha  6.55  709
2  Havelka Vít  930428  ASK Slavia Praha  6.34  661
3  Gottlieb Vojtěch  930921  ASK Slavia Praha  6.07  602
4  Votinský Ondřej  920107  SK Kotlářka Praha  5.99  584
5  Král Lukáš  920613  ASK Slavia Praha  5.67  516
6  Matzner Lukáš  930515  SK Kotlářka Praha  5.66  514
7  Kondr Lukáš  930505  AK Most  5.59  500
8  Vykoukal Matěj  930319  ASK Slavia Praha  5.37  455
9  Němeček Jan  930815  ASK Slavia Praha  4.55  299
Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  NM 
skok daleký/Muži
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Fischer Radek  910609  Spartak Praha 4  6.63  727
2  Štrouf Martin  910212  ASK Slavia Praha  6.44  684
3  Král David  870922  ASK Slavia Praha  5.91  567
4  Voldřich Michal  880718  SK Aktis Praha  5.90  565
5  Zaspal Petr  890416  AC Kovošrot Praha  5.85  554
6  Koptík Tomáš  830413  ASK Slavia Praha  5.70  523
7  Zvonař Jakub  850214  ASK Slavia Praha  5.44  469
8  Iglič Marko  910408  ASK Slavia Praha  5.32  445
9  Rejthar Filip  850509  ASK Slavia Praha  5.31  443
10  Skalický Pavel  711027  SK Aktis Praha  5.21  423
Hunčovský Ondřej  901222  TJ Neratovice  NM 
vrh koulí 3kg/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  11.28  614
2  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  09.06  468
3  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  08.66  442
4  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  08.62  440
5  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.56  436
6  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  08.13  408
7  Tučková Jana  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  07.50  367
8  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  07.44  363
9  Bartošová Martina  976111  SK Kotlářka Praha  07.37  359
10  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.03  337
11  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  06.86  326
12  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  06.79  322
13  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  06.76  320
14  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  06.64  312
15  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  06.54  306
16  Mařasová Kristýna  965116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.28  289
17  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  06.12  279
Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  06.12  279
19  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  05.87  263
20  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  05.85  262
21  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  05.74  255
vrh koulí 3kg/Dorostenky Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Klailová Kateřina  955830  AK ŠKODA Plzeň  12.16  672
2  Píšová Martina  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.32  616
3  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  09.44  493
4  Capouchová Barbora  945625  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.36  488
5  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  09.10  471
6  Schwanová Denisa  945723  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.24  415
7  Hrachovcová Monika  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.90  393
8  Caisová Hana  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.88  392
9  Seimlová Kristýna  956227  PSK Olymp Praha  06.88  327
10  Řeháková Karolína  955502  SK Kotlářka Praha  06.71  316
vrh koulí 4kg/Ženy Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Václavková Žaneta  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.37  619
2  Milesová Iva  775305  PSK Olymp Praha  08.23  414
3  Pecková Jarmila  815602  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.93  395
4  Kaucká Petra  87  FTVS UK  07.72*  381
5  Buřilová Klára  905528  PSK Olymp Praha  07.62  375
6  Jordáková Adéla  935402  TJ Dukla Praha  07.54  370
7  Dupalová Petra  876123  A. C. Sparta Praha  07.44  363
8  Belzová Markéta  866016  A. C. Sparta Praha  07.18  347
9  Dlugošová Monika  855808  SK Kotlářka Praha  06.84  325
10  Gažúrová Tereza  905418  SK Kotlářka Praha  06.48  302
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Houška Ondřej  970222  AK Most  13.87  720
2  Doležal Jan  960606  TJ Sokol Hradec Králové  13.06  671
3  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  12.73  651
4  Uhlíř Jakub  960203  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín  11.36  568
5  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.35  567
6  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  10.60  522
7  Zeiler Vilém  970317  AK Most  10.21  498
8  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.14  494
9  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.82  475
10  Hartych Vít  970529  USK Praha  09.31  444
11  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  09.21  438
12  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.10  432
13  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  08.85  417
14  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.67  406
15  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  08.65  405
16  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  07.83  356
17  Müller Adam  970306  USK Praha  07.29  324
18  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  06.80  296
19  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.35  269
Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  NP 
Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  NP 
vrh koulí 5kg/Dorostenci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kubeš Jan  940619  SK Kotlářka Praha  13.67  708
2  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  13.31  686
3  Korál Josef  951108  ASK Slavia Praha  13.18  678
4  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  12.02  608
5  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  11.31  565
6  Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  11.24  560
7  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  11.10  552
8  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  11.08  551
9  Macháček Stanislav  940409  AC Kovošrot Praha  11.00  546
10  Canini Dominik  950303  AK Most  10.83  536
11  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  10.20  498
12  Kubeš Jiří  950403  ATLETCLUB Nýřany  09.83  475
13  Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  09.66  465
14  Ledl Tomáš  951019  AK Most  09.30  444
15  Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  08.66  406
16  Klimuškin Šimon  950226  SK Aritma Praha  08.55  399
17  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  08.24  381
18  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.50  337
19  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.35  328
20  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  07.33  327
21  Berzsi Gabriel  950110  SK Aritma Praha  06.56  281
vrh koulí 6kg/Junioři Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dvořák Dominik  920609  ASK Slavia Praha  12.55  640
2  Kondr Lukáš  930505  AK Most  10.97  544
3  Gottlieb Vojtěch  930921  ASK Slavia Praha  10.68  527
4  Matzner Lukáš  930515  SK Kotlářka Praha  10.53  518
5  Němeček Jan  930815  ASK Slavia Praha  10.51  516
6  Havelka Vít  930428  ASK Slavia Praha  10.19  497
7  Votinský Ondřej  920107  SK Kotlářka Praha  09.22  439
8  Král Lukáš  920613  ASK Slavia Praha  08.65  405
9  Vykoukal Matěj  930319  ASK Slavia Praha  07.79  354
10  Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  06.53  280
vrh koulí 7,26kg/Muži
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Skalický Pavel  711027  SK Aktis Praha  10.80  534
2  Zvonař Jakub  850214  ASK Slavia Praha  10.30  504
3  Štrouf Martin  910212  ASK Slavia Praha  10.21  498
4  Koptík Tomáš  830413  ASK Slavia Praha  10.14  494
5  Hunčovský Ondřej  901222  TJ Neratovice  09.97  484
6  Fischer Radek  910609  Spartak Praha 4  09.76  471
7  Iglič Marko  910408  ASK Slavia Praha  09.34  446
8  Voldřich Michal  880718  SK Aktis Praha  09.33  445
9  Král David  870922  ASK Slavia Praha  09.19  437
10  Zaspal Petr  890416  AC Kovošrot Praha  09.04  428
11  Rejthar Filip  850509  ASK Slavia Praha  08.86  417
hod diskem 1kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Doležal Jan  960606  TJ Sokol Hradec Králové  50.79  887
2  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  41.05  686
3  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  38.20  628
4  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  36.45  593
5  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  34.71  558
6  Houška Ondřej  970222  AK Most  32.24  509
7  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  29.71  459
8  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  29.65  458
9  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.52  435
10  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.21  371
11  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  23.45  337
12  Zeiler Vilém  970317  AK Most  22.81  325
13  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.14  312
14  Uhlíř Jakub  960203  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín  21.45  299
15  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  21.00  291
16  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.31  278
17  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.52  263
18  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  19.40  261
19  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  18.95  252
20  Müller Adam  970306  USK Praha  16.17  201
Hartych Vít  970529  USK Praha  NM 
hod diskem 1,5kg/Dorostenci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Korál Josef  951108  ASK Slavia Praha  40.71  679
2  Kubeš Jan  940619  SK Kotlářka Praha  39.92  663
3  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  37.72  618
4  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  33.31  530
5  Macháček Stanislav  940409  AC Kovošrot Praha  32.21  508
6  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  30.08  466
7  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  27.52  416
8  Kubeš Jiří  950403  ATLETCLUB Nýřany  27.42  414
9  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  25.12  369
10  Canini Dominik  950303  AK Most  24.38  355
11  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  21.40  298
12  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.34  297
13  Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  21.26  296
14  Klimuškin Šimon  950226  SK Aritma Praha  20.70  285
15  Ledl Tomáš  951019  AK Most  20.68  285
16  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  18.74  249
17  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  17.93  234
18  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  16.65  210
19  Berzsi Gabriel  950110  SK Aritma Praha  13.38  151
Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  NP 
Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  NP 
hod diskem 1,75kg/Junioři Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Němeček Jan  930815  ASK Slavia Praha  35.51  574
2  Gottlieb Vojtěch  930921  ASK Slavia Praha  34.74  558
3  Matzner Lukáš  930515  SK Kotlářka Praha  30.86  481
4  Havelka Vít  930428  ASK Slavia Praha  27.20  410
5  Votinský Ondřej  920107  SK Kotlářka Praha  25.43  375
6  Král Lukáš  920613  ASK Slavia Praha  20.92  289
7  Vykoukal Matěj  930319  ASK Slavia Praha  20.27  277
8  Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  18.76  249
Kondr Lukáš  930505  AK Most  NP 
Dvořák Dominik  920609  ASK Slavia Praha  NM 
hod diskem 2kg/Muži
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Koptík Tomáš  830413  ASK Slavia Praha  31.55  495
2  Hunčovský Ondřej  901222  TJ Neratovice  30.90  482
3  Skalický Pavel  711027  SK Aktis Praha  29.51  455
4  Štrouf Martin  910212  ASK Slavia Praha  29.27  450
5  Iglič Marko  910408  ASK Slavia Praha  28.13  428
6  Fischer Radek  910609  Spartak Praha 4  27.36  413
7  Král David  870922  ASK Slavia Praha  25.43  375
8  Zvonař Jakub  850214  ASK Slavia Praha  25.26  372
9  Voldřich Michal  880718  SK Aktis Praha  25.01  367
10  Rejthar Filip  850509  ASK Slavia Praha  23.71  342
11  Zaspal Petr  890416  AC Kovošrot Praha  21.15  294
hod oštěpem 600g/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  26.95  419
2  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  23.93  362
3  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  22.07  327
4  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  21.73  321
5  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  20.55  299
6  Tučková Jana  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  19.99  289
7  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  19.01  271
8  Bartošová Martina  976111  SK Kotlářka Praha  18.84  267
9  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  18.82  267
10  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  18.62  263
11  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  17.49  242
12  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  17.13  236
13  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  16.90  232
14  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.86  212
15  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  15.85  212
16  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  15.75  210
17  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  14.70  191
18  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  13.42  168
19  Mařasová Kristýna  965116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11.90  140
20  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  11.08  125
Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  NM 
hod oštěpem 600g/Dorostenky Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Klailová Kateřina  955830  AK ŠKODA Plzeň  37.87  626
2  Píšová Martina  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.43  580
3  Schwanová Denisa  945723  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.48  448
4  Capouchová Barbora  945625  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.53  392
5  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  19.51  280
6  Caisová Hana  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.98  251
7  Hrachovcová Monika  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.70  173
8  Řeháková Karolína  955502  SK Kotlářka Praha  13.26  165
9  Seimlová Kristýna  956227  PSK Olymp Praha  12.46  150
Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  NM 
hod oštěpem 600g/Ženy Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Václavková Žaneta  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  34.40  560
2  Milesová Iva  775305  PSK Olymp Praha  30.27  482
3  Kaucká Petra  87  FTVS UK  25.55*  393
4  Pecková Jarmila  815602  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.12  385
5  Dupalová Petra  876123  A. C. Sparta Praha  22.48  335
6  Buřilová Klára  905528  PSK Olymp Praha  22.27  331
7  Belzová Markéta  866016  A. C. Sparta Praha  21.55  318
8  Dlugošová Monika  855808  SK Kotlářka Praha  21.02  308
9  Gažúrová Tereza  905418  SK Kotlářka Praha  16.00  215
10  Jordáková Adéla  935402  TJ Dukla Praha  15.97  214
hod oštěpem 600g/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Doležal Jan  960606  TJ Sokol Hradec Králové  49.90  587
2  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  46.80  541
3  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  41.83  469
4  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.46  463
5  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  38.16  416
6  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  34.96  370
7  Uhlíř Jakub  960203  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín  33.85  354
8  Hartych Vít  970529  USK Praha  33.68  351
9  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  32.93  341
10  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.52  335
11  Houška Ondřej  970222  AK Most  31.78  324
12  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  31.08  314
13  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  30.36  304
14  Müller Adam  970306  USK Praha  29.07  286
15  Zeiler Vilém  970317  AK Most  27.21  260
16  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  25.42  235
17  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.67  198
18  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  21.35  180
19  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.98  175
20  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.55  169
Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  DNP 
hod oštěpem 700g/Dorostenci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kubeš Jan  940619  SK Kotlářka Praha  70.20  892
2  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  44.63  510
3  Macháček Stanislav  940409  AC Kovošrot Praha  40.55  450
4  Klimuškin Šimon  950226  SK Aritma Praha  36.68  394
5  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  35.83  382
6  Canini Dominik  950303  AK Most  35.19  373
7  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  32.55  335
8  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  29.76  296
9  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  29.74  296
10  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  29.27  289
11  Kubeš Jiří  950403  ATLETCLUB Nýřany  29.12  287
12  Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  27.67  267
13  Ledl Tomáš  951019  AK Most  26.91  256
14  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  24.78  226
15  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  23.47  208
16  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  22.40  194
17  Berzsi Gabriel  950110  SK Aritma Praha  18.71  144
18  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  17.56  129
Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  NP 
Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  NP 
Korál Josef  951108  ASK Slavia Praha  NP 
hod oštěpem 800g/Junioři Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dvořák Dominik  920609  ASK Slavia Praha  44.32  505
2  Votinský Ondřej  920107  SK Kotlářka Praha  41.69  467
3  Havelka Vít  930428  ASK Slavia Praha  40.82  454
4  Gottlieb Vojtěch  930921  ASK Slavia Praha  39.27  432
5  Matzner Lukáš  930515  SK Kotlářka Praha  36.85  397
6  Němeček Jan  930815  ASK Slavia Praha  29.33  290
7  Vykoukal Matěj  930319  ASK Slavia Praha  25.44  236
8  Král Lukáš  920613  ASK Slavia Praha  15.33  100
Kondr Lukáš  930505  AK Most  NP 
Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  NM 
hod oštěpem 800g/Muži
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Iglič Marko  910408  ASK Slavia Praha  42.26  475
2  Rejthar Filip  850509  ASK Slavia Praha  38.41  419
3  Štrouf Martin  910212  ASK Slavia Praha  35.50  377
4  Voldřich Michal  880718  SK Aktis Praha  34.91  369
5  Zvonař Jakub  850214  ASK Slavia Praha  34.83  368
6  Král David  870922  ASK Slavia Praha  34.54  364
7  Hunčovský Ondřej  901222  TJ Neratovice  31.47  320
8  Fischer Radek  910609  Spartak Praha 4  31.13  315
9  Zaspal Petr  890416  AC Kovošrot Praha  31.08  314
Skalický Pavel  711027  SK Aktis Praha  NP 
Koptík Tomáš  830413  ASK Slavia Praha  NP 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  45.91  428
2  Poschlová Tereza  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.95  330
3  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  37.78  328
4  Kašparová Johana  995426  USK Praha  32.63  266
5  Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  32.57  266
6  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  31.56  254
7  Sluková Michaela  986215  USK Praha  30.28  238
8  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  30.23  238
9  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  29.68  231
10  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  28.95  223
11  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  28.56  218
12  Patočková Barbora  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  27.60  207
13  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  27.53  206
14  Švehlová Veronika  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  27.08  201
15  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  25.64  184
16  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  25.41  182
17  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  24.78  174
18  Neubauerová Marie  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.00  143
19  Součková Dora  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.16  122
20  Špačková Jitka  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  16.95  87
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  44.50  411
2  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  42.65  388
3  Fořtová Petra  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.58  326
4  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  37.03  319
5  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  37.00  319
6  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  36.93  318
7  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  36.81  317
8  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  36.60  314
9  Franková Agáta  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.32  287
10  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  34.25  286
11  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  32.45  264
12  Bíbrlíková Denisa  985406  USK Praha  29.56  230
13  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  29.20  226
14  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  25.60  184
15  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  25.00  177
16  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  23.86  164
17  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  19.78  118
18  Burajová Patricie  995408  SK DVOJKA Praha  19.65  117
19  Javorská Aneta  986120  USK Praha  19.10  111
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Moucha Radek  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  59.95  393
2  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  54.07  342
3  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  47.51  287
4  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  46.53  279
5  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  46.27  276
6  Kosík Tobiáš  981014  USK Praha  44.64  263
7  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  43.85  256
8  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  43.07  250
9  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  41.95  240
10  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  41.89  240
11  Kubát Zdeněk  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  40.96  232
12  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  40.35  227
13  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  39.95  224
14  Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  37.53  204
15  Kalabis David  980406  USK Praha  37.45  203
16  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  34.59  180
17  Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  30.70  149
18  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  25.37  107
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci Finále2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  65.05  438
2  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  53.51  338
3  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  53.18  335
4  Šmída Daniel  980904  USK Praha  51.66  322
5  Sellner Matěj  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  51.44  320
6  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  51.30  319
7  Račko Martin  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.55  312
8  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  48.24  293
9  Štogl Ondřej  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  47.58  287
10  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  47.54  287
11  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  46.44  278
12  Šmída David  980904  USK Praha  45.75  272
13  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  43.69  255
14  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  42.38  244
15  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  41.06  233
16  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  40.67  230
17  Prunar Jakub  990510  USK Praha  40.51  228
18  Zahradník Jiří  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  39.24  218
19  Rákosník Jan  990323  USK Praha  38.86  215
20  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  38.71  214
21  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  34.75  181
pětiboj/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  2979 
2  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2893 
3  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  2487 
4  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  2471 
5  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  2433 
6  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  2409 
7  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  2378 
8  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  2374 
9  Kašparová Johana  995426  USK Praha  2247 
10  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  2199 
11  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  2159 
12  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  2131 
13  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  1970 
14  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  1949 
15  Patočková Barbora  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1926 
16  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  1889 
17  Fořtová Petra  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  1886 
18  Součková Dora  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1829 
19  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  1804 
20  Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  1773 
21  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  1731 
22  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  1649 
23  Švehlová Veronika  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1638 
24  Sluková Michaela  986215  USK Praha  1549 
25  Burajová Patricie  995408  SK DVOJKA Praha  1517 
26  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  1510 
27  Javorská Aneta  986120  USK Praha  1481 
28  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  1454 
29  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  1406 
30  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  1383 
31  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  1376 
32  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  1374 
33  Neubauerová Marie  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1347 
34  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  1316 
35  Bíbrlíková Denisa  985406  USK Praha  1313 
36  Poschlová Tereza  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  1287 
37  Franková Agáta  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  1145 
38  Špačková Jitka  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  0962 
39  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  0883 
pětiboj/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  2303 
2  Moucha Radek  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2132 
3  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2082 
4  Štogl Ondřej  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2008 
5  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  1986 
6  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  1889 
7  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1870 
8  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  1851 
9  Račko Martin  980515  SK ZŠ Jeseniova Praha  1841 
10  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  1818 
11  Prunar Jakub  990510  USK Praha  1808 
12  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  1776 
13  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  1636 
14  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  1578 
15  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  1549 
16  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  1517 
17  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  1471 
18  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  1449 
19  Šmída David  980904  USK Praha  1422 
20  Kubát Zdeněk  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1420 
21  Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  1409 
22  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  1390 
23  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  1382 
24  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  1364 
25  Sellner Matěj  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1336 
26  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  1324 
27  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  1296 
28  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  1284 
29  Zahradník Jiří  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1256 
30  Kalabis David  980406  USK Praha  1242 
31  Rákosník Jan  990323  USK Praha  1238 
32  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  1234 
33  Kosík Tobiáš  981014  USK Praha  1202 
34  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  1098 
35  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  1097 
36  Šmída Daniel  980904  USK Praha  1086 
37  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  1054 
38  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  0969 
39  Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  0963 
sedmiboj/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  4294 
2  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  3837 
3  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  3462 
4  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  3231 
5  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  3203 
6  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  3093 
7  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  3027 
8  Bartošová Martina  976111  SK Kotlářka Praha  2933 
9  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  2899 
10  Tučková Jana  975313  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2787 
11  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  2744 
12  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  2660 
13  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  2655 
14  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  2575 
15  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  2572 
16  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  2530 
17  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  2188 
18  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2053 
19  Mařasová Kristýna  965116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1895 
20  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  1876 
Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  DNF 
sedmiboj/Dorostenky Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Klailová Kateřina  955830  AK ŠKODA Plzeň  4717 
2  Píšová Martina  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  3591 
3  Schwanová Denisa  945723  SK ZŠ Jeseniova Praha  3407 
4  Hrachovcová Monika  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  3329 
5  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  3131 
6  Caisová Hana  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  2972 
7  Řeháková Karolína  955502  SK Kotlářka Praha  2902 
8  Capouchová Barbora  945625  SK ZŠ Jeseniova Praha  2847 
9  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  2215 
10  Seimlová Kristýna  956227  PSK Olymp Praha  2206 
sedmiboj/Ženy Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Václavková Žaneta  805218  Sokol Král.Vinohrady Praha  4083 
2  Pecková Jarmila  815602  SK ZŠ Jeseniova Praha  3549 
3  Dlugošová Monika  855808  SK Kotlářka Praha  3315 
4  Buřilová Klára  905528  PSK Olymp Praha  3234 
5  Dupalová Petra  876123  A. C. Sparta Praha  3180 
6  Milesová Iva  775305  PSK Olymp Praha  3152 
7  Belzová Markéta  866016  A. C. Sparta Praha  3022 
8  Kaucká Petra  87  FTVS UK  2851* 
9  Jordáková Adéla  935402  TJ Dukla Praha  2778 
10  Gažúrová Tereza  905418  SK Kotlářka Praha  2562 
devítiboj/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Doležal Jan  960606  TJ Sokol Hradec Králové  5780 
2  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  5195 
3  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  5093 
4  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  4157 
5  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  4059 
6  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  3920 
7  Uhlíř Jakub  960203  TJ Sokol SG Plzeň-Petřín  3782 
8  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3753 
9  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  3535 
10  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  3354 
11  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3256 
12  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  3099 
13  Müller Adam  970306  USK Praha  3030 
14  Hartych Vít  970529  USK Praha  2862 
15  Houška Ondřej  970222  AK Most  2851 
16  Zeiler Vilém  970317  AK Most  2834 
17  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  2609 
18  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  2460 
Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  DNF 
Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  DNF 
Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  DNF 
desetiboj/Dorostenci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kubeš Jan  940619  SK Kotlářka Praha  6277 
2  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  5177 
3  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  5170 
4  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  5130 
5  Kubeš Jiří  950403  ATLETCLUB Nýřany  4699 
6  Macháček Stanislav  940409  AC Kovošrot Praha  4655 
7  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  4556 
8  Canini Dominik  950303  AK Most  4539 
9  Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  4532 
10  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  4131 
11  Kott Kristian  950104  SK Aritma Praha  4097 
12  Korál Josef  951108  ASK Slavia Praha  3954 
13  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  3932 
14  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3759 
15  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3693 
16  Ledl Tomáš  951019  AK Most  3357 
17  Berzsi Gabriel  950110  SK Aritma Praha  3047 
18  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  2869 
Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  DNF 
Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  DNF 
Klimuškin Šimon  950226  SK Aritma Praha  DNF 
desetiboj/Junioři Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Havelka Vít  930428  ASK Slavia Praha  5881 
2  Dvořák Dominik  920609  ASK Slavia Praha  5848 
3  Gottlieb Vojtěch  930921  ASK Slavia Praha  5344 
4  Votinský Ondřej  920107  SK Kotlářka Praha  5293 
5  Matzner Lukáš  930515  SK Kotlářka Praha  4964 
6  Král Lukáš  920613  ASK Slavia Praha  4875 
7  Vykoukal Matěj  930319  ASK Slavia Praha  4336 
8  Němeček Jan  930815  ASK Slavia Praha  3679 
9  Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  3439 
Kondr Lukáš  930505  AK Most  DNF 
desetiboj/Muži
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Fischer Radek  910609  Spartak Praha 4  6153 
2  Štrouf Martin  910212  ASK Slavia Praha  5474 
3  Hunčovský Ondřej  901222  TJ Neratovice  5074 
4  Iglič Marko  910408  ASK Slavia Praha  4828 
5  Král David  870922  ASK Slavia Praha  4811 
6  Zvonař Jakub  850214  ASK Slavia Praha  4716 
7  Voldřich Michal  880718  SK Aktis Praha  4423 
8  Zaspal Petr  890416  AC Kovošrot Praha  4254 
9  Rejthar Filip  850509  ASK Slavia Praha  4205 
Koptík Tomáš  830413  ASK Slavia Praha  DNF 
Skalický Pavel  711027  SK Aktis Praha  DNF