Meziměstské utkání Brno-Praha mladšího žactva
Datum konání: 28.9.2011
Místo konání: Brno
Pořadatel: JAC a BYAC Brno
Výsledky zpracoval: Jarmila Fridrichová
Ředitel závodu: Ctibor Nezdařil
Hlavní rozhodčí: Jiří Kubíček
Technický delegát:
Poznámka:
60 m/Ml. žákyně Běh1 w-0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jirmanová Karolína  98 PRAHA  08.23  7.00
2  Božková Kateřina  98 BRNO  08.42  5.00
3  Kerbachová Anna  00  PRAHA  08.47  3.50
4  Floriánová Eliška  99 BRNO  08.68  1.00
60 m/Ml. žákyně Běh2 w-0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Stojanovičová Denisa  98 BRNO  08.47  3.50
2  D´Ambrosca Anna  98 PRAHA  08.57  2.00
MB  Sklenská Edita  99 BRNO  08.74* 
MB  Ročková Karolína  99 BRNO  09.20 
60 m/Ml. žákyně Běh3 w-0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
MB  Tauberová Lenka  98 BRNO  08.80* 
MB  Burianová Lenka  00  BRNO  09.62 
MB  Sestrienková Veronika  99 BRNO  10.03 
60 m/Ml. žáci Běh1 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vojtek Matouš  98 BRNO  07.85  7.00
2  Kračmar Lukáš  98 BRNO  08.06  5.00
3  Rataj Dominik  98 PRAHA  08.43  4.00
4  Pekárek Adam  99 PRAHA  08.57  2.00
60 m/Ml. žáci Běh2 w-0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Večeřa Vincent  98 PRAHA  08.54  3.00
2  Richter Jakub  98 BRNO  09.21  1.00
MB  Kučera Jiří  98 BRNO  08.10* 
MB  Moucha Radek  98 PRAHA  08.23 
150 m/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kerbachová Anna  00  PRAHA  20.40  5.00
2  Božková Kateřina  98 BRNO  20.43  4.00
3  Nemešová Tereza  98 PRAHA  21.19  3.00
4  Putnová Aneta  98 BRNO  23.66  1.00
150 m/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jirmanová Karolína  98 PRAHA  19.79  7.00
2  Sklenská Edita  99 BRNO  21.64*  2.00
MB  Ročková Karolína  99 BRNO  22.83 
MB  Burianová Lenka  00  BRNO  23.91 
150 m/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
MB  Dostálová Alžběta  99 PRAHA  21.28 
MB  Anna Plisková  98 BRNO  22.12* 
150 m/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vojtek Matouš  98 BRNO  18.93  7.00
2  Kisiala Jan  98 PRAHA  19.50  5.00
3  Večeřa Vincent  98 PRAHA  20.73  3.00
4  Richter Jakub  98 BRNO  22.30 
150 m/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Moucha Radek  98 PRAHA  20.37  4.00
2  Rataj Dominik  98 PRAHA  21.17  2.00
3  Tichý Ondřej  98 BRNO  21.62  1.00
800 m/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Floriánová Eliška  99 BRNO  2:36.26  7.00
2  Duchoňová Andrea  99 PRAHA  2:36.31  5.00
3  Mitrovičová Lea  98 PRAHA  2:41.03  4.00
4  Skotnická Terezie  98 PRAHA  2:41.37  3.00
5  Freibergerová Eliška  99 BRNO  2:43.02  2.00
6  Spáčilová Patricie  99 BRNO  2:49.65  1.00
MB  Miková Dominika  020000  BRNO  3:09.05 
1500 m/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Klinkovský Jiří  98 BRNO  5:05.09  7.00
2  Kuriš Štěpán  98 PRAHA  5:08.07  5.00
3  Slavíček Pavel  009800  PRAHA  5:08.09  4.00
4  Zbořil Jan  98 BRNO  5:09.05  3.00
5  Prunar Jakub  99 PRAHA  5:16.02  2.00
6  Zamazal Michal  99 BRNO  5:17.07  1.00
MB  Tonner Miroslav  98 BRNO  5:24.06 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Semecká Tereza  98 PRAHA  10.01  7.00
2  Novotná Jana  99 BRNO  10.02  5.00
3  Hrubá Michaela  98 BRNO  10.03  4.00
4  Herynková Anna  98 PRAHA  10.50  3.00
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jarešová Lucie  98 PRAHA  10.64  2.00
2  Starčevičová Andrea  98 BRNO  11.48  1.00
60 m překážek/Ml. žáci Běh1 w+0.8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kisiala Jan  98 PRAHA  09.62  7.00
2  Tichý Ondřej  98 BRNO  09.85  5.00
3  Buček David  98 BRNO  09.90  4.00
4  Havel David  98 PRAHA  10.86  2.00
60 m překážek/Ml. žáci Běh2 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vlček Jakub  98 PRAHA  10.62  3.00
2  Zamazal Michal  99 BRNO  10.92  1.00
MB  Cvrček Jan  98 PRAHA  10.36 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  A Vojtek,Božková,Klinkovský,Stojanovičová  BRNO  31.11  7.00
2  A Herynková,Moucha,Kerbachová,Kisiala  PRAHA  31.22  5.00
3  B Nemešová,Rataj,D´Ambroska,Pekárek  PRAHA  33.44  1.00
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  B Hrubá, Richter,Floriánová,Tichý  BRNO  33.18  4.00
2  C Dostálová,Štogl,Semecká,Cvrček  PRAHA  33.21  3.00
3  C Plisková,Pernica,Sklenská,Kučera  BRNO  33.39  2.00
skok vysoký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Semecká Tereza  98 PRAHA  1.53  7.00
2  Buchlovská Eliška  98 BRNO  1.45  5.00
3  Novotná Jana  99 BRNO  1.45  4.00
4  Putnová Aneta  98 BRNO  1.35  3.00
5  Švábíková Amálie  99 PRAHA  1.35  2.00
6  Zafarová Johana  98 PRAHA  1.30  1.00
MB  Krejčiříková Klára  020000  BRNO  1.15 
MB  Krejčiříková Barbora  99 BRNO  0 
skok vysoký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Buček David  98 BRNO  1.59  7.00
2  Pernica Patrik  98 BRNO  1.56*  5.00
3  Štěpánek Tadeáš  98 PRAHA  1.53  4.00
4  Vračko Martin  98 PRAHA  1.53*  3.00
5  Jedlička Jan  98 PRAHA  1.35  2.00
6  Jiroušek Matěj  98 BRNO  1.20  1.00
MB  Beneš Matěj  010000  BRNO  1.15 
MB  Klinkovský Jiří  98 BRNO  0 
skok daleký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Stojanovičová Denisa  98 BRNO  4.91  7.00
2  Novotná Jana  99 BRNO  4.90  5.00
3  Jirmanová Karolína  98 PRAHA  4.76  4.00
4  D´Ambrosca Anna  98 PRAHA  4.58  3.00
5  Hrubá Michaela  98 BRNO  4.55  2.00
6  Kašparová Johana  99 PRAHA  4.19  1.00
MB  Růžičková Tereza  99 BRNO  4.40 
MB  Tauberová Lenka  98 BRNO  4.25* 
MB  Sestrienková Veronika  99 BRNO  3.72 
skok daleký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kučera Jiří  98 BRNO  5.16*  7.00
2  Kračmar Lukáš  98 BRNO  4.98  5.00
3  Buček David  98 BRNO  4.89  4.00
4  Cvrček Jan  98 PRAHA  4.81  3.00
5  Solecký Jáchym  98 PRAHA  4.77  2.00
6  Štogl Ondřej  98 PRAHA  4.71  1.00
MB  Podborský Jakub  98 BRNO  4.18 
vrh koulí 3kg/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vrtělová Jana  98 BRNO  08.85  7.00
2  Oppelová Kamila  98 PRAHA  08.60  5.00
3  Houdová Eliška  98  PRAHA  08.36  4.00
4  Poschlová Tereza  98 PRAHA  08.02  3.00
5  Starčevičová Andrea  98 BRNO  07.72  2.00
6  Klossová Krystýna  99 BRNO  07.38*  1.00
vrh koulí 3kg/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kračmar Lukáš  98 BRNO  12.27  7.00
2  Klinkovský Jiří  98 BRNO  11.93  5.00
3  Stanovský Jakub  98 PRAHA  10.97  4.00
4  Panáček Martin  98 PRAHA  10.36  3.00
5  Souček Jakub  98 PRAHA  10.16  2.00
6  Jiroušek Matěj  98 BRNO  07.54  1.00
Ščudla Zdeněk  00  BRNO  0 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Treglerová Michaela  99 PRAHA  48.59  7.00
2  Jehličková Adéla  99 PRAHA  48.58  5.00
3  Klossová Krystýna  99 BRNO  45.85*  4.00
4  Poschlová Tereza  98 PRAHA  40.31  3.00
5  Vrtělová Jana  98 BRNO  27.87  2.00
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kučera Jiří  98 BRNO  78.15*  7.00
2  Souček Jakub  98 PRAHA  62.64  5.00
3  Stanovský Jakub  98 PRAHA  58.54  4.00
4  Pernica Patrik  98 BRNO  57.19*  3.00
5  Soukup Jiří  98 PRAHA  50.76  2.00
6  Jiroušek Matěj  98 BRNO  43.25  1.00
MB  Odstrčil Filip  99 BRNO  36.48 
Celkový bodový stav/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  PRA  PRAHA  096.50 
2  BR  BRNO  078.50 
Celkový bodový stav/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  BR  BRNO  108.00 
2  PRA  PRAHA  090.00