50m - Mini dívky      
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
1 R        
2 Bakočová Anežka 2002 Spartak Praha 10.1
3 Donátová Anna 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 9.6
4 Dvořáková Natálie 2002 AŠK Mazurská 9.2
5 Eibichová Eliška 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 8.5
2R        
2 Fauré Kristýna  2003 AC Kovošrot 11.0
3 Hálová Adéla 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 9.6
4 Hanousková Alena 2005 Atletika Chuchle 10.6
5 Hymplová Tereza 2002 Spartak Praha 8.7
3R        
2 Jasanská Markéta 2003 AŠK Mazurská 10.9
3 Kanoute Tereza 2002 Spartak Praha 8.8
4 Kasková Valentýna  2005 Atletika Chuchle DNP
5 Kobiánová Viktorie 2003 Spartak Praha 8.9
4R        
2 Kotková Daniela 2002 Spartak Praha 8.2
3 Kučková Eliška 2002 AŠK Mazurská 9.0
4 Landsmannová Eliška 2003 AC Kovošrot 9.1
5 Longinová Adélka 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 8.7
5R        
2 Marešová Anna 2005 Atletika Chuchle 10.6
3 Pasková Kristýna 2002 AŠK Mazurská 9.3
4 Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská 9.9
5 Reichelová Milada 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 8.3
6R        
2 Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 10.3
3 Šamalíková Agáta 2004 Atletika Chuchle 9.9
4 Šimková Markéta 2004 Spartak Praha DNP
5 Šloufová Nela 2005 AC Kovošrot 11.1
7R        
2 Špačková Petra 2003 AŠK Mazurská 8.3
3 Tichá Simona 2004 Spartak Praha 9.8
4 Tomková Anna 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 9.6
         
         
        CELKOVĚ      
1. Kotková Daniela 2002 Spartak Praha 8.2
2. Reichelová Milada 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 8.3
2. Špačková Petra 2003 AŠK Mazurská 8.3
4. Eibichová Eliška 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 8.5
5. Hymplová Tereza 2002 Spartak Praha 8.7
5. Longinová Adélka 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 8.7
7. Kanoute Tereza 2002 Spartak Praha 8.8
8. Kobiánová Viktorie 2003 Spartak Praha 8.9
9. Kučková Eliška 2002 AŠK Mazurská 9.0
10. Landsmannová Eliška 2003 AC Kovošrot 9.1
11. Dvořáková Natálie 2002 AŠK Mazurská 9.2
12. Pasková Kristýna 2002 AŠK Mazurská 9.3
13. Donátová Anna 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 9.6
13. Hálová Adéla 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 9.6
13. Tomková Anna 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 9.6
16. Tichá Simona 2004 Spartak Praha 9.8
17. Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská 9.9
17. Šamalíková Agáta 2004 Atletika Chuchle 9.9
19. Bakočová Anežka 2002 Spartak Praha 10.1
20. Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 10.3
21. Hanousková Alena 2005 Atletika Chuchle 10.6
21. Marešová Anna 2005 Atletika Chuchle 10.6
23. Jasanská Markéta 2003 AŠK Mazurská 10.9
24. Fauré Kristýna  2003 AC Kovošrot 11.0
25. Šloufová Nela 2005 AC Kovošrot 11.1
  Kasková Valentýna  2005 Atletika Chuchle DNP
  Šimková Markéta 2004 Spartak Praha DNP
  SKOK - Mini dívky      
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
         
1. Kotková Daniela 2002 Spartak Praha 190
2. Reichelová Milada 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 182
3. Eibichová Eliška 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 180
4. Dvořáková Natálie 2002 AŠK Mazurská 172
5. Longinová Adélka 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 162
6. Špačková Petra 2003 AŠK Mazurská 161
7. Hymplová Tereza 2002 Spartak Praha 160
8. Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 158
9. Kobiánová Viktorie 2003 Spartak Praha 157
10. Hálová Adéla 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 155
11. Pasková Kristýna 2002 AŠK Mazurská 154
12. Kanoute Tereza 2002 Spartak Praha 153
13. Landsmannová Eliška 2003 AC Kovošrot 151
14. Donátová Anna 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 150
15. Tomková Anna 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 149
16. Kučková Eliška 2002 AŠK Mazurská 148
17. Tichá Simona 2004 Spartak Praha 141
18. Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská 136
19. Jasanská Markéta 2003 AŠK Mazurská 135
20. Šamalíková Agáta 2004 Atletika Chuchle 132
21. Bakočová Anežka 2002 Spartak Praha 130
22. Hanousková Alena 2005 Atletika Chuchle 129
23. Marešová Anna 2005 Atletika Chuchle 116
24. Fauré Kristýna  2003 AC Kovošrot 112
25. Kasková Valentýna  2005 Atletika Chuchle 111
26. Šloufová Nela 2005 AC Kovošrot 103
  Šimková Markéta 2004 Spartak Praha DNP
  OŠTĚP - Mini dívky      
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
         
1. Kotková Daniela 2002 Spartak Praha 14.0
2. Dvořáková Natálie 2002 AŠK Mazurská 12.5
3. Špačková Petra 2003 AŠK Mazurská 12.0
4. Longinová Adélka 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 12.0
5. Landsmannová Eliška 2003 AC Kovošrot 11.5
6. Kučková Eliška 2002 AŠK Mazurská 10.5
7. Donátová Anna 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 10.5
8. Reichelová Milada 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 10.5
9. Kanoute Tereza 2002 Spartak Praha 10.5
10. Tichá Simona 2004 Spartak Praha 10.0
11. Jasanská Markéta 2003 AŠK Mazurská 9.5
12. Hymplová Tereza 2002 Spartak Praha 8.5
13. Kobiánová Viktorie 2003 Spartak Praha 8.0
14. Pasková Kristýna 2002 AŠK Mazurská 7.5
15. Eibichová Eliška 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 7.5
16. Bakočová Anežka 2002 Spartak Praha 7.5
17. Šamalíková Agáta 2004 Atletika Chuchle 7.0
18. Hálová Adéla 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 7.0
19. Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská 6.5
20. Tomková Anna 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 6.5
21. Marešová Anna 2005 Atletika Chuchle 6.0
22. Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 6.0
23. Kasková Valentýna  2005 Atletika Chuchle 5.5
24. Šloufová Nela 2005 AC Kovošrot 3.5
25. Hanousková Alena 2005 Atletika Chuchle 3.0
26. Fauré Kristýna  2003 AC Kovošrot 2.0
  Šimková Markéta 2004 Spartak Praha DNP
  50m - Mini  chlapci      
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
1R        
1 Bakoč Antotnín 2003 Spartak Praha 10.4
2 Coat Michal 2003 AŠK Mazurská 9.3
3 Dlouhý Marek 2003 AŠK Mazurská 10.9
4 Dobiáš Jan 2003 AC Kovošrot 9.8
2R        
1 Hanousek Lukáš 2002 Atletika Chuchle 9.5
2 Horák Jan 2002 Spartak Praha 9.8
3 Janeček Petr 2003 Spartak Praha 9.0
4 Kebrt Matyáš 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 8.8
3R        
1 Kebrt Ondřej 2005 ŠSK Újezd nad Lesy DNP
2 Kobes Adam 2002 Atletika Chuchle 8.6
3 Kohout Josef 2002 AŠK Mazurská 9.4
4 Komorous Filip 2002 Spartak Praha 9.1
4R        
1 Kordík Pavel 2003 Atletika Chuchle 9.0
2 Kraus Vojtěch 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 8.3
3 Maruniak Vít 2003 Spartak Praha 9.3
4 Miřejovský  Matěj 2003 AŠK Mazurská 9.4
5R        
1 Ondruška Vojtěch 2002 Atletika Chuchle 8.3
2 Pavlica Marek 2002 Spartak Praha 8.8
3 Prokop Michal 2003 AŠK Mazurská 9.3
         
6R        
1 Šlouf Hynek 2002 AC Kovošrot 9.3
2 Šmída Filip 2002 AŠK Mazurská 10.0
3 Švihel Ondřej 2003 AŠK Mazurská 9.6
4 Vlk Vojtěch 2002 Spartak Praha 8.9
         
     CELKOVĚ      
1. Kraus Vojtěch 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 8.3
1. Ondruška Vojtěch 2002 Atletika Chuchle 8.3
3. Kobes Adam 2002 Atletika Chuchle 8.6
4. Kebrt Matyáš 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 8.8
4. Pavlica Marek 2002 Spartak Praha 8.8
6. Vlk Vojtěch 2002 Spartak Praha 8.9
7. Janeček Petr 2003 Spartak Praha 9.0
7. Kordík Pavel 2003 Atletika Chuchle 9.0
9. Komorous Filip 2002 Spartak Praha 9.1
10. Coat Michal 2003 AŠK Mazurská 9.3
10. Maruniak Vít 2003 Spartak Praha 9.3
10. Prokop Michal 2003 AŠK Mazurská 9.3
10. Šlouf Hynek 2002 AC Kovošrot 9.3
14. Kohout Josef 2002 AŠK Mazurská 9.4
14. Miřejovský  Matěj 2003 AŠK Mazurská 9.4
16. Hanousek Lukáš 2002 Atletika Chuchle 9.5
17. Švihel Ondřej 2003 AŠK Mazurská 9.6
18. Dobiáš Jan 2003 AC Kovošrot 9.8
18. Horák Jan 2002 Spartak Praha 9.8
20. Šmída Filip 2002 AŠK Mazurská 10.0
21. Bakoč Antotnín 2003 Spartak Praha 10.4
22. Dlouhý Marek 2003 AŠK Mazurská 10.9
  Kebrt Ondřej 2005 ŠSK Újezd nad Lesy DNP
  DÁLKA - Mini chlapci      
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
         
1. Ondruška Vojtěch 2002 Atletika Chuchle 199
2. Pavlica Marek 2002 Spartak Praha 192
3. Kraus Vojtěch 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 188
4. Komorous Filip 2002 Spartak Praha 184
5. Kobes Adam 2002 Atletika Chuchle 176
6. Coat Michal 2003 AŠK Mazurská 173
7. Kohout Josef 2002 AŠK Mazurská 172
8. Kebrt Matyáš 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 170
9. Švihel Ondřej 2003 AŠK Mazurská 164
10. Miřejovský  Matěj 2003 AŠK Mazurská 160
11. Janeček Petr 2003 Spartak Praha 160
12. Vlk Vojtěch 2002 Spartak Praha 153
13. Kordík Pavel 2003 Atletika Chuchle 152
14. Šlouf Hynek 2002 AC Kovošrot 152
15. Prokop Michal 2003 AŠK Mazurská 149
16. Maruniak Vít 2003 Spartak Praha 146
17. Šmída Filip 2002 AŠK Mazurská 143
18. Hanousek Lukáš 2002 Atletika Chuchle 141
19. Bakoč Antotnín 2003 Spartak Praha 141
20. Dobiáš Jan 2003 AC Kovošrot 134
21. Kebrt Ondřej 2005 ŠSK Újezd nad Lesy 133
22. Horák Jan 2002 Spartak Praha 130
23. Dlouhý Marek 2003 AŠK Mazurská 125
  OŠTĚP - Mini chlapci      
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
         
1. Ondruška Vojtěch 2002 Atletika Chuchle 14.5
1. Kraus Vojtěch 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 14.5
3. Kohout Josef 2002 AŠK Mazurská 13.5
4. Coat Michal 2003 AŠK Mazurská 13.0
5. Dobiáš Jan 2003 AC Kovošrot 12.5
6. Kobes Adam 2002 Atletika Chuchle 12.0
7. Pavlica Marek 2002 Spartak Praha 11.5
8. Šmída Filip 2002 AŠK Mazurská 11.0
9. Miřejovský  Matěj 2003 AŠK Mazurská 11.0
10. Dlouhý Marek 2003 AŠK Mazurská 11.0
11. Komorous Filip 2002 Spartak Praha 11.0
12. Šlouf Hynek 2002 AC Kovošrot 10.0
13. Vlk Vojtěch 2002 Spartak Praha 10.0
14. Maruniak Vít 2003 Spartak Praha 9.5
15. Horák Jan 2002 Spartak Praha 9.5
16. Švihel Ondřej 2003 AŠK Mazurská 9.0
17. Prokop Michal 2003 AŠK Mazurská 9.0
18. Kordík Pavel 2003 Atletika Chuchle 8.5
19. Kebrt Ondřej 2005 ŠSK Újezd nad Lesy 8.5
20. Bakoč Antotnín 2003 Spartak Praha 8.0
21. Hanousek Lukáš 2002 Atletika Chuchle 7.5
22. Kebrt Matyáš 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 7.0
23. Janeček Petr 2003 Spartak Praha 7.0
60m - Přípravka  dívky    
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
1R        
1 Čubová Aneta 2000 AŠK Mazurská 10.6
2 Dufková Linda 2001 Spartak Praha 8.7
3 Eliášová Kateřina 2001 Spartak Praha 10.2
4 Konejlová 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 9.6
2r        
1 Kordíková Barbora 2001 Atletika Chuchle 10.8
2 Krchov Amy 2001 AŠK Mazurská 11.1
3 Kropáčová Marie Antonie 2001 Spartak Praha 10.0
4 Mašková Agáta 2001 Spartak Praha 11.4
3r        
1 Pitřincová Kamila 2000 AC Kovošrot 10.6
2 Pospěchová Eliška 2001 AC Kovošrot 10.8
3 Rabiňáková Nikola 2001 Spartak Praha 9.7
4 Reichelová 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 10.2
4r        
1 Řebcová Viktorie 2001 AŠK Mazurská 10.9
2 Slavíková Veronika 2001 AC Kovošrot 10.1
3 Svobodová 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 10.5
5r        
1 Šimková 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 8.9
2 Tichá Michaela 2001 Spartak Praha 10.8
3 Tiplicová Natálie 2000 AŠK Mazurská 9.2
4 Ťupová Magdalena 2001 AŠK Mazurská 10.5
         
         
      CELKOVĚ      
1. Dufková Linda 2001 Spartak Praha 8.7
2. Šimková 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 8.9
3. Tiplicová Natálie 2000 AŠK Mazurská 9.2
4. Konejlová 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 9.6
5. Rabiňáková Nikola 2001 Spartak Praha 9.7
6. Kropáčová Marie Antonie 2001 Spartak Praha 10.0
7. Slavíková Veronika 2001 AC Kovošrot 10.1
8. Eliášová Kateřina 2001 Spartak Praha 10.2
9. Reichelová 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 10.2
10. Svobodová 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 10.5
11. Ťupová Magdalena 2001 AŠK Mazurská 10.5
12. Čubová Aneta 2000 AŠK Mazurská 10.6
13. Pitřincová Kamila 2000 AC Kovošrot 10.6
14. Kordíková Barbora 2001 Atletika Chuchle 10.8
15. Pospěchová Eliška 2001 AC Kovošrot 10.8
16. Tichá Michaela 2001 Spartak Praha 10.8
17. Řebcová Viktorie 2001 AŠK Mazurská 10.9
18. Krchov Amy 2001 AŠK Mazurská 11.1
19. Mašková Agáta 2001 Spartak Praha 11.4
DÁLKA - Přípravka  dívky    
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
         
1. Šimková 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 393
2. Konejlová 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 362
3. Dufková Linda 2001 Spartak Praha 361
4. Tiplicová Natálie 2000 AŠK Mazurská 351
5. Reichelová 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 336
6. Slavíková Veronika 2001 AC Kovošrot 329
7. Pitřincová Kamila 2000 AC Kovošrot 325
8. Kropáčová Marie Antonie 2001 Spartak Praha 322
9. Svobodová 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 319
10. Eliášová Kateřina 2001 Spartak Praha 316
11. Rabiňáková Nikola 2001 Spartak Praha 314
12. Kordíková Barbora 2001 Atletika Chuchle 297
13. Pospěchová Eliška 2001 AC Kovošrot 292
14. Ťupová Magdalena 2001 AŠK Mazurská 291
15. Krchov Amy 2001 AŠK Mazurská 275
16. Čubová Aneta 2000 AŠK Mazurská 273
17. Tichá Michaela 2001 Spartak Praha 272
18. Řebcová Viktorie 2001 AŠK Mazurská 268
19. Mašková Agáta 2001 Spartak Praha 235
OŠTĚP - Přípravka  dívky    
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
         
1. Šimková 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 15.0
1. Dufková Linda 2001 Spartak Praha 15.0
3. Svobodová 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 14.5
4. Čubová Aneta 2000 AŠK Mazurská 13.0
5. Reichelová 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 13.0
6. Tiplicová Natálie 2000 AŠK Mazurská 12.5
7. Konejlová 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 12.0
8. Rabiňáková Nikola 2001 Spartak Praha 12.0
9. Kropáčová Marie Antonie 2001 Spartak Praha 11.5
10. Pitřincová Kamila 2000 AC Kovošrot 11.0
11. Eliášová Kateřina 2001 Spartak Praha 11.0
12. Slavíková Veronika 2001 AC Kovošrot 10.5
13. Mašková Agáta 2001 Spartak Praha 10.0
14. Tichá Michaela 2001 Spartak Praha 9.0
15. Pospěchová Eliška 2001 AC Kovošrot 8.5
16. Kordíková Barbora 2001 Atletika Chuchle 8.0
17. Řebcová Viktorie 2001 AŠK Mazurská 7.5
18. Krchov Amy 2001 AŠK Mazurská 6.0
19. Ťupová Magdalena 2001 AŠK Mazurská 6.0
60m - Přípravka  chlapci    
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
1r        
1 Baudisch Adam 2001 AŠK Mazurská 10.3
2 Kulhánek Martin 2000 Atletika Chuchle 9.8
3 Dekan 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 10.0
4 Jasanský Ondřej 2001 AŠK Mazurská 11.5
2r        
1 Jirát Tomáš 2001 Atletika Chuchle 10.4
2 Kopeček Karel 2001 AŠK Mazurská 10.8
3 Král 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 10.9
4 Kubát Martin 2001 AŠK Mazurská 10.3
3r        
1 Bulánek Matěj 2001 AŠK Mazurská 10.2
2 Lazar Filip 2001 AC Kovošrot 10.2
3 Měšťan Ondřej 2001 AŠK Mazurská 12.1
4 Neumann Radek 2001 Atletika Chuchle 11.3
4r        
1 Severa Filip 2001 AC Kovošrot 10.5
2 Švihel Jakub 2001 AŠK Mazurská 10.0
3 Vybíral Mikuláš 2001 Spartak Praha 9.5
4 Šimák Jan 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 10.0
         
         
     CELKOVĚ      
1. Vybíral Mikuláš 2001 Spartak Praha 9.5
2. Kulhánek Martin 2000 Atletika Chuchle 9.8
3. Dekan 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 10.0
3. Švihel Jakub 2001 AŠK Mazurská 10.0
3. Šimák Jan 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 10.0
6. Bulánek Matěj 2001 AŠK Mazurská 10.2
6. Lazar Filip 2001 AC Kovošrot 10.2
8. Baudisch Adam 2001 AŠK Mazurská 10.3
8. Kubát Martin 2001 AŠK Mazurská 10.3
10. Jirát Tomáš 2001 Atletika Chuchle 10.4
11. Severa Filip 2001 AC Kovošrot 10.5
12. Kopeček Karel 2001 AŠK Mazurská 10.8
13. Král 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 10.9
14. Neumann Radek 2001 Atletika Chuchle 11.3
15. Jasanský Ondřej 2001 AŠK Mazurská 11.5
16. Měšťan Onřej 2001 AŠK Mazurská 12.1
DÁLKA - Přípravka  chlapci    
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
         
1. Vybíral Mikuláš 2001 Spartak Praha 370
2. Dekan 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 351
3. Kulhánek Martin 2000 Atletika Chuchle 340
4. Šimák Jan 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 328
5. Švihel Jakub 2001 AŠK Mazurská 322
6. Baudisch Adam 2001 AŠK Mazurská 320
7. Jirát Tomáš 2001 Atletika Chuchle 320
8. Bulánek Matěj 2001 AŠK Mazurská 317
9. Kubát Martin 2001 AŠK Mazurská 314
10. Lazar Filip 2001 AC Kovošrot 309
11. Jasanský Ondřej 2001 AŠK Mazurská 295
12. Král 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 292
13. Kopeček Karel 2001 AŠK Mazurská 288
14. Severa Filip 2001 AC Kovošrot 282
15. Měšťan Ondřej 2001 AŠK Mazurská 259
16. Neumann Radek 2001 Atletika Chuchle 232
OŠTĚP - Přípravka  chlapci    
         
  Příjmení a jméno roč. nar. Oddíl Výkon
         
1. Kulhánek Martin 2000 Atletika Chuchle 17.5
1. Kopeček Karel 2001 AŠK Mazurská 17.5
3. Jasanský Ondřej 2001 AŠK Mazurská 15.5
3. Vybíral Mikuláš 2001 Spartak Praha 15.5
5. Kubát Martin 2001 AŠK Mazurská 15.0
6. Dekan 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 14.5
7. Měšťan Ondřej 2001 AŠK Mazurská 14.5
8. Lazar Filip 2001 AC Kovošrot 14.0
9. Severa Filip 2001 AC Kovošrot 13.5
10. Král 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 13.0
11. Bulánek Matěj 2001 AŠK Mazurská 13.0
12. Baudisch Adam 2001 AŠK Mazurská 13.0
13. Švihel Jakub 2001 AŠK Mazurská 12.5
14. Jirát Tomáš 2001 Atletika Chuchle 10.0
15. Šimák Jan 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 9.0
16. Neumann Radek 2001 Atletika Chuchle 6.5
4x60m - Mini (2H+2D)    
         
  Štafeta Složení Výkon
      1. rozběh      
  AC Kovošrot Landsmanová, Faure, Dobiáš, Šlouf 47.7
  Spartak Praha 4 A Kotková, Vlk, Komorous, Hymplová 44.0
  ŠSK Újezd Eibichová, Reichelová, Kebrt, Kraus 40.5
         
       2. rozběh      
  Atletika Chuchle A Šámalíková, Marešová, Ondruška, Kobes 47.9
  AŠK Mazurská A Pasková, Špačková, Šmída, Coat 43.9
  Atletika Chuchle B Hanousek, Kordík, Hanousková, Kasková 51.5
         
      3. rozběh      
  Spartak Praha 4 C Kobiánová, Maruniak, Janeček, Kanoute 51.1
  AŠK Mazurská B Dvořáková, Kučková, Dlouhý, Kohout 46.5
  Spartak Praha 4 B Bakoč, Tichá, Bakočová, Horák 50.8
         
         
       celkově      
1. ŠSK Újezd Eibichová, Reichelová, Kebrt, Kraus 40.5
2. AŠK Mazurská A Pasková, Špačková, Šmída, Coat 43.9
3. Spartak Praha 4 A Kotková, Vlk, Komorous, Hymplová 44.0
4. AŠK Mazurská B Dvořáková, Kučková, Dlouhý, Kohout 46.5
5. AC Kovošrot Landsmanová, Faure, Dobiáš, Šlouf 47.7
6. Atletika Chuchle A Šámalíková, Marešová, Ondruška, Kobes 47.9
7. Spartak Praha 4 B Bakoč, Tichá, Bakočová, Horák 50.8
8. Spartak Praha 4 C Kobiánová, Maruniak, Janeček, Kanoute 51.1
9. Atletika Chuchle B Hanousek, Kordík, Hanousková, Kasková 51.5
4x60m - Přípravka (2H+2D)    
         
  Štafeta Složení Výkon
      1. rozběh      
  AC Kovošrot Pospěchová, Slavíková, Severa, Lazar 45.6
  AŠK Mazurská A Čubová, Tiplicová, Baudisch, Kubát 41.3
  Spartak Praha 4 Vybíral, Pavlica, Rabiňáková, Dufková 39.4
         
       2. rozběh      
  ŠSK Újezd Šimková, Konejlová, Král, Děkan 38.9
  AŠK Mazurská B Řebcová, Ťupová, Bulánek, Měšťan 43.9
  Atletika Chuchle Kulhánek, Jirát, Šámalíková, Kordíková 42.8
         
     celkově      
1. ŠSK Újezd Šimková, Konejlová, Král, Děkan 38.9
2. Spartak Praha 4 Vybíral, Pavlica, Rabiňáková, Dufková 39.4
3. AŠK Mazurská A Čubová, Tiplicová, Baudisch, Kubát 41.3
4. Atletika Chuchle Kulhánek, Jirát, Šámalíková, Kordíková 42.8
5. AŠK Mazurská B Řebcová, Ťupová, Bulánek, Měšťan 43.9
6. AC Kovošrot Pospěchová, Slavíková, Severa, Lazar 45.6