Finále B MPD mladšího žactva
Datum konání: 22.9.2011
Místo konání: Praha - Juliska
Pořadatel: TJ Dukla Praha
Výsledky zpracoval: Josef Drábek
Ředitel závodu: Josef Jičínský
Hlavní rozhodčí: Alena Belzová
Technický delegát:
Poznámka:
60 m/Ml. žákyně Finále w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  08.5  11.00
2  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.8  9.00
3  Jiříčková Sabina  006212  ŠAK Novoborská Praha  09.1  8.00
4  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  09.2 
5  Suchomelová Lucie  005919  ŠAK Novoborská Praha  09.4  7.00
6  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  09.5  6.00
7  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.6  5.00
8  Valtrová Tereza  005717  A. C. Sparta Praha  10.2
9  Cihrová Michaela  98  TJ Dukla Praha  10.2 4.00
10  Křížová Veronika  995730  AC Praha 1890  10.3 
11  Landgrafová Anna  001999  PSK Olymp Praha  10.5  3.00
12  Mayová Anna  005116  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.5  2.00
13  Tomsová Laura  005822  Spartak Praha 4  DNP 
Gemelová Karolína  985903  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Kupilíková Magdalena  005315  Spartak Praha 4  DNP 
Pozlerová Anna  005417  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
60 m/Ml. žáci Finále w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Smrkovský Vít  990508  Atletický školní klub Mazurská  08.9  11.00
2  Janovský Jan  00  AC Praha 1890  09.3 
3  Valsa Pavel  980616  Atletický školní klub Mazurská  09.3  9.00
4  Beneš Štěpán  990821  Atletický školní klub Mazurská  09.5  8.00
5  Schwarzinger Lukáš  00  TJ Dukla Praha  09.6 7.00
6  Zvozil Martin  990316  Spartak Praha 4  09.8  6.00
7  Polák Martin  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.9 5.00
8  Černý Tomáš  000706  Spartak Praha 4  10.0  4.00
9  Laněk Lukáš  00  TJ Dukla Praha  10.2 3.00
10  Kaiser Tomáš  01  PSK Olymp Praha  10.5
11  Šedivý Jan  001128  ŠAK Novoborská Praha  10.9  2.00
12  Schútz Jan  990716  A. C. Sparta Praha  DNP 
150 m/Ml. žákyně Finále w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  20.9  11.00
2  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  21.7  9.00
3  Jiříčková Sabina  006212  ŠAK Novoborská Praha  22.7  8.00
4  Kvasničková Kateřina  98  TJ Dukla Praha  23.4 7.00
5  Hochmanová Marie  995930  AC Praha 1890  23.8 
6  Cihrová Michaela  98  TJ Dukla Praha  25.5 6.00
7  Panýrková Lenka  995627  AC Praha 1890  27.1 
8  Landgrafová Anna  001999  PSK Olymp Praha  27.3  5.00
9  Charousková Kamila  996211  Spartak Praha 4  DNP 
Dědičová Markéta  005427  Spartak Praha 4  DNP 
Netrestová Tereza  005123  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Finále w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  20.8  11.00
2  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  21.1  9.00
3  Štyler Ondřej  00  PSK Olymp Praha  21.4  8.00
4  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  21.6  7.00
5  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  22.1  6.00
6  Jánský Martin  00  A. C. Sparta Praha  23.5
7  Zvozil Martin  990316  Spartak Praha 4  24.6  5.00
8  Čečetka Quido  00  TJ Dukla Praha  25.1 4.00
9  Kaiser Tomáš  01  PSK Olymp Praha  25.6
10  Král Filip  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  25.9  3.00
11  Pavlík Adam  000401  ŠAK Novoborská Praha  27.4  2.00
600 m/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
Vohnout Oldřich  000807  A. C. Sparta Praha 
800 m/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Trousilová Adéla  995804  AC Praha 1890  3:07.3 
2  Křížová Veronika  995730  AC Praha 1890  3:10.4 
3  Voců Denisa  995218  ŠAK Novoborská Praha  3:10.6  11.00
4  Pavlíková Alice  005215  Spartak Praha 4  3:19.3  9.00
5  Bouší Monika  995724  TJ Dukla Praha  DNP 
800 m/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Šufrianský Adam  990904  TJ Dukla Praha  2:48.9 11.00
2  Schwarzinger Lukáš  00  TJ Dukla Praha  2:50.5 9.00
3  Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  2:50.8 8.00
4  Bartoněk Filip  000319  ŠAK Novoborská Praha  3:01.0  7.00
5  Novotný Emil  001211  Spartak Praha 4  3:06.7  6.00
6  Pěnička Šimon  991213  Spartak Praha 4  3:21.0 5.00
7  Blažek Daniel  001120  Spartak Praha 4  3:21.8  4.00
8  Vohnout Oldřich  000807  A. C. Sparta Praha  3:25.7 
Štrof Adam  000702  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
Kodiš Dominik  980730  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žákyně Finále w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  14.1 11.00
2  Slámová Jana  005621  Spartak Praha 4  14.7  9.00
3  Pavlíková Alice  005215  Spartak Praha 4  15.8  8.00
4  Římalová Karolína  986213  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Nosko Žaneta  985726  A. C. Sparta Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci Finále w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  10.5 11.00
2  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.9  9.00
3  Bednář Dominik  980815  A. C. Sparta Praha  12.5 
4  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  12.7  8.00
4 x 60 m/Ml. žáci FináleA
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Hampel, Baziková,Houdová,Stanovský  Atletický školní klub Mazurská  34.2  11.00
2  Cihrová, semecká, Knížek, Vágner  TJ Dukla Praha  36.2  9.00
3  Bartoněk, Lubas, Jiříčková, Večerková  ŠAK Novoborská Praha  36.9  8.00
4  Pařízek, Král, Chlumská, Zindulková  Sokol Král.Vinohrady Praha  38.2  7.00
5  Vlček,Krtilová,Voců, Pavlík  ŠAK Novoborská Praha  38.9  6.00
6  Vohnout, Valtrová,Bednář,Nosko  A. C. Sparta Praha  39.7 
7  Picek, Černý, Slámová, Pavlíková  Spartak Praha 4  41.2  5.00
8  Blažek, Novotný, Pěnička, Zvozil  Spartak Praha 4  44.5 
skok vysoký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  1.42  11.00
2  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  1.15  9.00
3  Slámová Jana  005621  Spartak Praha 4  1.10  8.00
4  Valtrová Tereza  005717  A. C. Sparta Praha  1.05 
Kubicová Kateřina  995528  Spartak Praha 4  0 
Širůčková Klára  006101  ŠAK Novoborská Praha  0 
skok vysoký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  1.37  11.00
2  Šufrianský Adam  990904  TJ Dukla Praha  1.21 9.00
3  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  1.21  8.00
4  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  1.16  7.00
5  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  1.16  6.00
6  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.11  5.00
7  Král Filip  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.06  4.00
Schútz Jan  990716  A. C. Sparta Praha  0
skok daleký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.89  11.00
2  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  3.79  9.00
3  Polanská Kristýna  995819  AC Praha 1890  3.77 
4  Suchomelová Lucie  005919  ŠAK Novoborská Praha  3.72  8.00
5  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  3.56  7.00
6  Trousilová Adéla  995804  AC Praha 1890  3.53 
7  Kvasničková Kateřina  98  TJ Dukla Praha  3.53 6.00
8  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  3.84  5.00
Kubicová Kateřina  995528  Spartak Praha 4  0 
Bouší Monika  995724  TJ Dukla Praha  0 
Nosko Žaneta  985726  A. C. Sparta Praha  0 
skok daleký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  4.23  11.00
2  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  4.00  9.00
3  Bartoněk Filip  000319  ŠAK Novoborská Praha  3.86  8.00
4  Valsa Pavel  980616  Atletický školní klub Mazurská  3.83  7.00
5  Bednář Dominik  980815  A. C. Sparta Praha  3.65 
6  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.62  6.00
7  Polák Martin  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.55 5.00
8  Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  3.40 4.00
Smrkovský Vít  990508  Atletický školní klub Mazurská  3.40  3.00
10  Šedivý Jan  001128  ŠAK Novoborská Praha  3.35  2.00
11  Blažek Daniel  001120  Spartak Praha 4  3.26  1.00
12  Picek Lubomír  000526  Spartak Praha 4  3.24 
Janovský Jan  00  AC Praha 1890  0 
Laněk Lukáš  00  TJ Dukla Praha  0
Smažinka Borek  980416  TJ Dukla Praha  0 
Vondráček David  981030  Atletický školní klub Mazurská  0 
Myška Michal  981027  ŠAK Novoborská Praha  0 
vrh koulí 3kg/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Večerková Tereza  985306  ŠAK Novoborská Praha  08.21  11.00
2  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  07.70  9.00
3  Polanská Kristýna  995819  AC Praha 1890  05.61 
4  Voců Denisa  995218  ŠAK Novoborská Praha  05.41  8.00
5  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  05.34  7.00
Charousková Kamila  996211  Spartak Praha 4  0 
Dědičová Markéta  005427  Spartak Praha 4  0 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vevera Matěj  99  Atletický školní klub Mazurská  07.82  11.00
2  Jánský Martin  00  A. C. Sparta Praha  06.70
3  Pavlík Adam  000401  ŠAK Novoborská Praha  04.88  9.00
4  Beneš Štěpán  990821  Atletický školní klub Mazurská  04.61  8.00
Myška Michal  981027  ŠAK Novoborská Praha  0 
Picek Lubomír  000526  Spartak Praha 4  0 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Římalová Karolína  986213  Atletický školní klub Mazurská  38.72 11.00
2  Večerková Tereza  985306  ŠAK Novoborská Praha  33.88  9.00
3  Širůčková Klára  006101  ŠAK Novoborská Praha  29.53  8.00
4  Hochmanová Marie  995930  AC Praha 1890  26.43 
5  Ságlová Simona  005627  ŠAK Novoborská Praha  26.28  7.00
6  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  24.57 6.00
7  Panýrková Lenka  995627  AC Praha 1890  17.57 
8  Mayová Anna  005116  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.27  5.00
Kupilíková Magdalena  005315  Spartak Praha 4  0 
Tomsová Laura  005822  Spartak Praha 4  0 
Gemelová Karolína  985903  Atletický školní klub Mazurská  0 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  56.59  11.00
2  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  46.42 9.00
3  Štyler Ondřej  00  PSK Olymp Praha  45.78  8.00
4  Vevera Matěj  99  Atletický školní klub Mazurská  31.30 7.00
5  Černý Tomáš  000706  Spartak Praha 4  31.07  6.00
6  Vohnout Oldřich  000807  A. C. Sparta Praha  25.60 
7  Novotný Emil  001211  Spartak Praha 4  21.23  5.00
8  Pěnička Šimon  991213  Spartak Praha 4  18.43 4.00
Štrof Adam  000702  ŠAK Novoborská Praha  0 
Celkový bodový stav/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  NOVPR  ŠAK Novoborská Praha  101.00 
2  DUKPR  TJ Dukla Praha  056.00 
3  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  050.00 
4  VINPR  Sokol Král.Vinohrady Praha  040.00 
5  SPPR4  Spartak Praha 4  034.00 
6  OLYPR  PSK Olymp Praha  023.00 
Celkový bodový stav/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  116.00 
2  DUKPR  TJ Dukla Praha  087.00 
3  NOVPR  ŠAK Novoborská Praha  077.00 
4  SPPR4  Spartak Praha 4  051.00 
VINPR  Sokol Král.Vinohrady Praha  051.00 
6  OLYPR  PSK Olymp Praha  036.00