2. finále MPD staršího žactva
Datum konání: 15.9.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: Spartak Praha 4
Výsledky zpracoval: TBN team
Ředitel závodu: Jaroslav Kubica
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m/Žákyně Běh1 w+1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  08.15  11.00
2  Paťková Dominika  975704  TJ Dukla Praha  08.17  9.00
3  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  08.35  8.00
4  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  08.62  4.00
5  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.64  2.00
Müllerová Senta  975729  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žákyně Běh2 w+1.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dvořáková Barbora  965430  TJ Dukla Praha  08.42  7.00
2  Hamerníková Veronika  976114  SK Kotlářka Praha  08.55  5.00
3  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  08.63  3.00
4  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  08.68  1.00
Němcová Barbora  975417  PSK Olymp Praha  DNP 
Zenkerová Emma  975520  USK Praha  DNP 
60 m/Žákyně Běh3 w+1.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dobiášová Helena  975206  ASK Slavia Praha  08.92 
2  Pouchová Denisa  976016  PSK Olymp Praha  08.95 
3  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.08 
4  Rosová Barbora  975713  ASK Slavia Praha  09.19 
5  Melhemová Kateřina  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.25 
60 m/Žákyně Běh4 w+0.8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  08.50  6.00
2  Černá Marie  966028  Spartak Praha 4  09.23 
3  Tučková Monika  976011  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.46 
Zindulková Tereza  965615  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Uzlová Veronika  975812  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žákyně Běh5 w+0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šmejkalová Barbora  975906  ASK Slavia Praha  09.20 
2  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  09.26 
3  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  09.33 
4  Obermannová Hana  975916  ASK Slavia Praha  09.87 
Kloužková Anna  975511  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žákyně Běh6 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bednářová Michaela  975226  TJ Dukla Praha  09.56 
MB  Svobodová Ilona  966031  SK Kotlářka Praha  DNP 
MB  Hájková Nela  975521  SK Kotlářka Praha  09.57 
Janečková Tereza  975806  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m/Žáci Běh1 w+0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  07.79  9.00
2  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  07.81  8.00
3  Palouš Daniel  961207  USK Praha  07.83  6.00
4  Hanák Tomáš  960316  PSK Olymp Praha  07.90  4.00
5  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.05  1.00
6  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  08.66 
60 m/Žáci Běh2 w+0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  07.82  7.00
2  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  07.84  5.00
3  Jelínek David  960116  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.03  2.00
4  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  08.06 
5  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  08.10 
6  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.12 
60 m/Žáci Běh3 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Končický Tomáš  960203  Spartak Praha 4  08.01  3.00
2  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  08.27 
3  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  08.29 
4  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.31 
5  Borůvka Tomáš  960509  Spartak Praha 4  08.31 
6  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.32 
60 m/Žáci Běh4 w+1.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.43 
2  Hrudka Michal  961111  ASK Slavia Praha  08.47 
3  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  08.65 
4  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  09.36 
Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha  DNP 
Jarolím Tomáš  960317  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žáci Běh5 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Mohorko Lukáš  960513  TJ Dukla Praha  07.73  11.00
2  Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  08.82 
3  Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  08.83 
4  Job Jiří  970825  USK Praha  08.88 
5  Počta Dominik  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.39 
Lazarek Jan  970506  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m/Žáci Běh6 w+1.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Havlík Ferdinand  961206  Spartak Praha 4  08.35 
2  Horáček Dominik  960314  ASK Slavia Praha  08.44 
3  Šourek Filip  971205  Spartak Praha 4  08.66 
4  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  09.10 
5  Kovář Jan  970723  USK Praha  09.22 
6  Lipš Jan  960520  PSK Olymp Praha  09.49 
60 m/Žáci Běh7 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hartych Vít  970529  USK Praha  08.07 
MB  Vančura Matěj  96  Spartak Praha 4  08.14* 
MB  Kocourek Viktor  970312  PSK Olymp Praha  08.49 
MB  Kordík  96  Spartak Praha 4  08.93* 
MB  Šimek Jan  970624  Spartak Praha 4  09.88 
300 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  44.72  11.00
2  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  45.59  9.00
3  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  45.62  8.00
4  Hamerníková Veronika  976114  SK Kotlářka Praha  46.59  7.00
Müllerová Senta  975729  ASK Slavia Praha  DNP 
Němcová Barbora  975417  PSK Olymp Praha  DNP 
300 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Chrpová Kateřina  975826  USK Praha  47.01  6.00
2  Kudynová Anna  966210  SK Kotlářka Praha  47.24  5.00
3  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.83  3.00
4  Tučková Jana  975313  SK Kotlářka Praha  51.14  1.00
5  Součková Lucie  975506  USK Praha  51.83 
6  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  53.29 
300 m/Žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  48.33  4.00
2  Čiperová Nikola  965626  USK Praha  51.02  2.00
3  Pláničková Eva  975430  SK Kotlářka Praha  53.05 
4  Obermannová Hana  975916  ASK Slavia Praha  54.63 
5  Hladíková Hana  976001  SK Kotlářka Praha  56.85 
300 m/Žákyně Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Mochanová Adéla  965913  TJ Dukla Praha  58.23 
2  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  65.72 
MB  Svobodová Ilona  966031  SK Kotlářka Praha  DNP 
MB  Hájková Nela  975521  SK Kotlářka Praha  57.12 
Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Končický Tomáš  960203  Spartak Praha 4  39.96  11.00
2  Hanák Tomáš  960316  PSK Olymp Praha  40.29  9.00
3  Vatrt Martin  960531  USK Praha  41.31  8.00
4  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  42.54  5.00
5  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.53  3.00
300 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hartych Vít  970529  USK Praha  41.55  6.00
2  Petrák Martin  960204  ASK Slavia Praha  42.99  4.00
3  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  44.49 
4  Duraja Jaromír  960318  PSK Olymp Praha  46.36 
Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha  DNP 
300 m/Žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Palouš Daniel  961207  USK Praha  41.50  7.00
2  Hrudka Michal  961111  ASK Slavia Praha  43.98  2.00
3  Havlík Ferdinand  961206  Spartak Praha 4  44.15  1.00
4  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  47.14 
Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  DNP 
1500 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Mrkvičková Simona  966030  Spartak Praha 4  5:07.19  11.00
2  Kopecká Anežka  975826  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:14.72  9.00
3  Šambergerová Barbora  975307  PSK Olymp Praha  5:20.45  8.00
4  Veselá Barbora  965319  Spartak Praha 4  5:36.55  7.00
5  Dvořáková Monika  965706  PSK Olymp Praha  5:42.64  6.00
6  Fajcová Karolína  966112  ASK Slavia Praha  5:49.46  5.00
7  Petrová Anna  966210  USK Praha  5:53.52  4.00
8  Čalounová Kateřina  975408  SK Kotlářka Praha  5:57.78  3.00
9  Prozrová Jana  975624  Spartak Praha 4  6:07.16  2.00
10  Hrdinková Kateřina  966220  PSK Olymp Praha  6:24.38  1.00
1500 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  4:31.66  11.00
2  Hanák Tomáš  960316  PSK Olymp Praha  4:49.74  9.00
3  Svěchota Lukáš  970506  Spartak Praha 4  4:50.45  8.00
4  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  4:52.70  7.00
5  Müller Adam  970306  USK Praha  4:54.55  6.00
6  Obhlídal Vojtěch  970918  SK Kotlářka Praha  5:06.15  5.00
7  Horáček Dominik  960314  ASK Slavia Praha  5:18.68  4.00
8  Konejl David  970602  PSK Olymp Praha  5:19.49  3.00
9  Čermák Adam  971121  ASK Slavia Praha  5:22.54  2.00
10  Brabec Michal  960602  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:33.46  1.00
11  Tomášek Lukáš  960126  Spartak Praha 4  5:35.65 
12  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  6:07.09 
MB  Kubš Jan  971116  PSK Olymp Praha  5:19.14 
MB  Kordík  96  Spartak Praha 4  5:54.19* 
100 m překážek/Žákyně Běh1 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jordáková Lenka  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.88  3.00
2  Suchopárová Eliška  965220  TJ Dukla Praha  19.29  2.00
3  Prokelová Veronika  976020  SK Kotlářka Praha  20.27 
4  Folberová Monika  965126  PSK Olymp Praha  20.50 
100 m překážek/Žákyně Běh2 w+0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Nečinová Anna  965731  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.22  11.00
2  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  15.30  9.00
3  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  15.87  8.00
4  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  15.95  7.00
5  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  17.07  5.00
100 m překážek/Žákyně Běh3 w+0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  16.80  6.00
2  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  18.51  4.00
3  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  19.37  1.00
Zenkerová Emma  975520  USK Praha  DNP 
100 m překážek/Žáci Běh1 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  14.26  11.00
2  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.34  9.00
3  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  14.61  8.00
4  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  15.48  7.00
Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  DNF 
100 m překážek/Žáci Běh2 w+0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Cubínek Václav  961111  PSK Olymp Praha  16.04  6.00
2  Pezlar Vojtěch  970507  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.73  5.00
3  Jakerle Jakub  961218  SK Kotlářka Praha  17.33  3.00
4  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  17.48  2.00
5  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  17.60  1.00
100 m překážek/Žáci Běh3 w+1.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.23  4.00
2  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.18 
3  Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.31 
Janíček Jan  960923  USK Praha  DNP 
Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  DNP 
200 m překážek/Žákyně Běh1 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Paťková Dominika  975704  TJ Dukla Praha  31.59  11.00
2  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  32.30  9.00
3  Braná Zuzana  965129  ASK Slavia Praha  34.11  7.00
4  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  34.45  6.00
5  Zindulková Tereza  965615  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.27  4.00
200 m překážek/Žákyně Běh2 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  33.97  8.00
2  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  34.99  5.00
3  Růžičková Zuzana  975321  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.59  3.00
4  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  37.25  2.00
200 m překážek/Žákyně Běh3 w+0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rosová Barbora  975713  ASK Slavia Praha  38.50  1.00
2  Pouchová Denisa  976016  PSK Olymp Praha  39.45 
3  Mařasová Kristýna  965116  PSK Olymp Praha  41.13 
MB  Horová Tereza  96  PSK Olymp Praha  37.30 
200 m překážek/Žáci Běh1 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  28.28  11.00
2  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  29.45  8.00
3  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.18  7.00
4  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  30.39  6.00
200 m překážek/Žáci Běh2 w+0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  28.59  9.00
2  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  31.10  5.00
3  Jakerle Jakub  961218  SK Kotlářka Praha  32.58  1.00
4  Pezlar Vojtěch  970507  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.44 
200 m překážek/Žáci Běh3 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Janíček Jan  960923  USK Praha  31.79  4.00
2  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  32.03  3.00
3  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  32.48  2.00
4  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  35.28 
200 m překážek/Žáci Běh4 w+0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.08 
2  Kovář Jan  970723  USK Praha  36.00 
3  Konejl David  970602  PSK Olymp Praha  38.04 
Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
3 x 300 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  A Šambergerová, Kruková, Krupařová  PSK Olymp Praha  2:21.38  11.00
2  A Müllerová, Dobiášová, Braná  ASK Slavia Praha  2:24.83  9.00
3  Čalounová, Kudynová, Tučková  SK Kotlářka Praha  2:26.28  8.00
4  A Bláhová, Crafordová, Kopecká  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:26.28  7.00
5  Součková, Kundrátová, Petrová  USK Praha  2:34.02  6.00
6  B Šmejkalová, Rosová, Obermanová  ASK Slavia Praha  2:39.76  5.00
7  B Dvořáková, Pouchová, Mařasová  PSK Olymp Praha  2:43.36  4.00
8  Hrušková, Marková, Sehnalová  Atletický školní klub Mazurská  2:44.89  3.00
9  B Šulcová, Honzáková, Gründlerová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:52.16  2.00
3 x 300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  A Černý, Cubínek, Rada  PSK Olymp Praha  2:07.78  11.00
2  Kocánek, Borůvka, Končický  Spartak Praha 4  2:10.48  9.00
3  A Jauerning, Plecitý, Sítník  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:11.62  8.00
4  Palouš, Job, Muller  USK Praha  2:15.95  7.00
5  Hanousek, Horáček, Petrák  ASK Slavia Praha  2:23.60  6.00
6  B Kocourek, Konejl, Urban  PSK Olymp Praha  2:24.31  5.00
7  B Nagy, Šimek, Počta  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:35.93  4.00
skok vysoký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  1.55  11.00
2  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  1.40  9.00
3  Paťková Dominika  975704  TJ Dukla Praha  1.40  8.00
4  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  1.40  7.00
5  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  1.40  6.00
6=  Růžičková Zuzana  975321  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35  4.50
6=  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  1.35  4.50
8  Kopecká Anežka  975826  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35  3.00
9  Fajcová Karolína  966112  ASK Slavia Praha  1.35  2.00
10=  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  1.30  0.50
10=  Chrpová Kateřina  975826  USK Praha  1.30  0.50
12  Švehlová Kateřina  975606  PSK Olymp Praha  1.30 
13=  Tučková Jana  975313  SK Kotlářka Praha  1.25 
13=  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  1.25 
13=  Braná Zuzana  965129  ASK Slavia Praha  1.25 
16  Crkvová Kristýna  975827  Spartak Praha 4  1.25 
17  Mařasová Kristýna  965116  PSK Olymp Praha  1.20 
18  Folberová Monika  965126  PSK Olymp Praha 
skok vysoký/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.68  11.00
2  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  1.55  9.00
3  Jelínek David  960116  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.55  8.00
4=  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  1.50  6.00
4=  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  1.50  6.00
4=  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.50  6.00
7  Sítník Matěj  960225  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.50  4.00
8  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  1.40  3.00
9  Urban Tomáš  961008  PSK Olymp Praha  1.40  2.00
10  Lipš Jan  960520  PSK Olymp Praha  NM 
skok o tyči/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Čalounová Kateřina  975408  SK Kotlářka Praha  2.20  11.00
2  Součková Lucie  975506  USK Praha  2.10  9.00
3  Jordáková Lenka  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha 
skok daleký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Nečinová Anna  965731  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.16  11.00
2  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  4.98  9.00
3  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  4.96  8.00
4  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  4.92  7.00
5  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  4.72  6.00
6  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  4.54  5.00
7  Kudynová Anna  966210  SK Kotlářka Praha  4.54  4.00
8  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  4.38  3.00
9  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.37  2.00
10  Dobiášová Helena  975206  ASK Slavia Praha  4.32  1.00
11  Suchopárová Eliška  965220  TJ Dukla Praha  4.30 
12  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.29 
13  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  4.12 
14  Prokelová Veronika  976020  SK Kotlářka Praha  4.09 
15  Folberová Monika  965126  PSK Olymp Praha  4.04 
16  Tučková Monika  976011  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.97 
17  Šmejkalová Barbora  975906  ASK Slavia Praha  3.84 
18  Melhemová Kateřina  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.80 
19  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  3.78 
20  Bednářová Michaela  975226  TJ Dukla Praha  3.60 
21  Mochanová Adéla  965913  TJ Dukla Praha  3.53 
22  Pláničková Eva  975430  SK Kotlářka Praha  3.42 
23  Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.59 
24  Kloužková Anna  975511  ASK Slavia Praha 
25  Čiperová Nikola  965626  USK Praha 
26  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha 
27  Zenkerová Emma  975520  USK Praha 
28  Janečková Tereza  975806  TJ Dukla Praha 
skok daleký/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  5.70  -1.3  11.00
2  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  5.68  -0.5  9.00
3  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.60  +0.1  8.00
4  Mohorko Lukáš  960513  TJ Dukla Praha  5.50  -1.3  7.00
5  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  5.48  -1.1  6.00
6  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  5.33  -0.6  5.00
7  Cubínek Václav  961111  PSK Olymp Praha  5.30  -1.1  4.00
8  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.22  +0.0  3.00
9  Jelínek David  960116  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.09  -0.4  2.00
10  Vatrt Martin  960531  USK Praha  5.00  +0.0  1.00
11  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  4.99  -0.1 
12  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.94  -1.0 
13  Havlík Ferdinand  961206  Spartak Praha 4  4.79  -0.7 
14  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.74  -1.2 
15  Janíček Jan  960923  USK Praha  4.66  -1.3 
16  Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  4.63  +0.2 
17  Hrudka Michal  961111  ASK Slavia Praha  4.60  -0.6 
18  Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha  4.52  -1.2 
19  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  4.42  -0.8 
20  Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  4.26  -0.6 
21  Urban Tomáš  961008  PSK Olymp Praha  4.21  -1.4 
22  Šourek Filip  971205  Spartak Praha 4  4.20  -0.2 
23  Job Jiří  970825  USK Praha  4.17  -0.1 
24  Kovář Jan  970723  USK Praha  4.01  -1.5 
25  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  3.95  +0.0 
26  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  3.80  -1.1 
27  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  3.74  +0.2 
Lazarek Jan  970506  TJ Dukla Praha  0 
vrh koulí 3kg/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Nečinová Anna  965731  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.73  11.00
2  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  11.46  9.00
3  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  11.16  8.00
4  Franková Anna  966002  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.41  7.00
5  Dvořáková Barbora  965430  TJ Dukla Praha  09.17  6.00
6  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  09.09  5.00
7  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  08.92  4.00
8  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  08.44  3.00
9  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.30  2.00
10  Černá Marie  966028  Spartak Praha 4  07.98  1.00
11  Mandová Aneta  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.83 
12  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  07.71 
13  Kantová Klára  965430  PSK Olymp Praha  07.67 
14  Ondrková Hana  976009  Spartak Praha 4  07.54 
Švehlová Kateřina  975606  PSK Olymp Praha  07.54 
16  Melhemová Kateřina  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.45 
17  Nouzáková Sandra  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.38 
18  Havelková Petra  975709  Spartak Praha 4  07.17 
19  Jeníková Petra  965123  Spartak Praha 4  06.81 
20  Mouchová Pavlína  965117  SK Kotlářka Praha  06.76 
21  Hladíková Hana  976001  SK Kotlářka Praha  06.51 
22  Grundlerová Dominika  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.49 
23  Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.31 
24  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  04.84 
25  Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská 
26  Kozáková Anna  975527  ASK Slavia Praha 
27  Uzlová Veronika  975812  ASK Slavia Praha 
vrh koulí 4kg/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  12.65  11.00
2  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  11.32  9.00
3  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.79  8.00
4  Vatrt Martin  960531  USK Praha  10.75  7.00
5  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  10.35  6.00
6  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  10.31  5.00
7  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.78  4.00
8  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.73  3.00
9  Miksa Jan  961101  ASK Slavia Praha  09.55  2.00
10  Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  09.05  1.00
11  Hartych Vít  970529  USK Praha  08.96 
12  Jarolím Tomáš  960317  ASK Slavia Praha  08.89 
13  Duraja Jaromír  960318  PSK Olymp Praha  08.87 
14  Sítník Matěj  960225  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.52 
15  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  08.51 
16  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.25 
17  Podroužek Tomáš  960714  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.10 
18  Houska Jan  961231  Spartak Praha 4  08.07 
19  Počta Dominik  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.80 
20  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  07.26 
21  Borůvka Tomáš  960509  Spartak Praha 4  06.92 
22  Lipš Jan  960520  PSK Olymp Praha  06.65 
23  Koželuh Tomáš  961008  SK ZŠ Jeseniova Praha 
hod diskem 1kg/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  27.07  11.00
2  Grundlerová Dominika  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.48  9.00
3  Zindulková Tereza  965615  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.87  8.00
4  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.20  7.00
5  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  22.52  6.00
6  Čiperová Nikola  965626  USK Praha  22.38  5.00
7  Švehlová Kateřina  975606  PSK Olymp Praha  20.54  4.00
8  Nouzáková Sandra  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.13  3.00
9  Mandová Aneta  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.27  2.00
10  Jeníková Petra  965123  Spartak Praha 4  17.02  1.00
11  Ondrková Hana  976009  Spartak Praha 4  16.22 
12  Císařová Barbora  975725  Spartak Praha 4  16.17 
13  Mouchová Pavlína  965117  SK Kotlářka Praha  15.65 
14  Petrová Anna  966210  USK Praha  15.22 
15  Kantová Klára  965430  PSK Olymp Praha  14.39 
16  Havelková Petra  975709  Spartak Praha 4  11.50 
17  Prokelová Veronika  976020  SK Kotlářka Praha  11.45 
18  Prozrová Jana  975624  Spartak Praha 4  11.29 
19  Mrkvičková Simona  966030  Spartak Praha 4  07.88 
hod diskem 1kg/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.71  11.00
2  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  31.01  9.00
3  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.19  8.00
4  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.12  7.00
5  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.40  6.00
6  Duraja Jaromír  960318  PSK Olymp Praha  27.88  5.00
7  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  26.82  4.00
8  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.57  3.00
9  Houska Jan  961231  Spartak Praha 4  24.28  2.00
10  Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  23.56  1.00
11  Podroužek Tomáš  960714  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.65 
12  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  22.58 
13  Miksa Jan  961101  ASK Slavia Praha  22.22 
14  Jarolím Tomáš  960317  ASK Slavia Praha  21.94 
15  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  21.85 
16  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  17.37 
17  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.64 
Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  DNP 
Koželuh Tomáš  961008  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  NM 
hod oštěpem 600g/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  47.45  11.00
2  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  38.07  9.00
3  Mohorko Lukáš  960513  TJ Dukla Praha  36.95  8.00
4  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  35.52  7.00
5  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  34.27  6.00
6  Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.83  5.00
7  Jarolím Tomáš  960317  ASK Slavia Praha  33.31  4.00
8  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.62  3.00
9  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.74  2.00
10  Miksa Jan  961101  ASK Slavia Praha  31.62  1.00
11  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  29.32 
12  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  27.75 
13  Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  27.28 
14  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.93 
15  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  25.32 
16  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  25.01 
17  Podroužek Tomáš  960714  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.62 
18  Obhlídal Vojtěch  970918  SK Kotlářka Praha  23.81 
19  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.93 
20  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.25 
21  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  17.47 
Koželuh Tomáš  961008  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP