Semifinále A MPD mladšího žactva
Datum konání: 13.9.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: ASK Slavia Praha
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  08.52  11.00
2  Kašparová Johana  995426  USK Praha  08.70  9.00
3  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  08.80  8.00
4  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  09.08  7.00
5  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  09.16  6.00
6  Reynoldsová Lucie  985122  ASK Slavia Praha  09.39  5.00
7  Voců Denisa  995218  ŠAK Novoborská Praha  09.40  4.00
60 m/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  09.61  3.00
2  Svatková Radka  995901  Spartak Praha 4  09.79  2.00
3  Vykoupilová Tereza  996230  ASK Slavia Praha  09.87  1.00
4  Střelečková Petra  995121  ASK Slavia Praha  09.94 
5  Širůčková Klára  006101  ŠAK Novoborská Praha  10.04 
6  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.16 
7  Jakoubková Kateřina  995209  ASK Slavia Praha  10.48 
60 m/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Matoušková Klára  005724  Spartak Praha 4  10.33 
MB  Šimková Lucie  005506  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.22 
MB  Floriánová Kateřina  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.29 
MB  Santolíková Jana  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.55 
MB  Crkvová Barbora  005814  Spartak Praha 4  10.27 
MB  Uhlíková Petra  005509  Spartak Praha 4  10.58 
Ságlová Simona  005627  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
60 m/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Pekárek Adam  990227  ASK Slavia Praha  08.53  11.00
2  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  08.65  9.00
3  Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  08.72  8.00
4  Rákosník Jan  990323  USK Praha  09.21  6.00
5  Tůša Roman  981005  ASK Slavia Praha  09.46  4.00
6  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.59  2.00
60 m/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  09.19  7.00
2  Kalabis David  980406  USK Praha  09.25  5.00
3  Bartoněk Filip  000319  ŠAK Novoborská Praha  09.56  3.00
4  Slavíček Pavel  981016  ASK Slavia Praha  09.68  1.00
5  Eremiáš Daniel  000726  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.94 
6  Hrdina Tomáš  990601  Spartak Praha 4  10.01 
60 m/Ml. žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vondráček David  981030  Atletický školní klub Mazurská  09.90 
MB  Hrdlička Karel  980326  ASK Slavia Praha  DNP 
MB  Chadt Petr  001110  ASK Slavia Praha  DNP 
MB  Šatoplet Jakub  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.49 
Tajbl Tadeáš  991122  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
150 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  21.03  11.00
2  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  21.68  8.00
3  Filipovská Kristýna  985408  USK Praha  22.83  7.00
4  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  23.38  5.00
5  Baldová Lenka  986015  Spartak Praha 4  23.45  4.00
6  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  23.67  3.00
150 m/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Javorská Aneta  986120  USK Praha  23.92  2.00
2  Mlčochová Anna  995714  ASK Slavia Praha  24.27  1.00
3  Gemelová Karolína  985903  Atletický školní klub Mazurská  24.51 
4  Suchomelová Lucie  005919  ŠAK Novoborská Praha  24.72 
5  Střelečková Petra  995121  ASK Slavia Praha  24.87 
6  Gratiasová Tereza  985805  PSK Olymp Praha  25.32 
150 m/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dostálová Alžběta  995302  ASK Slavia Praha  21.38  9.00
2  Voců Denisa  995218  ŠAK Novoborská Praha  23.27  6.00
3  Crkvová Barbora  005814  Spartak Praha 4  25.64 
MB  Floriánová Kateřina  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.68 
MB  Uhlíková Petra  005509  Spartak Praha 4  26.95 
Ševčíková Adéla  996112  ŠAK Novoborská Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  DNP 
1  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  19.29  11.00
2  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  20.84  8.00
3  Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  21.54  7.00
4  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  22.54  6.00
5  Michal Vojtěch  990729  Spartak Praha 4  23.30  3.00
150 m/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  22.56  5.00
2  Smrkovský Vít  990508  Atletický školní klub Mazurská  22.91  4.00
3  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  23.36  2.00
4  Hlaváč Vojtěch  980729  ASK Slavia Praha  23.52  1.00
5  Pavlica Filip  000115  Spartak Praha 4  24.37 
Polák Martin  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  20.57  9.00
2  Beneš Štěpán  990821  Atletický školní klub Mazurská  24.16 
3  Jaroš Jan  980423  ASK Slavia Praha  25.18 
4  Dědek Vlastimil  000918  Spartak Praha 4  25.53 
5  Pavlík Adam  000401  ŠAK Novoborská Praha  27.77 
MB  Chadt Petr  001110  ASK Slavia Praha  DNP 
MB  Hrdlička Karel  980326  ASK Slavia Praha  DNP 
MB  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.40 
800 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  2:35.71  11.00
2  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  2:41.15  9.00
3  Moravcová Zuzana  985908  Spartak Praha 4  2:49.18  8.00
4  Drsková Andrea  995812  USK Praha  2:50.63  7.00
5  Vykoupilová Tereza  996230  ASK Slavia Praha  2:52.53  6.00
6  Betlachová Eliška  986123  ASK Slavia Praha  2:53.60  5.00
7  Sládková Martina  986109  ASK Slavia Praha  2:53.88  4.00
8  Jakoubková Kateřina  995209  ASK Slavia Praha  2:57.35  3.00
9  Vašková Magdalena  005516  Spartak Praha 4  3:01.60  2.00
10  Římalová Karolína  986213  Atletický školní klub Mazurská  3:01.90  1.00
11  Ševčíková Adéla  996112  ŠAK Novoborská Praha  3:23.77 
12  Lhotáková Kamila  005622  Sokol Král.Vinohrady Praha  3:32.76 
MB  Santolíková Jana  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:58.01 
Sluková Michaela  986215  USK Praha  DNP 
800 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kuriš Štěpán  980905  ASK Slavia Praha  2:31.23  11.00
2  Slavíček Pavel  981016  ASK Slavia Praha  2:34.40  9.00
3  Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  2:38.40  8.00
4  Jaroš Jan  980423  ASK Slavia Praha  2:42.10  7.00
5  Stewart Geron  980921  Spartak Praha 4  2:42.87  6.00
6  Jeřábek Václav  990423  USK Praha  2:45.17  5.00
7  Kolář Martin  980430  Atletický školní klub Mazurská  2:46.96  4.00
8  Shee Sebastian  980124  USK Praha  2:48.18  3.00
9  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  2:51.55  2.00
10  Šedivý Jan  001128  ŠAK Novoborská Praha  3:00.93  1.00
11  Buňat Viktor  990710  Sokol Král.Vinohrady Praha  3:02.11 
MB  Siegl Pavel  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:46.10 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  11.21  11.00
2  Švábíková Amálie  996122  ASK Slavia Praha  11.28  9.00
3  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  12.14  6.00
4  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  12.27  5.00
Filipovská Kristýna  985408  USK Praha  DNF 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dostálová Alžběta  995302  ASK Slavia Praha  11.51  8.00
2  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  11.62  7.00
3  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  12.60  4.00
4  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  12.85  3.00
60 m překážek/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Betlachová Eliška  986123  ASK Slavia Praha  13.04  2.00
2  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  14.37  1.00
3  Jiříčková Sabina  006212  ŠAK Novoborská Praha  14.51 
4  Svatková Radka  995901  Spartak Praha 4  14.64 
60 m překážek/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  10.81  11.00
2  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  11.00  9.00
3  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  11.12  7.00
4  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  11.15  6.00
5  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  11.34  5.00
60 m překážek/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  11.67  4.00
2  Šmída Daniel  980904  USK Praha  11.73  3.00
3  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  11.77  2.00
4  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  12.57  1.00
5  Polák Martin  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  13.29 
60 m překážek/Ml. žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  12.58 
2  Kuriš Štěpán  980905  ASK Slavia Praha  12.85 
3  Říha Vojtěch  991210  ASK Slavia Praha  13.46 
4  Valsa Pavel  980616  Atletický školní klub Mazurská  13.56 
5  Hrdina Tomáš  990601  Spartak Praha 4  14.10 
60 m překážek/Ml. žáci Běh4 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  11.10  8.00
2  Hlaváč Vojtěch  980729  ASK Slavia Praha  13.05 
3  Šich Luboš  990612  ASK Slavia Praha  13.09 
4  Adamík Jakub  990207  Atletický školní klub Mazurská  13.18 
5  Vaněk Martin  990408  Spartak Praha 4  13.22 
MB  Siegl Pavel  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.25 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Večeřa,Přikryl,Filipovská,Kašparová  USK Praha  32.88  11.00
2  A-Kisiala, Havel, Herinková,Vavrousová  ASK Slavia Praha  32.96  9.00
3  Baziková,Marková,Stanovský,Kolář  Atletický školní klub Mazurská  33.71  8.00
4  Kopecký, Solecký, Šimáková,Kerbachová  Spartak Praha 4  33.95  7.00
5  Střelečková, Švabíková,Procházka, Pekárek  ASK Slavia Praha  34.22  6.00
6  Zindulková,Srnská, Pařízek,Soukup  Sokol Král.Vinohrady Praha  36.65 
7  Bartoněk, Jiříčková, Sucomelová, Lubas  ŠAK Novoborská Praha  37.19 
MB  Běhounek,Florianová, Šimková,Šatoplet  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  34.56 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Křejčí, Růžička,Dostálová, Reynoldsová  ASK Slavia Praha  35.32  4.00
2  Šmída, Šmída, Skácelová, Sluková  USK Praha  35.39  3.00
3  A-Brejcha, Urbánek, Duchoňová, Sládková  ASK Slavia Praha  35.46  2.00
4  Betlachová, Palatová, Kuriš, Dvořák  ASK Slavia Praha  35.88  1.00
5  Houdová, Mrázková, Smrkovský, Valsa  Atletický školní klub Mazurská  36.87 
6  Hudáková, Moravcová, Michal, Hrdina  Spartak Praha 4  38.22 
7  Vlček, Pavlík,Krtilová, Voců  ŠAK Novoborská Praha  39.26 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Rákosník, Šroha, Javorská, Drsková  USK Praha  35.04  5.00
2  Nejedlík, Tůša, Treglová, Višvaderová  ASK Slavia Praha  36.15 
3  Kovářová, Oppelová, Říha, Slavíček  ASK Slavia Praha  36.21 
4  Hlaváčková, Vašková, Dědek, Steward  Spartak Praha 4  36.96 
5  Choděrová, Baldová, Vaněk, Pavlica  Spartak Praha 4  37.58 
6  Římalová, Gremelová, Vondráček, Beneš  Atletický školní klub Mazurská  37.80 
MB  Černý, Melmuka, Havelková, Vykoupilová  ASK Slavia Praha  36.12 
skok vysoký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Švábíková Amálie  996122  ASK Slavia Praha  1.38  11.00
2  Gratiasová Tereza  985805  PSK Olymp Praha  1.23  9.00
3  Javorská Aneta  986120  USK Praha  1.23  8.00
4=  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  1.18  6.00
4=  Treglerová Michaela  995914  ASK Slavia Praha  1.18  6.00
4=  Moravcová Zuzana  985908  Spartak Praha 4  1.18  6.00
7  Hlaváčková Petra  995408  Spartak Praha 4  1.18  4.00
8  Zindulková Adéla  996102  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.18  3.00
9  Drsková Andrea  995812  USK Praha  1.13  2.00
10  Širůčková Klára  006101  ŠAK Novoborská Praha  1.13  1.00
11  Choděrová Lucie  995131  Spartak Praha 4  1.08 
skok vysoký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  1.46  11.00
2  Pekárek Adam  990227  ASK Slavia Praha  1.41  9.00
3  Říha Vojtěch  991210  ASK Slavia Praha  1.36  8.00
4  Růžička Jan  990705  ASK Slavia Praha  1.31  7.00
5  Kolář Martin  980430  Atletický školní klub Mazurská  1.26  6.00
6  Rotter Jan  990128  USK Praha  1.26  5.00
7  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  1.21  4.00
8  Kalabis David  980406  USK Praha  1.21  3.00
9  Krejčí Václav  990126  ASK Slavia Praha  1.21  2.00
10  Pavlica Filip  000115  Spartak Praha 4  1.21  1.00
11  Král Filip  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.16 
12  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  1.11 
13  Bartoněk Filip  000319  ŠAK Novoborská Praha  1.06 
skok daleký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  4.29  11.00
2  Višvaderová Natálie  985818  ASK Slavia Praha  4.20  9.00
3  Kašparová Johana  995426  USK Praha  4.08  8.00
4  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.05  7.00
5  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  3.88  6.00
6  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  3.81  5.00
7  Palátová Eliška  986006  ASK Slavia Praha  3.80  4.00
8  Reynoldsová Lucie  985122  ASK Slavia Praha  3.61  3.00
9  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  3.37  2.00
10  Gemelová Karolína  985903  Atletický školní klub Mazurská  3.25  1.00
11  Hudáková Kateřina  986218  Spartak Praha 4  3.13 
12  Jiříčková Sabina  006212  ŠAK Novoborská Praha  2.95 
13  Štěpánová Tereza  005326  Sokol Král.Vinohrady Praha  2.69 
14  Choděrová Lucie  995131  Spartak Praha 4  2.67 
15  Lhotáková Kamila  005622  Sokol Král.Vinohrady Praha  2.52 
16  Ságlová Simona  005627  ŠAK Novoborská Praha  2.49 
MB  Šimková Lucie  005506  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.67 
skok daleký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  4.64  11.00
2  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  4.18  9.00
3  Šmída David  980904  USK Praha  4.11  8.00
4  Lubas Vojtěch  990316  ŠAK Novoborská Praha  4.05  7.00
5  Rákosník Jan  990323  USK Praha  4.04  6.00
6  Růžička Jan  990705  ASK Slavia Praha  3.97  5.00
7  Krejčí Václav  990126  ASK Slavia Praha  3.93  4.00
8  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  3.88  3.00
9  Stewart Geron  980921  Spartak Praha 4  3.81  2.00
10  Shee Sebastian  980124  USK Praha  3.57  1.00
11  Eremiáš Daniel  000726  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.28 
12  Dědek Vlastimil  000918  Spartak Praha 4  3.19 
MB  Šatoplet Jakub  000321  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3.67 
vrh koulí 3kg/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kovářová Tereza  985524  ASK Slavia Praha  09.03  11.00
2  Kopecká Aneta  995218  USK Praha  08.47  9.00
3  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  08.41  8.00
4  Oppelová Kamila  985812  ASK Slavia Praha  08.23  7.00
5  Višvaderová Natálie  985818  ASK Slavia Praha  08.13  6.00
6  Palátová Eliška  986006  ASK Slavia Praha  07.85  5.00
7  Kohoutová Karolína  995225  USK Praha  07.71  4.00
8  Hudáková Kateřina  986218  Spartak Praha 4  07.51  3.00
9  Bíbrlíková Denisa  985406  USK Praha  06.71  2.00
10  Baldová Lenka  986015  Spartak Praha 4  06.25  1.00
11  Havelková Veronika  986211  ASK Slavia Praha  05.81 
12  Suchomelová Lucie  005919  ŠAK Novoborská Praha  05.45 
13  Pozlerová Anna  005417  ŠAK Novoborská Praha  04.27 
14  Ságlová Simona  005627  ŠAK Novoborská Praha  04.25 
15  Mlčochová Anna  995714  ASK Slavia Praha  04.12 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  11.52  11.00
2  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  09.80  9.00
3  Karafiát Jakub  990101  ASK Slavia Praha  09.74  8.00
4  Šmída David  980904  USK Praha  09.04  7.00
5  Kosík Tobiáš  981014  USK Praha  08.66  6.00
6  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  08.63  5.00
7  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  08.48  4.00
8  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  08.41  3.00
9  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  08.10  2.00
10  Smrkovský Vít  990508  Atletický školní klub Mazurská  07.38  1.00
11  Nedvídek Kryštof  991023  ASK Slavia Praha  07.24 
12  Šulc Petr  980326  ASK Slavia Praha  06.80 
13  Michal Vojtěch  990729  Spartak Praha 4  06.22 
14  Adamík Jakub  990207  Atletický školní klub Mazurská  06.20 
15  Král Filip  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  05.56 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kovářová Tereza  985524  ASK Slavia Praha  49.90  11.00
2  Treglerová Michaela  995914  ASK Slavia Praha  47.87  9.00
3  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  38.05  8.00
4  Havelková Veronika  986211  ASK Slavia Praha  37.11  7.00
5  Římalová Karolína  986213  Atletický školní klub Mazurská  35.43  6.00
6  Bíbrlíková Denisa  985406  USK Praha  34.87  5.00
7  Krtilová Tereza  995721  ŠAK Novoborská Praha  34.79  4.00
8  Sládková Martina  986109  ASK Slavia Praha  34.32  3.00
9  Kopecká Aneta  995218  USK Praha  29.30  2.00
10  Kohoutová Karolína  995225  USK Praha  29.29  1.00
11  Matoušková Klára  005724  Spartak Praha 4  28.70 
12  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  28.26 
13  Sluková Michaela  986215  USK Praha  26.82 
14  Hlaváčková Petra  995408  Spartak Praha 4  24.03 
15  Štěpánová Tereza  005326  Sokol Král.Vinohrady Praha  17.32 
16  Vašková Magdalena  005516  Spartak Praha 4  15.46 
17  Pozlerová Anna  005417  ŠAK Novoborská Praha  15.31 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Rotter Jan  990128  USK Praha  57.05  11.00
2  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  50.76  9.00
3  Šmída Daniel  980904  USK Praha  49.96  8.00
4  Nedvídek Kryštof  991023  ASK Slavia Praha  49.23  7.00
5  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  48.04  6.00
6  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  46.61  5.00
7  Jeřábek Václav  990423  USK Praha  46.41  4.00
8  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  45.46  3.00
9  Šulc Petr  980326  ASK Slavia Praha  44.04  2.00
10  Tůša Roman  981005  ASK Slavia Praha  43.62  1.00
11  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  42.80 
12  Vaněk Martin  990408  Spartak Praha 4  39.11 
13  Valsa Pavel  980616  Atletický školní klub Mazurská  37.90 
14  Beneš Štěpán  990821  Atletický školní klub Mazurská  33.80 
15  Vondráček David  981030  Atletický školní klub Mazurská  29.69 
16  Buňat Viktor  990710  Sokol Král.Vinohrady Praha  25.70 
17  Šedivý Jan  001128  ŠAK Novoborská Praha  19.75 
18  Pavlík Adam  000401  ŠAK Novoborská Praha  19.66 
MB  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  39.68