III. kolo MPD staršího žactva, skupina B
Datum konání: 15.6.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: USK Praha
Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová
Ředitel závodu: Jan Ruda
Hlavní rozhodčí: Rudolf Mastík
Technický delegát:
Poznámka: měřeno kamerou
60 m/Žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  08.21  11.00
2  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.44  9.00
3  Prášková Hana  975309  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.45  8.00
4  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  08.63  7.00
5  Housková Tereza  966127  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.71  6.00
Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  DNP 
60 m/Žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Melhemová Kateřina  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.92  5.00
2  Erbenová Kateřina  966114  PSK Olymp Praha  09.01  4.00
3  Farská Tereza  975904  Atletický školní klub Mazurská  09.03  3.00
4  Součková Lucie  975506  USK Praha  09.14  2.00
Pouchová Denisa  976016  PSK Olymp Praha  DNP 
Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
60 m/Žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Nouzáková Sandra  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.41  0.50
Mandová Aneta  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.41  0.50
3  Dvořáková Monika  965706  PSK Olymp Praha  09.45 
4  Grundlerová Dominika  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.73 
5  Dömeová Štěpánka  975425  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.77 
6  Hrdinková Kateřina  966220  PSK Olymp Praha  09.84 
60 m/Žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.81  10.00
2  Hanák Tomáš  960316  PSK Olymp Praha  07.81  10.00
3  Palouš Daniel  961207  USK Praha  07.90  8.00
4  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  07.92  7.00
5  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  08.02  6.00
6  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  08.26  1.00
60 m/Žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.03  5.00
2  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.20  3.50
3  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.21  2.00
4  Vatrt Martin  960531  USK Praha  08.27 
5  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  08.36 
6  Santolík Václav  970310  PSK Olymp Praha  08.49 
60 m/Žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jelínek David  960116  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.20  3.50
2  Dvořák Martin  960706  PSK Olymp Praha  08.39 
3  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.40 
4  Job Jiří  970825  USK Praha  08.81 
5  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  09.14 
Pilát Kryštof  961224  USK Praha  DNP 
60 m/Žáci Běh4 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Ruta Dominik  960329  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.28 
2  Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.28 
MB  Kocourek Viktor  970312  PSK Olymp Praha  08.61 
MB  Růžička Martin  960430  PSK Olymp Praha  09.41 
MB  Počta Dominik  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.47 
150 m/Žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  19.95  11.00
2  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  19.96  9.00
3  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  20.72  7.00
4  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  20.96  5.00
5  Erbenová Kateřina  966114  PSK Olymp Praha  21.81  3.00
Hendrychová Štěpánka  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
150 m/Žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Prášková Hana  975309  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.32  8.00
2  Chrpová Kateřina  975826  USK Praha  21.92  1.00
3  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  22.35 
4  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.97 
Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
150 m/Žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.72  4.00
2  Mařasová Kristýna  965116  PSK Olymp Praha  22.87 
3  Švehlová Kateřina  975606  PSK Olymp Praha  24.91 
Gurková Hana  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Čiperová Nikola  965626  USK Praha  DNP 
150 m/Žákyně Běh4 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  20.92  6.00
2  Součková Lucie  975506  USK Praha  21.84  2.00
3  Farská Tereza  975904  Atletický školní klub Mazurská  22.08 
4  Červená Dominka  965919  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.27 
5  Melterová Zuzana  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.55 
MB  Melterová Zuzana  975808  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.55 
150 m/Žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Palouš Daniel  961207  USK Praha  18.71  8.00
2  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  18.92  7.00
3  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.17  6.00
4  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  19.45  5.00
5  Vatrt Martin  960531  USK Praha  19.54  2.00
Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.54  2.00
150 m/Žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.61  9.00
2  Jelínek David  960116  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.50  4.00
3  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  20.14 
4  Santolík Václav  970310  PSK Olymp Praha  20.25 
5  Kovář Jan  970723  USK Praha  21.33 
6  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.51 
150 m/Žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.54  2.00
2  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.05 
3  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  22.08 
4  Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.89 
Fuksa Jakub  970123  USK Praha  DNP 
150 m/Žáci Běh4 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Hanák Tomáš  960316  PSK Olymp Praha  18.25  11.00
2  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.50 
MB  Kocourek Viktor  970312  PSK Olymp Praha  21.02 
MB  Urban Tomáš  961008  PSK Olymp Praha  21.06 
MB  Růžička Martin  960430  PSK Olymp Praha  22.83 
1500 m/Žákyně Běh
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kopecká Anežka  975826  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:10.80  11.00
2  Šambergerová Barbora  975307  PSK Olymp Praha  5:11.72  9.00
3  Pohoryliak Viktorie  975121  USK Praha  5:37.10  8.00
4  Dvořáková Monika  965706  PSK Olymp Praha  5:46.95  7.00
5  Petrová Anna  966210  USK Praha  5:58.01  6.00
6  Pouchová Denisa  976016  PSK Olymp Praha  6:09.34  5.00
7  Hrdinková Kateřina  966220  PSK Olymp Praha  6:10.87  4.00
1500 m/Žáci Běh
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dvořák Martin  960706  PSK Olymp Praha  5:12.20  11.00
2  Konejl David  970602  PSK Olymp Praha  5:13.34  9.00
3  Kubš Jan  971116  PSK Olymp Praha  5:28.05  8.00
100 m překážek/Žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Nečinová Anna  965731  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.60  11.00
2  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  15.81  9.00
3  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  17.32  8.00
4  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  17.47  7.00
5  Šímová Lucie  975403  USK Praha  19.30  4.00
100 m překážek/Žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  18.51  6.00
2  Knapová Markéta  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.93  5.00
3  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  19.73  3.00
4  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  21.13  2.00
5  Krohová Kateřina  975630  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.13  1.00
100 m překážek/Žáci Běh w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  14.71  11.00
2  Pezlar Vojtěch  970507  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.29  9.00
3  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.82  8.00
4  Janíček Jan  960923  USK Praha  18.56  7.00
5  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.71  6.00
6  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  18.97  5.00
200 m překážek/Žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  34.23  11.00
2  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  34.97  9.00
3  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.07  7.00
4  Růžičková Zuzana  975321  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.38  6.00
Hendrychová Štěpánka  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
200 m překážek/Žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Housková Tereza  966127  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.81  8.00
Čiperová Nikola  965626  USK Praha  DNP 
Gurková Hana  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Šímová Lucie  975403  USK Praha  DNP 
200 m překážek/Žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  28.22  11.00
2  Pezlar Vojtěch  970507  SK ZŠ Jeseniova Praha  31.46  9.00
3  Janíček Jan  960923  USK Praha  32.70  8.00
4  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  32.90  7.00
5  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.46  6.00
200 m překážek/Žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kovář Jan  970723  USK Praha  34.48  5.00
2  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.25  4.00
3  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  39.45  3.00
MB  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.77 
3 x 300 m/Žákyně Běh
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Bláhová, Šrámková, Kopecká  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:23.88  11.00
2  Chrpová, Kundrátová, Součková  USK Praha  2:27.03  9.00
3  Hrdinková, Mařasová, Šamberrgerová  PSK Olymp Praha  2:36.51  8.00
4  Grundlerová, Domeová, Cranfordová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:40.12  7.00
5  Pouchová, Erbenová, Dvořáková  PSK Olymp Praha  2:40.46  6.00
3 x 300 m/Žáci Běh
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Dvořák, Santolík, Hanák  PSK Olymp Praha  2:05.81  11.00
2  Šrámek, Linhart, Musil  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:07.42  9.00
3  Janoušek, Fabian, Pezlar  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:18.39  8.00
4  Hricuk, Sítník, Tůma  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:21.60  7.00
5  Kovář, Job, Oberdorfer  USK Praha  2:27.31  6.00
skok vysoký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Švehlová Kateřina  975606  PSK Olymp Praha  1.39  11.00
2  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  1.36  9.00
3  Růžičková Zuzana  975321  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.36  8.00
4  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  1.33  7.00
5  Chrpová Kateřina  975826  USK Praha  1.33  6.00
6  Kopecká Anežka  975826  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.30  5.00
7  Mařasová Kristýna  965116  PSK Olymp Praha  1.30  4.00
8  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  DNP 
9  Peřinová Tereza  976216  USK Praha 
skok vysoký/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.61  11.00
2  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.58  9.00
3  Sítník Matěj  960225  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.46  8.00
4  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  1.46  7.00
5  Ruta Dominik  960329  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35  6.00
6  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  DNP 
7  Pilát Kryštof  961224  USK Praha  DNP 
8  Pešťák Jan  960227  USK Praha  DNP 
9  Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
skok daleký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.69  11.00
2  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  4.50  9.00
3  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  4.38  8.00
4  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  4.30  7.00
5  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.27  6.00
6  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  4.24  5.00
7  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.15  4.00
8  Červená Dominka  965919  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.75  3.00
9  Knapová Markéta  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.64  2.00
10  Nouzáková Sandra  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.60  1.00
11  Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.52 
12  Dömeová Štěpánka  975425  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.20 
MB  Melterová Zuzana  975808  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.52 
Farská Tereza  975904  Atletický školní klub Mazurská  0 
Čiperová Kristýna  965626  USK Praha  DNP 
Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
skok daleký/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  5.77  11.00
2  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  5.32  9.00
3  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  5.21  8.00
4  Palouš Daniel  961207  USK Praha  5.13  7.00
5  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.07  6.00
6  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.69  5.00
7  Janíček Jan  960923  USK Praha  4.65  4.00
8  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  4.59  3.00
9  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.40  2.00
10  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.40  1.00
11  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  4.36 
12  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.32 
13  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.04 
14  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  3.98 
15  Jelínek David  960116  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.92 
16  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.70 
Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
vrh koulí 3kg/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  11.72  11.00
2  Nečinová Anna  965731  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.01  9.00
3  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  08.89  8.00
4  Švehlová Kateřina  975606  PSK Olymp Praha  07.88  7.00
5  Melhemová Kateřina  975531  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.81  6.00
6  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  07.55  5.00
7  Volná Tereza  965607  USK Praha  07.48  4.00
8  Šímová Lucie  975403  USK Praha  07.20  3.00
9  Veselá Kateřina  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.94  2.00
10  Pohoryliak Viktorie  975121  USK Praha  06.22  1.00
MB  Tomeková Nikola  966215  SK DVOJKA Praha  07.94 
Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Čiperová Kristýna  965626  USK Praha  DNP 
vrh koulí 4kg/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.20  11.00
2  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.98  9.00
3  Vatrt Martin  960531  USK Praha  10.59  8.00
4  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.61  7.00
5  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.25  6.00
6  Podroužek Tomáš  960714  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.66  5.00
7  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.31  4.00
8  Červený Jan  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.58  3.00
9  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  07.14  2.00
10  Job Jiří  970825  USK Praha  06.90  1.00
11  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  06.72 
MB  Počta Dominik  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.07 
Pešťák Jan  960227  USK Praha  DNP 
Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  DNP 
hod diskem 1kg/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Grundlerová Dominika  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.73  11.00
2  Nečinová Anna  965731  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.89  9.00
3  Čiperová Kristýna  965626  USK Praha  22.88  8.00
4  Čiperová Nikola  965626  USK Praha  21.72  7.00
5  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  20.39  6.00
6  Nouzáková Sandra  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.36  5.00
7  Červená Dominka  965919  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.94  4.00
8  Mandová Aneta  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.30  3.00
9  Veselá Kateřina  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.41  2.00
10  Volná Tereza  965607  USK Praha  16.15  1.00
MB  Tomeková Nikola  966215  SK DVOJKA Praha  15.66 
Červená Dominka  965919  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
hod diskem 1kg/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.14  11.00
2  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  31.90  9.00
3  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.69  8.00
4  Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.39  7.00
5  Podroužek Tomáš  960714  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.66  6.00
6  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.97  5.00
7  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.86  4.00
8  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  23.94  3.00
9  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  22.70  2.00
10  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.40  1.00
11  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.37 
MB  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.57 
Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  DNP 
Pešťák Jan  960227  USK Praha  DNP 
Červený Jan  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Celkový bodový stav/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  188.00 
2  USKPR  USK Praha  167.00 
3  OLYPR  PSK Olymp Praha  116.00 
4  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  047.00 
Celkový bodový stav/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  body
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  248.00 
2  OLYPR  PSK Olymp Praha  141.00 
3  USKPR  USK Praha  097.00 
4  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  003.00