Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze
Datum konání: 10-11.6.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: Spartak Praha 4
Výsledky zpracoval: TBN team
Ředitel závodu: Blanka Fischerová
Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová
Technický delegát:
Poznámka:
60 m/Žákyně Rozběh1 w+1.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  08.34 
2  Tymichová Natálie  975925  ASK Slavia Praha  08.64 
3  Dobiášová Helena  975206  ASK Slavia Praha  08.76 
4  Petrová Anna  966210  USK Praha  08.83 
5  Kryšková Anna  965707  ASK Slavia Praha  09.00 
6  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.18 
60 m/Žákyně Rozběh2 w+1.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  08.42 
2  Martínková Kateřina  966222  SK Aktis Praha  08.89 
3  Müllerová Tereza  966028  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.90 
4  Burešová Tereza  975212  SK DVOJKA Praha  08.98 
5  Mouchová Pavlína  965117  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.21 
Prášková Hana  975309  SK DVOJKA Praha  DNP 
60 m/Žákyně Rozběh3 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Müllerová Senta  975729  ASK Slavia Praha  08.37 
2  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  08.64 
3  Rosová Barbora  975713  ASK Slavia Praha  08.89 
4  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  09.39 
5  Gurková Hana  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.17 
Uzlová Veronika  975812  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žákyně Rozběh4 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Housková Tereza  966127  SK DVOJKA Praha  08.65 
2  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  08.65 
3  Szappanosová Kim  975814  SK Aktis Praha  09.14 
4  Erbenová Kateřina  966114  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.59 
5  Svobodová Ilona  966031  A. C. Sparta Praha  09.69 
6  Hrdinková Kateřina  966220  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.82 
60 m/Žákyně Rozběh5 w+0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kubišová Dominika  965607  SK DVOJKA Praha  08.53 
2  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  08.84 
3  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.96 
4  Švehlová Kateřina  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10.15 
5  Tučková Monika  976011  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
60 m/Žákyně FináleA w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  08.26 
2  Müllerová Senta  975729  ASK Slavia Praha  08.37 
3  Kubišová Dominika  965607  SK DVOJKA Praha  08.40 
4  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  08.42 
5  Housková Tereza  966127  SK DVOJKA Praha  08.64 
6  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  08.66 
60 m/Žákyně FináleB w-0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Tymichová Natálie  975925  ASK Slavia Praha  08.65 
2  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  08.66 
3  Dobiášová Helena  975206  ASK Slavia Praha  08.79 
4  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  08.83 
5  Rosová Barbora  975713  ASK Slavia Praha  08.99 
6  Petrová Anna  966210  USK Praha  09.02 
60 m/Žáci Rozběh1 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.78 
2  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.06 
3  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.12 
4  Kocourek Viktor  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.90 
Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  DNP 
60 m/Žáci Rozběh2 w-0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Palouš Daniel  961207  USK Praha  07.79 
2  Hanák Tomáš  960316  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.83 
3  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  08.14 
4  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  08.63 
5  Santolík Václav  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.67 
60 m/Žáci Rozběh3 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  07.91 
2  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  08.04 
3  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  08.32 
4  Hrudka Michal  961111  ASK Slavia Praha  08.34 
Dostál Filip  971225  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žáci Rozběh4 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  07.80 
2  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.40 
3  Job Jiří  970825  USK Praha  08.93 
Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Hykl Daniel  970718  Spartak Praha 4  DNP 
Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žáci FináleA w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Hanák Tomáš  960316  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.68 
2  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.76 
3  Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  07.76 
4  Palouš Daniel  961207  USK Praha  07.77 
5  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  07.83 
6  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  08.02 
60 m/Žáci FináleB w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  08.01 
2  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.07 
3  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  08.31 
4  Hrudka Michal  961111  ASK Slavia Praha  08.32 
5  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
6  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
100 m/Dorostenky Rozběh1 w+0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Seidlová Klára  945310  USK Praha  12.21 
2  Slunéčková Veronika  955811  PSK Olymp Praha  13.33 
3  Bartíková Tereza  946002  TJ Dukla Praha  13.48 
4  Tenglerová Nikola  956107  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.05 
5  Capouchová Barbora  945625  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.40 
100 m/Dorostenky Rozběh2 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Hlaváčková Šárka  955124  ASK Slavia Praha  12.58 
2  Bogušovská Tereza  945904  SK Kotlářka Praha  13.42 
3  Raková Markéta  955210  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.71 
4  Dostálová Daniela  955404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.90 
5  Palátová Karolína  955410  SK Aritma Praha  14.62 
100 m/Dorostenky Rozběh3 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Padevětová Markéta  955523  SK Aktis Praha  12.73 
2  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  13.16 
3  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  13.82 
4  Palátová Kristýna  955410  SK Aritma Praha  14.26 
MS  Brezíková Barbora  925524  Spartak Praha 4  13.13 
100 m/Dorostenky Rozběh4 w+0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Matoušková Věra  956111  ASK Slavia Praha  12.88 
2  Müllerová Anna  946213  USK Praha  12.92 
3  Truhlářová Barbora  945910  SK Aritma Praha  13.57 
4  Caisová Hana  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.93 
100 m/Dorostenky FináleA w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Seidlová Klára  945310  USK Praha  12.27 
2  Hlaváčková Šárka  955124  ASK Slavia Praha  12.56 
3  Padevětová Markéta  955523  SK Aktis Praha  12.69 
4  Matoušková Věra  956111  ASK Slavia Praha  12.83 
5  Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  13.06 
6  Müllerová Anna  946213  USK Praha  13.13 
100 m/Dorostenky FináleB w+0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Bogušovská Tereza  945904  SK Kotlářka Praha  13.40 
2  Slunéčková Veronika  955811  PSK Olymp Praha  13.49 
3  Bartíková Tereza  946002  TJ Dukla Praha  13.52 
4  Truhlářová Barbora  945910  SK Aritma Praha  13.77 
5  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  13.77 
6  Raková Markéta  955210  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.83 
100 m/Dorostenci Rozběh1 w+0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Čík Dominik  940418  ASK Slavia Praha  11.80 
2  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  12.13 
3  Seung Han Hwan  940527  ASK Slavia Praha  12.48 
4  Horáček Jan  940725  SK Aritma Praha  12.93 
Papoušek Václav  940503  PSK Olymp Praha  DNP 
100 m/Dorostenci Rozběh2 w+2.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kratina Jiří  950728  Spartak Praha 4  11.23 
2  Dokládal Ondřej  950317  ASK Slavia Praha  11.74 
3  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  12.43 
4  Hála Michal  950707  Atletický školní klub Mazurská  12.51 
5  Hrdlička Jaroslav  950920  ASK Slavia Praha  13.22 
Minát Jan  940724  ASK Slavia Praha  DQ 
100 m/Dorostenci Rozběh3 w+0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Sova Jeremy  940827  TJ Dukla Praha  11.80 
2  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  12.03 
3  Sochor Jakub  950731  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.16 
4  Jurča Martin  950204  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.64 
5  Ginzel Martin  950903  USK Praha  DQ 
6  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  DNP 
100 m/Dorostenci Rozběh4 w+1.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Gvušč Jiří  950816  A. C. Sparta Praha  11.64 
2  Šafránek Jan  950522  SK Aktis Praha  11.76 
3  Jabůrek Lukáš  950923  Atletický školní klub Mazurská  12.15 
4  Jansák Jan  950709  ASK Slavia Praha  12.50 
5  Patka Michal  951122  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.75 
6  Růžička Martin  951229  ASK Slavia Praha  13.05 
100 m/Dorostenci FináleA w+0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kratina Jiří  950728  Spartak Praha 4  11.32 
2  Šafránek Jan  950522  SK Aktis Praha  11.56 
3  Čík Dominik  940418  ASK Slavia Praha  11.58 
4  Sova Jeremy  940827  TJ Dukla Praha  11.83 
5  Gvušč Jiří  950816  A. C. Sparta Praha  11.84 
6  Dokládal Ondřej  950317  ASK Slavia Praha  11.87 
100 m/Dorostenci FináleB w+1.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  11.95 
2  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  12.10 
3  Sochor Jakub  950731  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.20 
4  Jabůrek Lukáš  950923  Atletický školní klub Mazurská  12.30 
5  Seung Han Hwan  940527  ASK Slavia Praha  12.34 
6  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  DNP 
150 m/Žákyně Běh1 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kratochvílová Alžběta  965913  TJ Dukla Praha  19.51 
2  Nečinová Anna  965731  ŠAK Novoborská Praha  19.59 
3  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  19.89 
4  Housková Tereza  966127  SK DVOJKA Praha  21.76 
Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
150 m/Žákyně Běh2 w+0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Zítová Tereza  975520  TJ Dukla Praha  20.13 
2  Dvořáková Barbora  965430  TJ Dukla Praha  20.29 
3  Müllerová Senta  975729  ASK Slavia Praha  20.31 
4  Hamerníková Veronika  976114  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.57 
5  Pavelková Jana  975819  ASK Slavia Praha  20.94 
150 m/Žákyně Běh3 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  21.16 
2  Dobiášová Helena  975206  ASK Slavia Praha  21.37 
3  Rosová Barbora  975713  ASK Slavia Praha  21.68 
4  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  21.85 
5  Martínková Kateřina  966222  SK Aktis Praha  22.02 
6  Kloužková Anna  975511  ASK Slavia Praha  22.15 
150 m/Žákyně Běh4 w+0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Pouchová Denisa  976016  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.34 
2  Burešová Tereza  975212  SK DVOJKA Praha  21.94 
3  Chrpová Kateřina  975826  USK Praha  22.06 
4  Mouchová Pavlína  965117  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.23 
5  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  22.72 
6  Bednářová Michaela  975226  SK Aritma Praha  23.43 
150 m/Žákyně Běh5 w+0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Tymichová Natálie  975925  ASK Slavia Praha  21.16 
2  Müllerová Tereza  966028  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.66 
3  Erbenová Kateřina  966114  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  21.95 
4  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.25 
5  Gurková Hana  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.30 
Prášková Hana  975309  SK DVOJKA Praha  DNP 
150 m/Žáci Běh1 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.47 
2  Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  18.54 
3  Palouš Daniel  961207  USK Praha  18.64 
4  Zíta Ladislav  960121  TJ Dukla Praha  18.72 
Dostál Filip  971225  ASK Slavia Praha  DNP 
Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  DNP 
150 m/Žáci Běh2 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Papež Adam  970706  SK Kotlářka Praha  19.22 
2  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  19.45 
3  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.76 
4  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  20.13 
5  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.37 
Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  DNP 
150 m/Žáci Běh3 w-1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  20.06 
2  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  20.55 
3  Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha  21.42 
4  Kovář Jan  970723  USK Praha  21.82 
5  Šimek Jan  97  Spartak Praha 4  24.32 
Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  DNP 
200 m/Dorostenky Běh1 w+0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Padevětová Markéta  955523  SK Aktis Praha  25.93 
2  Matoušková Věra  956111  ASK Slavia Praha  26.71 
3  Hříchová Monika  945303  USK Praha  27.16 
4  Müllerová Anna  946213  USK Praha  27.44 
5  Tomanová Dita  955504  Atletický školní klub Mazurská  31.94 
Langerová Anna  955309  SK Aritma Praha  DNP 
200 m/Dorostenky Běh2 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Doležalová Andrea  945712  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.96 
2  Dostálová Daniela  955404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  28.43 
3  Raková Markéta  955210  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.53 
4  Capouchová Barbora  945625  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.84 
MS  Hrudková Anna  936124  ASK Slavia Praha  DNP 
Truhlářová Barbora  945910  SK Aritma Praha  DNF 
200 m/Dorostenky Běh3 w-0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Schwanová Denisa  945723  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.32 
2  Řeháková Karolína  955502  SK Kotlářka Praha  28.43 
3  Volfová Kristýna  956221  Atletický školní klub Mazurská  28.53 
4  Drhová Kateřina  955102  SK Aritma Praha  29.16 
5  Tenglerová Nikola  956107  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.16 
6  Seimlová Kristýna  956227  PSK Olymp Praha  31.47 
200 m/Dorostenci Běh1 w-0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Dvořák Michal  950424  USK Praha  23.54 
2  Kratina Jiří  950728  Spartak Praha 4  23.58 
3  Čík Dominik  940418  ASK Slavia Praha  23.97 
4  Šafránek Jan  950522  SK Aktis Praha  24.14 
Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  DNP 
200 m/Dorostenci Běh2 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Papoušek Václav  940503  PSK Olymp Praha  24.04 
2  Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  24.62 
3  Sluka Martin  950625  SK Aritma Praha  24.74 
4  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  24.80 
Gvušč Jiří  950816  A. C. Sparta Praha  DNP 
200 m/Dorostenci Běh3 w+0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Sochor Jakub  950731  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.24 
2  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  25.45 
3  Němec Michael  950415  PSK Olymp Praha  25.62 
4  Milec David  940725  Spartak Praha 4  26.02 
5  Jansák Jan  950709  ASK Slavia Praha  26.53 
200 m/Dorostenci Běh4 w+1.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Hlaváč Jan  940311  ASK Slavia Praha  25.11 
2  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  25.62 
3  Jurča Martin  950204  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  26.12 
4  Smetana Šimon  950214  Spartak Praha 4  26.72 
Růžička Martin  951229  ASK Slavia Praha  DNP 
Dokládal Ondřej  950317  ASK Slavia Praha  DNP 
300 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kratochvílová Alžběta  965913  TJ Dukla Praha  42.25 
2  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  43.58 
3  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  44.25 
4  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.52 
5  Pavelková Jana  975819  ASK Slavia Praha  45.37 
6  Dvořáková Barbora  965430  TJ Dukla Praha  DNP 
300 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Hamerníková Veronika  976114  TJ Stodůlky Praha, o.s.  45.78 
2  Chrpová Kateřina  975826  USK Praha  46.42 
3  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.89 
4  Kryšková Anna  965707  ASK Slavia Praha  47.96 
5  Housková Tereza  966127  SK DVOJKA Praha  48.93 
6  Mařasová Kristýna  965116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  51.29 
300 m/Žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Trtíková Veronika  966130  A. C. Sparta Praha  48.51 
2  Kloučková Veronika  975922  ASK Slavia Praha  48.98 
3  Svobodová Ilona  966031  A. C. Sparta Praha  52.28 
4  Bednářová Michaela  975226  SK Aritma Praha  53.95 
5  Petráňová Karolína  966006  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  55.46 
6  Švehlová Kateřina  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  57.63 
300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Hanák Tomáš  960316  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  39.08 
2  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  39.45 
3  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  40.12 
4  Zíta Ladislav  960121  TJ Dukla Praha  40.75 
5  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.63 
300 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.51 
2  Santolík Václav  970310  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  45.77 
3  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  46.08 
4  Urban Tomáš  961008  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  47.19 
5  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.47 
6  Kocourek Viktor  970312  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  47.95 
400 m/Dorostenky Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Hrachovcová Monika  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  63.20 
2  Kapcová Michaela  945830  Spartak Praha 4  63.73 
3  Schwanová Denisa  945723  SK ZŠ Jeseniova Praha  64.47 
4  Řeháková Karolína  955502  SK Kotlářka Praha  66.71 
5  Šejnohová Klára  955325  SK Kotlářka Praha  66.99 
400 m/Dorostenky Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Růžičková Barbora  945406  SK ZŠ Jeseniova Praha  68.92 
2  Čelustková Hana  955228  SK Aritma Praha  69.85 
3  Kohoutová Žaneta  945111  PSK Olymp Praha  71.71 
400 m/Dorostenci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Dvořák Michal  950424  USK Praha  52.25 
2  Hlaváč Jan  940311  ASK Slavia Praha  53.39 
3  Kameník Tomáš  950325  SK Aritma Praha  54.07 
4  Papoušek Václav  940503  PSK Olymp Praha  54.26 
5  Mach Ondřej  940615  ASK Slavia Praha  55.04 
400 m/Dorostenci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Procházka Filip  940630  SK ZŠ Jeseniova Praha  55.19 
2  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  56.82 
3  Milec David  940725  Spartak Praha 4  57.10 
4  Stříbrný Petr  951209  SK ZŠ Jeseniova Praha  57.27 
5  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  58.25 
400 m/Dorostenci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Vojíř Jan  950629  USK Praha  58.43 
2  Němec Michael  950415  PSK Olymp Praha  58.69 
3  Smetana Šimon  950214  Spartak Praha 4  60.28 
800 m/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Braná Zuzana  965129  ASK Slavia Praha  2:26.57 
2  Mrkvičková Simona  966030  Spartak Praha 4  2:28.63 
3  Fajcová Karolína  966112  ASK Slavia Praha  2:30.26 
4  Veselá Barbora  965319  Spartak Praha 4  2:30.37 
5  Hrubá Anna  965503  ASK Slavia Praha  2:36.04 
6  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  2:37.38 
7  Prozrová Jana  975624  Spartak Praha 4  2:42.37 
8  Mařasová Kristýna  965116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  3:06.55 
Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  DNF 
Mochanová Adéla  965913  SK Aritma Praha  DNP 
Kašparová Marie  966215  SK DVOJKA Praha  DNP 
800 m/Dorostenky Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Hrachovcová Monika  945310  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:24.14 
2  Kružíková Anežka  945604  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:25.12 
3  Caisová Hana  955109  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:25.68 
4  Holubová Veronika  956003  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:28.15 
5  Volfová Kristýna  956221  Atletický školní klub Mazurská  2:43.85 
800 m/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  2:05.81 
2  Hanák Tomáš  960316  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:15.41 
3  Chuman Martin  960828  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:21.89 
4  Petrák Martin  960204  ASK Slavia Praha  2:24.01 
5  Obhlídal Vojtěch  970918  SK Kotlářka Praha  2:26.97 
6  Horáček Dominik  960314  ASK Slavia Praha  2:36.03 
7  Kraváček Tomáš  970807  Spartak Praha 4  2:39.63 
800 m/Dorostenci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Polák Jan  940426  USK Praha  2:06.27 
2  Stejskal Jan  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:18.99 
3  Stejskal Tomáš  951026  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:22.32 
4  Jurča Martin  950204  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:27.98 
MS  Flek Lukáš  911120  VSK Univerzita Brno  2:11.47 
Ullwer Karel  940719  USK Praha  DNP 
1500 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  5:01.92 
2  Mrkvičková Simona  966030  Spartak Praha 4  5:03.49 
3  Petrová Anna  966210  USK Praha  5:53.58 
4  Dvořáková Monika  965706  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:57.56 
5  Hrdinková Kateřina  966220  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  6:21.41 
1500 m/Dorostenky Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kružíková Anežka  945604  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:11.50 
2  Růžičková Karolína  945201  PSK Olymp Praha  5:18.51 
3  Wágnerová Tereza  955603  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:38.54 
4  Volfová Kristýna  956221  Atletický školní klub Mazurská  6:02.41 
1500 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  4:20.39 
2  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  4:39.92 
3  Dvořák Martin  960706  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4:47.48 
4  Konejl David  970602  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4:53.55 
5  Obhlídal Vojtěch  970918  SK Kotlářka Praha  5:03.45 
6  Kubš Jan  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:17.28 
7  Mrkous Jan  970411  ASK Slavia Praha  5:21.59 
8  Růžička Martin  960430  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:37.31 
9  Dostál Martin  970407  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:45.28 
1500 m/Dorostenci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kušta Jan  940623  TJ Dukla Praha  4:19.65 
2  Černý Michal  940904  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4:44.39 
3  Žežulka Martin  950809  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:00.02 
3000 m/Dorostenky Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Emanovská Gabriela  945422  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  11:12.04 
2  Wágnerová Tereza  955603  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12:55.52 
3  Kolářová Lucie  956105  Atletický školní klub Mazurská  15:42.71 
Bořánková Karolína  956218  PSK Olymp Praha  DNP 
Růžičková Karolína  945201  PSK Olymp Praha  DNP 
3000 m/Dorostenci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Pucholt Tomáš  940505  TJ Dukla Praha  09:40.62 
2  Vysušil Tomáš  950609  ASK Slavia Praha  10:02.60 
3  Berzsi Gabriel  95  SK Aritma Praha  10:36.99 
4  Černý Michal  940904  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  10:42.98 
MS  Pavel Jan  950301  TJ Lokomotiva Trutnov  09:59.61 
100 m překážek/Žákyně Rozběh1 w+0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  15.92 
2  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  16.17 
3  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  18.43 
4  Šímová Lucie  975403  USK Praha  18.71 
5  Suchopárová Eliška  965220  SK Aritma Praha  19.49 
100 m překážek/Žákyně Rozběh2 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  15.59 
2  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  15.87 
3  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  17.83 
4  Bláhová Noemi  976225  A. C. Sparta Praha  22.79 
100 m překážek/Žákyně Rozběh3 w+1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Nečinová Anna  965731  ŠAK Novoborská Praha  15.13 
2  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  15.54 
3  Knapová Markéta  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
100 m překážek/Žákyně FináleA w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  15.28 
2  Nečinová Anna  965731  ŠAK Novoborská Praha  15.43 
3  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  15.61 
4  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  15.99 
5  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  16.40 
Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  DNP 
100 m překážek/Dorostenky Finále w+1.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Brožková Kristýna  945518  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.07 
2  Dudková Michaela  955519  SK Kotlářka Praha  15.07 
3  Vachová Anna  955712  ASK Slavia Praha  15.18 
4  Seimlová Kristýna  956227  PSK Olymp Praha  DNF 
100 m překážek/Žáci Rozběh1 w+1.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  14.55 
2  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  15.25 
3  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  18.66 
Jakerle Jakub  961218  SK Kotlářka Praha  DNP 
Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  DNP 
100 m překážek/Žáci Rozběh2 w+1.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.69 
2  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  15.54 
3  Pezlar Vojtěch  970507  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.07 
4  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.03 
5  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.66 
100 m překážek/Žáci Rozběh3 w+0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  15.35 
2  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.71 
3  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  17.44 
4  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  18.11 
5  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.04 
100 m překážek/Žáci FináleA w+0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.59 
2  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  14.72 
3  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  15.10 
4  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  15.47 
5  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.49 
6  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  18.20 
110 m překážek/Dorostenci Finále w+0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Lojkásek David  940430  SK Kotlářka Praha  15.31 
2  Petrák Vojtěch  950223  SK Aktis Praha  15.64 
3  Růžička Martin  951229  ASK Slavia Praha  19.62 
4  Chvalovský Ivan  951009  SK Kotlářka Praha  23.21 
Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  DNP 
200 m překážek/Žákyně Běh1 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  31.32 
2  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  31.43 
3  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  32.82 
4  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  35.30 
5  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  36.49 
200 m překážek/Žákyně Běh2 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  33.99 
2  Kubišová Dominika  965607  SK DVOJKA Praha  34.76 
Bláhová Noemi  976225  A. C. Sparta Praha  DNP 
200 m překážek/Žáci Běh1 w+0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  28.24 
2  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  28.66 
3  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  29.39 
4  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.51 
5  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.56 
200 m překážek/Žáci Běh2 w+1.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Jakerle Jakub  961218  SK Kotlářka Praha  31.36 
2  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  31.92 
3  Nardelli Alexander  970807  Spartak Praha 4  32.73 
4  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  33.05 
Janíček Jan  960923  USK Praha  DNP 
300 m překážek/Dorostenky Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Hrušková Lucie  945611  USK Praha  49.44 
2  Doležalová Andrea  945712  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.51 
3  Píšová Martina  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.78 
4  Kolomá Kateřina  945130  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.51 
Kubíková Eliška  955129  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Brožková Kristýna  945518  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
300 m překážek/Dorostenci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Drešer Jakub  941111  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.60 
2  Kameník Tomáš  950325  SK Aritma Praha  43.86 
3  Minát Jan  940724  ASK Slavia Praha  44.19 
4  Patka Michal  951122  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.07 
Chvalovský Ivan  951009  SK Kotlářka Praha  DNP 
1500 m překážek/Dorostenky Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  5:31.45 
2  Růžičková Karolína  945201  PSK Olymp Praha  6:26.01 
MS  Kleiberová Kamila  956224  TJ Sokol Kolín-atletika  5:39.19 
Bořánková Karolína  956218  PSK Olymp Praha  DNP 
1500 m překážek/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kukal Jan  960118  ASK Slavia Praha  4:37.57 
2  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  5:09.31 
3  Svěchota Lukáš  970506  Spartak Praha 4  5:17.21 
4  Konejl David  970602  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:31.05 
5  Kubš Jan  971116  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:44.98 
2000 m překážek/Dorostenci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Šmahel Michal  940129  ASK Slavia Praha  6:27.05 
2  Šíp Jan  950417  ASK Slavia Praha  6:46.43 
3  Kukal Jiří  940421  ASK Slavia Praha  7:31.95 
Procházka Filip  940630  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
4 x 60 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Müllerová, Kolinová, Burianová, Pavelková  ASK Slavia Praha  31.90 
2  Skálová, Zenkerová, Peřinová, Rowlandová  USK Praha  32.34 
3  Kubišová, Housková, Burešová, Kopecká  SK DVOJKA Praha  32.41 
4  Rosová, Kryšková, Fajcová, Braná  ASK Slavia Praha  33.46 
5  Musilová, Nouzáková, Gründlerová, Šrámková  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.75 
4 x 60 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Linhart, Jauernig, Šrámek, Kukla  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.83 
2  Hanousek, Sekyra, Capouch, Kukal  ASK Slavia Praha  30.19 
3  Kostohryz, Ledvinka, Kocánek, Šmergl  Spartak Praha 4  30.74 
4  Fuksa, Vatrt, Hotový, Palouš  USK Praha  30.77 
5  Musil, Pezlar, Janoušek, Souček  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.97 
6  Šimek, Šimek, Koller, Fabián  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.86 
4 x 100 m/Dorostenky Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Palátová Kr., Drhová, Langerová, Truhlářová  SK Aritma Praha  52.92 
Schwanová, Tenglerová, Růžičková, Raková  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
Müllerová, Hříchová, Hrušková, Seidlová  USK Praha  DNF 
4 x 100 m/Dorostenci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kotarba, Minát, Kuna, Čík  ASK Slavia Praha  46.04 
2  Hwan, Mach, Malý, Dokládal  ASK Slavia Praha  47.24 
3  Sochor, Patka, Stříbrný, Jansák  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.49 
Dvořák, Polák, Ginzal, Vojíř  USK Praha  DNF 
3 x 300 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kubišová, Housková, Kopecká  SK DVOJKA Praha  2:19.90 
2  Rajmonová, Mrkvičková, Veselá  Spartak Praha 4  2:20.77 
3  Tymichová, Dobiášová, Kryšková  ASK Slavia Praha  2:23.12 
4  Petrová, Rowlandová, Chrpová  USK Praha  2:23.19 
5  Burešová, Tomeková, Růžičková  SK DVOJKA Praha  2:34.62 
3 x 300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kukla, Šrámek, Musil  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:01.98 
2  Černý, Rada, Šebrle  PSK Olymp Praha  2:02.00 
3  Hrudka, Mach, Capouch  ASK Slavia Praha  2:06.73 
4  Vatrt, Palouš, Oberdorfer  USK Praha  2:07.50 
5  Janoušek, Koller, Souček  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:15.03 
skok vysoký/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  1.49 
2  Růžičková Zuzana  975321  SK DVOJKA Praha  1.45 
3  Kubišová Dominika  965607  SK DVOJKA Praha  1.35 
4  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha 
skok vysoký/Dorostenky
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Píšová Martina  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.40 
Jakschová Tereza  955901  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
skok vysoký/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  1.67 
2  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.63 
3  Klemm Adam  961218  SK Kotlářka Praha  1.59 
4  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.59 
5  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.50 
6  Papež Adam  970706  SK Kotlářka Praha  1.50 
7  Jelínek David  960116  Sokol Král.Vinohrady Praha  1.50 
8  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.45 
9  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  1.45 
Pilát Kryštof  961224  USK Praha  DNP 
Toman Jiří  971203  ASK Slavia Praha  DNP 
Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  DNP 
Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha  NM 
Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  NM 
Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  NM 
skok vysoký/Dorostenci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Šach Martin  950909  SK Kotlářka Praha  1.82 
2  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  1.76 
3  Grabmüller Adam  941202  ASK Slavia Praha  1.67 
4  Domin Lukáš  941210  SK Aritma Praha  1.67 
5  Palát Lukáš  950829  ASK Slavia Praha  1.55 
6  Jabůrek Lukáš  950923  Atletický školní klub Mazurská  1.55 
7=  Stříbrný Petr  951209  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.50 
7=  Chvalovský Ivan  951009  SK Kotlářka Praha  1.50 
MS  Janda Martin  920227  ASK Slavia Praha  1.50 
skok o tyči/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  2.25 
2  Součková Lucie  975506  USK Praha  2.05 
Čalounová Kateřina  975408  SK Kotlářka Praha  0 
skok o tyči/Dorostenky
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kopečná Eliška  956227  USK Praha  3.15 
2  Růžičková Barbora  945406  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.60 
3  Kolomá Kateřina  945130  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.45 
Dudková Michaela  955519  SK Kotlářka Praha  0 
Kubíková Eliška  955129  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
skok o tyči/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.40 
2  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.85 
3  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha 
4  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha 
skok o tyči/Dorostenci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kubíček Jakub  940214  USK Praha  3.95 
2  Sluka David  940418  USK Praha  3.55 
3  Hrdlička Jaroslav  950920  ASK Slavia Praha  3.00 
4  Minát Jan  940724  ASK Slavia Praha  2.80 
skok daleký/Žákyně Kvalifikace
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  4.99  -0.4 
2  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  4.81  +0.0 
3  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  4.76  -0.1 
4  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  4.70  +0.0 
5  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  4.60  +0.6 
6  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  4.50  -0.7 
7  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.48  -1.4 
8  Zítová Tereza  975520  TJ Dukla Praha  4.48  -0.8 
9  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  4.45  +0.2 
10  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  4.40  +0.0 
11  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  4.35  -0.4 
12  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.31  -0.2 
13  Martínková Kateřina  966222  SK Aktis Praha  4.28  +1.0 
14  Hamerníková Veronika  976114  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.10  -0.8 
15  Kloučková Veronika  975922  ASK Slavia Praha  3.61  +0.1 
16  Dömeová Štěpánka  975425  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.53  +0.0 
17  Prášková Hana  975309  SK DVOJKA Praha  DNP 
20  Kloužková Anna  975511  ASK Slavia Praha  DNP 
21  Folberová Monika  965126  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
19  Tučková Monika  976011  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
22  Čalounová Kateřina  975408  SK Kotlářka Praha  DNP 
18  Sztogrýnová Julie  976115  Spartak Praha 4  DNP 
skok daleký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  5.12 
2  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  5.03 
3  Zítová Tereza  975520  TJ Dukla Praha  4.86 
4  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  4.78 
5  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.65 
6  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  4.56 
7  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  4.53 
8  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  4.51 
9  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.48 
10  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  4.43 
Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  DNP 
skok daleký/Dorostenky Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Bogušovská Tereza  945904  SK Kotlářka Praha  5.35  +0.0 
2  Dudková Michaela  955519  SK Kotlářka Praha  5.28  +0.0 
3  Schwanová Denisa  945723  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.87  +0.0 
4  Matoušková Věra  956111  ASK Slavia Praha  4.84  -1.1 
5  Řeháková Karolína  955502  SK Kotlářka Praha  4.83  +0.0 
6  Slunéčková Veronika  955811  PSK Olymp Praha  4.76  +0.0 
7  Bartíková Tereza  946002  TJ Dukla Praha  4.72  -0.4 
8  Kapcová Michaela  945830  Spartak Praha 4  4.66  -1.3 
9  Bešťáková Lucie  945702  ŠAK Novoborská Praha  4.38  +0.0 
10  Vacková Sára  946122  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.33  -0.8 
11  Raková Markéta  955210  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.27  +0.0 
12  Tomanová Dita  955504  Atletický školní klub Mazurská  3.85  -0.6 
Jakschová Tereza  955901  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Votroubková Veronika  945728  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Palátová Kristýna  955410  SK Aritma Praha  DNP 
skok daleký/Žáci Kvalifikace
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  5.59  -0.1 
2  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  5.55  +0.0 
3  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  5.29  -0.4 
4  Klemm Adam  961218  SK Kotlářka Praha  5.19  +0.0 
5  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  5.17  +0.0 
6  Palouš Daniel  961207  USK Praha  5.10  -0.1 
7  Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  4.95  +0.0 
8  Hrudka Michal  961111  ASK Slavia Praha  4.85  +0.6 
9  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  4.76  +0.2 
10  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  4.63  -0.3 
11  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.62  +0.1 
12  Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha  4.57  +0.0 
13  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.57  +0.0 
14  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  4.54  +0.0 
15  Papež Adam  970706  SK Kotlářka Praha  4.44  +0.0 
16  Kovář Jan  970723  USK Praha  4.25  +0.0 
17  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  4.05  -0.6 
18  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.93  +0.0 
Kropáč Jan  970709  Spartak Praha 4  DNP 
Hykl Daniel  970718  Spartak Praha 4  DNP 
Toman Jiří  971203  ASK Slavia Praha  DNP 
Strnad Václav  960922  ASK Slavia Praha  DNP 
Janíček Jan  960923  USK Praha  DNP 
skok daleký/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  5.85  +0.1 
2  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  5.81  +0.6 
3  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  5.61  +1.1 
4  Klemm Adam  961218  SK Kotlářka Praha  5.38  -0.5 
5  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  5.26  +0.8 
6  Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  5.10  +0.0 
7  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  5.09  +0.0 
8  Palouš Daniel  961207  USK Praha  5.07  +0.8 
9  Hrudka Michal  961111  ASK Slavia Praha  4.64  +0.0 
10  Šíma Michal  970718  ASK Slavia Praha  4.50  +1.2 
Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Fuksa Jakub  970123  USK Praha  DNP 
skok daleký/Dorostenci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  6.15  +0.1 
2  Antsiou Christian  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.99  +0.0 
3  Šebo Viktor  950710  Spartak Praha 4  5.81  +0.5 
4  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  5.76  +0.0 
5  Seung Han Hwan  940527  ASK Slavia Praha  5.67  -0.1 
6  Palát Lukáš  950829  ASK Slavia Praha  5.23  +0.8 
trojskok/Dorostenci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Lojkásek David  940430  SK Kotlářka Praha  13.45  -0.9 
2  Antsiou Christian  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.00  +0.0 
3  Malý Michal  941013  ASK Slavia Praha  12.61  -0.3 
4  Machovec Josef  950424  PSK Olymp Praha  11.69  -0.3 
5  Seung Han Hwan  940527  ASK Slavia Praha  11.59  -0.5 
Vojíř Jan  950629  USK Praha  0 
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Nečinová Anna  965731  ŠAK Novoborská Praha  12.34 
2  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  11.71 
3  Franková Anna  966002  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.32 
4  Dvořáková Barbora  965430  TJ Dukla Praha  08.89 
5  Musilová Alena  975718  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.72 
6  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.53 
7  Tomeková Nikola  966215  SK DVOJKA Praha  08.21 
8  Szappanosová Kim  975814  SK Aktis Praha  07.83 
9  Švehlová Kateřina  975606  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  07.52 
10  Volná Tereza  965607  USK Praha  07.18 
11  Petráňová Karolína  966006  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  06.86 
Uzlová Veronika  975812  ASK Slavia Praha  DNP 
Ježdíková Daniela  965712  ASK Slavia Praha  DNP 
vrh koulí 3kg/Dorostenky
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kotrčová Zuzana  956026  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.22 
2  Vachová Anna  955712  ASK Slavia Praha  11.09 
3  Slunéčková Veronika  955811  PSK Olymp Praha  10.11 
4  Bešťáková Lucie  945702  ŠAK Novoborská Praha  08.94 
5  Palátová Karolína  955410  SK Aritma Praha  07.95 
6  Kubicová Barbora  956102  Spartak Praha 4  07.60 
7  Kotalová Kateřina  956002  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.53 
8  Seimlová Kristýna  956227  PSK Olymp Praha  07.50 
Košťálová Tereza  955826  A. C. Sparta Praha  DNP 
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  12.58 
2  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  12.21 
3  Vatrt Martin  960531  USK Praha  11.12 
4  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  10.57 
5  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  10.43 
6  Ledvinka Jiří  971008  Spartak Praha 4  10.25 
7  Kasan Michal  970324  ASK Slavia Praha  09.69 
8  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  09.60 
9  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.24 
10  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  09.09 
11  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.08 
12  Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  07.81 
13  Hrudka Michal  961111  ASK Slavia Praha  07.59 
14  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  07.15 
15  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  07.08 
Houska Jan  961231  Spartak Praha 4  DNP 
vrh koulí 5kg/Dorostenci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  13.51 
2  Lojkásek David  940430  SK Kotlářka Praha  13.20 
3  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  12.08 
4  Kotarba Daniel  950305  ASK Slavia Praha  11.53 
5  Decker Jan  951026  USK Praha  11.00 
6  Machovec Josef  950424  PSK Olymp Praha  10.16 
7  Zapotil Robert  950422  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.00 
8  Hála Michal  950707  Atletický školní klub Mazurská  09.98 
hod diskem 1kg/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  27.38 
2  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  23.46 
3  Grundlerová Dominika  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.13 
4  Čiperová Nikola  965626  USK Praha  21.73 
5  Čiperová Kristýna  965626  USK Praha  21.41 
6  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  20.69 
7  Nouzáková Sandra  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.68 
8  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.41 
9  Volná Tereza  965607  USK Praha  15.51 
10  Musilová Alena  975718  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.56 
Knapová Markéta  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Havelková Petra  975709  Spartak Praha 4  DNP 
Červená Dominka  965919  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Císařová Barbora  975725  Spartak Praha 4  DNP 
hod diskem 1kg/Dorostenky
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kotalová Kateřina  956002  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.25 
2  Kotrčová Zuzana  956026  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.89 
3  Karellová Tereza  955302  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.32 
4  Bešťáková Lucie  945702  ŠAK Novoborská Praha  22.30 
5  Zemanová Karolína  945826  SK Kotlářka Praha  22.24 
6  Kubicová Barbora  956102  Spartak Praha 4  21.43 
7  Košťálová Tereza  955826  A. C. Sparta Praha  DNP 
hod diskem 1kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  38.88 
2  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  35.98 
3  Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  31.95 
4  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.39 
5  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  29.94 
6  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.38 
7  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  28.61 
8  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.48 
9  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  23.70 
10  Koželuh Tomáš  961008  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.65 
11  Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  22.92 
12  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  22.73 
13  Houska Jan  961231  Spartak Praha 4  21.92 
14  Červený Jan  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.38 
15  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.77 
16  Job Jiří  970825  USK Praha  16.31 
Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
hod diskem 1,5kg/Dorostenci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  41.98 
2  Decker Jan  951026  USK Praha  35.27 
3  Michalec Jan  950109  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.44 
4  Zapotil Robert  950422  ASK Slavia Praha  33.64 
5  Hála Michal  950707  Atletický školní klub Mazurská  22.30 
hod kladivem 3kg/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Franková Anna  966002  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.33 
2  Havelková Petra  975709  Spartak Praha 4  20.64 
3  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  20.29 
4  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.40 
5  Grundlerová Dominika  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.69 
6  Mouchová Pavlína  965117  TJ Stodůlky Praha, o.s.  17.56 
7  Veselá Kateřina  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.44 
8  Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.21 
hod kladivem 3kg/Dorostenky
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kotrčová Zuzana  956026  SK ZŠ Jeseniova Praha  39.72 
2  Korbová Helena  945429  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.32 
3  Kubicová Barbora  956102  Spartak Praha 4  26.50 
4  Schlitzová Tereza  945531  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.66 
Košťálová Tereza  955826  A. C. Sparta Praha  DNP 
hod kladivem 4kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  42.46 
2  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  31.97 
3  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.91 
4  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  23.71 
5  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  23.24 
6  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  21.99 
7  Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  21.49 
8  Monych Ivan  970118  ASK Slavia Praha  18.48 
9  Houska Jan  961231  Spartak Praha 4 
hod kladivem 5kg/Dorostenci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Kuna Michal  940517  ASK Slavia Praha  35.43 
2  Vojíř Jan  950629  USK Praha  21.71 
3  Sluka David  940418  USK Praha  20.92 
hod oštěpem 600g/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Zítová Tereza  975520  TJ Dukla Praha  31.05 
2  Volná Tereza  965607  USK Praha  24.59 
3  Šímová Lucie  975403  USK Praha  22.57 
4  Nouzáková Sandra  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.88 
5  Tomeková Nikola  966215  SK DVOJKA Praha  20.20 
6  Čiperová Kristýna  965626  USK Praha  18.62 
7  Čiperová Nikola  965626  USK Praha  16.60 
8  Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.25 
Grundlerová Dominika  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
Veselá Kateřina  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  0 
Císařová Barbora  975725  Spartak Praha 4  0 
Červená Dominka  965919  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Ježdíková Daniela  965712  ASK Slavia Praha  DNP 
hod oštěpem 600g/Dorostenky
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Píšová Martina  945720  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.44 
2  Karellová Tereza  955302  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.25 
3  Kolomá Kateřina  945130  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.50 
4  Kubicová Barbora  956102  Spartak Praha 4  16.98 
5  Tomanová Dita  955504  Atletický školní klub Mazurská  14.32 
6  Kolářová Lucie  956105  Atletický školní klub Mazurská  13.70 
Votroubková Veronika  945728  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Zemanová Karolína  945826  SK Kotlářka Praha  DNP 
Kubíková Eliška  955129  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Bartíková Tereza  946002  TJ Dukla Praha  DNP 
hod oštěpem 600g/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  45.66 
2  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  42.21 
3  Phan Michal  960312  ASK Slavia Praha  38.15 
4  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.81 
5  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  31.18 
6  Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.79 
7  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  27.59 
8  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  26.71 
9  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  20.53 
10  Červený Jan  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.40 
Koželuh Tomáš  961008  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
hod oštěpem 700g/Dorostenci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Michalec Jan  950109  SK ZŠ Jeseniova Praha  52.46 
2  Táborský Tomáš  940924  SK Aktis Praha  44.41 
3  Decker Jan  951026  USK Praha  41.71 
4  Matyska Jakub  940617  Sokol Král.Vinohrady Praha  34.89 
5  Machovec Josef  950424  PSK Olymp Praha  32.48 
MS  Kroupa David  950706  TJ Spartak Třebíč  50.09 
Antsiou Christian  940122  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Matyska Jakub  940617  Sokol Král.Vinohrady Praha  DNP 
chůze dráha 3000 m/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Jeníková Petra  965123  Spartak Praha 4  18:50.79 
chůze dráha 3000 m/Dorostenky Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr 
1  Schlitzová Tereza  945531  SK ZŠ Jeseniova Praha  18:34.16