Přebor Prahy mladšího žactva na dráze
Datum konání: 2.-3.6.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: SK Kotlářka Praha
Výsledky zpracoval: Michal Krejčí
Ředitel závodu: Jitka Fialová
Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort
Technický delegát:
Poznámka: měřeno elektronicky, časomírou OMEGA OSV3HE - software SCAN´O VISION
60 m/Ml. žákyně Rozběh1 w+1.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  08.56 
2  Švermová Tereza  985519  SK DVOJKA Praha  08.57 
3  Součková Dora  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.78 
4  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  09.08 
5  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  09.18 
MS  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  09.26 
60 m/Ml. žákyně Rozběh2 w+1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  08.86 
2  Filipovská Kristýna  985408  USK Praha  08.89 
3  Švancarová Kristýna  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.14 
4  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  09.15 
5  Neustadtová Veronika  985122  SK Aritma Praha  09.16 
MS  Svatková Radka  995901  Spartak Praha 4  09.39 
60 m/Ml. žákyně Rozběh3 w+0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Turková Zuzana  986021  SK Aktis Praha  08.99 
2  Santolíková Jana  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.23 
3  Lisá Magdaléna  985519  SK Kotlářka Praha  09.42 
4  Voců Denisa  995218  ŠAK Novoborská Praha  09.60 
MS  Choděrová Lucie  995131  Spartak Praha 4  10.31 
Floriánová Kateřina  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  DNP 
60 m/Ml. žákyně Rozběh4 w+2.8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Poschlová Tereza  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.21 
2  Špačková Jitka  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.39 
3  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  09.41 
MS  Hudáková Kateřina  986218  Spartak Praha 4  09.63 
MS  Hlaváčková Petra  995408  Spartak Praha 4  09.66 
Švehlová Veronika  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
60 m/Ml. žákyně Rozběh5 w+1.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Burajová Patricie  995408  SK DVOJKA Praha  09.55 
2  Střelečková Petra  995121  ASK Slavia Praha  09.58 
3  Uhrová Karolína  995426  SK Kotlářka Praha  09.74 
4  Drake Anna  995920  SK Kotlářka Praha  09.88 
MS  Baldová Lenka  986015  Spartak Praha 4  09.72 
Válková Nikol  995324  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
60 m/Ml. žákyně FináleA w+1.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Švermová Tereza  985519  SK DVOJKA Praha  08.56 
2  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  08.69 
3  Součková Dora  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.82 
4  Filipovská Kristýna  985408  USK Praha  09.00 
5  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  09.06 
6  Turková Zuzana  986021  SK Aktis Praha  09.11 
60 m/Ml. žákyně FináleB
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  08.91 
2  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  09.02 
3  Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  09.10 
4  Švancarová Kristýna  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.25 
5  Neustadtová Veronika  985122  SK Aritma Praha  09.28 
6  Poschlová Tereza  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.30 
60 m/Ml. žáci Rozběh1 w+1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.30 
2  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  08.40 
3  Pekárek Adam  990227  ASK Slavia Praha  08.59 
4  Kobián Kryštof  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.97 
5  Čermák Roman  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.15 
6  Hlaváč Vojtěch  980729  ASK Slavia Praha  09.36 
60 m/Ml. žáci Rozběh2 w+1.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  08.53 
2  Schútz Jan  990716  A. C. Sparta Praha  09.02 
3  Ruda David  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.05 
4  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  09.08 
5  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.15 
60 m/Ml. žáci Rozběh3 w+1.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Langer Vítězslav  990301  SK Aritma Praha  09.39 
2  Slavíček Pavel  981016  ASK Slavia Praha  09.42 
3  Kvapil Lukáš  990818  USK Praha  09.45 
4  Dynybyl Vojtěch  980910  SK Kotlářka Praha  09.47 
5  Bartoš David  980502  ASK Slavia Praha  09.51 
60 m/Ml. žáci Rozběh4 w+1.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hrdina Tomáš  990601  Spartak Praha 4  09.57 
2  Kosík Tobiáš  981014  USK Praha  09.59 
3  Kubice Adam  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.06 
4  Bareš Ondřej  990309  SK Aritma Praha  10.10 
5  Procházka Matěj  991005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.54 
60 m/Ml. žáci Rozběh5 w+1.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Valsa Pavel  980616  Atletický školní klub Mazurská  09.82 
2  Kreuzmann Matyáš  980906  SK Aktis Praha  09.83 
3  Tyle Vojtěch  990211  SK Aritma Praha  10.09 
4  Prikner Lukáš  991223  Sokol Král.Vinohrady Praha  10.12 
5  Pazourek Martin  981108  SK Aritma Praha  10.80 
60 m/Ml. žáci Rozběh6 w+1.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rákosník Jan  990323  USK Praha  09.12 
2  Kalabis David  980406  USK Praha  09.25 
3  Kábele Jakub  980610  SK Aritma Praha  10.01 
4  Nosek Jan  990724  SK Aktis Praha  10.04 
MS  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  08.79 
60 m/Ml. žáci FináleA w+1.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.17 
2  Pekárek Adam  990227  ASK Slavia Praha  08.30 
3  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  08.34 
4  Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  08.72 
5  Schútz Jan  990716  A. C. Sparta Praha  08.82 
6  Kobián Kryštof  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.86 
60 m/Ml. žáci FináleB w+1.8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.02 
Ruda David  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  09.02 
3  Čermák Roman  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.07 
4  Rákosník Jan  990323  USK Praha  09.12 
5  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  09.36 
150 m/Ml. žákyně Běh1 w-1.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.54 
2  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  21.34 
3  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  21.50 
4  Neustadtová Veronika  985122  SK Aritma Praha  22.49 
5  Rybářová Dominika  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.66 
150 m/Ml. žákyně Běh2 w-1.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Patočková Barbora  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.79 
2  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  22.09 
3  Bíbrlíková Denisa  985406  USK Praha  22.67 
4  Sluková Michaela  986215  USK Praha  22.97 
5  Háková Tereza  996107  PSK Olymp Praha  23.47 
150 m/Ml. žákyně Běh3 w-1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Havelková Veronika  986211  ASK Slavia Praha  23.60 
2  Sieglová Anna  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  24.02 
3  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  24.07 
4  Franková Agáta  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.12 
MS  Baldová Lenka  986015  Spartak Praha 4  23.81 
150 m/Ml. žákyně Běh4 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Francová Tereza  996230  SK Aktis Praha  22.37 
2  Drake Anna  995920  SK Kotlářka Praha  24.95 
3  Marková Anežka  985228  SK Kotlářka Praha  26.26 
4  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  27.36 
MS  Hudáková Kateřina  986218  Spartak Praha 4  24.55 
Válková Nikol  995324  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
150 m/Ml. žákyně Běh5 w+0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  23.00 
2  Nosko Žaneta  985726  A. C. Sparta Praha  23.89 
3  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  24.01 
4  Smíšková Anna  995516  SK Aktis Praha  24.30 
MS  Svatková Radka  995901  Spartak Praha 4  23.27 
MS  Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  26.18 
150 m/Ml. žáci Běh1 w-0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  20.25 
2  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.43 
3  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  20.65 
4  Štogl Ondřej  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.68 
Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh2 w+0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dryák Zdeněk  980514  SK Aktis Praha  21.48 
2  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  21.48 
3  Zahradník Jiří  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.82 
4  Kobián Kryštof  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.28 
Vích Damián  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh3 w+2.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kuriš Štěpán  980905  ASK Slavia Praha  21.94 
2  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  22.07 
3  Václavík Miroslav  980831  ASK Slavia Praha  22.23 
4  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  22.38 
5  Stewart Geron  980921  Spartak Praha 4  22.43 
150 m/Ml. žáci Běh4 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Schútz Jan  990716  A. C. Sparta Praha  21.91 
2  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  22.33 
3  Sellner Matěj  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  22.55 
4  Michal Vojtěch  990729  Spartak Praha 4  23.23 
5  Bartoš David  980502  ASK Slavia Praha  23.34 
150 m/Ml. žáci Běh5 w-0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  21.81 
2  Ruda David  990927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  22.66 
3  Voborský Mikoláš  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  23.03 
4  Janeček Pavel  990508  SK Aritma Praha  23.17 
5  Kosík Tobiáš  981014  USK Praha  23.36 
6  Říha Vojtěch  991210  ASK Slavia Praha  23.72 
150 m/Ml. žáci Běh6 w-3.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Erben Jakub  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.11 
2  Siegl Pavel  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  23.14 
3  Myška Michal  981027  ŠAK Novoborská Praha  23.48 
4  Langer Vítězslav  990301  SK Aritma Praha  23.55 
5  Zettl Filip  980504  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.01 
6  Tyle Vojtěch  990211  SK Aritma Praha  25.27 
150 m/Ml. žáci Běh7 w-1.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  22.40 
2  Žákovský Filip  980908  ASK Slavia Praha  22.87 
3  Bareš Ondřej  990309  SK Aritma Praha  25.05 
MS  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  DNP 
Kubice Adam  990103  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Procházka Matěj  991005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
300 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  45.98 
2  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  46.30 
3  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  47.03 
4  Chvalovská Lea  985111  SK Kotlářka Praha  48.26 
5  Součková Dora  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  48.32 
300 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  46.34 
2  Šimková Anna  985905  ASK Slavia Praha  49.74 
3  Voců Denisa  995218  ŠAK Novoborská Praha  52.81 
4  Chlumská Hedvika  996014  Sokol Král.Vinohrady Praha  60.13 
MS  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  46.03 
300 m/Ml. žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kašparová Johana  995426  USK Praha  48.19 
2  Haklová Barbora  986107  USK Praha  50.30 
3  Fialová Johana  995731  SK Kotlářka Praha  53.11 
4  Šantrochová Marie  995720  USK Praha  56.34 
MS  Moravcová Zuzana  985908  Spartak Praha 4  52.22 
300 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  43.54 
2  Šícha Metoděj  980217  USK Praha  44.42 
3  Kubelka Michal  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.90 
4  Wágner Jakub  981117  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  47.05 
5  Kolář Martin  980430  Atletický školní klub Mazurská  47.83 
300 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Nicolas Victor  980814  PSK Olymp Praha  47.80 
2  Stewart Geron  980921  Spartak Praha 4  48.18 
3  Sellner Matěj  980404  TJ Stodůlky Praha, o.s.  49.01 
4  Michal Vojtěch  990729  Spartak Praha 4  49.95 
5  Vaněk Martin  990408  Spartak Praha 4  54.18 
300 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kvapil Lukáš  990818  USK Praha  52.13 
2  Holík Michal  990402  SK ZŠ Jeseniova Praha  56.70 
3  Slabý Lukáš  990206  SK Kotlářka Praha  57.76 
MS  Smažinka Borek  980416  TJ Dukla Praha  55.07 
Semerád Ondřej  990227  USK Praha  DNP 
800 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  2:28.06 
2  Chvalovská Lea  985111  SK Kotlářka Praha  2:28.27 
3  Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  2:35.86 
4  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  2:40.76 
5  Santolíková Jana  985621  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:47.95 
6  Voborská Jasmína  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:54.19 
7  Drsková Andrea  995812  USK Praha  2:56.06 
8  Fořtová Petra  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:57.30 
Redou Emma  995515  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DNP 
800 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Tomášková Karolína  995922  SK Kotlářka Praha  2:43.32 
2  Jakoubková Kateřina  995209  ASK Slavia Praha  2:54.53 
3  Fialová Johana  995731  SK Kotlářka Praha  2:58.02 
4  Švamberková Karolina  986020  SK DVOJKA Praha  3:01.36 
5  Marková Anežka  985228  SK Kotlářka Praha  3:18.39 
6  Králová Veronika  995623  SK Kotlářka Praha  3:27.99 
MS  Moravcová Zuzana  985908  Spartak Praha 4  2:47.93 
MS  Bouší Monika  995724  TJ Dukla Praha  2:50.67 
Sluková Michaela  986215  USK Praha  DNP 
1500 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kuriš Štěpán  980905  ASK Slavia Praha  5:00.46 
2  Vích Damián  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  5:01.93 
3  Prunar Jakub  990510  USK Praha  5:05.00 
4  Slavíček Pavel  981016  ASK Slavia Praha  5:12.72 
5  Erben Jakub  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:14.60 
6  Siegl Pavel  980411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5:16.80 
7  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  5:19.81 
8  Voborský Mikoláš  991021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5:19.96 
9  Nedvídek Kryštof  991023  ASK Slavia Praha  5:38.70 
10  Jeřábek Václav  990423  USK Praha  5:42.96 
11  Friš Tomáš  990911  SK Kotlářka Praha  5:54.85 
12  Hlaváč Vojtěch  980729  ASK Slavia Praha  6:03.19 
MS  Černý Ondřej  990304  ASK Slavia Praha  DNP 
MS  Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  5:40.30 
60 m překážek/Ml. žákyně Rozběh1 w-0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  10.25 
2  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  10.50 
3  Švábíková Amálie  996122  ASK Slavia Praha  10.91 
4  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  11.13 
5  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  11.38 
60 m překážek/Ml. žákyně Rozběh2 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  11.36 
2  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  12.14 
3  Švehlová Veronika  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.26 
4  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  12.87 
5  Rybářová Dominika  985412  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.60 
60 m překážek/Ml. žákyně Rozběh3 w+2.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Francová Tereza  996230  SK Aktis Praha  11.20 
2  Sieglová Anna  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.15 
3  Hegenbartová Marie  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.09 
4  Tomášková Karolína  995922  SK Kotlářka Praha  13.47 
MS  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  11.24 
60 m překážek/Ml. žákyně Rozběh4 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Přecechtělová Anna  985915  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.55 
2  Voborská Jasmína  996021  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.29 
3  Špačková Jitka  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  13.59 
MS  Dostálová Alžběta  995302  ASK Slavia Praha  DNP 
MS  Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  13.31 
60 m překážek/Ml. žákyně FináleA w-0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  10.09 
2  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  10.40 
3  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  10.86 
4  Švábíková Amálie  996122  ASK Slavia Praha  10.92 
5  Francová Tereza  996230  SK Aktis Praha  11.25 
6  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  11.62 
60 m překážek/Ml. žákyně FináleB w+1.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
5  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  11.37 
6  Švehlová Veronika  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.09 
7  Srnská Jindra  985929  Sokol Král.Vinohrady Praha  12.22 
8  Sieglová Anna  985411  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  12.41 
9  Přecechtělová Anna  985915  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.51 
10  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  13.00 
60 m překážek/Ml. žáci Rozběh1 w-0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  10.62 
Kubát Zdeněk  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.62 
3  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  10.70 
4  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.26 
Cvrček Jan  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  DQ 
60 m překážek/Ml. žáci Rozběh2 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  11.04 
2  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  11.10 
3  Prunar Jakub  990510  USK Praha  11.31 
4  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  11.88 
5  Melmuka Martin  990818  ASK Slavia Praha  12.33 
60 m překážek/Ml. žáci Rozběh3 w-0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  10.98 
2  Moska Tomáš  980306  SK Kotlářka Praha  11.66 
3  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  11.67 
4  Zuna Jan  980404  SK Kotlářka Praha  11.95 
5  Špaček Petr  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.07 
60 m překážek/Ml. žáci Rozběh4 w+0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Moucha Radek  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.53 
2  Říha Vojtěch  991210  ASK Slavia Praha  12.68 
3  Holík Michal  990402  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.33 
MS  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  11.93 
Šmída Daniel  980904  USK Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci FináleA w+0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  10.33 
2  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  10.46 
3  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  10.47 
4  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  10.69 
5  Kubát Zdeněk  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.87 
6  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  11.18 
60 m překážek/Ml. žáci FináleB w-0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Prunar Jakub  990510  USK Praha  11.01 
2  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  11.42 
3  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.53 
4  Moska Tomáš  980306  SK Kotlářka Praha  11.64 
5  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  11.66 
6  Moucha Radek  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.99 
4 x 60 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  A - Jehličková A., Jehličková B., Kašparová, Filipovská  USK Praha  33.32 
2  A - Nemešová, Chvalovská, D´Ambrosca, Jarešová  SK Kotlářka Praha  34.23 
3  Součková, Špačková, Voborská, Jirmanová  TJ Stodůlky Praha, o.s.  34.40 
4  Skotnická, Burešová, Fojtová, Švermová  SK DVOJKA Praha  35.09 
5  A - Fořtová, Hegenbartová, Zafarová, Rybářová  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.19 
4 x 60 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Herynková, Duchoňová, Vavrousová, Mitrovičová  ASK Slavia Praha  33.58 
2  B - Skácelová, Bíbrlíková, Sluková, Haklová  USK Praha  35.34 
3  B - Franková, Poschlová, Švancarová, Wollmanová  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.06 
4  Svatková, Hlaváčková, Hudáková, Šimáková  Spartak Praha 4  36.94 
5  B - Drake, Fialová, Dudková, Uhrová  SK Kotlářka Praha  37.21 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  A - Moucha, Kubát, Cvrček, Štogl  TJ Stodůlky Praha, o.s.  32.53 
2  A - Večeřa, Přikryl, Šmída Dan., Šmída Dav.  USK Praha  33.30 
3  Souček, Rataj, Kobián, Čermák  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.48 
4  Růžička, Pekárek, Havel, Urbánek  ASK Slavia Praha  34.18 
5  Běhounek, Erben, Ruda, Siegl  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  35.56 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Zuna J., Zuna M., Klár, Jedlička  SK Kotlářka Praha  34.08 
2  B - Zahradník, Voborský, Sellner, Štěpánek  TJ Stodůlky Praha, o.s.  34.74 
3  B - Jeřábek, Šícha, Prunar, Rákosník  USK Praha  35.02 
4  Hrdina, Kopecký, Michal, Solecký  Spartak Praha 4  35.14 
5  Langer, Tyle, Kábele, Janeček  SK Aritma Praha  37.37 
3 x 300 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  A - Patočková, Součková, Jirmanová  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:17.50 
2  A - Herynková, Mitrovičová, Duchoňová  ASK Slavia Praha  2:18.10 
3  A - Jehličková A., Jehličková B., Kašparová  USK Praha  2:22.84 
4  Fojtová, Burešová, Švermová  SK DVOJKA Praha  2:24.09 
5  A - Nemešová, Jarešová, D´Ambrosca  SK Kotlářka Praha  2:25.60 
6  Zafarová, Rybářová, Fořtová  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:33.68 
3 x 300 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  B - Drsková, Sluková, Haklová  USK Praha  2:32.86 
2  B - Špačková, Voborská, Švehlová  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:37.03 
3  B - Vavrousová, Havelková, Švábíková  ASK Slavia Praha  2:37.41 
4  B - Dudková, Drake, Fialová  SK Kotlářka Praha  2:44.13 
3 x 300 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  A - Večeřa, Šícha, Přikryl  USK Praha  2:18.91 
2  A - Zahradník, Moucha, Cvrček  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:19.71 
3  A - Zuna M., Jedličká, Klár  SK Kotlářka Praha  2:22.75 
4  Souček, Kobián, Rataj  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:24.34 
5  Běhounek, Erben, Siegl  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:29.03 
6  Michal, Vaněk, Stewart  Spartak Praha 4  2:34.99 
3 x 300 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  B - Sellner, Voborský, Kubát  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:26.17 
2  B - Jeřábek, Rákosník, Prunar  USK Praha  2:29.29 
3  B - Zuna J., Dynybyl, Moska  SK Kotlářka Praha  2:35.21 
4  Soukup, Prikner, Pařízek  Sokol Král.Vinohrady Praha  2:46.23 
5  Janeček, Langer, Tyle  SK Aritma Praha  2:47.29 
skok vysoký/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Turková Zuzana  986021  SK Aktis Praha  1.34 
2  Švábíková Amálie  996122  ASK Slavia Praha  1.34 
3  Burajová Patricie  995408  SK DVOJKA Praha  1.34 
4=  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  1.31 
4=  Višvaderová Natálie  985818  ASK Slavia Praha  1.31 
4=  Zafarová Johana  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.31 
7  Vávrová Ivana  985323  ASK Slavia Praha  1.28 
8  Hegenbartová Marie  985131  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.24 
9  Bíbrlíková Denisa  985406  USK Praha  1.24 
10  Floriánová Kateřina  995409  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.20 
Lisá Magdaléna  985519  SK Kotlářka Praha  DNP 
Gratiasová Tereza  985805  PSK Olymp Praha  DNP 
skok vysoký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.48 
2  Kubát Zdeněk  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.45 
3  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  1.42 
4  Panáček Martin  980128  SK Kotlářka Praha  1.42 
5  Pekárek Adam  990227  ASK Slavia Praha  1.42 
6  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  1.39 
7  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  1.36 
8  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  1.36 
9  Růžička Jan  990705  ASK Slavia Praha  1.30 
10  Kolář Martin  980430  Atletický školní klub Mazurská  1.30 
11  Zuna Matěj  980404  SK Kotlářka Praha  1.30 
12=  Přikryl Ondřej  990128  USK Praha  1.25 
12=  Šmída David  980904  USK Praha  1.25 
14  Moska Tomáš  980306  SK Kotlářka Praha  1.25 
15=  Dynybyl Vojtěch  980910  SK Kotlářka Praha  1.25 
15=  Rákosník Jan  990323  USK Praha  1.25 
17  Bednář Dominik  980815  A. C. Sparta Praha  1.20 
18  Kalabis David  980406  USK Praha  1.20 
19  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  1.15 
skok daleký/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.98 
2  Kašparová Johana  995426  USK Praha  4.77 
3  Švancarová Kristýna  985818  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.56 
4  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  4.42 
5  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  4.38 
6  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.34 
7  Fojtová Ivana  996020  SK DVOJKA Praha  4.22 
8  Filipovská Kristýna  985408  USK Praha  4.16 
9  Zafarová Johana  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.15 
10  Šimková Anna  985905  ASK Slavia Praha  4.10 
11  Burešová Lucie  996215  SK DVOJKA Praha  4.09 
Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  4.09 
13  Nosko Žaneta  985726  A. C. Sparta Praha  4.02 
14  Palátová Eliška  986006  ASK Slavia Praha  3.94 
skok daleký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Štogl Ondřej  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.06 
2  Cvrček Jan  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  5.04 
3  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  5.00 
4  Dryák Zdeněk  980514  SK Aktis Praha  4.65 
5  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  4.61 
6  Zahradník Jiří  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.43 
7  Wágner Jakub  981117  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  4.25 
8  Růžička Jan  990705  ASK Slavia Praha  4.08 
9  Valsa Pavel  980616  Atletický školní klub Mazurská  3.79 
10  Čermák Roman  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.65 
11  Nosek Jan  990724  SK Aktis Praha  3.55 
12  Bednář Dominik  980815  A. C. Sparta Praha  3.51 
13  Prikner Lukáš  991223  Sokol Král.Vinohrady Praha  3.43 
14  Kreuzmann Matyáš  980906  SK Aktis Praha  3.30 
vrh koulí 3kg/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Oppelová Kamila  985812  ASK Slavia Praha  08.80 
2  Palátová Eliška  986006  ASK Slavia Praha  07.95 
3  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  07.90 
4  Kopecká Aneta  995218  USK Praha  07.84 
5  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  07.62 
6  Franková Agáta  985930  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.68 
Kohoutková Kateřina  986023  ASK Slavia Praha  DNP 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.31 
2  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  11.09 
3  Moucha Radek  981005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.27 
4  Panáček Martin  980128  SK Kotlářka Praha  10.18 
5  Vlček Jakub  981112  ŠAK Novoborská Praha  08.82 
6  Šmída David  980904  USK Praha  08.79 
7  Šmída Daniel  980904  USK Praha  08.35 
8  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  07.73 
Krauz Tomáš  980719  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Švermová Tereza  985519  SK DVOJKA Praha  53.54 
2  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  53.10 
3  Vávrová Ivana  985323  ASK Slavia Praha  46.31 
4  Kohoutková Kateřina  986023  ASK Slavia Praha  46.02 
5  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  44.29 
6  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  44.07 
7  Poschlová Tereza  985531  SK ZŠ Jeseniova Praha  42.49 
8  Višvaderová Natálie  985818  ASK Slavia Praha  40.60 
9  Havelková Veronika  986211  ASK Slavia Praha  37.97 
10  Fořtová Petra  985429  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.44 
11  Střelečková Petra  995121  ASK Slavia Praha  35.79 
12  Haklová Barbora  986107  USK Praha  33.00 
13  Římalová Karolína  986213  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  62.18 
2  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  52.67 
3  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  50.76 
4  Krauz Tomáš  980719  SK ZŠ Jeseniova Praha  50.48 
5  Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  49.39 
6  Špaček Petr  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.00 
7  Janeček Pavel  990508  SK Aritma Praha  46.57 
8  Jeřábek Václav  990423  USK Praha  45.69 
9  Nedvídek Kryštof  991023  ASK Slavia Praha  45.01 
10  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  44.02 
11  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  44.00 
12  Václavík Miroslav  980831  ASK Slavia Praha  41.79 
13  Vaněk Martin  990408  Spartak Praha 4  39.54 
Šulc Petr  980326  ASK Slavia Praha  DNP