Minipřípravka  dívky
  Příjmení a jméno   roč. nar. Oddíl 50 m pořadí míček pořadí překážky pořadí skok pořadí
1 Durdová Michaela 241 2003 SK ZŠ Jeseniova 9,1 11 11,14 2 7,7 2 155 8
2 Cikánová Vendula 215 2002 SK ZŠ Jeseniova 8,4 2 10,29 8 7,9 4 155 8
3 Raková Kateřina  216 2002 SK ZŠ Jeseniova 9,7 19 8,61 16 9,2 14 145 18
4 Šomanová Natálie  217 2002 SK ZŠ Jeseniova 9,8 22 6,47 25 9,2 14 140 20
5 Foltýnová Josefina 218 2004 SK ZŠ Jeseniova 9,7 19 7,57 21 12,2 26 120 27
6 Pardubská Karolína  219 2003 SK ZŠ Jeseniova 8,4 2 9,58 12 8,6 9 155 8
7 Frcková Adéla  220 2003 SK ZŠ Jeseniova 9,7 19 7,02 22 9,8 23 150 13
8 Kavanová Kateřina 221 2003 AC Kovošrot 8,9 10 8,94 13 8,4 7 175 4
9 Šloufová Nela 222 2005 AC Kovošrot 9,1 11 5,25 29 13,2 29 90 30
10 Fauré Kristýna  223 2003 AC Kovošrot 11,1 28 6,99 23 10,8 25 105 28
11 Krausová Lucie 213 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 8,7 7 10,56 4 8,5 8 185 3
12 Eibichová Eliška 206 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 8,6 6 10,89 3 7,7 2 190 2
13 Donátová Anna 207 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 9,8 22 8,78 14 9,3 17 150 13
14 Kněžínková Tereza 208 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 9,1 11 8,60 17 8,8 10 140 20
15 Hálová Adéla 209 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 9,2 14 6,11 26 8,8 10 145 18
16 Böhmová Nicole 201 2002 AŠK Mazurská 8,5 5 10,32 7 8,1 5 160 6
17 Měšťanová Barbora 202 2003 AŠK Mazurská 9,2 14 9,63 11 9,7 22 135 24
18 Špačková Petra 203 2003 AŠK Mazurská 8,2 1 10,34 6 7,6 1 165 5
19 Reyttová Anna 204 2005 AŠK Mazurská 10,8 26 8,45 19 10,3 24 140 20
20 Agáta Šamalíková 225 2004 Atletika Chuchle 10,5 25 8,65 15 9,6 20 135 24
21 Alena Hanousková 226 2005 Atletika Chuchle 10,8 26 6,08 27 12,5 27 125 26
22 Valentýna Kasková 227 2005 Atletika Chuchle 12,5 30 4,02 30 12,5 28 105 28
23 Johana Chocholová 228 2004 Atletika Chuchle 11,3 29 7,99 20 8,8 12 155 8
24  Sofie Richterová 229 2004 Atletika Chuchle 9,4 14 6,56 24 9,4 18 150 13
25 Ema Bukoviánská 230 2004 Atletika Chuchle 10,3 24 6,01 28 9,6 20 140 20
26 Daniela Kotková 210 2002 Spartak P4 8,4 2 13,80 1 7,8 3 195 1
27 Anna Kassahunová 211 2002 Spartak P4 9,4 14 9,67 10 9,2 14 155 8
28 Ráchel Noasová 212 2003 Spartak P4 9,2 14 10,19 9 9,5 19 150 13
29 Pechanová Nikola 205 2002 AŠK Mazurská 8,8 8 8,56 18 8,1 5 150 13
30 Hymplová Tereza 231 2002 Spartak P4 8,8 8 10,52 5 9,1 13 160 6
Minipřípravka chlapci
  Příjmení a jméno   roč. nar. Oddíl překážky  pořadí skok pořadí 50 m pořadí míček pořadí
1 Weiser Šimon 216 2003 SK ZŠ Jeseniova 7,9 4 150 15 9,2 13 10,94 8
2 Koller Pavel  217 2003 SK ZŠ Jeseniova 9,5 19 155 13 9,4 15 8,79 18
3 Malina Marek  218 2002 SK ZŠ Jeseniova 7,8 3 180 3 8,7 5 16,10 1
4 Hejzlar Jakub 219 2002 SK ZŠ Jeseniova 8,0 6 170 5 8,2 1 13,60 4
5 Nýč Filip  212 2003 SK ZŠ Jeseniova 8,4 10 160 9 9,1 9 10,86 9
7 Dubový Matyáš 214 2003 SK ZŠ Jeseniova 9,5 19 145 17 10,0 21 8,91 17
8 Čáp Lukáš  215 2003 SK ZŠ Jeseniova 9,0 14 145 17 9,6 18 9,74 14
9 Hrdlička Tomáš 226 2003 AC Kovošrot 9,2 17 140 19 8,8 6 6,89 23
10 Šlouf Hynek 227 2002 AC Kovošrot 8,2 9 160 9 9,1 9 9,37 15
11 Kraus Vojtěch 211 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 8,1 7 185 2 8,5 2 11,20 7
12 Surjomartono Michal 201 2003 AŠK Mazurská 8,6 12 163 8 9,1 9 10,76 10
13 Šmída Filip 202 2002 AŠK Mazurská 7,9 4 135 20 9,5 16 11,36 6
14 Miřejovský  Matěj 203 2003 AŠK Mazurská 9,7 21 160 9 9,5 16 9,86 13
15 Adamec Jan 204 2003 AŠK Mazurská 9,9 22 135 20 10,5 22 9,00 16
16 Vojta Ondruška 220 2002 Atletika Chuchle 7,5 1 198 1 8,2 2 14,40 2
17 Lukáš Hanousek 221 2002 Atletika Chuchle 9,3 18 135 20 9,9 20 6,57 24
18 Daniel Říha 222 2004 Atletika Chuchle 10,4 23 115 24 10,5 23 7,22 22
19 Adam Kobes 223 2002 Atletika Chuchle 8,1 7 170 5 8,9 7 11,40 5
21 Pavel Kordík 224 2003 Atletika Chuchle 8,9 13 155 13 9,1 9 8,63 19
22 Jan Chochola 225 2002 Atletika Chuchle 7,6 2 177 4 8,5 4 14,08 3
23 Petr Janeček 208 2003 Spartak P4 9,1 16 150 15 9,0 8 9,97 12
25 Kebrt Matyáš 206 2003 ŠSK Újezd nad Lesy 9,0 14 165 7 9,3 14 7,55 21
26 Hruška Kryštof 207 2002 ŠSK Újezd nad Lesy 8,5 11 160 9 9,6 18 10,26 11
27 Kebrt Ondřej 210 2005 ŠSK Újezd nad Lesy 12,0 24 135 20 10,8 23 8,40 20
Přípravka  dívky
  Příjmení a jméno   roč. nar. Oddíl míč pořadí překážky pořadí dálka pořadí 60 m pořadí
1 Mitrovská Adéla  311 2001 SK ZŠ Jeseniova 5,40 14 7,90 5 344 5 10,6 14
2 Auředníková Barbora 312 2001 SK ZŠ Jeseniova 8,00 2 8,10 8 336 7 10,1 7
3 Bláhová Klára  313 2001 SK ZŠ Jeseniova 4,08 19 8,00 6 316 16 9,9 6
4 Tomášková Adéla  314 2000 SK ZŠ Jeseniova 8,20 1 7,60 3 347 4 9,6 2
5 Křesťanová Michaela 315 2001 SK ZŠ Jeseniova 5,30 15 7,80 4 319 15 10,2 9
6 Poledníková Anežka 321 2001 SK ZŠ Jeseniova 4,05 20 8,20 9 305 19 10,7 16
7 Sovová Natálie 322 2000 SK ZŠ Jeseniova 6,00 10 8,50 14 332 11 10,3 10
8 Slavíková Veronika 318 2001 AC Kovošrot 6,50 5 8,20 9 366 2 9,8 4
9 Houšková Tereza 319 2001 AC Kovošrot 6,30 7 8,20 9 334 9 9,8 4
10 Řeháková Karolína 320 2000 AC Kovošrot 5,50 12 8,90 18 333 10 10,7 16
11 Šimková Lucie 303 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 6,50 5 7,10 1 412 1 8,7 1
12 Konejlová Tereza 304 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 6,30 7 7,50 2 356 3 9,6 2
13 Svobodová Alžběta 305 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 6,20 9 8,00 6 335 8 10,4 11
14 Peffková Veronika 306 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 4,80 18 8,30 13 332 11 10,1 7
15 Farkašová Adéla 301 2000 AŠK Mazurská 7,70 3 8,50 14 322 14 11,0 20
16 Šárka Říhová 316 2001 Atletika Chuchle 5,20 16 8,80 16 308 17 10,8 18
17 Marie Starostová 307 2001 Spartak P4 5,50 12 9,50 20 308 17 10,8 18
18 Martina Šimánková 308 2001 Spartak P4 6,60 4 8,20 9 340 6 10,6 14
19 Magdaléna Rubešová 309 2001 Spartak P4 5,90 11 8,90 18 287 20 10,4 11
20 Anna Žáková 310 2001 Spartak P4 5,20 16 8,80 16 324 13 10,5 13
Přípravka  chlapci
  Příjmení a jméno   roč. nar. Oddíl dálka pořadí 60 m pořadí míč pořadí překážky pořadí
1 Vacek Matyáš  307 2001 SK ZŠ Jeseniova 355 5 9,70 4 7,30 2 7,7 6
2 Zavřel Ivan  308 2000 SK ZŠ Jeseniova 370 4 9,40 3 7,40 1 7,4 3
3 Janda Adam  309 2001 SK ZŠ Jeseniova 320 9 10,60 11 4,50 15 8,3 8
4 Petr Jakub  310 2002 SK ZŠ Jeseniova 322 8 10,30 9 4,90 10 8,6 12
6 Hrdlička Lukáš 312 2001 AC Kovošrot 390 2 9,10 2 6,70 4 7,2 1
7 Severa Filip 313 2001 AC Kovošrot 319 11 10,10 8 4,70 14 8,3 8
8 Šatoplet Jakub 304 2000 ŠSK Újezd nad Lesy 422 1 8,80 1 6,80 3 7,3 2
9 Stehno Filip 305 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 320 9 10,40 10 4,80 11 8,7 13
10 Dekan Jakub 306 2001 ŠSK Újezd nad Lesy 350 6 9,80 5 5,60 8 7,5 4
11 Jasanský Ondřej 301 2001 AŠK Mazurská 295 14 11,10 13 6,40 6 8,0 7
12 Měšťan Ondřej   302 2001 AŠK Mazurská 240 16 11,90 16 4,80 11 9,1 15
13 Švihel  Jakub  303 2001 AŠK Mazurská 347 7 9,90 6 5,70 7 8,4 10
14 Martin Kulhánek 314 2000 Atletika Chuchle 370 3 10,00 7 6,50 5 7,6 5
15 Tomáš Jirát 315 2001 Atletika Chuchle 310 12 10,90 12 4,40 16 8,5 11
16 Radek Neumann 318 2001 Atletika Chuchle 274 15 11,30 15 5,10 9 9,4 16
17 Oliver Bukoviánský 317 2001 Atletika Chuchle 310 12 11,20 14 4,80 11 9,0 14