3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B
Datum konání: 19.5.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: AŠK Mazurská
Výsledky zpracoval: Filip Kubelka
Ředitel závodu: Filip Kubelka
Hlavní rozhodčí: Vratislav Hlušička
Technický delegát:
Poznámka: časy měřeny ručně, vítr neměřen
60 m/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pilíková Lucie  985904  SK Kotlářka Praha  08.7 
2  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  09.2 
3  Bútorová Tereza  996005  SK Kotlářka Praha  09.7 
4  Choděrová Lucie  995131  Spartak Praha 4  10.0 
60 m/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  08.9 
2  Lisá Magdaléna  985519  SK Kotlářka Praha  09.3 
3  Mašková Barbora  986118  Spartak Praha 4  09.7 
4  Crkvová Barbora  005814  Spartak Praha 4  10.0 
60 m/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Šimková Alžběta  000111  Spartak Praha 4 "B"  10.2 
2  Slámová Jana  000621  Spartak Praha 4 "B"  10.5 
MS  Fialová Linda  005924  SK Kotlářka Praha  09.6 
MS  Hošková Barbora  005105  SK Kotlářka Praha  10.2 
60 m/Ml. žákyně Běh4 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
MS  Semecká Eliška  00  TJ Dukla Praha  09.1 
MS  Buršíková Kristýna  98  Atletický školní klub Mazurská  09.2 
60 m/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kolář Martin  980430  Atletický školní klub Mazurská  08.8 
2  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  09.0 
3  Moska Tomáš  980306  SK Kotlářka Praha  09.3 
4  Adamík Jakub  990207  Atletický školní klub Mazurská  09.7 
Smrkovský Vít  990508  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
60 m/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  09.4 
2  Hrdina Tomáš  990601  Spartak Praha 4  09.8 
3  Černý Tomáš  000706  Spartak Praha 4 "B"  09.9 
4  Novotný Emil  001211  Spartak Praha 4 "B"  10.2 
MS  Hošek Dominik  000105  SK Kotlářka Praha  09.1 
150 m/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  21.3 
2  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  22.8 
3  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  23.4 
Eliášová Kristýna  985323  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
150 m/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Baldová Lenka  986015  Spartak Praha 4  24.2 
2  Římalová Karolína  986213  Atletický školní klub Mazurská  24.6 
3  Pouchová Veronika  995530  Atletický školní klub Mazurská  24.9 
4  Falátková Alžběta  985706  Spartak Praha 4  25.1 
150 m/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Prýmková Markéta  005129  SK Kotlářka Praha  23.5 
MS  Králová Veronika  995623  SK Kotlářka Praha  27.3 
Svobodová Dominika  985607  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
150 m/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Panáček Martin  980128  SK Kotlářka Praha  21.2 
2  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  22.4 
3  Rubeš Vojtěch  980617  Spartak Praha 4  23.2 
4  Hynek Daniel  991025  Atletický školní klub Mazurská  24.2 
150 m/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Blaha Oskar  981230  SK Kotlářka Praha  22.7 
2  Michal Vojtěch  990729  Spartak Praha 4  22.9 
3  Beneš Štěpán  990821  Atletický školní klub Mazurská  25.0 
4  Žáček Prokop  000507  Spartak Praha 4 "B"  26.2 
150 m/Ml. žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Bečán Tomáš  000721  Spartak Praha 4 "B"  28.0 
MS  Hoza František  980708  SK Kotlářka Praha  24.7 
MS  Slabý Lukáš  990206  SK Kotlářka Praha  25.7 
600 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Chvalovská Lea  985111  SK Kotlářka Praha  1:50.7 
2  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  1:58.2 
3  Moravcová Zuzana  985908  Spartak Praha 4  1:58.6 
4  Gemelová Karolína  985903  Atletický školní klub Mazurská  2:08.4 
5  Sedláková Klára  985318  Atletický školní klub Mazurská  2:19.6 
6  Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  2:29.9 
7  Pluhařová Tereza  995419  SK Kotlářka Praha  2:30.7 
Hochmanová Marie  995930  AC Praha 1890  DNP 
600 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  1:55.1 
2  Krátká Tereza  996121  Atletický školní klub Mazurská  2:19.0 
3  Kubantová Kateřina  005505  SK Kotlářka Praha  2:20.0 
4  Janatová Kateřina  000608  Spartak Praha 4 "B"  2:23.1 
5  Pavlíková Alice  000215  Spartak Praha 4 "B"  2:33.1 
6  Gromusová Eva  006118  Spartak Praha 4  2:35.4 
MS  Tomášková Karolína  99  SK Kotlářka Praha  1:58.9 
600 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dynybyl Vojtěch  980910  SK Kotlářka Praha  2:00.0 
2  Nevole Tomáš  000914  Spartak Praha 4 "B"  2:00.7 
3  Novotný Lukáš  990305  SK Kotlářka Praha  2:02.3 
4  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  2:04.0 
5  Vondráček David  981030  Atletický školní klub Mazurská  2:17.4 
6  Krč Jan  000925  SK Kotlářka Praha  2:18.1 
7  Kotík Jakub  001228  Spartak Praha 4  2:24.9 
8  Trocino David  990921  Spartak Praha 4  2:32.1 
9  Blažek Daniel  001120  Spartak Praha 4 "B"  2:32.5 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  10.0 
2  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  12.0 
3  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  13.1 
4  Nováková Kristýna  995905  Atletický školní klub Mazurská  14.3 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Turnerová Nicoleta  005530  Atletický školní klub Mazurská  11.7 
2  Koudelová Barbora  000425  Spartak Praha 4 "B"  14.1 
3  Vernerová Tereza  005127  SK Kotlářka Praha  14.6 
Matoušková Klára  005724  Spartak Praha 4  DNP 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  12.4 
2  Breznenová Kateřina  001112  Spartak Praha 4 "B"  15.0 
3  Uhlíková Petra  005509  Spartak Praha 4  17.0 
MS  Fialová Kateřina  005526  SK Kotlářka Praha  14.7 
60 m překážek/Ml. žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  10.8 
2  Karlík Lukáš  980921  SK Kotlářka Praha  10.9 
3  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  11.1 
Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Valsa Pavel  980616  Atletický školní klub Mazurská  12.3 
2  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  12.7 
3  Šach Matěj  990312  SK Kotlářka Praha  13.1 
4  Vaněk Martin  990408  Spartak Praha 4  13.4 
60 m překážek/Ml. žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  12.5 
2  Picek Lubomír  000526  Spartak Praha 4 "B"  12.8 
3  Dědek Vlastimil  000918  Spartak Praha 4 "B"  14.5 
60 m překážek/Ml. žáci Běh4 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
MS  Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  12.2 
MS  Friš Tomáš  990911  SK Kotlářka Praha  13.4 
MS  Vízner Vít  000330  SK Kotlářka Praha  13.7 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  A - D Ambrosca, Nemešová, Karlík, Jedlička  SK Kotlářka Praha  33.5 
2  A - Stanovský, Hampel, Baziková, Marková  Atletický školní klub Mazurská  33.8 
3  A - Michal, Kopecký, Kerbachová, Šimáková  Spartak Praha 4  38.2 
4  A - Dědek, Nevole, Janatová, Koudelová  Spartak Praha 4 "B"  39.1 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  B - Pilíková, Parásková, Moska, Jirásek  SK Kotlářka Praha  34.5 
2  B - Rubeš, Solecký, Baldová, Moravcová  Spartak Praha 4  35.0 
3  B - Houdová, Turnerová, Hynek, Kolář  Atletický školní klub Mazurská  35.4 
B - Černý, Picek, Šimková, Choděrová  Spartak Praha 4 "B"  DQ 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  C - Panáček, Blaha, Prýmková, Chvalovská  SK Kotlářka Praha  35.0 
2  C - Sedláková, Mrázková, Vondráček, Adamík  Atletický školní klub Mazurská  35.7 
3  C - Hrdina, Vaněk, Crkvová, Gromosová  Spartak Praha 4  39.2 
4  C - Blažek, Novotný, Slámová, Breznenová  Spartak Praha 4 "B"  45.7 
4 x 60 m/Ml. žáci Běh4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  D - Klár, Bútorová, Lisá, Šach  SK Kotlářka Praha  35.8 
2  D - Římalová, Krátká, Beneš, Valsa  Atletický školní klub Mazurská  37.3 
3  D - Kotík, Trocino, Uhlíková, Mašková  Spartak Praha 4  39.6 
4  D - Žáček, Bečán, Pavlíková, Dědičová  Spartak Praha 4 "B"  40.8 
skok vysoký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  1.35 
2  Pilíková Lucie  985904  SK Kotlářka Praha  1.20 
3  Lisá Magdaléna  985519  SK Kotlářka Praha  1.20 
4=  Slámová Jana  000621  Spartak Praha 4 "B"  1.15 
4=  Mašková Barbora  986118  Spartak Praha 4  1.15 
6  Bútorová Tereza  996005  SK Kotlářka Praha  1.15 
7  Mrázková Lucie  995501  Atletický školní klub Mazurská  1.10 
8  Šimková Alžběta  000111  Spartak Praha 4 "B"  1.05 
2  Choděrová Lucie  995131  Spartak Praha 4  1.05 
10  Crkvová Barbora  005814  Spartak Praha 4  1.00 
MS  Hošková Barbora  005105  SK Kotlářka Praha  1.10 
MS  Fialová Linda  005924  SK Kotlářka Praha  1.00 
skok vysoký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  1.38 
2  Kolář Martin  980430  Atletický školní klub Mazurská  1.30 
3  Moska Tomáš  980306  SK Kotlářka Praha  1.30 
4  Adamík Jakub  990207  Atletický školní klub Mazurská  1.15 
5  Kopecký Tomáš  980128  Spartak Praha 4  1.15 
6  Hrdina Tomáš  990601  Spartak Praha 4  1.10 
7  Novotný Emil  001211  Spartak Praha 4 "B"  1.05 
MS  Hošek Dominik  000105  SK Kotlářka Praha  1.10 
Smrkovský Vít  990508  Atletický školní klub Mazurská  0 
Černý Tomáš  000706  Spartak Praha 4 "B"  0 
skok daleký/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  4.17 
2  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  4.13 
3  Turnerová Nicoleta  005530  Atletický školní klub Mazurská  4.11 
4  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  3.72 
5  Dudková Barbora  985928  SK Kotlářka Praha  3.62 
6  Buršíková Kristýna  98  Atletický školní klub Mazurská  3.58 
7  Vernerová Tereza  005127  SK Kotlářka Praha  3.28 
8  Uhlíková Petra  005509  Spartak Praha 4  3.26 
9  Nováková Kristýna  995905  Atletický školní klub Mazurská  3.13 
10  Koudelová Barbora  000425  Spartak Praha 4 "B"  3.10 
11  Breznenová Kateřina  001112  Spartak Praha 4 "B"  2.58 
MS  Fialová Kateřina  005526  SK Kotlářka Praha  2.86 
Matoušková Klára  005724  Spartak Praha 4  DNP 
skok daleký/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Karlík Lukáš  980921  SK Kotlářka Praha  4.55 
2  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  4.33 
3  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  4.21 
4  Valsa Pavel  980616  Atletický školní klub Mazurská  4.04 
5  Jedlička Jan  980113  SK Kotlářka Praha  4.00 
6  Knížek Roman  990407  TJ Dukla Praha  3.75 
7  Dědek Vlastimil  000918  Spartak Praha 4 "B"  3.64 
8  Vaněk Martin  990408  Spartak Praha 4  3.61 
9  Šach Matěj  990312  SK Kotlářka Praha  3.38 
10  Picek Lubomír  000526  Spartak Praha 4 "B"  3.37 
MS  Hoza Josef  980708  SK Kotlářka Praha  3.76 
MS  Friš Tomáš  990911  SK Kotlářka Praha  3.57 
MS  Vízner Vít  000330  SK Kotlářka Praha  3.13 
Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  DNP 
vrh koulí 2kg/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Římalová Karolína  986213  Atletický školní klub Mazurská  07.14 
2  Šimáková Lucie  996012  Spartak Praha 4  07.10 
3  Falátková Alžběta  985706  Spartak Praha 4  07.03 
4  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  06.62 
5  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  06.57 
6  Baldová Lenka  986015  Spartak Praha 4  06.41 
7  Pouchová Veronika  995530  Atletický školní klub Mazurská  05.47 
8  Prýmková Markéta  005129  SK Kotlářka Praha  04.78 
MS  Králová Veronika  995623  SK Kotlářka Praha  06.59 
Eliášová Kristýna  985323  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Svobodová Dominika  985607  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
vrh koulí 3kg/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Panáček Martin  980128  SK Kotlářka Praha  10.80 
2  Blaha Oskar  981230  SK Kotlářka Praha  08.47 
3  Rubeš Vojtěch  980617  Spartak Praha 4  07.94 
4  Jirásek Jan  000623  SK Kotlářka Praha  07.05 
5  Hynek Daniel  991025  Atletický školní klub Mazurská  06.53 
6  Michal Vojtěch  990729  Spartak Praha 4  05.38 
7  Beneš Štěpán  990821  Atletický školní klub Mazurská  05.34 
8  Bečán Tomáš  000721  Spartak Praha 4 "B"  04.41 
9  Žáček Prokop  000507  Spartak Praha 4 "B"  03.30 
MS  Hoza František  980708  SK Kotlářka Praha  05.34 
MS  Slabý Lukáš  990206  SK Kotlářka Praha  05.02 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  41.34 
2  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  40.01 
3  Chvalovská Lea  985111  SK Kotlářka Praha  37.95 
4  Moravcová Zuzana  985908  Spartak Praha 4  33.36 
5  Krátká Tereza  996121  Atletický školní klub Mazurská  32.57 
6  Pluhařová Tereza  995419  SK Kotlářka Praha  32.31 
7  Talianová Adéla  985301  Spartak Praha 4  30.52 
8  Kubantová Kateřina  005505  SK Kotlářka Praha  30.04 
9  Sedláková Klára  985318  Atletický školní klub Mazurská  29.92 
10  Gemelová Karolína  985903  Atletický školní klub Mazurská  23.61 
11  Gromusová Eva  006118  Spartak Praha 4  22.36 
12  Pavlíková Alice  000215  Spartak Praha 4 "B"  18.41 
13  Janatová Kateřina  000608  Spartak Praha 4 "B"  17.67 
MS  Tomášková Karolína  99  SK Kotlářka Praha  32.97 
Hochmanová Marie  995930  AC Praha 1890  DNP 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dynybyl Vojtěch  980910  SK Kotlářka Praha  44.89 
2  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  37.03 
3  Trocino David  990921  Spartak Praha 4  35.60 
4  Krč Jan  000925  SK Kotlářka Praha  34.87 
5  Novotný Lukáš  990305  SK Kotlářka Praha  32.07 
6  Vondráček David  981030  Atletický školní klub Mazurská  30.37 
7  Kotík Jakub  001228  Spartak Praha 4  27.06 
8  Blažek Daniel  001120  Spartak Praha 4 "B"  20.11 
9  Nevole Tomáš  000914  Spartak Praha 4 "B"  19.18