2. kolo MPD staršího žactva, skupina B
Datum konání: 18.5.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: PSK Olymp Praha
Výsledky zpracoval: Pavel Průša (Atletika Písek)
Ředitel závodu: PaedDr. Ladislav Kárský
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:
60 m/Žákyně Běh1 w-2.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Prášková Hana  975309  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.75  9.00
2  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  08.89  7.00
3  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  09.13  3.50
4  Pouchová Denisa  976016  PSK Olymp Praha  09.24  1.00
5  Tučková Monika  976011  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.26 
6  Farská Tereza  975904  Atletický školní klub Mazurská  09.70 
7  Knapová Markéta  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.76 
60 m/Žákyně Běh2 w-3.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  08.39  11.00
2  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.86  8.00
3  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  09.00  5.00
4  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  09.15  2.00
5  Dömeová Štěpánka  975425  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.98 
6  Gurková Hana  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.37 
7  Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská  10.66 
60 m/Žákyně Běh3 w-1.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Erbenová Kateřina  966114  PSK Olymp Praha  08.98  6.00
2  Součková Lucie  975506  USK Praha  09.13  3.50
3  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  09.25 
4  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  11.57 
MB  Krupařová Lucie  995711  PSK Olymp Praha  09.06 
MB  Melterová Zuzana  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.83 
60 m/Žáci Běh1 w-0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  07.90  11.00
2  Hanák Tomáš  960316  PSK Olymp Praha  07.93  9.00
3  Palouš Daniel  961207  USK Praha  07.99  8.00
4  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.04  6.00
5  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.30  5.00
6  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  08.35  4.00
7  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  08.51  1.00
8  Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.43 
60 m/Žáci Běh2 w+0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  08.00  7.00
2  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.42  3.00
3  Ruta Dominik  960329  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.44  2.00
4  Jelínek David  960116  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.52 
5  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.57 
6  Kocourek Viktor  970312  PSK Olymp Praha  08.84 
7  Santolík Václav  970310  PSK Olymp Praha  08.92 
8  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  09.07 
300 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  46.20  9.00
2  Chrpová Kateřina  975826  USK Praha  46.64  8.00
3  Prášková Hana  975309  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.71  6.00
4  Šambergerová Barbora  975307  PSK Olymp Praha  49.76  2.00
Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
300 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  45.77  11.00
2  Pouchová Denisa  976016  PSK Olymp Praha  47.86  5.00
3  Součková Lucie  975506  USK Praha  48.94  3.00
4  Erbenová Kateřina  966114  PSK Olymp Praha  50.32  1.00
5  Tučková Monika  976011  SK ZŠ Jeseniova Praha  51.43 
300 m/Žákyně Běh3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kopecká Anežka  975826  SK ZŠ Jeseniova Praha  47.22  7.00
2  Zindulková Tereza  965615  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.61  4.00
3  Štěpánková Eva  976130  PSK Olymp Praha  50.92 
4  Farská Tereza  975904  Atletický školní klub Mazurská  51.56 
MB  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  49.43 
300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Duraja Jaromír  960318  PSK Olymp Praha  45.88  9.00
2  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  46.46  7.00
3  Urban Tomáš  961008  PSK Olymp Praha  47.16  5.00
Chuman Martin  960828  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
300 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.97  11.00
2  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  46.10  8.00
3  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  46.75  6.00
4  Santolík Václav  970310  PSK Olymp Praha  47.50  4.00
5  Kocourek Viktor  970312  PSK Olymp Praha  48.10  3.00
800 m/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šambergerová Barbora  975307  PSK Olymp Praha  2:33.18  11.00
2  Kordovská Kamila  976204  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:49.05  9.00
3  Petrová Anna  966210  USK Praha  2:49.83  8.00
4  Pohoryliak Viktorie  975121  USK Praha  3:02.05  7.00
800 m/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  2:12.13  11.00
2  Hanák Tomáš  960316  PSK Olymp Praha  2:18.83  9.00
3  Chuman Martin  960828  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:25.90  8.00
4  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:26.20  7.00
5  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:40.65  6.00
MB  Kubš Jan  971116  PSK Olymp Praha  2:40.52 
200 m překážek/Žákyně Běh1 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zindulková Tereza  965615  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.62  9.00
2  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  34.34  7.00
3  Jordáková Lenka  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.86  6.00
4  Petrová Anna  966210  USK Praha  36.75  3.00
Volná Tereza  965607  USK Praha  DNP 
200 m překážek/Žákyně Běh2 w-1.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  32.51  11.00
2  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  35.98  5.00
3  Knapová Markéta  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  38.27  2.00
4  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  41.03  1.00
Červená Dominka  965919  SK ZŠ Jeseniova Praha  DQ 
200 m překážek/Žákyně Běh3 w-0.5
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  33.82  8.00
2  Růžičková Zuzana  975321  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.05  4.00
MB  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.32 
MB  Melterová Zuzana  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  40.44 
Hendrychová Štěpánka  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
200 m překážek/Žáci Běh1 w+1.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  27.49  11.00
2  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  28.46  9.00
3  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.13  8.00
4  Kovář Jan  970723  USK Praha  35.54  3.00
5  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.27  2.00
200 m překážek/Žáci Běh2 w+0.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.61  7.00
2  Janíček Jan  960923  USK Praha  32.51  6.00
3  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.21  5.00
4  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  33.39  4.00
MB  Dařílek Jan  961110  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.31 
1500 m překážek/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kubš Jan  971116  PSK Olymp Praha  11.00
4 x 60 m/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bláhová, Kordovská, Hendrychová, Zindulková  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.80  11.00
2  Kruková, Štěpánková, Krupařová, Jonášová  PSK Olymp Praha  32.96  9.00
3  Čiperová N., Chrpová, Peřinová, Petrová  USK Praha  33.97  8.00
4  Erbenová, Folberová, Pouchová, Mařasová  PSK Olymp Praha  34.69  7.00
5  Farská, Hrušková, Marková, Svobodová  Atletický školní klub Mazurská  34.71  6.00
6  Knapová, Jordáková, Šulcová, Mandová  SK ZŠ Jeseniova Praha  35.93  5.00
4 x 60 m/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šrámek, Dolejší, Linhart, Musil  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.70  11.00
2  Rada, Černý, Santolík, Hanák  PSK Olymp Praha  30.87  9.00
3  Fabián,Šimek, Nagy, Koller  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.49  8.00
4  Job, Kovář, Janíček, Vyskočil  USK Praha  33.72  7.00
skok vysoký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Růžičková Zuzana  975321  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.41  11.00
2  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  1.39  9.00
3  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  1.36  8.00
4  Švehlová Kateřina  975606  PSK Olymp Praha  1.36  7.00
5  Kopecká Anežka  975826  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.33  6.00
6  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  1.30  5.00
7  Chrpová Kateřina  975826  USK Praha  1.30  4.00
8  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  1.30  3.00
9  Štěpánková Eva  976130  PSK Olymp Praha  1.25  2.00
10  Folberová Monika  965126  PSK Olymp Praha  1.25  1.00
11  Mařasová Kristýna  965116  PSK Olymp Praha  1.20 
skok vysoký/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.70  11.00
2  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.61  9.00
3  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.55  8.00
4  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  1.49  7.00
5  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.46  6.00
6  Jelínek David  960116  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.43  5.00
Sítník Matěj  960225  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.43  4.00
8  Palouš Daniel  961207  USK Praha  1.40  3.00
9  Ruta Dominik  960329  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.35  2.00
skok o tyči/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Škorpíková Vendula  965728  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.10  11.00
2  Součková Lucie  975506  USK Praha  2.00  9.00
3  Kordovská Kamila  976204  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.90  8.00
skok o tyči/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Sítník Matěj  960225  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.60  11.00
2  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.20  9.00
skok daleký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  4.74  11.00
2  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.54  9.00
3  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  4.50  8.00
4  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  4.38  7.00
5  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.33  6.00
6  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  4.30  5.00
7  Folberová Monika  965126  PSK Olymp Praha  4.27  4.00
8  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  4.26  3.00
9  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  4.04  2.00
10  Hendrychová Štěpánka  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.99  1.00
11  Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  3.96 
12  Tučková Monika  976011  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.94 
13  Škorpíková Vendula  965728  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.85 
14  Jordáková Lenka  975711  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.67 
15  Dömeová Štěpánka  975425  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.49 
16  Gurková Hana  975113  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.32 
17  Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská  3.09 
18  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  3.06 
19  Mandová Aneta  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  2.95 
skok daleký/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  5.26  11.00
2  Palouš Daniel  961207  USK Praha  5.17  9.00
3  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.94  8.00
4  Janíček Jan  960923  USK Praha  4.91  7.00
5  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.76  6.00
6  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.67  5.00
7  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.51  4.00
8  Job Jiří  970825  USK Praha  4.17  3.00
9  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  4.14  2.00
10  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.02  1.00
11  Kovář Jan  970723  USK Praha  3.82 
12  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.56 
MB  Dařílek Jan  961110  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.26 
MB  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.76 
vrh koulí 3kg/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  11.10  11.00
2  Franková Anna  966002  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.66  9.00
3  Musilová Alena  975718  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.13  8.00
4  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.50  7.00
5  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  08.09  6.00
6  Volná Tereza  965607  USK Praha  07.70  5.00
7  Čiperová Nikola  965626  USK Praha  07.63  4.00
8  Švehlová Kateřina  975606  PSK Olymp Praha  07.50  3.00
9  Nouzáková Sandra  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.92  2.00
10  Čiperová Kristýna  965626  USK Praha  06.86  1.00
11  Červená Dominka  965919  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.80 
12  Grundlerová Dominika  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.37 
13  Veselá Kateřina  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.17 
14  Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská  06.16 
15  Pohoryliak Viktorie  975121  USK Praha  05.85 
16  Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  05.59 
17  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  04.49 
vrh koulí 4kg/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  11.20  11.00
2  Vatrt Martin  960531  USK Praha  10.87  9.00
3  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  10.62  8.00
4  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.51  7.00
5  Pešťák Jan  960227  USK Praha  09.75  6.00
6  Duraja Jaromír  960318  PSK Olymp Praha  09.61  5.00
7  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.93  4.00
8  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.58  3.00
9  Koželuh Tomáš  961008  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.52  2.00
10  Podroužek Tomáš  960714  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.94  1.00
11  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  07.03 
12  Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.92 
Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
hod kladivem 3kg/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Franková Anna  966002  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.67  11.00
2  Volná Tereza  965607  USK Praha  24.35  9.00
3  Musilová Alena  975718  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.14  8.00
4  Veselá Kateřina  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.82  7.00
5  Grundlerová Dominika  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.19  6.00
6  Šulcová Anna  976205  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.88  5.00
7  Nouzáková Sandra  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.81  4.00
8  Čiperová Nikola  965626  USK Praha  15.56  3.00
9  Mandová Aneta  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.95  2.00
10  Čiperová Kristýna  965626  USK Praha  13.03  1.00
11  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  11.07 
hod kladivem 4kg/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  25.72  11.00
2  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.80  9.00
3  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  19.97  8.00
4  Vatrt Martin  960531  USK Praha  19.95  7.00
5  Podroužek Tomáš  960714  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.06  6.00
6  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  18.21  5.00
7  Pešťák Jan  960227  USK Praha  17.83  4.00
8  Koželuh Tomáš  961008  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.70  3.00
9  Job Jiří  970825  USK Praha  14.74  2.00
hod oštěpem 600g/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  37.57  11.00
2  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.57  9.00
3  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.77  8.00
4  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  30.55  7.00
5  Koželuh Tomáš  961008  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.98  6.00
6  Hricuk Tomáš  960928  SK ZŠ Jeseniova Praha  29.81  5.00
7  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  27.76  4.00
8  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  27.44  3.00
9  Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  27.15  2.00
10  Pešťák Jan  960227  USK Praha  26.58  1.00
11  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.78 
12  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.71 
13  Vatrt Martin  960531  USK Praha  24.13 
14  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.90 
15  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  22.52 
16  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.36 
17  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.30 
18  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  22.28 
19  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  21.39 
20  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  19.78 
21  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.63 
22  Duraja Jaromír  960318  PSK Olymp Praha  19.15 
23  Podroužek Tomáš  960714  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.24 
Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Celkový bodový stav/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  203.00 
2  USKPR  USK Praha  167.50 
3  OLYPR  PSK Olymp Praha  105.50 
4  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  025.00 
Celkový bodový stav/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  273.00 
2  OLYPR  PSK Olymp Praha  127.00 
3  USKPR  USK Praha  123.00 
4  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  026.00