Nominační závod na Olympiádu dětí a mládeže 2011
Datum konání: 9.5.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: Spartak Praha 4
Výsledky zpracoval: TBN team
Ředitel závodu: Jaroslav Kubica
Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová
Technický delegát:
Poznámka:
60 m/Ml. žákyně Běh1 w-0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.39 
2  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  08.42 
3  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  08.59 
4  Kašparová Johana  995426  USK Praha  08.65 
5  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  08.74 
6  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  08.79 
60 m/Ml. žákyně Běh2 w-0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  08.70 
2  Pilíková Lucie  985904  SK Kotlářka Praha  09.04 
3  Součková Dora  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  09.06 
4  Filipovská Kristýna  985408  USK Praha  09.18 
5  Turnerová Nicoleta  005530  Atletický školní klub Mazurská  09.19 
Šimáková Lucie  99  Spartak Praha 4  DNP 
60 m/Ml. žákyně Běh3 w+0.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Patočková Barbora  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.95 
2  Rysová Rebeka  985707  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.14 
3  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  09.17 
4  Plchová Kateřina  995916  ASK Slavia Praha  09.27 
5  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  09.38 
6  Koudelová Barbora  005426  Spartak Praha 4  09.99 
60 m/Žákyně Běh1 w-1.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  08.21 
2  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  08.33 
3  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  08.34 
4  Nečinová Anna  965731  ŠAK Novoborská Praha  08.46 
5  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  08.68 
60 m/Žákyně Běh2 w+0.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Müllerová Senta  975729  ASK Slavia Praha  08.49 
2  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  08.56 
3  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  08.72 
4  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  08.79 
60 m/Ml. žáci Běh1 w+1.3
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.24 
2  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.41 
3  Štogl Ondřej  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  08.53 
4  Karlík Lukáš  980921  SK Kotlářka Praha  08.57 
5  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  08.72 
60 m/Ml. žáci Běh2 w+0.4
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pekárek Adam  990227  ASK Slavia Praha  08.67 
2  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  08.86 
3  Kobián Kryštof  990612  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.90 
Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Ml. žáci Běh3 w+0.9
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Čermák Roman  980729  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.74 
2  Schútz Jan  990716  A. C. Sparta Praha  09.10 
3  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.16 
4  Polák Martin  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  09.31 
Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m/Žáci Běh1 w-0.8
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Šmergl Filip  960212  Spartak Praha 4  07.92 
2  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.94 
3  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.11 
4  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  08.40 
60 m/Žáci Běh2 w+0.6
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  07.98 
2  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  08.08 
3  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  08.26 
300 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  44.68 
2  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  45.50 
3  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  46.18 
4  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  46.41 
5  Součková Dora  985105  TJ Stodůlky Praha, o.s.  47.63 
6  Vávrová Denisa  985115  TJ Baník Stříbro  47.91 
300 m/Ml. žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Parásková Tereza  006021  SK Kotlářka Praha  49.22 
2  Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  49.55 
3  Moravcová Zuzana  985908  Spartak Praha 4  50.09 
4  Švehlová Veronika  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  51.11 
5  Turnerová Nicoleta  005530  Atletický školní klub Mazurská  51.75 
6  Neubauerová Marie  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  51.85 
300 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kratochvílová Alžběta  965913  TJ Dukla Praha  42.40 
2  Rajmonová Anežka  975629  Spartak Praha 4  43.34 
3  Burianová Barbora  965218  ASK Slavia Praha  44.51 
4  Dvořáková Barbora  965430  TJ Dukla Praha  44.60 
5  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.83 
300 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Pavelková Jana  975819  ASK Slavia Praha  44.75 
2  Müllerová Senta  975729  ASK Slavia Praha  45.38 
3  Hamerníková Veronika  976114  TJ Stodůlky Praha, o.s.  46.11 
4  Zindulková Tereza  965615  Sokol Král.Vinohrady Praha  46.19 
5  Kryšková Anna  965707  ASK Slavia Praha  48.23 
300 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Běhounek Matěj  990720  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  43.82 
2  Kubelka Michal  980808  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.69 
3  Štogl Ondřej  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  44.97 
4  Zahradník Jiří  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  48.57 
300 m/Ml. žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  43.49 
2  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  49.30 
3  Schútz Jan  990716  A. C. Sparta Praha  51.01 
4  Procházka Matěj  991005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  61.45 
300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  38.84 
2  Vatrt Martin  960531  USK Praha  41.02 
3  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  41.86 
Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
300 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Končický Tomáš  960203  Spartak Praha 4  40.26 
2  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.67 
3  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  46.27 
4  Hanousek Tomáš  970903  ASK Slavia Praha  47.73 
5  Čermák Adam  971121  ASK Slavia Praha  49.70 
800 m/Ml. žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Mitrovičová Lea  985831  ASK Slavia Praha  2:32.74 
2  Duchoňová Andrea  995423  ASK Slavia Praha  2:33.18 
3  Marková Edita  985312  Atletický školní klub Mazurská  2:39.89 
4  Skotnická Terezie  985727  SK DVOJKA Praha  2:44.70 
5  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  2:46.32 
6  Patočková Barbora  996004  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:47.88 
7  Sládková Martina  986109  ASK Slavia Praha  2:49.39 
8  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  2:52.74 
9  Drsková Andrea  995812  USK Praha  2:55.21 
10  Losincziová Veronika  995512  TJ Dukla Praha  3:02.67 
11  Špačková Jitka  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  3:10.70 
800 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Mrkvičková Simona  966030  Spartak Praha 4  2:26.96 
2  Braná Zuzana  965129  ASK Slavia Praha  2:27.23 
3  Kopecká Anežka  975826  SK DVOJKA Praha  2:29.51 
4  Veselá Barbora  965319  Spartak Praha 4  2:33.99 
Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  DNF 
Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  DNF 
Součková Lucie  975506  USK Praha  DNP 
800 m/Ml. žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:31.07 
2  Cvrček Jan  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  2:31.68 
3  Kuriš Štěpán  980905  ASK Slavia Praha  2:33.02 
4  Erben Jakub  980927  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  2:34.01 
5  Slavíček Pavel  981016  ASK Slavia Praha  2:39.62 
6  Klár Jan  980216  SK Kotlářka Praha  2:40.94 
7  Stewart Geron  980921  Spartak Praha 4  2:42.58 
8  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  2:43.05 
9  Mikula Martin  980921  TJ Dukla Praha  2:45.04 
10  Nevole Tomáš  000914  Spartak Praha 4  2:49.14 
11  Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  2:51.58 
Vích Damián  980814  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNF 
Jaroš Jan  980423  ASK Slavia Praha  DNP 
1500 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  4:26.78 
2  Kukal Jan  960118  ASK Slavia Praha  4:28.53 
3  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  4:53.84 
4  Obhlídal Vojtěch  970918  SK Kotlářka Praha  5:09.65 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh1 w+2.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  09.80 
2  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  10.31 
3  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  10.51 
4  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  10.67 
5  Švábíková Amálie  996122  ASK Slavia Praha  11.09 
60 m překážek/Ml. žákyně Běh2 w-0.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  11.54 
2  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  11.59 
3  Zafarová Johana  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  12.41 
4  Švehlová Veronika  985726  TJ Stodůlky Praha, o.s.  12.63 
Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci Běh1 w+2.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  09.99 
2  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  10.71 
3  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  11.59 
4  Zahradník Jiří  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  11.95 
Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  DNP 
60 m překážek/Ml. žáci Běh2 w+2.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Večeřa Vincent  980406  USK Praha  10.64 
2  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  12.16 
Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Sochor Filip  991230  ASK Slavia Praha  DNP 
100 m překážek/Žákyně Běh1 w+2.2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  15.38 
2  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  15.76 
3  Nečinová Anna  965731  ŠAK Novoborská Praha  15.85 
4  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  16.26 
100 m překážek/Žákyně Běh2 w+2.0
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  17.17 
2  Hendrychová Štěpánka  966024  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.73 
3  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  17.91 
4  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  20.49 
100 m překážek/Žáci Běh1 w-0.7
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  14.70 
2  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.71 
3  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  15.37 
Zíta Ladislav  960121  TJ Dukla Praha  DNP 
100 m překážek/Žáci Běh2 w-1.1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.70 
2  Jakerle Jakub  961218  SK Kotlářka Praha  17.23 
3  Kostohryz Martin  960420  Spartak Praha 4  17.55 
skok vysoký/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Zafarová Johana  985419  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.45 
2  Švábíková Amálie  996122  ASK Slavia Praha  1.30 
3  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  1.10 
4  Nemešová Tereza  986205  SK Kotlářka Praha  1.00 
skok vysoký/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  1.67 
2  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  1.50 
3  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  1.45 
4  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  1.35 
skok vysoký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Štěpánek Tadeáš  980802  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.45 
2  Kubát Zdeněk  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  1.40 
3  Stanovský Jakub  980603  Atletický školní klub Mazurská  1.35 
4  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  1.30 
skok vysoký/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  1.70 
2  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.65 
3  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.60 
4  Slavíček Lukáš  970114  ASK Slavia Praha  1.55 
5=  Sítník Matěj  960225  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.50 
5=  Capouch Tomáš  970424  ASK Slavia Praha  1.50 
7  Papež Adam  970706  SK Kotlářka Praha  1.50 
8  Šimek Vojtěch  970527  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  1.50 
9  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  1.45 
10  Mach Matěj  971117  ASK Slavia Praha  1.45 
11  Palouš Daniel  961207  USK Praha  1.40 
skok daleký/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  D´Ambrosca Anna  985216  SK Kotlářka Praha  4.56 
2  Semecká Tereza  985913  TJ Dukla Praha  4.56 
3  Herynková Anna  985421  ASK Slavia Praha  4.52 
4  Kašparová Johana  995426  USK Praha  4.47 
5  Baziková Justýna  985514  Atletický školní klub Mazurská  4.47 
6  Pilíková Lucie  985904  SK Kotlářka Praha  4.45 
7  Jehličková Barbora  995606  USK Praha  4.12 
8  Švábíková Amálie  996122  ASK Slavia Praha  4.11 
9  Filipovská Kristýna  985408  USK Praha  3.92 
10  Jagschová Aneta  986101  SK DVOJKA Praha  3.59 
11  Hudáková Kateřina  986218  Spartak Praha 4  3.43 
Skácelová Zuzana  985204  USK Praha  DNP 
skok daleký/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Paťková Dominika  975704  Atletický školní klub Mazurská  5.14 
2  Myslíková Natálie  975328  SK Kotlářka Praha  5.04 
3  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  4.84 
4  Votinská Barbora  965809  SK Kotlářka Praha  4.68 
5  Kolínová Adéla  965415  ASK Slavia Praha  4.67 
6  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  4.38 
7  Rákosníková Iveta  975807  ASK Slavia Praha  4.37 
8  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.27 
9  Marková Monika  965618  Atletický školní klub Mazurská  4.21 
10  Malá Mariana  966004  ASK Slavia Praha  3.71 
skok daleký/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Štogl Ondřej  980625  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.78 
2  Cvrček Jan  981215  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.76 
3  Solecký Jáchym  980502  Spartak Praha 4  4.63 
4  Karlík Lukáš  980921  SK Kotlářka Praha  4.51 
5  Rataj Dominik  980529  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.48 
6  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.47 
7  Kubát Zdeněk  980409  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.37 
8  Karafiát Jakub  990101  ASK Slavia Praha  4.34 
9  Zahradník Jiří  980903  TJ Stodůlky Praha, o.s.  4.20 
10  Havel David  980621  ASK Slavia Praha  4.17 
11  Pekárek Adam  990227  ASK Slavia Praha  4.13 
12  Vágner Tomáš  990719  TJ Dukla Praha  3.84 
Sochor Filip  991230  ASK Slavia Praha  DNP 
Růžička Jan  990705  ASK Slavia Praha  DNP 
skok daleký/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  5.75 
2  Cubínek Václav  961111  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  5.66 
3  Mohorko Lukáš  960513  SK Aritma Praha  5.55 
4  Sekyra Daniel  960314  ASK Slavia Praha  5.40 
5  Kocánek David  960404  Spartak Praha 4  5.19 
6  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  5.07 
7  Palouš Daniel  961207  USK Praha  5.02 
8  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.97 
9  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.92 
10  Papež Adam  970706  SK Kotlářka Praha  4.73 
vrh koulí 3kg/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  11.55 
2  Nečinová Anna  965731  ŠAK Novoborská Praha  10.78 
3  Edlová Tereza  975701  SK Kotlářka Praha  09.21 
4  Dobiášová Helena  975206  ASK Slavia Praha  07.84 
vrh koulí 4kg/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  12.13 
2  Kolář Adam  961125  Spartak Praha 4  11.58 
3  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  10.46 
4  Hejný Václav  960903  SK Kotlářka Praha  10.35 
5  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  09.55 
6  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  07.22 
7  Urbánek Petr  980813  ASK Slavia Praha  - 
8  Jaroš Jan  980423  ASK Slavia Praha  - 
hod oštěpem 600g/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Svárovská Lada  965710  ASK Slavia Praha  29.43 
2  Volná Tereza  965607  USK Praha  28.95 
3  Zítová Tereza  975520  TJ Dukla Praha  26.74 
4  Šímová Lucie  975403  USK Praha  18.23 
hod oštěpem 600g/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Dynybyl Matěj  960123  SK Kotlářka Praha  45.53 
2  Trnka Filip  961230  ASK Slavia Praha  42.05 
3  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  41.17 
4  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.65 
Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
hod kriketovým míčkem/Ml. žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Jehličková Adéla  995606  USK Praha  45.72 
2  Kovářová Tereza  985524  ASK Slavia Praha  44.45 
3  Jirmanová Karolína  985210  TJ Stodůlky Praha, o.s.  44.05 
4  Kohoutková Kateřina  986023  ASK Slavia Praha  42.68 
5  Jarešová Lucie  985505  SK Kotlářka Praha  42.20 
6  Vavrousová Natálie-Anna  985416  ASK Slavia Praha  41.49 
7  Kerbachová Anna  005309  Spartak Praha 4  40.53 
8  Sládková Martina  986109  ASK Slavia Praha  37.61 
9  Houdová Eliška  985204  Atletický školní klub Mazurská  33.04 
10  Haklová Barbora  98  USK Praha  32.01 
11  Matoušková Klára  00  Spartak Praha 4  30.85 
12  Rysová Rebeka  985707  Sokol Král.Vinohrady Praha  30.69 
13  Špačková Jitka  985718  TJ Stodůlky Praha, o.s.  26.07 
14  Neubauerová Marie  995620  TJ Stodůlky Praha, o.s.  20.42 
hod kriketovým míčkem/Ml. žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon 
1  Souček Jakub  980321  SK ZŠ Jeseniova Praha  59.76 
2  Soukup Jiří  980610  Sokol Král.Vinohrady Praha  51.25 
3  Kisiala Jan  980410  ASK Slavia Praha  50.51 
4  Špaček Petr  981109  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.68 
5  Dvořák Martin  990314  ASK Slavia Praha  47.79 
6  Pařízek Lukáš  990917  Sokol Král.Vinohrady Praha  47.10 
7  Nejedlík Tomáš  000117  ASK Slavia Praha  45.80 
8  Nedvídek Kryštof  991023  ASK Slavia Praha  42.89 
9  Václavík Miroslav  980831  ASK Slavia Praha  42.18 
10  Herman Jan  990120  ASK Slavia Praha  41.55 
11  Šulc Petr  980326  ASK Slavia Praha  40.94 
12  Polák Martin  990128  Sokol Král.Vinohrady Praha  40.84 
13  Procházka Jakub  980703  ASK Slavia Praha  40.26 
14  Procházka Matěj  991005  TJ Stodůlky Praha, o.s.  31.46 
Hampel Hynek  990710  Atletický školní klub Mazurská  DNP 
Brejcha Tomáš  981008  ASK Slavia Praha  DNP