I. kolo MPD staršího žactva, skupina B
Datum konání: 4.5.2011
Místo konání: Praha
Pořadatel: USK Praha
Výsledky zpracoval: Vodrážková Kristýna
Ředitel závodu: Ruda Jan
Hlavní rozhodčí: Dvořák Jiří
Technický delegát:
Poznámka: závody proběhly za chladného počasí s proměnlivým mírným větrem
60 m/Žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  08.47  11.00
2  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  08.69  9.00
3  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  08.72  7.00
4  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  08.75  6.00
5  Erbenová Kateřina  966114  PSK Olymp Praha  09.06  5.00
60 m/Žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  09.08  4.00
2  Gurková Hana  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.31 
3  Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská  10.56 
4  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  11.52 
MB  Hrdinková Kateřina  966220  PSK Olymp Praha  09.74 
60 m/Žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.71  8.00
2  Kopecká Anežka  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.26  3.00
3  Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  09.29  2.00
4  Štíchová Kristýna  97  Atletický školní klub Mazurská  09.61  1.00
5  Dömeová Štěpánka  975425  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.84 
60 m/Žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  07.70  11.00
2  Hanák Tomáš  960316  PSK Olymp Praha  07.78  8.50
3  Cubínek Václav  961111  PSK Olymp Praha  08.15  5.00
4  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  08.25  4.00
5  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  08.56 
6  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  09.30 
60 m/Žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.78  8.50
2  Palouš Daniel  961207  USK Praha  08.01  6.00
3  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.28  3.00
4  Santolík Václav  97  PSK Olymp Praha  08.37  1.00
5  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  08.72 
6  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  08.79 
60 m/Žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zach Šimon  960420  USK Praha  07.93  7.00
2  Jelínek David  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.35  2.00
3  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.44 
4  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.19 
5  Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.33 
6  Počta Dominik  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.47 
150 m/Žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  21.44  8.50
Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  21.44  8.50
3  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  22.02  5.00
4  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  22.29  4.00
5  Chrpová Kateřina  975826  USK Praha  23.14 
6  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  23.31 
150 m/Žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Nečinová Anna  965731  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.10  11.00
2  Němcová Barbora  975417  PSK Olymp Praha  21.47  7.00
3  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  22.38  3.00
4  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.65  1.00
5  Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  23.15 
Odložilová Michaela  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
150 m/Žákyně Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zindulková Tereza  965615  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.83  6.00
2  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.58  2.00
3  Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská  27.40 
4  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  29.24 
MB  Petráňová Karolína  966006  ŠSK Újezd nad Lesy-Praha  25.31 
MB  Melterová Zuzana  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  25.36 
150 m/Žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  18.53  11.00
2  Vatrt Martin  960531  USK Praha  19.26  6.00
3  Cubínek Václav  961111  PSK Olymp Praha  19.47  5.00
4  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  21.44 
5  Kovář Jan  970723  USK Praha  22.58 
6  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  23.28 
150 m/Žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Linhart Jakub  960618  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.78  9.00
2  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  19.53  4.00
3  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.10  3.00
4  Job Jiří  970825  USK Praha  22.31 
5  Vyskočil Matěj  971003  USK Praha  22.36 
6  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.55 
150 m/Žáci Běh3 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Palouš Daniel  961207  USK Praha  19.19  8.00
2  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  19.21  7.00
3  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.61  2.00
4  Jelínek David  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.73  1.00
MB  Santolík Václav  97  PSK Olymp Praha  21.15 
Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
150 m/Žáci Běh4 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.01 
2  Duraja Jaromír  96  PSK Olymp Praha  22.26 
3  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  23.28 
MB  Urban Tomáš  97  PSK Olymp Praha  21.69 
Ruta Dominik  960329  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
300 m/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Bláhová Kateřina  965718  SK ZŠ Jeseniova Praha  45.96  11.00
2  Chrpová Kateřina  975826  USK Praha  47.36  9.00
3  Svobodová Nela  976111  Atletický školní klub Mazurská  49.17  8.00
4  Mařasová Kristýna  965116  PSK Olymp Praha  51.57  7.00
300 m/Žáci Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  41.31  9.00
2  Vatrt Martin  960531  USK Praha  42.90  7.00
3  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  44.07  5.00
4  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  47.13  2.00
5  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  48.88  1.00
300 m/Žáci Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hanák Tomáš  960316  PSK Olymp Praha  39.64  11.00
2  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  41.38  8.00
3  Chuman Martin  960828  SK ZŠ Jeseniova Praha  43.52  6.00
4  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  44.56  4.00
5  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  45.42  3.00
800 m/Žákyně Běh1
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Němcová Barbora  975417  PSK Olymp Praha  2:44.10  9.00
2  Petrová Anna  966210  USK Praha  2:44.84  8.00
3  Součková Lucie  975506  USK Praha  2:50.68  4.00
4  Dvořáková Monika  965706  PSK Olymp Praha  2:53.16  3.00
5  Štěpánková Eva  976130  PSK Olymp Praha  3:10.98  2.00
6  Štíchová Kristýna  97  Atletický školní klub Mazurská  3:15.28  1.00
800 m/Žákyně Běh2
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kopecká Anežka  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:33.17  11.00
2  Pohoryliak Viktorie  975121  USK Praha  2:46.11  7.00
3  Kordovská Kamila  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:47.78  6.00
4  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  2:47.88  5.00
Oplštilová Alžběta  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
800 m/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zach Šimon  960420  USK Praha  2:20.67  11.00
2  Dvořák Martin  960706  PSK Olymp Praha  2:26.14  9.00
3  Chuman Martin  960828  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:32.29  8.00
4  Konejl David  970602  PSK Olymp Praha  2:36.66  7.00
5  Fabian Samuel  970904  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:45.35  6.00
6  Kubš Jan  971116  PSK Olymp Praha  2:45.77  5.00
7  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  2:48.34  4.00
100 m překážek/Žákyně Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  15.65  11.00
2  Nečinová Anna  965731  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.84  9.00
3  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  18.27  7.00
4  Krupařová Dominika  975329  PSK Olymp Praha  19.12  5.00
100 m překážek/Žákyně Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hendrychová Štěpánka  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.70  8.00
2  Růžičková Zuzana  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.88  6.00
3  Petrová Anna  966210  USK Praha  19.32  4.00
100 m překážek/Žáci Běh1 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  15.70  11.00
2  Rada Petr  971214  PSK Olymp Praha  15.85  9.00
3  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.53  7.00
4  Janíček Jan  960923  USK Praha  18.46  5.00
5  Kovář Jan  970723  USK Praha  21.11  2.00
100 m překážek/Žáci Běh2 w?
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  16.40  8.00
2  Šimek David  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.22  6.00
3  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.30  4.00
4  Šimek Dominik  971112  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.61  3.00
4 x 60 m/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  A Bláhová, Crafordová, Kordovská, Hendrychová  SK ZŠ Jeseniova Praha  33.41  11.00
2  Chrpová, Kundrátová, Peřinová, Součková  USK Praha  34.64  9.00
3  Erbenová, Marnsová, Krupařová, Kruková  PSK Olymp Praha  34.94  8.00
4  B Gründlerová, Dömenová, Nouzáková, Šrámková  SK ZŠ Jeseniova Praha  36.55  7.00
4 x 60 m/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  A Linhart, Kukla, Šrámek, Dolejší  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.10  11.00
2  Dvořák, Hanák, Rada, Černý  PSK Olymp Praha  30.81  9.00
3  B Plecitý, Musil, Cavaliere, Červený  SK ZŠ Jeseniova Praha  32.06  8.00
4  Job, Fuksa, Kovář, Janíček  USK Praha  34.01  7.00
5  C Šimek, Janoušek, Fabian, Koller  SK ZŠ Jeseniova Praha  34.66  6.00
skok o tyči/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Součková Lucie  975506  USK Praha  11
skok daleký/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  4.56  11.00
2  Zenkerová Emma  975520  USK Praha  4.46  9.00
3  Rowlandová Nicole  976019  USK Praha  4.30  8.00
4  Skálová Annemarie  965706  USK Praha  4.27  7.00
5  Kruková Beata  965227  PSK Olymp Praha  4.22  6.00
6  Růžičková Zuzana  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.20  5.00
7  Cranfordová Anna  975820  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.17  4.00
8  Erbenová Kateřina  966114  PSK Olymp Praha  4.10  3.00
9  Mettichi Adéla  965914  USK Praha  4.04  2.00
10  Zindulková Tereza  965615  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.01  1.00
11  Kundrátová Iveta  975118  USK Praha  3.67 
12  Štěpánková Eva  976130  PSK Olymp Praha  3.40 
13  Dömeová Štěpánka  975425  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.29 
MB  Melterová Zuzana  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.75 
Odložilová Michaela  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
skok daleký/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Cubínek Václav  961111  PSK Olymp Praha  5.36  11.00
2  Hotový Lukáš  960324  USK Praha  5.32  9.00
3  Palouš Daniel  961207  USK Praha  5.23  8.00
4  Kukla Christopher  960715  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.20  7.00
5  Háček David  970627  SK ZŠ Jeseniova Praha  5.01  6.00
6  Jauernig Jonáš  961119  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.94  5.00
Šrámek David  960528  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.94  4.00
8  Janíček Jan  960923  USK Praha  4.89  3.00
9  Cavaliere Riccardo  960913  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.85  2.00
10  Fuksa Jakub  970123  USK Praha  4.75  1.00
11  Šimek Vojtěch  970527  PSK Olymp Praha  4.63 
12  Černý Tadeáš  960721  PSK Olymp Praha  4.55 
13  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  4.48 
14  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.42 
15  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  4.38 
16  Dolejší Matěj  960804  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.30 
17  Jelínek David  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.27 
18  Musil Jan  971227  SK ZŠ Jeseniova Praha  4.10 
19  Tůma Lukáš  970513  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.90 
20  Kormout Štěpán  970329  Atletický školní klub Mazurská  3.83 
21  Valenta Tomáš  970519  SK ZŠ Jeseniova Praha  3.75 
MB  Urban Tomáš  97  PSK Olymp Praha  3.95 
Ruta Dominik  960329  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Pešťák Jan  960227  USK Praha  DNP 
vrh koulí 3kg/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Nečinová Anna  965731  SK ZŠ Jeseniova Praha  10.19  11.00
2  Musilová Alena  975718  SK ZŠ Jeseniova Praha  09.35  9.00
3  Volná Tereza  965607  USK Praha  08.65  8.00
4  Kantová Klára  965430  PSK Olymp Praha  08.27  7.00
5  Švehlová Kateřina  975606  PSK Olymp Praha  07.60  6.00
6  Mandová Aneta  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.28  5.00
7  Pohoryliak Viktorie  975121  USK Praha  06.94  4.00
8  Hampelová Gabriela  976021  Atletický školní klub Mazurská  06.51  3.00
9  Petráňová Karolína  966006  PSK Olymp Praha  06.36  2.00
10  Štíchová Kristýna  97  Atletický školní klub Mazurská  05.60  1.00
11  Sehnalová Kristýna  975525  Atletický školní klub Mazurská  04.61 
Veselá Kateřina  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
vrh koulí 4kg/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Zach Šimon  960420  USK Praha  11.45  11.00
2  Šebrle David  960903  PSK Olymp Praha  10.83  9.00
3  Vatrt Martin  960531  USK Praha  10.53  8.00
4  Čambor Marko  970613  Atletický školní klub Mazurská  10.20  7.00
5  Hlobík Stanislav  960522  USK Praha  09.60  6.00
6  Duraja Jaromír  96  PSK Olymp Praha  09.32  5.00
7  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.82  4.00
8  Koller Petr  970913  SK ZŠ Jeseniova Praha  08.68  3.00
9  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  08.61  2.00
10  Čambor Michael  970613  Atletický školní klub Mazurská  08.23  1.00
11  Počta Dominik  971217  SK ZŠ Jeseniova Praha  07.36 
12  Červený Jan  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  06.95 
13  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  06.66 
Leták David  960106  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Pešťák Jan  960227  USK Praha  DNP 
hod diskem 1kg/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  24.62  11.00
2  Grundlerová Dominika  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.33  9.00
3  Šrámková Jolana  965528  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.86  8.00
4  Nouzáková Sandra  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  19.11  7.00
5  Musilová Alena  975718  SK ZŠ Jeseniova Praha  17.90  6.00
6  Kantová Klára  965430  PSK Olymp Praha  16.59  5.00
7  Volná Tereza  965607  USK Praha  16.16  4.00
8  Peřinová Tereza  976216  USK Praha  16.09  3.00
9  Veselá Kateřina  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  13.39  2.00
Čiperová Nikola  965626  USK Praha  DNP 
hod diskem 1kg/Žáci Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Pecák Daniel  960730  SK ZŠ Jeseniova Praha  30.55  11.00
2  Plecitý Michal  960219  SK ZŠ Jeseniova Praha  28.11  9.00
3  Nagy Štefan  970214  SK ZŠ Jeseniova Praha  24.02  8.00
4  Duraja Jaromír  96  PSK Olymp Praha  22.80  7.00
5  Janoušek Ondřej  970718  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.77  6.00
6  Oberdorfer Miloslav  970201  USK Praha  21.28  5.00
7  Cikhart Tomáš  960406  PSK Olymp Praha  19.89  4.00
8  Job Jiří  970825  USK Praha  17.01  3.00
Červený Jan  970625  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
Leták David  960106  SK ZŠ Jeseniova Praha  DNP 
hod oštěpem 600g/Žákyně Finále
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  Jonášová Petra  965218  PSK Olymp Praha  27.62  11.00
2  Volná Tereza  965607  USK Praha  25.24  9.00
3  Kordovská Kamila  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  22.20  8.00
4  Hendrychová Štěpánka  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  21.80  7.00
5  Veselá Kateřina  975530  SK ZŠ Jeseniova Praha  20.46  6.00
6  Nouzáková Sandra  965818  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.34  5.00
7  Grundlerová Dominika  965607  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.16  4.00
8  Mandová Aneta  975510  SK ZŠ Jeseniova Praha  18.03  3.00
9  Gurková Hana  97  SK ZŠ Jeseniova Praha  14.40  2.00
10  Hrušková Barbora  975312  Atletický školní klub Mazurská  12.58  1.00
Čiperová Nikola  965626  USK Praha  DNP 
Kantová Klára  965430  PSK Olymp Praha  NM 
Celkový bodový stav/Žákyně
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  202.00 
2  USKPR  USK Praha  166.00 
3  OLYPR  PSK Olymp Praha  119.00 
4  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  035.00 
Celkový bodový stav/Žáci
poř.  jméno  roč.  oddíl/stát  výkon  vítr  reg.výkon  vítr  body
1  JESPR  SK ZŠ Jeseniova Praha  187.50 
2  OLYPR  PSK Olymp Praha  147.50 
3  USKPR  USK Praha  136.00 
4  SBOPR  Atletický školní klub Mazurská  008.00